Obuv
Výrobce
Velikost
Barva
Materiál
Cena

Dámské boty ve stylu Slip-on XTI z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetického materiálu stříbrné barvy. Luxusní metalický design se špičkou výrazně zdobenou drobnými štrasovými kamínky. Trendy robustní platforma v harmonickém odstínu. Pohodlné nazouvání díky postranním elastickým pruženkám.

1 210 Kč 1 480 Kč

Dámské boty ve stylu Slip-on XTI z kolekce jaro/léto. Svršek z textilního materiálu pudrově růžové barvy. Klasický střih oblíbených espadrilek s aplikací drobných kovových elementů. Typická platforma lýkového typu s výrazným prošíváním. Horký trend sezóny.

1 210 Kč 1 480 Kč

Dámské boty ve stylu Slip-on XTI z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetického materiálu zlaté barvy v originální vzdušné struktuře. Sofistikovaný design s metalickým lemováním. Trendy bílá platfoma. Pohodlné nazouvání díky postranním elastickým pruženkám.

1 210 Kč 1 480 Kč

Dámské boty ve stylu Slip-on GIOSEPPO z kolekce jaro/léto. Svršek z textilního materiálu béžové barvy s aplikací flitrů se zlatým třpytem. Velmi neotřelý model pro stylový outfit. Pohodlné nazouvání díky elastickým pruženkám v oblasti nártu. Kontrastní bílá podešev. Sportovně elegantní design.

1 210 Kč 1 640 Kč

Dámské boty ve stylu Slip-on GIOSEPPO z kolekce jaro/léto. Svršek z textilního materiálu šedé barvy s aplikací flitrů s bronzovým třpytem. Velmi neotřelý model pro stylový outfit. Pohodlné nazouvání díky elastickým pruženkám v oblasti nártu. Kontrastní bílá podešev. Sportovně elegantní design.

1 480 Kč 1 640 Kč

Dámské boty ve stylu Slip-on U.S. POLO. Svršek ze strukturované syntetické kůže černé barvy. Struktura materiálu s efektem hadí kůže. Sportovně elegantní styl. Zvýšená kontrastní podešev.

1 940 Kč 2 180 Kč

Dámské boty ve stylu Slip-on U.S. POLO. Svršek ze strukturované syntetické kůže tmavě modré barvy. Struktura materiálu s efektem hadí kůže. Sportovně elegantní styl. Zvýšená kontrastní podešev.

1 940 Kč 2 180 Kč

Dámské boty ve stylu Slip-on LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetického materiálu modré barvy s aplikací štrasových kamínků. Pohodlné nazouvání díky postranním zipům. Sportovně elegantní styl. Kontrastní lemování podešve.

1 750 Kč 2 020 Kč

Dámské boty ve stylu Slip-on ANA LUBLIN z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže bílé barvy. Velmi sofistikovaný design s perforovanou svrchní částí obuvi. Kontrastní dvoubarevná podešev. Špička mandlového tvaru. Charakteristické elastické proužky pro snadné nazouvání. Trendy vysoká platforma.

1 750 Kč 2 290 Kč

Dámské boty ve stylu Slip-on ANA LUBLIN z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Velmi sofistikovaný design s perforovanou svrchní částí obuvi. Kontrastní dvoubarevná podešev. Špička mandlového tvaru. Charakteristické elastické proužky pro snadné nazouvání. Trendy vysoká platforma.

1 750 Kč 2 290 Kč

Dámské boty ve stylu Slip-on ANA LUBLIN z kolekce jaro/léto. Svršek z broušené přírodní kůže stříbrné barvy. Propracovaný střih s aplikací krajkového perforování. Tradiční dvojité prošívání. Elastická vsadka pro snadné nazování. Robustní bílá podešev.

1 750 Kč 2 180 Kč

Dámské boty ve stylu Slip-on ANA LUBLIN z kolekce jaro/léto. Svršek z broušené přírodní kůže zlaté barvy. Propracovaný střih s aplikací krajkového perforování. Tradiční dvojité prošívání. Elastická vsadka pro snadné nazování. Robustní bílá podešev.

