Obuv
Výrobce
Velikost
Barva
Materiál
Cena
Doprava zdarma

Dámské sandály VERSACE JEANS. Svršek v kombinaci přírodní kůže a syntetického materiálu černé barvy. Zapínání pomocí upínacího pásku okolo kotníku. Luxusní design s jemnými pásky a typickými elementy Versace v oblasti nártu. Robustní klínový podpatek s tradičním povrchem lýkového typu.

3 460 Kč

Dámské sandály na klínovém podpatku ANA LUBLIN. Svršek ze syntetického materiálu a hladké přírodní kůže v kombinaci černé a odstínu zelené. Extravagantní design páskovaných sandálů v originálním střihu. Výrazná aplikace kamenů geometrických tvarů. Zapínání pomocí upínacího pásku v patní části obuvi. Masivní klínový podpatek s lemováním v imitaci...

1 480 Kč 2 500 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály BLU BYBLOS. Svršek z broušené syntetické kůže béžové barvy. Zavazování pomocí tkaničky vysoko nad kotníkem. Velmi vysoký klínový podpatek. Stélka s kontrastní aplikací džínoviny. Pohodlný model pro trendy městský outfit.

2 660 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály BLU BYBLOS. Svršek z hladké syntetické kůže oříškově hnědé barvy. Zavazování pomocí tkaničky vysoko nad kotníkem. Velmi vysoký klínový podpatek se svěží aplikací džínoviny. Pohodlný model pro trendy městský outfit.

2 610 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na klínovém podpatku PARIS HILTON. Svršek z hladké syntetické kůže kombinace matné a metalické červené barvy. Výrazná platforma v originálním designu. Velmi vysoký klínový podpatek. Zapínání pomocí upínacího pásku okolo kotníku. Model ve stylu glamour.

2 010 Kč 2 710 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály BLU BYBLOS. Svršek ze syntetické kůže ve vzoru imitace hadí kůže. Extravagantní design s metalickým páskem v přední části obuvi. Poutavý asymetrický střih. Zapínání pomocí upínacího pásku s postranní sponou. Velmi vysoký klínový podpatek. Kontrastní platforma v originální struktuře. Nadčasový zvířecí motiv.

2 660 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály BLU BYBLOS. Svršek ze syntetického semiše modré barvy. Poutavý asymetrický střih. Zapínání pomocí upínacího pásku s postranní sponou. Velmi vysoký klínový podpatek. Kontrastní platforma v originální struktuře. Velmi ženský model v retro stylu.

2 610 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály BLU BYBLOS. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Pohodlné nazouvání pomocí zipu v patní části obuvi. Velmi vysoký klínový podpatek. Elegantní střih s množstvím jemných pásků přes nárt. Metalický detail v kontrastní zlaté.

2 610 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály BLU BYBLOS. Svršek z broušené syntetické kůže béžové barvy. Pohodlné nazouvání pomocí zipu v patní části obuvi. Velmi vysoký klínový podpatek. Elegantní střih s množstvím jemných pásků přes nárt. Metalický detail v kontrastní zlaté.

2 610 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály BLU BYBLOS. Svršek ze syntetického semiše oranžové barvy. Zapínání pomocí upínacího pásku s postranní sponou. Velmi vysoký klínový podpatek. Kontrastní platforma v originální struktuře. Metalický detail v elegantní stříbrné. Velmi ženský model v retro stylu.

2 610 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály BLU BYBLOS. Svršek ze syntetického semiše modré barvy. Zapínání pomocí upínacího pásku s postranní sponou. Velmi vysoký klínový podpatek. Kontrastní platforma v originální struktuře. Metalický detail v elegantní stříbrné. Velmi ženský model v retro stylu.

2 610 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály BLU BYBLOS. Svršek ze syntetického semiše béžové barvy. Zapínání pomocí zajímavě řešeného upínacího pásku s postranní sponou. Velmi vysoký klínový podpatek. Kontrastní platforma v originální struktuře. Velmi ženský model v retro stylu.

2 660 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály BLU BYBLOS. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Zapínání pomocí upínacího pásku s postranní sponou. Velmi vysoký klínový podpatek korkového typu. Kontrastní lemování podešve. Pohodlný model pro trendy městský outfit.

2 610 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály BLU BYBLOS. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Zapínání pomocí upínacího pásku s postranní sponou. Velmi vysoký klínový podpatek korkového typu. Kontrastní lemování podešve. Pohodlný model pro trendy městský outfit.

2 610 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály BLU BYBLOS. Svršek z hladké syntetické kůže oříškově hnědé barvy. Zapínání pomocí upínacího pásku s postranní sponou. Velmi vysoký klínový podpatek v kontrastních barvách se svěží aplikací džínoviny. Pohodlný model pro trendy městský outfit.

2 610 Kč

Dámské sandály na klínovém podpatku ANA LUBLIN. Svršek ze syntetického materiálu a hladké přírodní kůže v kombinaci černé a odstínu bordó. Extravagantní design páskovaných sandálů v originálním střihu. Výrazná aplikace kamenů geometrických tvarů. Zapínání pomocí upínacího pásku v patní části obuvi. Masivní klínový podpatek s lemováním v imitaci lýka....

