Využijte 10% SLEVU na nákup od 01.12. - 31.12.2018.
*** slevový kód: botteganaděluje ***
Garance DORUČENÍ DO VÁNOC pro objednávky přijaté do neděle 9. prosince.

VERSACE Jeans


VERSACE Jeans je méně okázalou a přístupnější prezentací DNA módního domu Versace. Značka byla založena slavným módním návrhářem Giannim Versace v roce 1978, kdy představil světu první dámskou linii. V kolekcích značky VERSACE Jeans dominuje rafinovaný styl, mladistvý postoj a odvážná nezávislost. Versace vnáší do nonšalantních módních doplňků a oděvů VERSACE Jeans vzrušení a odvážný luxus vyjádřený působivými barvami a tvary.


Doprava zdarma

Dámská velká peněženka VERSACE JEANS. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Luxusní design v symetrickém kontrastním prošívání. Výrazná aplikace s iniciálami jména značky. Zapínání na zip. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Kapsa na drobné mince se zapínáním na zip.

2 660 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka VERSACE JEANS. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Luxusní design v symetrickém prošívání. Výrazná aplikace jména značky. Zapínání na zip. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Kapsa na drobné mince se zapínáním na zip.

2 500 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka VERSACE JEANS. Svršek z hladké syntetické kůže béžové barvy. Metalický efekt materiálu. Luxusní design v symetrickém prošívání. Výrazná aplikace jména značky. Zapínání na zip. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Kapsa na drobné mince se zapínáním na zip.

2 500 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka VERSACE JEANS. Svršek ze strukturované syntetické kůže zelené barvy. Nadčasový motiv krokodýlí kůže struktury materiálu. Typický kruhový element Versace. Zapínání na zip. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Kapsa na drobné mince se zapínáním na zip.

2 660 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka VERSACE JEANS. Svršek ze strukturované syntetické kůže červené barvy. Nadčasový motiv krokodýlí kůže struktury materiálu. Typický kruhový element Versace. Zapínání na zip. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Kapsa na drobné mince se zapínáním na zip.

2 660 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka VERSACE JEANS. Svršek ze strukturované syntetické kůže černé barvy. Nadčasový motiv krokodýlí kůže struktury materiálu. Typický kruhový element Versace. Zapínání na zip. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Kapsa na drobné mince se zapínáním na zip.

2 660 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka VERSACE JEANS. Svršek ze strukturované syntetické kůže bronzově hnědé barvy. Nadčasový motiv krokodýlí kůže struktury materiálu. Typický kruhový element Versace. Zapínání na zip. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Kapsa na drobné mince se zapínáním na zip.

2 660 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka VERSACE JEANS. Svršek z jemně strukturované syntetické kůže červené barvy. Výrazný vlís jména značky. Kontrastní nápis. Aplikace kovových elementů. Zapínání na zip. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Kapsa na drobné mince se zapínáním na zip.

2 500 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka VERSACE JEANS. Svršek z jemně strukturované syntetické kůže černé barvy. Výrazný vlís jména značky. Kontrastní nápis. Aplikace kovových elementů. Zapínání na zip. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Kapsa na drobné mince se zapínáním na zip.

2 500 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka VERSACE JEANS. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Rafinovaný design v propracovaném prošívání materiálu. Výrazná kovová aplikace s logem značky. Zapínání na zip. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Kapsa na drobné mince se zapínáním na zip.

2 660 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka VERSACE JEANS. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Rafinovaný design v kontrastním prošívání materiálu. Výrazná kovová aplikace s logem značky. Zapínání na zip. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Kapsa na drobné mince se zapínáním na zip.

2 660 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací tenisky VERSACE JEANS. Svršek v kombinaci broušené přírodní kůže a syntetického materiálu černé barvy. Třpytivá glitrová úprava materiálu v elegantním symetrickém prošívání. Výrazný nápis jména značky. Nenápadný klínový podpatek. Kulatá špička obuvi s kontrastním lemováním.

3 890 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací tenisky VERSACE JEANS. Svršek v kombinaci broušené přírodní kůže a syntetického materiálu zlaté barvy. Třpytivá glitrová úprava materiálu. Výrazný nápis jména značky. Nenápadný klínový podpatek.

