VERSACE Jeans


VERSACE Jeans je méně okázalou a přístupnější prezentací DNA módního domu Versace. Značka byla založena slavným módním návrhářem Giannim Versace v roce 1978, kdy představil světu první dámskou linii. V kolekcích značky VERSACE Jeans dominuje rafinovaný styl, mladistvý postoj a odvážná nezávislost. Versace vnáší do nonšalantních módních doplňků a oděvů VERSACE Jeans vzrušení a odvážný luxus vyjádřený působivými barvami a tvary.


Doprava zdarma

Dámská malá kabelka VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže výrazné růžové barvy v lakované úpravě. Luxusní design s elegantním geometrickým prošíváním. Typický vlís loga značky v přední části kabelky. Zapínání na zip. Odnímatelný ramenní popruh z trendy kovového řetízku. Jeden vnitřní oddíl s organizérem.

2 999 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy v lakované úpravě. Luxusní design s elegantním geometrickým prošíváním. Typický vlís loga značky v přední části kabelky. Zapínání na zip. Odnímatelný ramenní popruh z trendy kovového řetízku. Jeden vnitřní oddíl s organizérem.

2 999 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek ze strukturované syntetické kůže růžové barvy. Typický kruhový vlís s logem značky zdobený kovovými elementy. Zapínání na patentky. Ramenní popruh z trendy kovového řetízku. Organizér kreditních karet a dokumentů. Kapsa na drobné mince.

2 799 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek ze strukturované syntetické kůže černé barvy. Typický kruhový vlís s logem značky zdobený kovovými elementy. Zapínání na patentky. Ramenní popruh z trendy kovového řetízku. Organizér kreditních karet a dokumentů. Kapsa na drobné mince.

2 799 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže béžové barvy. Elegantní geometrické prošívání. Zapínání na zip. Odnímatelný ramenní popruh z trendy kovového řetízku. Organizér kreditních karet a dokumentů. Kapsa na drobné mince.

3 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské lakované sandály na podpatku VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické kůže černé barvy. Luxusní design klasické dámské obuvi s pevnou patou posetou glitry. Asymetrický upínací pásek s postranní sponou. Vysoký jehlový podpatek v kontrastní zlaté barvě. Komfortní zvýšená platforma. Velmi stylový model pro zvláštní příležitosti.

4 799 Kč
Doprava zdarma

Dámská peněženka VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek ze strukturované syntetické kůže lososově růžové barvy. Elegantní aplikace s iniciálami značky. Zapínání na zip. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Vnitřní oddíl na drobné mince se zapínáním na zip.

2 699 Kč
Doprava zdarma

Dámská peněženka VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek ze strukturované syntetické kůže zlaté barvy. Elegantní aplikace s iniciálami značky. Zapínání na zip. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Vnitřní oddíl na drobné mince se zapínáním na zip.

2 699 Kč
Doprava zdarma

Dámská peněženka VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek ze strukturované syntetické kůže červené barvy. Sofistikovaný design. Typický kovový element v přední části kabelky. Zapínání na zip. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Vnitřní oddíl na drobné mince se zapínáním na zip.

2 699 Kč
Doprava zdarma

Dámská peněženka VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže bílé barvy. Sofistikovaný design. Bohatá aplikace kovových elementů. Zapínání na zip. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Vnitřní oddíl na drobné mince se zapínáním na zip.

2 699 Kč
Doprava zdarma

Dámská peněženka VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Sofistikovaný design. Bohatá aplikace kovových elementů. Zapínání na zip. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Vnitřní oddíl na drobné mince se zapínáním na zip.

2 699 Kč
Doprava zdarma

Dámské tenisky VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek z kombinace broušené syntetické kůže béžové barvy a třpytivého textilního materiálu. Pohodlné nazouvání pomocí postranního zipu. Módní skrytý klínový podpatek zvýrazňující dámskou siluetu. Kontrastní zvýšená podešev. Horký trend sezóny.

