Využijte 10% SLEVU na nákup od 01.12. - 31.12.2018.
*** slevový kód: botteganaděluje ***
Garance DORUČENÍ DO VÁNOC pro objednávky přijaté do neděle 9. prosince.
Kabelky a tašky
Výrobce
Barva
Materiál
Cena
Doprava zdarma

Dámský batoh MICHAEL KORS. Svršek z textilního sametového materiálu v odstínu bordó. Kontrastní kožené detaily na jezdcích zipů a rukojeti. Zapínání na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna pevná rukojeť. Tři vnitřní kapsy. Jedna vnější kapsa.

5 020 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh MICHAEL KORS. Svršek z textilního sametového materiálu modré barvy. Kontrastní kožené detaily na jezdcích zipů a rukojeti. Zapínání na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna pevná rukojeť. Jedna vnitřní kapsa. Dvě vnější kapsy.

5 340 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LOVE MOSCHINO. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Typický motiv srdcí na přední vnější kapse. Aplikace drobných metalických prvků. Zapínání na patentky. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna pevná rukojeť. Dvě vnitřní kapsy.

4 480 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LOVE MOSCHINO. Svršek z hladké syntetické kůže červené barvy. Typický motiv srdcí na přední vnější kapse. Aplikace drobných metalických prvků. Zapínání na patentky. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna pevná rukojeť. Dvě vnitřní kapsy.

4 480 Kč
Doprava zdarma

Dámský malý batoh LOVE MOSCHINO. Svršek z jemně strukturované syntetické kůže černé barvy. Minimalistický design menšího batohu s drobnými metalickými elementy. Zapínání na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna pevná rukojeť. Jeden vnitřní oddíl. Jedna vnější kapsička na zip.

3 950 Kč
Doprava zdarma

Dámský malý batoh LOVE MOSCHINO. Svršek z jemně strukturované syntetické kůže červené barvy. Minimalistický design menšího batohu s drobnými metalickými elementy. Zapínání na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna pevná rukojeť. Jeden vnitřní oddíl. Jedna vnější kapsička na zip.

3 950 Kč
Doprava zdarma

Dámský malý batoh LOVE MOSCHINO. Svršek z hladké syntetické kůže červené barvy. Elegantní design menšího batohu se symetrickým prošíváním. Zapínání na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna pevná rukojeť. Jeden vnitřní oddíl.

3 730 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LOVE MOSCHINO. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Elegantní design prostorného batohu se symetrickým prošíváním. Originální použití upínacích pásků se sponami. Zapínání na patentky. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna pevná rukojeť. Jeden vnitřní oddíl.

4 910 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LOVE MOSCHINO. Svršek z hladké syntetické kůže červené barvy. Elegantní design prostorného batohu se symetrickým prošíváním. Výrazné logo na přední vnější kapse. Zapínání na zip. Nastavitelné ramenní popruhy s kontrastními nápisy a flitry. Jedna pevná rukojeť. Jeden vnitřní oddíl.

4 910 Kč
Doprava zdarma

Dámský malý batoh LOVE MOSCHINO. Svršek ze strukturované syntetické kůže černé barvy. Rafinovaný design menšího batohu s kontrastními pruhy. Struktura materiálu v nadčasovém motivu zvířecí kůže. Zapínání na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna pevná rukojeť. Jeden vnitřní oddíl.

4 910 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LOVE MOSCHINO. Svršek z hladké syntetické kůže šedé barvy. Elegantní design prostorného batohu s geometrickým prošíváním. Výrazné logo v přední části. Zapínání na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna pevná rukojeť. Dva vnitřní oddíly. Vnější kapsička na zip.

4 910 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LOVE MOSCHINO. Svršek z hladké syntetické kůže červené barvy. Elegantní design prostorného batohu s geometrickým prošíváním. Výrazné logo v přední části. Zapínání na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna pevná rukojeť. Dva vnitřní oddíly. Vnější kapsička na zip.

