Doprava zdarma

Dámské sandály na klínovém podpatku PARIS HILTON z kolekce jaro/ léto. Svršek z broušené syntetické kůže černé barvy. Výrazná platforma v originálním pruhovaném vzoru. Velmi vysoký klínový podpatek. Zapínání pomocí upínacího pásku okolo kotníku. Horký trend sezóny.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na klínovém podpatku PARIS HILTON z kolekce jaro/ léto. Svršek z broušené syntetické kůže modré barvy. Výrazná platforma v originálním pruhovaném vzoru. Velmi vysoký klínový podpatek. Zapínání pomocí upínacího pásku okolo kotníku. Horký trend sezóny.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na klínovém podpatku PARIS HILTON z kolekce jaro/ léto. Svršek z broušené syntetické kůže zelené barvy. Výrazná platforma v originálním pruhovaném vzoru. Velmi vysoký klínový podpatek. Zapínání pomocí upínacího pásku okolo kotníku. Horký trend sezóny.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové sandály na klínovém podpatku ANA LUBLIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké přírodní kůže kombinace odstínů hnědé a béžové barvy. Řada detailů v podobě zlatých pásků a kovových cvočků. Zapínání na zip v patní části obuvi. Pohodlná zvýšená podešev. Klínový podpatek. Stylový model pro trendy městský outfit.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové sandály na klínovém podpatku ANA LUBLIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké přírodní kůže černé barvy. Řada detailů v podobě stříbrných pásků a kovových cvočků. Zapínání na zip v patní části obuvi. Pohodlná zvýšená podešev. Klínový podpatek. Stylový model pro trendy městský outfit.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové sandály ANA LUBLIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z kombinace hladké přírodní kůže černé barvy a textilního materiálu. Kontrastní pásek růžové barvy s aplikací výrazných kamenů. Zapínání pomocí upínacího pásku s postranní sponou. Pohodlná zvýšená podešev. Klínový podpatek. Extravagantní model pro stylový outfit.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové sandály ANA LUBLIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z kombinace hladké přírodní kůže černé barvy a textilního materiálu. Kontrastní pásek modré barvy s aplikací výrazných kamenů. Zapínání pomocí upínacího pásku s postranní sponou. Pohodlná zvýšená podešev. Klínový podpatek. Extravagantní model pro stylový outfit.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály ENRICO COVERI z kolekce jaro/ léto. Svršek z kombinace hladké syntetické kůže černé barvy a textilního materiálu. Kontrastní multibarevný pásek v oblasti nártu. Zapínání pomocí upínacího pásku s postranní sponou a přívěskem. Dvoubarevná zvýšená podešev. Klínový podpatek. Extravagantní model pro stylový outfit.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály ENRICO COVERI z kolekce jaro/ léto. Svršek z kombinace hladké syntetické kůže mentolově modré barvy a textilního materiálu. Kontrastní multibarevný pásek v oblasti nártu. Zapínání pomocí upínacího pásku s postranní sponou a přívěskem. Dvoubarevná zvýšená podešev. Klínový podpatek. Extravagantní model pro stylový outfit.

2 099 Kč

Dámské sandály ENRICO COVERI z kolekce jaro/ léto. Svršek ze syntetického materiálu černé barvy v lakované úpravě. Efekt popraskání. Zapínání pomocí pásku na suchý zip v oblasti kotníku. Dvoubarevná zvýšená podešev. Klínový podpatek. Výrazný pohodlný model.

1 899 Kč

Dámské sandály ENRICO COVERI z kolekce jaro/ léto. Svršek ze syntetického materiálu zlaté barvy v lakované úpravě. Efekt popraskání. Zapínání pomocí pásku na suchý zip v oblasti kotníku. Dvoubarevná zvýšená podešev. Klínový podpatek. Výrazný pohodlný model.

1 899 Kč

Dámské sandály ENRICO COVERI z kolekce jaro/ léto. Svršek ze syntetického materiálu zlaté barvy v lakované úpravě. Efekt popraskání. Zapínání pomocí upínacího pásku s kovovou sponou a přívěskem. Dvoubarevná zvýšená podešev. Klínový podpatek. Výrazný pohodlný model.

1 899 Kč

Dámské sandály ENRICO COVERI z kolekce jaro/ léto. Svršek ze syntetického materiálu stříbrné barvy v lakované úpravě. Efekt popraskání. Zapínání pomocí upínacího pásku s kovovou sponou a přívěskem. Dvoubarevná zvýšená podešev. Klínový podpatek. Výrazný pohodlný model.

1 899 Kč

Dámské kotníčkové sandály ENRICO COVERI z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Hravá aplikace třásní a barevných kovových elementů v oblasti nártu. Zapínání na zip v patní části obuvi. Dvoubarevná zvýšená podešev. Klínový podpatek. Originální model v etno stylu.

1 899 Kč

Dámské kotníčkové sandály ENRICO COVERI z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké syntetické kůže bílé barvy. Hravá aplikace třásní a barevných kovových elementů v oblasti nártu. Zapínání na zip v patní části obuvi. Dvoubarevná zvýšená podešev. Klínový podpatek. Originální model v etno stylu.

1 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na klínovém podpatku U.S. POLO. Svršek ze syntetické kůže světlé modré barvy. Sofistikovaný design s řadou kontrastních detailů. Výrazný pásek přes nárt ve vzoru imitace hadí kůže. Upínací pásek v oblasti kotníku s výraznou kovovou sponou. Trendy klínový podpatek a zvýšená platforma. Nepřehlédnutelný model ve stylu retro.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na klínovém podpatku U.S. POLO. Svršek z hladké syntetické kůže hnědé barvy. Upínací pásek v oblasti kotníku s výraznou kovovou sponou. Trendy klínový podpatek a zvýšená platforma v atraktivním pruhovaném vzoru. Horký trend sezóny.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na klínovém podpatku U.S. POLO. Svršek z hladké syntetické kůže bílé barvy. Upínací pásek v oblasti kotníku s výraznou kovovou sponou. Sofistikovaný model s kontrastními stříbrnými detaily. Trendy klínový podpatek a zvýšená platforma s originálním reliéfem. Horký trend sezóny.