4 799 Kč
Doprava zdarma

Dámské tenisky VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek z kombinace broušené syntetické kůže černé barvy a třpytivého textilního materiálu. Pohodlné nazouvání pomocí postranního zipu. Módní skrytý klínový podpatek zvýrazňující dámskou siluetu. Kontrastní zvýšená podešev. Horký trend sezóny.

4 799 Kč
Doprava zdarma

Dámské lakované sandály na podpatku VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické kůže zlaté barvy. Luxusní design klasické dámské obuvi s pevnou patou posetou glitry. Asymetrický upínací pásek s postranní sponou. Vysoký jehlový podpatek. Komfortní zvýšená platforma. Velmi stylový model pro zvláštní příležitosti.

4 799 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky na klínovém podpatku VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Luxusní model s charakteristickou kovovou aplikací značky ve špičce obuvi. Svršek ze syntetické kůže pudrově růžové barvy. Materiál ve vzoru imitace krokodýlí kůže. Pohodlný střih s otevřenou špičkou. Upínací pásek s postranní sponou. Podešev s lýkovým lemováním ve stylu retro.

3 799 Kč

Dámské lodičky VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Luxusní model s charakteristickou kovovou aplikací značky ve špičce obuvi. Svršek z hladké syntetické kůže v klasické černé. Kontrastní jehlový podpatek v metalické zlaté. Komfortní zvýšená podešev. Ostrá špička obuvi. Nadčasový design podtrhující ženskou siluetu.

0 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže béžové barvy. Trendy kurfříkový střih. Sofistikovaný design s použitím proplétaného materiálu přední části. Typický desing Versace s výrazným knoflíkem. Zapínání na zip. Dvě rukojeti. Odnímatelný ramenní popruh. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

5 099 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Trendy kurfříkový střih. Sofistikovaný design s použitím proplétaného materiálu přední části. Typický desing Versace s výrazným knoflíkem. Zapínání na zip. Dvě rukojeti. Odnímatelný ramenní popruh. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

5 099 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Luxusní design s geometrickým prošíváním. Výrazný typický vlís loga značky. Odnímatelný kovový ramenní popruh. Zapínání na zip. Tři vnitřní oddíly. Čtyři vnitřní kapsy. Organizér kreditních karet a dokumentů.

3 599 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetického materiálu zlaté barvy. Luxusní design v metalické lakované úpravě. Elegantní geometrické prošívání. Výrazný typický vlís loga značky. Odnímatelný kovový ramenní popruh. Zapínání na zip. Tři vnitřní oddíly. Čtyři vnitřní kapsy. Organizér kreditních karet a dokumentů.

3 599 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže pudrově růžové barvy. Luxusní design ve vzoru imitace krokodýlí kůže. Výrazný kovový element v typickém designu Versace. Zapínání na patentky. Stylový kombinovaný ramenní popruh. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

4 399 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Luxusní design ve vzoru imitace krokodýlí kůže. Výrazný kovový element v typickém designu Versace. Zapínání na patentky. Stylový kombinovaný ramenní popruh. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

4 399 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Bohatá aplikace kovových elementů. Typický desing Versace s výrazným knoflíkem. Zapínání na zip. Jedna rukojeť. Odnímatelný ramenní popruh. Tři vnitřní oddíly. Tři vnitřní kapsy. Jedna vnější kapsa na zip.

5 499 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže béžové barvy. Originální geometrické prošívání materiálu. Jedna rukojeť. Zapínání na patentky. Odnímatelný ramenní popruh. Jeden vnitřní oddíl. Pět vnitřních kapes. Jedna vnější kapsa na zip.

5 099 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Originální geometrické prošívání materiálu v kontrastních barvách. Jedna rukojeť. Zapínání na patentky. Odnímatelný ramenní popruh. Jeden vnitřní oddíl. Pět vnitřních kapes. Jedna vnější kapsa na zip.

5 099 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže béžové barvy. Originální geometrické prošívání materiálu. Dvě jemné rukojeti s přívěskem. Zapínání na patentky. Odnímatelný ramenní popruh. Tři vnitřní oddíly. Čtyři vnitřní kapsy.

5 399 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Originální geometrické prošívání materiálu kontrastními barvami. Dvě jemné rukojeti s přívěskem. Zapínání na patentky. Odnímatelný ramenní popruh. Tři vnitřní oddíly. Čtyři vnitřní kapsy.

