Využijte 10% SLEVU na nákup od 01.12. - 31.12.2018.
*** slevový kód: botteganaděluje ***
Garance DORUČENÍ DO VÁNOC pro objednávky přijaté do neděle 9. prosince.
Obuv
Velikost
Barva
Materiál
Cena

Dámské pantofle na klínovém podpatku U.S. POLO. Svršek z textilního materiálu bílé barvy. Zajímavý střih letní obuvi se dvěma robustními zkříženými pásky. Klínový podpatek v originálním vzoru. Zvýšená platforma lýkového typu. Rafinovaný model pro dokolaný outfit.

1 940 Kč 2 020 Kč

Dámské pantofle na klínovém podpatku U.S. POLO. Svršek z textilního materiálu světlé přírodní hnědé barvy. Zajímavý střih letní obuvi se dvěma robustními zkříženými pásky. Klínový podpatek v originálním vzoru. Zvýšená platforma lýkového typu. Rafinovaný model pro dokolaný outfit.

1 940 Kč 2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské pantofle na klínovém podpatku U.S. POLO. Svršek z textilního materiálu černé barvy. Zajímavý střih letní obuvi se dvěma robustními zkříženými pásky. Klínový podpatek v originálním vzoru. Zvýšená platforma lýkového typu. Rafinovaný model pro dokolaný outfit.

2 020 Kč

Dámské pantofle na klínovém podpatku U.S. POLO. Svršek ze syntetické kůže béžové barvy s metalickou zlatou patinou. Sofistikovaný design s řadou kontrastních detailů. Stélka v harmonické béžové z jemného syntetického materiálu. Trendy klínový podpatek a zvýšená platforma. Velmi elegantní model.

1 940 Kč 2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské pantofle na klínovém podpatku U.S. POLO. Svršek ze syntetické kůže světlé modré barvy s metalickou stříbrnou patinou. Sofistikovaný design s řadou kontrastních detailů. Stélka v harmonické béžové z jemného syntetického materiálu. Trendy klínový podpatek a zvýšená platforma. Velmi elegantní model.

2 020 Kč

Dámské pantofle na klínovém podpatku U.S. POLO. Svršek ze syntetické kůže bílé barvy. Sofistikovaný design s řadou kontrastních detailů v odstínech hnědé. Bohatá aplikace štrasových kamínků. Stélka z jemného syntetického materiálu. Trendy klínový podpatek a zvýšená platforma v originálním etno vzoru. Velmi elegantní model.

1 940 Kč 2 020 Kč

Dámské pantofle na klínovém podpatku U.S. POLO. Svršek z džínoviny fialové barvy. Sofistikovaný design s řadou kontrastních detailů. Trendy klínový podpatek a zvýšená platforma v originálním etno vzoru. Velmi elegantní model.

1 940 Kč 2 020 Kč
Zobrazeno 1 - 7 z 7

Top