Kabelky a tašky
Výrobce
Barva
Materiál
Cena
Doprava zdarma

Luxusní dámská velká kabelka typu Shopper COACH. Svršek z hladké přírodní kůže černé barvy. Tradiční střih prostorné kabelky přes rameno v minimalistickém designu. Dvě jemné rukojeti. Dekorativní přívěšek s logem značky. Zapínání na patentky. Jeden vnitřní oddíl.

9 990 Kč
Doprava zdarma

Luxusní dámská velká kabelka typu Shopper COACH. Svršek z hladké přírodní kůže v odstínu modrošedé barvy. Tradiční střih prostorné kabelky přes rameno v minimalistickém designu. Dvě jemné rukojeti. Dekorativní přívěšek s logem značky. Zapínání na patentky. Jeden vnitřní oddíl.

9 990 Kč
Doprava zdarma

Luxusní dámská velká kabelka typu Shopper COACH. Svršek ze strukturované přírodní kůže černé barvy. Tradiční střih prostorné kabelky přes rameno. Dvě pevné rukojeti. Dekorativní přívěšek s logem značky. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl. Jedna vnější kapsa na zip.

9 240 Kč
Doprava zdarma

Luxusní dámská velká kabelka typu Shopper COACH. Svršek v kombinaci přírodní kůže a odolného textilního materiálu v odstínech hnědé. Tradiční střih prostorné kabelky přes rameno v originálním vzoru. Dvě pevné rukojeti. Dekorativní přívěšek s logem značky. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl. Jedna vnější kapsa.

8 440 Kč
Doprava zdarma

Luxusní dámská velká kabelka typu Shopper COACH. Svršek v kombinaci přírodní kůže a odolného textilního materiálu v odstínech černé a šedé. Tradiční střih prostorné kabelky přes rameno v originálním vzoru. Dvě pevné rukojeti. Dekorativní přívěšek s logem značky. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl. Jedna vnější kapsa.

8 440 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka typu Shopper RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže v klasické černé. Struktura materiálu v nadčasovém motivu zvířecí kůže. Rafinovaný střih prostorné kabelky s množstvím kontrastních detailů. Dvě zakulacené rukojeti. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy. Odnímatelný ramenní popruh.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka typu Shopper RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže v odstínu bordó. Struktura materiálu v nadčasovém motivu zvířecí kůže. Rafinovaný střih prostorné kabelky s množstvím kontrastních detailů. Dvě zakulacené rukojeti. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy. Odnímatelný ramenní popruh.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka typu Shopper RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže smaragdově zelené barvy. Struktura materiálu v nadčasovém motivu zvířecí kůže. Rafinovaný střih prostorné kabelky s množstvím kontrastních detailů. Dvě zakulacené rukojeti. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy. Odnímatelný ramenní popruh.

2 020 Kč

Dámská velká kabelka typu Shopper RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Nadčasový zvířecí motiv v imitaci hadí kůže. Elegantní městský model s kovovou aplikací jména značky. Dvě nastavitelné rukojeti s přezkami. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy.

1 480 Kč

Dámská velká kabelka typu Shopper RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže kouřově šedé barvy. Nadčasový zvířecí motiv v imitaci hadí kůže. Elegantní městský model s kovovou aplikací jména značky. Dvě nastavitelné rukojeti s přezkami. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy.

1 480 Kč

Dámská velká kabelka typu Shopper RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže hnědé barvy. Nadčasový zvířecí motiv v imitaci hadí kůže. Elegantní městský model s kovovou aplikací jména značky. Dvě nastavitelné rukojeti s přezkami. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy.

1 480 Kč

Dámská velká kabelka typu Shopper RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže smaragdově zelené barvy. Nadčasový zvířecí motiv v imitaci hadí kůže. Elegantní městský model s kovovou aplikací jména značky. Dvě nastavitelné rukojeti s přezkami. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy.

1 480 Kč

Dámská velká kabelka typu Shopper RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Elegantní městský model s kovovou aplikací jména značky. Dvě nastavitelné rukojeti s přezkami. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy.

1 480 Kč

Dámská velká kabelka typu Shopper RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže šedé barvy. Elegantní městský model s kovovou aplikací jména značky. Dvě nastavitelné rukojeti s přezkami. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy.

