Kabelky a tašky
Výrobce
Barva
Materiál
Cena
Doprava zdarma

Dámský batoh VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže krémově hnědé barvy. Hravý design s kontrastním lemováním se jménem značky. Zapínání na patentky. Utahovací tkanička. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna pevná rukojeť. Tři vnitřní kapsy.

4 210 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh MICHAEL KORS z kolekce jaro/léto. Svršek ze strukurované přírodní kůže pastelově růžové barvy. Velmi elegantní design s řadou dekorativních prvků. Dva nastavitelné ramenní popruhy. Jedna pevná rukojeť. Zapínání na zip. Dvě vnější kapsy.

8 970 Kč
Doprava zdarma

Dámský malý batoh MICHAEL KORS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké přírodní kůže červené barvy. Elegantní design s perforováním a řadou kontrastních detailů. Zapínání na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna pevná rukojeť. Dvě vnitřní kapsy. Dvě vnějí kapsy na zip.

7 100 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LOVE MOSCHINO z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Mladistvý design s extravagantní nášivkou v kontrastních barvách. Výrazná kovová aplikace jména značky ve zlatém provedení. Nastavitelné ramenní popruhy. Zapínání na zip. Jedna vnitřní kapsa.

4 910 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LOVE MOSCHINO z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Hravý design s nášivkami a dekorativním přívěškem. Výrazná kovová aplikace jména značky ve zlatém provedení. Nastavitelné ramenní popruhy. Zapínání na zip. Prostorná vnější kapsa na zip. Dvě vnitřní kapsy.

5 120 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LOVE MOSCHINO z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže červené barvy. Hravý design s nášivkami a dekorativním přívěškem. Výrazná kovová aplikace jména značky ve zlatém provedení. Nastavitelné ramenní popruhy. Zapínání na zip. Prostorná vnější kapsa na zip. Dvě vnitřní kapsy.

5 120 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LOVE MOSCHINO z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže modré barvy. Hravý design s nášivkami a dekorativním přívěškem. Výrazná kovová aplikace jména značky ve zlatém provedení. Nastavitelné ramenní popruhy. Zapínání na zip. Prostorná vnější kapsa na zip. Dvě vnitřní kapsy.

5 120 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LOVE MOSCHINO z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže zelené barvy. Hravý design s nášivkami a dekorativním přívěškem. Výrazná kovová aplikace jména značky ve zlatém provedení. Nastavitelné ramenní popruhy. Zapínání na zip. Prostorná vnější kapsa na zip. Dvě vnitřní kapsy.

5 120 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LOVE MOSCHINO z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Rafinovaný sportovní střih pytlovitého tvaru. Dekorativní přívěšek. Výrazný nápis jména značky. Zapínání pomocí utahovací šňůrky. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna pevná rukojeť. Dvě vnitřní kapsy.

3 630 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LOVE MOSCHINO z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Rafinovaný sportovní střih pytlovitého tvaru. Dekorativní přívěšek. Výrazný nápis jména značky. Zapínání pomocí utahovací šňůrky. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna pevná rukojeť. Dvě vnitřní kapsy.

3 630 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LOVE MOSCHINO z kolekce jaro/léto. Svršek ze strukturované syntetické kůže černé barvy. Romantický design s dekorativním šátkem v kontrastních barvách. Zapínání na patentky. Utahovací šňůrka. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna pevná rukojeť. Dvě vnitřní kapsy.

4 800 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek ze strukturované syntetické kůže černé barvy. Elegantní minimalistický design. Zapínání na zip. Kontrastní ramenní popruhy v lakované úpravě. Jedna pevná rukojeť. Dva vnitřní oddíly. Tři vnitřní kapsy. Prostorná vnější kapsa na zip.

2 720 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek ze strukturované syntetické kůže pudrově růžové barvy. Elegantní minimalistický design. Zapínání na zip. Kontrastní ramenní popruhy v lakované úpravě. Jedna pevná rukojeť. Dva vnitřní oddíly. Tři vnitřní kapsy. Prostorná vnější kapsa na zip.

2 720 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek ze strukturované syntetické kůže černé barvy. Elegantní minimalistický design s hravou aplikací symbolických kovových elementů. Zapínání na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna pevná rukojeť. Dva vnitřní oddíly. Tři vnitřní kapsy. Prostorná vnější kapsa.

2 660 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek ze strukturované syntetické kůže bílé barvy. Elegantní minimalistický design s hravou aplikací symbolických kovových elementů. Zapínání na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna pevná rukojeť. Dva vnitřní oddíly. Tři vnitřní kapsy. Prostorná vnější kapsa.

2 660 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek ze strukturované syntetické kůže pudrově růžové barvy. Elegantní minimalistický design s hravou aplikací symbolických kovových elementů. Zapínání na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna pevná rukojeť. Dva vnitřní oddíly. Tři vnitřní kapsy. Prostorná vnější kapsa.

2 660 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladkého odolného polyesteru černé barvy. Elegantní design ve vintage stylu s aplikací štrasových kamenů a kontrastních zlatých elementů. Zapínání na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna pevná rukojeť. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy. Tři vnější kapsy- jedna na zip.

3 140 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LOVE MOSCHINO z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy v lakované úpravě. Luxusní model s výrazným gravírováním. Aplikace kovových elementů. Zapínání na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna pevná rukojeť. Jedna vnitřní kapsa.

