Kabelky a tašky
Výrobce
Barva
Materiál
Cena

Dámská malá kabelka typu Crossbody RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Velmi svěží design kabelky kruhového tvaru. Přední část lemovaná kovovými aplikacemi. Propracovaný ramenní popruh. Zapínání na zip.

1 590 Kč

Dámská malá kabelka typu Crossbody RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže v odstínu bordó. Velmi svěží design kabelky kruhového tvaru. Přední část lemovaná kovovými aplikacemi. Propracovaný ramenní popruh. Zapínání na zip.

1 590 Kč

Dámská malá kabelka typu Crossbody RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Originální geometrický vlís s aplikací jména značky. Zapínání na zip. Nastavitelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy. Dva vnitřní oddíly.

1 590 Kč

Dámská malá kabelka typu Crossbody RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže modré barvy. Originální geometrický vlís s aplikací jména značky. Zapínání na zip. Nastavitelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy. Dva vnitřní oddíly.

1 590 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka typu Crossbody LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Přední část kabelky v originální mozaice struktur a vzorů v harmonických barvách. Nadčasový motiv zvířecí kůže. Luxusní design kabelky s...

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka typu Crossbody LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže v odstínu bordó. Přední část kabelky v originální mozaice struktur a vzorů v harmonických barvách. Nadčasový motiv zvířecí kůže. Luxusní design...

2 020 Kč

Dámská kabelka typu Crossbody LAURA BIAGIOTTI. Svršek ze syntetické kůže černé barvy s metalickým efektem. Sportovně-elegantní čtvercový střih. Výrazná aplikace s logem značky. Zapínání na zip. Nastavitelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy.

1 480 Kč

Dámská kabelka typu Crossbody LAURA BIAGIOTTI. Svršek ze syntetické kůže tmavě modré barvy s metalickým efektem. Sportovně-elegantní čtvercový střih. Výrazná aplikace s logem značky. Zapínání na zip. Nastavitelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy.

1 480 Kč

Dámská kabelka typu Crossbody LAURA BIAGIOTTI. Svršek ze syntetické kůže béžové barvy s metalickým efektem. Sportovně-elegantní čtvercový střih. Výrazná aplikace s logem značky. Zapínání na zip. Nastavitelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy.

1 480 Kč

Dámská kabelka typu Crossbody LAURA BIAGIOTTI. Svršek ze syntetické kůže stříbrné barvy s metalickým efektem. Sportovně-elegantní čtvercový střih. Výrazná aplikace s logem značky. Zapínání na zip. Nastavitelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy.

1 480 Kč

Dámská kabelka typu Crossbody LAURA BIAGIOTTI. Svršek ze syntetické kůže hnědé barvy s metalickým efektem. Sportovně-elegantní čtvercový střih. Výrazná aplikace s logem značky. Zapínání na zip. Nastavitelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy.

1 480 Kč
Doprava zdarma

Luxusní dámská malá kabelka typu Crossbody COACH. Svršek z jemně strukturované přírodní kůže černé barvy. Rafinovaný oválný střih malé kabelky s odnímatelným popruhem. Výrazná aplikace s logem značky. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl. Jedna vnitřní kapsa. Dvě vnější kapsy.

8 440 Kč

Dámská malá kabelka typu Crossbody RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Trendy model s kovovými aplikacemi. Dekorativní přívěšek v podobě střapce. Zapínání na zip. Propracovaný odnímatelný ramenní popruh. Dva vnitřní oddíly. Dvě vnitřní kapsy.

1 860 Kč

Dámská malá kabelka typu Crossbody RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže béžové barvy. Metalický efekt materiálu. Trendy model s kovovými aplikacemi. Dekorativní přívěšek v podobě střapce. Zapínání na zip. Propracovaný odnímatelný ramenní popruh. Dva vnitřní oddíly. Dvě vnitřní kapsy.

