Obuv
Výrobce
Velikost
Barva
Materiál
Cena
Doprava zdarma

Dámské polobotky MADE IN ITALIA z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní hladké kůže černé barvy. Elegantní aplikace plochých stříbrných cvočků. Krajkové perforování. Nízká podešev. Elegantní nadčasový model typu Oxford.

2 290 Kč 2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské polobotky MADE IN ITALIA z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní hladké kůže hnědé barvy. Elegantní aplikace plochých zlatých cvočků. Krajkové perforování. Nízká podešev. Elegantní nadčasový model typu Oxford.

2 290 Kč 2 550 Kč

Dámské polobotky ANA LUBLIN z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Přezka z broušené kůže v oblasti nártu s kovovými sponami. Bohaté zdobení kovovými elementy. Zajímavým prvkem je lemování podešve kovovými cvočky. Masivní pohodlná podešev. Vintage styl.

1 750 Kč
Doprava zdarma

Dámské polobotky na platformě ANA LUBLIN z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetického materiálu černé barvy s lesklým efektem. Módní masivní podešev na vysoké platformě. Módní lesklý vzhled. Originální struktura materiálu.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské polobotky PIERRE CARDIN z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže modré barvy. Krajkové perforování. Nízká podešev. Elegantní nadčasový model typu Oxford.

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámské polobotky PIERRE CARDIN z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže béžové barvy. Krajkové perforování. Nízká podešev. Elegantní nadčasový model typu Oxford.

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámské polobotky na platformě ANA LUBLIN z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetického materiálu stříbrné barvy s lesklým efektem. Módní masivní podešev na vysoké platformě. Módní lesklý vzhled. Originální struktura materiálu.

2 020 Kč

Dámské polobotky na platformě ANA LUBLIN z kolekce podzim/ zima. Svršek ze hladké syntetické kůže modré barvy v lakované úpravě. Kontrastní použití štrasových kamínků. Módní masivní podešev na vysoké platformě. Módní lesklý vzhled. Extravagantní styl.

1 750 Kč

Dámské polobotky na platformě ANA LUBLIN z kolekce podzim/ zima. Svršek ze hladké syntetické kůže černé barvy v lakované úpravě. Kontrastní použití štrasových kamínků. Módní masivní podešev na vysoké platformě. Módní lesklý vzhled. Extravagantní styl.

1 750 Kč
Doprava zdarma

Dámské lakované polobotky ANA LUBLIN z kolekce podzim/ zima. Svršek z kartáčované syntetické kůže hnědé barvy. Zajímavým prvkem je lemování podešve kovovými cvočky. Masivní pohodlná podešev. Vintage styl.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské lakované polobotky ANA LUBLIN z kolekce podzim/ zima. Svršek z kartáčované syntetické kůže stříbrné barvy. Zajímavým prvkem je lemování podešve kovovými cvočky. Masivní pohodlná podešev. Vintage styl.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské polobotky ANA LUBLIN z kolekce podzim/ zima . Svršek z kartáčované syntetické kůže bordó barvy. Přezka v oblasti nártu s kovovými sponami. Zajímavým prvkem je lemování podešve kovovými cvočky. Masivní pohodlná podešev. Vintage styl.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské polobotky ANA LUBLIN z kolekce podzim/ zima. Svršek z kartáčované syntetické kůže stříbrné barvy. Přezka v oblasti nártu s kovovými sponami. Zajímavým prvkem je lemování podešve kovovými cvočky. Masivní pohodlná podešev. Vintage styl.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské lakované polobotky ANA LUBLIN z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetické lakované kůže stříbrné barvy. Praktická aplikace elastické pruženky v oblasti nártu. Módní masivní podešev. Minimalistický střih. Vintage styl.

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámské lakované polobotky ANA LUBLIN z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetické lakované kůže bordó barvy. Praktická aplikace elastické pruženky v oblasti nártu. Módní masivní podešev. Minimalistický střih. Vintage styl.

