Obuv
Výrobce
Velikost
Barva
Materiál
Cena

Dámské sandály na podpatku V19.69. Svršek z hladké přírodní kůže tmavě modré barvy. Kontrastní prošívání. Aplikace výrazných kovových cvočků. Robustní platforma a velmi vysoký podpatek ve stylu dřeváků. Upínací pásek okolo kotníku s jemnou sponou. Nadčasový model v oblíbeném retro stylu.

1 439 Kč 1 799 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku U.S. POLO. Svršek ze strukturované syntetické kůže černé barvy. Stélka v hravém pruhovaném vzoru. Kontrastní metalická podešev v elegantní zlaté. Extravagantní model ve stylu retro. Upínací pásek v oblasti kotníku s kovovou sponou. Vysoký robustní podpatek a platforma.

2 010 Kč 2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku U.S. POLO. Svršek ze strukturované syntetické kůže oranžové barvy. Stélka v hravém pruhovaném vzoru. Kontrastní metalická podešev v elegantní zlaté. Extravagantní model ve stylu retro. Upínací pásek v oblasti kotníku s kovovou sponou. Vysoký robustní podpatek a platforma.

2 010 Kč 2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály PARIS HILTON. Svršek v kombinaci hladké a broušené syntetické kůže černé barvy. Dominantní část v lakované úpravě. Kontrastní detaily v metalické stříbrné. Velmi ženský model ve stylu glamour. Upínací pásek okolo kotníku. Vysoký jehlový podpatek. Komfortní zvýšená podešev.

2 010 Kč 2 710 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály PARIS HILTON. Svršek v kombinaci hladké a broušené syntetické kůže růžové barvy. Dominantní část v lakované úpravě. Kontrastní detaily v metalické zlaté. Velmi ženský model ve stylu glamour. Upínací pásek okolo kotníku. Vysoký jehlový podpatek. Komfortní zvýšená podešev.

2 010 Kč 2 710 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály PARIS HILTON. Svršek v kombinaci hladké a broušené syntetické kůže. Hravé použití žluté a tyrkysově zelené. Dominantní část v lakované úpravě. Kontrastní detaily v metalické zlaté. Velmi ženský model ve stylu glamour. Upínací pásek okolo kotníku. Vysoký jehlový podpatek. Komfortní zvýšená podešev.

2 010 Kč 2 710 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály BLU BYBLOS. Svršek ze syntetického třpytivého materiálu zlaté barvy. Zapínání pomocí zajímavě řešeného upínacího pásku s postranní sponou. Velmi vysoký stabilní podpatek. Robustní platforma v kontrastní hladké struktuře. Velmi ženský model ve stylu glamour.

2 610 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály BLU BYBLOS. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Zapínání pomocí upínacího pásku okolo kotníku. Originální design s výrazným páskem a kovovou sponou v oblasti nártu. Velmi vysoký stabilní podpatek. Robustní platforma v kontrastním vzoru imitace dřeva.

2 610 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály BLU BYBLOS. Svršek z hladké syntetické kůže kávově bílé barvy. Zapínání pomocí upínacího pásku okolo kotníku. Originální design s výrazným páskem a kovovou sponou v oblasti nártu. Velmi vysoký stabilní podpatek. Robustní platforma v kontrastním vzoru imitace dřeva.

2 610 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály BLU BYBLOS. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Pohodlné nazouvání díky zipu v patní části obuvi. Páskovaný střih v romantickém retro stylu s otevřenou špičkou. Metalické detaily. Vysoký stabilní podpatek. Robustní platforma.

2 820 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály BLU BYBLOS. Svršek z hladké syntetické kůže kávově bílé barvy. Pohodlné nazouvání díky zipu v patní části obuvi. Páskovaný střih v romantickém retro stylu s otevřenou špičkou. Metalické detaily. Vysoký stabilní podpatek. Robustní platforma.

2 820 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku PARIS HILTON. Svršek z broušené syntetické kůže černé barvy. Extravagantní model klasické dámské obuvi s kožešinovým páskem. Pohodlný střih s uzavřenou patou. Upínací pásek okolo kotníku s jemnou sponou. Vysoký stabilní podpatek.

2 010 Kč 2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku PARIS HILTON. Svršek z broušené syntetické kůže pudrově růžové barvy. Extravagantní model klasické dámské obuvi s kožešinovým páskem. Pohodlný střih s uzavřenou patou. Upínací pásek okolo kotníku s jemnou sponou. Vysoký stabilní podpatek.

2 010 Kč 2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku PARIS HILTON. Svršek z broušené syntetické kůže modré barvy. Neokoukaný design s širokým upínacím páskem okolo kotníku. Výrazná funkční spona. Pohodlný střih s uzavřenou patou. Vysoký stabilní podpatek.

