Doprava zdarma

Dámské lakované sandály na podpatku VERSACE JEANS z kolekce jaro/ léto. Svršek ze syntetické kůže černé barvy. Luxusní design klasické dámské obuvi s pevnou patou posetou glitry. Asymetrický upínací pásek s postranní sponou. Vysoký jehlový podpatek v kontrastní zlaté barvě. Komfortní zvýšená platforma. Velmi stylový model pro zvláštní příležitosti.

4 799 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku PARIS HILTON z kolekce jaro/ léto. Svršek z broušené syntetické kůže modré barvy. Kontrastní metalický pásek v přední části obuvi v harmonii s lemováním podešve. Sofistikovaný střih zkřížených pásků přes nárt. Upínací pásek okolo kotníku s jemnou sponou. Extravagantní design s asymetrickým podpatkem. Velmi ženský model.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku PARIS HILTON z kolekce jaro/ léto. Svršek z broušené syntetické kůže červené barvy. Kontrastní metalický pásek v přední části obuvi v harmonii s lemováním podešve. Sofistikovaný střih zkřížených pásků přes nárt. Upínací pásek okolo kotníku s jemnou sponou. Extravagantní design s asymetrickým podpatkem. Velmi ženský model.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku PARIS HILTON z kolekce jaro/ léto. Svršek ze strukturovaného syntetického materiálu modré barvy. Trendy metalický vzhled. Aplikace množství kovových elementů. Zapínání pomocí upínacího pásku s jemnou kovovou sponou. Pohodlná zvýšená podešev. Vysoký jehlový podpatek.

3 199 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku PARIS HILTON z kolekce jaro/ léto. Svršek ze strukturovaného syntetického materiálu růžové barvy. Trendy metalický vzhled. Aplikace množství kovových elementů. Zapínání pomocí upínacího pásku s jemnou kovovou sponou. Pohodlná zvýšená podešev. Vysoký jehlový podpatek.

3 199 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku PARIS HILTON z kolekce jaro/ léto. Svršek ze strukturovaného syntetického materiálu zlaté barvy. Trendy metalický vzhled. Aplikace množství kovových elementů. Zapínání pomocí upínacího pásku s jemnou kovovou sponou. Pohodlná zvýšená podešev. Vysoký jehlový podpatek.

3 199 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku PARIS HILTON z kolekce jaro/ léto. Svršek z broušené syntetické kůže béžové barvy. Kontrastní metalické detaily ve výrazné růžové. Velmi ženský model s výraznými pásky přes nárt. Zapínání pomocí upínacího pásku s jemnou kovovou sponou. Vysoký jehlový podpatek.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály ENRICO COVERI z kolekce jaro/ léto. Svršek z kombinace hladké a broušené syntetické kůže. Kontrastní použití dvou barevných materiálů- hnědé a mentolově zelené. Zapínání pomocí upínacího pásku s postranní sponou a přívěskem. Robustní podpatek a zvýšená platforma v imitaci dřeva. Extravagantní retro design klasických dřeváků.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály ENRICO COVERI z kolekce jaro/ léto. Svršek z kombinace hladké a broušené syntetické kůže. Kontrastní použití dvou barevných materiálů- hnědé a oranžové. Zapínání pomocí upínacího pásku s postranní sponou a přívěskem. Robustní podpatek a zvýšená platforma v imitaci dřeva. Extravagantní retro design klasických dřeváků.

2 099 Kč

Dámské sandály ENRICO COVERI z kolekce jaro/ léto. Svršek z kombinace hladké a broušené syntetické kůže. Kontrastní použití dvou barevných materiálů- hnědé a bílé. Zapínání pomocí upínacího pásku s postranní sponou a přívěskem. Robustní podpatek a zvýšená platforma v imitaci dřeva. Extravagantní retro design klasických dřeváků.

