Doprava zdarma

Dámské boty ve stylu Slip-on ANA LUBLIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké syntetické kůže bílé barvy. Velmis sofistikovaný design s perforovanou svrchní částí obuvi. Kontrastní dvoubarevná podešev. Špička mandlového tvaru. Charakteristické elastické proužky pro snadné nazouvání. Trendy vysoká platforma.

2 699 Kč
Doprava zdarma

Dámské boty ve stylu Slip-on ANA LUBLIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Velmis sofistikovaný design s perforovanou svrchní částí obuvi. Kontrastní dvoubarevná podešev. Špička mandlového tvaru. Charakteristické elastické proužky pro snadné nazouvání. Trendy vysoká platforma.

2 699 Kč

Dámské Slip-on espadrilky ANA LUBLIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z textilního materiálu stříbrné barvy s glitrovou úpravou. Tradiční lýková prošívaná podrážka. Kontrastní lemování. Úzký střih: doporučujeme volit velikost obuvi o číslo větší.

1 499 Kč

Dámské Slip-on espadrilky ANA LUBLIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z textilního materiálu zlaté barvy s glitrovou úpravou. Tradiční lýková prošívaná podrážka. Kontrastní lemování. Úzký střih: doporučujeme volit velikost obuvi o číslo větší.

0 Kč

Dámské boty ve stylu Slip-on ANA LUBLIN z kolekce jaro/ léto. Svršek ze syntetické kůže kombinace barev s výraznými florálními motivy. Detailní dvojité prošívání. Kontrastní dvoubarevná podešev. Charakteristické elastické proužky pro snadné nazouvání. Módní zvýšená platforma.

1 899 Kč
Zobrazeno 1 - 5 z 5

Top