2 010 Kč 2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku PARIS HILTON. Svršek z broušené syntetické kůže výrazné růžové barvy. Neokoukaný design s širokým upínacím páskem okolo kotníku. Výrazná funkční spona. Pohodlný střih s uzavřenou patou. Vysoký stabilní podpatek.

2 010 Kč 2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku PARIS HILTON. Svršek z hladké syntetické kůže zlaté barvy. Povrch materiálu v metalické úpravě. Propracovaný střih harmonicky propojených pásků přes nárt. Upínací pásek okolo kotníku. Vysoký stabilní podpatek. Ostře zarovnaná špička obuvi.

2 010 Kč 2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku PARIS HILTON. Svršek z hladké syntetické kůže stříbrné barvy. Povrch materiálu v metalické úpravě. Propracovaný střih harmonicky propojených pásků přes nárt. Upínací pásek okolo kotníku. Vysoký stabilní podpatek. Ostře zarovnaná špička obuvi.

2 010 Kč 2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku PARIS HILTON. Svršek z hladké syntetické kůže pastelově fialové barvy. Povrch materiálu v metalické úpravě. Propracovaný střih harmonicky propojených pásků přes nárt. Upínací pásek okolo kotníku. Vysoký stabilní podpatek. Ostře zarovnaná špička obuvi.

2 010 Kč 2 550 Kč

Dámské sandály na podpatku LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Originální střih s výrazným perforováním. Upínací pásek v oblasti kotníku s jemnou kovovou sponou a elementem loga značky. Vysoký stabilní podpatek v harmonickém odstínu. Robustní platforma s efektem korkového materiálu. Dokonalý model pro trendy letní outfit.

1 220 Kč 2 020 Kč

Dámské sandály na podpatku LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže okrově žluté barvy. Originální střih s výrazným perforováním. Upínací pásek v oblasti kotníku s jemnou kovovou sponou a elementem loga značky. Vysoký stabilní podpatek v harmonickém odstínu. Robustní platforma s efektem korkového materiálu. Dokonalý model pro trendy letní...

1 220 Kč 2 020 Kč

Dámské sandály na podpatku LAURA BIAGIOTTI. Svršek ze syntetického materiálu kombinace černé a světle hnědé barvy. Sofistikovaný střih ve tvaru písmene "T". Velmi ženský model s vysokým jehlovým podpatkem. Upínací pásek v oblasti kotníku s jemnou kovovou sponou a přívěškem loga značky.

1 220 Kč 2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z broušené přírodní kůže černé barvy. Sofistikovaný střih s širokým páskem přes nárt. Upínací pásek v patní čási obuvi s jemnou sponou. Vysoký stabilní podpatek.

2 290 Kč 2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z broušené přírodní kůže černé barvy. Sofistikovaný střih s plným nártem a otevřenou špičkou. Upínací pásek okolo kotníku s jemnou sponou. Vysoký jehlový podpatek. Elegantní neokoukaný model.

2 830 Kč 3 090 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z broušené přírodní kůže světle hnědé barvy. Sofistikovaný střih s plným nártem a otevřenou špičkou. Upínací pásek okolo kotníku s jemnou sponou. Vysoký jehlový podpatek. Elegantní neokoukaný model.

2 830 Kč 3 090 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály MADE IN ITALIA. Svršek z hladké přírodní kůže černé barvy. Elegantní střih lodiček s otevřenou špičkou a decentím páskem přes nárt. Upínací pásek okolo kotníku s jemnou sponou. Komfortní zvýšená podešev. Vysoký jehlový podpatek.

2 550 Kč 3 090 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály MADE IN ITALIA. Svršek z hladké přírodní kůže červené barvy. Elegantní střih lodiček s otevřenou špičkou a decentím páskem přes nárt. Upínací pásek okolo kotníku s jemnou sponou. Komfortní zvýšená podešev. Vysoký jehlový podpatek.

2 550 Kč 3 090 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z broušené přírodní kůže béžové barvy. Sofistikovaný střih s širokým páskem přes nárt. Upínací pásek v patní čási obuvi s jemnou sponou. Vysoký stabilní podpatek.

2 290 Kč 2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké přírodní kůže zlaté barvy s metalickým efektem. Sofistikovaný střih s širokým páskem přes nárt. Upínací pásek v patní čási obuvi s jemnou sponou. Vysoký stabilní podpatek.

2 420 Kč 2 820 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké přírodní kůže stříbrné barvy s metalickým efektem. Sofistikovaný střih s širokým páskem přes nárt. Upínací pásek v patní čási obuvi s jemnou sponou. Vysoký stabilní podpatek.

