Dámské polobotky MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z eko kůže šedé barvy s kontrastní špičkou v lakované metalické úpravě. Módní masivní podešev bílé barvy s korkovým lemováním. Zajímavým prvkem je výrazné krajkové perforování a lesklý detail v patní části. Elegantní neotřelý model pro městský outfit. Pánský střih pro ženský outfit.

0 Kč
Doprava zdarma

Dámské polobotky MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z eko kůže modré barvy s kontrastní špičkou v lakované metalické úpravě. Módní masivní podešev bílé barvy s korkovým lemováním. Zajímavým prvkem je výrazné krajkové perforování a lesklý detail v patní části. Elegantní neotřelý model pro městský outfit. Pánský střih pro ženský outfit.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámské lakované polobotky ANA LUBLIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní kůže bordó barvy s aplikací patentovaného skvrnitého vzoru. Módní masivní podešev. Zajímavým prvkem je krajkové děrování v kombinaci s aplikovaným prošíváním. Extravagantní styl. Kulatá špička obuvi.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské polobotky Trussardi Jeans z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek z přírodní lakované kůže černé barvy. Sofistikovaný vzor imitace hadí kůže. Aplikace elastických pruženek pro snadné nazouvání. Elegantní jehlový podpatek. Kovový element s logem značky v patní části obuvi.

3 499 Kč
Zobrazeno 1 - 4 z 4

Top