Obuv
Výrobce
Velikost
Barva
Materiál
Cena

Dámské žabky BIRKENSTOCK. Svršek ze syntetického materiálu oranžové barvy. Tradiční střih obuvi s meziprstním poutkem. Pohodlná podešev s výrazným vzorkem podrážky. Nepřehlédnutelný model trendy městské obuvi.

1 480 Kč 1 650 Kč

Dámské žabky BIRKENSTOCK. Svršek ze syntetického materiálu žluté barvy. Tradiční střih obuvi s meziprstním poutkem. Pohodlná podešev s výrazným vzorkem podrážky. Nepřehlédnutelný model trendy městské obuvi.

1 480 Kč 1 650 Kč

Dámské žabky BIRKENSTOCK. Svršek ze syntetického materiálu zelené barvy. Tradiční střih obuvi s meziprstním poutkem. Pohodlná podešev s výrazným vzorkem podrážky. Nepřehlédnutelný model trendy městské obuvi.

1 480 Kč 1 650 Kč

Dámské žabky na klínovém podpatku U.S. POLO. Svršek ze syntetického materiálu zlaté barvy. Drobné detaily v kontrastní bílé. Trendy klínový podpatek a zvýšená platforma v originálním etno vzoru. Tradiční střih ve velmi ženském designu.

1 160 Kč 1 270 Kč

Dámské žabky na klínovém podpatku U.S. POLO. Svršek ze syntetického materiálu tmavě modré barvy. Drobné detaily v kontrastní bílé. Trendy klínový podpatek a zvýšená platforma v originálním etno vzoru. Tradiční střih ve velmi ženském designu.

1 160 Kč 1 270 Kč

Dámské žabky GIOSEPPO. Svršek z broušené přírodní kůže hnědé barvy. Výrazně zdobený model s aplikací korálků, mušliček a štrasových kamínků. Meziprstní poutko pro větší stabilitu. Velmi zajímavý design ve stylu etno.

1 480 Kč 1 640 Kč

Dámské žabky GIOSEPPO. Svršek z broušené přírodní kůže černé barvy. Výrazně zdobený model s aplikací korálků, mušliček a štrasových kamínků. Meziprstní poutko pro větší stabilitu. Velmi zajímavý design ve stylu etno.

1 480 Kč 1 640 Kč

Dámské žabky GIOSEPPO. Svršek z broušené přírodní kůže hnědé barvy. Sofistikovaný design klasické sportovní obuvi. Multifunkční použití tkaničky zdobené korálky a střapci. Tkaničku lze připevnit k obuvi a použít jako vázání vysoko nad kotníkem nebo ozdobit jakoukoliv část outfitu. Velmi originální model ve stylu etno.

1 620 Kč 1 750 Kč

Dámské žabky GIOSEPPO. Svršek z broušené přírodní kůže černé barvy. Sofistikovaný design klasické sportovní obuvi. Multifunkční použití tkaničky zdobené korálky a střapci. Tkaničku lze připevnit k obuvi a použít jako vázání vysoko nad kotníkem nebo ozdobit jakoukoliv část outfitu. Velmi originální model ve stylu etno.

1 620 Kč 1 750 Kč

Dámské žabky na klínovém podpatku U.S. POLO. Svršek ze syntetické kůže hnědé barvy. Jemné detaily v kontrastní růžové. Stélka z jemného syntetického materiálu. Trendy klínový podpatek a zvýšená platforma. Tradiční střih ve velmi ženském designu.

999 Kč 1 110 Kč

Dámské žabky na klínovém podpatku U.S. POLO. Svršek ze syntetické kůže růžové barvy. Jemné detaily v kontrastní bílé. Stélka z jemného syntetického materiálu. Trendy klínový podpatek a zvýšená platforma. Tradiční střih ve velmi ženském designu.

999 Kč 1 110 Kč

Dámské žabky na klínovém podpatku U.S. POLO. Svršek ze syntetické kůže tmavě modré barvy. Jemné detaily v kontrastní fialové. Stélka z jemného syntetického materiálu. Trendy klínový podpatek a zvýšená platforma. Tradiční střih ve velmi ženském designu.

999 Kč 1 110 Kč

Dámské žabky na klínovém podpatku U.S. POLO. Svršek ze syntetické kůže stříbrné barvy s metalickým efektem. Stélka v kontrastní bílé z jemného syntetického materiálu. Trendy klínový podpatek a zvýšená platforma. Tradiční střih ve velmi ženském designu.