0 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku ARNALDO TOSCANI z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní broušené kůže béžové barvy. Klasický střih obuvi s otevřenou špičkou a mozaiky jemných pásků přes nárt. Upínací pásek v oblasti kotníku s postranní sponou. Vysoký stabilní podpatek. Módní zvýšená platforma.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Originální zdobení podpatku kontrastní linkou. Efektní detaily v metalické zlaté. Upínací pásek v oblasti kotníku s výraznou kovovou sponou. Pohodlný robustní podpatek. Nepřehlédnutelný letní model.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké syntetické kůže světle hnědé barvy. Originální zdobení podpatku kontrastní linkou. Efektní detaily v metalické zlaté. Upínací pásek v oblasti kotníku s výraznou kovovou sponou. Pohodlný robustní podpatek. Nepřehlédnutelný letní model.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku PARIS HILTON z kolekce jaro/ léto. Svršek z broušené syntetické kůže černé barvy. Kontrastní metalický pásek v přední části obuvi v harmonii s lemováním podešve. Sofistikovaný střih s uzavřenou patou. Upínací pásek okolo kotníku s jemnou sponou. Extravagantní design s asymetrickým podpatkem. Velmi ženský model.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku PARIS HILTON z kolekce jaro/ léto. Svršek z broušené syntetické kůže pudrově růžové barvy. Kontrastní metalický pásek v přední části obuvi v harmonii s lemováním podešve. Sofistikovaný střih s uzavřenou patou. Upínací pásek okolo kotníku s jemnou sponou. Extravagantní design s asymetrickým podpatkem. Velmi ženský model.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku PARIS HILTON z kolekce jaro/ léto. Svršek z broušené syntetické kůže modré barvy. Lemování metalickou nití v harmonii s upínacím páskem s výraznou sponou. Extravagantní design s asymetrickým podpatkem. Velmi ženský model.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku PARIS HILTON z kolekce jaro/ léto. Svršek z broušené syntetické kůže červené barvy. Lemování metalickou nití v harmonii s upínacím páskem s výraznou sponou. Extravagantní design s asymetrickým podpatkem. Velmi ženský model.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na platformě PARIS HILTON z kolekce jaro/ léto. Svršek z broušené syntetické kůže růžové barvy. Velmi ženský model s výraznými pásky přes nárt. Zapínání pomocí upínacího pásku s jemnou kovovou sponou. Vysoký stabilní podpatek a robustní platforma v originálním designu.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na platformě PARIS HILTON z kolekce jaro/ léto. Svršek z broušené syntetické kůže modré barvy. Velmi ženský model s výraznými pásky přes nárt. Zapínání pomocí upínacího pásku s jemnou kovovou sponou. Vysoký stabilní podpatek a robustní platforma v originálním designu.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku PARIS HILTON z kolekce jaro/ léto. Svršek z broušené syntetické kůže modré barvy. Kontrastní metalické detaily v odstínu světle modré. Velmi ženský model s výraznými pásky přes nárt. Zapínání pomocí upínacího pásku s jemnou kovovou sponou. Vysoký jehlový podpatek.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské lakované sandály na podpatku VERSACE JEANS z kolekce jaro/ léto. Svršek ze syntetické kůže zlaté barvy. Luxusní design klasické dámské obuvi s pevnou patou posetou glitry. Asymetrický upínací pásek s postranní sponou. Vysoký jehlový podpatek. Komfortní zvýšená platforma. Velmi stylový model pro zvláštní příležitosti.

4 799 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z kombinace broušené a lakované syntetické kůže béžové barvy. Velmi sofistikovaný design s aplikací vzoru imitace hadí kůže. Jemný pásek přes nárt. Upínací pásek v oblasti kotníku s drobnou kovovou sponou. Zdobení střapci. Vysoký jehlový podpatek. Pohodlná zvýšená podešev.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z kombinace broušené a strukturované syntetické kůže černé a stříbrné barvy. Velmi elegantní design s prošíváním stříbrnou nití. Jemný pásek přes nárt. Upínací pásek v oblasti kotníku s drobnou kovovou sponou. Zdobení střapci. Vysoký jehlový podpatek. Pohodlná zvýšená podešev.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/ léto. Svršek z odolné syntetické textilie černé barvy. Upínací pásek v oblasti kotníku s jemnou kovovou sponou a elementem s logem značky. Vysoký stabilní podpatek. Robustní platforma s efektem dřevěného materiálu.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/ léto. Svršek z odolné syntetické textilie světle hnědé barvy. Upínací pásek v oblasti kotníku s jemnou kovovou sponou a elementem s logem značky. Vysoký stabilní podpatek. Robustní platforma s efektem dřevěného materiálu.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku VERSACE V19.69 z kolekce jaro/ léto. Svršek z lakované přírodní kůže černé barvy. Výrazný střih s masivním páskem přes nárt. Upínací pásek s jemnou kovovou sponou. Lemování kulatými kovovými nýty. Kontrastní provedení podpatku a podešve v tmavě hnědé barvě. Robustní podpatek a velmi vysoká platforma. Nadčasový retro design.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku VERSACE V19.69 z kolekce jaro/ léto. Svršek z lakované přírodní kůže béžové barvy. Výrazný střih s masivním páskem přes nárt. Upínací pásek s jemnou kovovou sponou. Lemování kulatými kovovými nýty. Kontrastní provedení podpatku a podešve v tmavě hnědé barvě. Robustní podpatek a velmi vysoká platforma. Nadčasový retro...

