Obuv
Výrobce
Velikost
Barva
Materiál
Cena
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty LOVE MOSCHINO z kolekce podzim/ zima. Svršek ze sametu černé barvy. Hravá aplikace kontrastních nášivek a nápisů. Sofistikovaný model obuvi s ostrou špičkou. Zapínání pomocí zipu na vnitřní straně obuvi. Nízký jehlový podpatek.

6 250 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty PARIS HILTON z kolekce jaro/léto. Svršek z broušené syntetické kůže červené barvy. Velmi elegantní model podtrhující ženskou siluetu. Originální střih s otevřenou ostře zarovnanou špičkou. Pohodlné nazouvání pomocí postranního zipu. Vysoký stabilní podpatek.

2 010 Kč 2 710 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty PARIS HILTON z kolekce jaro/léto. Svršek z broušené syntetické kůže pudrově růžové barvy. Velmi elegantní model podtrhující ženskou siluetu. Originální střih s otevřenou ostře zarovnanou špičkou. Pohodlné nazouvání pomocí postranního zipu. Vysoký stabilní podpatek.

2 010 Kč 2 710 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty PARIS HILTON z kolekce jaro/léto. Svršek z broušené syntetické kůže černé barvy. Velmi elegantní model podtrhující ženskou siluetu. Originální střih s otevřenou ostře zarovnanou špičkou. Pohodlné nazouvání pomocí postranního zipu. Vysoký stabilní podpatek.

2 010 Kč 2 710 Kč

Dámské kotníčkové boty ARNALDO TOSCANI z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké přírodní kůže černé barvy. Letní model s perforováním a otevřenou špičkou. Pohodlné nazouvání pomocí zipu v patní části obuvi. Vysoký stabilní podpatek. Velmi elegantní střih.

1 860 Kč 2 180 Kč

Dámské kotníčkové boty ARNALDO TOSCANI z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké přírodní kůže tmavě hnědé barvy. Propracovaný perforovaný vzor s florálním motivem. Otevřená špička. Pohodlné nazouvání pomocí elastických pruženek na vnitřní straně obuvi. Vysoký stabilní podpatek. Elegantní střih.

1 750 Kč 2 020 Kč

Dámské kotníčkové boty ARNALDO TOSCANI z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké přírodní kůže černé barvy. Propracovaný perforovaný vzor s florálním motivem. Otevřená špička. Pohodlné nazouvání pomocí elastických pruženek na vnitřní straně obuvi. Vysoký stabilní podpatek. Elegantní střih.

1 750 Kč 2 020 Kč

Dámské kotníčkové boty ARNALDO TOSCANI z kolekce jaro/léto. Svršek z broušené přírodní kůže béžové barvy. Zapínání pomocí zipu na vnitřní straně obuvi. Nízký stabilní podpatek. Kontrastní detail v elegantním vzoru. Rafinovaný model s kulatou špičkou. Komfortní zvýšená podešev.

1 860 Kč 2 180 Kč

Dámské kotníčkové boty ARNALDO TOSCANI z kolekce jaro/léto. Svršek z kombinace hladké a broušené přírodní kůže v odstínech hnědé. Pohodlné nazouvání pomocí elastických pruženek po stranách obuvi. Nízký stabilní podpatek. Elegantní kontrastní lemování. Rafinovaný model s kulatou špičkou.

1 860 Kč 2 180 Kč

Dámské kotníčkové boty ARNALDO TOSCANI z kolekce jaro/léto. Svršek z broušené přírodní kůže tmavě modré barvy. Pohodlné nazouvání pomocí zipu na vnitřní straně obuvi. Nízký stabilní podpatek. Model ve stylu vintage s kulatou špičkou.

1 650 Kč 2 020 Kč

Dámské kotníčkové boty ARNALDO TOSCANI z kolekce jaro/léto. Svršek z broušené přírodní kůže tmavě modré barvy. Pohodlné nazouvání pomocí zipu po stranách obuvi. Vysoký jehlový podpatek. Velmi elegantní střih s ostrou špičkou.

