FONTANA 2.0


FONTANA 2.0 je druhou značkou, kterou společnost Fontana Couture vytvořila pro mladé ženy, které se nechtějí vzdát stylové elegance. Historické sídlo v italském Miláně je synonymem pro dokonalé krejčovství a rafinovanost již od roku 1928. Kolekce je inspirována sladkou a zasněnou atmosférou tzv. "nouvelle vague", nové vlny. Velvet, kašmírová a přírodní kůže v kombinaci s pastelovými a odvážnými barvami dávají život trendy oděvům a obuvi.


Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku FONTANA 2.0 z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní broušené kůže černé barvy. Zdobení třásněmi a jemným páskem s kovovou sponou. Pohodlný středně vysoký podpatek. Zapínání na postranní zip. Nadčasový střih.

2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku FONTANA 2.0 z kolekce podzim/ zima. Svršek ze sametu černé barvy s efektem krajky. Stabilní vysoký podpatek neobvyklého tvaru. Zapínání na zip. Originální extravagantní model. Zajímavá struktura materiálu.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku FONTANA 2.0 z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetické broušené kůže černé barvy. Semišový efekt. Stabilní vysoký podpatek neobvyklého tvaru. Zapínání na zip. Originální extravagantní model s neobyčejným podpatkem.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku FONTANA 2.0 z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní broušené kůže černé barvy v kombinaci s elastickou pruženkou. Zajímavý střih v aplikaci geometrických tvarů. Pohodlné nazouvání. Vysoký jehlový podpatek. Originální elegantní model.

2 280 Kč 2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku FONTANA 2.0 z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetické broušené kůže černé barvy v kombinaci s lakovanými detaily. Nádherné zdobení šrasovými kamínky. Stabilní vysoký podpatek. Zapínání pomocí postranního zipu. Originální elegantní model.

2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku FONTANA 2.0 z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetické broušené kůže šedé barvy v kombinaci s lakovanými detaily. Nádherné zdobení šrasovými kamínky. Stabilní vysoký podpatek. Zapínání pomocí postranního zipu. Originální elegantní model.

2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky na podpatku nad kolena FONTANA 2.0 z kolekce podzim/ zima. Pohodlná vysoká obuv pro trendy městský outfit. Svršek ze syntetického semiše černé barvy. Strečový materiál. Elegantní aplikace pásku se štrasovými kamínky. Postranní zip pro pohodlné nazouvání. Horký trend sezóny.

2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku FONTANA 2.0 z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetické broušené kůže bordó barvy v patentovaném geometrickém vzoru. Stabilní vysoký podpatek. Zapínání na zip. Originální elegantní model. Ostrá špička bot.

2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku FONTANA 2.0 z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetické broušené kůže hnědé barvy v patentovaném geometrickém vzoru. Stabilní vysoký podpatek v třpytivém provedení. Zapínání na zip. Originální elegantní model. Ostrá špička bot.

2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku FONTANA 2.0 z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetického semiše v krásné trojkombinaci barev. Metalický efekt. Módní lesklá špička.   Stabilní vysoký podpatek. Zapínání na zip. Originální elegantní model. Ostrá špička bot.

2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku FONTANA 2.0 z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetického semiše v krásné trojkombinaci barev. Metalický efekt. Módní lesklá špička.   Stabilní vysoký podpatek. Zapínání na zip. Originální elegantní model. Ostrá špička bot.

2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku FONTANA 2.0 z kolekce podzim/ zima. Svršek z třpytivého textilu šedé barvy. Kulatá špička. Stabilní vysoký podpatek. Zapínání na postranní zip. Velmi trendy model.

2 010 Kč 2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku FONTANA 2.0 z kolekce podzim/ zima. Svršek z třpytivého textilu černé barvy. Kulatá špička. Stabilní vysoký podpatek. Zapínání na postranní zip. Velmi trendy model.

2 010 Kč 2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku FONTANA 2.0 z kolekce podzim/ zima. Svršek ze sametu černé barvy s velmi originálním zdobením podpatku. Stabilní vysoký podpatek neobvyklého tvaru a vzoru. Zapínání na postranní zip. Originální extravagantní model.

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku FONTANA 2.0 z kolekce podzim/ zima. Svršek z velmi originálního textilu lila barvy s efektem černé krajky. Stabilní vysoký podpatek neobvyklého tvaru. Zapínání na zip. Originální extravagantní model. Zajímavá struktura materiálu.

2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku FONTANA 2.0 z kolekce podzim/ zima. Svršek ze sametu hnědé barvy s efektem černé krajky. Stabilní vysoký podpatek neobvyklého tvaru. Zapínání na zip. Originální extravagantní model.

2 010 Kč 2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku FONTANA 2.0 z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní broušené kůže bordó barvy v kontrastu s černou. Zajímavý střih v aplikaci geometrických tvarů. Pohodlné nazouvání pomocí elastické pruženky. Vysoký jehlový podpatek. Originální model.

2 280 Kč 2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku FONTANA 2.0 z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní broušené kůže modré barvy. Zajímavé zdobení jemnou tkaničkou v patní části obuvi. Stabilní vysoký podpatek. Ostrá špička bot. Zapínání na postranní zip. Velmi ženský model.