4 910 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LOVE MOSCHINO. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Extravagantní design prostorného batohu s hravými aplikacemi. Zapínání na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna pevná rukojeť. Vnější přední kapsa se zapínáním na zip. Jeden vnitřní oddíl. Vnější zadní kapsička na zip.

5 120 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh BLU BYBLOS. Svršek ze strukturované syntetické kůže černé barvy. Elegantní minimalistický design. Zapínání na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna pevná rukojeť. Tři vnitřní kapsy. Prostorná vnější kapsa.

3 040 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh BLU BYBLOS. Svršek ze strukturované syntetické kůže hnědé barvy. Elegantní minimalistický design. Zapínání na zip. Nastavitelné ramenní popruhy v kontrastním odstínu. Jedna pevná rukojeť. Tři vnitřní kapsy. Prostorná vnější kapsa.

3 040 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh BLU BYBLOS. Svršek ze strukturované syntetické kůže růžové barvy. Elegantní minimalistický design. Zapínání na zip. Nastavitelné ramenní popruhy v kontrastním odstínu. Jedna pevná rukojeť. Tři vnitřní kapsy. Prostorná vnější kapsa.

3 040 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh BLU BYBLOS. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Rafinovaný design s mozaikou drobných kovových elementů. Prostorná vnější kapsa na zip. Dva nastavitelné ramenní popruhy. Jedna pevná rukojeť. Zapínání na zip. Dvě vnitřní kapsy. Dva vnitřní oddíly. Jedna vnější kapsa.

3 250 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh BLU BYBLOS. Svršek v kombinaci broušené a hladké syntetické kůže. Luxusní design batohu s potiskem. Dvoubarevné kontrastní provedení. Nastavitelné ramenní popruhy. Tři vnitřní kapsy. Zapínání na zip. Prostorná vnější kapsa.

3 040 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh BLU BYBLOS. Svršek v kombinaci broušené a hladké syntetické kůže. Luxusní design batohu s potiskem. Dvoubarevné kontrastní provedení. Nastavitelné ramenní popruhy. Tři vnitřní kapsy. Zapínání na zip. Prostorná vnější kapsa.

3 040 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Metalický efekt materiálu. Sportovně elegantní model s kovovými aplikacemi. Zapínání na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna pevná rukojeť. Tři vnitřní kapsy. Jedna vnější kapsa na zip. Horký trend sezóny.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže béžové barvy. Metalický efekt materiálu. Sportovně elegantní model s kovovými aplikacemi. Zapínání na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna pevná rukojeť. Tři vnitřní kapsy. Jedna vnější kapsa na zip. Horký trend sezóny.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže stříbrné barvy. Metalický efekt materiálu. Sportovně elegantní model s kovovými aplikacemi. Zapínání na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna pevná rukojeť. Tři vnitřní kapsy. Jedna vnější kapsa na zip. Horký trend sezóny.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh RENATO BALESTRA. Svršek z broušené syntetické kůže v odstínech černé. Neotřelý střih z kontrastních pruhů materiálu s vintage efektem. Dva vnitřní oddíly se zapínáním na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna rukojeť. Tři vnitřní kapsy.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh RENATO BALESTRA. Svršek z broušené syntetické kůže v odstínech modré. Neotřelý střih z kontrastních pruhů materiálu s vintage efektem. Dva vnitřní oddíly se zapínáním na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna rukojeť. Tři vnitřní kapsy.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Rafinovaný vzor v geometrickém prošívání materiálu. Zdobení kovovými elementy. Výrazná aplikace s logem značky. Zapínání na patentky. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna rukojeť. Tři vnitřní kapsy.

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže stříbrné barvy. Rafinovaný vzor v geometrickém prošívání materiálu. Zdobení kovovými elementy. Výrazná aplikace s logem značky. Zapínání na patentky. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna rukojeť. Tři vnitřní kapsy.

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže v odstínu bordó. Rafinovaný vzor v geometrickém prošívání materiálu. Zdobení kovovými elementy. Výrazná aplikace s logem značky. Zapínání na patentky. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna rukojeť. Tři vnitřní kapsy.

