Obuv
Výrobce
Velikost
Barva
Materiál
Cena
Doprava zdarma

Dámské kozačky na podpatku LAURA BIAGIOTTI. Horký trend sezóny. Svršek ze syntetické broušené kůže černé barvy. Originální design s aplikací kožešiny. Výrazné pásky v lakované úpravě s kovovými sponami. Stabilní vysoký podpatek s drobným detailem. Zapínání na zip pro pohodlné nazouvání. Špička obuvi mandlového tvaru.

2 820 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky na podpatku LAURA BIAGIOTTI. Klasická vysoká obuv v sofistikovaném designu. Svršek ze syntetické broušené kůže černé barvy. Zajímavé zdobení pomocí pásku s kovovými sponami. Středně vysoký metalický podpatek. Zapínání na zip pro pohodlné nazouvání. Špička obuvi mandlového tvaru.

3 090 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky U.S.POLO. Klasická vysoká obuv z hladké syntetické kůže tmavě hnědé barvy. Dekorativní pásek s výraznou sponou v horní části obuvi. Detailní dvojité prošívání. Zapínání pomocí vnitřního zipu. Špička mandlového tvaru. Stabilní vysoký podpatek. Komfortní zvýšená platforma.

2 150 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky nad kolena LAURA BIAGIOTTI. Svršek ze syntetické broušené kůže černé barvy. Velmi ženský střih podtrhující dámskou siluetu. Stabilní velmi vysoký podpatek. Špička mandlového tvaru. Strečový materiál. Zapínání na zip pro pohodlné nazouvání.

2 820 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky na podpatku XTI. Klasická vysoká obuv z broušené syntetické kůže černé barvy. Stahovací tkanička v horní části obuvi. Zapínání pomocí vnitřního zipu. Stabilní středně vysoký podpatek. Špička mandlového tvaru.

2 020 Kč

Dámské kozačky na podpatku XTI. Klasická středně vysoká obuv z broušené syntetické kůže černé barvy. Velmi ženský střih s ohnutým okrajem a jemnou tkaničkou v zadní části obuvi. Zapínání pomocí vnitřního zipu. Stabilní středně vysoký podpatek. Špička mandlového tvaru.

1 750 Kč

Dámské kozačky na podpatku XTI. Klasická středně vysoká obuv z broušené syntetické kůže fialové barvy. Velmi ženský střih s ohnutým okrajem a jemnou tkaničkou v zadní části obuvi. Zapínání pomocí vnitřního zipu. Stabilní středně vysoký podpatek. Špička mandlového tvaru.

1 750 Kč

Dámské kozačky na podpatku XTI. Klasická středně vysoká obuv z broušené syntetické kůže hnědé barvy. Velmi ženský střih s ohnutým okrajem a jemnou tkaničkou v zadní části obuvi. Zapínání pomocí vnitřního zipu. Stabilní středně vysoký podpatek. Špička mandlového tvaru.

1 750 Kč

Dámské kozačky na podpatku XTI. Klasická vysoká obuv z broušené syntetické kůže černé barvy. Atraktivní efekt zvrásnění materiálu. Zapínání pomocí vnitřního zipu. Stabilní středně vysoký podpatek. Špička mandlového tvaru.

1 910 Kč

Dámské kozačky na podpatku XTI. Klasická vysoká obuv z broušené syntetické kůže béžové barvy. Atraktivní efekt zvrásnění materiálu. Zapínání pomocí vnitřního zipu. Stabilní středně vysoký podpatek. Špička mandlového tvaru.

1 910 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky na podpatku XTI. Klasická vysoká obuv z hladké syntetické kůže černé barvy. Elastická patní část pro snadné nazouvání. Komfortní zvýšená podešev s výrazným vzorkem. Stabilní středně vysoký podpatek. Špička mandlového tvaru.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky na podpatku XTI. Klasická vysoká obuv z hladké syntetické kůže hnědé barvy. Elastická patní část pro snadné nazouvání. Komfortní zvýšená podešev s výrazným vzorkem. Stabilní středně vysoký podpatek. Špička mandlového tvaru.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky na podpatku LAURA BIAGIOTTI. Svršek ze syntetické broušené kůže černé barvy. Bohaté zdobení štrasovými kamínky v symetrickém vzoru. Stabilní vysoký podpatek. Zapínání pomocí zipu na vnitřní straně obuvi. Pohodlná zvýšená platforma.

3 350 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky na podpatku LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Klasická vysoká obuv v elegantním střihu s dekorativním páskem přes nárt. Elastická zadní část pro snadné nazouvání. Stabilní vysoký podpatek. Zapínání pomocí vnitřních zipů. Módní zvýšená platforma.

3 350 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky na podpatku LAURA BIAGIOTTI. Klasická vysoká obuv v originálním designu. Svršek ze syntetické broušené kůže tmavě hnědé barvy. Aplikace kožešiny po stranách obuvi. Stabilní vysoký podpatek. Zapínání pomocí zipu na vnitřní straně obuvi. Komfortní zvýšená platforma.

3 350 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky LOVE MOSCHINO. Svršek ze sametu černé barvy. Elastický materiál. Hravá aplikace kontrastních nášivek a nápisů. Sofistikovaný model obuvi s ostrou špičkou. Zapínání pomocí zipu na vnitřní straně obuvi. Nízký jehlový podpatek.

7 420 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky MADE IN ITALIA. Velmi vysoká obuv z přírodní broušené kůže černé barvy. Variabilní střih s částí nad koleny. Vnitřní zip pro snadné nazouvání. Komfortní středně vysoký podpatek.

