Obuv
Výrobce
Velikost
Barva
Materiál
Cena
Doprava zdarma

Dámské sandály VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek v kombinaci přírodní kůže a syntetického materiálu černé barvy. Zapínání pomocí upínacího pásku okolo kotníku. Luxusní design s jemnými pásky a typickými elementy Versace v oblasti nártu. Robustní klínový podpatek s tradičním povrchem lýkového typu.

3 460 Kč

Dámské sandály na klínovém podpatku ANA LUBLIN z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetického materiálu a hladké přírodní kůže v kombinaci černé a odstínu zelené. Extravagantní design páskovaných sandálů v...

1 750 Kč 2 500 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z broušené syntetické kůže béžové barvy. Zavazování pomocí tkaničky vysoko nad kotníkem. Velmi vysoký klínový podpatek. Stélka s kontrastní aplikací džínoviny. Pohodlný model pro trendy městský outfit.

2 660 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže oříškově hnědé barvy. Zavazování pomocí tkaničky vysoko nad kotníkem. Velmi vysoký klínový podpatek se svěží aplikací džínoviny. Pohodlný model pro trendy městský outfit.

2 610 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na klínovém podpatku PARIS HILTON z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže kombinace matné a metalické červené barvy. Výrazná platforma v originálním designu. Velmi vysoký klínový podpatek. Zapínání pomocí upínacího pásku okolo kotníku. Model ve stylu glamour.

2 010 Kč 2 710 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické kůže ve vzoru imitace hadí kůže. Extravagantní design s metalickým páskem v přední části obuvi. Poutavý asymetrický střih. Zapínání pomocí upínacího pásku s postranní sponou. Velmi vysoký klínový podpatek. Kontrastní platforma v originální struktuře. Nadčasový zvířecí motiv.

2 660 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetického semiše modré barvy. Poutavý asymetrický střih. Zapínání pomocí upínacího pásku s postranní sponou. Velmi vysoký klínový podpatek. Kontrastní platforma v originální struktuře. Velmi ženský model v retro stylu.

2 610 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Pohodlné nazouvání pomocí zipu v patní části obuvi. Velmi vysoký klínový podpatek. Elegantní střih s množstvím jemných pásků přes nárt. Metalický detail v kontrastní zlaté.

2 610 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z broušené syntetické kůže béžové barvy. Pohodlné nazouvání pomocí zipu v patní části obuvi. Velmi vysoký klínový podpatek. Elegantní střih s množstvím jemných pásků přes nárt. Metalický detail v kontrastní zlaté.

2 610 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetického semiše oranžové barvy. Zapínání pomocí upínacího pásku s postranní sponou. Velmi vysoký klínový podpatek. Kontrastní platforma v originální struktuře. Metalický detail v elegantní stříbrné. Velmi ženský model v retro stylu.

2 610 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetického semiše modré barvy. Zapínání pomocí upínacího pásku s postranní sponou. Velmi vysoký klínový podpatek. Kontrastní platforma v originální struktuře. Metalický detail v elegantní stříbrné. Velmi ženský model v retro stylu.

2 610 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetického semiše béžové barvy. Zapínání pomocí zajímavě řešeného upínacího pásku s postranní sponou. Velmi vysoký klínový podpatek. Kontrastní platforma v originální struktuře. Velmi ženský model v retro stylu.

2 660 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Zapínání pomocí upínacího pásku s postranní sponou. Velmi vysoký klínový podpatek korkového typu. Kontrastní lemování podešve. Pohodlný model pro trendy městský outfit.

2 610 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Zapínání pomocí upínacího pásku s postranní sponou. Velmi vysoký klínový podpatek korkového typu. Kontrastní lemování podešve. Pohodlný model pro trendy městský outfit.

2 610 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže oříškově hnědé barvy. Zapínání pomocí upínacího pásku s postranní sponou. Velmi vysoký klínový podpatek v kontrastních barvách se svěží aplikací džínoviny. Pohodlný model pro trendy městský outfit.

2 610 Kč

Dámské sandály na klínovém podpatku ANA LUBLIN z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetického materiálu a hladké přírodní kůže v kombinaci černé a odstínu bordó. Extravagantní design páskovaných sandálů v...

1 750 Kč 2 500 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na klínovém podpatku PARIS HILTON z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže kombinace černé a metalické stříbrné barvy. Výrazná platforma v originálním designu. Velmi vysoký klínový podpatek. Zapínání pomocí upínacího pásku okolo kotníku. Model ve stylu glamour.

