FONTANA 2.0


FONTANA 2.0 je druhou značkou, kterou společnost Fontana Couture vytvořila pro mladé ženy, které se nechtějí vzdát stylové elegance. Historické sídlo v italském Miláně je synonymem pro dokonalé krejčovství a rafinovanost již od roku 1928. Kolekce je inspirována sladkou a zasněnou atmosférou tzv. "nouvelle vague", nové vlny. Velvet, kašmírová a přírodní kůže v kombinaci s pastelovými a odvážnými barvami dávají život trendy oděvům a obuvi.


Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku FONTANA 2.0. Svršek z přírodní broušené kůže černé barvy. Zdobení třásněmi a jemným páskem s kovovou sponou. Pohodlný středně vysoký podpatek. Zapínání na postranní zip. Nadčasový střih.

2 550 Kč

Dámské kotníčkové boty na podpatku FONTANA 2.0. Svršek ze sametu černé barvy s efektem krajky. Stabilní vysoký podpatek neobvyklého tvaru. Zapínání na zip. Originální extravagantní model. Zajímavá struktura materiálu.

1 750 Kč 2 020 Kč

Dámské kotníčkové boty na podpatku FONTANA 2.0. Svršek ze syntetické broušené kůže černé barvy. Semišový efekt. Stabilní vysoký podpatek neobvyklého tvaru. Zapínání na zip. Originální extravagantní model s neobyčejným podpatkem.

1 750 Kč 2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku FONTANA 2.0. Svršek z přírodní broušené kůže černé barvy v kombinaci s elastickou pruženkou. Zajímavý střih v aplikaci geometrických tvarů. Pohodlné nazouvání. Vysoký jehlový podpatek. Originální elegantní model.

2 280 Kč 2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku FONTANA 2.0. Svršek ze syntetické broušené kůže černé barvy v kombinaci s lakovanými detaily. Nádherné zdobení šrasovými kamínky. Stabilní vysoký podpatek. Zapínání pomocí postranního zipu. Originální elegantní model.

2 010 Kč 2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku FONTANA 2.0. Svršek ze syntetické broušené kůže šedé barvy v kombinaci s lakovanými detaily. Nádherné zdobení šrasovými kamínky. Stabilní vysoký podpatek. Zapínání pomocí postranního zipu. Originální elegantní model.

2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky na podpatku nad kolena FONTANA 2.0. Pohodlná vysoká obuv pro trendy městský outfit. Svršek ze syntetického semiše černé barvy. Strečový materiál. Elegantní aplikace pásku se štrasovými kamínky. Postranní zip pro pohodlné nazouvání. Horký trend sezóny.

2 010 Kč 2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku FONTANA 2.0. Svršek ze syntetické broušené kůže bordó barvy v patentovaném geometrickém vzoru. Stabilní vysoký podpatek. Zapínání na zip. Originální elegantní model. Ostrá špička bot.

2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku FONTANA 2.0. Svršek ze syntetické broušené kůže hnědé barvy v patentovaném geometrickém vzoru. Stabilní vysoký podpatek v třpytivém provedení. Zapínání na zip. Originální elegantní model. Ostrá špička bot.

2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku FONTANA 2.0. Svršek ze syntetického semiše v krásné trojkombinaci barev. Metalický efekt. Módní lesklá špička.   Stabilní vysoký podpatek. Zapínání na zip. Originální elegantní model. Ostrá špička bot.

2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku FONTANA 2.0. Svršek ze syntetického semiše v krásné trojkombinaci barev. Metalický efekt. Módní lesklá špička.   Stabilní vysoký podpatek. Zapínání na zip. Originální elegantní model. Ostrá špička bot.

2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku FONTANA 2.0. Svršek z třpytivého textilu šedé barvy. Kulatá špička. Stabilní vysoký podpatek. Zapínání na postranní zip. Velmi trendy model.

2 010 Kč 2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku FONTANA 2.0. Svršek z třpytivého textilu černé barvy. Kulatá špička. Stabilní vysoký podpatek. Zapínání na postranní zip. Velmi trendy model.

