Kabelky a tašky
Výrobce
Barva
Materiál
Cena
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže v klasické černé. Trendy model s kovovými aplikacemi. Dvě zakulacené rukojeti. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže v tmavě šedém odstínu Trendy model s kovovými aplikacemi. Dvě zakulacené rukojeti. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže v odstínu bordó. Trendy model s kovovými aplikacemi. Dvě zakulacené rukojeti. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka RENATO BALESTRA. Svršek z broušené syntetické kůže v odstínech černé. Neotřelý střih z kontrastních pruhů materiálu s vintage efektem. Prostorný model čtvercového tvaru. Odnímatelný ramenní popruh. Jedna rukojeť. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka RENATO BALESTRA. Svršek z broušené syntetické kůže v odstínech modré. Neotřelý střih z kontrastních pruhů materiálu s vintage efektem. Prostorný model čtvercového tvaru. Odnímatelný ramenní popruh. Jedna rukojeť. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Přední část kabelky v originální mozaice struktur a vzorů v harmonických barvách. Nadčasový motiv zvířecí kůže. Luxusní design kabelky do ruky se dvěma...

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže v odstínu bordó. Luxusní design kabelky s vrásněním přední a zadní části. Zapínání na zip. Dvě rukojeti. Tři vnitřní kapsy.

2 280 Kč
Doprava zdarma

Luxusní dámská velká kabelka COACH. Svršek ze strukturované přírodní kůže černé barvy. Klasický střih prostorné kabelky do ruky se dvěma rukojeťmi. Zapínání na zip. Odnímatelný ramenní popruh. Dekorativní přívěšek s logem značky. Tři vnitřní oddíly. Dvě vnitřní kapsy.

11 060 Kč
Doprava zdarma

Luxusní dámská kabelka COACH. Svršek ze strukturované přírodní kůže černé barvy. Klasický střih středně velké kabelky do ruky se dvěma rukojeťmi. Zapínání na zip. Odnímatelný ramenní popruh. Dekorativní přívěšek s logem značky. Tři vnitřní oddíly. Jedna vnitřní kapsa.

8 440 Kč
Doprava zdarma

Luxusní dámská kabelka COACH. Svršek v kombinaci hladké přírodní kůže a syntetického materiálu hnědé barvy. Klasický střih kabelky do ruky se dvěma rukojeťmi. Stylový vzor materiálu s iniciálami značky. Zapínání na patentky. Aplikace kovových elementů. Dvě vnitřní kapsy.

13 250 Kč
Doprava zdarma

Luxusní dámská kabelka COACH. Svršek v kombinaci přírodní a syntetické kůže tmavě šedé barvy. Symbolický geometrický vzor materiálu s iniciálami značky. Dvě pevné rukojeti. Odnímatelný ramenní popruh. Dekorativní přívěšek s logem značky. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl. Jedna vnitřní kapsa. Jedna vnější kapsa na zip.

9 990 Kč
Doprava zdarma

Luxusní dámská kabelka COACH. Svršek z hladké přírodní kůže tmavě hnědé barvy. Dvě pevné rukojeti. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Výrazná aplikace s logem značky. Dekorativní přívěšek. Zapínání na zip. Tři vnitřní oddíly. Jedna vnitřní kapsa.

9 240 Kč
Doprava zdarma

Luxusní dámská kabelka COACH. Svršek ze strukturované přírodní kůže černé barvy. Svěží střih kabelky do ruky ve tvaru půlměsíce. Jedna pevná rukojeť. Odnímatelný ramenní popruh. Dekorativní přívěšek s logem značky. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl.

7 900 Kč
Doprava zdarma

Luxusní dámská kabelka COACH. Svršek ze strukturované přírodní kůže červené barvy. Svěží střih kabelky do ruky ve tvaru půlměsíce. Jedna pevná rukojeť. Odnímatelný ramenní popruh. Dekorativní přívěšek s logem značky. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl.