1 480 Kč

Dámská velká kabelka typu Shopper RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže modré barvy. Elegantní městský model s kovovou aplikací jména značky. Dvě nastavitelné rukojeti s přezkami. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy.

1 480 Kč

Dámská velká kabelka typu Shopper RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Originální geometrický vlís s aplikací jména značky. Zapínání na zip. Dvě pevné rukojeti. Tři vnitřní kapsy.

1 750 Kč

Dámská velká kabelka typu Shopper RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže červené barvy. Originální geometrický vlís s aplikací jména značky. Zapínání na zip. Dvě pevné rukojeti. Tři vnitřní kapsy.

1 750 Kč
Doprava zdarma

Dámská velmi velká kabelka typu Shopper LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Luxusní design s vlísem iniciál jména značky. Dekorativní přívěšek. Zapínání na zip. Dvě zakulacené rukojeti. Tři vnitřní kapsy. Jedna vnější kapsa na zip.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámská velmi velká kabelka typu Shopper LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže krémově hnědé barvy. Metalický efekt materiálu. Luxusní design s vlísem iniciál jména značky. Dekorativní přívěšek. Zapínání na zip. Dvě zakulacené rukojeti. Tři vnitřní kapsy. Jedna vnější kapsa na zip.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámská velmi velká kabelka typu Shopper LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže v odstínu bordó. Luxusní design s vlísem iniciál jména značky. Dekorativní přívěšek. Zapínání na zip. Dvě zakulacené rukojeti. Tři vnitřní kapsy. Jedna vnější kapsa na zip.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka typu Shopper LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Metalický efekt materiálu. Luxusní design oblíbeného střihu kabelky se symetrickým prošíváním. Dvě jemné rukojeti. Výrazný kovový element s logem značky. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy. Jedna vnější kapsa na zip.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka typu Shopper LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže stříbrné barvy. Metalický efekt materiálu. Luxusní design oblíbeného střihu kabelky se symetrickým prošíváním. Dvě jemné rukojeti. Výrazný kovový element s logem značky. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy. Jedna vnější kapsa na zip.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka typu Shopper LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže hnědé barvy. Metalický efekt materiálu. Luxusní design oblíbeného střihu kabelky se symetrickým prošíváním. Dvě jemné rukojeti. Výrazný kovový element s logem značky. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy. Jedna vnější kapsa na zip.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka typu Shopper LOVE MOSCHINO. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Elegantní symetrické prošívání. Kontrastní nášivka v pestrých barvách. Aplikace kovových elementů. Zapínání na zip. Dvě pevné široké rukojeti. Dvě vnitřní kapsy.

4 910 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka typu Shopper LOVE MOSCHINO. Svršek z odolného textilního materiálu černé barvy. Výrazná nášivka jména značky v kontrastních barvách. Zapínání na zip. Dvě jemné rukojeti. Dvě vnitřní kapsy.

4 480 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka typu Shopper GUESS. Svršek z hladké syntetické kůže zlaté barvy s metalickým efektem. Propracovaná soustava aplikací v přední části kabelky s kapsičkou. Dvě jemné rukojeti. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy. Jedna vnější kapsička.

3 140 Kč
Doprava zdarma

Luxusní dámská velká kabelka typu Shopper COACH. Svršek ze strukturované přírodní kůže v klasické černé. Tradiční střih prostorné kabelky přes rameno. Dvě kombinované rukojeti. Přívěšek s logem značky. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy. Jedna vnější kapsa.

9 990 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka typu Shopper LOVE MOSCHINO. Svršek ze strukturované syntetické kůže v odstínu khaki maskáčového vzoru. Rafinovaný design kabelkyv army stylu. Dvě jemné rukojeti. Kontrastní metalické detaily. Výrazná nášivka jména značky. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl. Dvě vnitřní kapsy.

4 320 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka typu Shopper LOVE MOSCHINO. Svršek z hladké syntetické kůže bílé barvy. Výrazná aplikace jména značky. Zapínání na zip. Dvě jemné rukojeti s hravým detailem v podobě kontrastního šátku Dvě vnitřní kapsy.