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací polobotky na podpatku MADE IN ITALIA z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetického semiše stříbrné třpytivé barvy. Nízký pohodlný podpatek. Elegantní šněrování s výraznou sametovou tkaničkou. Módní lesklý vzhled.

2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací polobotky MADE IN ITALIA z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetického semiše černé a zlatavé barvy v damaškovém vzoru. Nízký pohodlný podpatek. Elegantní šněrování s výraznou sametovou tkaničkou.

2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací polobotky LAURA BIAGIOTTI z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetické broušené kůže černé barvy s aplikací štrasových kamínků. Masivní pohodlný podpatek. Elegantní šněrování s výraznou tkaničkou. Robustní vzhled.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské polobotky na platformě LAURA BIAGIOTTI z kolekce podzim/ zima. Svršek ze semiše černé barvy v kombinaci s detaily v lakované kůži. Aplikace pásku s kovovou sponou. Masivní módní podešev. Výrazné zdobení třásněmi s kovovými elementy.

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámské polobotky na platformě LAURA BIAGIOTTI z kolekce podzim/ zima. Svršek ze semiše bordó  barvy v kombinaci s detaily v lakované kůži. Aplikace pásku s kovovou sponou. Masivní módní podešev. Výrazné zdobení třásněmi s kovovými elementy.

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací polobotky na platformě LAURA BIAGIOTTI z kolekce podzim/ zima. Svršek z veluru černé barvy s aplikací štrasových kamínků. Masivní pohodlný podpatek. Elegantní šněrování s výraznou tkaničkou. Módní zvýšená platforma. Robustní vzhled.

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámské lakované polobotky Trussardi Jeans z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní kůže oranžové a bílé barvy s aplikacemi v lakované úpravě. Módní masivní podešev bílé a přírodní barvy. Zajímavým prvkem je výrazné krajkové děrování. Elegantní klasický model typu Oxford. Kontrastní použití materiálů.

2 550 Kč 3 620 Kč
Doprava zdarma

Dámské polobotky MADE IN ITALIA z kolekce jaro/léto. Svršek z eko kůže šedé barvy s kontrastní špičkou v lakované metalické úpravě. Módní masivní podešev bílé barvy s korkovým lemováním. Zajímavým prvkem je výrazné krajkové perforování a lesklý detail v patní části. Elegantní neotřelý model pro městský outfit. Pánský střih pro ženský outfit.

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámské polobotky Trussardi Jeans z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní laminované kůže stříbrné barvy s jemným vzorem krokodýlí kůže. Efektní lesklý vzhled. Kontrastní masivní podešev. Pohodlný model pro stylový outfit.

3 570 Kč 4 030 Kč
Doprava zdarma

Dámské polobotky Trussardi Jeans z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní laminované kůže zlaté barvy s jemným vzorem krokodýlí kůže. Efektní lesklý vzhled. Kontrastní masivní podešev. Pohodlný model pro stylový outfit.

3 090 Kč 4 030 Kč
Doprava zdarma

Dámské lesklé šněrovací polobotky MADE IN ITALIA z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické kůže zlaté barvy v lakované úpravě. Kontrastní bílá podešev. Módní lesklý vzhled. Pánský střih pro trendy dámský outfit.

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámské lesklé šněrovací polobotky MADE IN ITALIA z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické kůže bronzové barvy v lakované úpravě. Kontrastní bílá podešev. Módní lesklý vzhled. Pánský střih pro trendy dámský outfit.

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací polobotky MADE IN ITALIA z kolekce jaro/léto. Svršek z broušené syntetické kůže růžové barvy. Kontrastní bílá podešev. Nadčasový model. Elegantní vzhled pánského elementu k dámskému outfitu.

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací polobotky MADE IN ITALIA z kolekce jaro/léto. Svršek z broušené syntetické kůže šedé barvy. Kontrastní bílá podešev. Nadčasový model. Elegantní vzhled pánského elementu k dámskému outfitu.

