Obuv
Výrobce
Velikost
Barva
Materiál
Cena
Doprava zdarma

Dámské kozačky na podpatku LAURA BIAGIOTTI. Horký trend sezóny. Svršek ze syntetické broušené kůže černé barvy. Originální design s aplikací kožešiny. Výrazné pásky v lakované úpravě s kovovými sponami. Stabilní vysoký podpatek s drobným detailem. Zapínání na zip pro pohodlné nazouvání. Špička obuvi mandlového tvaru.

2 820 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky na podpatku LAURA BIAGIOTTI. Klasická vysoká obuv v sofistikovaném designu. Svršek ze syntetické broušené kůže černé barvy. Zajímavé zdobení pomocí pásku s kovovými sponami. Středně vysoký metalický podpatek. Zapínání na zip pro pohodlné nazouvání. Špička obuvi mandlového tvaru.

3 090 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky U.S.POLO. Klasická vysoká obuv z hladké syntetické kůže tmavě hnědé barvy. Dekorativní pásek s výraznou sponou v horní části obuvi. Detailní dvojité prošívání. Zapínání pomocí vnitřního zipu. Špička mandlového tvaru. Stabilní vysoký podpatek. Komfortní zvýšená platforma.

2 150 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky U.S.POLO. Klasická vysoká obuv z hladké syntetické kůže hnědé barvy. Detailní dvojité prošívání. Zapínání pomocí vnitřního zipu. Špička mandlového tvaru. Pohodlný nízký podpatek. Komfortní zvýšená platforma v kontrastním odstínu.

2 100 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky nad kolena LAURA BIAGIOTTI. Svršek ze syntetické broušené kůže černé barvy. Velmi ženský střih podtrhující dámskou siluetu. Stabilní velmi vysoký podpatek. Špička mandlového tvaru. Strečový materiál. Zapínání na zip pro pohodlné nazouvání.

2 820 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky LAURA BIAGIOTTI. Svršek ze syntetické broušené kůže černé barvy. Výrazné dekorativní pásky s kovovými elementy v zadní části obuvi. Špička mandlového tvaru. Strečová vsadka. Zapínání na zip pro pohodlné nazouvání. Elegantní nízká podešev.

3 090 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky LAURA BIAGIOTTI. Klasická vysoká obuv v nepřehlédnutelném designu. Svršek ze syntetické hladké kůže černé barvy. Výrazné dekorativní pásky s kovovými elementy a přezkami. Kulatá špička obuvi. Zapínání na zip pro pohodlné nazouvání. Komfortní zvýšená platforma. Pohodlný nízký podpatek.

3 350 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky na podpatku XTI. Klasická vysoká obuv z broušené syntetické kůže černé barvy. Stahovací tkanička v horní části obuvi. Zapínání pomocí vnitřního zipu. Stabilní středně vysoký podpatek. Špička mandlového tvaru.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky XTI. Klasická vysoká obuv z broušené syntetické kůže černé barvy. Atraktivní efekt zvrásnění materiálu. Zapínání pomocí vnitřního zipu. Metalická oka s provlékací tkaničkou v elegantní zlaté. Stabilní nízký podpatek. Špička mandlového tvaru.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky XTI. Klasická vysoká obuv z broušené syntetické kůže tmavě šedé barvy. Atraktivní efekt zvrásnění materiálu. Zapínání pomocí vnitřního zipu. Metalická oka s provlékací tkaničkou v elegantní zlaté. Stabilní nízký podpatek. Špička mandlového tvaru.

2 020 Kč

Dámské kozačky na podpatku XTI. Klasická středně vysoká obuv z broušené syntetické kůže černé barvy. Velmi ženský střih s ohnutým okrajem a jemnou tkaničkou v zadní části obuvi. Zapínání pomocí vnitřního zipu. Stabilní středně vysoký podpatek. Špička mandlového tvaru.

1 750 Kč

Dámské kozačky na podpatku XTI. Klasická středně vysoká obuv z broušené syntetické kůže fialové barvy. Velmi ženský střih s ohnutým okrajem a jemnou tkaničkou v zadní části obuvi. Zapínání pomocí vnitřního zipu. Stabilní středně vysoký podpatek. Špička mandlového tvaru.

1 750 Kč

Dámské kozačky na podpatku XTI. Klasická středně vysoká obuv z broušené syntetické kůže hnědé barvy. Velmi ženský střih s ohnutým okrajem a jemnou tkaničkou v zadní části obuvi. Zapínání pomocí vnitřního zipu. Stabilní středně vysoký podpatek. Špička mandlového tvaru.

