Kabelky a tašky
Výrobce
Barva
Materiál
Cena
Doprava zdarma

Dámská kabelka typu Crossbody LOVE MOSCHINO z kolekce jaro/léto. Svršek ze strukturované syntetické kůže černé barvy. Romantický design s dekorativním šátkem v kontrastních barvách. Výrazná kovová aplikace jména značky ve zlatém provedení. Odnímatelný ramenní popruh z kovového řetízku. Zápěstní poutko. Zapínání na zip.

3 300 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka typu Crossbody LOVE MOSCHINO z kolekce jaro/léto. Svršek ze strukturované syntetické kůže červené barvy. Romantický design s dekorativním šátkem v kontrastních barvách. Výrazná kovová aplikace jména značky ve zlatém provedení. Odnímatelný ramenní popruh z kovového řetízku. Zápěstní poutko. Zapínání na zip.

3 300 Kč
Doprava zdarma

Dámské velké psaníčko BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek ze strukturované syntetické kůže bílé barvy. Hravý design s aplikací proplétané tkaničky. Kontrastní lemování v odstínu růžové. Výrazné logo. Odnímatelný ramenní popruh. Zápěstní poutko. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

2 130 Kč
Doprava zdarma

Dámské velké psaníčko BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek ze strukturované syntetické kůže tmavě modré barvy. Hravý design s aplikací proplétané tkaničky. Výrazné logo. Odnímatelný ramenní popruh. Zápěstní poutko. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

2 130 Kč

Dámské psaníčko BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetického materiálu černé barvy. Nápaditý design v originálním geometrickém vzoru. Výrazná kovová aplikace se jménem značky. Jeden vnitřní oddíl. Jedna vnitřní kapsa. Zápěstní poutko. Kontrastní lemování. Zapínání na zip.

1 430 Kč

Dámské psaníčko BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetického materiálu kombinace černé a bílé barvy. Nápaditý design v originálním geometrickém vzoru. Výrazná kovová aplikace se jménem značky. Jeden vnitřní oddíl. Jedna vnitřní kapsa. Zápěstní poutko. Kontrastní lemování. Zapínání na zip.

1 430 Kč

Dámské psaníčko BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetického materiálu kombinace černé a béžové barvy. Nápaditý design v originálním geometrickém vzoru. Výrazná kovová aplikace se jménem značky. Jeden vnitřní oddíl. Jedna vnitřní kapsa. Zápěstní poutko. Kontrastní lemování. Zapínání na zip.

1 430 Kč
Doprava zdarma

Dámské psaníčko LOVE MOSCHINO z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Stylový kufříkový střih v atypickém luxusním designu. Výrazný metalický vzhled materiálu. Nápaditý vlís tištěného jména značky. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání pomocí kovové spony.

3 140 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka typu Crosbody LOVE MOSCHINO z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké syntetické kůže výrazné červené barvy. Hravá aplikace grafických motivů. Zapínání na patentky. Odnímatelný ramenní popruh. Vnitřní organizér. Dvě vnitřní kapsy.

3 040 Kč
Doprava zdarma

Dámské psaníčko LOVE MOSCHINO z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické kůže černé barvy. Přední část v třpytivém glitrovém provedení. Hravá aplikace nášivek. Zapínání na zip s rukojetí. Odnímatelný popruh z kovového řetízku. Jedna vnitřní kapsa. Horký trend sezóny.

3 140 Kč
Doprava zdarma

Dámské psaníčko LOVE MOSCHINO z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické kůže zlaté barvy. Přední část v třpytivém glitrovém provedení. Hravá aplikace nášivek. Zapínání na zip s rukojetí. Odnímatelný popruh z kovového řetízku. Jedna vnitřní kapsa. Horký trend sezóny.

3 140 Kč

Dámské velké psaníčko BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek ze strukturované syntetické kůže černé barvy. Efektní nedbalý design pro trendy městský outfit. Odnímatelný ramenní popruh. Zápěstní poutko. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy-jedna na zip.

1 860 Kč 2 130 Kč

Dámské velké psaníčko BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek ze strukturované syntetické kůže tmavě hnědé barvy. Efektní nedbalý design pro trendy městský outfit. Odnímatelný ramenní popruh. Zápěstní poutko. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy-jedna na zip.

1 860 Kč 2 130 Kč

Dámské velké psaníčko BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek ze strukturované syntetické kůže přírodní hnědé barvy. Efektní nedbalý design pro trendy městský outfit. Odnímatelný ramenní popruh. Zápěstní poutko. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy-jedna na zip.

1 860 Kč 2 130 Kč

Dámské psaníčko LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické hladké kůže tmavě modré barvy. Zapínání na zip. Odnímatelné zápěstní poutko. Vnitřní kapsa na zip. Dvě přídavné vnitřní kapsy.

1 320 Kč 1 480 Kč

Dámské psaníčko LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické hladké kůže červené barvy. Zapínání na zip. Odnímatelné zápěstní poutko. Vnitřní kapsa na zip. Dvě přídavné vnitřní kapsy.

1 320 Kč 1 480 Kč

Dámské psaníčko LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické hladké kůže černé barvy. Zapínání na zip. Odnímatelné zápěstní poutko. Vnitřní kapsa na zip. Dvě přídavné vnitřní kapsy.

1 480 Kč

Dámské psaníčko LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické hladké kůže tmavě hnědé barvy. Zapínání na zip. Odnímatelné zápěstní poutko. Vnitřní kapsa na zip. Dvě přídavné vnitřní kapsy.

1 320 Kč 1 480 Kč

Dámské psaníčko LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické hladké kůže krémově hnědé barvy. Zapínání na zip. Odnímatelné zápěstní poutko. Vnitřní kapsa na zip. Dvě přídavné vnitřní kapsy.

1 480 Kč

Dámské velké psaníčko MADE IN ITALIA z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké přírodní kůže bílé barvy. Extravagantní střih klasické dámské kabelky. Jeden vnitřní oddíl. Vnitřní kapsa na zip.

1 999 Kč 2 550 Kč
Zobrazeno 1 - 20 z 20

Top