Obuv
Výrobce
Velikost
Barva
Materiál
Cena
Doprava zdarma

Dámské kozačky na podpatku PIERRE CARDIN z kolekce jaro/léto. Klasická vysoká obuv z kombinace přírodní hladké kůže a přírodní broušené kůže hnědé barvy. Dekorativní pásek s kovovou sponou. Postranní zip pro snadné nazouvání. Kulatá špička. Pohodlný stabilní podpatek. Elegantní model.

3 090 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky na podpatku PIERRE CARDIN z kolekce jaro/léto. Klasická vysoká obuv z kombinace přírodní hladké kůže a přírodní broušené kůže černé barvy. Dekorativní pásek s kovovou sponou. Postranní zip pro snadné nazouvání. Kulatá špička. Pohodlný stabilní podpatek. Elegantní model.

3 090 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky na podpatku PIERRE CARDIN z kolekce jaro/léto. Klasická vysoká obuv z přírodní hladké kůže černé barvy. Výrazná aplikace kovových cvočků po stranách obuvi. Postranní zip pro snadné nazouvání. Kulatá špička. Pohodlný stabilní podpatek. Módní army look.

3 040 Kč 3 620 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky na podpatku nad kolena FONTANA 2.0 z kolekce podzim/ zima. Pohodlná vysoká obuv pro trendy městský outfit. Svršek ze syntetického semiše černé barvy. Strečový materiál. Elegantní aplikace pásku se štrasovými kamínky. Postranní zip pro pohodlné nazouvání. Horký trend sezóny.

2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky na podpatku FONTANA 2.0 z kolekce podzim/ zima. Pohodlná kožená obuv pro trendy městský outfit. Svršek z přírodní broušené kůže béžové barvy. Dekorativní pásek s výraznou sponou. Zapínání na zip pro snadné nazouvání. Vysoký stabilní podpatek. Horký trend.

3 360 Kč 3 620 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky na podpatku FONTANA 2.0 z kolekce podzim/ zima. Pohodlná kožená obuv pro trendy městský outfit. Svršek z přírodní broušené kůže černé barvy. Dekorativní pásek s výraznou sponou. Zapínání na zip pro snadné nazouvání. Vysoký stabilní podpatek. Horký trend.

3 360 Kč 3 620 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky na podpatku LAURA BIAGIOTTI z kolekce podzim/ zima. Klasická vysoká obuv v elegantním střihu. Svršek ze syntetické hladké kůže černé barvy. Zajímavé zdobení řadou kovových elementů. Vysoký podpatek. Zapínání na zip pro pohodlné nazouvání.

2 830 Kč 3 090 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky na podpatku LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Klasická vysoká obuv v elegantním střihu. Svršek ze syntetické broušené kůže černé barvy v kombinaci s elastickým nylonem. Zajímavé zdobení pomocí pásků s kovovými elementy. Vysoký podpatek. Zapínání na zip pro pohodlné nazouvání. Módní zvýšená platforma.

2 830 Kč 3 090 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky na podpatku LAURA BIAGIOTTI z kolekce podzim/ zima. Klasická vysoká obuv v elegantním střihu. Svršek ze syntetické broušené kůže černé barvy v kontrastu s neotřelým proužkem. Zajímavé zdobení proplétáním pásku kovovými oky. Vysoký podpatek. Zapínání na zip pro pohodlné nazouvání. Módní zvýšená platforma.

3 090 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky na podpatku LAURA BIAGIOTTI z kolekce podzim/ zima. Klasická vysoká obuv v elegantním střihu. Svršek ze syntetické broušené kůže černé barvy. Elegantní lesklý pásek v patní části doplněný kovovým řetízkem. Vysoký podpatek. Zapínání na zip pro pohodlné nazouvání. Módní zvýšená platforma.

3 090 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky na podpatku MADE IN ITALIA z kolekce podzim/ zima. Klasická vysoká obuv z přírodní broušené kůže černé barvy. Postranní zip pro snadné nazouvání. Minimalistický model. Stabilní vysoký podpatek. Nadčasový design.

3 090 Kč
Zobrazeno 1 - 11 z 11

Top