Kabelky a tašky
Výrobce
Barva
Materiál
Cena
Doprava zdarma

Dámská kabelka LOVE MOSCHINO z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Hravá aplikace nášivek v kontrastních barvách. Stylový přívěšek s kožešinkou. Dvě zakulacené rukojeti. Zapínání na zip. Výrazná kovová aplikace jména značky. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Jedna vnitřní kapsa.

5 120 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka LOVE MOSCHINO z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže červené barvy. Hravá aplikace nášivek v kontrastních barvách. Stylový přívěšek s kožešinkou. Dvě zakulacené rukojeti. Zapínání na zip. Výrazná kovová aplikace jména značky. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Jedna vnitřní kapsa.

5 120 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka LOVE MOSCHINO z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže modré barvy. Hravá aplikace nášivek v kontrastních barvách. Stylový přívěšek s kožešinkou. Dvě zakulacené rukojeti. Zapínání na zip. Výrazná kovová aplikace jména značky. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Jedna vnitřní kapsa.

5 120 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka LOVE MOSCHINO z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže zelené barvy. Hravá aplikace nášivek v kontrastních barvách. Stylový přívěšek s kožešinkou. Dvě zakulacené rukojeti. Zapínání na zip. Výrazná kovová aplikace jména značky. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Jedna vnitřní kapsa.

5 120 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže bílé barvy. Rafinovaný design s kontrastními detaily v růžové a hnědé. Elegantní kruhový element s logem značky. Jedna pevná rukojeť. Zapínání na patentky. Odnímatelný ramenní popruh. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

2 720 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže tmavě modré barvy. Rafinovaný design v námořnickém stylu s kontrastními detaily v červené a bílé. Elegantní kruhový element s logem značky. Jedna pevná rukojeť. Zapínání na patentky. Odnímatelný ramenní popruh. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

2 720 Kč
Doprava zdarma

Dámská velmi velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže bílé barvy. Rafinovaný design v námořnickém stylu s kontrastními detaily v růžové a hnědé. Elegantní kruhový element s logem značky. Dvě pevné zakulacené rukojeti. Zapínání na zip. Odnímatelný ramenní popruh. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

2 720 Kč
Doprava zdarma

Dámská velmi velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže tmavě modré barvy. Rafinovaný design v námořnickém stylu s kontrastními detaily v červené a bílé. Elegantní kruhový element s logem značky. Dvě pevné zakulacené rukojeti. Zapínání na zip. Odnímatelný ramenní popruh. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

2 720 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Rafinovaný střih s aplikací kovových cvočků po stranách kabelky. Dvě zakulacené rukojeti v kontrastním odstínu. Výrazné logo ve formě kovové aplikace. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na patentky. Jeden vnitřní oddíl.

2 720 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže bílé barvy. Rafinovaný střih s aplikací kovových cvočků po stranách kabelky. Dvě zakulacené rukojeti v kontrastním odstínu hnědé. Výrazné logo ve formě kovové aplikace. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na patentky. Jeden vnitřní oddíl.

2 720 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže béžové barvy. Nápaditá kombinace kůže a imitace džínoviny s potiskem. Výrazné logo ve formě kovové aplikace. Odnímatelný ramenní popruh. Dvě zakulacené rukojeti v metalické zlaté. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy. Jedna vnější kapsa.

2 450 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže bílé barvy. Nápaditá kombinace kůže a imitace džínoviny s potiskem. Kontrastní detaily v odstínech béžové. Výrazné logo ve formě kovové aplikace. Jedna pevná rukojeť. Zapínání na patentky. Tři vnitřní oddíly. Čtyři vnitřní kapsy.

2 450 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek ze strukturované syntetické kůže černé barvy. Romantické zdobení symbolickými kovovými aplikacemi. Rafinovaný střih s jednou pevnou rukojetí. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání pomocí kovové spony. Dva vnitřní oddíly. Tři vnitřní kapsy.

3 200 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek ze strukturované syntetické kůže bílé barvy. Romantické zdobení symbolickými kovovými aplikacemi. Rafinovaný střih s jednou pevnou rukojetí. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání pomocí kovové spony. Dva vnitřní oddíly. Tři vnitřní kapsy.

3 200 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek ze strukturované syntetické kůže růžové barvy. Romantické zdobení symbolickými kovovými aplikacemi. Rafinovaný střih s jednou pevnou rukojetí. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání pomocí kovové spony. Dva vnitřní oddíly. Tři vnitřní kapsy.

3 200 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Výrazné gravírování v podobě loga značky. Odnímatelný ramenní popruh. Dvě zakulacené rukojeti. Zapínání na patentky. Tři vnitřní oddíly. Tři vnitřní kapsy.

2 560 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže hnědé barvy. Výrazné gravírování v podobě loga značky. Odnímatelný ramenní popruh. Dvě zakulacené rukojeti. Zapínání na patentky. Tři vnitřní oddíly. Tři vnitřní kapsy.

2 560 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže smetanově bílé barvy. Výrazné gravírování v podobě loga značky. Odnímatelný ramenní popruh. Dvě zakulacené rukojeti. Zapínání na patentky. Tři vnitřní oddíly. Tři vnitřní kapsy.

2 560 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Výrazné logo ve formě kovové aplikace. Dekorativní kontrastní přívěšek. Dvě zakulacené rukojeti v lakované úpravě. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Tři vnitřní oddíly. Tři vnitřní kapsy.

2 930 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže tmavě hnědé barvy. Výrazné logo ve formě kovové aplikace. Dekorativní kontrastní přívěšek. Dvě zakulacené rukojeti v lakované úpravě. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Tři vnitřní oddíly. Tři vnitřní kapsy.

