Dámské kožené kotníčkové boty U.S. POLO z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní broušené kůže hnědé barvy. Zapínání na postranní zip. Dekorativní masivní pásek s výraznou sponou. Módní zvýšená platforma. Vysoký robustní podpatek.

0 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku a platformě U.S. POLO z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní broušené kůže černé barvy. Zapínání na postranní zip. Dekorativní pásek v patní části obuvi. Módní zvýšená platforma. Vysoký robustní podpatek.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku a platformě U.S. POLO z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní broušené kůže hnědé barvy. Zapínání na postranní zip. Dekorativní pásek v patní části obuvi. Módní zvýšená platforma. Vysoký robustní podpatek.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku PIERRE CARDIN z kolekce podzim/ zima. Svršek z kombinace přírodní broušené a hladké kůže černé barvy. Originální model v zajímavé aplikaci materiálu. Zapínání pomocí postranního zipu. Vysoký stabilní podpatek. Styl glamour.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku PIERRE CARDIN z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní broušené kůže černé barvy. Elegantní šněrovací model. Vysoký stabilní podpatek. Styl glamour.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku PIERRE CARDIN z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní broušené kůže béžové barvy. Kontrastní podešev. Elegantní šněrovací model. Vysoký stabilní podpatek. Styl glamour.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku PIERRE CARDIN z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní broušené kůže černé barvy. Zapínání na zip. Lesklý stabilní podpatek. Sofistikovaný střih. Velmi ženský model.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku PIERRE CARDIN z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní broušené kůže hnědooranžové barvy. Zapínání na zip. Lesklý stabilní podpatek. Sofistikovaný střih. Velmi ženský model.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku PIERRE CARDIN z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní kůže černé barvy s páskem v imitaci hadí kůže. Zapínání na zip. Vysoký stabilní podpatek. Jemně zvýšená platforma. Nadčasový střih.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku PIERRE CARDIN z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní kůže bronzové barvy v imitaci hadí kůže. Módní lesklý vzhled. Zapínání na zip. Vysoký stabilní podpatek. Sofistikovaný střih. Velmi ženský model.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku PIERRE CARDIN z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní kůže černé barvy v imitaci hadí kůže. Módní lesklý vzhled. Zapínání na zip. Vysoký stabilní podpatek. Sofistikovaný střih. Velmi ženský model.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z bavlněného žeržejového materiálu v unikátní dvoubarevné variantě kombinace černé a béžové. Velmi elegantní design obuvi s otevřenou špičkou. Minimalistický střih. Středně vysoký stabilní podpatek. Mírně zvýšená platforma.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku VERSACE JEANS z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní hladké nappa kůže černé barvy. Originální střih obuvi s otevřenou špičkou. Aplikace výrazných kovových spon v retro stylu. Vysoký jehlový podpatek. Zapínání pomocí postranního zipu. Stylový model.

3 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku MADE IN ITALIA z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké přírodní kůže černé barvy. Vysoký jehlový podpatek. Elastická pruženka pro snadné nazouvání. Zapínání na zip v patní části obuvi. Velmi ženský model. Elegantní střih.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku a platformě Trussardi Jeans z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní broušené kůže černé barvy. Zapínání pomocí postranního zipu. Vysoký stabilní podpatek. Módní zvýšená platforma. Pohodlné nazouvání.

3 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty Trussardi Jeans z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní kůže černé barvy ve vzoru hadí kůže v lakované úpravě. Stabilní středně vysoký podpatek. Aplikace kovového elementu s logem značky. Pohodlná dámská obuv nadčasového střihu.

3 499 Kč
Zobrazeno 1 - 16 z 16

Top