1 480 Kč 2 500 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na klínovém podpatku PARIS HILTON. Svršek z hladké syntetické kůže kombinace černé a metalické stříbrné barvy. Výrazná platforma v originálním designu. Velmi vysoký klínový podpatek. Zapínání pomocí upínacího pásku okolo kotníku. Model ve stylu glamour.

2 010 Kč 2 710 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály ENRICO COVERI. Svršek ze syntetického materiálu oříškově hnědé barvy. Rafinovaný střih sandálů s výrazným perforováním. Zapínání pomocí upínacího pásku s postranní sponou a přívěskem. Robustní klínový podpatek v originálním etno vzoru.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na klínovém podpatku U.S. POLO. Svršek z textilního materiálu bílé barvy s elegantním prošíváním. Rafinovaný střih se dvěma robustními pásky přes nárt. Upínací pásek v oblasti kotníku s výraznou kovovou sponou. Klínový podpatek korkového typu. Výrazný model pro trendy městský outfit.

2 180 Kč

Dámské sandály LAURA BIAGIOTTI.Svršek ze syntetického semiše bílé barvy.Minimalistický střih s výrazným páskem v přední části obuvi.Zapínání pomocí dvou upínacích pásků v oblasti kotníku.Robustní platfoma s nápisem jména značky.Velmi pohodlný neokoukaný model.

1 220 Kč 1 750 Kč

Dámské sandály na klínovém podpatku LAURA BIAGIOTTI. Svršek ze syntetického materiálu stříbrné barvy. Třpytivý metalický efekt. Rafinovaný model s komfortním perforováním. Zapínání pomocí upínacího pásku okolo kotníku. Kovový element s logem značky. Kontrastní podešev korkového typu.

1 220 Kč 1 750 Kč

Dámské sandály na klínovém podpatku XTI. Svršek v kombinaci syntetického materiálu oříškově hnědé a zlaté barvy. Nápaditý design s aplikací metalických glitrů. Střih ve tvaru písmene "T". Pohodlný klínový podpatek s detailem lýkového typu. Zapínání pomocí upínacího pásku okolo kotníku.

1 300 Kč 1 480 Kč

Dámské sandály na klínovém podpatku XTI. Svršek z broušené syntetické kůže modré barvy v imitaci džínoviniy. Elegantní střih s metalickým páskem podél nártu výrazně zdobeným střapci. Dva jemné upínací pásky okolo kotníku. Komfortní zpevněná patní část. Nízký klínový podpatek korkového typu. Velmi ženský design pro trendy letní outfit.

1 300 Kč 1 480 Kč

Dámské sandály na klínovém podpatku XTI. Svršek z broušené syntetické kůže černé barvy. Elegantní střih s metalickým páskem podél nártu výrazně zdobeným střapci. Dva jemné upínací pásky okolo kotníku. Komfortní zpevněná patní část. Nízký klínový podpatek korkového typu. Velmi ženský design pro trendy letní outfit.

1 300 Kč 1 480 Kč

Dámské sandály na klínovém podpatku XTI. Svršek z broušené syntetické kůže zlaté barvy. Elegantní střih s metalickým páskem podél nártu výrazně zdobeným střapci. Dva jemné upínací pásky okolo kotníku. Komfortní zpevněná patní část. Nízký klínový podpatek korkového typu. Velmi ženský design pro trendy letní outfit.

1 300 Kč 1 480 Kč

Dámské sandály na klínovém podpatku XTI. Svršek z broušené syntetické kůže stříbrné barvy. Elegantní střih s metalickým páskem podél nártu výrazně zdobeným střapci. Dva jemné upínací pásky okolo kotníku. Komfortní zpevněná patní část. Nízký klínový podpatek korkového typu. Velmi ženský design pro trendy letní outfit.

1 300 Kč 1 480 Kč

Dámské sandály na klínovém podpatku XTI. Svršek z hladké syntetické kůže oříškově hnědé barvy. Extravagantní střih klasických dámských sandálů s širokými pásky. Futuristický klínový podpatek korkového typu s výrazným vzorkem. Upínací pásek okolo kotníku a v oblasti nártu. Originální lemování perforováním. Horký trend sezóny.

1 300 Kč 1 480 Kč

Dámské sandály na klínovém podpatku XTI. Svršek ze syntetického materiálu stříbrné barvy v lakované úpravě. Metalický efekt. Extravagantní střih klasických dámských sandálů s širokými pásky. Futuristický klínový podpatek korkového typu s výrazným vzorkem. Upínací pásek okolo kotníku a v oblasti nártu. Originální lemování perforováním. Horký trend...

1 300 Kč 1 480 Kč

Dámské sandály na klínovém podpatku XTI. Svršek ze syntetického materiálu růžové barvy v lakované úpravě. Metalický efekt. Extravagantní střih klasických dámských sandálů s širokými pásky. Futuristický klínový podpatek korkového typu s výrazným vzorkem. Upínací pásek okolo kotníku a v oblasti nártu. Originální lemování perforováním. Horký trend...

