Obuv
Výrobce
Velikost
Barva
Materiál
Cena

Dámské workery CARRERA JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické kůže přírodní hnědé barvy. Kontrastní použití barev, řada detailů a prošívání. Polstrovaný okraj obuvi s metalickým efektem v patní části. Klasický pánský střih pro nadčasový městský outfit. Pohodlný nízký podpatek. Zimní podešev se vzorkem.

1 480 Kč

Dámské workery CARRERA JEANS z kolekce jaro/léto 2017. Svršek ze syntetické kůže černé barvy. Kontrastní použití barev, řada detailů a prošívání. Polstrovaný okraj obuvi s metalickým efektem v patní části. Klasický pánský střih pro nadčasový městský outfit. Pohodlný nízký podpatek. Zimní podešev se vzorkem.

1 480 Kč

Dámské workery CARRERA JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické kůže přírodní hnědé barvy. Kontrastní použití barev, řada detailů a prošívání. Polstrovaný okraj obuvi v patní části. Klasický pánský střih pro nadčasový městský outfit. Pohodlný nízký podpatek. Zimní podešev se vzorkem.

1 480 Kč

Dámské workery CARRERA JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické kůže šedé barvy. Kontrastní použití barev, řada detailů a prošívání. Polstrovaný okraj obuvi v patní části. Klasický pánský střih pro nadčasový městský outfit. Pohodlný nízký podpatek. Zimní podešev se vzorkem.

1 480 Kč

Dámské workery CARRERA JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické kůže tmavě modré barvy. Kontrastní použití barev, řada detailů a prošívání. Polstrovaný okraj obuvi v patní části. Klasický pánský střih pro nadčasový městský outfit. Pohodlný nízký podpatek. Zimní podešev se vzorkem.

1 480 Kč
Zobrazeno 1 - 5 z 5

Top