1 750 Kč 2 180 Kč
Doprava zdarma

Dámské boty ve stylu Slip-on ANA LUBLIN z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetické kůže bronzové barvy výrazného metalického vzhledu. Efekt popraskání. Nenápadně lemovaná podešev. Charakteristické elastické proužky pro snadné nazouvání. Módní robustní podešev. Horký trend.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské boty ve stylu Slip-on ANA LUBLIN z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní broušené kůže stříbrné barvy. Módní lakované kožené boty s výrazným perforováním. Charakteristické elastické proužky pro snadné nazouvání. Módní zvýšená platforma. Sofistikované zdobení.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské boty ve stylu Slip-on ANA LUBLIN z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní broušené kůže růžové barvy. Módní lakované kožené boty s výrazným perforováním. Charakteristické elastické proužky pro snadné nazouvání. Módní zvýšená platforma. Sofistikované zdobení.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské boty ve stylu Slip-on ANA LUBLIN z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetické kůže stříbrné barvy výrazného metalického vzhledu. Efekt popraskání. Nenápadně lemovaná podešev. Charakteristické elastické proužky pro snadné nazouvání. Módní robustní podešev.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské boty ve stylu Slip-on ANA LUBLIN z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetické kůže černé barvy v kombinaci s lakovanými detaily. Přední část obuvi výrazně zdobená glitry. Charakteristické elastické proužky pro snadné nazouvání. Módní zvýšená platforma. Horký trend.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské boty ve stylu Slip-on MADE IN ITALIA z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetické kůže tmavě růžové barvy s metalickým bronzovým efektem. Aplikace perforování. Charakteristické elastické proužky pro snadné nazouvání. Módní robustní podešev. Efektní lesklý vzhled.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské boty ve stylu Slip-on MADE IN ITALIA z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetické kůže šedé barvy s metalickým efektem. Aplikace perforování. Charakteristické elastické proužky pro snadné nazouvání. Módní robustní podešev. Efektní lesklý vzhled.

2 020 Kč

Dámské Slip-on espadrilky ANA LUBLIN z kolekce jaro/léto. Svršek z textilního materiálu stříbrné barvy s glitrovou úpravou. Tradiční lýková prošívaná podrážka. Kontrastní lemování. Úzký střih: doporučujeme volit velikost obuvi o číslo větší.

950 Kč 1 220 Kč

Dámské Slip-on espadrilky ANA LUBLIN z kolekce jaro/léto. Svršek z textilního materiálu zlaté barvy s glitrovou úpravou. Tradiční lýková prošívaná podrážka. Kontrastní lemování. Úzký střih: doporučujeme volit velikost obuvi o číslo větší.

950 Kč 1 220 Kč

Dámské plátěné boty ve stylu Slip-on U.S. POLO. Svršek ze 100% bavlny černé barvy a řadou zajímavých kontrastů. Sportovně elegantní styl. Kontrastní lemování podešve.

1 480 Kč

Dámské plátěné boty ve stylu Slip-on U.S. POLO. Svršek ze 100% bavlny modré barvy a řadou zajímavých kontrastů. Sportovně elegantní styl. Kontrastní lemování podešve.

1 480 Kč
Doprava zdarma

Dámské boty ve stylu Slip-on Trussardi Jeans z kolekce jaro/léto. Svršek z kombinace přírodní kůže a textilní krajky bílé barvy. Velmi elegantní model. Charakteristické elastické proužky pro snadné nazouvání. Módní zvýšená platforma s lýkovým lemováním. Kovový element s logem značky.

2 820 Kč 3 380 Kč
Doprava zdarma

Dámské boty ve stylu Slip-on ANA LUBLIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní hladké kůže tmavě hnědé barvy. Charakteristický střih tradičních dřeváků s prostornou špičkou. Vyztužený vnitřní rám a polstrování v oblasti nártu pro větší pohodlí. Módní zvýšená platforma. Robustní vzhled. Klasika v moderním pojetí.

2 020 Kč
Zobrazeno 1 - 25 z 25

Top