Seznam produktů výrobce Piero Guidi

Piero Guidi

Piero Guidi

Zobrazit
Doprava zdarma

Dámská kabelka kufříkového typu PIERO GUIDI z kolekce podzim/ zima. Svršek z eko kůže černé barvy. Hravý vzor s cirkusovými motivy. Dvě pevné rukojeti v kontrastním lesklém provedení. Odnímatelný ramenní popruh. Aplikace kovového přívěšku. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl. Vnitřní kapsa na zip. Všitá kapsička na mobil. Ochranný obal proti...

4 999 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka PIERO GUIDI z kolekce podzim/ zima. Svršek z eko kůže bílé barvy. Hravý vzor s cirkusovými motivy. Dvě rukojeti. Aplikace kovového přívěšku. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl. Vnitřní našitá kapsička a kapsa na mobil. Ochranný obal proti prachu.

5 599 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka typu Crossbody PIERO GUIDI z kolekce podzim/ zima. Svršek z eko kůže modré barvy. Hravý vzor s cirkusovými motivy. Aplikace kulatého přívěšku s kovovým logem značky. Zapínání na magnetky. Nastavitelný ramenní popruh. Vnitřní našitá kapsička. Ochranný obal proti prachu.

4 999 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka typu Crossbody PIERO GUIDI z kolekce podzim/ zima. Svršek z eko kůže bílé barvy. Hravý vzor s cirkusovými motivy. Aplikace kulatého přívěšku s kovovým logem značky. Zapínání na magnetky. Nastavitelný ramenní popruh. Vnitřní našitá kapsička. Ochranný obal proti prachu.

4 999 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka PIERO GUIDI z kolekce podzim/ zima. Svršek z eko kůže modré barvy. Nastavitelná podšívka pomocí bočního zipu s hravým vzorem s cirkusovými motivy. Odnímatelná taštička v barvě podšívky (22 x 19 cm). Dvě rukojeti. Aplikace kovového přívěšku. Zapínání pomocí kovové spony. Vnitřní našitá kapsička. Ochranný obal proti prachu.

6 799 Kč
Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek

Top

Informace o nás