Obuv
Výrobce
Velikost
Barva
Materiál
Cena
Doprava zdarma

Dámské kozačky U.S.POLO. Klasická vysoká obuv z hladké syntetické kůže hnědé barvy. Detailní dvojité prošívání. Zapínání pomocí vnitřního zipu. Špička mandlového tvaru. Pohodlný nízký podpatek. Komfortní zvýšená platforma v kontrastním odstínu.

2 100 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky LAURA BIAGIOTTI. Svršek ze syntetické broušené kůže černé barvy. Výrazné dekorativní pásky s kovovými elementy v zadní části obuvi. Špička mandlového tvaru. Strečová vsadka. Zapínání na zip pro pohodlné nazouvání. Elegantní nízká podešev.

3 090 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky LAURA BIAGIOTTI. Klasická vysoká obuv v nepřehlédnutelném designu. Svršek ze syntetické hladké kůže černé barvy. Výrazné dekorativní pásky s kovovými elementy a přezkami. Kulatá špička obuvi. Zapínání na zip pro pohodlné nazouvání. Komfortní zvýšená platforma. Pohodlný nízký podpatek.

3 350 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky XTI. Klasická vysoká obuv z broušené syntetické kůže černé barvy. Atraktivní efekt zvrásnění materiálu. Zapínání pomocí vnitřního zipu. Metalická oka s provlékací tkaničkou v elegantní zlaté. Stabilní nízký podpatek. Špička mandlového tvaru.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky XTI. Klasická vysoká obuv z broušené syntetické kůže tmavě šedé barvy. Atraktivní efekt zvrásnění materiálu. Zapínání pomocí vnitřního zipu. Metalická oka s provlékací tkaničkou v elegantní zlaté. Stabilní nízký podpatek. Špička mandlového tvaru.

2 020 Kč

Dámské kozačky XTI. Klasická vysoká obuv z hladké syntetické kůže černé barvy. Aplikace pruženek pro snadné nazouvání. Zapínání pomocí vnitřního zipu. Kovové elementy v elegantním zlatém provedení. Dekorativní pásek přes nárt s výraznou sponou. Špička mandlového tvaru. Pohodlný nízký podpatek.

1 910 Kč

Dámské kozačky XTI. Klasická vysoká obuv z hladké syntetické kůže hnědé barvy. Aplikace pruženek pro snadné nazouvání. Zapínání pomocí vnitřního zipu. Kovové elementy v elegantním zlatém provedení. Dekorativní pásek přes nárt s výraznou sponou. Špička mandlového tvaru. Pohodlný nízký podpatek.

1 910 Kč

Dámské kozačky XTI. Klasická vysoká obuv z hladké syntetické kůže černé barvy. Aplikace pruženek pro snadné nazouvání. Zapínání pomocí vnitřního zipu. Patní část v imitaci hadí kůže s dekorativními pásky. Kovové elementy v elegantním zlatém provedení. Špička mandlového tvaru. Pohodlný nízký podpatek.

1 910 Kč

Dámské kozačky XTI. Klasická vysoká obuv z hladké syntetické kůže hnědé barvy. Aplikace pruženek pro snadné nazouvání. Zapínání pomocí vnitřního zipu. Patní část v imitaci hadí kůže s dekorativními pásky. Kovové elementy v elegantním zlatém provedení. Špička mandlového tvaru. Pohodlný nízký podpatek.

1 910 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky nad kolena LAURA BIAGIOTTI. Svršek z broušené syntetické kůže černé barvy. Minimalistický střih klasické dámské vysoké obuvi. Zapínání pomocí vnitřního zipu. Nízká platforma lemovaná štrasovými kamínky. Nízký komfortní podpatek. Aplikace s logem značky.

2 820 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky nad kolena LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Podélné zdobení kovovými elementy. Zadní část ze střečového materiálu pro pohodlné nošení. Zapínání pomocí vnitřního zipu. Nízká platforma lemovaná kovovými cvočky. Nízký komfortní podpatek. Aplikace s logem značky.

3 350 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací kozačky nad kolena LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Zapínání pomocí vnitřního zipu. Robustní platforma s výrazným vzorkem. Nízký komfortní podpatek. Zdobení kovovými cvočky.

3 620 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky MADE IN ITALIA. Klasická vysoká obuv z přírodní hladké kůže černé barvy. Sofistikovaný nazouvací model holínkového střihu s prošíváním. Pohodlný nízký podpatek. Elegantní model pro městský outfit.

2 550 Kč 3 090 Kč
Doprava zdarma

Dámské kožené kozačky ANA LUBLIN. Pohodlná vysoká obuv pro městský outfit. Svršek z přírodní hladké kůže černé barvy s výraznou aplikací kovových cvočků. Dekorativní pásek s kovovou přezkou. Upínací spona v horní části obuvi. Nízký podpatek. Horký trend.

2 820 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky MADE IN ITALIA. Klasická vysoká obuv z přírodní hladké kůže oříškově hnědé barvy. Sofistikovaný nazouvací model holínkového střihu s prošíváním. Pohodlný nízký podpatek. Elegantní model pro městský outfit.