1 300 Kč 1 480 Kč

Dámské sandály na klínovém podpatku XTI. Svršek ze syntetické kůže odstínů šedé a stříbrné barvy. Sofistikovaný střih se třemi pásky přes nárt. Elegantní design s detaily v imitaci hadí kůže. Upínací pásek okolo kotníku s kovovou sponou. Komfortní klínový podpatek korkového typu. Model zvýrazňující ženskou siluetu.

1 210 Kč 1 480 Kč

Dámské sandály na klínovém podpatku XTI. Svršek ze syntetické kůže tmavě modré barvy. Sofistikovaný střih se dvěma pásky přes nárt. Aplikace množství kulatých kovových elementů. Upínací pásek okolo kotníku s výraznou sponou. Komfortní klínový podpatek korkového typu. Model zvýrazňující ženskou siluetu.

1 210 Kč 1 370 Kč

Dámské sandály na klínovém podpatku LAURA BIAGIOTTI. Svršek ze syntetické kůže kombinace struktur v odstínech černé. Výrazné pásky v přední části obuvi ve vzoru imitace hadí kůže. Elegantní lemování v metalické zlaté. Zapínání pomocí upínacího pásku okolo kotníku. Kovový element s logem značky. Kontrastní podešev v imitaci dřeva a lýka.

1 220 Kč 1 750 Kč

Dámské sandály na klínovém podpatku ANA LUBLIN. Svršek z hladké syntetické kůže růžové barvy. Extravagantní model s aplikací kožešiny v oblasti nártu. Zapínání pomocí upínacího pásku s výraznou sponou. Pohodlný nízký klínový podpatek. Lemování podešve zlatým proužkem. Luxusní futuristický design.

1 060 Kč 1 540 Kč

Dámské sandály na klínovém podpatku ANA LUBLIN. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Extravagantní model s aplikací kožešiny v oblasti nártu. Zapínání pomocí upínacího pásku s výraznou sponou. Pohodlný nízký klínový podpatek. Lemování podešve zlatým proužkem. Luxusní futuristický design.

1 060 Kč 1 540 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na klínovém podpatku PARIS HILTON. Svršek z broušené syntetické kůže černé barvy. Výrazná platforma v originálním pruhovaném vzoru. Velmi vysoký klínový podpatek. Zapínání pomocí upínacího pásku okolo kotníku. Horký trend sezóny.

2 010 Kč 2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na klínovém podpatku PARIS HILTON. Svršek z broušené syntetické kůže modré barvy. Výrazná platforma v originálním pruhovaném vzoru. Velmi vysoký klínový podpatek. Zapínání pomocí upínacího pásku okolo kotníku. Horký trend sezóny.

2 010 Kč 2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na klínovém podpatku PARIS HILTON. Svršek z broušené syntetické kůže zelené barvy. Výrazná platforma v originálním pruhovaném vzoru. Velmi vysoký klínový podpatek. Zapínání pomocí upínacího pásku okolo kotníku. Horký trend sezóny.

2 010 Kč 2 550 Kč

Dámské kotníčkové sandály na klínovém podpatku ANA LUBLIN. Svršek z hladké přírodní kůže kombinace odstínů hnědé a béžové barvy. Řada detailů v podobě zlatých pásků a kovových cvočků. Zapínání na zip v patní části obuvi. Pohodlná zvýšená podešev. Klínový podpatek. Stylový model pro trendy městský outfit.

1 750 Kč 2 500 Kč

Dámské kotníčkové sandály na klínovém podpatku ANA LUBLIN. Svršek z hladké přírodní kůže černé barvy. Řada detailů v podobě stříbrných pásků a kovových cvočků. Zapínání na zip v patní části obuvi. Pohodlná zvýšená podešev. Klínový podpatek. Stylový model pro trendy městský outfit.

1 750 Kč 2 500 Kč

Dámské kotníčkové sandály ANA LUBLIN. Svršek z kombinace hladké přírodní kůže černé barvy a textilního materiálu. Kontrastní pásek růžové barvy s aplikací výrazných kamenů. Zapínání pomocí upínacího pásku s postranní sponou. Pohodlná zvýšená podešev. Klínový podpatek. Extravagantní model pro stylový outfit.

1 910 Kč 2 500 Kč

Dámské kotníčkové sandály ANA LUBLIN. Svršek z kombinace hladké přírodní kůže černé barvy a textilního materiálu. Kontrastní pásek modré barvy s aplikací výrazných kamenů. Zapínání pomocí upínacího pásku s postranní sponou. Pohodlná zvýšená podešev. Klínový podpatek. Extravagantní model pro stylový outfit.

1 910 Kč 2 500 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na klínovém podpatku U.S. POLO. Svršek z hladké syntetické kůže hnědé barvy. Sofistikovaný mladistvý model s aplikací džínoviny. Upínací pásek v oblasti kotníku s výraznou kovovou sponou. Trendy klínový podpatek a zvýšená platforma s originálním reliéfem. Horký trend sezóny.

2 180 Kč
Zobrazeno 1 - 42 z 72

Top