Využijte 10% SLEVU na nákup od 01.12. - 31.12.2018.
*** slevový kód: botteganaděluje ***
Garance DORUČENÍ DO VÁNOC pro objednávky přijaté do neděle 9. prosince.
Obuv
Výrobce
Velikost
Barva
Materiál
Cena
Doprava zdarma

Dámské tenisky GUESS. Svršek ze syntetické kůže černé barvy v lakované úpravě. Rafinovaný design trendy tenisek s výrazným prošíváním. Kontrastní bílá podešev.

2 660 Kč
Doprava zdarma

Dámské tenisky GUESS. Svršek z hladké přírodní kůže bílé barvy. Kontrastní detaily v kožešince výrazné žluté barvy. Hravá aplikace nášivek.

2 660 Kč
Doprava zdarma

Dámské tenisky GUESS. Svršek z hladké přírodní kůže bílé barvy. Kontrastní detaily v kožešince leopardího vzoru. Tkaničky s potiskem loga.

2 660 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací tenisky ADIDAS z kolekce Stan Smith. Svršek ze syntetického materiálu zelené barvy. Funkční perforování. Kulatá špička obuvi.

3 360 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací tenisky ADIDAS z kolekce Stan Smith. Svršek v kombinaci přírodní a syntetické kůže. Výrazný metalický efekt zlatých tenisek. Funkční perforování. Kulatá špička obuvi.

3 360 Kč

Dámské šněrovací tenisky NIKE. Trendy model z kolekce MD Runner 2. Svršek v kombinaci syntetického a textilního materiálu. Kontrast černé s bílou. Výrazný potisk loga po stranách obuvi. Funkční platforma s výraným vzorkem.

1 700 Kč

Dámské šněrovací tenisky NIKE. Trendy model z kolekce MD Runner 2. Svršek v kombinaci syntetického a textilního materiálu. Kontrast černé s růžovou. Výrazný potisk loga po stranách obuvi. Funkční platforma s výraným vzorkem.

1 700 Kč

Dámské šněrovací tenisky NIKE. Atraktivní model z kolekce Tanjun. Svršek ze syntetického materiálu. Kontrast černé s růžovou. Výrazný potisk loga po stranách obuvi. Funkční platforma bílé barvy.

1 810 Kč

Dámské šněrovací tenisky NIKE. Atraktivní model z kolekce Revolution 4. Svršek ze syntetického materiálu. Kontrast černé s růžovou. Výrazný potisk loga po stranách obuvi. Funkční platforma bílé barvy.

1 700 Kč
Doprava zdarma

Dámské tenisky PUMA. Svršek z hladké přírodní kůže černé barvy. Extravagantní design trendy městské obuvi s výraznými tkaničkami s potiskem. Nízká platforma v kontrastní bílé.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské tenisky PUMA. Svršek z hladké přírodní kůže červené barvy. Extravagantní design trendy městské obuvi s výraznými tkaničkami s potiskem. Nízká platforma v kontrastní bílé.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské tenisky PUMA. Svršek z hladké přírodní kůže fialové barvy. Extravagantní design trendy městské obuvi s výraznými tkaničkami s potiskem. Nízká platforma v kontrastní bílé.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové tenisky PUMA. Svršek z přírodní broušené kůže zelené barvy. Rafinovaný design městské obuvi s tkaničkami a upínacím páskem v oblasti kotníku. Robustní platforma v kontrastním odstínu.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové tenisky PUMA. Svršek z přírodní broušené kůže černé barvy. Rafinovaný design městské obuvi s tkaničkami a upínacím páskem v oblasti kotníku. Robustní platforma v kontrastním odstínu.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské tenisky SAUCONY. Svršek v kombinaci textilního materiálu s broušené přírodní kůže šedé barvy. Rafinovaný design klasických šněrovacích tenisek s řadou detailů. Komfortní podešev v kontrastní bílé.

3 200 Kč
Doprava zdarma

Dámské tenisky SAUCONY. Svršek v kombinaci textilního materiálu s broušené přírodní kůže černé barvy. Rafinovaný design klasických šněrovacích tenisek s řadou detailů. Komfortní podešev v kontrastní bílé.

3 200 Kč
Doprava zdarma

Dámské tenisky NEW BALANCE. Svršek ze syntetického materiálu tmavě šedé barvy. Rafinovaný design klasických šněrovacích tenisek s řadou kontrastních detailů. Komfortní podešev s výrazným vzorkem.

2 420 Kč
Doprava zdarma

Dámské tenisky NEW BALANCE. Svršek ze syntetického materiálu růžové barvy. Rafinovaný design klasických šněrovacích tenisek s řadou kontrastních detailů. Komfortní podešev s výrazným vzorkem. Funkční perforování materiálu.

2 960 Kč
Doprava zdarma

Dámské tenisky NEW BALANCE. Svršek ze syntetického materiálu bílé barvy. Rafinovaný design klasických šněrovacích tenisek s řadou kontrastních detailů. Komfortní podešev s výrazným vzorkem. Funkční perforování materiálu.

2 960 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací tenisky LOVE MOSCHINO. Svršek z broušené syntetické kůže tmavě modré barvy. Hravá aplikace flitrových elementů ve stříbreném provedení. Neotřelý model sportovně elegantní obuvi. Pohodlná zvýšená podešev s logem značky. Horký trend sezóny.

5 120 Kč
Doprava zdarma

Dámské tenisky ADIDAS. Svršek v kombinaci textilního a syntetického materiálu modré barvy. Elastická svrchní část pro pohodlné nazouvání. Trendy model ve futuristickém designu. Komfortní podešev.

