Dámské sandály espadrilky ANA LUBLIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké syntetické kůže šedé barvy ve vzoru imitace hadí kůže. Patní část obuvi v kontrastní zlaté s metalickým efektem. Originální model se zavazováním na tkaničky vysoko nad kotníky. Tradiční lýková prošívaná podrážka. Úzký střih: doporučujeme volit velikost obuvi o číslo větší.

1 499 Kč

Dámské sandály espadrilky ANA LUBLIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké syntetické kůže šedé barvy ve vzoru imitace hadí kůže. Patní část obuvi v kontrastní antracitové s metalickým efektem. Originální model se zavazováním na tkaničky vysoko nad kotníky. Tradiční lýková prošívaná podrážka. Úzký střih: doporučujeme volit velikost obuvi o číslo větší.

1 499 Kč

Dámské sandály LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké eko kůže červené barvy. Aplikace štrasových kamínků a kovových cvočků. Jemný upínací pásek v oblasti kotníku. Komfortní nízká podešev. Kovový element s logem značky.

1 499 Kč

Dámské sandály LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké eko kůže béžové barvy. Aplikace štrasových kamínků a kovových cvočků. Jemný upínací pásek v oblasti kotníku. Komfortní nízká podešev. Kovový element s logem značky.

1 499 Kč

Dámské sandály LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké eko kůže šedočerné barvy. Struktura materiálu ve vzoru hadí kůže. Zajímavý střih se symetrickými pásky s výraznými elementy ve zlatém provedení. Zapínání pomocí upínacího pásku v oblasti kotníku. Elegantní variace klasických gladiátorek.

1 499 Kč

Dámské sandály LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké eko kůže béžové barvy. Struktura materiálu ve vzoru hadí kůže. Zajímavý střih se symetrickými pásky s výraznými elementy ve zlatém provedení. Zapínání pomocí upínacího pásku v oblasti kotníku. Elegantní variace klasických gladiátorek.

1 499 Kč

Dámské sandály LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké eko kůže bílé barvy. Elegantní aplikace zlatých pásků v oblasti nártu. Upínací pásek v oblasti kotníku. Komfortní nízká podešev s metalickým lemováním. Kovový element s logem značky.

1 799 Kč

Dámské sandály LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké eko kůže černé barvy. Zajímavý střih se symetrickými pásky s výraznými elementy ve zlatém provedení. Zapínání pomocí upínacího pásku v oblasti kotníku. Kontrastní lakovaná podešev zlaté barvy. Elegantní variace klasických gladiátorek.

1 799 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály ANA LUBLIN z kolekce jaro/ léto 2017. Svršek z přírodní hladké kůže černé barvy. Zajímavý střih vysokých gladiátorek se symetrickými kříženými pásky. Aplikace tkaničky v horním lemu obuvi. Zapínání na zip pro pohodlné nazouvání. Extravagantní vintage model.

2 399 Kč

Dámské sandály SUPERGA z kolekce jaro/ léto. Svršek ze syntetického materiálu výrazné zelené barvy. Aplikace pásku přes nárt ve tvaru mašle zdobené krásnou broží. Příjemná patní část pro pohodlné nošení. Sportovně elegantní model v extravagantním provedení.

799 Kč

Dámské sandály ANA LUBLIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké přírodní kůže černé barvy. Originální design obuvi s meziprstním páskem ze zebrované kožešiny. Aplikace třásní. Zapínání pomocí upínacího pásku kolem kotníku s jemnou sponou. Extravagantní design romantického modelu.

1 499 Kč
Zobrazeno 1 - 11 z 11

Top