7 900 Kč
Doprava zdarma

Luxusní dámská velká kabelka COACH. Svršek ze strukturované přírodní kůže černé barvy. Svěží střih kabelky do ruky ve tvaru půlměsíce. Jedna pevná rukojeť. Odnímatelný ramenní popruh. Dekorativní přívěšek s logem značky. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy. Jedna vnější kapsa.

10 580 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže v klasické černé. Struktura materiálu v nadčasovém motivu zvířecí kůže. Rafinovaný válcovitý střih kabelky do ruky s množstvím kontrastních detailů. Dvě zakulacené rukojeti. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy. Odnímatelný ramenní popruh.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže v odstínu bordó. Struktura materiálu v nadčasovém motivu zvířecí kůže. Rafinovaný válcovitý střih kabelky do ruky s množstvím kontrastních detailů. Dvě zakulacené rukojeti. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy. Odnímatelný ramenní popruh.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže smaragdově zelené barvy. Struktura materiálu v nadčasovém motivu zvířecí kůže. Rafinovaný válcovitý střih kabelky do ruky s množstvím kontrastních detailů. Dvě zakulacené rukojeti. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy. Odnímatelný ramenní popruh.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Trendy model s kovovými aplikacemi. Dvě zakulacené rukojeti. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže v odstínu bordó. Trendy model s kovovými aplikacemi. Dvě zakulacené rukojeti. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Luxusní design kabelky s vrásněním přední a zadní části. Zapínání na zip. Dvě rukojeti. Tři vnitřní kapsy.

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže béžové barvy. Luxusní design kabelky s vrásněním přední a zadní části. Metalický efekt materiálu. Zapínání na zip. Dvě rukojeti. Tři vnitřní kapsy.

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka LOVE MOSCHINO. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Elegantní symetrické prošívání. Kontrastní nášivka v pestrých barvách. Aplikace kovových elementů. Zapínání na patentky. Jemná rukojeť. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Jedna vnitřní kapsa.

4 860 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka LOVE MOSCHINO. Svršek z hladké syntetické kůže červené barvy. Elegantní symetrické prošívání. Kontrastní nášivka v pestrých barvách. Aplikace kovových elementů. Zapínání na patentky. Jemná rukojeť. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Jedna vnitřní kapsa.

4 860 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka LOVE MOSCHINO. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Luxusní design kabelky s kožešinkou na přední klopě. Kontrastní detail v typickém motivu srdce Love Moschino. Pevná rukojeť Výrazná aplikace loga značky....

3 730 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka LOVE MOSCHINO. Svršek ze strukturované syntetické kůže stříbrné barvy. Luxusní metalický design v propracované struktuře materiálu s vlísem. Propracovaná pevná rukojeť Viditelné logo na přední klopě. Zapínání na patentky. Kovový ramenní popruh.

3 950 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka GUESS. Svršek ze strukturované přírodní kůže modré barvy. Originální potisk materiálu ve střední části kabelky. Dekorativní přívěšek. Výrazné logo ve formě kovové aplikace. Dvě zakulacené rukojeti. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy.

4 860 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka VERSACE JEANS. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Rafinonaný design s množstvím detailů. Originální řešení vnější perforované kapsičky na zip. Dvě zakulacené rukojeti s dekorativním přívěškem ve stylu Versace. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Tři vnitřní oddíly.

5 020 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka VERSACE JEANS. Svršek z hladké syntetické kůže krémově hnědé barvy. Sofistikovaný design s množstvím kovových elementů s iniciálami značky. Zapínání na patentky. Dvě zakulacené rukojeti s dekorativním kruhovým přívěškem ve stylu Versace. Odnímatelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy.

4 480 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka VERSACE JEANS. Svršek z hladké syntetické kůže červené barvy. Sofistikovaný design s množstvím kovových elementů s iniciálami značky. Zapínání pomocí utahovací tkaničky. Dvě zakulacené rukojeti s dekorativním kruhovým přívěškem ve stylu Versace. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy.