2 010 Kč 2 710 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na klínovém podpatku U.S. POLO. Svršek z textilního materiálu bílé barvy s elegantním prošíváním. Rafinovaný střih se dvěma robustními pásky přes nárt. Upínací pásek v oblasti kotníku s výraznou kovovou sponou. Klínový podpatek korkového typu. Výrazný model pro trendy městský outfit.

2 180 Kč

Dámské sandály LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto.Svršek ze syntetického semiše černé barvy.Minimalistický střih s výrazným páskem v přední části obuvi.Zapínání pomocí dvou upínacích pásků v oblasti kotníku.Robustní platfoma s nápisem jména značky.Velmi pohodlný neokoukaný model.

1 690 Kč 1 750 Kč

Dámské sandály LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto.Svršek ze syntetického semiše bílé barvy.Minimalistický střih s výrazným páskem v přední části obuvi.Zapínání pomocí dvou upínacích pásků v oblasti kotníku.Robustní platfoma s nápisem jména značky.Velmi pohodlný neokoukaný model.

1 690 Kč 1 750 Kč

Dámské sandály na klínovém podpatku LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetického materiálu černé barvy. Třpytivý metalický efekt. Rafinovaný model s komfortním perforováním. Zapínání pomocí upínacího pásku okolo kotníku. Kovový element s logem značky. Kontrastní podešev korkového typu.

1 480 Kč 1 750 Kč

Dámské sandály na klínovém podpatku LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetického materiálu stříbrné barvy. Třpytivý metalický efekt. Rafinovaný model s komfortním perforováním. Zapínání pomocí upínacího pásku okolo kotníku. Kovový element s logem značky. Kontrastní podešev korkového typu.

1 480 Kč 1 750 Kč

Dámské sandály na klínovém podpatku XTI z kolekce jaro/léto. Svršek v kombinaci syntetického materiálu oříškově hnědé a zlaté barvy. Nápaditý design s aplikací metalických glitrů. Střih ve tvaru písmene "T". Pohodlný klínový podpatek s detailem lýkového typu. Zapínání pomocí upínacího pásku okolo kotníku.

1 300 Kč 1 480 Kč

Dámské sandály na klínovém podpatku XTI z kolekce jaro/léto. Svršek z broušené syntetické kůže modré barvy v imitaci džínoviniy. Elegantní střih s metalickým páskem podél nártu výrazně zdobeným střapci. Dva jemné...

1 300 Kč 1 480 Kč

Dámské sandály na klínovém podpatku XTI z kolekce jaro/léto. Svršek z broušené syntetické kůže černé barvy. Elegantní střih s metalickým páskem podél nártu výrazně zdobeným střapci. Dva jemné upínací pásky okolo kotníku. Komfortní zpevněná patní část. Nízký klínový podpatek korkového typu. Velmi ženský design pro trendy letní outfit.

1 300 Kč 1 480 Kč

Dámské sandály na klínovém podpatku XTI z kolekce jaro/léto. Svršek z broušené syntetické kůže zlaté barvy. Elegantní střih s metalickým páskem podél nártu výrazně zdobeným střapci. Dva jemné upínací pásky okolo kotníku. Komfortní zpevněná patní část. Nízký klínový podpatek korkového typu. Velmi ženský design pro trendy letní outfit.

1 300 Kč 1 480 Kč

Dámské sandály na klínovém podpatku XTI z kolekce jaro/léto. Svršek z broušené syntetické kůže stříbrné barvy. Elegantní střih s metalickým páskem podél nártu výrazně zdobeným střapci. Dva jemné upínací pásky okolo kotníku. Komfortní zpevněná patní část. Nízký klínový podpatek korkového typu. Velmi ženský design pro trendy letní outfit.

1 300 Kč 1 480 Kč

Dámské sandály na klínovém podpatku XTI z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže oříškově hnědé barvy. Extravagantní střih klasických dámských sandálů s širokými pásky. Futuristický klínový podpatek korkového typu s výrazným vzorkem. Upínací pásek okolo kotníku a v oblasti nártu. Originální lemování perforováním. Horký trend sezóny.

1 300 Kč 1 480 Kč

Dámské sandály na klínovém podpatku XTI z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetického materiálu zlaté barvy v lakované úpravě. Metalický efekt. Extravagantní střih klasických dámských sandálů s širokými pásky....

