Doprava zdarma

Dámské lodičky MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z broušené přírodní kůže černé barvy. Sofistikovaný model obuvi s upínacím páskem kolem kotníku. Originální střih s asymetrickými pásky přes nárt. Velmi vysoký stabilní podpatek.

3 199 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky PARIS HILTON z kolekce jaro/ léto. Svršek z broušené syntetické kůže černé barvy. Výjimečný design dámské obuvi s otevřenou patou. Aplikace množství kovových elementů. Kontrastní metalický pásek v doplňkové zlaté. Zapínání pomocí upínacího pásku s kovovou sponou. Vysoký jehlový podpatek.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky PARIS HILTON z kolekce jaro/ léto. Svršek z broušené syntetické kůže růžové barvy. Výjimečný design dámské obuvi s otevřenou patou. Aplikace množství kovových elementů. Kontrastní metalický pásek. Zapínání pomocí upínacího pásku s kovovou sponou. Vysoký jehlový podpatek.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky PARIS HILTON z kolekce jaro/ léto. Svršek z broušené syntetické kůže červené barvy. Výjimečný design dámské obuvi s otevřenou patou. Aplikace množství kovových elementů. Kontrastní metalický pásek. Zapínání pomocí upínacího pásku s kovovou sponou. Vysoký jehlový podpatek.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky PARIS HILTON z kolekce jaro/ léto. Svršek z broušené syntetické kůže černé barvy. Výjimečný design dámské obuvi s elegantním páskem podél nártu. Aplikace drobných kovových elementů ve špičce obuvi. Zapínání pomocí upínacího pásku s kovovou sponou. Vysoký jehlový podpatek.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky PARIS HILTON z kolekce jaro/ léto. Svršek z broušené syntetické kůže korálově červené barvy. Výjimečný design dámské obuvi s elegantním páskem podél nártu. Aplikace drobných kovových elementů ve špičce obuvi. Zapínání pomocí upínacího pásku s kovovou sponou. Vysoký jehlový podpatek.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky PARIS HILTON z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké syntetické kůže růžové barvy. Metalický vzhled. Klasický design s ostrou špičkou obuvi. Vysoký jehlový podpatek. Tradiční dámská móda.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky PARIS HILTON z kolekce jaro/ léto. Svršek z broušené syntetické kůže černé barvy. Elegantní použití stříbrných metalických pásků ve špičce obuvi. Otevřená špička obuvi mandlového tvaru. Jemný upínací pásek nad kotníkem. Vysoký jehlový podpatek. Velmi ženský model.

3 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky PARIS HILTON z kolekce jaro/ léto. Svršek z broušené syntetické kůže fialkově růžové barvy. Elegantní použití metalických pásků ve špičce obuvi. Otevřená špička obuvi mandlového tvaru. Jemný upínací pásek nad kotníkem. Vysoký jehlový podpatek. Velmi ženský model.

3 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky PARIS HILTON z kolekce jaro/ léto. Svršek z broušené syntetické kůže pískově žluté barvy. Elegantní použití metalických pásků ve špičce obuvi. Otevřená špička obuvi mandlového tvaru. Jemný upínací pásek nad kotníkem. Vysoký jehlový podpatek. Velmi ženský model.

3 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké přírodní kůže černé barvy. Klasický design s ostrou špičkou obuvi. Vysoký jehlový podpatek. Tradiční dámská móda.

3 199 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké přírodní kůže modré barvy. Klasický design s ostrou špičkou obuvi. Vysoký jehlový podpatek. Tradiční dámská móda.

3 199 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké přírodní kůže červené barvy. Klasický design s ostrou špičkou obuvi. Vysoký jehlový podpatek. Tradiční dámská móda.

3 199 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké přírodní kůže pudrově růžové barvy. Klasický design s ostrou špičkou obuvi. Vysoký jehlový podpatek. Tradiční dámská móda.

3 199 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní broušené kůže modré barvy. Klasický design s ostrou špičkou obuvi. Vysoký jehlový podpatek. Tradiční dámská móda.

3 199 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní broušené kůže béžové barvy. Klasický design s ostrou špičkou obuvi. Vysoký jehlový podpatek. Tradiční dámská móda.

3 199 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní broušené kůže červené barvy. Klasický design s ostrou špičkou obuvi. Vysoký jehlový podpatek. Tradiční dámská móda.

3 199 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní broušené kůže černé barvy. Originální design s aplikací kontrastních zlatých tkaniček v oblasti nártu. Otevřená pata obuvi. Upínací pásek s jemnou postranní sponou. Vysoký jehlový podpatek.

3 199 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní broušené kůže béžové barvy. Originální design s aplikací kontrastních zlatých tkaniček v oblasti nártu. Otevřená pata obuvi. Upínací pásek s jemnou postranní sponou. Vysoký jehlový podpatek.

3 199 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z broušené přírodní kůže červené barvy. Sofistikovaný model obuvi s upínacím páskem kolem kotníku. Originální střih s asymetrickými pásky přes nárt. Velmi vysoký stabilní podpatek.

3 199 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z broušené přírodní kůže béžové barvy. Sofistikovaný model obuvi s upínacím páskem kolem kotníku. Originální střih s asymetrickými pásky přes nárt. Velmi vysoký stabilní podpatek.

