Využijte 10% SLEVU na nákup od 01.12. - 31.12.2018.
*** slevový kód: botteganaděluje ***
Garance DORUČENÍ DO VÁNOC pro objednávky přijaté do neděle 9. prosince.
Obuv
Výrobce
Velikost
Barva
Materiál
Cena
Doprava zdarma

Dámské sandály VERSACE JEANS. Svršek v kombinaci přírodní kůže a syntetického materiálu černé barvy. Zapínání pomocí upínacího pásku okolo kotníku. Luxusní design s jemnými pásky a typickými elementy Versace v oblasti nártu. Robustní klínový podpatek s tradičním povrchem lýkového typu.

3 460 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály BLU BYBLOS. Svršek z broušené syntetické kůže béžové barvy. Zavazování pomocí tkaničky vysoko nad kotníkem. Velmi vysoký klínový podpatek. Stélka s kontrastní aplikací džínoviny. Pohodlný model pro trendy městský outfit.

2 660 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály BLU BYBLOS. Svršek z hladké syntetické kůže oříškově hnědé barvy. Zavazování pomocí tkaničky vysoko nad kotníkem. Velmi vysoký klínový podpatek se svěží aplikací džínoviny. Pohodlný model pro trendy městský outfit.

2 610 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na klínovém podpatku PARIS HILTON. Svršek z hladké syntetické kůže kombinace matné a metalické červené barvy. Výrazná platforma v originálním designu. Velmi vysoký klínový podpatek. Zapínání pomocí upínacího pásku okolo kotníku. Model ve stylu glamour.

2 010 Kč 2 710 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály BLU BYBLOS. Svršek ze syntetické kůže ve vzoru imitace hadí kůže. Extravagantní design s metalickým páskem v přední části obuvi. Poutavý asymetrický střih. Zapínání pomocí upínacího pásku s postranní sponou. Velmi vysoký klínový podpatek. Kontrastní platforma v originální struktuře. Nadčasový zvířecí motiv.

2 660 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály BLU BYBLOS. Svršek ze syntetického semiše modré barvy. Poutavý asymetrický střih. Zapínání pomocí upínacího pásku s postranní sponou. Velmi vysoký klínový podpatek. Kontrastní platforma v originální struktuře. Velmi ženský model v retro stylu.

2 610 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály BLU BYBLOS. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Pohodlné nazouvání pomocí zipu v patní části obuvi. Velmi vysoký klínový podpatek. Elegantní střih s množstvím jemných pásků přes nárt. Metalický detail v kontrastní zlaté.

2 610 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály BLU BYBLOS. Svršek z broušené syntetické kůže béžové barvy. Pohodlné nazouvání pomocí zipu v patní části obuvi. Velmi vysoký klínový podpatek. Elegantní střih s množstvím jemných pásků přes nárt. Metalický detail v kontrastní zlaté.

2 610 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály BLU BYBLOS. Svršek ze syntetického semiše oranžové barvy. Zapínání pomocí upínacího pásku s postranní sponou. Velmi vysoký klínový podpatek. Kontrastní platforma v originální struktuře. Metalický detail v elegantní stříbrné. Velmi ženský model v retro stylu.

2 610 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály BLU BYBLOS. Svršek ze syntetického semiše modré barvy. Zapínání pomocí upínacího pásku s postranní sponou. Velmi vysoký klínový podpatek. Kontrastní platforma v originální struktuře. Metalický detail v elegantní stříbrné. Velmi ženský model v retro stylu.

2 610 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály BLU BYBLOS. Svršek ze syntetického semiše béžové barvy. Zapínání pomocí zajímavě řešeného upínacího pásku s postranní sponou. Velmi vysoký klínový podpatek. Kontrastní platforma v originální struktuře. Velmi ženský model v retro stylu.

2 660 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály BLU BYBLOS. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Zapínání pomocí upínacího pásku s postranní sponou. Velmi vysoký klínový podpatek korkového typu. Kontrastní lemování podešve. Pohodlný model pro trendy městský outfit.

2 610 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály BLU BYBLOS. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Zapínání pomocí upínacího pásku s postranní sponou. Velmi vysoký klínový podpatek korkového typu. Kontrastní lemování podešve. Pohodlný model pro trendy městský outfit.