1 000 Kč 1 110 Kč

Dámské žabky U.S. POLO. Svršek ze syntetického materiálu tmavě modré barvy. Velmi ženský design stélky s florálními motivy. Hravý model v imitaci lýka. Klasický střih sportovní obuvi pro trendy městský outfit.

1 080 Kč 1 210 Kč

Dámské žabky U.S. POLO. Svršek ze syntetického materiálu růžové barvy. Velmi ženský design stélky s florálními motivy. Hravý model v imitaci lýka. Klasický střih sportovní obuvi pro trendy městský outfit.

1 080 Kč 1 210 Kč

Dámské žabky U.S. POLO. Svršek ze syntetického materiálu mentolově zelené barvy. Velmi ženský design stélky s florálními motivy. Hravý model v imitaci lýka. Klasický střih sportovní obuvi pro trendy městský outfit.

1 080 Kč 1 210 Kč

Dámské žabky na klínovém podpatku U.S. POLO. Svršek ze syntetického materiálu černé barvy. Drobné detaily v kontrastní bílé. Trendy klínový podpatek a zvýšená platforma v originálním etno vzoru. Tradiční střih ve velmi ženském designu.

1 160 Kč 1 270 Kč

Dámské žabky na klínovém podpatku U.S. POLO. Svršek ze syntetického materiálu stříbrné barvy. Drobné detaily v kontrastní bílé. Trendy klínový podpatek a zvýšená platforma v originálním etno vzoru. Tradiční střih ve velmi ženském designu.

1 160 Kč 1 270 Kč

Dámské žabky na klínovém podpatku U.S. POLO. Svršek ze syntetického materiálu červené barvy. Drobné detaily v kontrastní bílé. Trendy klínový podpatek a zvýšená platforma v originálním etno vzoru. Tradiční střih ve velmi ženském designu.

1 160 Kč 1 270 Kč

Dámské žabky na klínovém podpatku U.S. POLO. Svršek ze syntetické kůže zlaté barvy s metalickým efektem. Stélka v harmonické béžové z jemného syntetického materiálu. Trendy klínový podpatek a zvýšená platforma. Tradiční střih ve velmi ženském designu.

1 030 Kč 1 110 Kč

Dámské žabky U.S. POLO. Svršek ze syntetického materiálu černé a bílé barvy. Velmi ženský design stélky v nadčasovém pruhovaném vzoru. Hravý model v námořnickém stylu. Klasický střih sportovní obuvi pro trendy městský outfit.

1 080 Kč 1 210 Kč

Dámské žabky ANA LUBLIN. Svršek z hladké přírodní kůže černé barvy. Neokoukaný model trendy městské obuvi s aplikací kovových elementů. Výrazná podešev. Klasický střih ve stylovém pojetí.

1 480 Kč 2 020 Kč

Dámské žabky ANA LUBLIN. Svršek z hladké přírodní kůže bílé barvy s kontrastními detaily v černé. Neokoukaný model trendy městské obuvi s aplikací kovových elementů. Výrazná dvoubarevná podešev. Klasický střih ve stylovém pojetí.

1 480 Kč 2 020 Kč

Dámské korkové žabky do města i k rekreaci ANA LUBLIN. Svršek ze syntetické kůže stříbrné barvy s glitrovou úpravou. Stélka z jemného mikrovlákna. Postranní utahovací spona. Tradiční střih v novém designu.

840 Kč 1 480 Kč

Dámské korkové žabky do města i k rekreaci ANA LUBLIN. Svršek ze syntetické kůže fialové barvy s glitrovou úpravou. Stélka z jemného mikrovlákna. Postranní utahovací spona. Tradiční střih v novém designu.

840 Kč 1 480 Kč

Dámské korkové žabky do města i k rekreaci ANA LUBLIN. Svršek ze syntetické kůže černé barvy s glitrovou úpravou. Stélka z jemného mikrovlákna. Postranní utahovací spona. Tradiční střih v novém designu.

840 Kč 1 480 Kč

Dámské žabky pro sport a rekreaci ANA LUBLIN. Svršek z hladké přírodní kůže stříbrné barvy. Stélka v kontrastní hnědé. Výraznou podešev lemuje lýkový pásek. Klasický střih ve stylovém pojetí.

1 210 Kč 1 480 Kč

Dámské klínové žabky do města i k rekreaci SUPERGA. Svršek z přírodní broušené kůže pastelově růžové barvy. Podšívka z přírodní kůže hnědé barvy. Stélka z jemného mikrovlákna. Postranní utahovací spona. Velmi ženský střih.

910 Kč 1 110 Kč
Zobrazeno 1 - 28 z 28

Top