2 550 Kč 3 090 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky PIERRE CARDIN. Klasická vysoká obuv z přírodní hladké kůže černé a červenohnědé barvy. Postranní zip pro snadné nazouvání. Výrazný barevný kontrast s kovovými elementy ve zlaté barvě. Pohodlný nízký podpatek. Kontrastní použití barevných materiálů.

3 040 Kč 3 620 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky MADE IN ITALIA. Klasická vysoká obuv z přírodní hladké kůže kouřově hnědé barvy. Postranní zip pro snadné nazouvání. Elastická pruženka v boční části obuvi. Sofistikovaný model s jemným páskem a střapcem. Pohodlný nízký podpatek.

2 550 Kč 3 090 Kč

Dámské kozačky MADE IN ITALIA. Klasická vysoká obuv z přírodní hladké kůže černé barvy. Postranní zip pro snadné nazouvání. Elastická pruženka v boční části obuvi. Sofistikovaný model s jemným páskem a střapcem. Pohodlný nízký podpatek.

1 650 Kč 3 090 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky PIERRE CARDIN. Klasická vysoká obuv z přírodní broušené kůže černé barvy. Postranní zip pro snadné nazouvání. Druhý dekorativní zip v kombinaci s páskem v oblasti nártu. Kovové elementy v elegantním zlatém provedení. Pohodlný nízký podpatek.

3 360 Kč 3 620 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky PIERRE CARDIN. Klasická vysoká obuv z přírodní broušené kůže hnědé barvy. Postranní zip pro snadné nazouvání. Druhý dekorativní zip v kombinaci s páskem v oblasti nártu. Kovové elementy v elegantním zlatém provedení. Pohodlný nízký podpatek.

3 360 Kč 3 620 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky PIERRE CARDIN. Klasická vysoká obuv z přírodní broušené kůže šedé barvy. Aplikace pásku s kovovým cvočkem. Postranní zip pro snadné nazouvání. Kontrasní tmavá podešev. Kulatá špička. Pohodlný nízký podpatek.

2 550 Kč 3 090 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky PIERRE CARDIN. Klasická vysoká obuv z přírodní broušené kůže béžové barvy. Postranní zip pro snadné nazouvání. Jemný pásek s kovovým cvočkem. Kontrasní tmavá podešev. Kulatá špička. Pohodlný nízký podpatek.

3 090 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky na platformě ANA LUBLIN. Pohodlná vysoká obuv pro městský outfit. Svršek ze syntetické kůže černé barvy. Strečový materiál. Horký trend v módním designu.

2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky nad kolena ANA LUBLIN. Svršek ze syntetické kůže černé barvy. Strečové lemování v horní části obuvi. Postranní zip pro snadné nazouvání. Horký trend.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky ANA LUBLIN. Pohodlná vysoká obuv v trendy looku. Svršek z přirodní hladké kůže černé barvy. Postranní zip pro snadné nazouvání. Skrytý klínový podpatek. Robustní podrážka. Minimalistický střih.

2 010 Kč 2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky LAURA BIAGIOTTI. Klasická vysoká obuv ve velmi sofistikovaném provedení. Svršek ze syntetické hladké kůže černé barvy v kontrastu s neotřelým proužkovaným vzorem. Výrazný dekorativní pásek s kovovými elementy. Zapínání na zip pro pohodlné nazouvání. Zajímavé lemování podpatku.

3 090 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky nad kolena LAURA BIAGIOTTI. Pohodlná strečová obuv pro trendy městský outfit. Svršek z kombinace syntetické kůže černé barvy a nylonu. Zapínání pomocí vnitřního zipu pro pohodlné nazouvání.

2 550 Kč 3 090 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky nad kolena LAURA BIAGIOTTI. Pohodlná strečová obuv pro trendy městský outfit. Svršek z velmi jemného syntetického semiše černé barvy. Dekorativní lemování podešve. Stahovací tkanička v horní části obuvi. Zapínání na zip pro pohodlné nazouvání.

2 550 Kč 3 090 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky na platformě ANA LUBLIN. Sportovní vysoká obuv v originálním střihu. Svršek z přírodní hladké kůže černé barvy v kombinaci s pružným textilem. Postranní zip pro pohodlné nazouvání. Módní zvýšená platforma. Velmi originální spojení kotníčkových tenisek a vysokých kozaček. Barevný kontrast černé a bílé.

2 010 Kč 2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky ANA LUBLIN. Pohodlná vysoká obuv pro městský outfit. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Postranní zip pro snadné nazouvání. Pohodlný nízký podpatek. Kulatá špička a asymetrické zakončení.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky ANA LUBLIN. Pohodlná vysoká obuv pro městský outfit. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Patní část v originálním vzoru imitace krokodýlí kůže. Dekorativní pásek s kovovou přezkou. Postranní zip pro pohodlné nazouvání. Nízký podpatek. Horký trend.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky MADE IN ITALIA. Klasická vysoká obuv z přírodní hladké kůže černé barvy. Postranní zip pro snadné nazouvání. Sofistikovaný model v nadčasovém střihu. Styl glamour. Pohodlný nízký podpatek.

2 550 Kč 2 820 Kč
Zobrazeno 1 - 32 z 32

Top