Kabelky a tašky
Výrobce
Barva
Materiál
Cena

Dámská kabelka RENATO BALESTRA. Svršek z broušené syntetické kůže v odstínech černé. Neotřelý střih z kontrastních pruhů materiálu s vintage efektem. Nastavitelný ramenní popruh v kombinaci s kovovým řetízkem. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy.

1 750 Kč

Dámská kabelka RENATO BALESTRA. Svršek z broušené syntetické kůže v odstínech bordó. Neotřelý střih z kontrastních pruhů materiálu s vintage efektem. Nastavitelný ramenní popruh v kombinaci s kovovým řetízkem. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy.

1 750 Kč

Dámská kabelka RENATO BALESTRA. Svršek z broušené syntetické kůže v odstínech modré. Neotřelý střih z kontrastních pruhů materiálu s vintage efektem. Nastavitelný ramenní popruh v kombinaci s kovovým řetízkem. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy.

1 750 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Rafinovaný kruhový tvar. Přední část kabelky v neotřelém prošívaném vzoru. Zdobení kovovými elementy. Odnímatelný kombinovaný ramenní popruh. Výrazná kovová aplikace s logem značky. Zapínání na zip. Jedna vnitřní kapsa.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže stříbrné barvy. Rafinovaný kruhový tvar. Přední část kabelky v neotřelém prošívaném vzoru. Zdobení kovovými elementy. Odnímatelný kombinovaný ramenní popruh. Výrazná kovová aplikace s logem značky. Zapínání na zip. Jedna vnitřní kapsa.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Luxusní dámská velká kabelka COACH. Svršek ze strukturované přírodní kůže černé barvy. Klasický střih kabelky přes rameno s propracovanou rukojetí. Odnímatelný ramenní popruh. Dekorativní přívěšek s logem značky. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy. Jedna vnější kapsa na zip.

11 060 Kč
Doprava zdarma

Luxusní dámská velká kabelka COACH. Svršek ze strukturované přírodní kůže červené barvy. Klasický střih kabelky přes rameno s propracovanou rukojetí. Odnímatelný ramenní popruh. Dekorativní přívěšek s logem značky. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy. Jedna vnější kapsa na zip.

11 060 Kč
Doprava zdarma

Luxusní dámská malá kabelka COACH. Svršek v kombinaci hladké přírodní kůže hnědé barvy a syntetického materiálu v typickém vzoru Coach. Romantický design ve stylu vintage s výraznou květinkovou sponou. Lemování kovovými cvočky....

9 990 Kč
Doprava zdarma

Luxusní dámská malá kabelka COACH. Svršek z hladké přírodní kůže červené barvy. Sofistikovaný design ve stylu glamour s originální strukturou materiálu. Dekorativní střapec. Přívěšek s logem značky. Propracovaný ramenní popruh. Zapínání na zip. Dvě vnitřní kapsy. Jedna vnější kapsa.

9 990 Kč

Dámská velká kabelka přes rameno RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Struktura materiálu v nadčasovém motivu zvířecí kůže. Rafinovaný čtvercový střih. Množství kontrastních detailů. Jedna pevná rukojeť. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy.

1 860 Kč

Dámská velká kabelka přes rameno RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže v odstínu bordó. Struktura materiálu v nadčasovém motivu zvířecí kůže. Rafinovaný čtvercový střih. Množství kontrastních detailů. Jedna pevná rukojeť. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy.

1 860 Kč

Dámská velká kabelka přes rameno RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže smaragdově zelené barvy. Struktura materiálu v nadčasovém motivu zvířecí kůže. Rafinovaný čtvercový střih. Množství kontrastních detailů. Jedna pevná rukojeť. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy.

1 860 Kč

Dámská velká kabelka RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Trendy model s kovovými aplikacemi. Dekorativní přívěšek v podobě střapce. Propracovaný ramenní popruh. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy.