2 550 Kč 3 090 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky na podpatku PIERRE CARDIN. Klasická vysoká obuv z kombinace přírodní hladké kůže a přírodní broušené kůže hnědé barvy. Dekorativní pásek s kovovou sponou. Postranní zip pro snadné nazouvání. Kulatá špička. Pohodlný stabilní podpatek. Elegantní model.

3 090 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky na podpatku PIERRE CARDIN. Klasická vysoká obuv z kombinace přírodní hladké kůže a přírodní broušené kůže černé barvy. Dekorativní pásek s kovovou sponou. Postranní zip pro snadné nazouvání. Kulatá špička. Pohodlný stabilní podpatek. Elegantní model.

3 090 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky na podpatku PIERRE CARDIN. Klasická vysoká obuv z přírodní hladké kůže černé barvy. Výrazná aplikace kovových cvočků po stranách obuvi. Postranní zip pro snadné nazouvání. Kulatá špička. Pohodlný stabilní podpatek. Módní army look.

3 040 Kč 3 620 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky na podpatku nad kolena FONTANA 2.0. Pohodlná vysoká obuv pro trendy městský outfit. Svršek ze syntetického semiše černé barvy. Strečový materiál. Elegantní aplikace pásku se štrasovými kamínky. Postranní zip pro pohodlné nazouvání. Horký trend sezóny.

2 010 Kč 2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky na podpatku nad kolena FONTANA 2.0. Pohodlná vysoká obuv pro trendy městský outfit. Svršek ze sametu černé barvy. Postranní zip pro pohodlné nazouvání. Horký trend sezóny.

2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky na podpatku FONTANA 2.0. Pohodlná kožená obuv pro trendy městský outfit. Svršek z přírodní broušené kůže béžové barvy. Dekorativní pásek s výraznou sponou. Zapínání na zip pro snadné nazouvání. Vysoký stabilní podpatek. Horký trend.

3 360 Kč 3 620 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky na podpatku FONTANA 2.0. Pohodlná kožená obuv pro trendy městský outfit. Svršek z přírodní broušené kůže černé barvy. Dekorativní pásek s výraznou sponou. Zapínání na zip pro snadné nazouvání. Vysoký stabilní podpatek. Horký trend.

3 360 Kč 3 620 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky nad kolena FONTANA 2.0. Pohodlná strečová obuv pro trendy městský outfit. Svršek z velmi jemného syntetického semiše černé barvy. Stahovací tkanička v horní části obuvi. Horký trend.

3 090 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky na podpatku LAURA BIAGIOTTI. Klasická vysoká obuv v elegantním střihu. Svršek ze syntetické broušené kůže v kombinaci s hladkou syntetickou kůží černé barvy. Zajímavé zdobení pomocí pásků s kovovými elementy. Módní lesklý podpatek. Zapínání na zip pro pohodlné nazouvání.

3 090 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky na podpatku LAURA BIAGIOTTI. Klasická vysoká obuv v elegantním střihu. Svršek ze syntetické hladké kůže černé barvy. Zajímavé zdobení řadou kovových elementů. Vysoký podpatek. Zapínání na zip pro pohodlné nazouvání.

2 830 Kč 3 090 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky na podpatku LAURA BIAGIOTTI. Klasická vysoká obuv v elegantním střihu. Svršek ze syntetické broušené kůže černé barvy v kombinaci s elastickým nylonem. Zajímavé zdobení pomocí pásků s kovovými elementy. Vysoký podpatek. Zapínání na zip pro pohodlné nazouvání. Módní zvýšená platforma.

2 830 Kč 3 090 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky na podpatku LAURA BIAGIOTTI. Klasická vysoká obuv v elegantním střihu. Svršek ze syntetické broušené kůže černé barvy v kontrastu s neotřelým proužkem. Zajímavé zdobení proplétáním pásku kovovými oky. Vysoký podpatek. Zapínání na zip pro pohodlné nazouvání. Módní zvýšená platforma.

3 090 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky na podpatku LAURA BIAGIOTTI. Klasická vysoká obuv v elegantním střihu. Svršek ze syntetické broušené kůže černé barvy. Elegantní lesklý pásek v patní části doplněný kovovým řetízkem. Vysoký podpatek. Zapínání na zip pro pohodlné nazouvání. Módní zvýšená platforma.

2 830 Kč 3 090 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky LAURA BIAGIOTTI. Pohodlná vysoká obuv ze strečového materiálu. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Stabilní vysoký podpatek v metalické stříbrné. Zapínání na zip pro pohodlné nazouvání. Špička mandlového tvaru.

3 090 Kč
Doprava zdarma

Dámské klínové kozačky ANA LUBLIN. Extravagatní vysoká obuv v elegantním provedení. Svršek ze syntetické hladké kůže černé barvy v kombinaci s textilním materiálem. Postranní zip pro snadné nazouvání. Zdobení jemným páskem s kovovou sponou. Minimalistický střih.

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky na podpatku nad kolena MADE IN ITALIA. Pohodlná vysoká obuv ze strečového materiálu. Svršek z velmi jemného syntetického semiše černé barvy. Stahovací tkanička v horní části obuvi. Postranní zip pro snadné nazouvání. Horký trend

2 550 Kč 3 090 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky na podpatku nad kolena MADE IN ITALIA. Pohodlná vysoká obuv ze strečového materiálu. Svršek z velmi jemného syntetického semiše černé barvy. Stahovací tkanička v horní části obuvi. Horký trend.

2 550 Kč 3 090 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky na podpatku MADE IN ITALIA. Klasická vysoká obuv z přírodní broušené kůže černé barvy. Postranní zip pro snadné nazouvání. Minimalistický model. Stabilní vysoký podpatek. Nadčasový design.

2 020 Kč 3 090 Kč
Zobrazeno 1 - 35 z 35

Top