Seznam produktů výrobce Versace Jeans

Kabelky Versace


Jsou věci, které stojí za to milovat a to platí hlavně o kabelkách. Jsou s námi celý den, jsou praktické a krásné v jednom. Proto je my ženy potřebujeme a jsme ochotny udělat místo v šatníku klidně pro deset dalších kabelek. Také si ráda vybíráte kabelku a ráda si připlatíte za kvalitu? Pak jste tu na správném místě. V našem eshopu najdete několik luxusních značek zvučných jmen. Jednou z nich je právě Versace, luxusní značka vyrábějící kromě jiného také kabelky. Versace je další ze značek, které se zrodily v krásné slunné a historií protkané Itálii. Právě tady se narodilo mnoho módních ikon, které daly světu i značku jako je Versace. Její jedinečnost vidíme už v samotné historii. Tuto značku zakládá rodina v roce 1978. Dva bratři a sestra zakládají v Miláně značku, která bude o několik let později jedním ze symbolů luxusu i chtíče žen po celém světě! A nejen to! Její výjimečné kousky obdivují také samotní návrháři a hledají v její kolekci inspiraci!


Výjimečné kabelky Versace


Proč jsou právě kabelky Versace tak výjimečné a žádané? Co je dělá jedinečnými? Značka je totiž na první pohled jiná. Zůstává věrná své původní myšlence a zároveň se inspiruje neustále se měnícími trendy. V jejím stylu objevíte luxus, nepřehlédnutelný a výjimečný design i jistou výbušnost, pro kterou je značka tolik opěvovaná a žádaná. S kabelkou Versace budete vždy nepřehlédnutelná a budete poutat pozornost už jen díky ní!


Nakupujte luxusní Versace


Také toužíte mít alespoň jednu luxusní kabelku Versace? Udělejte si radost jen tak, nepotřebujete přece důvod! Každá z vás si zaslouží mít něco, po čem touží. A pokud je to právě jedna z luxusních kabelek, neváhejte a nečekejte ani chvíli a jednu si pořiďte. V našem eshopu si jistě vybere i ta nejnáročnější žena, která přesně ví, co od kabelky chce. Velký výběr barev, tvarů i rychlý a pohodlný nákup, to vše nabízíme, tak to využijte ještě dnes.

na stránku
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka typu Shopper VERSACE JEANS z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké syntetické kůže světle modré barvy. Výrazné kontrastní prošívání. Sofistikované použití kovových elementů a aplikace perforování. Dvě jemné rukojeti. Zapínání na zip. Jeden vnitní oddíl. Dvě vnitřní kapsy- jedna na zip.

5 299 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka VERSACE JEANS z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké eko kůže výrazné červené barvy. Dvě rukojeti s kovovou vsadkou. Zapínání na zip. Detail v podobě stříbrného střapce. Jeden vnitřní oddíl. Dvě vnitřní kapsy- jedna na zip.

4 999 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka VERSACE JEANS z kolekce jaro/ léto. Svršek z kombinace originálních vzorů strukturované eko kůže červené barvy. Výrazné kontrastní prošívání a aplikace kovových elementů. Dvě pevné rukojeti. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl. Dvě vnitřní kapsy- jedna na zip.

5 899 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka VERSACE JEANS z kolekce jaro/ léto. Svršek ze syntetické hladké kůže černé barvy s aplikací perforování. Dekorativní kovový rětěz s výrazným kulatým elementem. Zapínání pomocí kovového cvočku. Trendy kombinovaný ramenní popruh. Originální design.

5 299 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka VERSACE JEANS z kolekce jaro/ léto. Svršek ze strukturované eko kůže červené barvy. Dvě pevné rukojeti. Zajímavá aplikace kovového rětězu s výrazným elementem s logem značky. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl. Dvě vnitřní kapsy- jedna na zip.

4 999 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka VERSACE JEANS z kolekce jaro/ léto. Svršek z extra jemné syntetické kůže černé barvy. Originální design s propracovanou aplikací štrasových kamenů. Zapínání na zip. Dvě pevné rukojeti. Jeden vnitřní oddíl. Dvě vnitřní kapsy- jedna na zip.

6 199 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka VERSACE JEANS z kolekce jaro/ léto. Svršek ze strukturované eko kůže tmavě šedé barvy. Originální geometrický vzor s nápisem jména značky. Jedna rukojeť. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl. Vnější prostorná kapsa. Dvě vnitřní kapsy- jedna na zip.

5 399 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka VERSACE JEANS z kolekce jaro/ léto. Svršek ze strukturované eko kůže červené barvy. Originální geometrický vzor s nápisem jména značky. Jedna rukojeť. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl. Vnější prostorná kapsa. Dvě vnitřní kapsy- jedna na zip.