2 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na klínovém podpatku U.S. POLO. Svršek z hladké syntetické kůže hnědé barvy. Sofistikovaný mladistvý model s aplikací džínoviny. Upínací pásek v oblasti kotníku s výraznou kovovou sponou. Trendy klínový podpatek a zvýšená platforma s originálním reliéfem. Horký trend sezóny.

2 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na klínovém podpatku U.S. POLO. Svršek z hladké syntetické kůže hnědé barvy. Sofistikovaný mladistvý model s aplikací džínoviny v odstínu béžové. Upínací pásek v oblasti kotníku s výraznou kovovou sponou. Trendy klínový podpatek a zvýšená platforma s originálním reliéfem. Horký trend sezóny.

2 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na klínovém podpatku U.S. POLO. Svršek z hladké syntetické kůže světlé modré barvy. Upínací pásek v oblasti kotníku s výraznou kovovou sponou. Klínový podpatek a zvýšená platforma v originálním vzoru. Výrazný model pro trendy městský outfit.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na klínovém podpatku MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek ze syntetické broušené kůže bílé barvy. Upínací pásek s kovovu sponou. Pohodlný střih s otevřenou špičkou. Výrazný klín v metalické zlaté. Extravagantní retro model.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na klínovém podpatku MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek ze syntetické broušené kůže pastelově růžové barvy. Upínací pásek s kovovu sponou. Pohodlný střih s otevřenou špičkou. Výrazný klín v metalické zlaté. Extravagantní retro model.

2 399 Kč

Dámské sandály na klínovém podpatku LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/ léto. Svršek z eko kůže metalické zlaté barvy v lakované úpravě. Výrazné zdobení střapci a tkaničkou v oblasti nártu. Jemný upínací pásek. Kovový element s logem značky. Kontrastní dvoubarevná podešev.

1 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na klínovém podpatku MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké přírodní kůže černé barvy. Jemný upínací pásek s kovovou sponou. Pohodlný střih s otevřenou špičkou. Výrazný klín v originální textilní struktuře. Sofistikovaný letní model.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na klínovém podpatku MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké přírodní kůže zlaté barvy s metalickým efektem. Jemný upínací pásek s kovovou sponou. Pohodlný střih s otevřenou špičkou. Výrazný klín v originální textilní struktuře. Sofistikovaný letní model.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na klínovém podpatku MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké přírodní kůže v klasické černé. Upínací pásek s výraznou sponou. Pohodlný střih s otevřenou špičkou. Výrazný klín. Extravagantní retro model s podélným švem.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na klínovém podpatku MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké přírodní kůže zlaté barvy s metalickým efektem. Upínací pásek s výraznou sponou. Pohodlný střih s otevřenou špičkou. Výrazný klín v originální textilní struktuře. Extravagantní retro model s podélným švem.

2 899 Kč

Dámské sandály na platformě ANA LUBLIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké přírodní kůže černé barvy. Upínací pásek okolo kotníku s kovovou sponou. Masivní platforma. Extravagantní výrazný model.

1 799 Kč

Dámské sandály na platformě ANA LUBLIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké přírodní kůže bílé barvy. Upínací pásek okolo kotníku s kovovou sponou. Masivní platforma v kontrastní černé. Extravagantní výrazný model.

1 799 Kč

Dámské sandály na platformě ANA LUBLIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké přírodní kůže černé barvy. Upínací pásek okolo kotníku s kovovou sponou. Masivní platforma. Extravagantní výrazný model.

1 799 Kč

Dámské sandály na platformě ANA LUBLIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké přírodní kůže bílé barvy. Upínací pásek okolo kotníku s kovovou sponou. Masivní platforma v kontrastní černé. Extravagantní výrazný model.

1 799 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na klínovém podpatku MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké přírodní kůže v klasické černé. Upínací pásek v oblasti kotníku s výraznou sponou. Pohodlný střih s otevřenou špičkou. Výrazný klín. Extravagantní retro model.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na klínovém podpatku Trussardi Jeans z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní broušené kůže béžové barvy. Jemné lemování podešve džínovinou. Aplikace zlaté spony pro utažení. Kovový element s logem značky.

3 199 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na klínovém podpatku Trussardi Jeans z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní broušené kůže černé barvy. Jemné lemování podešve džínovinou. Aplikace zlaté spony pro utažení. Kovový element s logem značky.

3 199 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na klínovém podpatku ANA LUBLIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní broušené kůže modré barvy. Propracovný design s aplikací střapců a řady jemných pásků v oblasti nártu. Zapínání pomocí kovové spony. Robustní klínový podpatek v kontrastní přírodní hnědé barvě. Dokonalý retro look.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na klínovém podpatku ANA LUBLIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní broušené kůže červené barvy. Propracovný design s aplikací střapců a řady jemných pásků v oblasti nártu. Zapínání pomocí kovové spony. Robustní klínový podpatek v kontrastní přírodní hnědé barvě. Dokonalý retro look.

2 199 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na klínovém podpatku ANA LUBLIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní broušené kůže béžové barvy. Propracovný design s aplikací střapců a řady jemných pásků v oblasti nártu. Zapínání pomocí kovové spony. Robustní klínový podpatek v kontrastní přírodní hnědé barvě. Dokonalý retro look.

2 199 Kč
Zobrazeno 1 - 38 z 38

Top