5 399 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže bílé barvy. Luxusní design ve vzoru imitace krokodýlí kůže. Typický kovový element značky v přední části kabelky. Zapínání na zip. Odnímatelný kovový ramenní popruh. Vnitřní organizér kreditních karet a dokumentů. Vnitřní kapsička na zip na drobné mince.

2 799 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže pudrově růžové barvy. Luxusní design ve vzoru imitace krokodýlí kůže. Typický kovový element značky v přední části kabelky. Zapínání na zip. Odnímatelný kovový ramenní popruh. Vnitřní organizér kreditních karet a dokumentů. Vnitřní kapsička na zip na drobné mince.

2 799 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže červené barvy. Luxusní design ve vzoru imitace krokodýlí kůže. Typický kovový element značky v přední části kabelky. Zapínání na zip. Odnímatelný kovový ramenní popruh. Vnitřní organizér kreditních karet a dokumentů. Vnitřní kapsička na zip na drobné mince.

2 799 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Luxusní design ve vzoru imitace krokodýlí kůže. Typický kovový element značky v přední části kabelky. Zapínání na zip. Odnímatelný kovový ramenní popruh. Vnitřní organizér kreditních karet a dokumentů. Vnitřní kapsička na zip na drobné mince.

2 799 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže bílé barvy. Luxusní design. Zapínání na zip. Bohatá aplikace kovových elementů. Odnímatelný kovový ramenní popruh. Vnitřní organizér kreditních karet a dokumentů. Vnitřní kapsička na zip na drobné mince.

2 999 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Luxusní design. Zapínání na zip. Bohatá aplikace kovových elementů. Odnímatelný kovový ramenní popruh. Vnitřní organizér kreditních karet a dokumentů. Vnitřní kapsička na zip na drobné mince.

2 999 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže lososově růžové barvy. Luxusní design. Zapínání na zip. Výrazný kovový element s logem značky. Odnímatelný kovový ramenní popruh. Vnitřní organizér kreditních karet a dokumentů. Vnitřní kapsička na zip na drobné mince.

3 099 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Elegantní geometrické prošívání. Zapínání na zip. Odnímatelný ramenní popruh z trendy kovového řetízku. Organizér kreditních karet a dokumentů. Kapsa na drobné mince.

3 099 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže v odstínu bordó. Elegantní geometrické prošívání. Zapínání na zip. Dvě pevné rukojeti. Odnímatelný ramenní popruh. Ozdobný přívěšek v typickém designu Versace. Jeden vnitřní oddíl.

5 499 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Elegantní geometrické prošívání. Zapínání na zip. Dvě pevné rukojeti. Odnímatelný ramenní popruh. Ozdobný přívěšek v typickém designu Versace. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

5 499 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže v odstínu bordó. Elegantní geometrické prošívání. Zapínání na zip. Jedna pevná rukojeť. Ozdobný přívěšek v typickém designu Versace. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

4 799 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže v odstínu bordó. Elegantní geometrické prošívání. Zapínání na patentky. Kombinovaný ramenní popruh. Ozdobný přívěšek v typickém designu Versace. Tři vnitřní oddíly. Tři vnitřní kapsy.

5 499 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek ze strukturované syntetické kůže v klasické černé. Výrazný design s množstvím kovových elementů. Jedna pevná rukojeť. Zapínání na zip. Tři vnitřní oddíly. Tři vnitřní kapsy.

5 399 Kč
Doprava zdarma

Dámská velmi velká kabelka typu Shopper VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže červené barvy v lakované úpravě. Elegantní design v imitaci krokodýlí kůže. Odnímatelná vnitřní kapsa. Zapínání na zip. Dvě jemné rukojeti. Jeden vnitřní oddíl. Pět vnitřních kapes.

4 599 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže tmavě modré barvy. Odnímatelná vnitřní kapsa v originálním designu. Zapínání na zip. Dvě jemné rukojeti. Odnímatelný ramenní popruh. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

4 399 Kč
Zobrazeno 1 - 42 z 93

Top