2 420 Kč 2 820 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z broušené přírodní kůže béžové barvy. Sofistikovaný střih s plným nártem a otevřenou špičkou. Upínací pásek okolo kotníku s jemnou sponou. Vysoký jehlový podpatek. Elegantní neokoukaný model.

2 830 Kč 3 090 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály VERSACE JEANS. Svršek ze syntetické kůže černé barvy. Luxusní design klasické dámské obuvi s otevřenou špičkou. Patní část posetá glitry. Asymetrický upínací pásek s postranní sponou. Vysoký jehlový podpatek v kontrastní zlaté barvě. Komfortní zvýšená platforma. Velmi stylový model pro zvláštní příležitosti.

4 210 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku PARIS HILTON. Svršek z broušené syntetické kůže modré barvy. Kontrastní metalický pásek v přední části obuvi v harmonii s lemováním podešve. Sofistikovaný střih zkřížených pásků přes nárt. Upínací pásek okolo kotníku s jemnou sponou. Extravagantní design s asymetrickým podpatkem. Velmi ženský model.

2 010 Kč 2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku PARIS HILTON. Svršek z broušené syntetické kůže červené barvy. Kontrastní metalický pásek v přední části obuvi v harmonii s lemováním podešve. Sofistikovaný střih zkřížených pásků přes nárt. Upínací pásek okolo kotníku s jemnou sponou. Extravagantní design s asymetrickým podpatkem. Velmi ženský model.

2 010 Kč 2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku PARIS HILTON. Svršek ze strukturovaného syntetického materiálu modré barvy. Trendy metalický vzhled. Aplikace množství kovových elementů. Zapínání pomocí upínacího pásku s jemnou kovovou sponou. Pohodlná zvýšená podešev. Vysoký jehlový podpatek.

2 020 Kč 2 820 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku PARIS HILTON. Svršek ze strukturovaného syntetického materiálu růžové barvy. Trendy metalický vzhled. Aplikace množství kovových elementů. Zapínání pomocí upínacího pásku s jemnou kovovou sponou. Pohodlná zvýšená podešev. Vysoký jehlový podpatek.

2 020 Kč 2 820 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku PARIS HILTON. Svršek ze strukturovaného syntetického materiálu zlaté barvy. Trendy metalický vzhled. Aplikace množství kovových elementů. Zapínání pomocí upínacího pásku s jemnou kovovou sponou. Pohodlná zvýšená podešev. Vysoký jehlový podpatek.

2 020 Kč 2 820 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku PARIS HILTON. Svršek z broušené syntetické kůže béžové barvy. Kontrastní metalické detaily ve výrazné růžové. Velmi ženský model s výraznými pásky přes nárt. Zapínání pomocí upínacího pásku s jemnou kovovou sponou. Vysoký jehlový podpatek.

2 010 Kč 2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály PARIS HILTON. Svršek z broušené syntetické kůže černé barvy. Elegantní použití stříbrných metalických pásků ve špičce obuvi. Otevřená špička obuvi mandlového tvaru. Jemný upínací pásek nad kotníkem. Vysoký jehlový podpatek. Velmi ženský model.

2 010 Kč 2 710 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály PARIS HILTON. Svršek z broušené syntetické kůže fialkově růžové barvy. Elegantní použití metalických pásků ve špičce obuvi. Otevřená špička obuvi mandlového tvaru. Jemný upínací pásek nad kotníkem. Vysoký jehlový podpatek. Velmi ženský model.

2 010 Kč 2 710 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály PARIS HILTON. Svršek z broušené syntetické kůže pískově žluté barvy. Elegantní použití metalických pásků ve špičce obuvi. Otevřená špička obuvi mandlového tvaru. Jemný upínací pásek nad kotníkem. Vysoký jehlový podpatek. Velmi ženský model.

2 010 Kč 2 710 Kč

Dámské sandály na podpatku ARNALDO TOSCANI. Svršek z přírodní broušené kůže béžové barvy. Klasický střih obuvi s otevřenou špičkou a mozaiky jemných pásků přes nárt. Upínací pásek v oblasti kotníku s postranní sponou. Vysoký stabilní podpatek. Módní zvýšená platforma.

1 750 Kč 2 020 Kč

Dámské sandály na podpatku LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Originální zdobení podpatku kontrastní linkou. Efektní detaily v metalické zlaté. Upínací pásek v oblasti kotníku s výraznou kovovou sponou. Pohodlný robustní podpatek. Nepřehlédnutelný letní model.

1 220 Kč 2 020 Kč
Zobrazeno 1 - 42 z 165

Top