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku FONTANA 2.0 z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní broušené kůže šedé barvy. Zajímavé zdobení jemnou tkaničkou v patní části obuvi. Stabilní vysoký podpatek. Ostrá špička bot. Zapínání na postranní zip. Velmi ženský model.

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku FONTANA 2.0 z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní broušené kůže červené barvy. Zajímavé zdobení jemnou tkaničkou v patní části obuvi. Stabilní vysoký podpatek. Ostrá špička bot. Zapínání na postranní zip. Velmi ženský model.

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku FONTANA 2.0 z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní broušené kůže černé barvy. Stabilní vysoký podpatek. Zapínání na zip. Velmi ženský model. Sofistikovaný look.

2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku FONTANA 2.0 z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní broušené kůže bordó barvy. Stabilní vysoký podpatek. Zapínání na zip. Velmi ženský model. Sofistikovaný look.

2 550 Kč

Dámské lodičky FONTANA 2.0 z kolekce jaro/léto 2017. Svršek ze syntetické broušené kůže černé barvy. Nádherná aplikace mozaiky z pásků v oblasti nártu. Upínací pásek přes kotník. Zapínání na zip v patní části obuvi. Vysoký jehlový podpatek. Sofistikovaný ženský model.

1 750 Kč 2 020 Kč

Dámské lodičky FONTANA 2.0 z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické broušené kůže červené barvy. Nádherná aplikace mozaiky z pásků v oblasti nártu. Upínací pásek přes kotník. Zapínání na zip v patní části obuvi. Vysoký jehlový podpatek. Sofistikovaný ženský model.

1 750 Kč 2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky FONTANA 2.0 z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické broušené kůže černé barvy. Aplikace kovových cvočků čtvercového tvaru. Upínací pásek přes kotník spojený s hravým páskem přes nárt. Vysoký jehlový podpatek. Výrazný model ve stylu glamour.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky FONTANA 2.0 z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické broušené kůže červené barvy. Aplikace kovových cvočků čtvercového tvaru. Upínací pásek přes kotník spojený s hravým páskem přes nárt. Vysoký jehlový podpatek. Výrazný model ve stylu glamour.

2 020 Kč

Dámské lodičky FONTANA 2.0 z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické broušené kůže červené barvy. Aplikace kovových cvočků čtvercového tvaru. Vysoký jehlový podpatek. Nepřehlédnutelná elegantní silueta se středovým vykrojením. Styl glamour.

1 750 Kč

Dámské lodičky FONTANA 2.0 z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické broušené kůže černé barvy. Aplikace kovových cvočků čtvercového tvaru. Vysoký jehlový podpatek. Nepřehlédnutelná elegantní silueta se středovým vykrojením.

1 750 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku FONTANA 2.0 z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetického semiše černé barvy v kombinaci s aplikací štrasových kamínků. Pohodlné nazouvání pomocí postranního zipu. Vysoký jehlový podpatek. Slavnostní elegantní model.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku FONTANA 2.0 z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Vysoký jehlový podpatek. Elastická pruženka v patní části obuvi pro pohodlné nošení. Elegantní look. Nadčasový střih.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku FONTANA 2.0 z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní broušené kůže hnědé barvy. Zdobení třásněmi a jemným páskem s kovovou sponou. Pohodlný středně vysoký podpatek. Zapínání na postranní zip. Nadčasový střih.

2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku FONTANA 2.0 z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní lakované kůže bordó barvy v imitaci hadí kůže. Stabilní vysoký podpatek. Zapínání na zip. Originální model s aplikací zvířecího vzoru.

2 550 Kč 2 820 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku FONTANA 2.0 z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní lakované kůže šedé barvy v imitaci hadí kůže. Stabilní vysoký podpatek. Zapínání na zip. Originální elegantní model. Sofistikovaná aplikace zvířecího vzoru.

2 550 Kč 2 820 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku FONTANA 2.0 z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní broušené kůže šedohnědé barvy v kombinaci s detaily v imitaci hadí kůže. Stabilní vysoký podpatek. Zapínání na zip. Originální model s aplikací zvířecího vzoru.

2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku FONTANA 2.0 z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní broušené kůže hnědé barvy v kombinaci s detaily v imitaci hadí kůže. Stabilní vysoký podpatek. Zapínání na zip. Originální extravagantní model. Sofistikovaná aplikace zvířecího vzoru.

2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku FONTANA 2.0 z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní kůže černé barvy v kombinaci s kovovými elementy. Stabilní vysoký podpatek. Zapínání na zip v patní části obuvi. Originální elegantní model.

2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky na podpatku FONTANA 2.0 z kolekce podzim/ zima. Pohodlná kožená obuv pro trendy městský outfit. Svršek z přírodní broušené kůže béžové barvy. Dekorativní pásek s výraznou sponou. Zapínání na zip pro snadné nazouvání. Vysoký stabilní podpatek. Horký trend.

3 360 Kč 3 620 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky na podpatku FONTANA 2.0 z kolekce podzim/ zima. Pohodlná kožená obuv pro trendy městský outfit. Svršek z přírodní broušené kůže černé barvy. Dekorativní pásek s výraznou sponou. Zapínání na zip pro snadné nazouvání. Vysoký stabilní podpatek. Horký trend.

3 360 Kč 3 620 Kč
Zobrazeno 1 - 38 z 38

Top