Využijte 10% SLEVU na nákup od 01.12. - 31.12.2018.
*** slevový kód: botteganaděluje ***
Garance DORUČENÍ DO VÁNOC pro objednávky přijaté do neděle 9. prosince.
Obuv
Velikost
Barva
Cena

Dámské žabky na klínovém podpatku U.S. POLO. Svršek ze syntetického materiálu zlaté barvy. Drobné detaily v kontrastní bílé. Trendy klínový podpatek a zvýšená platforma v originálním etno vzoru. Tradiční střih ve velmi ženském designu.

1 160 Kč 1 270 Kč

Dámské žabky na klínovém podpatku U.S. POLO. Svršek ze syntetického materiálu tmavě modré barvy. Drobné detaily v kontrastní bílé. Trendy klínový podpatek a zvýšená platforma v originálním etno vzoru. Tradiční střih ve velmi ženském designu.

1 160 Kč 1 270 Kč

Dámské žabky na klínovém podpatku U.S. POLO. Svršek ze syntetické kůže hnědé barvy. Jemné detaily v kontrastní růžové. Stélka z jemného syntetického materiálu. Trendy klínový podpatek a zvýšená platforma. Tradiční střih ve velmi ženském designu.

999 Kč 1 110 Kč

Dámské žabky na klínovém podpatku U.S. POLO. Svršek ze syntetické kůže růžové barvy. Jemné detaily v kontrastní bílé. Stélka z jemného syntetického materiálu. Trendy klínový podpatek a zvýšená platforma. Tradiční střih ve velmi ženském designu.

999 Kč 1 110 Kč

Dámské žabky na klínovém podpatku U.S. POLO. Svršek ze syntetické kůže tmavě modré barvy. Jemné detaily v kontrastní fialové. Stélka z jemného syntetického materiálu. Trendy klínový podpatek a zvýšená platforma. Tradiční střih ve velmi ženském designu.

999 Kč 1 110 Kč

Dámské žabky na klínovém podpatku U.S. POLO. Svršek ze syntetické kůže stříbrné barvy s metalickým efektem. Stélka v kontrastní bílé z jemného syntetického materiálu. Trendy klínový podpatek a zvýšená platforma. Tradiční střih ve velmi ženském designu.

1 000 Kč 1 110 Kč

Dámské žabky U.S. POLO. Svršek ze syntetického materiálu tmavě modré barvy. Velmi ženský design stélky s florálními motivy. Hravý model v imitaci lýka. Klasický střih sportovní obuvi pro trendy městský outfit.

1 080 Kč 1 210 Kč

Dámské žabky U.S. POLO. Svršek ze syntetického materiálu růžové barvy. Velmi ženský design stélky s florálními motivy. Hravý model v imitaci lýka. Klasický střih sportovní obuvi pro trendy městský outfit.

1 080 Kč 1 210 Kč

Dámské žabky U.S. POLO. Svršek ze syntetického materiálu mentolově zelené barvy. Velmi ženský design stélky s florálními motivy. Hravý model v imitaci lýka. Klasický střih sportovní obuvi pro trendy městský outfit.

1 080 Kč 1 210 Kč

Dámské žabky na klínovém podpatku U.S. POLO. Svršek ze syntetického materiálu černé barvy. Drobné detaily v kontrastní bílé. Trendy klínový podpatek a zvýšená platforma v originálním etno vzoru. Tradiční střih ve velmi ženském designu.

1 160 Kč 1 270 Kč

Dámské žabky na klínovém podpatku U.S. POLO. Svršek ze syntetického materiálu stříbrné barvy. Drobné detaily v kontrastní bílé. Trendy klínový podpatek a zvýšená platforma v originálním etno vzoru. Tradiční střih ve velmi ženském designu.

1 160 Kč 1 270 Kč

Dámské žabky na klínovém podpatku U.S. POLO. Svršek ze syntetického materiálu červené barvy. Drobné detaily v kontrastní bílé. Trendy klínový podpatek a zvýšená platforma v originálním etno vzoru. Tradiční střih ve velmi ženském designu.

1 160 Kč 1 270 Kč

Dámské žabky na klínovém podpatku U.S. POLO. Svršek ze syntetické kůže zlaté barvy s metalickým efektem. Stélka v harmonické béžové z jemného syntetického materiálu. Trendy klínový podpatek a zvýšená platforma. Tradiční střih ve velmi ženském designu.

1 030 Kč 1 110 Kč

Dámské žabky U.S. POLO. Svršek ze syntetického materiálu černé a bílé barvy. Velmi ženský design stélky v nadčasovém pruhovaném vzoru. Hravý model v námořnickém stylu. Klasický střih sportovní obuvi pro trendy městský outfit.

1 080 Kč 1 210 Kč
Zobrazeno 1 - 14 z 14

Top