Obuv
Výrobce
Velikost
Barva
Materiál
Cena
Doprava zdarma

Dámské šněrovací tenisky ADIDAS z kolekce Superstar. Svršek ze syntetické hladké kůže bílé barvy. Kontrastní pruhy po stranách obuvi černé barvy. Kulatá pryžová špička obuvi. Komfortní podešev.

3 360 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací tenisky ADIDAS z kolekce Superstar. Svršek ze syntetické hladké kůže bílé barvy. Kontrastní pruhy po stranách obuvi s chromatickými odlesky. Kulatá pryžová špička obuvi. Komfortní podešev.

3 360 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací tenisky ADIDAS z kolekce Superstar. Svršek ze syntetické hladké kůže bílé barvy. Kontrastní pruhy po stranách obuvi zelené barvy. Kulatá pryžová špička obuvi. Komfortní podešev.

3 360 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací tenisky ADIDAS z kolekce Superstar. Svršek ze syntetické hladké kůže bílé barvy. Kontrastní pruhy po stranách obuvi vínově červené barvy. Kulatá pryžová špička obuvi. Komfortní podešev.

3 360 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací tenisky ADIDAS z kolekce Superstar. Svršek ze syntetické hladké kůže bílé barvy. Kontrastní pruhy po stranách obuvi v metalické stříbrné. Kulatá pryžová špička obuvi. Komfortní podešev.

3 360 Kč
Doprava zdarma

Dámské tenisky VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek v kombinaci syntetických materiálů a broušené přírodní kůže modré barvy. Špička obuvi v elegantním třpytivém provedení. Módní skrytý klínový podpatek zvýrazňující dámskou siluetu. Kontrastní bílá podešev. Horký trend sezóny.

4 110 Kč
Doprava zdarma

Dámské tenisky VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek v kombinaci syntetických materiálů a broušené přírodní kůže šedé barvy. Špička obuvi v elegantním třpytivém provedení. Módní skrytý klínový podpatek zvýrazňující dámskou siluetu. Kontrastní bílá podešev. Horký trend sezóny.

4 110 Kč
Doprava zdarma

Dámské tenisky VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek v kombinaci syntetických materiálů a broušené přírodní kůže růžové barvy. Špička obuvi v elegantním třpytivém provedení. Módní skrytý klínový podpatek zvýrazňující dámskou siluetu. Kontrastní bílá podešev. Horký trend sezóny.

4 110 Kč
Doprava zdarma

Dámské tenisky VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek v kombinaci syntetických materiálů a broušené přírodní kůže černé barvy. Špička obuvi posetá třpytivými glitry. Módní skrytý klínový podpatek zvýrazňující dámskou siluetu. Kontrastní bílá podešev. Horký trend sezóny.

4 210 Kč
Doprava zdarma

Dámské tenisky VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek z broušené přírodní kůže růžové barvy s řadou kontrastních detailů. Módní skrytý klínový podpatek zvýrazňující dámskou siluetu. Kontrastní podešev s metalickým lemováním. Zdobení kovovými cvočky. Horký trend sezóny.

4 210 Kč
Doprava zdarma

Dámské tenisky VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek z broušené přírodní kůže černé barvy s řadou kontrastních detailů. Módní skrytý klínový podpatek zvýrazňující dámskou siluetu. Kontrastní podešev s metalickým lemováním. Zdobení kovovými cvočky. Horký trend sezóny.

4 210 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací tenisky PUMA z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže černé barvy. Rafinovaný vzor materiálu ve špičce obuvi. Platforma v harmonické růžové.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací tenisky PUMA z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže šedé barvy. Rafinovaný vzor materiálu ve špičce obuvi. Platforma v harmonické růžové.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací tenisky PUMA z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže růžové barvy. Rafinovaný vzor materiálu ve špičce obuvi. Platforma v harmonické růžové.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské tenisky SAUCONY z kolekce jaro/léto. Svršek kombinaci textilních a syntetických materiálů a broušené přírodní kůže černé barvy. Klasický sportovní střih šněrovacích tenisek s bílými tkaničkami. Módní skrytý klínový podpatek zvýrazňující dámskou siluetu. Kontrastní podešev s originální strukturou.