1 750 Kč

Dámské kozačky XTI. Klasická vysoká obuv z hladké syntetické kůže černé barvy. Aplikace pruženek pro snadné nazouvání. Zapínání pomocí vnitřního zipu. Kovové elementy v elegantním zlatém provedení. Dekorativní pásek přes nárt s výraznou sponou. Špička mandlového tvaru. Pohodlný nízký podpatek.

1 910 Kč

Dámské kozačky XTI. Klasická vysoká obuv z hladké syntetické kůže hnědé barvy. Aplikace pruženek pro snadné nazouvání. Zapínání pomocí vnitřního zipu. Kovové elementy v elegantním zlatém provedení. Dekorativní pásek přes nárt s výraznou sponou. Špička mandlového tvaru. Pohodlný nízký podpatek.

1 910 Kč

Dámské kozačky na podpatku XTI. Klasická vysoká obuv z broušené syntetické kůže černé barvy. Atraktivní efekt zvrásnění materiálu. Zapínání pomocí vnitřního zipu. Stabilní středně vysoký podpatek. Špička mandlového tvaru.

1 910 Kč

Dámské kozačky na podpatku XTI. Klasická vysoká obuv z broušené syntetické kůže béžové barvy. Atraktivní efekt zvrásnění materiálu. Zapínání pomocí vnitřního zipu. Stabilní středně vysoký podpatek. Špička mandlového tvaru.

1 910 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky na podpatku XTI. Klasická vysoká obuv z hladké syntetické kůže černé barvy. Elastická patní část pro snadné nazouvání. Komfortní zvýšená podešev s výrazným vzorkem. Stabilní středně vysoký podpatek. Špička mandlového tvaru.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky na podpatku XTI. Klasická vysoká obuv z hladké syntetické kůže hnědé barvy. Elastická patní část pro snadné nazouvání. Komfortní zvýšená podešev s výrazným vzorkem. Stabilní středně vysoký podpatek. Špička mandlového tvaru.

2 020 Kč

Dámské kozačky XTI. Klasická vysoká obuv z hladké syntetické kůže černé barvy. Aplikace pruženek pro snadné nazouvání. Zapínání pomocí vnitřního zipu. Patní část v imitaci hadí kůže s dekorativními pásky. Kovové elementy v elegantním zlatém provedení. Špička mandlového tvaru. Pohodlný nízký podpatek.

1 910 Kč

Dámské kozačky XTI. Klasická vysoká obuv z hladké syntetické kůže hnědé barvy. Aplikace pruženek pro snadné nazouvání. Zapínání pomocí vnitřního zipu. Patní část v imitaci hadí kůže s dekorativními pásky. Kovové elementy v elegantním zlatém provedení. Špička mandlového tvaru. Pohodlný nízký podpatek.

1 910 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky na podpatku LAURA BIAGIOTTI. Svršek ze syntetické broušené kůže černé barvy. Bohaté zdobení štrasovými kamínky v symetrickém vzoru. Stabilní vysoký podpatek. Zapínání pomocí zipu na vnitřní straně obuvi. Pohodlná zvýšená platforma.

3 350 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky na podpatku LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Klasická vysoká obuv v elegantním střihu s dekorativním páskem přes nárt. Elastická zadní část pro snadné nazouvání. Stabilní vysoký podpatek. Zapínání pomocí vnitřních zipů. Módní zvýšená platforma.

3 350 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky nad kolena LAURA BIAGIOTTI. Svršek z broušené syntetické kůže černé barvy. Minimalistický střih klasické dámské vysoké obuvi. Zapínání pomocí vnitřního zipu. Nízká platforma lemovaná štrasovými kamínky. Nízký komfortní podpatek. Aplikace s logem značky.

2 820 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky na podpatku LAURA BIAGIOTTI. Klasická vysoká obuv v originálním designu. Svršek ze syntetické broušené kůže tmavě hnědé barvy. Aplikace kožešiny po stranách obuvi. Stabilní vysoký podpatek. Zapínání pomocí zipu na vnitřní straně obuvi. Komfortní zvýšená platforma.

3 350 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky nad kolena LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Podélné zdobení kovovými elementy. Zadní část ze střečového materiálu pro pohodlné nošení. Zapínání pomocí vnitřního zipu. Nízká platforma lemovaná kovovými cvočky. Nízký komfortní podpatek. Aplikace s logem značky.

3 350 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací kozačky nad kolena LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Zapínání pomocí vnitřního zipu. Robustní platforma s výrazným vzorkem. Nízký komfortní podpatek. Zdobení kovovými cvočky.

3 620 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky LOVE MOSCHINO. Svršek ze sametu černé barvy. Elastický materiál. Hravá aplikace kontrastních nášivek a nápisů. Sofistikovaný model obuvi s ostrou špičkou. Zapínání pomocí zipu na vnitřní straně obuvi. Nízký jehlový podpatek.

