Kabelky a tašky
Výrobce
Barva
Materiál
Cena
Doprava zdarma

Dámský batoh LOVE MOSCHINO. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Rafinovaný sportovní střih pytlovitého tvaru. Dekorativní přívěšek. Výrazný nápis jména značky. Zapínání pomocí utahovací šňůrky. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna pevná rukojeť. Dvě vnitřní kapsy.

3 630 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh BLU BYBLOS. Svršek ze strukturované syntetické kůže černé barvy. Elegantní minimalistický design. Zapínání na zip. Kontrastní ramenní popruhy v lakované úpravě. Jedna pevná rukojeť. Dva vnitřní oddíly. Tři vnitřní kapsy. Prostorná vnější kapsa na zip.

2 720 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh BLU BYBLOS. Svršek ze strukturované syntetické kůže pudrově růžové barvy. Elegantní minimalistický design. Zapínání na zip. Kontrastní ramenní popruhy v lakované úpravě. Jedna pevná rukojeť. Dva vnitřní oddíly. Tři vnitřní kapsy. Prostorná vnější kapsa na zip.

2 720 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh BLU BYBLOS. Svršek ze strukturované syntetické kůže bílé barvy. Elegantní minimalistický design s hravou aplikací symbolických kovových elementů. Zapínání na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna pevná rukojeť. Dva vnitřní oddíly. Tři vnitřní kapsy. Prostorná vnější kapsa.

2 660 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh BLU BYBLOS. Svršek ze strukturované syntetické kůže pudrově růžové barvy. Elegantní minimalistický design s hravou aplikací symbolických kovových elementů. Zapínání na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna pevná rukojeť. Dva vnitřní oddíly. Tři vnitřní kapsy. Prostorná vnější kapsa.

2 660 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh BLU BYBLOS. Svršek z hladkého odolného polyesteru černé barvy. Elegantní design ve vintage stylu s aplikací štrasových kamenů a kontrastních zlatých elementů. Zapínání na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna pevná rukojeť. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy. Tři vnější kapsy- jedna na zip.

3 140 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LAURA BIAGIOTTI. Svršek z kombinace pleteniny a hladké syntetické kůže. Asymetrický střih v kombinaci modré a béžové. Velmi originální design s řadou kontrastních detailů. Nastavitelné ramenní popruhy. Pevná rukojeť. Zapínání na zip. Dvě vnitřní kapsy.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LAURA BIAGIOTTI. Svršek z kombinace pleteniny a hladké syntetické kůže. Asymetrický střih v kombinaci hnědé a béžové. Velmi originální design s řadou kontrastních detailů. Nastavitelné ramenní popruhy. Pevná rukojeť. Zapínání na zip. Dvě vnitřní kapsy.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LAURA BIAGIOTTI. Svršek z kombinace pleteniny a hladké syntetické kůže. Asymetrický střih v kombinaci červené a béžové. Velmi originální design s řadou kontrastních detailů. Nastavitelné ramenní popruhy. Pevná rukojeť. Zapínání na zip. Dvě vnitřní kapsy.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LAURA BIAGIOTTI. Svršek z kombinace pleteniny a hladké syntetické kůže. Asymetrický střih v kombinaci černé, šedé a béžové. Velmi originální design s řadou kontrastních detailů. Nastavitelné ramenní popruhy. Pevná rukojeť. Zapínání na zip. Dvě vnitřní kapsy.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LAURA BIAGIOTTI. Svršek z kombinace hladké a strukturované syntetické kůže v odstínech hnědé barvy. Velmi nápaditý model zdobený květinovou aplikací. Neobyčejná struktura materiálu v imitaci krokodýlí kůže. Originální postranní utahovací šňůrky. Pevná rukojeť. Zapínání na patentky. Nastavitelné ramenní popruhy. Tři vnitřní kapsy.

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LAURA BIAGIOTTI. Svršek z odolného polyesteru tmavě modré barvy. Originální vzor materiálu s aplikací loga značky. Zapínání na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna rukojeť. Jeden vnitřní oddíl. Jedna vnitřní kapsa. Tři vnější kapsy.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LAURA BIAGIOTTI. Svršek z odolného polyesteru černé barvy. Originální vzor materiálu s aplikací loga značky. Zapínání na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna rukojeť. Jeden vnitřní oddíl. Jedna vnitřní kapsa. Tři vnější kapsy.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LAURA BIAGIOTTI. Svršek z odolného polyesteru výrazné červené barvy. Originální vzor materiálu s aplikací loga značky. Zapínání na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna rukojeť. Jeden vnitřní oddíl. Jedna vnitřní kapsa. Tři vnější kapsy.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LAURA BIAGIOTTI. Svršek z odolného polyesteru pískově hnědé barvy. Originální vzor materiálu s aplikací loga značky. Zapínání na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna rukojeť. Jeden vnitřní oddíl. Jedna vnitřní kapsa. Tři vnější kapsy.

