Kabelky a tašky
Výrobce
Barva
Materiál
Cena
Doprava zdarma

Dámská kabelka LOVE MOSCHINO z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Hravá aplikace nášivek v kontrastních barvách. Stylový přívěšek s kožešinkou. Dva vzájemně propojené ramenní popruhy. Zapínání na patentky. Výrazná kovová aplikace jména značky. Dvě vnitřní kapsy.

5 120 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka LOVE MOSCHINO z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže červené barvy. Hravá aplikace nášivek v kontrastních barvách. Stylový přívěšek s kožešinkou. Dva vzájemně propojené ramenní popruhy. Zapínání na patentky. Výrazná kovová aplikace jména značky. Dvě vnitřní kapsy.

5 120 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka LOVE MOSCHINO z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže zelené barvy. Hravá aplikace nášivek v kontrastních barvách. Stylový přívěšek s kožešinkou. Dva vzájemně propojené ramenní popruhy. Zapínání na patentky. Výrazná kovová aplikace jména značky. Dvě vnitřní kapsy.

5 120 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka LOVE MOSCHINO z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže modré barvy. Hravá aplikace nášivek v kontrastních barvách. Stylový přívěšek s kožešinkou. Kombinovaný ramenní popruh. Zapínání na patentky. Výrazná kovová aplikace jména značky.

3 950 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka LOVE MOSCHINO z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže zelené barvy. Hravá aplikace nášivek v kontrastních barvách. Stylový přívěšek s kožešinkou. Kombinovaný ramenní popruh. Zapínání na patentky. Výrazná kovová aplikace jména značky.

3 950 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka LOVE MOSCHINO z kolekce jaro/léto. Svršek ze strukturované syntetické kůže černé barvy. Romantický design s dekorativním šátkem v kontrastních barvách. Rafinovaný střih kabelky s odnímatelnou malou kabelkou typu...

4 690 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka LOVE MOSCHINO z kolekce jaro/léto. Svršek ze strukturované syntetické kůže červené barvy. Romantický design s dekorativním šátkem v kontrastních barvách. Výrazná kovová aplikace jména značky ve zlatém provedení. Dva vzájemně propojené ramenní popruhy. Zapínání na patentky. Dvě vnitřní kapsy.

4 210 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka LOVE MOSCHINO z kolekce jaro/léto. Svršek ze strukturované syntetické kůže černé barvy. Romantický design s dekorativním šátkem v kontrastních barvách. Hravý pytlovitý střih kabelky s utahovací šňůrkou....

4 480 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka LOVE MOSCHINO z kolekce jaro/léto. Svršek ze strukturované syntetické kůže červené barvy. Romantický design s dekorativním šátkem v kontrastních barvách. Hravý pytlovitý střih kabelky s utahovací šňůrkou....

4 480 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek z odolného polyesteru černé barvy. Kontrastní třpytivá přední část s množstvím kovových elementů. Zapínání na zip. Kombinovaný ramenní popruh. Dva vnitřní oddíly.

4 430 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže pastelově růžové barvy. Elegantní kruhový element s vlísem loga značky. Hravý pytlovitý střih kabelky s jednou rukojetí. Zapínání pomocí utahovací tkaničky. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

4 210 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže pastelově růžové barvy. Luxusní design s typickým kruhovým elementem Versace. Zapínání na zip. Kombinovaný ramenní popruh z trendy kovového řetízku. Dva vnitřní oddíly. Dvě vnitřní kapsy.

3 570 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Luxusní design s typickým kruhovým elementem Versace. Zapínání na zip. Kombinovaný ramenní popruh z trendy kovového řetízku. Dva vnitřní oddíly. Dvě vnitřní kapsy.

3 570 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže bílé barvy. Trendy městský střih v rafinovaném designu. Kovový element s logem značky. Lemování okraje oky proplétanou kontrastní stuhou. Jedna pevná rukojeť. Zapínání na patentky. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

3 040 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže tmavě modré barvy. Trendy městský střih v rafinovaném námořnickém stylu. Kovový element s logem značky. Lemování okraje oky proplétanou kontrastní stuhou. Jedna pevná rukojeť. Zapínání na patentky. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

3 040 Kč
Doprava zdarma

Dámská velmi velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Dvě zakulacené rukojeti v lakované úpravě. Zapínání na zip. Odnímatelný ramenní popruh. Výrazné logo ve formě kovové aplikace. Vnitřní odnímatelná taštička. Jeden vnitřní oddíl.

3 250 Kč
Doprava zdarma

Dámská velmi velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže bílé barvy. Dvě kontrastní zakulacené rukojeti v lakované úpravě. Zapínání na zip. Odnímatelný ramenní popruh. Výrazné logo ve formě kovové aplikace. Vnitřní odnímatelná taštička. Jeden vnitřní oddíl.

3 250 Kč
Doprava zdarma

Dámská velmi velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže zlaté barvy. Metalický efekt materiálu. Dvě zakulacené rukojeti. Zapínání na zip. Odnímatelný ramenní popruh. Výrazné logo ve formě kovové aplikace. Vnitřní odnímatelná taštička. Jeden vnitřní oddíl.

3 250 Kč
Doprava zdarma

Dámská velmi velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže růžové barvy. Dvě zakulacené rukojeti. Zapínání na zip. Odnímatelný ramenní popruh. Výrazné logo ve formě kovové aplikace. Vnitřní odnímatelná taštička. Jeden vnitřní oddíl.

