Obuv
Výrobce
Velikost
Barva
Materiál
Cena

Dámské pantofle BIRKENSTOCK. Svršek ze syntetického materiálu oranžové barvy. Tradiční střih obuvi se dvěma pásky přes nárt. Pohodlná podešev s výrazným vzorkem podrážky. Nepřehlédnutelný model trendy městské obuvi.

1 480 Kč 1 650 Kč

Dámské pantofle BIRKENSTOCK. Svršek ze syntetického materiálu žluté barvy. Tradiční střih obuvi se dvěma pásky přes nárt. Pohodlná podešev s výrazným vzorkem podrážky. Nepřehlédnutelný model trendy městské obuvi.

1 480 Kč 1 650 Kč

Dámské pantofle BIRKENSTOCK. Svršek ze syntetického materiálu zelené barvy. Tradiční střih obuvi se dvěma pásky přes nárt. Pohodlná podešev s výrazným vzorkem podrážky. Nepřehlédnutelný model trendy městské obuvi.

1 480 Kč 1 650 Kč

Dámské pantofle BIRKENSTOCK. Svršek ze syntetického materiálu oranžové barvy. Tradiční střih obuvi s upínací sponou v oblasti nártu. Pohodlná podešev s výrazným vzorkem podrážky. Nepřehlédnutelný model trendy městské obuvi.

1 480 Kč

Dámské pantofle BIRKENSTOCK. Svršek ze syntetického materiálu žluté barvy. Tradiční střih obuvi s upínací sponou v oblasti nártu. Pohodlná podešev s výrazným vzorkem podrážky. Nepřehlédnutelný model trendy městské obuvi.

1 480 Kč

Dámské pantofle BIRKENSTOCK. Svršek ze syntetického materiálu zelené barvy. Tradiční střih obuvi s upínací sponou v oblasti nártu. Pohodlná podešev s výrazným vzorkem podrážky. Nepřehlédnutelný model trendy městské obuvi.

1 480 Kč

Dámské pantofle na klínovém podpatku U.S. POLO. Svršek z textilního materiálu bílé barvy. Zajímavý střih letní obuvi se dvěma robustními zkříženými pásky. Klínový podpatek v originálním vzoru. Zvýšená platforma lýkového typu. Rafinovaný model pro dokolaný outfit.

1 940 Kč 2 020 Kč

Dámské pantofle na klínovém podpatku U.S. POLO. Svršek z textilního materiálu světlé přírodní hnědé barvy. Zajímavý střih letní obuvi se dvěma robustními zkříženými pásky. Klínový podpatek v originálním vzoru. Zvýšená platforma lýkového typu. Rafinovaný model pro dokolaný outfit.

1 940 Kč 2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské pantofle na klínovém podpatku U.S. POLO. Svršek z textilního materiálu černé barvy. Zajímavý střih letní obuvi se dvěma robustními zkříženými pásky. Klínový podpatek v originálním vzoru. Zvýšená platforma lýkového typu. Rafinovaný model pro dokolaný outfit.

2 020 Kč

Dámské pantofle GIOSEPPO. Svršek z přírodní kůže hnědé a modré barvy v originálním etno vzoru pestrých barev. Výrazně zdobený model s aplikací třásní, štrasových kamínků a korálků. Meziprstní poutko pro větší stabilitu. Nízká pohodlná podešev. Stylový model pro trendy městský outfit.

1 210 Kč 1 640 Kč

Dámské pantofle GIOSEPPO. Svršek z přírodní kůže béžové barvy v originálním etno vzoru pestrých barev. Výrazně zdobený model s aplikací třásní, štrasových kamínků a korálků. Meziprstní poutko pro větší stabilitu. Nízká pohodlná podešev. Stylový model pro trendy městský outfit.

1 480 Kč 1 640 Kč

Dámské pantofle ANA LUBLIN. Svršek z broušené přírodní kůže černé barvy. Velmi ženský střih s vrstvením a řasením materiálu. Nenápadný klínový podpatek pro dokonalou siluetu. Kontrastní podešev s metalickým lemováním. Sofistikovaný model trendy městské obuvi.

1 050 Kč 1 590 Kč

Dámské pantofle ANA LUBLIN. Svršek z broušené přírodní kůže hnědé barvy. Velmi ženský střih s vrstvením a řasením materiálu. Nenápadný klínový podpatek pro dokonalou siluetu. Kontrastní podešev s metalickým lemováním. Sofistikovaný model trendy městské obuvi.

1 050 Kč 1 590 Kč

Dámské pantofle ANA LUBLIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní kůže tmavě modré barvy v lakované úpravě. Originální střih se dvěma robustními pásky přes nárt. Velmi elegantní design trendy městské obuvi. Pohodlná zvýšená podešev v kontrastním odstínu. Komfortní měkká stélka.

950 Kč 1 270 Kč

Dámské pantofle ANA LUBLIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní kůže pudrově růžové barvy v lakované úpravě. Originální střih se dvěma robustními pásky přes nárt. Velmi elegantní design trendy městské obuvi. Pohodlná zvýšená podešev v harmonickém odstínu. Komfortní měkká stélka.

950 Kč 1 270 Kč

Dámské pantofle ANA LUBLIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní kůže pudrově růžové barvy v lakované úpravě. Velmi elegantní design trendy městské obuvi. Pohodlná zvýšená podešev v harmonickém odstínu. Komfortní měkká stélka.