2 099 Kč

Dámské sandály na podpatku a platformě VERSACE V19.69 z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní hladké kůže pastelově žluté barvy. Výrazný střih s křížením pásků přes nárt. Upínací pásek s jemnou kovovou sponou. Kontrastní provedení podpatku a podešve v tmavě hnědé barvě. Aplikace kovových cvoků ve spodní části kožených pásků. Model v retro stylu.

1 799 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku a platformě MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké syntetické kůže v lakované úpravě v kombinaci zlaté a stříbrné. Upínací pásek s kovovu sponou v patní části obuvi. Elegantní střih s otevřenou špičkou a krytým nártem. Luxusní design v retro stylu.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku a platformě MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z broušené syntetické kůže světle hnědé barvy. Originální asymetrický střih. Jemný upínací pásek v patní části obuvi. Elegantní retro model pro městský outfit.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku a platformě MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z broušené syntetické kůže modré barvy. Originální asymetrický střih. Jemný upínací pásek v patní části obuvi. Elegantní retro model pro městský outfit.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku a platformě MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké syntetické kůže růžové barvy v lakované úpravě. Výrazný upínací pásek s kovovu sponou. Pohodlný střih s otevřenou špičkou mandlového tvaru. Elegantní retro model.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku a platformě MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké syntetické kůže zlaté barvy v lakované úpravě. Výrazný upínací pásek s kovovu sponou. Pohodlný střih s otevřenou špičkou mandlového tvaru. Elegantní retro model.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku V19.69 z kolekce jaro/ léto. Svršek ze syntetické broušené kůže černé barvy. Aplikace detailů z lesklého textilního materiálu v elegantní zlaté. Zapínání pomocí zipu v patní části obuvi. Velmi sofistikovaný design. Stabilní vysoký podpatek s geometrickým lemováním.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku V19.69 z kolekce jaro/ léto. Svršek ze syntetické broušené kůže černé barvy. Asymetrické pásky přes nárt v provedení metalické struktrované textilie. Zapínání pomocí jemného řemínku přes kotník. Vysoký jehlový podpatek. Komfortní decentně zvýšená platforma.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku V19.69 z kolekce jaro/ léto. Svršek ze syntetické broušené kůže růžové barvy. Asymetrické pásky přes nárt v provedení metalické struktrované textilie. Zapínání pomocí jemného řemínku přes kotník. Vysoký jehlový podpatek. Komfortní decentně zvýšená platforma.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku V19.69 z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní broušené kůže červené barvy. Zajímavý střih se symetrickými pásky v oblasti nártu. Kontrastní proplétaná tkanička ve zlatém provedení. Zapínání na zip v patní části obuvi. Vysoký stabilní podpatek. Elegantní model ve stylu glamour.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku V19.69 z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní broušené kůže černé barvy. Zajímavý střih se symetrickými pásky v oblasti nártu. Kontrastní proplétaná tkanička ve zlatém provedení. Zapínání na zip v patní části obuvi. Vysoký stabilní podpatek. Elegantní model ve stylu glamour.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku ANA LUBLIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké syntetické kůže oříškově hnědé barvy. Dvojice upínacích pásků s jemnými kovovými sponami. Bohatá aplikace kovových cvočků v kontrastujících barvách. Nízký stabilní podpatek v lesklém zlatém provedení. Velmi horký trend sezóny.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku ANA LUBLIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké syntetické kůže v elegantní černé. Dvojice upínacích pásků s jemnými kovovými sponami. Bohatá aplikace kovových cvočků v kontrastujících barvách. Nízký stabilní podpatek v lesklém stříbrném provedení. Velmi horký trend sezóny.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku VERSACE V19.69 z kolekce jaro/ léto. Svršek z broušené syntetické kůže černé barvy. Oblast nártu výrazně zdobená úzkými pásky vysoko nad kotník. Zapínání na zip v patní části obuvi. Velmi vysoký jehlový podpatek. Komfortní zvýšená platforma. Sofistikovaný model ve stylu glamour.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku VERSACE V19.69 z kolekce jaro/ léto. Svršek z broušené syntetické kůže modré barvy. Oblast nártu výrazně zdobená úzkými pásky vysoko nad kotník. Zapínání na zip v patní části obuvi. Velmi vysoký jehlový podpatek. Komfortní zvýšená platforma. Sofistikovaný model ve stylu glamour.

2 399 Kč
Zobrazeno 1 - 42 z 178

Top