2 020 Kč

Dámský batoh RENATO BALESTRA. Svršek z odolného polyesteru černé barvy. Sportovně elegantní minimalistický model. Zapínání na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna pevná rukojeť. Tři vnitřní kapsy. Tři vnější kapsy.

1 750 Kč

Dámský batoh RENATO BALESTRA. Svršek z odolného polyesteru modré barvy. Sportovně elegantní minimalistický model. Zapínání na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna pevná rukojeť. Tři vnitřní kapsy. Tři vnější kapsy.

1 750 Kč

Dámský batoh RENATO BALESTRA. Svršek z odolného polyesteru červené barvy. Sportovně elegantní minimalistický model. Zapínání na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna pevná rukojeť. Tři vnitřní kapsy. Tři vnější kapsy.

1 750 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LAURA BIAGIOTTI. Svršek z odolného polyuretanu modré barvy. Luxusní velmi ženský design s florálními motivy. Propracovaná rukojeť s aplikací kovových elementů. Zapínání na patentky. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LAURA BIAGIOTTI. Svršek z odolného polyuretanu černé barvy. Luxusní velmi ženský design s florálními motivy. Propracovaná rukojeť s aplikací kovových elementů. Zapínání na patentky. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

2 280 Kč

Dámský batoh LAURA BIAGIOTTI. Svršek ze syntetické kůže tmavě hnědé barvy s metalickým efektem. Zapínání na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Tři vnitřní kapsy-jedna na zip. Vnější prostorná kapsa na zip. Dvě postranní kapsy.

1 750 Kč

Dámský batoh LAURA BIAGIOTTI. Svršek ze syntetické kůže tmavě modré barvy s metalickým efektem. Zapínání na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Tři vnitřní kapsy-jedna na zip. Vnější prostorná kapsa na zip. Dvě postranní kapsy.

1 750 Kč

Dámský batoh LAURA BIAGIOTTI. Svršek ze syntetické kůže šedé barvy s metalickým efektem. Zapínání na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Tři vnitřní kapsy-jedna na zip. Vnější prostorná kapsa na zip. Dvě postranní kapsy.

1 750 Kč

Dámský batoh LAURA BIAGIOTTI. Svršek ze syntetické kůže černé barvy s metalickým efektem. Zapínání na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Tři vnitřní kapsy-jedna na zip. Vnější prostorná kapsa na zip. Dvě postranní kapsy.

1 750 Kč

Dámský batoh LAURA BIAGIOTTI. Svršek z kombinace nylonu a syntetické hladké kůže tmavě modré barvy. Originální vzor materiálu s aplikací loga značky. Zapínání na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Dvě vnitřní kapsy-jedna na zip. Vnější prostorná kapsa na zip a dvě postranní  kapsy.

1 620 Kč 1 750 Kč

Dámský batoh LAURA BIAGIOTTI. Svršek z kombinace nylonu a syntetické hladké kůže šedé barvy. Originální vzor materiálu s aplikací loga značky. Zapínání na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Dvě vnitřní kapsy-jedna na zip. Vnější prostorná kapsa na zip a dvě postranní  kapsy.

1 620 Kč 1 750 Kč

Dámský batoh LAURA BIAGIOTTI. Svršek z kombinace nylonu a syntetické hladké kůže černé barvy. Originální vzor materiálu s aplikací loga značky. Zapínání na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Dvě vnitřní kapsy-jedna na zip. Vnější prostorná kapsa na zip a dvě postranní  kapsy.

1 620 Kč 1 750 Kč

Dámský batoh LAURA BIAGIOTTI. Svršek z kombinace nylonu a syntetické hladké kůže tmavě hnědé barvy. Originální vzor materiálu s aplikací loga značky. Zapínání na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Dvě vnitřní kapsy-jedna na zip. Vnější prostorná kapsa na zip a dvě postranní  kapsy.

1 620 Kč 1 750 Kč

Dámský batoh LAURA BIAGIOTTI. Svršek z kombinace nylonu a syntetické hladké kůže béžové barvy. Originální vzor materiálu s aplikací loga značky. Zapínání na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Dvě vnitřní kapsy-jedna na zip. Vnější prostorná kapsa na zip a dvě postranní  kapsy.

1 620 Kč 1 750 Kč
Zobrazeno 1 - 29 z 29

Top