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámské polobotky MADE IN ITALIA z kolekce jaro/léto. Svršek z eko kůže modré barvy s kontrastní špičkou v lakované metalické úpravě. Módní masivní podešev bílé barvy s korkovým lemováním. Zajímavým prvkem je výrazné krajkové perforování a lesklý detail v patní části. Elegantní neotřelý model pro městský outfit. Pánský střih pro ženský outfit.

2 280 Kč

Dámské šněrovací polobotky na podpatku ANA LUBLIN z kolekce podzim/ zima. Svršek z kombinace hladké a a lakované syntetické kůže černé barvy. Robustní vzhled. Masivní pohodlný podpatek. Extravagantní model ve stylu vintage.

1 480 Kč

Dámské polobotky na platformě ANA LUBLIN z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní hladké kůže černé barvy. Módní masivní podešev na vysoké platformě. Kontrastní lemování podešve. Extravagantní styl. Kulatá špička obuvi. Robustní vzhled.

1 480 Kč

Dámské polobotky ANA LUBLIN z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní hladké kůže v odstínu bordó. Módní masivní podešev na vysoké platformě. Kontrastní lemování podešve. Extravagantní styl. Kulatá špička obuvi. Robustní vzhled.

1 480 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové polobotky ve stylu Desert Boots MADE IN ITALIA z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní broušené kůže tmavě hnědé barvy. Nadšasový model. Pohodlné nazouvání. Originální zdobení třásněmi v oblasti nártu.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské polobotky ANA LUBLIN z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní hladké kůže v oblíbené kombinaci černé a stříbrné barvy. Aplikace elastické pruženky v oblasti nártu pro pohodlné nazouvání. Dvojité prošívání. Kulatá špička obuvi. Módní styl vintage.

2 020 Kč

Dámské lakované polobotky ANA LUBLIN z kolekce podzim/zima. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy v lakované úpravě v kombinaci s plstěnými detaily. Masivní tříbarevná podešev. Extravagantní styl. Kulatá špička obuvi.

1 750 Kč

Dámské lakované polobotky ANA LUBLIN z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Masivní tříbarevná podešev. Zajímavým prvkem je aplikace hranatých oček šněrování. Extravagantní styl. Kulatá špička bot.

1 750 Kč

Dámské lakované polobotky ANA LUBLIN z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké syntetické kůže v odstínu bordó. Masivní tříbarevná podešev. Zajímavým prvkem je aplikace hranatých oček šněrování. Extravagantní styl. Kulatá špička bot.

1 750 Kč

Dámské lakované polobotky ANA LUBLIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy v lakované úpravě. Masivní pohodlná podešev. Výrazné zdobení kovovými elementy čtvercového tvaru. Módní krajkové děrování s plstěným podkladem v šedé. Pánský element k dámskému outfitu.

1 750 Kč

Dámské polobotky na podpatku ANA LUBLIN z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké syntetické kůže stříbrné barvy v kombinaci s detaily v lakované úpravě. Aplikace elastické pruženky v oblasti nártu pro pohodlné nazouvání. Velmi originální elegantní model. Masivní pohodlný podpatek. Kulatá špička obuvi.

1 480 Kč

Dámské polobotky na podpatku ANA LUBLIN z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy v kombinaci s detaily v lakované úpravě. Aplikace elastické pruženky v oblasti nártu pro pohodlné nazouvání. Velmi originální elegantní model. Masivní pohodlný podpatek. Kulatá špička obuvi.

1 750 Kč
Doprava zdarma

Dámské polobotky MADE IN ITALIA z kolekce podzim/ zima. Svršek z kartáčované přírodní kůže hnědé barvy. Velmi ženský elegantní model s přezkou a jemnými kovovými sponami. Aplikace dvojitého prošívání. Kulatá špička obuvi. Pánský element k dámskému outfitu.

2 550 Kč
Zobrazeno 1 - 42 z 48

Top