Obuv
Výrobce
Velikost
Barva
Materiál
Cena
Doprava zdarma

Dámské sandály VERSACE JEANS.Svršek z kombinace přírodní kůže a syntetického materiálu růžové barvy.Bohaté zdobení štrasovými kameny, glitry a kovovými elementy v elegantní zlaté.Zapínání pomocí jemného upínacího pásku v oblasti kotníku.Pohodlná nízká podešev s nenápadným podpatkem.

2 930 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály VERSACE JEANS.Svršek z kombinace přírodní kůže a syntetického materiálu kombinace černé a zlaté barvy.Bohaté zdobení štrasovými kameny, glitry a kovovými elementy.Zapínání pomocí jemného upínacího pásku v oblasti kotníku.Pohodlná nízká podešev s nenápadným podpatkem.

2 930 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály VERSACE JEANS.Svršek z kombinace přírodní kůže a syntetického materiálu v odstínech růžové a zlaté barvy.Bohaté zdobení štrasovými kameny, glitry a kovovými elementy.Zapínání pomocí jemného upínacího pásku v oblasti kotníku.Pohodlná nízká podešev s nenápadným podpatkem.

3 090 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály VERSACE JEANS.Svršek z kombinace přírodní kůže a syntetického materiálu v odstínech černé a zlaté barvy.Bohaté zdobení štrasovými kameny, glitry a kovovými elementy.Zapínání pomocí jemného upínacího pásku v oblasti kotníku.Pohodlná nízká podešev s nenápadným podpatkem.

3 090 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály VERSACE JEANS.Svršek z kombinace přírodní kůže a syntetického materiálu stříbrné barvy.Bohaté zdobení modrými štrasovými kameny, glitry a kovovými elementy.Zapínání pomocí jemného upínacího pásku v oblasti kotníku.Pohodlná nízká podešev s nenápadným podpatkem.

3 090 Kč

Dámské sandály LAURA BIAGIOTTI.Svršek z třpytivého syntetického materiálu v kombinaci černé a stříbrné barvy.Výrazná květinová aplikace.Zapínání pomocí upínacího pásku v oblasti kotníku.Klasický střih letních páskovaných sandálů.

1 220 Kč 1 480 Kč

Dámské sandály LAURA BIAGIOTTI.Svršek z třpytivého syntetického materiálu v kombinaci bílé a stříbrné barvy.Výrazná květinová aplikace.Zapínání pomocí upínacího pásku v oblasti kotníku.Klasický střih letních páskovaných sandálů.

1 220 Kč 1 480 Kč

Dámské sandály LAURA BIAGIOTTI.Svršek z třpytivého syntetického materiálu v kombinaci béžové, zlaté a hnědé barvy.Výrazná květinová aplikace.Zapínání pomocí upínacího pásku v oblasti kotníku.Meziprstní poutko pro větší stabilitu.Klasický střih letních páskovaných sandálů.

1 220 Kč 1 480 Kč

Dámské sandály LAURA BIAGIOTTI.Svršek ze syntetického materiálu černé barvy s kontrastním žíháním.Výrazná květinová aplikace.Zapínání pomocí upínacího pásku v oblasti kotníku.Meziprstní poutko pro větší stabilitu.Klasický střih letních páskovaných sandálů.

1 220 Kč 1 480 Kč

Dámské sandály XTI. Svršek ze syntetického materiálu stříbrné barvy. Velmi ženský model zdobený třpytivými glitry a štrasovými kamínky. Zajímavý střih s aplikací křížených pásků přes nárt. Poutko pro palec pro větší stabilitu. Pohodlné nazouvání díky zipu v pevné patní části obuvi. Stylový luxusní design.

1 000 Kč 1 110 Kč

Dámské sandály XTI. Svršek ze syntetického materiálu růžové barvy. Velmi ženský model zdobený třpytivými glitry a štrasovými kamínky. Zajímavý střih s aplikací křížených pásků přes nárt. Poutko pro palec pro větší stabilitu. Pohodlné nazouvání díky zipu v pevné patní části obuvi. Stylový luxusní design.

1 000 Kč 1 110 Kč

Dámské sandály XTI. Svršek ze syntetického materiálu oříškově hnědé barvy. Velmi ženský model zdobený výraznou štrasovou aplikací. Upínací pásek okolo kotníku s jemnou sponou. Tradiční střih letní dámské obuvi ve tvaru písmene "T". Meziprstní poutko pro větší stabilitu.

1 110 Kč 1 270 Kč

Dámské sandály XTI. Svršek ze syntetického materiálu černé barvy. Velmi ženský model zdobený výraznou štrasovou aplikací. Upínací pásek okolo kotníku s jemnou sponou. Tradiční střih letní dámské obuvi ve tvaru písmene "T". Meziprstní poutko pro větší stabilitu.

1 110 Kč 1 270 Kč

Dámské sandály XTI. Svršek ze syntetického materiálu zlaté barvy. Metalický efekt. Velmi ženský model zdobený výraznou štrasovou aplikací. Upínací pásek okolo kotníku s jemnou sponou. Tradiční střih letní dámské obuvi ve tvaru písmene "T". Meziprstní poutko pro větší stabilitu.