5 399 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka VERSACE JEANS z kolekce jaro/ léto. Svršek ze strukturované eko kůže červené barvy. Originální použití materiálů. Výrazný jezdec zipu s iniciály značky. Dvě pevné rukojeti v lakované úpravě. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl. Dvě vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

5 599 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku VERSACE JEANS z kolekce jaro/ léto 2017. Svršek ze syntetické lakované kůže v pastelových barvách. Vzor hadí kůže. Aplikace množství pásků přes nárt v zajímavém tvaru. Zapínání pomocí zipu v patní části obuvi. Vysoký robustní podpatek s metalickým efektem. Nízká komfortní podešev.

4 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské lakované sandály na podpatku VERSACE JEANS z kolekce jaro/ léto 2017. Svršek ze syntetické lakované kůže v kombinaci černé a modré barvy. Klasický střih s otevřenou špičkou a upínacím páskem v patní části obuvi. Zapínání pomocí kovové spony. Vysoký jehlový podpatek. Módní zvýšená platforma.

4 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské lakované sandály na podpatku VERSACE JEANS z kolekce jaro/ léto 2017. Svršek ze syntetické lakované kůže v kombinaci růžové a bílé barvy. Klasický střih s otevřenou špičkou a upínacím páskem v patní části obuvi. Zapínání pomocí kovové spony. Vysoký jehlový podpatek. Módní zvýšená platforma.

4 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky VERSACE JEANS z kolekce jaro/ léto 2017. Svršek ze syntetické lakované kůže pastelové fialkové barvy. Aplikace kovového elementu s logem značky na vnější straně obuvi. Vysoký jehlový podpatek s metalickým efektem. Velmi sofistikovaný ženský model.

4 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské kožené sandály na podpatku VERSACE JEANS z kolekce jaro/ léto 2017. Svršek z přírodní jemné nappa kůže černé barvy. Dva pásky přes nárt s aplikací kovových elementů. Zapínání pomocí kovové spony v oblasti kotníku. Vysoký jehlový podpatek. Módní zvýšená platforma.

4 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské kožené sandály na podpatku VERSACE JEANS z kolekce jaro/ léto 2017. Svršek z přírodní jemné nappa kůže růžové barvy. Dva pásky přes nárt s aplikací kovových elementů. Zapínání pomocí kovové spony v oblasti kotníku. Vysoký jehlový podpatek. Módní zvýšená platforma.

4 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské kožené sandály na podpatku VERSACE JEANS z kolekce jaro/ léto 2017. Svršek z přírodní jemné nappa kůže modré barvy. Dva pásky přes nárt s aplikací kovových elementů. Zapínání pomocí kovové spony v oblasti kotníku. Vysoký jehlový podpatek. Módní zvýšená platforma.

4 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské kožené sandály na podpatku VERSACE JEANS z kolekce jaro/ léto 2017. Svršek z přírodní jemné nappa kůže bílé barvy. Dva pásky přes nárt s aplikací kovových elementů. Zapínání pomocí kovové spony v oblasti kotníku. Vysoký jehlový podpatek s metalickým efektem. Elegantní kontrast kovu a decentní bílé. Módní zvýšená platforma.

4 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské kožené kotníčkové boty VERSACE JEANS z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek z přírodní hladké nappa kůže černé barvy. Originální střih obuvi s otevřenou špičkou. Aplikace výrazných kovových spon v retro stylu. Vysoký jehlový podpatek. Zapínání pomocí postranního zipu. Stylový model.

3 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské velké psaníčko VERSACE JEANS z kolekce jaro/ léto. Velmi originální model s netradiční aplikací zlatých flitrů. Kontrastní černé lemování Zapínání na zip. Odnímatelný ramenní popruh. Jeden vnitřní oddíl. Dvě vnitřní kapsy- jedna na zip.

4 699 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka VERSACE JEANS z kolekce jaro/ léto. Svršek z eko kůže béžové barvy. Zajímavá aplikace proplétaných tkaniček a řetízků kovovými oky. Kombinovaný ramenní popruh s použitím zlatého řetězu a kožené tkaničky. Zapínání na zip. Vnitřní kapsa na zip. Ochranný obal proti prachu.

3 799 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka VERSACE JEANS z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké eko kůže světle šedé barvy. Zapínání na magnetky. Výrazná brož s logem značky. Dvě pevné rukojeti. Odnímatelný ramenní popruh. Vnitřní kapsa na zip. Ochranný obal proti prachu.