4 320 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka typu Shopper LOVE MOSCHINO. Svršek z hladké syntetické kůže modré barvy. Výrazná aplikace jména značky. Zapínání na zip. Dvě jemné rukojeti s hravým detailem v podobě kontrastního šátku Dvě vnitřní kapsy.

4 320 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka typu Shopper VERSACE JEANS. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Sofistikovaný design s množstvím kovových elementů ve stylu Versace. Přední kapsa na zip. Zapínání na zip. Dvě jemné rukojeti. Tři vnitřní kapsy.

4 480 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka typu Shopper LOVE MOSCHINO. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Mladistvý design s extravagantní nášivkou v kontrastních barvách. Výrazná kovová aplikace jména značky ve zlatém provedení. Dvě jemné rukojeti. Zapínání na zip. Dvě vnitřní kapsy.

4 320 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka typu Shopper LOVE MOSCHINO. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Hravá aplikace nášivek v kontrastních barvách. Stylový přívěšek s kožešinkou. Dvě jemné rukojeti. Zapínání na patentky. Výrazná kovová aplikace jména značky. Dva vnitřní oddíly. Tři vnitřní kapsy.

5 500 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka typu Shopper LOVE MOSCHINO. Svršek z hladké syntetické kůže červené barvy. Hravá aplikace nášivek v kontrastních barvách. Stylový přívěšek s kožešinkou. Dvě jemné rukojeti. Zapínání na patentky. Výrazná kovová aplikace jména značky. Dva vnitřní oddíly. Tři vnitřní kapsy.

5 500 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka typu Shopper LOVE MOSCHINO. Svršek z hladké syntetické kůže modré barvy. Hravá aplikace nášivek v kontrastních barvách. Stylový přívěšek s kožešinkou. Dvě jemné rukojeti. Zapínání na patentky. Výrazná kovová aplikace jména značky. Dva vnitřní oddíly. Tři vnitřní kapsy.

5 500 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka typu Shopper LOVE MOSCHINO. Svršek z hladké syntetické kůže zelené barvy. Hravá aplikace nášivek v kontrastních barvách. Stylový přívěšek s kožešinkou. Dvě jemné rukojeti. Zapínání na patentky. Výrazná kovová aplikace jména značky. Dva vnitřní oddíly. Tři vnitřní kapsy.

5 500 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka typu Shopper LOVE MOSCHINO. Svršek ze strukturované syntetické kůže červené barvy. Romantický design s dekorativním šátkem v kontrastních barvách. Výrazná kovová aplikace jména značky ve zlatém provedení. Zapínání na zip. Dvě vnitřní kapsy.

4 320 Kč
Doprava zdarma

Dámská velmi velká kabelka typu Shopper VERSACE JEANS. Svršek z odolného polyesteru černé barvy. Hravý extravagantní vzor materiálu v kontrastních barvách. Zapínání na zip. Dvě jemné rukojeti. Odnímatelný ramenní popruh. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

4 690 Kč
Doprava zdarma

Dámská velmi velká kabelka typu Shopper VERSACE JEANS. Svršek z odolného polyesteru červené barvy. Hravý extravagantní vzor materiálu v kontrastních barvách. Zapínání na zip. Dvě jemné rukojeti. Odnímatelný ramenní popruh. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

4 690 Kč
Doprava zdarma

Dámská velmi velká kabelka typu Shopper VERSACE JEANS. Svršek z hladké syntetické kůže pudrově růžové barvy. Elegantní design v imitaci krokodýlí kůže. Zapínání na zip. Dvě jemné rukojeti. Odnímatelný ramenní popruh. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

4 690 Kč
Doprava zdarma

Dámská velmi velká kabelka typu Shopper VERSACE JEANS. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Elegantní design v imitaci krokodýlí kůže. Zapínání na zip. Dvě jemné rukojeti. Odnímatelný ramenní popruh. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

4 690 Kč
Doprava zdarma

Dámská velmi velká kabelka typu Shopper BLU BYBLOS. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Výrazné logo ve formě kovové aplikace. Hravý dekorativní přívěšek ve formě kapsičky na zip. Dvě jemné rukojeti. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

3 090 Kč
Zobrazeno 1 - 42 z 154

Top