Doprava zdarma

Dámské lakované sandály na podpatku VERSACE JEANS z kolekce jaro/ léto. Svršek ze syntetické kůže černé barvy. Luxusní design klasické dámské obuvi s pevnou patou posetou glitry. Asymetrický upínací pásek s postranní sponou. Vysoký jehlový podpatek v kontrastní zlaté barvě. Komfortní zvýšená platforma. Velmi stylový model pro zvláštní příležitosti.

4 799 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku PARIS HILTON z kolekce jaro/ léto. Svršek z broušené syntetické kůže modré barvy. Kontrastní metalický pásek v přední části obuvi v harmonii s lemováním podešve. Sofistikovaný střih zkřížených pásků přes nárt. Upínací pásek okolo kotníku s jemnou sponou. Extravagantní design s asymetrickým podpatkem. Velmi ženský model.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku PARIS HILTON z kolekce jaro/ léto. Svršek z broušené syntetické kůže červené barvy. Kontrastní metalický pásek v přední části obuvi v harmonii s lemováním podešve. Sofistikovaný střih zkřížených pásků přes nárt. Upínací pásek okolo kotníku s jemnou sponou. Extravagantní design s asymetrickým podpatkem. Velmi ženský model.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na klínovém podpatku PARIS HILTON z kolekce jaro/ léto. Svršek z broušené syntetické kůže černé barvy. Výrazná platforma v originálním pruhovaném vzoru. Velmi vysoký klínový podpatek. Zapínání pomocí upínacího pásku okolo kotníku. Horký trend sezóny.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na klínovém podpatku PARIS HILTON z kolekce jaro/ léto. Svršek z broušené syntetické kůže modré barvy. Výrazná platforma v originálním pruhovaném vzoru. Velmi vysoký klínový podpatek. Zapínání pomocí upínacího pásku okolo kotníku. Horký trend sezóny.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na klínovém podpatku PARIS HILTON z kolekce jaro/ léto. Svršek z broušené syntetické kůže zelené barvy. Výrazná platforma v originálním pruhovaném vzoru. Velmi vysoký klínový podpatek. Zapínání pomocí upínacího pásku okolo kotníku. Horký trend sezóny.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku PARIS HILTON z kolekce jaro/ léto. Svršek ze strukturovaného syntetického materiálu modré barvy. Trendy metalický vzhled. Aplikace množství kovových elementů. Zapínání pomocí upínacího pásku s jemnou kovovou sponou. Pohodlná zvýšená podešev. Vysoký jehlový podpatek.

3 199 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku PARIS HILTON z kolekce jaro/ léto. Svršek ze strukturovaného syntetického materiálu růžové barvy. Trendy metalický vzhled. Aplikace množství kovových elementů. Zapínání pomocí upínacího pásku s jemnou kovovou sponou. Pohodlná zvýšená podešev. Vysoký jehlový podpatek.

3 199 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku PARIS HILTON z kolekce jaro/ léto. Svršek ze strukturovaného syntetického materiálu zlaté barvy. Trendy metalický vzhled. Aplikace množství kovových elementů. Zapínání pomocí upínacího pásku s jemnou kovovou sponou. Pohodlná zvýšená podešev. Vysoký jehlový podpatek.

3 199 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku PARIS HILTON z kolekce jaro/ léto. Svršek z broušené syntetické kůže béžové barvy. Kontrastní metalické detaily ve výrazné růžové. Velmi ženský model s výraznými pásky přes nárt. Zapínání pomocí upínacího pásku s jemnou kovovou sponou. Vysoký jehlový podpatek.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály ENRICO COVERI z kolekce jaro/ léto. Svršek z kombinace hladké a broušené syntetické kůže. Kontrastní použití dvou barevných materiálů- hnědé a mentolově zelené. Zapínání pomocí upínacího pásku s postranní sponou a přívěskem. Robustní podpatek a zvýšená platforma v imitaci dřeva. Extravagantní retro design klasických dřeváků.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály ENRICO COVERI z kolekce jaro/ léto. Svršek z kombinace hladké a broušené syntetické kůže. Kontrastní použití dvou barevných materiálů- hnědé a oranžové. Zapínání pomocí upínacího pásku s postranní sponou a přívěskem. Robustní podpatek a zvýšená platforma v imitaci dřeva. Extravagantní retro design klasických dřeváků.

2 099 Kč

Dámské sandály ENRICO COVERI z kolekce jaro/ léto. Svršek z kombinace hladké a broušené syntetické kůže. Kontrastní použití dvou barevných materiálů- hnědé a bílé. Zapínání pomocí upínacího pásku s postranní sponou a přívěskem. Robustní podpatek a zvýšená platforma v imitaci dřeva. Extravagantní retro design klasických dřeváků.