5 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské tenisky ADIDAS. Svršek v kombinaci textilního a syntetického materiálu mentolově zelené barvy. Elastická svrchní část pro pohodlné nazouvání. Trendy model ve futuristickém designu. Komfortní podešev.

5 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Velmi svěží model šněrovacích bot se semišovými tkaničkami. Zapínání pomocí zipu na vnitřní straně obuvi. Zvýšená platforma s výrazným vzorkem.

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy v lakované úpravě. Velmi svěží model šněrovacích bot se semišovými tkaničkami. Zapínání pomocí zipu na vnitřní straně obuvi. Zvýšená platforma s výrazným vzorkem.

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací tenisky BLU BYBLOS. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Originální použití kovových elementů s logem značky. Detailní dvojité prošívání. Komfortní zvýšená platforma s výrazným vzorkem.

4 050 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací tenisky BLU BYBLOS. Svršek z hladké syntetické kůže hnědé barvy. Originální použití kovových elementů s logem značky. Detailní dvojité prošívání. Komfortní zvýšená platforma s výrazným vzorkem.

4 050 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací tenisky BLU BYBLOS. Svršek z hladké syntetické kůže tmavě modré barvy. Originální použití kovových elementů s logem značky. Detailní dvojité prošívání. Komfortní zvýšená platforma s výrazným vzorkem.

4 050 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací tenisky na platformě BLU BYBLOS. Svršek v kombinaci přírodní broušené kůže a syntetického materiálu šedé barvy. Extravagantní design tenisek s robustní platformou. Detaily v kontrastní lakované úpravě. Jemné třpytivé detaily ve stříbrném odstínu.

4 050 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací tenisky na platformě BLU BYBLOS. Svršek v kombinaci přírodní broušené kůže a syntetického materiálu černé barvy. Extravagantní design tenisek s robustní platformou. Detaily v kontrastní lakované úpravě. Jemné třpytivé detaily v bronzovém odstínu.

4 050 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací tenisky VERSACE JEANS. Svršek v kombinaci broušené přírodní kůže a syntetického materiálu černé barvy. Třpytivá glitrová úprava materiálu v elegantním symetrickém prošívání. Výrazný nápis jména značky. Nenápadný klínový podpatek. Kulatá špička obuvi s kontrastním lemováním.

3 890 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací tenisky VERSACE JEANS. Svršek v kombinaci broušené přírodní kůže a syntetického materiálu zlaté barvy. Třpytivá glitrová úprava materiálu. Výrazný nápis jména značky. Nenápadný klínový podpatek.

3 890 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací tenisky VERSACE JEANS. Svršek z hladké přírodní kůže černé barvy. Výrazný nápis jména značky. Nenápadný klínový podpatek s kontrastním bílým pruhem.

4 270 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací tenisky VERSACE JEANS. Svršek z přírodní kůže stříbrné barvy. Metalický efekt materiálu. Množství kontrastních detailů. Výrazný nápis jména značky. Nenápadný klínový podpatek.

4 270 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové šněrovací tenisky VERSACE JEANS. Svršek v kombinaci syntetického materiálu a přírodní broušené kůže černé barvy. Skrytý klínový podpatek podtrhující dámskou siluetu. Kontrastní aplikace jména značky. Kulatá špička obuvi s harmonickým lemováním.

6 030 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací tenisky VERSACE JEANS. Svršek v kombinaci syntetického materiálu a přírodní kůže Třpytivá glitrová úprava v černé variantě. Výrazná kontrastní aplikace jména značky. Elegantní nízká podešev.

4 270 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací tenisky VERSACE JEANS. Svršek v kombinaci syntetického materiálu a přírodní kůže Třpytivá glitrová úprava ve zlaté variantě. Výrazná kontrastní aplikace jména značky. Elegantní nízká podešev.

4 270 Kč
Doprava zdarma

Dámské tenisky VERSACE JEANS. Svršek z hladké syntetické kůže bílé barvy. Klasický střih nízkých šněrovacích tenisek. Kontrastní aplikace jména značky. Kulatá špička obuvi.

4 640 Kč
Doprava zdarma

Dámské tenisky VERSACE JEANS. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Klasický střih nízkých šněrovacích tenisek. Kontrastní aplikace jména značky. Kulatá špička obuvi.

4 640 Kč
Doprava zdarma

Dámské tenisky VERSACE JEANS. Svršek v kombinaci syntetického materiálu a přírodní kůže černé barvy. Materiál s glitrovou úpravou. Futuristický design s řadou kontrastních detailů. Pohodlné nazouvání díky dvěma krátkým zipům v oblasti nártu. Výrazná aplikace jména značky.

4 640 Kč
Doprava zdarma

Dámské tenisky VERSACE JEANS. Svršek z broušené přírodní kůže černé barvy. Klasický střih šněrovacích tenisek. Kontrastní patní část s metalickou aplikací jména značky. Komfortní zvýšená platforma.

4 640 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové tenisky VERSACE JEANS. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Vysoké šněrovací tenisky s kontrastní aplikací jména značky. Kulatá špička obuvi. Dvojité prošívání.

4 800 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací tenisky NIKE. Kultovní model z kolekce AirMax. Svršek v kombinaci syntetického a textilního materiálu. Kontrast černé s bílou. Výrazný potisk loga po stranách obuvi. Komfortní robustní platforma. Podešev s výrazným vzorkem.

4 640 Kč
Zobrazeno 1 - 42 z 183

Top