Využijte 10% SLEVU na nákup od 01.12. - 31.12.2018.
*** slevový kód: botteganaděluje ***
Garance DORUČENÍ DO VÁNOC pro objednávky přijaté do neděle 9. prosince.
Obuv
Výrobce
Velikost
Barva
Materiál
Cena
Doprava zdarma

Dámské sandály VERSACE JEANS.Svršek z kombinace přírodní kůže a syntetického materiálu růžové barvy.Bohaté zdobení štrasovými kameny, glitry a kovovými elementy v elegantní zlaté.Zapínání pomocí jemného upínacího pásku v oblasti kotníku.Pohodlná nízká podešev s nenápadným podpatkem.

2 930 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály VERSACE JEANS.Svršek z kombinace přírodní kůže a syntetického materiálu kombinace černé a zlaté barvy.Bohaté zdobení štrasovými kameny, glitry a kovovými elementy.Zapínání pomocí jemného upínacího pásku v oblasti kotníku.Pohodlná nízká podešev s nenápadným podpatkem.

2 930 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály VERSACE JEANS.Svršek z kombinace přírodní kůže a syntetického materiálu v odstínech růžové a zlaté barvy.Bohaté zdobení štrasovými kameny, glitry a kovovými elementy.Zapínání pomocí jemného upínacího pásku v oblasti kotníku.Pohodlná nízká podešev s nenápadným podpatkem.

3 090 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály VERSACE JEANS.Svršek z kombinace přírodní kůže a syntetického materiálu v odstínech černé a zlaté barvy.Bohaté zdobení štrasovými kameny, glitry a kovovými elementy.Zapínání pomocí jemného upínacího pásku v oblasti kotníku.Pohodlná nízká podešev s nenápadným podpatkem.

3 090 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály VERSACE JEANS.Svršek z kombinace přírodní kůže a syntetického materiálu stříbrné barvy.Bohaté zdobení modrými štrasovými kameny, glitry a kovovými elementy.Zapínání pomocí jemného upínacího pásku v oblasti kotníku.Pohodlná nízká podešev s nenápadným podpatkem.

3 090 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály VERSACE JEANS.Svršek ze syntetického semiše růžové barvy.Extravagantní metalická aplikace se štrasovými kameny.Zapínání pomocí upínacího pásku v oblasti kotníku.Meziprstní poutko pro větší stabilitu.Harmonické lemování podešve lýkového typu.Komfortní jemně zvýšený podpatek.

3 460 Kč

Dámské sandály ARNALDO TOSCANI. Svršek z hladké přírodní kůže petrolejově modré barvy. Velmi ženský minimalistický střih. Upínací pásek okolo kotníku s jemnou sponou. Tradiční střih letní dámské obuvi ve tvaru písmene "T". Meziprstní poutko pro větší stabilitu. Komfortní nízký podpatek.

820 Kč 1 080 Kč

Dámské sandály ARNALDO TOSCANI. Svršek z přírodní hladké kůže černé barvy. Elegantní páskované sandály s komfortní nízkou platformou. Velmi nízký podpatek. Upínací pásek okolo kotníku s jemnou sponou.

1 080 Kč

Dámské sandály ARNALDO TOSCANI. Svršek z hladké přírodní kůže světle hnědé barvy v lakované úpravě. Velmi ženský minimalistický střih. Upínací pásek okolo kotníku s jemnou sponou. Tradiční střih letní dámské obuvi ve tvaru písmene "T". Meziprstní poutko pro větší stabilitu. Komfortní nízký podpatek.

820 Kč 1 080 Kč

Dámské sandály ARNALDO TOSCANI. Svršek z hladké přírodní kůže kávově hnědé barvy v lakované úpravě. Velmi ženský minimalistický střih. Upínací pásek okolo kotníku s jemnou sponou. Tradiční střih letní dámské obuvi ve tvaru písmene "T". Meziprstní poutko pro větší stabilitu. Komfortní nízký podpatek.

820 Kč 1 080 Kč
Zobrazeno 1 - 10 z 10

Top