3 199 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky PARIS HILTON z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké syntetické kůže dvou kontrastních barev- černé a stříbrné. Patní část obuvi v metalické úpravě. Klasický design s ostrou špičkou. Jemný upínací pásek v oblasti kotníku. Vysoký jehlový podpatek. Nepřehlédnutelný model.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky PARIS HILTON z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké syntetické kůže dvou kontrastních odstínů růžové barvy. Patní část obuvi v metalické úpravě. Klasický design s ostrou špičkou. Jemný upínací pásek v oblasti kotníku. Vysoký jehlový podpatek. Nepřehlédnutelný model.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky PARIS HILTON z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké syntetické kůže modré barvy. Metalický vzhled. Klasický design s ostrou špičkou obuvi. Vysoký jehlový podpatek. Tradiční dámská móda.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky PARIS HILTON z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké syntetické kůže žluté barvy. Metalický vzhled. Klasický design s ostrou špičkou obuvi. Vysoký jehlový podpatek. Tradiční dámská móda.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky PARIS HILTON z kolekce jaro/ léto. Svršek z broušené syntetické kůže černé barvy. Hravá květinová aplikace na špičce obuvi. Vysoký jehlový podpatek. Klasika v novém designu.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky PARIS HILTON z kolekce jaro/ léto. Svršek z broušené syntetické kůže pudrově růžové barvy. Hravá květinová aplikace na špičce obuvi. Vysoký jehlový podpatek. Klasika v novém designu.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky VERSACE JEANS z kolekce jaro/ léto. Luxusní model s charakteristickou kovovou aplikací značky ve špičce obuvi. Svršek z hladké syntetické kůže v klasické černé. Kontrastní jehlový podpatek v metalické zlaté. Komfortní zvýšená podešev. Ostrá špička obuvi. Nadčasový design podtrhující ženskou siluetu.

5 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky na platformě MADE IN ITALIA z kolekce podzim/ zima. Svršek ze sametu perleťově šedé barvy. Extravagantní střih obuvi s velmi výraznou platformou. Nekonvenčí model s otevřenou špičkou. Lemování podešve v kontrastním lesklém provedení. Výrazný trendy model.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky V19.69 z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní kůže zlaté barvy s metalickým efektem. Zajímavé propojení dvou jemných pásků v oblasti nártu do tvaru písmene "T". Vysoký jehlový podpatek. Velmi elegantní nadčasový model. Originální střih.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky V19.69 z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní kůže černé barvy s třpytivým efektem. Zajímavé propojení dvou jemných pásků v oblasti nártu do tvaru písmene "T". Vysoký jehlový podpatek. Velmi elegantní nadčasový model. Originální střih.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní broušené kůže modré barvy. Neotřelý mokasínový střih. Aplikace třášní a mašle ve špičce obuvi. Vysoký stabilní podpatek. Nekonvenčí model.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní broušené kůže oranžové barvy. Neotřelý mokasínový střih. Aplikace třášní a mašle ve špičce obuvi. Vysoký stabilní podpatek. Nekonvenčí model.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké eko kůže béžové barvy se zlatým žíháním. Propracovaný střih obuvi se zavazováním na tkaničku v patní části obuvi. Elegantní perforování ve tvaru symetrických kapek v oblati nártu. Vysoký jehlový podpatek. Mírně zvýšená platforma. Elegantní neotřelý model pro zvláštní příležitosti.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké syntetické kůže bílé barvy se stříbrným žíháním. Propracovaný střih obuvi se zavazováním pomocí tkaniček v patní části obuvi. Elegantní...

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky na platformě V19.69 z kolekce jaro/ léto. Svršek ze syntetické kůže červené barvy v kontrastní úpravě. Elegantní zlatá stélka lemující podešev. Upínací pásek v oblasti kotníku s jemnou kovovou sponou. Vysoký jehlový podpatek a módní zvýšená platforma. Klasický střih obuvi s otevřenou špičkou.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky na platformě V19.69 z kolekce jaro/ léto. Svršek ze syntetické kůže černé barvy v kontrastní úpravě. Elegantní zlatá stélka lemující podešev. Upínací pásek v oblasti kotníku s jemnou kovovou sponou. Vysoký jehlový podpatek a módní zvýšená platforma. Klasický střih obuvi s otevřenou špičkou.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky V19.69 z kolekce jaro/ léto. Svršek z textilního materiálu platinové barvy s originální aplikací kovových elementů ve zlatém odstínu. Ostrá špička klasického střihu obuvi. Vysoký jehlový podpatek. Velmi elegantní a stylový design.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky V19.69 z kolekce jaro/ léto. Svršek z textilního materiálu černé barvy s originální aplikací kovových elementů. Ostrá špička klasického střihu obuvi. Vysoký jehlový podpatek. Elegantní spojení černé barvy a kovu. Stylový design.

2 399 Kč

Dámské lodičky V19.69 z kolekce jaro/ léto. Svršek z lakované syntetické kůže stříbrné barvy. Zajímavý střih obuvi výrazně zdobený úzkými pásky. Originální zavazování pomocí jemné tkaničky v oblasti nártu. Velmi vysoký jehlový podpatek.

0 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky V19.69 z kolekce jaro/ léto. Svršek z lakované syntetické kůže černé barvy. Zajímavý střih obuvi výrazně zdobený úzkými pásky. Originální zavazování pomocí jemné tkaničky v oblasti nártu. Velmi vysoký jehlový podpatek.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky na platformě MADE IN ITALIA z kolekce podzim/ zima. Svršek z lakované syntetické kůže stříbrné barvy. Zajímavý asymetrický střih klasické obuvi s velmi výraznou platformou. Vysoký podpatek. Otevřená špička. Nekonvenční ženský model.

2 099 Kč
Zobrazeno 1 - 42 z 111

Top