4 210 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka VERSACE JEANS. Svršek z hladké syntetické kůže krémově hnědé barvy. Sofistikovaný design s množstvím kovových elementů s iniciálami značky. Zapínání pomocí utahovací tkaničky. Dvě zakulacené rukojeti s dekorativním kruhovým přívěškem ve stylu Versace. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy.

4 210 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka VERSACE JEANS. Svršek z hladké syntetické kůže červené barvy. Sofistikovaný design s množstvím kovových elementů s iniciálami značky. Zapínání na zip. Dvě zakulacené rukojeti s dekorativním kruhovým přívěškem ve stylu Versace. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy. Tři vnitřní oddíly.

4 860 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka VERSACE JEANS. Svršek z hladké syntetické kůže světle hnědé barvy. Sofistikovaný design s množstvím kovových elementů s iniciálami značky. Zapínání na zip. Dvě zakulacené rukojeti s dekorativním kruhovým přívěškem ve stylu Versace. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy. Tři vnitřní oddíly.

4 860 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka VERSACE JEANS. Svršek z hladké syntetické kůže béžové barvy s metalickým efektem. Rafinonaný design s množstvím kontrastních detailů. Originální řešení vnější perforované kapsičky na zip. Dvě zakulacené rukojeti s dekorativním přívěškem ve stylu Versace. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Tři vnitřní...

5 020 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka VERSACE JEANS. Svršek z hladké syntetické kůže béžové barvy. Elegantní symetrické prošívání. Dekorativní přívěšek s logem značky. Výrazná kovová aplikace jména značky. Dvě zakulacené rukojeti. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy. Tři vnitřní oddíly.

4 590 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka LOVE MOSCHINO. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Hravá aplikace nášivek v kontrastních barvách. Stylový přívěšek s kožešinkou. Dvě zakulacené rukojeti. Zapínání na zip. Výrazná kovová aplikace jména značky. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Jedna vnitřní kapsa.

5 120 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka LOVE MOSCHINO. Svršek z hladké syntetické kůže červené barvy. Hravá aplikace nášivek v kontrastních barvách. Stylový přívěšek s kožešinkou. Dvě zakulacené rukojeti. Zapínání na zip. Výrazná kovová aplikace jména značky. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Jedna vnitřní kapsa.

5 120 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka LOVE MOSCHINO. Svršek z hladké syntetické kůže modré barvy. Hravá aplikace nášivek v kontrastních barvách. Stylový přívěšek s kožešinkou. Dvě zakulacené rukojeti. Zapínání na zip. Výrazná kovová aplikace jména značky. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Jedna vnitřní kapsa.

5 120 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka BLU BYBLOS. Svršek z hladké syntetické kůže bílé barvy. Rafinovaný design s kontrastními detaily v růžové a hnědé. Elegantní kruhový element s logem značky. Jedna pevná rukojeť. Zapínání na patentky. Odnímatelný ramenní popruh. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

2 720 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka BLU BYBLOS. Svršek z hladké syntetické kůže tmavě modré barvy. Rafinovaný design v námořnickém stylu s kontrastními detaily v červené a bílé. Elegantní kruhový element s logem značky. Jedna pevná rukojeť. Zapínání na patentky. Odnímatelný ramenní popruh. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

2 720 Kč
Doprava zdarma

Dámská velmi velká kabelka BLU BYBLOS. Svršek z hladké syntetické kůže bílé barvy. Rafinovaný design v námořnickém stylu s kontrastními detaily v růžové a hnědé. Elegantní kruhový element s logem značky. Dvě pevné zakulacené rukojeti. Zapínání na zip. Odnímatelný ramenní popruh. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

2 720 Kč
Doprava zdarma

Dámská velmi velká kabelka BLU BYBLOS. Svršek z hladké syntetické kůže tmavě modré barvy. Rafinovaný design v námořnickém stylu s kontrastními detaily v červené a bílé. Elegantní kruhový element s logem značky. Dvě pevné zakulacené rukojeti. Zapínání na zip. Odnímatelný ramenní popruh. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

2 720 Kč
Zobrazeno 1 - 42 z 217

Top