CARRERA Jeans


CARRERA Jeans patří mezi přední italské výrobce obuvi a džínových oděvů, která se již od roku 1965 podílí na produkci modelů v typickém italském neformálním stylu oblékání. Špičkové technologie, řemeslné zpracování výrobků a neustálý vývoj jsou základem velkého úspěchu této módní značky, nabízejíc vysoce kvalitní výrobky a praktický, inovativní design.


Dámské workery CARRERA JEANS. Svršek ze syntetické kůže přírodní hnědé barvy. Kontrastní použití barev, řada detailů a prošívání. Polstrovaný okraj obuvi s metalickým efektem v patní části. Klasický pánský střih pro nadčasový městský outfit. Pohodlný nízký podpatek. Zimní podešev se vzorkem.

1 480 Kč

Dámské workery CARRERA JEANS.2017. Svršek ze syntetické kůže černé barvy. Kontrastní použití barev, řada detailů a prošívání. Polstrovaný okraj obuvi s metalickým efektem v patní části. Klasický pánský střih pro nadčasový městský outfit. Pohodlný nízký podpatek. Zimní podešev se vzorkem.

1 480 Kč

Dámské workery CARRERA JEANS. Svršek ze syntetické kůže přírodní hnědé barvy. Kontrastní použití barev, řada detailů a prošívání. Polstrovaný okraj obuvi v patní části. Klasický pánský střih pro nadčasový městský outfit. Pohodlný nízký podpatek. Zimní podešev se vzorkem.

1 480 Kč

Dámské workery CARRERA JEANS. Svršek ze syntetické kůže šedé barvy. Kontrastní použití barev, řada detailů a prošívání. Polstrovaný okraj obuvi v patní části. Klasický pánský střih pro nadčasový městský outfit. Pohodlný nízký podpatek. Zimní podešev se vzorkem.

1 480 Kč

Dámské workery CARRERA JEANS. Svršek ze syntetické kůže tmavě modré barvy. Kontrastní použití barev, řada detailů a prošívání. Polstrovaný okraj obuvi v patní části. Klasický pánský střih pro nadčasový městský outfit. Pohodlný nízký podpatek. Zimní podešev se vzorkem.

1 480 Kč
Zobrazeno 1 - 5 z 5

Top