1 860 Kč

Dámská velká kabelka RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže v odstínu bordó. Trendy model s kovovými aplikacemi. Dekorativní přívěšek v podobě střapce. Propracovaný ramenní popruh. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy.

1 860 Kč

Dámská malá kabelka LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Metalický efekt materiálu. Luxusní design klasické kabelky přes rameno. Kombinovaný ramenní popruh. Kontrastní detaily ve zlatém provedení. Jedna vnitřní kapsa. Zapínání na zip.

1 750 Kč

Dámská malá kabelka LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže béžové barvy. Metalický efekt materiálu. Luxusní design klasické kabelky přes rameno. Kombinovaný ramenní popruh. Kontrastní detaily ve zlatém provedení. Jedna vnitřní kapsa. Zapínání na zip.

1 750 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Sofistikovaný design klasické kabelky přes rameno s iniciálami značky. Výrazná aplikace s logem značky. Široký ramenní popruh. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže v odstínu béžové. Metalický efekt materiálu. Sofistikovaný design klasické kabelky přes rameno s iniciálami značky. Výrazná aplikace s logem značky. Široký ramenní popruh. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže v odstínu bordó. Sofistikovaný design klasické kabelky přes rameno s iniciálami značky. Výrazná aplikace s logem značky. Široký ramenní popruh. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy v lakované úpravě. Luxusní design kabelky se symetrickým prošíváním. Výrazná kovová aplikace s logem značky. Zapínání na patentky. Propracovaný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy.

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže stříbrné barvy v lakované úpravě. Luxusní design kabelky se symetrickým prošíváním. Výrazná kovová aplikace s logem značky. Zapínání na patentky. Propracovaný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy.

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže červené barvy v lakované úpravě. Luxusní design kabelky se symetrickým prošíváním. Výrazná kovová aplikace s logem značky. Zapínání na patentky. Propracovaný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy.

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže zelené barvy v lakované úpravě. Luxusní design kabelky se symetrickým prošíváním. Výrazná kovová aplikace s logem značky. Zapínání na patentky. Propracovaný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy.

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Elegantní detailní prošívání materiálu. Výrazná kovová aplikace s logem značky. Dekorativní střapec. Zapínání na patentky. Propracovaný ramenní popruh. Tři vnitřní  kapsy.

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže šedé barvy. Elegantní detailní prošívání materiálu. Výrazná kovová aplikace s logem značky. Dekorativní střapec. Zapínání na patentky. Propracovaný ramenní popruh. Tři vnitřní  kapsy.

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka LOVE MOSCHINO. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Elegantní symetrické prošívání. Kontrastní nášivka v pestrých barvách. Aplikace kovových elementů. Zapínání na patentky. Jemná rukojeť. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Jedna vnitřní kapsa.

4 860 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka LOVE MOSCHINO. Svršek z hladké syntetické kůže červené barvy. Elegantní symetrické prošívání. Kontrastní nášivka v pestrých barvách. Aplikace kovových elementů. Zapínání na patentky. Jemná rukojeť. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Jedna vnitřní kapsa.

4 860 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka LOVE MOSCHINO. Svršek ze strukturované syntetické kůže černé barvy. Rafinovaný design kabelky sedlového střihu. Aplikace množsví kovových elementů. Zapínání na patentky. Jemný nastavitelný ramenní popruh. Jedna vnitřní kapsa.

4 210 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka LOVE MOSCHINO. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Luxusní design kabelky s kožešinkou na přední klopě. Kontrastní detail v typickém motivu srdce Love Moschino. Pevná rukojeť Výrazná aplikace loga značky....

3 730 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka LOVE MOSCHINO. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Trendy kabelka klasického tvaru se zapínáním na patentky. Výrazný metalický element jména značky. Odnímatelná vnější taštička v kontrastní metalické barvě. Jedna vnitřní kapsa. Jedna vnější kapsa. Úzký ramenní popruh.

