Dámské pantofle ANA LUBLIN. Svršek ze strukturovaného syntetického materiálu hnědé barvy. Metalický efekt. Vnitřní část svršku v kontrastním zlatém provedení. Výrazná platforma se středovým lemováním. Tradiční model obuvi ve stylovém provedení.

1 799 Kč

Dámské pantofle ANA LUBLIN. Svršek ze strukturovaného syntetického materiálu tmavě hnědé barvy. Metalický efekt. Vnitřní část svršku v kontrastním stříbrném provedení. Výrazná platforma se středovým lemováním. Tradiční model obuvi ve stylovém provedení.

1 799 Kč
Doprava zdarma

Dámské pantofle na klínovém podpatku U.S. POLO. Svršek ze syntetické kůže béžové barvy s metalickou zlatou patinou. Sofistikovaný design s řadou kontrastních detailů. Stélka v harmonické béžové z jemného syntetického materiálu. Trendy klínový podpatek a zvýšená platforma. Velmi elegantní model.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské pantofle na klínovém podpatku U.S. POLO. Svršek ze syntetické kůže světlé modré barvy s metalickou stříbrnou patinou. Sofistikovaný design s řadou kontrastních detailů. Stélka v harmonické béžové z jemného syntetického materiálu. Trendy klínový podpatek a zvýšená platforma. Velmi elegantní model.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské pantofle na klínovém podpatku U.S. POLO. Svršek ze syntetické kůže bílé barvy. Sofistikovaný design s řadou kontrastních detailů v odstínech hnědé. Bohatá aplikace štrasových kamínků. Stélka z jemného syntetického materiálu. Trendy klínový podpatek a zvýšená platforma v originálním etno vzoru. Velmi elegantní model.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské pantofle na klínovém podpatku U.S. POLO. Svršek z džínoviny fialové barvy. Sofistikovaný design s řadou kontrastních detailů. Trendy klínový podpatek a zvýšená platforma v originálním etno vzoru. Velmi elegantní model.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské pantofle LOVE MOSCHINO z kolekce jaro/léto. Svršek z kombinace přírodní kůže a syntetického materiálu. Dvoubarevná varianta modré se žlutou. Hravá aplikace výrazných střapců. Sofistikovaný design.

2 999 Kč

Dámské pantofle na podpatku VERSACE V19.69 z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní hladké kůže oříškově hnědé barvy. Klasický střih s otevřenou špičkou obuvi. Výrazná aplikace kovových cvočků. Módní robustní platforma a podpatek. Jemné prošívání kontrastní světlou nití. Pohodlný model v retro stylu.

1 799 Kč

Dámské pantofle ANA LUBLIN z kolekce jaro/ léto. Svršek v originálním designu syntetické kožešiny ve výrazné žluté. Nepřehlédnutelný model tradiční rekreační obuvi. Pohodlná gumová stélka v elegantní černé. Městský letní model v elegantním provedení. Úzký střih: doporučujeme volit velikost obuvi o číslo větší.

1 299 Kč

Dámské pantofle ANA LUBLIN. Svršek z hladké syntetické kůže tmavě šedé barvy v lakované úpravě. Zrcadlový efekt. Stélka z jemného mikrovlákna hnědé barvy. Dva pásky přes nárt s utahovací kovovou sponou. Tradiční model obuvi ve stylovém provedení.

1 799 Kč

Dámské pantofle ANA LUBLIN. Svršek z hladké syntetické kůže zlaté barvy v lakované úpravě. Zrcadlový efekt. Stélka z jemného mikrovlákna hnědé barvy. Dva pásky přes nárt s utahovací kovovou sponou. Tradiční model obuvi ve stylovém provedení.

1 799 Kč

Dámské pantofle LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké syntetické kůže stříbrné barvy. Nepřehlédnutelná aplikace štrasových kamenů. Třpytivé lemování podešve. Nízký podpatek. Městský letní model v elegantním provedení.

1 399 Kč

Dámské pantofle ANA LUBLIN. Svršek ze strukturované přírodní kůže stříbrné barvy v lakované úpravě. Imitace vzoru hadí kůže. Zrcadlový efekt. Dva elegantní pásky přes nárt s utahovací kovovou sponou. Výrazná dvoubarevná platforma. Tradiční model obuvi ve stylovém provedení.

1 799 Kč

Dámské pantofle ANA LUBLIN. Svršek z kartáčované přírodní kůže hnědé barvy bronzového odstínu v lakované úpravě. Dva elegantní pásky přes nárt s utahovací kovovou sponou. Výrazná dvoubarevná platforma. Tradiční model obuvi ve stylovém provedení.

1 799 Kč

Dámské pantofle na podpatku VERSACE V19.69 z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní jehněčí kůže v pruhovaném vzoru kombinace černé a růžové kožešiny. Klasický střih s otevřenou špičkou obuvi. Módní robustní platforma a podpatek. Nepřehlédnutelný design.

1 799 Kč
Zobrazeno 1 - 15 z 15

Top