1 110 Kč 1 270 Kč

Dámské sandály XTI. Svršek ze syntetického materiálu stříbrné barvy. Metalický efekt. Velmi ženský model zdobený výraznou štrasovou aplikací. Upínací pásek okolo kotníku s jemnou sponou. Tradiční střih letní dámské obuvi ve tvaru písmene "T". Meziprstní poutko pro větší stabilitu.

1 110 Kč 1 270 Kč

Dámské sandály XTI. Svršek ze syntetické broušené kůže šedé barvy. Velmi ženský model zdobený štrasovými kamínky. Pohodlné nazouvání díky zipu v pevné patní části obuvi. Stylový luxusní design.

1 110 Kč 1 270 Kč

Dámské sandály XTI. Svršek z příjemného syntetického materiálu hnědé barvy. Pohodlná zpevněná patní část se zapínáním na zip. Neokoukaný design v etno stylu s třásněmi a ornamentální výšivkou. Trendy zvýšená podešev lýkového stylu.

1 300 Kč 1 480 Kč

Dámské sandály XTI. Svršek ze syntetického materiálu růžové barvy. Velmi ženský model zdobený třpytivými glitry. Dvojitý pásek okolo kotníku přecházející k nártu. Pohodlné nazouvání díky zipu v pevné patní části obuvi. Stylový luxusní design.

1 110 Kč 1 270 Kč

Dámské sandály XTI. Svršek ze syntetického materiálu stříbrné barvy s metalickým efektem. Velmi ženský model zdobený třpytivými glitry. Dvojitý pásek okolo kotníku přecházející k nártu. Pohodlné nazouvání díky zipu v pevné patní části obuvi. Stylový luxusní design.

1 110 Kč 1 270 Kč

Dámské sandály XTI. Svršek ze syntetického materiálu černé barvy. Sofistikovaný střih se dvěma jemnými pásky přes nárt. Aplikace řady drobných štrasových kamínků v harmonickém odstínu. Upínací pásek okolo kotníku s jemnou sponou. Nízká pohodlná podešev. Velmi ženský model.

1 110 Kč 1 270 Kč

Dámské sandály XTI. Svršek ze syntetického materiálu v odstínu starorůžové barvy. Sofistikovaný střih se dvěma jemnými pásky přes nárt. Aplikace řady drobných štrasových kamínků v harmonickém odstínu. Upínací pásek okolo kotníku s jemnou sponou. Nízká pohodlná podešev. Velmi ženský model.

1 110 Kč 1 270 Kč

Dámské sandály XTI. Svršek ze syntetického materiálu stříbrné barvy. Sofistikovaný střih se dvěma jemnými pásky přes nárt. Aplikace řady drobných štrasových kamínků v harmonickém odstínu. Upínací pásek okolo kotníku s jemnou sponou. Nízká pohodlná podešev. Velmi ženský model.

1 110 Kč 1 270 Kč

Dámské sandály XTI. Svršek ze syntetického materiálu v odstínu pudrově růžové barvy. Sofistikovaný střih ve tvaru písmene "T". Pásek na nártu zdobený velkými čtvercovými štrasovými kameny. Upínací pásek okolo kotníku s jemnou sponou. Nízká pohodlná podešev. Velmi ženský model.

1 110 Kč 1 270 Kč

Dámské sandály XTI. Svršek ze syntetického materiálu stříbrné barvy. Sofistikovaný střih ve tvaru písmene "T". Pásek na nártu zdobený velkými čtvercovými štrasovými kameny. Upínací pásek okolo kotníku s jemnou sponou. Nízká pohodlná podešev. Velmi ženský model.

1 110 Kč 1 270 Kč

Dámské sandály LAURA BIAGIOTTI.Svršek z třpytivého syntetického materiálu zlaté barvy.Výrazná kovová aplikace s červenými štrasovými kameny.Střih s meziprstním poutkem podtruhující dámskou siluetu.Zapínání pomocí upínacího pásku v oblasti kotníku.

1 220 Kč 1 750 Kč

Dámské sandály LAURA BIAGIOTTI.Svršek z třpytivého syntetického materiálu stříbrné barvy.Výrazná kovová aplikace s modrými štrasovými kameny.Střih s meziprstním poutkem podtruhující dámskou siluetu.Zapínání pomocí upínacího pásku v oblasti kotníku.

1 220 Kč 1 750 Kč

Dámské sandály GIOSEPPO. Svršek z přírodní kůže hnědé barvy. Aplikace výrazných střapců v odstínech modré. Zdobení korálky a kamínky. Upínací pásek s jemnou kovovou sponou. Meziprstní poutko pro větší stabilitu. Nízká pohodlná podešev. Velmi výrazný model.

1 620 Kč 1 750 Kč

Dámské sandály GIOSEPPO. Svršek z přírodní kůže hnědé barvy. Aplikace výrazných střapců v odstínech růžové. Zdobení korálky a kamínky. Upínací pásek s jemnou kovovou sponou. Meziprstní poutko pro větší stabilitu. Nízká pohodlná podešev. Velmi výrazný model.