1 860 Kč 2 020 Kč

Dámské kotníčkové boty ARNALDO TOSCANI z kolekce jaro/léto. Svršek z broušené přírodní kůže tmavě šedé barvy. Pohodlné nazouvání pomocí zipu po stranách obuvi. Vysoký jehlový podpatek. Velmi elegantní střih s ostrou špičkou.

1 860 Kč 2 020 Kč

Dámské kotníčkové boty ARNALDO TOSCANI z kolekce jaro/léto. Svršek z broušené přírodní kůže tmavě hnědé barvy. Pohodlné nazouvání pomocí zipu po stranách obuvi. Vysoký jehlový podpatek. Velmi elegantní střih s ostrou špičkou.

1 860 Kč 2 180 Kč
Doprava zdarma

Dámské kožené kotníčkové boty U.S. POLO z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže hnědé barvy. Zapínání na postranní zip. Dekorativní masivní pásek s výraznou sponou. Módní zvýšená platforma. Vysoký robustní podpatek.

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku a platformě U.S. POLO z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže černé barvy. Zapínání na postranní zip. Dekorativní pásek v patní části obuvi. Módní zvýšená platforma. Vysoký robustní podpatek.

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku a platformě U.S. POLO z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže hnědé barvy. Zapínání na postranní zip. Dekorativní pásek v patní části obuvi. Módní zvýšená platforma. Vysoký robustní podpatek.

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku PIERRE CARDIN z kolekce jaro/léto. Svršek z kombinace přírodní broušené a hladké kůže černé barvy. Originální model v zajímavé aplikaci materiálu. Zapínání pomocí postranního zipu. Vysoký stabilní podpatek. Styl glamour.

2 010 Kč 2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku FONTANA 2.0 z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní broušené kůže černé barvy. Zdobení třásněmi a jemným páskem s kovovou sponou. Pohodlný středně vysoký podpatek. Zapínání na postranní zip. Nadčasový střih.

2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku PIERRE CARDIN z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže černé barvy. Elegantní šněrovací model. Vysoký stabilní podpatek. Styl glamour.

2 010 Kč 2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku PIERRE CARDIN z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže béžové barvy. Kontrastní podešev. Elegantní šněrovací model. Vysoký stabilní podpatek. Styl glamour.

2 010 Kč 2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku PIERRE CARDIN z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže černé barvy. Zapínání na zip. Lesklý stabilní podpatek. Sofistikovaný střih. Velmi ženský model.

2 010 Kč 2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku PIERRE CARDIN z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže hnědooranžové barvy. Zapínání na zip. Lesklý stabilní podpatek. Sofistikovaný střih. Velmi ženský model.

2 010 Kč 2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku PIERRE CARDIN z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní kůže černé barvy s páskem v imitaci hadí kůže. Zapínání na zip. Vysoký stabilní podpatek. Jemně zvýšená platforma. Nadčasový střih.

2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku PIERRE CARDIN z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní kůže bronzové barvy v imitaci hadí kůže. Módní lesklý vzhled. Zapínání na zip. Vysoký stabilní podpatek. Sofistikovaný střih. Velmi ženský model.

2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku PIERRE CARDIN z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní kůže černé barvy v imitaci hadí kůže. Módní lesklý vzhled. Zapínání na zip. Vysoký stabilní podpatek. Sofistikovaný střih. Velmi ženský model.

2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku FONTANA 2.0 z kolekce podzim/ zima. Svršek ze sametu černé barvy s efektem krajky. Stabilní vysoký podpatek neobvyklého tvaru. Zapínání na zip. Originální extravagantní model. Zajímavá struktura materiálu.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku FONTANA 2.0 z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetické broušené kůže černé barvy. Semišový efekt. Stabilní vysoký podpatek neobvyklého tvaru. Zapínání na zip. Originální extravagantní model s neobyčejným podpatkem.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku FONTANA 2.0 z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní broušené kůže černé barvy v kombinaci s elastickou pruženkou. Zajímavý střih v aplikaci geometrických tvarů. Pohodlné nazouvání. Vysoký jehlový podpatek. Originální elegantní model.