3 090 Kč 3 360 Kč
Doprava zdarma

Dámské tenisky SAUCONY z kolekce jaro/léto. Svršek v kombinaci syntetického materiálu a broušené přírodní kůže béžové barvy. Rafinovaný design klasických šněrovacích tenisek s řadou detailů. Skrytý klínový podpatek podtrhující dámskou siluetu. Komfortní platforma s výrazným vzorkem.

3 410 Kč
Doprava zdarma

Dámské tenisky SAUCONY z kolekce jaro/léto. Svršek v kombinaci textilního materiálu s broušené přírodní kůže černé barvy. Rafinovaný design klasických šněrovacích tenisek s řadou detailů. Komfortní podešev v kontrastní bílé.

2 880 Kč
Doprava zdarma

Ikonický model dámských tenisek SAUCONY z kolekce jaro/léto. Svršek v kombinaci syntetického materiálu a broušené přírodní kůže modré barvy. Rafinovaný design klasických šněrovacích tenisek s řadou detailů. Komfortní podešev v kontrastním oranžovém provedení.

3 200 Kč 3 410 Kč
Doprava zdarma

Ikonický model dámských tenisek SAUCONY z kolekce jaro/léto. Svršek v kombinaci syntetického materiálu a broušené přírodní kůže šedé barvy. Rafinovaný design klasických šněrovacích tenisek s řadou detailů. Komfortní podešev v kontrastním barevném provedení.

3 200 Kč 3 410 Kč
Doprava zdarma

Dámské tenisky SAUCONY z kolekce jaro/léto. Svršek v kombinaci syntetického materiálu a broušené přírodní kůže černé barvy. Rafinovaný design klasických šněrovacích tenisek s řadou detailů. Skrytý klínový podpatek podtrhující dámskou siluetu. Komfortní platforma s výrazným vzorkem.

3 630 Kč 4 000 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací tenisky LOVE MOSCHINO z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže v elegantní černé. Hravá aplikace kontratních nápisů a nášivek. Originální tkaničky s nápisy. Pohodlná zvýšená podešev. Stylový design Moschino.

3 950 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací tenisky LOVE MOSCHINO z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže stříbrné barvy v lakované úpravě. Hravá aplikace kontratních nápisů a nášivek. Originální tkaničky s nápisy. Pohodlná zvýšená podešev. Stylový design Moschino.

3 950 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové tenisky LOVE MOSCHINO z kolekce jaro/léto. Svršek ze sametu modré barvy. Hravá aplikace kontrastních nášivek a nápisů. Postranní zip na vnitřní části obuvi pro snadné nazouvání. Originální tkaničky s nápisy. Kontrastní bílá podešev. Nepřehlédnutelný model trendy městské obuvi.

4 320 Kč
Doprava zdarma

Dámské tenisky LOVE MOSCHINO z kolekce jaro/léto. Svršek z textilního a odolného syntetického materiálu v černobílé kombinaci. Rafinovaný střih s řadou originálních detailů. Zajímavý vzor materiálu. Patní část s metalickou aplikací. Komfortní skrytý klín. Neotřelý model sportovně elegantní obuvi.

4 910 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové tenisky LOVE MOSCHINO z kolekce jaro/léto. Svršek ze sametu šedé barvy. Hravá aplikace kontrastních nášivek a nápisů. Postranní zip na vnitřní části obuvi pro snadné nazouvání. Originální tkaničky s nápisy. Kontrastní bílá podešev. Nepřehlédnutelný model trendy městské obuvi.

4 320 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové tenisky LOVE MOSCHINO z kolekce jaro/léto. Svršek ze sametu červené barvy. Hravá aplikace kontrastních nášivek a nápisů. Postranní zip na vnitřní části obuvi pro snadné nazouvání. Originální tkaničky s nápisy. Kontrastní bílá podešev. Nepřehlédnutelný model trendy městské obuvi.

4 320 Kč

Unisexové šněrovací tenisky PUMA z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní hladké kůže kombinace šedé a bílé barvy. Originální vzor tradiční sportovní obuvi. Platforma v kontrastní bílé.

1 800 Kč
Doprava zdarma

Dámské tenisky VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek z kombinace materiálů růžové barvy s třpytivými detaily. Výrazné saténové tkaničky. Nápaditý futuristický design s masivními oky pro tkaničky. Módní skrytý klínový podpatek zvýrazňující dámskou siluetu. Kontrastní podešev. Horký trend sezóny.