1 620 Kč 1 750 Kč

Dámské sandály GIOSEPPO. Svršek z přírodní kůže hnědé barvy. Bohatá aplikace drobných perliček, štrasových kamínků a korálků. Zdobení střapci a kovovými elementy. Zavazování pomocí tkaničky vysoko nad kotníkem. Nízká pohodlná podešev. Fascinující design.

1 620 Kč 1 750 Kč

Dámské sandály GIOSEPPO. Svršek z přírodní kůže černé barvy. Bohatá aplikace drobných perliček, štrasových kamínků a korálků. Zdobení střapci a kovovými elementy. Zavazování pomocí tkaničky vysoko nad kotníkem. Nízká pohodlná podešev. Fascinující design.

1 620 Kč 1 750 Kč

Dámské sandály GIOSEPPO. Svršek z textilního materiálu bílé barvy s kontrastním zdobením v elegantní zlaté. Bohatá aplikace drobných perliček. Zdobení bambulkami a kovovými elementy. Zavazování pomocí tkaničky vysoko nad kotníkem. Nízká pohodlná podešev. Extravagantní model.

1 480 Kč 2 020 Kč

Dámské sandály GIOSEPPO. Svršek z přírodní broušené kůže černé barvy. Aplikace pestrých třásní v oblasti nártu. Upínací pásek s výraznou kovovou sponou. Meziprstní poutko pro větší stabilitu. Nízká pohodlná podešev. Neokoukaný trendy model.

1 480 Kč

Dámské sandály GIOSEPPO. Svršek z přírodní kůže černé barvy v originálním etno vzoru pestrých barev. Aplikace výrazných střapců v oblasti nártu. Kotníčkový střih se dvěma upínacími pásky. Nízká pohodlná podešev. Velmi výrazný model.

1 620 Kč 1 750 Kč

Dámské sandály GIOSEPPO. Svršek z přírodní kůže hnědé barvy v originálním etno vzoru pestrých barev. Aplikace výrazných střapců v oblasti nártu. Kotníčkový střih se dvěma upínacími pásky. Nízká pohodlná podešev. Velmi výrazný model.

1 620 Kč 1 750 Kč

Dámské sandály GIOSEPPO. Svršek z přírodní kůže černé barvy v originálním etno vzoru pestrých barev. Aplikace výrazných střapců v oblasti nártu. Upínací pásek s jemnou kovovou sponou. Meziprstní poutko pro větší stabilitu. Nízká pohodlná podešev. Velmi výrazný model.

1 480 Kč 1 640 Kč

Dámské sandály GIOSEPPO. Svršek z přírodní kůže černé barvy v originálním etno vzoru pestrých barev. Bohatá aplikace kovových elementů a střapců. Zavazování pomocí tkaničky vysoko nad kotníkem. Nízká pohodlná podešev. Velmi výrazný model.

1 480 Kč 1 750 Kč

Dámské sandály GIOSEPPO. Svršek z přírodní kůže hnědé barvy v originálním etno vzoru pestrých barev. Bohatá aplikace kovových elementů a střapců. Zavazování pomocí tkaničky vysoko nad kotníkem. Nízká pohodlná podešev. Velmi výrazný model.

1 480 Kč 1 750 Kč

Dámské sandály GIOSEPPO. Svršek z přírodní kůže černé barvy ve velmi originálním provedení. Propracovaná výšivka etnického vzoru z drobných perliček a korálků. Pohodlné nazouvání díky zipu v patní části obuvi. Meziprstní poutko pro větší stabilitu. Nízká pohodlná podešev.

1 620 Kč 1 750 Kč

Dámské sandály GIOSEPPO. Svršek z hladké přírodní kůže v kombinaci černé a zlaté barvy. Klasické páskované sandály s poutkem na palec. Zapínání pomocí jemné kovové spony v oblasti kotníku. Nízká pohodlná podešev.

1 270 Kč

Dámské sandály GIOSEPPO. Svršek z hladké přírodní kůže v kombinaci bílé a stříbrné barvy. Klasické páskované sandály s poutkem na palec. Zapínání pomocí jemné kovové spony v oblasti kotníku. Nízká pohodlná podešev.

1 270 Kč

Dámské sandály GIOSEPPO. Svršek z broušené přírodní kůže černé barvy. Výrazná aplikace střapců v doplňkové hnědé a dominantní černé. Zapínání pomocí upínacího pásku v oblasti kotníku. Trendy městský model.

1 480 Kč 1 640 Kč

Dámské sandály na platformě ANA LUBLIN. Svršek z hladké přírodní kůže černé barvy. Kontrastní pásek v oblasti nártu v metalické stříbrné. Zapínání pomocí upínacího pásku s postranní sponou. Pohodlná zvýšená podešev bílé barvy s výrazným vzorkem.

1 060 Kč 1 380 Kč
Zobrazeno 1 - 42 z 70

Top