Doprava zdarma

Dámský batoh RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže stříbrné barvy. Metalický efekt materiálu. Sportovně elegantní model s kovovými aplikacemi. Zapínání na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna pevná rukojeť. Tři vnitřní kapsy. Jedna vnější kapsa na zip. Horký trend sezóny.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže v odstínu bordó. Trendy model s kovovými aplikacemi. Dvě zakulacené rukojeti. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy.

2 020 Kč

Dámská malá kabelka typu Crossbody RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže v odstínu bordó. Velmi svěží design kabelky kruhového tvaru. Přední část lemovaná kovovými aplikacemi. Propracovaný ramenní popruh. Zapínání na zip.

1 590 Kč

Dámská malá kabelka typu Crossbody RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže modré barvy. Originální geometrický vlís s aplikací jména značky. Zapínání na zip. Nastavitelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy. Dva vnitřní oddíly.

1 590 Kč

Dámská kabelka RENATO BALESTRA. Svršek z broušené syntetické kůže v odstínech bordó. Neotřelý střih z kontrastních pruhů materiálu s vintage efektem. Nastavitelný ramenní popruh v kombinaci s kovovým řetízkem. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy.

1 750 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh RENATO BALESTRA. Svršek z broušené syntetické kůže v odstínech černé. Neotřelý střih z kontrastních pruhů materiálu s vintage efektem. Dva vnitřní oddíly se zapínáním na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna rukojeť. Tři vnitřní kapsy.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka RENATO BALESTRA. Svršek z broušené syntetické kůže v odstínech modré. Neotřelý střih z kontrastních pruhů materiálu s vintage efektem. Prostorný model čtvercového tvaru. Odnímatelný ramenní popruh. Jedna rukojeť. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže stříbrné barvy. Rafinovaný vzor v geometrickém prošívání materiálu. Zdobení kovovými elementy. Výrazná aplikace s logem značky. Zapínání na patentky. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna rukojeť. Tři vnitřní kapsy.

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže stříbrné barvy. Rafinovaný kruhový tvar. Přední část kabelky v neotřelém prošívaném vzoru. Zdobení kovovými elementy. Odnímatelný kombinovaný ramenní popruh. Výrazná kovová aplikace s logem značky. Zapínání na zip. Jedna vnitřní kapsa.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Přední část kabelky v originální mozaice struktur a vzorů v harmonických barvách. Nadčasový motiv zvířecí kůže. Luxusní design kabelky do ruky se dvěma...

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka typu Crossbody LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže v odstínu bordó. Přední část kabelky v originální mozaice struktur a vzorů v harmonických barvách. Nadčasový motiv zvířecí kůže. Luxusní design...

2 020 Kč

Dámská kabelka typu Crossbody LAURA BIAGIOTTI. Svršek ze syntetické kůže stříbrné barvy s metalickým efektem. Sportovně-elegantní čtvercový střih. Výrazná aplikace s logem značky. Zapínání na zip. Nastavitelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy.

1 480 Kč
Doprava zdarma

Luxusní dámská velká kabelka COACH. Svršek ze strukturované přírodní kůže černé barvy. Klasický střih prostorné kabelky do ruky se dvěma rukojeťmi. Zapínání na zip. Odnímatelný ramenní popruh. Dekorativní přívěšek s logem značky. Tři vnitřní oddíly. Dvě vnitřní kapsy.

11 060 Kč
Doprava zdarma

Luxusní dámská malá kabelka COACH. Svršek v kombinaci hladké přírodní kůže hnědé barvy a syntetického materiálu v typickém vzoru Coach. Romantický design ve stylu vintage s výraznou květinkovou sponou. Lemování kovovými cvočky....

9 990 Kč
Doprava zdarma

Luxusní dámská malá kabelka COACH. Svršek z hladké přírodní kůže červené barvy. Sofistikovaný design ve stylu glamour s originální strukturou materiálu. Dekorativní střapec. Přívěšek s logem značky. Propracovaný ramenní popruh. Zapínání na zip. Dvě vnitřní kapsy. Jedna vnější kapsa.

9 990 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh COACH. Svršek ze strukturované přírodní kůže černé barvy. Propracovaný design s přední kapsou na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Zapínání na zip. Jedna rukojeť. Dvě vnitřní kapsy. Tři vnější kapsy.

9 990 Kč
Doprava zdarma

Luxusní dámské psaníčko COACH. Svršek v kombinaci přírodní a syntetické kůže hnědé barvy. Stylový vzor materiálu s iniciálami značky. Rafinovaný oválný střih malé kabelky s odnímatelným popruhem. Výrazná aplikace s logem značky. Zápěstní poutko. Zapínání na zip. Dva vnitřní oddíly s organizérem. Tři vnitřní kapsy.

5 710 Kč
Doprava zdarma

Luxusní dámská kabelka COACH. Svršek v kombinaci přírodní a syntetické kůže tmavě šedé barvy. Symbolický geometrický vzor materiálu s iniciálami značky. Dvě pevné rukojeti. Odnímatelný ramenní popruh. Dekorativní přívěšek s logem značky. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl. Jedna vnitřní kapsa. Jedna vnější kapsa na zip.

9 990 Kč
Doprava zdarma

Luxusní dámská kabelka COACH. Svršek ze strukturované přírodní kůže červené barvy. Svěží střih kabelky do ruky ve tvaru půlměsíce. Jedna pevná rukojeť. Odnímatelný ramenní popruh. Dekorativní přívěšek s logem značky. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl.

7 900 Kč
Doprava zdarma

Luxusní dámská velká kabelka typu Shopper COACH. Svršek z hladké přírodní kůže v odstínu modrošedé barvy. Tradiční střih prostorné kabelky přes rameno v minimalistickém designu. Dvě jemné rukojeti. Dekorativní přívěšek s logem značky. Zapínání na patentky. Jeden vnitřní oddíl.