2 930 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže růžové barvy. Výrazné logo ve formě kovové aplikace. Dekorativní kontrastní přívěšek. Dvě zakulacené rukojeti v lakované úpravě. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Tři vnitřní oddíly. Tři vnitřní kapsy.

2 930 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže světle modré barvy. Výrazné logo ve formě kovové aplikace. Dekorativní kontrastní přívěšek. Dvě zakulacené rukojeti v lakované úpravě. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Tři vnitřní oddíly. Tři vnitřní kapsy.

2 930 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže hnědé barvy. Výrazné logo ve formě kovové aplikace. Dekorativní kontrastní přívěšek. Dvě zakulacené rukojeti v lakované úpravě. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

2 720 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže starorůžové barvy. Výrazné logo ve formě kovové aplikace. Dekorativní kontrastní přívěšek. Dvě zakulacené rukojeti v lakované úpravě. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

2 720 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže pastelově modré barvy. Výrazné logo ve formě kovové aplikace. Dekorativní kontrastní přívěšek. Dvě zakulacené rukojeti v lakované úpravě. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

2 720 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže hnědé barvy. Rafinovaný střih s aplikací kovových cvočků po stranách kabelky. Dvě zakulacené rukojeti v kontrastním odstínu. Výrazné logo ve formě kovové aplikace. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na patentky. Jeden vnitřní oddíl.

2 720 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy s detailem v kontrastní bílé. Nápaditá kombinace kůže a imitace tištěného textilu. Výrazné logo ve formě kovové aplikace. Odnímatelný ramenní popruh. Dvě zakulacené rukojeti. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

2 450 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže béžové barvy s detailem v metalické zlaté. Nápaditá kombinace kůže a imitace tištěného textilu. Výrazné logo ve formě kovové aplikace. Odnímatelný ramenní popruh. Dvě zakulacené rukojeti v kontrastní bílé. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

2 450 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže tmavě modré barvy. Nápaditá kombinace kůže a imitace džínoviny s potiskem. Výrazné logo ve formě kovové aplikace. Odnímatelný ramenní popruh. Dvě zakulacené rukojeti. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

2 450 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Nápaditá kombinace kůže a imitace tištěného textilu. Výrazné logo ve formě kovové aplikace. Odnímatelný ramenní popruh. Dvě zakulacené rukojeti v kontrastní bílé. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy. Jedna vnější kapsa.

2 450 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže tmavě modré barvy. Nápaditá kombinace kůže a imitace džínoviny s potiskem. Výrazné logo ve formě kovové aplikace. Odnímatelný ramenní popruh. Dvě zakulacené rukojeti. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy. Jedna vnější kapsa.

2 450 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Nápaditá kombinace kůže a imitace džínoviny s potiskem. Kontrastní detaily v bílé. Výrazné logo ve formě kovové aplikace. Jedna pevná rukojeť. Zapínání na patentky. Tři vnitřní oddíly. Čtyři vnitřní kapsy.

2 450 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže tmavě modré barvy. Nápaditá kombinace kůže a imitace džínoviny s potiskem. Výrazné logo ve formě kovové aplikace. Jedna pevná rukojeť. Zapínání na patentky. Tři vnitřní oddíly. Čtyři vnitřní kapsy.

2 450 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Kontrastní detaily v bílé. Výrazné logo ve formě kovové aplikace. Dvě pevné zakulacené rukojeti. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na patentky. Tři vnitřní oddíly. Tři vnitřní kapsy.

2 610 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek v kombinaci hladké a strukturované syntetické kůže růžové barvy. Romantické zdobení symbolickými kovovými aplikacemi. Jedna pevná rukojeť. Zapínání pomocí kovové spony. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

3 090 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže béžové barvy. Trendy kurfříkový střih. Sofistikovaný design s použitím proplétaného materiálu přední části. Typický desing Versace s výrazným knoflíkem. Zapínání na zip. Dvě rukojeti. Odnímatelný ramenní popruh. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

4 480 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Trendy kurfříkový střih. Sofistikovaný design s použitím proplétaného materiálu přední části. Typický desing Versace s výrazným knoflíkem. Zapínání na zip. Dvě rukojeti. Odnímatelný ramenní popruh. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

4 480 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Bohatá aplikace kovových elementů. Typický desing Versace s výrazným knoflíkem. Zapínání na zip. Jedna rukojeť. Odnímatelný ramenní popruh. Tři vnitřní oddíly. Tři vnitřní kapsy. Jedna vnější kapsa na zip.

4 860 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže béžové barvy. Originální geometrické prošívání materiálu. Jedna rukojeť. Zapínání na patentky. Odnímatelný ramenní popruh. Jeden vnitřní oddíl. Pět vnitřních kapes. Jedna vnější kapsa na zip.

4 480 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Originální geometrické prošívání materiálu v kontrastních barvách. Jedna rukojeť. Zapínání na patentky. Odnímatelný ramenní popruh. Jeden vnitřní oddíl. Pět vnitřních kapes. Jedna vnější kapsa na zip.

4 480 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže béžové barvy. Originální geometrické prošívání materiálu. Dvě jemné rukojeti s přívěskem. Zapínání na patentky. Odnímatelný ramenní popruh. Tři vnitřní oddíly. Čtyři vnitřní kapsy.

4 750 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Originální geometrické prošívání materiálu kontrastními barvami. Dvě jemné rukojeti s přívěskem. Zapínání na patentky. Odnímatelný ramenní popruh. Tři vnitřní oddíly. Čtyři vnitřní kapsy.

4 750 Kč
Zobrazeno 1 - 42 z 229

Top