2 280 Kč 2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku MADE IN ITALIA z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetické kůže černé barvy v kombinaci se syntetickým semišem. Kovový zip po stranách. Robustní vysoký podpatek. Módní zvýšená platforma. Nádherné kovové elementy.

2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku MADE IN ITALIA z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetické kůže oříškově hnědé barvy v kombinaci se syntetickým semišem. Kovový zip po stranách. Robustní vysoký podpatek. Módní zvýšená platforma. Nádherné kovové elementy.

2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku FONTANA 2.0 z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetické broušené kůže černé barvy v kombinaci s lakovanými detaily. Nádherné zdobení šrasovými kamínky. Stabilní vysoký podpatek. Zapínání pomocí postranního zipu. Originální elegantní model.

2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku FONTANA 2.0 z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetické broušené kůže šedé barvy v kombinaci s lakovanými detaily. Nádherné zdobení šrasovými kamínky. Stabilní vysoký podpatek. Zapínání pomocí postranního zipu. Originální elegantní model.

2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku FONTANA 2.0 z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetické broušené kůže bordó barvy v patentovaném geometrickém vzoru. Stabilní vysoký podpatek. Zapínání na zip. Originální elegantní model. Ostrá špička bot.

2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku FONTANA 2.0 z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetické broušené kůže hnědé barvy v patentovaném geometrickém vzoru. Stabilní vysoký podpatek v třpytivém provedení. Zapínání na zip. Originální elegantní model. Ostrá špička bot.

2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku FONTANA 2.0 z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetického semiše v krásné trojkombinaci barev. Metalický efekt. Módní lesklá špička.   Stabilní vysoký podpatek. Zapínání na zip. Originální elegantní model. Ostrá špička bot.

2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku FONTANA 2.0 z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetického semiše v krásné trojkombinaci barev. Metalický efekt. Módní lesklá špička.   Stabilní vysoký podpatek. Zapínání na zip. Originální elegantní model. Ostrá špička bot.

2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku FONTANA 2.0 z kolekce podzim/ zima. Svršek z třpytivého textilu šedé barvy. Kulatá špička. Stabilní vysoký podpatek. Zapínání na postranní zip. Velmi trendy model.

2 010 Kč 2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku FONTANA 2.0 z kolekce podzim/ zima. Svršek z třpytivého textilu černé barvy. Kulatá špička. Stabilní vysoký podpatek. Zapínání na postranní zip. Velmi trendy model.

2 010 Kč 2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku FONTANA 2.0 z kolekce podzim/ zima. Svršek ze sametu černé barvy s velmi originálním zdobením podpatku. Stabilní vysoký podpatek neobvyklého tvaru a vzoru. Zapínání na postranní zip. Originální extravagantní model.

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku FONTANA 2.0 z kolekce podzim/ zima. Svršek z velmi originálního textilu lila barvy s efektem černé krajky. Stabilní vysoký podpatek neobvyklého tvaru. Zapínání na zip. Originální extravagantní model. Zajímavá struktura materiálu.

2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku FONTANA 2.0 z kolekce podzim/ zima. Svršek ze sametu hnědé barvy s efektem černé krajky. Stabilní vysoký podpatek neobvyklého tvaru. Zapínání na zip. Originální extravagantní model.

2 010 Kč 2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku FONTANA 2.0 z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní broušené kůže bordó barvy v kontrastu s černou. Zajímavý střih v aplikaci geometrických tvarů. Pohodlné nazouvání pomocí elastické pruženky. Vysoký jehlový podpatek. Originální model.

2 280 Kč 2 550 Kč
Zobrazeno 1 - 42 z 83

Top