Obuv
Výrobce
Velikost
Barva
Materiál
Cena

Dámské kotníčkové boty Arnaldo Toscani z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže černé barvy. Klasický americký střih dámské obuvi s ostrou špičkou. Pohodlné nazouvání díky elastickým pruženkám. Nízký komfortní podpatek.

1 750 Kč 2 020 Kč

Dámské kotníčkové boty Arnaldo Toscani z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže bílé barvy. Klasický americký střih dámské obuvi s ostrou špičkou. Pohodlné nazouvání díky elastickým pruženkám. Nízký komfortní podpatek.

1 750 Kč 2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty Arnaldo Toscani z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže červené barvy. Klasická pérka s dvojitým prošíváním a špičkou mandlového tvaru. Pohodlné nazouvání díky zipu v patní části obuvi. Nízký komfortní podpatek.

2 020 Kč

Dámské kotníčkové boty Arnaldo Toscani z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže oříškově hnědé barvy. Klasická pérka s dvojitým prošíváním a špičkou mandlového tvaru. Pohodlné nazouvání díky zipu v patní části obuvi. Nízký komfortní podpatek.

1 750 Kč 2 020 Kč

Dámské kotníčkové boty Arnaldo Toscani z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže černé barvy. Zajímavý detail v podobě perforování s etnickým motivem. Klasická pérka s dvojitým prošíváním a špičkou mandlového tvaru. Pohodlné nazouvání díky zipu v patní části obuvi. Nízký komfortní podpatek.

1 750 Kč 2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty Arnaldo Toscani z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže hnědé barvy. Zajímavý detail v podobě perforování s etnickým motivem. Klasická pérka s dvojitým prošíváním a špičkou mandlového tvaru. Pohodlné nazouvání díky zipu v patní části obuvi. Nízký komfortní podpatek.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty ANA LUBLIN z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké přírodní kůže černé barvy. Módní masivní obuv s nepřehlédnutelným designem. Originální střih se zipem v oblasti nártu. Elastická vložka pro snadné nazouvání. Pohodlný nízký podpatek a masivní podešev zdobená kovovými cvočky. Jemné prošívání.

2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty ANA LUBLIN z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní kůže oříškově hnědé barvy. Módní masivní boty s nepřehlédnutelným designem. Originální střih se zipem v oblasti nártu. Elastická vložka v kontrastní černé barvě pro snadné nazouvání. Pohodlný nízký podpatek a masivní podešev zdobená kovovými cvočky. Jemné prošívání.

2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty ANA LUBLIN z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní hladké kůže černé barvy. Módní boty typu Biker Boots. Bohaté zdobení kulatými kovovými cvoky. Aplikace robustního pásku se sponou. Asymetrický střih horního okraje. Horký trend sezóny.

2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty PIERRE CARDIN z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže hnědooranžové barvy. Módní zdobení přezkami a kovovými sponami. Zapínání na zip. Nízký pohodlný podpatek. Trendy model.

2 550 Kč 2 820 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty PIERRE CARDIN z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže černé barvy. Módní zdobení přezkami a kovovými sponami. Zapínání na zip. Nízký pohodlný podpatek.

2 550 Kč 2 820 Kč

Dámské kotníčkové šněrovací boty ANA LUBLIN z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy v originálním kontrastu s jazykem z broušené kůže. Výrazná aplikace kovových oček pro tkaničky. Zimní podešev se vzorkem. Jemné lemování kovovým zipem. Módní styl.

1 750 Kč

Dámské kotníčkové boty ANA LUBLIN z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Módní šněrování, dvojí zip. Zajímavý vzor hvězd po sranách obuvi. Trendy střih.

1 750 Kč

Dámské kotníčkové boty ANA LUBLIN z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetické hladké kůže černé barvy. Módní boty typu Biker Boots. Bohaté zdobení hranatými kovovými cvoky. Dvojí aplikace pásků se sponami. Podešev lemovaná mikro kovovými cvočky. Trendy model.

1 480 Kč

Dámské kotníčkové boty ANA LUBLIN z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetické hladké kůže černé barvy. Módní boty typu Biker Boots. Dekorativní postranní kovové elementy. Zapínání na zip pro pohodlné nazouvání. Podešev lemovaná mikro kovovými cvočky. Horký trend.

1 480 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty ANA LUBLIN z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetické hladké kůže černé barvy. Módní boty typu Biker Boots. Dekorativní postranní spony. Zapínání na zip pro pohodlné nazouvání. Módní zvýšená platforma. Horký trend.

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámské kožené kotníčkové boty na platformě ANA LUBLIN z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní kůže černé barvy. Zapínání na postranní zip. Zimní podešev se vzorkem. Jemné zdobení kovovými elementy. Trendy stylový design.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské kožené kotníčkové boty na platformě ANA LUBLIN z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní kůže hnědé barvy. Zapínání na postranní zip. Zimní podešev se vzorkem. Jemné zdobení kovovými elementy. Trendy stylový design.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské kožené kotníčkové boty ANA LUBLIN z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké  přírodní kůže černé barvy. Zapínání na zip. Zimní podešev se vzorkem. Jemné zdobení kovovými elementy. Nadčasový střih.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty ANA LUBLIN z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetického semiše v modré barvě. Módní šněrování, sametové tkaničky. Zapínání na postranní zip. Trendy střih.

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty ANA LUBLIN z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetického semiše v barvě bordó. Módní šněrování, sametové tkaničky. Zapínání na postranní zip. Trendy střih.