3 790 Kč
Doprava zdarma

Dámské tenisky VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek z kombinace materiálů černé barvy s třpytivými detaily. Výrazné saténové tkaničky. Nápaditý futuristický design s masivními oky pro tkaničky. Módní skrytý klínový podpatek zvýrazňující dámskou siluetu. Kontrastní podešev. Horký trend sezóny.

3 790 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací tenisky VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek z kombinace materiálů v hnědobílé variantě. Extravagantní design s masivní pruhovanou platformou. Výrazná aplikace jména značky v patní části obuvi. Třpytivý zlatavý efekt. Horký trend sezóny.

4 430 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací tenisky VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek z kombinace materiálů v černobílé variantě. Extravagantní design s masivní pruhovanou platformou. Výrazná aplikace jména značky v patní části obuvi. Třpytivý duhový efekt. Horký trend sezóny.

4 430 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací tenisky na klínovém podpatku BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z broušené přírodní kůže žluté barvy. Extravagantní design se skrytým klínovým podpatkem. Elegantní bílá podešev. Jemné třpytivé detaily. Velmi svěží neokoukaný model tradiční městské obuvi.

3 950 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací tenisky na klínovém podpatku BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z broušené přírodní kůže šedé barvy. Extravagantní design se skrytým klínovým podpatkem. Elegantní bílá podešev. Jemné třpytivé detaily. Velmi svěží neokoukaný model tradiční městské obuvi.

3 950 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací tenisky na klínovém podpatku BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z broušené přírodní kůže červené barvy. Extravagantní design se skrytým klínovým podpatkem. Elegantní bílá podešev. Jemné třpytivé detaily. Velmi svěží neokoukaný model tradiční městské obuvi.

3 950 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací tenisky na klínovém podpatku BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z broušené přírodní kůže světle hnědé barvy. Extravagantní design se skrytým klínovým podpatkem. Elegantní bílá podešev. Jemné třpytivé detaily. Velmi svěží neokoukaný model tradiční městské obuvi.

3 950 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací tenisky na klínovém podpatku BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z broušené přírodní kůže šedé barvy. Extravagantní design se skrytým klínovým podpatkem. Elegantní bílá podešev. Jemné detaily v metalické stříbrné. Velmi svěží neokoukaný model tradiční městské obuvi.

3 950 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací tenisky na klínovém podpatku BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z broušené přírodní kůže modré barvy. Extravagantní design se skrytým klínovým podpatkem. Elegantní bílá podešev. Jemné detaily v metalické zlaté. Velmi svěží neokoukaný model tradiční městské obuvi.

3 950 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací tenisky na klínovém podpatku BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z kombinace broušené přírodní kůže a syntetického materiálu v lakované úpravě. Extravagantní design se skrytým klínovým podpatkem. Elegantní bílá podešev. Horký trend sezóny.

3 840 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací tenisky na klínovém podpatku BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z kombinace broušené přírodní kůže a syntetického materiálu v lakované úpravě. Extravagantní design se skrytým klínovým podpatkem. Elegantní bílá podešev. Horký trend sezóny.

3 840 Kč
Doprava zdarma

Dámské tenisky na platformě BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Futuristický design s originálním řešením zavazování. Jemný metalický detail v patní části obuvi. Pohodlná zvýšená platforma s výrazným zebrováním. Horký trend sezóny.

2 340 Kč
Doprava zdarma

Dámské tenisky na platformě BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže bílé barvy. Futuristický design s originálním řešením zavazování. Jemný metalický detail v patní části obuvi. Pohodlná zvýšená platforma s výrazným zebrováním. Horký trend sezóny.

2 340 Kč
Doprava zdarma

Dámské tenisky na klínovém podpatku BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z kombinace hladké syntetické kůže a textilního materiálu bílé barvy. Luxusní design s kontrastními stříbrnými detaily. Futuristický model s vyšší platformou a skrytým klínovým podpatkem. Extravagantní podešev v geometrickém vzoru. Horký trend sezóny.

2 930 Kč
Zobrazeno 1 - 42 z 178

Top