9 990 Kč
Doprava zdarma

Luxusní dámská velká kabelka typu Shopper COACH. Svršek v kombinaci přírodní kůže a odolného textilního materiálu v odstínech hnědé. Tradiční střih prostorné kabelky přes rameno v originálním vzoru. Dvě pevné rukojeti. Dekorativní přívěšek s logem značky. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl. Jedna vnější kapsa.

8 440 Kč
Doprava zdarma

Luxusní dámské psaníčko COACH. Svršek ze strukturované přírodní kůže hnědé barvy. Výrazná aplikace s logem značky. Jemný nastavitelný a odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na patentky. Vnitřní organizér. Dvě vnitřní kapsy. Jedna vnější kapsa.

5 710 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže smaragdově zelené barvy. Struktura materiálu v nadčasovém motivu zvířecí kůže. Rafinovaný válcovitý střih kabelky do ruky s množstvím kontrastních detailů. Dvě zakulacené rukojeti. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy. Odnímatelný ramenní popruh.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Trendy model s kovovými aplikacemi. Dvě zakulacené rukojeti. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy.

2 020 Kč

Dámská velká kabelka RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže v odstínu bordó. Trendy model s kovovými aplikacemi. Dekorativní přívěšek v podobě střapce. Propracovaný ramenní popruh. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy.

1 860 Kč

Dámská malá kabelka typu Crossbody RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže béžové barvy. Metalický efekt materiálu. Trendy model s kovovými aplikacemi. Dekorativní přívěšek v podobě střapce. Zapínání na zip. Propracovaný odnímatelný ramenní popruh. Dva vnitřní oddíly. Dvě vnitřní kapsy.

1 860 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Sportovně elegantní model s kovovými aplikacemi. Zapínání na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna pevná rukojeť. Dvě vnitřní kapsy. Jedna vnější kapsa na zip. Horký trend sezóny.

2 020 Kč

Dámská velká kabelka typu Shopper RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže smaragdově zelené barvy. Nadčasový zvířecí motiv v imitaci hadí kůže. Elegantní městský model s kovovou aplikací jména značky. Dvě nastavitelné rukojeti s přezkami. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy.

1 480 Kč

Dámská velká kabelka typu Shopper RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže šedé barvy. Elegantní městský model s kovovou aplikací jména značky. Dvě nastavitelné rukojeti s přezkami. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy.

1 480 Kč

Dámská velká kabelka typu Shopper RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže červené barvy. Originální geometrický vlís s aplikací jména značky. Zapínání na zip. Dvě pevné rukojeti. Tři vnitřní kapsy.

1 750 Kč

Dámská kabelka typu Crossbody RENATO BALESTRA. Svršek ze strukturované syntetické kůže černé barvy. Sportovně elegantní čtvercový střih. Zapínání na zip. Nastavitelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy.

1 590 Kč

Dámská kabelka typu Crossbody RENATO BALESTRA. Svršek ze strukturované syntetické kůže smaragdově zelené barvy. Sportovně elegantní minimalistický model. Zapínání na zip. Nastavitelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy. Jedna vnější kapsa na zip.

1 480 Kč

Dámský batoh RENATO BALESTRA. Svršek ze strukturované syntetické kůže šedé barvy. Sportovně elegantní minimalistický model. Zapínání na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna pevná rukojeť. Dvě vnitřní kapsy. Tři vnější kapsy - jedna na zip.

1 480 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Luxusní design kabelky s vrásněním přední a zadní části. Zapínání na zip. Dvě rukojeti. Tři vnitřní kapsy.

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Luxusní design s vrásněním přední části batohu. Metalický efekt materiálu. Zapínání na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna rukojeť. Tři vnitřní kapsy. Dvě vnější kapsy.

2 280 Kč

Dámská malá kabelka LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Metalický efekt materiálu. Luxusní design klasické kabelky přes rameno. Kombinovaný ramenní popruh. Kontrastní detaily ve zlatém provedení. Jedna vnitřní kapsa. Zapínání na zip.

1 750 Kč
Doprava zdarma

Dámská velmi velká kabelka typu Shopper LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže krémově hnědé barvy. Metalický efekt materiálu. Luxusní design s vlísem iniciál jména značky. Dekorativní přívěšek. Zapínání na zip. Dvě zakulacené rukojeti. Tři vnitřní kapsy. Jedna vnější kapsa na zip.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže béžové barvy. Luxusní design s iniciálami značky. Metalický efekt materiálu. Zapínání na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna rukojeť. Tři vnitřní kapsy. Jedna vnější kapsa na zip.

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže v odstínu bordó. Sofistikovaný design klasické kabelky přes rameno s iniciálami značky. Výrazná aplikace s logem značky. Široký ramenní popruh. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka typu Shopper LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže hnědé barvy. Metalický efekt materiálu. Luxusní design oblíbeného střihu kabelky se symetrickým prošíváním. Dvě jemné rukojeti. Výrazný kovový element s logem značky. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy. Jedna vnější kapsa na zip.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže stříbrné barvy. Luxusní design se symetrickým prošíváním. Metalický efekt materiálu. Zapínání na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna rukojeť. Tři vnitřní kapsy. Tři vnější kapsy na zip.

2 020 Kč

Dámská kabelka typu Crossbody LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Metalický efekt. Luxusní design sportovní kabelky se symetrickým prošíváním. Výrazná kovová aplikace s logem značky. Zapínání na zip. Nastavitelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy.

1 480 Kč
Zobrazeno 1 - 42 z 61

Top