0 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové sandály na klínovém podpatku ANA LUBLIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké přírodní kůže kombinace odstínů hnědé a béžové barvy. Řada detailů v podobě zlatých pásků a kovových cvočků. Zapínání na zip v patní části obuvi. Pohodlná zvýšená podešev. Klínový podpatek. Stylový model pro trendy městský outfit.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové sandály na klínovém podpatku ANA LUBLIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké přírodní kůže černé barvy. Řada detailů v podobě stříbrných pásků a kovových cvočků. Zapínání na zip v patní části obuvi. Pohodlná zvýšená podešev. Klínový podpatek. Stylový model pro trendy městský outfit.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové sandály ANA LUBLIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z kombinace hladké přírodní kůže černé barvy a textilního materiálu. Kontrastní pásek růžové barvy s aplikací výrazných kamenů. Zapínání pomocí upínacího pásku s postranní sponou. Pohodlná zvýšená podešev. Klínový podpatek. Extravagantní model pro stylový outfit.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové sandály ANA LUBLIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z kombinace hladké přírodní kůže černé barvy a textilního materiálu. Kontrastní pásek modré barvy s aplikací výrazných kamenů. Zapínání pomocí upínacího pásku s postranní sponou. Pohodlná zvýšená podešev. Klínový podpatek. Extravagantní model pro stylový outfit.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku ARNALDO TOSCANI z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní broušené kůže béžové barvy. Klasický střih obuvi s otevřenou špičkou a mozaiky jemných pásků přes nárt. Upínací pásek v oblasti kotníku s postranní sponou. Vysoký stabilní podpatek. Módní zvýšená platforma.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály ENRICO COVERI z kolekce jaro/ léto. Svršek z kombinace hladké syntetické kůže černé barvy a textilního materiálu. Kontrastní multibarevný pásek v oblasti nártu. Zapínání pomocí upínacího pásku s postranní sponou a přívěskem. Dvoubarevná zvýšená podešev. Klínový podpatek. Extravagantní model pro stylový outfit.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály ENRICO COVERI z kolekce jaro/ léto. Svršek z kombinace hladké syntetické kůže mentolově modré barvy a textilního materiálu. Kontrastní multibarevný pásek v oblasti nártu. Zapínání pomocí upínacího pásku s postranní sponou a přívěskem. Dvoubarevná zvýšená podešev. Klínový podpatek. Extravagantní model pro stylový outfit.

2 099 Kč

Dámské sandály ENRICO COVERI z kolekce jaro/ léto. Svršek ze syntetického materiálu černé barvy v lakované úpravě. Efekt popraskání. Zapínání pomocí pásku na suchý zip v oblasti kotníku. Dvoubarevná zvýšená podešev. Klínový podpatek. Výrazný pohodlný model.

1 899 Kč

Dámské sandály ENRICO COVERI z kolekce jaro/ léto. Svršek ze syntetického materiálu zlaté barvy v lakované úpravě. Efekt popraskání. Zapínání pomocí pásku na suchý zip v oblasti kotníku. Dvoubarevná zvýšená podešev. Klínový podpatek. Výrazný pohodlný model.

1 899 Kč

Dámské sandály ENRICO COVERI z kolekce jaro/ léto. Svršek ze syntetického materiálu zlaté barvy v lakované úpravě. Efekt popraskání. Zapínání pomocí upínacího pásku s kovovou sponou a přívěskem. Dvoubarevná zvýšená podešev. Klínový podpatek. Výrazný pohodlný model.

1 899 Kč

Dámské sandály ENRICO COVERI z kolekce jaro/ léto. Svršek ze syntetického materiálu stříbrné barvy v lakované úpravě. Efekt popraskání. Zapínání pomocí upínacího pásku s kovovou sponou a přívěskem. Dvoubarevná zvýšená podešev. Klínový podpatek. Výrazný pohodlný model.

1 899 Kč

Dámské kotníčkové sandály ENRICO COVERI z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Hravá aplikace třásní a barevných kovových elementů v oblasti nártu. Zapínání na zip v patní části obuvi. Dvoubarevná zvýšená podešev. Klínový podpatek. Originální model v etno stylu.

1 899 Kč

Dámské kotníčkové sandály ENRICO COVERI z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké syntetické kůže bílé barvy. Hravá aplikace třásní a barevných kovových elementů v oblasti nártu. Zapínání na zip v patní části obuvi. Dvoubarevná zvýšená podešev. Klínový podpatek. Originální model v etno stylu.

