Využijte 10% SLEVU na nákup od 01.12. - 31.12.2018.
*** slevový kód: botteganaděluje ***
Garance DORUČENÍ DO VÁNOC pro objednávky přijaté do neděle 9. prosince.
Obuv
Výrobce
Velikost
Barva
Materiál
Cena
Doprava zdarma

Dámské vysoké workery TIMBERLAND. Svršek v kombinaci hladké a broušené přírodní kůže šedohnědé barvy. Zateplená zimní podšívka. Detailní prošívání. Klasický pánský střih pro nadčasový městský outfit. Pohodlný nízký podpatek. Zimní podešev s výrazným vzorkem.

5 230 Kč
Doprava zdarma

Dámské nízké workery TIMBERLAND. Svršek z přírodní kůže světle hnědé barvy. Polstrovaný okraj obuvi v kontrastním odstínu. Detailní prošívání. Klasický pánský střih pro nadčasový městský outfit. Pohodlný nízký podpatek. Zimní podešev s výrazným vzorkem.

4 210 Kč
Doprava zdarma

Dámské workery TIMBERLAND. Svršek z přírodní kůže světle hnědé barvy. Polstrovaný okraj obuvi v kontrastním odstínu. Detailní prošívání. Klasický pánský střih pro nadčasový městský outfit. Pohodlný nízký podpatek. Zimní podešev s výrazným vzorkem.

6 030 Kč

Dámské workery CARRERA JEANS. Svršek ze syntetické kůže přírodní hnědé barvy. Kontrastní použití barev, řada detailů a prošívání. Polstrovaný okraj obuvi s metalickým efektem v patní části. Klasický pánský střih pro nadčasový městský outfit. Pohodlný nízký podpatek. Zimní podešev se vzorkem.

1 480 Kč

Dámské workery CARRERA JEANS.2017. Svršek ze syntetické kůže černé barvy. Kontrastní použití barev, řada detailů a prošívání. Polstrovaný okraj obuvi s metalickým efektem v patní části. Klasický pánský střih pro nadčasový městský outfit. Pohodlný nízký podpatek. Zimní podešev se vzorkem.

1 480 Kč

Dámské workery CARRERA JEANS. Svršek ze syntetické kůže přírodní hnědé barvy. Kontrastní použití barev, řada detailů a prošívání. Polstrovaný okraj obuvi v patní části. Klasický pánský střih pro nadčasový městský outfit. Pohodlný nízký podpatek. Zimní podešev se vzorkem.

1 480 Kč

Dámské workery CARRERA JEANS. Svršek ze syntetické kůže šedé barvy. Kontrastní použití barev, řada detailů a prošívání. Polstrovaný okraj obuvi v patní části. Klasický pánský střih pro nadčasový městský outfit. Pohodlný nízký podpatek. Zimní podešev se vzorkem.

1 480 Kč

Dámské workery CARRERA JEANS. Svršek ze syntetické kůže tmavě modré barvy. Kontrastní použití barev, řada detailů a prošívání. Polstrovaný okraj obuvi v patní části. Klasický pánský střih pro nadčasový městský outfit. Pohodlný nízký podpatek. Zimní podešev se vzorkem.

1 480 Kč
Zobrazeno 1 - 8 z 8

Top