1 860 Kč

Dámská kabelka typu Crossbody RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Originální geometrický vlís s aplikací jména značky. Zapínání na zip. Nastavitelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy.

1 480 Kč

Dámská kabelka typu Crossbody RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže červené barvy. Originální geometrický vlís s aplikací jména značky. Zapínání na zip. Nastavitelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy.

1 480 Kč

Dámská velká kabelka typu Crossbody RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Originální geometrický vlís s aplikací jména značky. Zapínání na zip. Nastavitelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy. Jedna vnější kapsa na zip.

1 590 Kč

Dámská velká kabelka typu Crossbody RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže modré barvy. Originální geometrický vlís s aplikací jména značky. Zapínání na zip. Nastavitelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy. Jedna vnější kapsa na zip.

1 590 Kč

Dámská kabelka typu Crossbody RENATO BALESTRA. Svršek ze strukturované syntetické kůže černé barvy. Sportovně elegantní čtvercový střih. Zapínání na zip. Nastavitelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy.

1 590 Kč

Dámská kabelka typu Crossbody RENATO BALESTRA. Svršek ze strukturované syntetické kůže smaragdově zelené barvy. Sportovně elegantní čtvercový střih. Zapínání na zip. Nastavitelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy.

1 590 Kč

Dámská kabelka typu Crossbody RENATO BALESTRA. Svršek ze strukturované syntetické kůže černé barvy. Sportovně elegantní minimalistický model. Zapínání na zip. Nastavitelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy. Jedna vnější kapsa na zip.

1 480 Kč

Dámská kabelka typu Crossbody RENATO BALESTRA. Svršek ze strukturované syntetické kůže smaragdově zelené barvy. Sportovně elegantní minimalistický model. Zapínání na zip. Nastavitelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy. Jedna vnější kapsa na zip.

1 480 Kč

Dámská kabelka typu Crossbody LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Metalický efekt. Luxusní design sportovní kabelky se symetrickým prošíváním. Výrazná kovová aplikace s logem značky. Zapínání na zip. Nastavitelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy.

1 480 Kč

Dámská kabelka typu Crossbody LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže stříbrné barvy. Metalický efekt. Luxusní design sportovní kabelky se symetrickým prošíváním. Výrazná kovová aplikace s logem značky. Zapínání na zip. Nastavitelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy.

1 480 Kč

Dámská kabelka typu Crossbody LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže v odstínu bordó. Metalický efekt. Luxusní design sportovní kabelky se symetrickým prošíváním. Výrazná kovová aplikace s logem značky. Zapínání na zip. Nastavitelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy.

1 480 Kč

Dámská kabelka typu Crossbody LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Metalický efekt. Luxusní design sportovní kabelky se symetrickým prošíváním. Výrazná kovová aplikace s logem značky. Zapínání na zip. Nastavitelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy. Jedna vnější kapsa na zip.

1 750 Kč

Dámská kabelka typu Crossbody LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže stříbrné barvy. Metalický efekt. Luxusní design sportovní kabelky se symetrickým prošíváním. Výrazná kovová aplikace s logem značky. Zapínání na zip. Nastavitelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy. Jedna vnější kapsa na zip.

1 750 Kč

Dámská kabelka typu Crossbody LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže hnědé barvy. Metalický efekt. Luxusní design sportovní kabelky se symetrickým prošíváním. Výrazná kovová aplikace s logem značky. Zapínání na zip. Nastavitelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy. Jedna vnější kapsa na zip.

1 750 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka typu Crossbody LOVE MOSCHINO. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Klasický střih dámské kabelky s širokým nastavitelným ramenním popruhem. Výrazná aplikace loga na přední klopě. Zapínání na patentky. Hravý detail v podobě přívěšku. Jedna vnitřní kapsa.

3 520 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka typu Crossbody LOVE MOSCHINO. Svršek z hladké syntetické kůže červené barvy. Klasický střih dámské kabelky s širokým nastavitelným ramenním popruhem. Výrazná aplikace loga na přední klopě. Zapínání na patentky. Hravý detail v podobě přívěšku. Jedna vnitřní kapsa.

