Dámské žabky na klínovém podpatku U.S. POLO. Svršek ze syntetické kůže hnědé barvy. Jemné detaily v kontrastní růžové. Stélka z jemného syntetického materiálu. Trendy klínový podpatek a zvýšená platforma. Tradiční střih ve velmi ženském designu.

1 399 Kč

Dámské žabky na klínovém podpatku U.S. POLO. Svršek ze syntetické kůže růžové barvy. Jemné detaily v kontrastní bílé. Stélka z jemného syntetického materiálu. Trendy klínový podpatek a zvýšená platforma. Tradiční střih ve velmi ženském designu.

0 Kč

Dámské žabky na klínovém podpatku U.S. POLO. Svršek ze syntetické kůže tmavě modré barvy. Jemné detaily v kontrastní fialové. Stélka z jemného syntetického materiálu. Trendy klínový podpatek a zvýšená platforma. Tradiční střih ve velmi ženském designu.

1 399 Kč

Dámské žabky na klínovém podpatku U.S. POLO. Svršek ze syntetické kůže stříbrné barvy s metalickým efektem. Stélka v kontrastní bílé z jemného syntetického materiálu. Trendy klínový podpatek a zvýšená platforma. Tradiční střih ve velmi ženském designu.

1 399 Kč

Dámské žabky U.S. POLO. Svršek ze syntetického materiálu tmavě modré barvy. Velmi ženský design stélky s florálními motivy. Hravý model v imitaci lýka. Klasický střih sportovní obuvi pro trendy městský outfit.

1 499 Kč

Dámské žabky U.S. POLO. Svršek ze syntetického materiálu růžové barvy. Velmi ženský design stélky s florálními motivy. Hravý model v imitaci lýka. Klasický střih sportovní obuvi pro trendy městský outfit.

1 499 Kč

Dámské žabky U.S. POLO. Svršek ze syntetického materiálu mentolově zelené barvy. Velmi ženský design stélky s florálními motivy. Hravý model v imitaci lýka. Klasický střih sportovní obuvi pro trendy městský outfit.

1 499 Kč

Dámské žabky na klínovém podpatku U.S. POLO. Svršek ze syntetického materiálu černé barvy. Drobné detaily v kontrastní bílé. Trendy klínový podpatek a zvýšená platforma v originálním etno vzoru. Tradiční střih ve velmi ženském designu.

1 499 Kč

Dámské žabky na klínovém podpatku U.S. POLO. Svršek ze syntetického materiálu stříbrné barvy. Drobné detaily v kontrastní bílé. Trendy klínový podpatek a zvýšená platforma v originálním etno vzoru. Tradiční střih ve velmi ženském designu.

1 499 Kč

Dámské žabky na klínovém podpatku U.S. POLO. Svršek ze syntetického materiálu červené barvy. Drobné detaily v kontrastní bílé. Trendy klínový podpatek a zvýšená platforma v originálním etno vzoru. Tradiční střih ve velmi ženském designu.

1 499 Kč

Dámské žabky na klínovém podpatku U.S. POLO. Svršek ze syntetické kůže zlaté barvy s metalickým efektem. Stélka v harmonické béžové z jemného syntetického materiálu. Trendy klínový podpatek a zvýšená platforma. Tradiční střih ve velmi ženském designu.

1 399 Kč

Dámské žabky na klínovém podpatku U.S. POLO. Svršek z broušené syntetické kůže černé barvy. Drobné detaily v kontrastní bílé. Stélka z jemného syntetického materiálu. Trendy klínový podpatek a zvýšená platforma. Tradiční střih ve velmi ženském designu.

1 399 Kč

Dámské žabky U.S. POLO. Svršek ze syntetického materiálu černé a bílé barvy. Velmi ženský design stélky v nadčasovém pruhovaném vzoru. Hravý model v námořnickém stylu. Klasický střih sportovní obuvi pro trendy městský outfit.

1 499 Kč

Dámské korkové žabky do města i k rekreaci ANA LUBLIN. Svršek ze syntetické kůže stříbrné barvy s glitrovou úpravou. Stélka z jemného mikrovlákna. Postranní utahovací spona. Tradiční střih v novém designu.

1 799 Kč

Dámské korkové žabky do města i k rekreaci ANA LUBLIN. Svršek ze syntetické kůže fialové barvy s glitrovou úpravou. Stélka z jemného mikrovlákna. Postranní utahovací spona. Tradiční střih v novém designu.

1 799 Kč

Dámské korkové žabky do města i k rekreaci ANA LUBLIN. Svršek ze syntetické kůže černé barvy s glitrovou úpravou. Stélka z jemného mikrovlákna. Postranní utahovací spona. Tradiční střih v novém designu.

1 799 Kč

Dámské žabky na podpatku ANA LUBLIN. Svršek z hladké syntetické kůže stříbrné barvy v lakované úpravě. Upínací pásek kolem kotníku s jemnou sponou. Nízký podpatek originálního kruhového tvaru. Designový kousek dámské obuvi .

1 799 Kč

Dámské žabky na podpatku ANA LUBLIN. Svršek z hladké syntetické kůže měděné barvy v lakované úpravě. Upínací pásek kolem kotníku s jemnou sponou. Nízký podpatek originálního kruhového tvaru. Designový kousek dámské obuvi .

1 799 Kč

Dámské žabky pro sport a rekreaci ANA LUBLIN. Svršek z hladké přírodní kůže černé barvy. Stélka v kontrastní hnědé. Výraznou podešev lemuje lýkový pásek. Klasický střih ve stylovém pojetí.

0 Kč

Dámské žabky pro sport a rekreaci ANA LUBLIN. Svršek z hladké přírodní kůže stříbrné barvy. Stélka v kontrastní hnědé. Výraznou podešev lemuje lýkový pásek. Klasický střih ve stylovém pojetí.

1 799 Kč

Unisexové žabky pro sport a rekreaci SUPERGA. Svršek kombinuje detaily modré a zelené barvy. Pásky a podešev zdobí logo značky.

799 Kč

Dámské klínové žabky do města i k rekreaci SUPERGA. Svršek z přírodní broušené kůže bílé barvy. Podšívka z přírodní kůže hnědé barvy. Stélka z jemného mikrovlákna. Postranní utahovací spona. Velmi ženský střih.

1 199 Kč

Dámské klínové žabky do města i k rekreaci SUPERGA. Svršek z přírodní broušené kůže pastelově růžové barvy. Podšívka z přírodní kůže hnědé barvy. Stélka z jemného mikrovlákna. Postranní utahovací spona. Velmi ženský střih.

1 199 Kč
Zobrazeno 1 - 23 z 23

Top