3 890 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací tenisky VERSACE JEANS. Svršek z hladké přírodní kůže černé barvy. Výrazný nápis jména značky. Nenápadný klínový podpatek s kontrastním bílým pruhem.

4 270 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací tenisky VERSACE JEANS. Svršek z přírodní kůže stříbrné barvy. Metalický efekt materiálu. Množství kontrastních detailů. Výrazný nápis jména značky. Nenápadný klínový podpatek.

4 270 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové šněrovací tenisky VERSACE JEANS. Svršek v kombinaci syntetického materiálu a přírodní broušené kůže černé barvy. Skrytý klínový podpatek podtrhující dámskou siluetu. Kontrastní aplikace jména značky. Kulatá špička obuvi s harmonickým lemováním.

6 030 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací tenisky VERSACE JEANS. Svršek v kombinaci syntetického materiálu a přírodní kůže Třpytivá glitrová úprava v černé variantě. Výrazná kontrastní aplikace jména značky. Elegantní nízká podešev.

4 270 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací tenisky VERSACE JEANS. Svršek v kombinaci syntetického materiálu a přírodní kůže Třpytivá glitrová úprava ve zlaté variantě. Výrazná kontrastní aplikace jména značky. Elegantní nízká podešev.

4 270 Kč
Doprava zdarma

Dámské tenisky VERSACE JEANS. Svršek z hladké syntetické kůže bílé barvy. Klasický střih nízkých šněrovacích tenisek. Kontrastní aplikace jména značky. Kulatá špička obuvi.

4 640 Kč
Doprava zdarma

Dámské tenisky VERSACE JEANS. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Klasický střih nízkých šněrovacích tenisek. Kontrastní aplikace jména značky. Kulatá špička obuvi.

4 640 Kč
Doprava zdarma

Dámské tenisky VERSACE JEANS. Svršek v kombinaci syntetického materiálu a přírodní kůže černé barvy. Materiál s glitrovou úpravou. Futuristický design s řadou kontrastních detailů. Pohodlné nazouvání díky dvěma krátkým zipům v oblasti nártu. Výrazná aplikace jména značky.

4 640 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka VERSACE JEANS. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Luxusní design s výrazným potiskem v kontrastních odstínech. Zapínání na zip. Organizér kreditních karet a dokumentů. Kapsička na drobné mince se zapínáním na zip.

2 660 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka VERSACE JEANS. Svršek ze strukturované syntetické kůže černé barvy. Výrazná aplikace loga s drobným dekorativním elementem. Zapínání na zip. Organizér kreditních karet a dokumentů. Kapsička na drobné mince se zapínáním na zip.

2 660 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka VERSACE JEANS. Svršek ze strukturované syntetické kůže zlaté barvy. Výrazná aplikace loga s drobným dekorativním elementem. Zapínání na zip. Organizér kreditních karet a dokumentů. Kapsička na drobné mince se zapínáním na zip.

2 660 Kč
Doprava zdarma

Dámská peněženka VERSACE JEANS. Svršek ze strukturované syntetické kůže hnědé barvy. Elegantní aplikace s iniciálami značky. Zapínání na zip. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Kapsička na drobné mince se zapínáním na zip.

2 500 Kč
Doprava zdarma

Dámská peněženka VERSACE JEANS. Svršek ze strukturované syntetické kůže v odstínu bordó. Elegantní aplikace s iniciálami značky. Zapínání na zip. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Kapsička na drobné mince se zapínáním na zip.

2 500 Kč
Doprava zdarma

Dámské tenisky VERSACE JEANS. Svršek z broušené přírodní kůže černé barvy. Klasický střih šněrovacích tenisek. Kontrastní patní část s metalickou aplikací jména značky. Komfortní zvýšená platforma.

4 640 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové tenisky VERSACE JEANS. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Vysoké šněrovací tenisky s kontrastní aplikací jména značky. Kulatá špička obuvi. Dvojité prošívání.

4 800 Kč
Doprava zdarma

Dámské psaníčko VERSACE JEANS. Svršek z hladké syntetické kůže béžové barvy s metalickým efektem. Propracovaný střih s řadou kontrastních detailů. Odnímatelný ramenní popruh z trendy kovového řetízku. Zapínání na zip. Tři vnitřní oddíly. Dvě vnitřní kapsy.