1 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na klínovém podpatku U.S. POLO. Svršek ze syntetické kůže světlé modré barvy. Sofistikovaný design s řadou kontrastních detailů. Výrazný pásek přes nárt ve vzoru imitace hadí kůže. Upínací pásek v oblasti kotníku s výraznou kovovou sponou. Trendy klínový podpatek a zvýšená platforma. Nepřehlédnutelný model ve stylu retro.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na klínovém podpatku U.S. POLO. Svršek z hladké syntetické kůže hnědé barvy. Upínací pásek v oblasti kotníku s výraznou kovovou sponou. Trendy klínový podpatek a zvýšená platforma v atraktivním pruhovaném vzoru. Horký trend sezóny.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na klínovém podpatku U.S. POLO. Svršek z hladké syntetické kůže bílé barvy. Upínací pásek v oblasti kotníku s výraznou kovovou sponou. Sofistikovaný model s kontrastními stříbrnými detaily. Trendy klínový podpatek a zvýšená platforma s originálním reliéfem. Horký trend sezóny.

2 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na klínovém podpatku U.S. POLO. Svršek z hladké syntetické kůže hnědé barvy. Sofistikovaný mladistvý model s aplikací džínoviny. Upínací pásek v oblasti kotníku s výraznou kovovou sponou. Trendy klínový podpatek a zvýšená platforma s originálním reliéfem. Horký trend sezóny.

2 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na klínovém podpatku U.S. POLO. Svršek z hladké syntetické kůže hnědé barvy. Sofistikovaný mladistvý model s aplikací džínoviny v odstínu béžové. Upínací pásek v oblasti kotníku s výraznou kovovou sponou. Trendy klínový podpatek a zvýšená platforma s originálním reliéfem. Horký trend sezóny.

2 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na klínovém podpatku U.S. POLO. Svršek z hladké syntetické kůže světlé modré barvy. Upínací pásek v oblasti kotníku s výraznou kovovou sponou. Klínový podpatek a zvýšená platforma v originálním vzoru. Výrazný model pro trendy městský outfit.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Originální zdobení podpatku kontrastní linkou. Efektní detaily v metalické zlaté. Upínací pásek v oblasti kotníku s výraznou kovovou sponou. Pohodlný robustní podpatek. Nepřehlédnutelný letní model.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké syntetické kůže světle hnědé barvy. Originální zdobení podpatku kontrastní linkou. Efektní detaily v metalické zlaté. Upínací pásek v oblasti kotníku s výraznou kovovou sponou. Pohodlný robustní podpatek. Nepřehlédnutelný letní model.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku PARIS HILTON z kolekce jaro/ léto. Svršek z broušené syntetické kůže černé barvy. Kontrastní metalický pásek v přední části obuvi v harmonii s lemováním podešve. Sofistikovaný střih s uzavřenou patou. Upínací pásek okolo kotníku s jemnou sponou. Extravagantní design s asymetrickým podpatkem. Velmi ženský model.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku PARIS HILTON z kolekce jaro/ léto. Svršek z broušené syntetické kůže pudrově růžové barvy. Kontrastní metalický pásek v přední části obuvi v harmonii s lemováním podešve. Sofistikovaný střih s uzavřenou patou. Upínací pásek okolo kotníku s jemnou sponou. Extravagantní design s asymetrickým podpatkem. Velmi ženský model.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku PARIS HILTON z kolekce jaro/ léto. Svršek z broušené syntetické kůže modré barvy. Lemování metalickou nití v harmonii s upínacím páskem s výraznou sponou. Extravagantní design s asymetrickým podpatkem. Velmi ženský model.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku PARIS HILTON z kolekce jaro/ léto. Svršek z broušené syntetické kůže červené barvy. Lemování metalickou nití v harmonii s upínacím páskem s výraznou sponou. Extravagantní design s asymetrickým podpatkem. Velmi ženský model.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na platformě PARIS HILTON z kolekce jaro/ léto. Svršek z broušené syntetické kůže růžové barvy. Velmi ženský model s výraznými pásky přes nárt. Zapínání pomocí upínacího pásku s jemnou kovovou sponou. Vysoký stabilní podpatek a robustní platforma v originálním designu.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na platformě PARIS HILTON z kolekce jaro/ léto. Svršek z broušené syntetické kůže modré barvy. Velmi ženský model s výraznými pásky přes nárt. Zapínání pomocí upínacího pásku s jemnou kovovou sponou. Vysoký stabilní podpatek a robustní platforma v originálním designu.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku PARIS HILTON z kolekce jaro/ léto. Svršek z broušené syntetické kůže modré barvy. Kontrastní metalické detaily v odstínu světle modré. Velmi ženský model s výraznými pásky přes nárt. Zapínání pomocí upínacího pásku s jemnou kovovou sponou. Vysoký jehlový podpatek.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské lakované sandály na podpatku VERSACE JEANS z kolekce jaro/ léto. Svršek ze syntetické kůže zlaté barvy. Luxusní design klasické dámské obuvi s pevnou patou posetou glitry. Asymetrický upínací pásek s postranní sponou. Vysoký jehlový podpatek. Komfortní zvýšená platforma. Velmi stylový model pro zvláštní příležitosti.

4 799 Kč
Zobrazeno 1 - 42 z 227

Top