2 610 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály BLU BYBLOS. Svršek z hladké syntetické kůže oříškově hnědé barvy. Zapínání pomocí upínacího pásku s postranní sponou. Velmi vysoký klínový podpatek v kontrastních barvách se svěží aplikací džínoviny. Pohodlný model pro trendy městský outfit.

2 610 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na klínovém podpatku PARIS HILTON. Svršek z hladké syntetické kůže kombinace černé a metalické stříbrné barvy. Výrazná platforma v originálním designu. Velmi vysoký klínový podpatek. Zapínání pomocí upínacího pásku okolo kotníku. Model ve stylu glamour.

2 010 Kč 2 710 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na klínovém podpatku U.S. POLO. Svršek z textilního materiálu bílé barvy s elegantním prošíváním. Rafinovaný střih se dvěma robustními pásky přes nárt. Upínací pásek v oblasti kotníku s výraznou kovovou sponou. Klínový podpatek korkového typu. Výrazný model pro trendy městský outfit.

2 180 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na klínovém podpatku PARIS HILTON. Svršek z broušené syntetické kůže černé barvy. Výrazná platforma v originálním pruhovaném vzoru. Velmi vysoký klínový podpatek. Zapínání pomocí upínacího pásku okolo kotníku. Horký trend sezóny.

2 010 Kč 2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na klínovém podpatku PARIS HILTON. Svršek z broušené syntetické kůže modré barvy. Výrazná platforma v originálním pruhovaném vzoru. Velmi vysoký klínový podpatek. Zapínání pomocí upínacího pásku okolo kotníku. Horký trend sezóny.

2 010 Kč 2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na klínovém podpatku PARIS HILTON. Svršek z broušené syntetické kůže zelené barvy. Výrazná platforma v originálním pruhovaném vzoru. Velmi vysoký klínový podpatek. Zapínání pomocí upínacího pásku okolo kotníku. Horký trend sezóny.

2 010 Kč 2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na klínovém podpatku U.S. POLO. Svršek z hladké syntetické kůže hnědé barvy. Sofistikovaný mladistvý model s aplikací džínoviny. Upínací pásek v oblasti kotníku s výraznou kovovou sponou. Trendy klínový podpatek a zvýšená platforma s originálním reliéfem. Horký trend sezóny.

2 180 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na klínovém podpatku U.S. POLO. Svršek z hladké syntetické kůže světlé modré barvy. Upínací pásek v oblasti kotníku s výraznou kovovou sponou. Klínový podpatek a zvýšená platforma v originálním vzoru. Výrazný model pro trendy městský outfit.

2 280 Kč

Dámské sandály na podpatku ARNALDO TOSCANI. Svršek z přírodní hladké kůže černé barvy. Sofistikovaný střih s množstvím vzájemně propojených úzkých pásků přes nárt. Zapínání pomocí zipu v patní části obuvi. Komfortní středně vysoký klínový podpatek. Velmi ženský model podtrhující ženskou siluetu.

760 Kč 1 300 Kč

Dámské sandály na podpatku ARNALDO TOSCANI. Svršek z přírodní hladké kůže petrolejově zelené barvy. Elegantní lodičkový střih s lakovaným povrchem. Upínací pásek okolo kotníku s jemnou sponou. Komfortní nízký klínový podpatek. Nepřehlédnutelný model ve stylu retro.

1 480 Kč

Dámské sandály na podpatku ARNALDO TOSCANI. Svršek z přírodní hladké kůže červené barvy. Elegantní lodičkový střih s lakovaným povrchem. Upínací pásek okolo kotníku s jemnou sponou. Komfortní nízký klínový podpatek. Nepřehlédnutelný model ve stylu retro.

1 480 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na klínovém podpatku LOVE MOSCHINO. Svršek z kombinace textilního materiálu a syntetické kůže růžové barvy. Klasický střih v moderním designu. Hravá aplikace nášivek. Robustní platforma v retro lýkové úpravě. Upínací pásek okolo kotníku. Nepřehlédnutelný model.

4 270 Kč

Dámské sandály na klínovém podpatku Trussardi Jeans. Svršek z přírodní broušené kůže hnědé barvy. Jemné lemování podešve džínovinou. Aplikace zlaté spony pro utažení. Kovový element s logem značky.

1 860 Kč 2 820 Kč
Zobrazeno 1 - 26 z 26

Top