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh RENATO BALESTRA. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Sportovně elegantní model s kovovými aplikacemi. Zapínání na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna pevná rukojeť. Dvě vnitřní kapsy. Jedna vnější kapsa na zip. Horký trend sezóny.

2 020 Kč

Dámský batoh RENATO BALESTRA. Svršek ze strukturované syntetické kůže černé barvy. Sportovně elegantní minimalistický model. Zapínání na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna pevná rukojeť. Dvě vnitřní kapsy. Tři vnější kapsy - jedna na zip.

1 480 Kč

Dámský batoh RENATO BALESTRA. Svršek ze strukturované syntetické kůže šedé barvy. Sportovně elegantní minimalistický model. Zapínání na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna pevná rukojeť. Dvě vnitřní kapsy. Tři vnější kapsy - jedna na zip.

1 480 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Luxusní design s vrásněním přední části batohu. Metalický efekt materiálu. Zapínání na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna rukojeť. Tři vnitřní kapsy. Dvě vnější kapsy.

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže béžové barvy. Luxusní design s vrásněním přední části batohu. Metalický efekt materiálu. Zapínání na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna rukojeť. Tři vnitřní kapsy. Dvě vnější kapsy.

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže béžové barvy. Luxusní design s iniciálami značky. Metalický efekt materiálu. Zapínání na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna rukojeť. Tři vnitřní kapsy. Jedna vnější kapsa na zip.

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Luxusní design se symetrickým prošíváním. Metalický efekt materiálu. Zapínání na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna rukojeť. Tři vnitřní kapsy. Tři vnější kapsy na zip.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže stříbrné barvy. Luxusní design se symetrickým prošíváním. Metalický efekt materiálu. Zapínání na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna rukojeť. Tři vnitřní kapsy. Tři vnější kapsy na zip.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LOVE MOSCHINO. Svršek z odolného textilního materiálu černé barvy. Kontrastní nášivka jména značky v kontrastních barvách. Zapínání pomocí zipu. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna pevná rukojeť. Dvě vnitřní kapsy. Jedna vnější kapsa na zip.

4 430 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh MICHAEL KORS. Svršek z jemně strukturované přírodní kůže černé barvy. Aplikace kovových elementů Zapínání na patentky. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna pevná rukojeť. Tři vnitřní kapsy. Jedna vnější kapsa.

9 720 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LOVE MOSCHINO. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Elegantní design v symetrickém prošívání materiálu. Výrazné logo značky na přední vnější kapse na zip. Zapínání na patentky. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna pevná rukojeť. Jeden vnitřní oddíl.

5 120 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LOVE MOSCHINO. Svršek z hladké syntetické kůže béžové barvy. Elegantní design v symetrickém prošívání materiálu. Výrazné logo značky na přední vnější kapse na zip. Zapínání na patentky. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna pevná rukojeť. Jeden vnitřní oddíl.

5 120 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LOVE MOSCHINO. Svršek z hladké syntetické kůže červené barvy. Elegantní design v symetrickém prošívání materiálu. Výrazné logo značky na přední vnější kapse na zip. Zapínání na patentky. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna pevná rukojeť. Jeden vnitřní oddíl.

5 120 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LOVE MOSCHINO. Svršek z hladké syntetické kůže modré barvy. Elegantní design v symetrickém prošívání materiálu. Výrazné logo značky na přední vnější kapse na zip. Zapínání na patentky. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna pevná rukojeť. Jeden vnitřní oddíl.

5 120 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LOVE MOSCHINO. Svršek z hladké syntetické kůže červené barvy. Elegantní design v symetrickém prošívání materiálu. Originální střih se zapínáním na zip. Výrazné logo značky na klopě. Nastavitelné ramenní popruhy s kontrastními nápisy. Jedna pevná rukojeť. Jeden vnitřní oddíl. Dvě vnitřní kapsy.

4 910 Kč
Zobrazeno 1 - 42 z 76

Top