7 420 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky MADE IN ITALIA. Klasická vysoká obuv z přírodní hladké kůže černé barvy. Sofistikovaný nazouvací model holínkového střihu s prošíváním. Pohodlný nízký podpatek. Elegantní model pro městský outfit.

2 550 Kč 3 090 Kč
Doprava zdarma

Dámské kožené kozačky ANA LUBLIN. Pohodlná vysoká obuv pro městský outfit. Svršek z přírodní hladké kůže černé barvy s výraznou aplikací kovových cvočků. Dekorativní pásek s kovovou přezkou. Upínací spona v horní části obuvi. Nízký podpatek. Horký trend.

2 820 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky MADE IN ITALIA. Klasická vysoká obuv z přírodní hladké kůže oříškově hnědé barvy. Sofistikovaný nazouvací model holínkového střihu s prošíváním. Pohodlný nízký podpatek. Elegantní model pro městský outfit.

2 550 Kč 3 090 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky MADE IN ITALIA. Velmi vysoká obuv z přírodní broušené kůže černé barvy. Variabilní střih s částí nad koleny. Vnitřní zip pro snadné nazouvání. Komfortní středně vysoký podpatek.

2 550 Kč 3 090 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky na podpatku PIERRE CARDIN. Klasická vysoká obuv z kombinace přírodní hladké kůže a přírodní broušené kůže hnědé barvy. Dekorativní pásek s kovovou sponou. Postranní zip pro snadné nazouvání. Kulatá špička. Pohodlný stabilní podpatek. Elegantní model.

3 090 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky na podpatku PIERRE CARDIN. Klasická vysoká obuv z kombinace přírodní hladké kůže a přírodní broušené kůže černé barvy. Dekorativní pásek s kovovou sponou. Postranní zip pro snadné nazouvání. Kulatá špička. Pohodlný stabilní podpatek. Elegantní model.

3 090 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky na podpatku PIERRE CARDIN. Klasická vysoká obuv z přírodní hladké kůže černé barvy. Výrazná aplikace kovových cvočků po stranách obuvi. Postranní zip pro snadné nazouvání. Kulatá špička. Pohodlný stabilní podpatek. Módní army look.

3 040 Kč 3 620 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky PIERRE CARDIN. Klasická vysoká obuv z přírodní hladké kůže černé a červenohnědé barvy. Postranní zip pro snadné nazouvání. Výrazný barevný kontrast s kovovými elementy ve zlaté barvě. Pohodlný nízký podpatek. Kontrastní použití barevných materiálů.

3 040 Kč 3 620 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky na podpatku nad kolena FONTANA 2.0. Pohodlná vysoká obuv pro trendy městský outfit. Svršek ze syntetického semiše černé barvy. Strečový materiál. Elegantní aplikace pásku se štrasovými kamínky. Postranní zip pro pohodlné nazouvání. Horký trend sezóny.

2 010 Kč 2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky MADE IN ITALIA. Klasická vysoká obuv z přírodní hladké kůže kouřově hnědé barvy. Postranní zip pro snadné nazouvání. Elastická pruženka v boční části obuvi. Sofistikovaný model s jemným páskem a střapcem. Pohodlný nízký podpatek.

2 550 Kč 3 090 Kč

Dámské kozačky MADE IN ITALIA. Klasická vysoká obuv z přírodní hladké kůže černé barvy. Postranní zip pro snadné nazouvání. Elastická pruženka v boční části obuvi. Sofistikovaný model s jemným páskem a střapcem. Pohodlný nízký podpatek.

1 650 Kč 3 090 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky na podpatku nad kolena FONTANA 2.0. Pohodlná vysoká obuv pro trendy městský outfit. Svršek ze sametu černé barvy. Postranní zip pro pohodlné nazouvání. Horký trend sezóny.

2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky PIERRE CARDIN. Klasická vysoká obuv z přírodní broušené kůže černé barvy. Postranní zip pro snadné nazouvání. Druhý dekorativní zip v kombinaci s páskem v oblasti nártu. Kovové elementy v elegantním zlatém provedení. Pohodlný nízký podpatek.

3 360 Kč 3 620 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky PIERRE CARDIN. Klasická vysoká obuv z přírodní broušené kůže hnědé barvy. Postranní zip pro snadné nazouvání. Druhý dekorativní zip v kombinaci s páskem v oblasti nártu. Kovové elementy v elegantním zlatém provedení. Pohodlný nízký podpatek.

3 360 Kč 3 620 Kč
Zobrazeno 1 - 42 z 67

Top