950 Kč 1 380 Kč

Dámské pantofle ANA LUBLIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní kůže tmavě modré barvy v lakované úpravě. Velmi elegantní design trendy městské obuvi. Pohodlná zvýšená podešev v kontrastním odstínu. Komfortní měkká stélka.

950 Kč 1 380 Kč

Dámské pantofle ANA LUBLIN. Svršek z hladké přírodní kůže černé barvy. Extravagantní design s nápaditou kovovou sponou. Robustní platforma s výrazným vzorkem podrážky. Sofistikovaný model trendy městské obuvi.

1 050 Kč 1 590 Kč

Dámské pantofle ANA LUBLIN. Svršek z hladké přírodní kůže bílé barvy. Extravagantní design s nápaditou kovovou sponou. Robustní platforma s výrazným vzorkem podrážky. Sofistikovaný model trendy městské obuvi.

1 050 Kč 1 590 Kč

Dámské pantofle ANA LUBLIN. Svršek z hladké přírodní kůže černé barvy. Extravagantní design s aplikací kovových elementů. Robustní platforma s výrazným vzorkem podrážky. Tradiční model obuvi ve stylovém provedení.

1 060 Kč 1 650 Kč

Dámské pantofle ANA LUBLIN. Svršek z hladké přírodní kůže bílé barvy. Extravagantní design s aplikací kovových elementů. Robustní platforma s výrazným vzorkem podrážky. Tradiční model obuvi ve stylovém provedení.

1 060 Kč 1 650 Kč

Dámské pantofle ANA LUBLIN. Svršek ze strukturovaného syntetického materiálu tmavě hnědé barvy. Metalický efekt. Vnitřní část svršku v kontrastním stříbrném provedení. Výrazná platforma se středovým lemováním. Tradiční model obuvi ve stylovém provedení.

1 480 Kč 1 640 Kč

Dámské pantofle na klínovém podpatku U.S. POLO. Svršek ze syntetické kůže béžové barvy s metalickou zlatou patinou. Sofistikovaný design s řadou kontrastních detailů. Stélka v harmonické béžové z jemného syntetického materiálu. Trendy klínový podpatek a zvýšená platforma. Velmi elegantní model.

1 940 Kč 2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské pantofle na klínovém podpatku U.S. POLO. Svršek ze syntetické kůže světlé modré barvy s metalickou stříbrnou patinou. Sofistikovaný design s řadou kontrastních detailů. Stélka v harmonické béžové z jemného syntetického materiálu. Trendy klínový podpatek a zvýšená platforma. Velmi elegantní model.

2 020 Kč

Dámské pantofle na klínovém podpatku U.S. POLO. Svršek ze syntetické kůže bílé barvy. Sofistikovaný design s řadou kontrastních detailů v odstínech hnědé. Bohatá aplikace štrasových kamínků. Stélka z jemného syntetického materiálu. Trendy klínový podpatek a zvýšená platforma v originálním etno vzoru. Velmi elegantní model.

1 940 Kč 2 020 Kč

Dámské pantofle na klínovém podpatku U.S. POLO. Svršek z džínoviny fialové barvy. Sofistikovaný design s řadou kontrastních detailů. Trendy klínový podpatek a zvýšená platforma v originálním etno vzoru. Velmi elegantní model.

1 940 Kč 2 020 Kč

Dámské pantofle na platformě ANA LUBLIN. Svršek z hladké přírodní kůže stříbrné barvy. Metalický vzhled. Nápaditý design klasického střihu dámské obuvi. Trendy vysoká platforma s kontrastním lemováním. Pohodlná podrážka s výrazným vzorkem.

1 270 Kč 1 860 Kč

Dámské pantofle na platformě ANA LUBLIN. Svršek z hladké přírodní kůže černé barvy. Nápaditý design klasického střihu dámské obuvi. Trendy vysoká platforma s kontrastním lemováním. Pohodlná podrážka s výrazným vzorkem.

1 270 Kč 1 860 Kč
Doprava zdarma

Dámské pantofle LOVE MOSCHINO. Svršek z kombinace přírodní kůže a syntetického materiálu. Dvoubarevná varianta modré se žlutou. Hravá aplikace výrazných střapců. Sofistikovaný design.

2 610 Kč
Doprava zdarma

Dámské pantofle LOVE MOSCHINO. Svršek z kombinace přírodní kůže a syntetického materiálu. Dvoubarevná varianta modré s růžovou. Hravá aplikace výrazných střapců. Sofistikovaný design.

2 610 Kč

Dámské pantofle ANA LUBLIN. Svršek z hladké syntetické kůže tmavě šedé barvy v lakované úpravě. Zrcadlový efekt. Stélka z jemného mikrovlákna hnědé barvy. Dva pásky přes nárt s utahovací kovovou sponou. Tradiční model obuvi ve stylovém provedení.

840 Kč 1 480 Kč

Dámské pantofle ANA LUBLIN. Svršek z hladké syntetické kůže zlaté barvy v lakované úpravě. Zrcadlový efekt. Stélka z jemného mikrovlákna hnědé barvy. Dva pásky přes nárt s utahovací kovovou sponou. Tradiční model obuvi ve stylovém provedení.

840 Kč 1 480 Kč
Zobrazeno 1 - 32 z 32

Top