4 800 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka LOVE MOSCHINO. Svršek z hladké syntetické kůže červené barvy. Trendy kabelka klasického tvaru se zapínáním na patentky. Výrazný metalický element jména značky. Odnímatelná vnější taštička v kontrastní metalické barvě. Jedna vnitřní kapsa. Jedna vnější kapsa. Úzký ramenní popruh.

4 800 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka LOVE MOSCHINO. Svršek ze strukturované syntetické kůže stříbrné barvy. Luxusní metalický design v propracované struktuře materiálu s vlísem. Propracovaná pevná rukojeť Viditelné logo na přední klopě. Zapínání na patentky. Kovový ramenní popruh.

3 950 Kč
Doprava zdarma

Luxusní dámská velká kabelka COACH. Svršek ze strukturované přírodní kůže v temném odstínu petrolejově modré barvy. Tradiční střih prostorné kabelky přes rameno. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Přívěšek s logem značky. Zapínání na zip. Dvě vnitřní kapsy.

12 720 Kč
Doprava zdarma

Luxusní dámská velká kabelka COACH. Svršek ze strukturované přírodní kůže v klasické černé. Tradiční střih prostorné kabelky přes rameno. Odnímatelný ramenní popruh. Přívěšek s logem značky. Zapínání na zip. Dvě vnitřní kapsy.

10 150 Kč
Doprava zdarma

Luxusní dámská malá kabelka COACH. Svršek v kombinaci přírodní kůže a textilního materiálu v romantickém vzoru s florálními motivy. Romantický design ve stylu vintage. Přívěšek s logem značky. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Jedna vnitřní kapsa. Jedna vnější kapsa.

9 080 Kč
Doprava zdarma

Luxusní dámská malá kabelka COACH. Svršek ze strukturované přírodní kůže v klasické černé. Rafinovaný design kabelky s aplikací zlatých kovových detailů. Přívěšek s logem značky. Nastavitelný ramenní popruh v originálním provedení. Zapínání pomocí kovové spony. Dvě vnitřní kapsy. Jedna vnější kapsa.

9 990 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka MICHAEL KORS. Svršek z hladké přírodní kůže v odstínu kávově hnědé barvy. Elegantní symetrické prošívání. Zapínání pomocí výrazné spony s logem značky na klopě kabelky. Kombinovaný ramenní popruh. Dva vnitřní oddíly. Sedm vnitřních kapes. Jedna vnější kapsa.

10 310 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka LOVE MOSCHINO. Svršek ze strukturované syntetické kůže bílé barvy. Romantický design s dekorativním šátkem v kontrastních barvách. Rafinovaný střih kabelky s odnímatelnou malou kabelkou typu Crossbody....

4 690 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka LOVE MOSCHINO. Svršek ze strukturované syntetické kůže červené barvy. Romantický design s dekorativním šátkem v kontrastních barvách. Rafinovaný střih kabelky s odnímatelnou malou kabelkou typu Crossbody. Výrazná...

4 690 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka LOVE MOSCHINO. Svršek ze strukturované syntetické kůže modré barvy. Romantický design s dekorativním šátkem v kontrastních barvách. Výrazná kovová aplikace jména značky ve zlatém provedení. Zapínání na patentky. Dvě pevné rukojeti. Odnímatelná vnitřní kabelka na zip s ramenním popruhem.

4 690 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka LOVE MOSCHINO. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Elegantní pouzdrový střih kabelky s flitrovou výšivkou. Kombinovaný ramenní popruh. Výrazná aplikace s logem značky. Zapínání na patentky. Jedna vnitřní kapsa. Jeden vnitřní oddíl.

3 630 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka LOVE MOSCHINO. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Elegantní pouzdrový střih kabelky s flitrovou výšivkou. Kombinovaný ramenní popruh. Výrazná aplikace s logem značky. Zapínání na patentky. Jedna vnitřní kapsa. Jeden vnitřní oddíl.

3 630 Kč
Zobrazeno 1 - 42 z 168

Top