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámské kožené kotníčkové boty ANA LUBLIN z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní kůže platinově hnědé barvy s metalickým efektem. Módní boty typu Biker Boots. Dekorativní postranní spony. Pohodlný nízký podpatek. Horký trend.

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámské kožené kotníčkové boty ANA LUBLIN z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní kůže šedé barvy s metalickým efektem. Módní boty typu Biker Boots. Dekorativní postranní spony. Pohodlný nízký podpatek. Horký trend.

2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty LAURA BIAGIOTTI z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetické kůže černé barvy. Model ve stylu Chelsea Boots. Elastická pruženka pro pohodlné nošení s originálním zdobením kovovými čepy. Nadčasový britský model v italské kvalitě.

2 010 Kč 2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty MADE IN ITALIA z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní kůže hnědé barvy s voděodolnou úpravou. Model ve stylu Chelsea Boots. Zimní podešev se vzorkem. Elastická pruženka pro pohodlné nošení v netradiční červené barvě. Nadčasový britský model v italské kvalitě.

2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty MADE IN ITALIA z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní kůže černé barvy s voděodolnou úpravou. Model ve stylu Chelsea Boots. Zimní podešev se vzorkem. Elastická pruženka pro pohodlné nošení v netradiční modré barvě. Nadčasový britský model v italské kvalitě.

2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty MADE IN ITALIA z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní kůže černé barvy s voděodolnou úpravou. Model ve stylu Chelsea Boots. Zimní podešev se vzorkem. Elastická pruženka pro pohodlné nošení v netradiční žluté barvě. Nadčasový britský model v italské kvalitě.

2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové polobotky ve stylu Desert Boots MADE IN ITALIA z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní broušené kůže šedé barvy. Kontrastní lemování ve světle modré. Nadšasový model. Pohodlné nazouvání. Elegantní klasický styl. Moderní barevná podešev.  

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové polobotky ve stylu Desert Boots MADE IN ITALIA z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní broušené kůže oříškově hnědé barvy. Nadšasový model. Pohodlné nazouvání. Elegantní klasický styl.

2 020 Kč

Dámské kotníčkové polobotky ve stylu Desert Boots MADE IN ITALIA z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní broušené kůže červené barvy. Nadšasový model. Pohodlné nazouvání. Elegantní klasický styl.

1 750 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové polobotky ve stylu Desert Boots MADE IN ITALIA z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní broušené kůže světle hnědé barvy. Nadšasový model. Pohodlné nazouvání. Elegantní klasický styl.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové polobotky ve stylu Desert Boots MADE IN ITALIA z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní broušené kůže tmavé béžové barvy. Nadšasový model. Pohodlné nazouvání. Originální zdobení třásněmi v oblasti nártu.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové polobotky ve stylu Desert Boots MADE IN ITALIA z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní broušené kůže tmavě hnědé barvy. Nadšasový model. Pohodlné nazouvání. Originální zdobení třásněmi v oblasti nártu.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové polobotky ve stylu Desert Boots MADE IN ITALIA z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní broušené kůže šedé barvy. Nadšasový model. Pohodlné nazouvání. Originální zdobení třásněmi v oblasti nártu.

2 020 Kč

Dámské kotníčkové polobotky ve stylu Desert Boots ANA LUBLIN z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní kůže modré barvy s aplikací glitrů. Módní lesklý vzhled. Pohodlné nazouvání.

1 750 Kč

Dámské kotníčkové polobotky ve stylu Desert Boots ANA LUBLIN z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní kůže černé barvy s aplikací glitrů. Módní lesklý vzhled. Pohodlné nazouvání.

1 750 Kč
Doprava zdarma

Dámské klínové kotníčkové tenisky ANA LUBLIN z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetické kůže tmavě modré barvy v kombinaci s kontrastními textilními detaily. Geometrický vzor materiálu v patní části. Postranní zipy pro snadné nazouvání. Extravagantní model sportovně elegantní obuvi.

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámské klínové kotníčkové tenisky ANA LUBLIN z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetické kůže zlatohnědé barvy v kombinaci s kontrastními textilními detaily. Geometrický vzor materiálu v patní části. Postranní zipy pro snadné nazouvání. Extravagantní model sportovně elegantní obuvi.

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací kotníčkové boty ANA LUBLIN z kolekce podzim/ zima. Svršek z kombinace hladké přírodní a syntetické kůže černé barvy. Originální lemování horní části obuvi kovovým zipem. Vysoká dvoubarevná podrážka. Trendy masivní styl. Horký trend sezóny.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty ve stylu Biker Boots ANA LUBLIN z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Zapínání na zip pro pohodlné nazouvání. Zajímavý detail v podobě pásků s kovovými elementy. Efektní vrásnění materiáluv oblasti nártu. Módní zvýšená platforma.

2 020 Kč

Dámské kotníčkové boty na platformě ANA LUBLIN z kolekce podzim/ zima. Svršek v kombinaci hladké a broušené syntetické kůže černé barvy. Zapínání na zip pro pohodlné nazouvání. Zajímavý detail v podobě pásku s kovovými elementy. Pohodlný nízký podpatek. Módní platforma.

1 750 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty ANA LUBLIN z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní kůže černé barvy. Zapínání na zip v patní části obuvi. Šněrování a kovové elementy. Pohodlný nízký podpatek. Robustní zimní podrážka.

2 550 Kč
Zobrazeno 1 - 42 z 42

Top