2 010 Kč 2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky na podpatku nad kolena FONTANA 2.0. Pohodlná vysoká obuv pro trendy městský outfit. Svršek ze sametu černé barvy. Postranní zip pro pohodlné nazouvání. Horký trend sezóny.

2 550 Kč

Dámské lodičky FONTANA 2.0. Svršek z textilního materiálu v podobě černé krajky výjimečného vzoru. Robustní stabilní podpatek. Střih ve velmi ženské siluetě. Elegantní model pro zvláštní příležitosti.

1 750 Kč 2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku FONTANA 2.0. Svršek ze sametu černé barvy s velmi originálním zdobením podpatku. Stabilní vysoký podpatek neobvyklého tvaru a vzoru. Zapínání na postranní zip. Originální extravagantní model.

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku FONTANA 2.0. Svršek z velmi originálního textilu lila barvy s efektem černé krajky. Stabilní vysoký podpatek neobvyklého tvaru. Zapínání na zip. Originální extravagantní model. Zajímavá struktura materiálu.

2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku FONTANA 2.0. Svršek ze sametu hnědé barvy s efektem černé krajky. Stabilní vysoký podpatek neobvyklého tvaru. Zapínání na zip. Originální extravagantní model.

2 010 Kč 2 280 Kč

Dámské lodičky FONTANA 2.0. Svršek ze sametu klasické černé barvy. Elegantní aplikace tří upínacích pásků. Zapínání na zip v patní části obuvi. Robustní vysoký podpatek s originálním vzorem a lesklým efektem. Nepřehlédnutelný design. Extravagantní vingate look.

1 750 Kč 2 020 Kč

Dámské lodičky FONTANA 2.0. Svršek ze sametu výrazné modré barvy. Elegantní aplikace tří upínacích pásků. Zapínání na zip v patní části obuvi. Robustní vysoký podpatek s originálním vzorem a lesklým efektem. Nepřehlédnutelný design. Extravagantní vintage look.

1 750 Kč 2 020 Kč

Dámské lodičky FONTANA 2.0. Svršek ze sametu výrazné modré barvy. Robustní vysoký podpatek. Vintage model s výraznou mašlí ve špičce obuvi.

1 750 Kč 2 020 Kč

Dámské lodičky FONTANA 2.0. Svršek ze sametu výrazné fialové barvy. Robustní vysoký podpatek. Vintage model s výraznou mašlí ve špičce obuvi.

1 750 Kč 2 020 Kč

Dámské lodičky FONTANA 2.0. Svršek z broušené syntetické kůže béžové barvy a kombinace tří pastelových odstínů. Masivní vysoký podpatek. Elegantní model pro každou příležitost.

1 750 Kč 2 020 Kč

Dámské lodičky FONTANA 2.0. Svršek z broušené syntetické kůže černé barvy a kombinace tří zemitých odstínů. Masivní vysoký podpatek. Elegantní model pro každou příležitost.

1 750 Kč 2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku FONTANA 2.0. Svršek z přírodní broušené kůže bordó barvy v kontrastu s černou. Zajímavý střih v aplikaci geometrických tvarů. Pohodlné nazouvání pomocí elastické pruženky. Vysoký jehlový podpatek. Originální model.

2 280 Kč 2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku FONTANA 2.0. Svršek z přírodní broušené kůže modré barvy. Zajímavé zdobení jemnou tkaničkou v patní části obuvi. Stabilní vysoký podpatek. Ostrá špička bot. Zapínání na postranní zip. Velmi ženský model.

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku FONTANA 2.0. Svršek z přírodní broušené kůže šedé barvy. Zajímavé zdobení jemnou tkaničkou v patní části obuvi. Stabilní vysoký podpatek. Ostrá špička bot. Zapínání na postranní zip. Velmi ženský model.

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku FONTANA 2.0. Svršek z přírodní broušené kůže červené barvy. Zajímavé zdobení jemnou tkaničkou v patní části obuvi. Stabilní vysoký podpatek. Ostrá špička bot. Zapínání na postranní zip. Velmi ženský model.