1 210 Kč 1 480 Kč

Dámské sandály na klínovém podpatku XTI z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetického materiálu stříbrné barvy v lakované úpravě. Metalický efekt. Extravagantní střih klasických dámských sandálů s širokými...

1 300 Kč 1 480 Kč

Dámské sandály na klínovém podpatku XTI z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetického materiálu růžové barvy v lakované úpravě. Metalický efekt. Extravagantní střih klasických dámských sandálů s širokými...

1 300 Kč 1 480 Kč

Dámské sandály na klínovém podpatku XTI z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické kůže odstínů béžové a zlaté barvy. Sofistikovaný střih se třemi pásky přes nárt. Elegantní design s detaily v imitaci hadí kůže. Upínací pásek okolo kotníku s kovovou sponou. Komfortní klínový podpatek korkového typu. Model zvýrazňující ženskou siluetu.

1 210 Kč 1 480 Kč

Dámské sandály na klínovém podpatku XTI z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické kůže odstínů šedé a stříbrné barvy. Sofistikovaný střih se třemi pásky přes nárt. Elegantní design s detaily v imitaci hadí kůže. Upínací pásek okolo kotníku s kovovou sponou. Komfortní klínový podpatek korkového typu. Model zvýrazňující ženskou siluetu.

1 210 Kč 1 480 Kč

Dámské sandály na klínovém podpatku XTI z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické kůže oříškově hnědé barvy. Elegantní střih s množstvím pásků přes nárt v kontrastních barvách. Upínací pásek okolo kotníku s výraznou sponou. Komfortní klínový podpatek korkového typu.

1 100 Kč 1 370 Kč

Dámské sandály na klínovém podpatku XTI z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické kůže tmavě modré barvy. Sofistikovaný střih se dvěma pásky přes nárt. Aplikace množství kulatých kovových elementů. Upínací pásek okolo kotníku s výraznou sponou. Komfortní klínový podpatek korkového typu. Model zvýrazňující ženskou siluetu.

1 210 Kč 1 370 Kč

Dámské sandály na klínovém podpatku LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické kůže kombinace struktur v odstínech černé. Výrazné pásky v přední části obuvi ve vzoru imitace hadí kůže. Elegantní lemování v...

1 480 Kč 1 750 Kč

Dámské sandály na klínovém podpatku LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické kůže kombinace struktur v odstínech hnědé. Výrazné pásky v přední části obuvi ve vzoru imitace hadí kůže. Elegantní lemování v...

1 480 Kč 1 750 Kč

Dámské sandály na klínovém podpatku ANA LUBLIN z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže růžové barvy. Extravagantní model s aplikací kožešiny v oblasti nártu. Zapínání pomocí upínacího pásku s výraznou sponou. Pohodlný nízký klínový podpatek. Lemování podešve zlatým proužkem. Luxusní futuristický design.

1 320 Kč 1 540 Kč

Dámské sandály na klínovém podpatku ANA LUBLIN z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Extravagantní model s aplikací kožešiny v oblasti nártu. Zapínání pomocí upínacího pásku s výraznou sponou. Pohodlný nízký klínový podpatek. Lemování podešve zlatým proužkem. Luxusní futuristický design.

1 320 Kč 1 540 Kč

Dámské sandály na klínovém podpatku ANA LUBLIN z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké přírodní kůže černé barvy. Kontrastní pásek v oblasti nártu v metalické stříbrné ve vzoru imitace hadí kůže. Luxusní futuristický design. Kontrastní stélka. Zapínání pomocí upínacího pásku s postranní sponou. Pohodlný nízký klínový podpatek.

1 490 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na klínovém podpatku PARIS HILTON z kolekce jaro/léto. Svršek z broušené syntetické kůže černé barvy. Výrazná platforma v originálním pruhovaném vzoru. Velmi vysoký klínový podpatek. Zapínání pomocí upínacího pásku okolo kotníku. Horký trend sezóny.

2 010 Kč 2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na klínovém podpatku PARIS HILTON z kolekce jaro/léto. Svršek z broušené syntetické kůže modré barvy. Výrazná platforma v originálním pruhovaném vzoru. Velmi vysoký klínový podpatek. Zapínání pomocí upínacího pásku okolo kotníku. Horký trend sezóny.

2 010 Kč 2 550 Kč
Zobrazeno 1 - 42 z 81

Top