3 250 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek ze strukturované syntetické kůže černé barvy. Romantické zdobení symbolickými kovovými aplikacemi. Odnímatelný ramenní popruh. Jedna pevná rukojeť. Zapínání pomocí kovové spony. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

3 200 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek ze strukturované syntetické kůže bílé barvy. Romantické zdobení symbolickými kovovými aplikacemi. Odnímatelný ramenní popruh. Jedna pevná rukojeť. Zapínání pomocí kovové spony. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

3 200 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek ze strukturované syntetické kůže růžové barvy. Romantické zdobení symbolickými kovovými aplikacemi. Odnímatelný ramenní popruh. Jedna pevná rukojeť. Zapínání pomocí kovové spony. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

3 200 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z polyuretanu černé barvy s exkluzivní aplikací štrasových kamenů a kovových elementů v elegantní zlaté. Luxusní design ve stylu vintage. Dvě jemné rukojeti proplétané kovovým rětízkem. Zapínání na zip. Tři vnitřní oddíly. Tři vnitřní kapsy.

3 200 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Výrazné gravírování v podobě loga značky. Dvě zakulacené rukojeti. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

2 610 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže hnědé barvy. Výrazné gravírování v podobě loga značky. Dvě zakulacené rukojeti. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

2 610 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže smetanově bílé barvy. Výrazné gravírování v podobě loga značky. Dvě zakulacené rukojeti. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

2 610 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže přírodní hnědé barvy. Elegantní model v tradičním střihu s precizním prošíváním. Dvě zakulacené rukojeti s dekorativními sponami. Zapínání na zip. Odnímatelný ramenní popruh. Výrazné logo. Dva vnitřní oddíly. Dvě vnitřní kapsy.

2 720 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže červené barvy. Elegantní model v tradičním střihu s kontrastním prošíváním. Dvě zakulacené rukojeti s dekorativními sponami. Zapínání na zip. Odnímatelný ramenní popruh. Výrazné logo. Dva vnitřní oddíly. Dvě vnitřní kapsy.

2 720 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže tmavě modré barvy. Elegantní model v tradičním střihu s precizním prošíváním. Dvě zakulacené rukojeti s dekorativními sponami. Zapínání na zip. Odnímatelný ramenní popruh. Výrazné logo. Dva vnitřní oddíly. Dvě vnitřní kapsy.

2 720 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže tmavě modré barvy. Rafinovaný minimalistický střih s kontrastní rukojetí. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na patentky. Jeden vnitřní oddíl. Jedna vnitřní kapsa.

2 340 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže bílé barvy. Pytlovitý střih s dekorativními šňůrkami a výrazným logem značky. Surové zpracování kontrastních okrajů. Dvě jemné rukojeti. Zapínání na zip. Tři vnitřní oddíly. Tři vnitřní kapsy.

2 720 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže tmavě modré barvy. Pytlovitý střih s dekorativními šňůrkami a výrazným logem značky. Surové zpracování kontrastních okrajů. Dvě jemné rukojeti. Zapínání na zip. Tři vnitřní oddíly. Tři vnitřní kapsy.

2 720 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže bílé barvy. Elegantní střih s dekorativními šňůrkami a výrazným logem značky. Surové zpracování okrajů. Dvě široké rukojeti. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

2 340 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže hnědé barvy. Elegantní střih s dekorativními šňůrkami a výrazným logem značky. Surové zpracování kontrastních okrajů. Dvě široké rukojeti. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

2 340 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže tmavě modré barvy. Elegantní střih s dekorativními šňůrkami a výrazným logem značky. Surové zpracování okrajů. Dvě široké rukojeti. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

2 340 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže tmavě modré barvy. Minimalistický model pytlovitého střihu s výrazným logem značky. Surové zpracování okrajů. Jedna pevná rukojeť zdobená třásněmi. Zapínání na zip. Tři vnitřní oddíly. Tři vnitřní kapsy.

2 610 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže tmavě modré barvy. Minimalistický model pytlovitého střihu s výrazným logem značky. Surové zpracování okrajů. Jedna pevná rukojeť zdobená třásněmi. Zapínání na zip. Tři vnitřní oddíly. Tři vnitřní kapsy.

2 610 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek v kombinaci hladké a strukturované syntetické kůže bílé barvy. Romantické zdobení symbolickými kovovými aplikacemi. Jedna pevná rukojeť. Zapínání pomocí kovové spony. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

3 090 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže červené barvy. Elegantní design s vlísem jména značky v geometrickém vzoru. Dekorativní přívěšek loga značky v metalické zlaté....

4 960 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka LOVE MOSCHINO z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické kůže černé barvy. Mladistvý model s aplikací flitrů. Hravý třpytivý nápis v kontrastní stříbrné. Zapínání na patentky. Dvě vzájemně propojené rukojeti z kovového řetízku. Dvě vnitřní kapsy. Horký trend sezóny.

4 640 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka LOVE MOSCHINO z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže bronzově růžové barvy v lakované úpravě. Luxusní metalický design v propracované struktuře materiálu s vlísem. Elegantní aplikace kovových cvočků....

4 640 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka LOVE MOSCHINO z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže modré barvy. Originální design s kontrastním lemováním a řadou jemných detailů. Kabelku doplňuje hravý přívěšek se střapci. Mladistvý model s propracovým asymetrickým střihem a elegantním prošíváním. Jedna pevná rukojeť. Zapínání na patentky. Tři vnitřní kapsy.

4 860 Kč
Zobrazeno 1 - 42 z 195

Top