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku FONTANA 2.0. Svršek z přírodní broušené kůže černé barvy. Stabilní vysoký podpatek. Zapínání na zip. Velmi ženský model. Sofistikovaný look.

2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku FONTANA 2.0. Svršek z přírodní broušené kůže bordó barvy. Stabilní vysoký podpatek. Zapínání na zip. Velmi ženský model. Sofistikovaný look.

2 550 Kč

Dámské lodičky FONTANA 2.0.2017. Svršek ze syntetické broušené kůže černé barvy. Nádherná aplikace mozaiky z pásků v oblasti nártu. Upínací pásek přes kotník. Zapínání na zip v patní části obuvi. Vysoký jehlový podpatek. Sofistikovaný ženský model.

1 750 Kč 2 020 Kč

Dámské lodičky FONTANA 2.0. Svršek ze syntetické broušené kůže červené barvy. Nádherná aplikace mozaiky z pásků v oblasti nártu. Upínací pásek přes kotník. Zapínání na zip v patní části obuvi. Vysoký jehlový podpatek. Sofistikovaný ženský model.

1 750 Kč 2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky FONTANA 2.0. Svršek ze syntetické broušené kůže černé barvy. Aplikace kovových cvočků čtvercového tvaru. Upínací pásek přes kotník spojený s hravým páskem přes nárt. Vysoký jehlový podpatek. Výrazný model ve stylu glamour.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky FONTANA 2.0. Svršek ze syntetické broušené kůže červené barvy. Aplikace kovových cvočků čtvercového tvaru. Upínací pásek přes kotník spojený s hravým páskem přes nárt. Vysoký jehlový podpatek. Výrazný model ve stylu glamour.

2 020 Kč

Dámské lodičky FONTANA 2.0. Svršek ze syntetické broušené kůže červené barvy. Aplikace kovových cvočků čtvercového tvaru. Vysoký jehlový podpatek. Nepřehlédnutelná elegantní silueta se středovým vykrojením. Styl glamour.

1 620 Kč 1 750 Kč

Dámské lodičky FONTANA 2.0. Svršek ze syntetické broušené kůže černé barvy. Aplikace kovových cvočků čtvercového tvaru. Vysoký jehlový podpatek. Nepřehlédnutelná elegantní silueta se středovým vykrojením.

1 620 Kč 1 750 Kč

Dámské kotníčkové boty na podpatku FONTANA 2.0. Svršek ze syntetického semiše černé barvy v kombinaci s aplikací štrasových kamínků. Pohodlné nazouvání pomocí postranního zipu. Vysoký jehlový podpatek. Slavnostní elegantní model.

1 750 Kč 2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku FONTANA 2.0. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Vysoký jehlový podpatek. Elastická pruženka v patní části obuvi pro pohodlné nošení. Elegantní look. Nadčasový střih.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku FONTANA 2.0. Svršek z přírodní broušené kůže hnědé barvy. Zdobení třásněmi a jemným páskem s kovovou sponou. Pohodlný středně vysoký podpatek. Zapínání na postranní zip. Nadčasový střih.

2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku FONTANA 2.0. Svršek z přírodní lakované kůže bordó barvy v imitaci hadí kůže. Stabilní vysoký podpatek. Zapínání na zip. Originální model s aplikací zvířecího vzoru.

2 550 Kč 2 820 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku FONTANA 2.0. Svršek z přírodní lakované kůže šedé barvy v imitaci hadí kůže. Stabilní vysoký podpatek. Zapínání na zip. Originální elegantní model. Sofistikovaná aplikace zvířecího vzoru.

2 550 Kč 2 820 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku FONTANA 2.0. Svršek z přírodní broušené kůže šedohnědé barvy v kombinaci s detaily v imitaci hadí kůže. Stabilní vysoký podpatek. Zapínání na zip. Originální model s aplikací zvířecího vzoru.

2 550 Kč
Zobrazeno 1 - 42 z 53

Top