VRÁCENÍ ZBOŽÍ
 


Nebudete-li s výběrem zboží zcela spokojeni, nevadí! Na rozmyšlenou máte celých 14 dnů. Zašlete nám je prostě zpět a my vám vrátíme peníze na váš účet do 2 pracovních dnů po tom, co k nám balíček dorazí.

Od koupě je možné odstoupit odstoupením od kupní smlouvy, a to bez udání důvodu v zákonné ochranné lhůtě 14 dnů ode dne převzetí zboží a při splnění veškerých zákonných a obchodních podmínek provozovatele v souladu s článkem 4 Všeobecných obchodních podmínek provozovatele.

Lhůta pro odstoupení od kupní smlouvy začíná dnem doručení posledního zboží z vaší objednávky, byla-li rozdělena.
 
Přejete-li si zboží vrátit zpět odstoupením od kupní smlouvy, postupujte prosím následujícím způsobem:

1.
Bez zbytečného odkladu a v zákonné 14denní lhůtě nás prosím informujte o vašem záměru odstoupit od kupní smlouvy, a to zasláním oznámení na email provozovatele online butiku BOTTEGA info@bottega.cz

2. Pečlivě vyplňte formulář Odstoupení od smlouvy

3. Zboží vložte do vhodného sáčku a/nebo krabice a společně s vyplněným formulářem zašlete vámi zvoleným přepravcem na naši adresu:
 

Online butik BOTTEGA
3D PROJEKT s.r.o.
Palackého 1094/72
702 00 OSTRAVA 

Zboží musí být vráceno kompletní, prokazatelně nepoužité a nepoškozené, v původním obalu se všemi visačkami. V opačném případě vzniká provozovateli online butiku BOTTEGA nárok na náhradu škody a vrací kupujícímu sníženou kupní cenu zboží v souladu s článkem 4 Všeobecných obchodních podmínek provozovatele.

Berte prosím na vědomí, že veškeré náklady na poštovné při odstoupení od kupní smlouvy nese kupující a to v plné výši v souladu s článkem 4 Všeobecných obchodních podmínek provozovatele. 

Výměna zboží za zboží není bohužel možná. Pokud si přejete změnit velikost objednaného zboží, pošlete jej zpět na naši adresu, a vytvořte novou objednávku s požadovanými parametry zboží. V případě, že zboží s požadovanými parametry v online butiku BOTTEGA nenajdete, nemáme jej bohužel nadále k dispozici.

Top