3 520 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka typu Crossbody LOVE MOSCHINO. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Trendy kabelka klasického tvaru se zapínáním na zip. Výrazný metalický element jména značky. Odnímatelná vnější taštička v kontrastní metalické barvě. Jedna vnitřní kapsa. Úzký nastavitelný ramenní popruh.

3 950 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka typu Crossbody LOVE MOSCHINO. Svršek z hladké syntetické kůže červené barvy. Trendy kabelka klasického tvaru se zapínáním na zip. Výrazný metalický element jména značky. Odnímatelná vnější taštička v kontrastní metalické barvě. Jedna vnitřní kapsa. Úzký nastavitelný ramenní popruh.

3 950 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka typu Crossbody LOVE MOSCHINO. Svršek ze strukturované syntetické kůže černé barvy. Elegantní pouzdrový střih kabelky s jemnými kovovými elementy. Výrazná aplikace loga na přední klopě. Zapínání na patentky. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Jeden vnitřní oddíl. Jedna vnitřní kapsa. Jedna vnější kapsa.

3 300 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka typu Crossbody LOVE MOSCHINO. Svršek ze strukturované syntetické kůže červené barvy. Elegantní pouzdrový střih kabelky s jemnými kovovými elementy. Výrazná aplikace loga na přední klopě. Zapínání na patentky. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Jeden vnitřní oddíl. Jedna vnitřní kapsa. Jedna vnější kapsa.

3 300 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka LOVE MOSCHINO. Svršek ze strukturované syntetické kůže bílé barvy. Romantický design s dekorativním šátkem v kontrastních barvách. Rafinovaný střih kabelky s odnímatelnou malou kabelkou typu Crossbody....

4 690 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka LOVE MOSCHINO. Svršek ze strukturované syntetické kůže červené barvy. Romantický design s dekorativním šátkem v kontrastních barvách. Rafinovaný střih kabelky s odnímatelnou malou kabelkou typu Crossbody. Výrazná...

4 690 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka typu Crossbody LOVE MOSCHINO. Svršek ze strukturované syntetické kůže modré barvy. Romantický design s dekorativním šátkem v kontrastních barvách. Výrazná kovová aplikace jména značky ve zlatém provedení. Odnímatelný ramenní popruh z kovového řetízku. Zápěstní poutko. Zapínání na zip.

3 300 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka typu Crossbody VERSACE JEANS. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Rafinovaný design s aplikací malé vnější kapsičky na zip. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na patentky. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

4 370 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka typu Crossbody VERSACE JEANS. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Rafinovaný design s geometrickým prošíváním v pestrých barvách. Zapínání na zip. Úzký ramenní popruh. Jeden vnitřní oddíl.

3 570 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka typu Crossbody VERSACE JEANS. Svršek ze strukturované syntetické kůže růžové barvy. Sofistikovaný potisk materiálu v kontrastních barvách. Výrazný kovový element s logem značky. Zapínání na patentky. Odnímatelný ramenní popruh. Dvě vnitřní kapsy.

3 140 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka typu Crossbody VERSACE JEANS. Svršek ze strukturované syntetické kůže černé barvy. Sofistikovaný potisk materiálu v kontrastních barvách. Výrazný kovový element s logem značky. Zapínání na patentky. Odnímatelný ramenní popruh. Dvě vnitřní kapsy.

3 140 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka typu Crossbody VERSACE JEANS. Svršek z hladké syntetické kůže světle hnědé barvy. Elegantní symetrické prošívání. Výrazný kruhový vlís ve stylu Versace. Zapínání na zip. Odnímatelný ramenní popruh z trendy kovového řetízku. Jeden vnitřní oddíl.

2 610 Kč
Zobrazeno 1 - 42 z 208

Top