3 890 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka VERSACE JEANS. Svršek z hladké syntetické kůže světle hnědé barvy. Sofistikovaný design s množstvím kovových elementů s iniciálami značky. Zapínání na patentky. Dvě jemné rukojeti s dekorativním kruhovým přívěškem ve stylu Versace. Vnitřní odnímatelná taštička.

4 480 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka VERSACE JEANS. Svršek z hladké syntetické kůže červené barvy. Sofistikovaný design s množstvím kovových elementů s iniciálami značky. Zapínání pomocí utahovací tkaničky. Dvě zakulacené rukojeti s dekorativním kruhovým přívěškem ve stylu Versace. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy.

4 210 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka VERSACE JEANS. Svršek z hladké syntetické kůže krémově hnědé barvy. Sofistikovaný design s množstvím kovových elementů s iniciálami značky. Zapínání pomocí utahovací tkaničky. Dvě zakulacené rukojeti s dekorativním kruhovým přívěškem ve stylu Versace. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy.

4 210 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka VERSACE JEANS. Svršek z hladké syntetické kůže červené barvy. Sofistikovaný design s množstvím kovových elementů s iniciálami značky. Zapínání na zip. Dvě zakulacené rukojeti s dekorativním kruhovým přívěškem ve stylu Versace. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy. Tři vnitřní oddíly.

4 860 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka VERSACE JEANS. Svršek z hladké syntetické kůže světle hnědé barvy. Sofistikovaný design s množstvím kovových elementů s iniciálami značky. Zapínání na zip. Dvě zakulacené rukojeti s dekorativním kruhovým přívěškem ve stylu Versace. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy. Tři vnitřní oddíly.

4 860 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka typu Crossbody VERSACE JEANS. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Rafinovaný design s geometrickým prošíváním v pestrých barvách. Zapínání na zip. Úzký ramenní popruh. Jeden vnitřní oddíl.

3 570 Kč
Doprava zdarma

Dámská peněženka VERSACE JEANS. Svršek ze strukturované syntetické kůže hnědé barvy. Elegantní aplikace s iniciálami značky. Zapínání na zip. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Vnitřní oddíl na drobné mince se zapínáním na zip.

2 290 Kč
Doprava zdarma

Dámská peněženka VERSACE JEANS. Svršek ze strukturované syntetické kůže stříbrné barvy. Elegantní aplikace s iniciálami značky. Zapínání na zip. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Vnitřní oddíl na drobné mince se zapínáním na zip.

2 180 Kč
Doprava zdarma

Dámská peněženka VERSACE JEANS. Svršek ze strukturované syntetické kůže zlaté barvy. Elegantní aplikace s iniciálami značky. Zapínání na zip. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Vnitřní oddíl na drobné mince se zapínáním na zip.

2 180 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka VERSACE JEANS. Svršek ze strukturované syntetické kůže odstínů růžové barvy. Rafinovaný vzor s florálními motivy v kontrastních barvách. Zapínání na zip. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Vnitřní oddíl na drobné mince se zapínáním na zip.

2 290 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka typu Crossbody VERSACE JEANS. Svršek ze strukturované syntetické kůže růžové barvy. Sofistikovaný potisk materiálu v kontrastních barvách. Výrazný kovový element s logem značky. Zapínání na patentky. Odnímatelný ramenní popruh. Dvě vnitřní kapsy.

3 140 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka VERSACE JEANS. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Sofistikovaný design v aplikaci prošívání nitěmi v kontrastních barvách. Zapínání na zip. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Vnitřní oddíl na drobné mince se zapínáním na zip.

2 450 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka typu Crossbody VERSACE JEANS. Svršek z hladké syntetické kůže béžové barvy. Luxusní design s řadou jemných detailů v metalické zlaté. Elegantní pouzdrový střih. Zapínání na zip. Odnímatelný ramenní popruh. Jeden vnitřní oddíl. Dvě vnitřní kapsy. Dvě vnější kapsy.

4 050 Kč
Zobrazeno 1 - 42 z 108

Top