FONTANA 2.0


FONTANA 2.0 je druhou značkou, kterou společnost Fontana Couture vytvořila pro mladé ženy, které se nechtějí vzdát stylové elegance. Historické sídlo v italském Miláně je synonymem pro dokonalé krejčovství a rafinovanost již od roku 1928. Kolekce je inspirována sladkou a zasněnou atmosférou tzv. "nouvelle vague", nové vlny. Velvet, kašmírová a přírodní kůže v kombinaci s pastelovými a odvážnými barvami dávají život trendy oděvům a obuvi.


Doprava zdarma

Dámské lodičky FONTANA 2.0 z kolekce jaro/léto 2017. Svršek ze syntetické broušené kůže černé barvy. Nádherná aplikace mozaiky z pásků v oblasti nártu. Upínací pásek přes kotník. Zapínání na zip v patní části obuvi. Vysoký jehlový podpatek. Sofistikovaný ženský model.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky FONTANA 2.0 z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické broušené kůže červené barvy. Nádherná aplikace mozaiky z pásků v oblasti nártu. Upínací pásek přes kotník. Zapínání na zip v patní části obuvi. Vysoký jehlový podpatek. Sofistikovaný ženský model.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky FONTANA 2.0 z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické broušené kůže černé barvy. Aplikace kovových cvočků čtvercového tvaru. Upínací pásek přes kotník spojený s hravým páskem přes nárt. Vysoký jehlový podpatek. Výrazný model ve stylu glamour.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky FONTANA 2.0 z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické broušené kůže červené barvy. Aplikace kovových cvočků čtvercového tvaru. Upínací pásek přes kotník spojený s hravým páskem přes nárt. Vysoký jehlový podpatek. Výrazný model ve stylu glamour.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky FONTANA 2.0 z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické broušené kůže červené barvy. Aplikace kovových cvočků čtvercového tvaru. Vysoký jehlový podpatek. Nepřehlédnutelná elegantní silueta se středovým vykrojením. Styl glamour.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky FONTANA 2.0 z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické broušené kůže černé barvy. Aplikace kovových cvočků čtvercového tvaru. Vysoký jehlový podpatek. Nepřehlédnutelná elegantní silueta se středovým vykrojením.

2 099 Kč
Zobrazeno 1 - 6 z 6

Top