5 299 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka VERSACE JEANS z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké eko kůže oranžové barvy. Zapínání na zip. Dvě pevné rukojeti s výraznými kovovými elementy. Odnímatelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

5 099 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka VERSACE JEANS z kolekce jaro/ léto. Svršek ze strukturované eko kůže stříbrné barvy. Elegantní metalický design. Zapínání na zip. Výrazná brož na řetízku s logem značky. Dvě pevné rukojeti. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

4 999 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka typu Shopper VERSACE JEANS z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké eko kůže bílé barvy. Výrazný ornament v přední části kabelky s logem značky. Dvě jemné rukojeti. Postranní lemování kovovými cvočky. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

4 699 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka VERSACE JEANS z kolekce jaro/ léto. Svršek ze strukturované eko kůže černé barvy v lakované úpravě. Jedna pevná rukojeť. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na magnet. Výrazný kulatý kovový element. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

5 599 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka VERSACE JEANS z kolekce jaro/ léto. Svršek ze strukturované eko kůže černé barvy. Dva kombinované ramenní popruhy s aplikací kovových rětízků a proplétané kůže. Zapínání na zip. Výrazný kulatý kovový element. Dvě vnitřní kapsy na zip a jedna další kapsička. Ochranný obal proti prachu.

4 999 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka VERSACE JEANS z kolekce jaro/ léto. Svršek ze strukturované eko kůže výrazné růžové barvy. Dva kombinované ramenní popruhy s aplikací kovových rětízků a proplétané kůže. Zapínání na zip. Výrazný kulatý kovový element. Dvě vnitřní kapsy na zip a jedna další kapsička. Ochranný obal proti prachu.

4 699 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka VERSACE JEANS z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké eko kůže bílé barvy. Výrazný ornament v přední části kabelky. Dva kombinované ramenní popruhy s aplikací kovových rětízků. Zapínání na zip. Dvě vnitřní kapsy na zip a jedna další kapsička. Ochranný obal proti prachu.

4 899 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka VERSACE JEANS z kolekce jaro/ léto. Svršek ze strukturované eko kůže výrazné růžové barvy v lakované úpravě. Jedna pevná rukojeť. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na magnet. Výrazný kulatý kovový element. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

5 599 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka VERSACE JEANS z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké eko kůže červené barvy. Zapínání na magnetky. Výrazná brož s logem značky. Dvě pevné rukojeti. Odnímatelný ramenní popruh. Vnitřní kapsa na zip. Ochranný obal proti prachu.

4 999 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka VERSACE JEANS z kolekce jaro/ léto. Svršek ze syntetické hladké kůže růžovohnědé barvy. Elegantní zapínání pomocí kovové spony s výraznou broží. Dvě pevné rukojeti. Tři vnitřní oddíly. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

5 299 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka VERSACE JEANS z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké eko kůže černé barvy. Zapínání na zip. Dvě pevné rukojeti. Odnímatelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip. Jedna vnější kapsa na zip s výraznou broží. Ochranný obal proti prachu.

5 599 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka VERSACE JEANS z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké eko kůže krémové barvy. Zapínání na zip. Dvě pevné rukojeti. Odnímatelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip. Jedna vnější kapsa na zip s výraznou broží. Ochranný obal proti prachu.

5 599 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka VERSACE JEANS z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Elegantní aplikace kovového zipu a výrazné brože. Zapínání pomocí kovového cvočku. Dvě pevné rukojeti. Tři vnitřní oddíly. Tři vnitřní kapsy- dvě na zip. Dvě všité vnitřní kapsičky. Ochranný obal proti prachu.

5 899 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka VERSACE JEANS z kolekce jaro/ léto. Svršek z nylonu červeno-oranžové barvy. Zapínání na zip. Dva kovové ramenní popruhy ve zlatém provedení. Originální design. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

4 699 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka typu Shopper VERSACE JEANS z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké eko kůže světlé mentolové barvy. Výrazný detail s logem značky. Dvě pevné rukojeti. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

4 399 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka VERSACE JEANS z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké syntetické kůže světlé mentolové barvy. Elegantní kombinace materiálu se zlatými kovovými detaily. Netradiční čtyři rukojeti. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

4 999 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka VERSACE JEANS z kolekce jaro/ léto. Svršek ze strukturované eko kůže černé barvy v pruhovaném designu. Výrazný kontrastní střapec s kovovou broží loga značky. Dvě pevné rukojeti. Odnímatelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

4 899 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka VERSACE JEANS z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké syntetické kůže růžové barvy. Hravý design s výrazným nápisem značky. Zapínání na zip. Nastavitelný ramenní popruh. Dva vnější oddíly se zapínáním na zip. Dvě vnitřní kapsy- jedna na zip. Výrazná aplikace kovových elementů. Ochranný obal proti prachu.

4 099 Kč
Zobrazeno 1 – 40 z 101 položek

Top

Informace o nás