Kabelky a tašky
Výrobce
Barva
Materiál
Cena

Unisexová velká cestovní taška V19.69 z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické safiánové kůže modré barvy. Dvě zakulacené rukojeti. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Vnější kapsy na zip. Množství vnitřních kapes. Podšívka z odolné a omyvatelné látky se vzorem loga značky. Zapínání na zip.

1 180 Kč 1 480 Kč
Doprava zdarma

Unisexová cestovní taška TRUSSARDI JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické safiánové kůže modré barvy. Dvě zakulacené rukojeti. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Vnější kapsy na zip. Množství vnitřních kapes. Podšívka z odolné a omyvatelné látky se vzorem loga značky. Zapínání na zip.

2 250 Kč 2 550 Kč
Doprava zdarma

Unisexová cestovní taška TRUSSARDI JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické safiánové kůže černé barvy. Dvě zakulacené rukojeti. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Vnější kapsy na zip. Množství vnitřních kapes. Podšívka z odolné a omyvatelné látky se vzorem loga značky. Zapínání na zip.

2 250 Kč 2 550 Kč
Doprava zdarma

Unisexová velká cestovní taška TRUSSARDI JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické safiánové kůže modré barvy. Dvě zakulacené rukojeti. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Vnější kapsy na zip. Množství vnitřních kapes. Podšívka z odolné a omyvatelné látky se vzorem loga značky. Zapínání na zip.

2 550 Kč
Doprava zdarma

Unisexová velká cestovní taška TRUSSARDI JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické safiánové kůže černé barvy. Dvě zakulacené rukojeti. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Vnější kapsy na zip. Množství vnitřních kapes. Podšívka z odolné a omyvatelné látky se vzorem loga značky. Zapínání na zip.

2 550 Kč

Unisexová cestovní taška TRUSSARDI JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek z velmi odolné polyesterové tkaniny modré barvy. Dvojitá voděodolná polyuretanová úprava. Dvě rukojeti. Nastavitelný ramenní popruh. Dvě vnější kapsy na zip. Dvě velké vnitřní kapsy. Podšívka z odolné a omyvatelné látky se vzorem loga značky. Zapínání na zip.

1 750 Kč
Zobrazeno 1 - 6 z 6

Top