4 590 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LOVE MOSCHINO z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže červené barvy. Elegantní střih s aplikací loga značky. Vnitřní odnímatelná taštička v originálním designu. Zapínání na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna pevná rukojeť. Dvě vnitřní kapsy. Tři vnější kapsy.

5 230 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek z kombinace pleteniny a hladké syntetické kůže. Asymetrický střih v kombinaci modré a béžové. Velmi originální design s řadou kontrastních detailů. Nastavitelné ramenní popruhy. Pevná rukojeť. Zapínání na zip. Dvě vnitřní kapsy.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek z kombinace pleteniny a hladké syntetické kůže. Asymetrický střih v kombinaci hnědé a béžové. Velmi originální design s řadou kontrastních detailů. Nastavitelné ramenní popruhy. Pevná rukojeť. Zapínání na zip. Dvě vnitřní kapsy.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek z kombinace pleteniny a hladké syntetické kůže. Asymetrický střih v kombinaci červené a béžové. Velmi originální design s řadou kontrastních detailů. Nastavitelné ramenní popruhy. Pevná rukojeť. Zapínání na zip. Dvě vnitřní kapsy.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek z kombinace pleteniny a hladké syntetické kůže. Asymetrický střih v kombinaci černé, šedé a béžové. Velmi originální design s řadou kontrastních detailů. Nastavitelné ramenní popruhy. Pevná rukojeť. Zapínání na zip. Dvě vnitřní kapsy.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek z kombinace hladké a strukturované syntetické kůže v odstínech hnědé barvy. Velmi nápaditý model zdobený květinovou aplikací. Neobyčejná struktura materiálu v imitaci krokodýlí kůže. Originální postranní utahovací šňůrky. Pevná rukojeť. Zapínání na patentky. Nastavitelné ramenní popruhy. Tři...

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek z kombinace hladké a strukturované syntetické kůže v odstínech černé a šedé barvy. Velmi nápaditý model zdobený květinovou aplikací. Neobyčejná struktura materiálu v imitaci krokodýlí kůže. Originální postranní utahovací šňůrky. Pevná rukojeť. Zapínání na patentky. Nastavitelné ramenní...

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek z kombinace hladké a strukturované syntetické kůže modré barvy. Velmi nápaditý model zdobený květinovou aplikací. Neobyčejná struktura materiálu v imitaci hadí kůže. Originální postranní utahovací šňůrky. Pevná rukojeť. Zapínání na patentky. Nastavitelné ramenní popruhy. Tři vnitřní kapsy.

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek ze strukturované syntetické kůže černé barvy. Elegantní minimalistický design. Kontrastní použití zlaté barvy v jemných detailech. Propracovaná rukojeť. Zapínání na patentky. Stahovací šňůrka. Nastavitelné ramenní popruhy. Tři vnitřní kapsy.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek z odolného polyesteru tmavě modré barvy. Originální vzor materiálu s aplikací loga značky. Zapínání na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna rukojeť. Jeden vnitřní oddíl. Jedna vnitřní kapsa. Tři vnější kapsy.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek z odolného polyesteru černé barvy. Originální vzor materiálu s aplikací loga značky. Zapínání na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna rukojeť. Jeden vnitřní oddíl. Jedna vnitřní kapsa. Tři vnější kapsy.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek z odolného polyesteru výrazné červené barvy. Originální vzor materiálu s aplikací loga značky. Zapínání na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna rukojeť. Jeden vnitřní oddíl. Jedna vnitřní kapsa. Tři vnější kapsy.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek z odolného polyesteru pískově hnědé barvy. Originální vzor materiálu s aplikací loga značky. Zapínání na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna rukojeť. Jeden vnitřní oddíl. Jedna vnitřní kapsa. Tři vnější kapsy.

2 020 Kč

Dámský batoh RENATO BALESTRA z kolekce jaro/léto. Svršek z odolného polyesteru šedé barvy. Sportovně elegantní minimalistický model. Zapínání na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna pevná rukojeť. Tři vnitřní kapsy. Tři vnější kapsy.

1 750 Kč

Dámský batoh RENATO BALESTRA z kolekce jaro/léto. Svršek z odolného polyesteru černé barvy. Sportovně elegantní minimalistický model. Zapínání na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna pevná rukojeť. Tři vnitřní kapsy. Tři vnější kapsy.

1 750 Kč

Dámský batoh RENATO BALESTRA z kolekce jaro/léto. Svršek z odolného polyesteru modré barvy. Sportovně elegantní minimalistický model. Zapínání na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna pevná rukojeť. Tři vnitřní kapsy. Tři vnější kapsy.

1 750 Kč

Dámský batoh RENATO BALESTRA z kolekce jaro/léto. Svršek z odolného polyesteru červené barvy. Sportovně elegantní minimalistický model. Zapínání na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna pevná rukojeť. Tři vnitřní kapsy. Tři vnější kapsy.

1 750 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek z odolného polyuretanu tmavě růžové barvy. Luxusní velmi ženský design s florálními motivy. Propracovaná rukojeť s aplikací kovových elementů. Zapínání na patentky. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek z odolného polyuretanu modré barvy. Luxusní velmi ženský design s florálními motivy. Propracovaná rukojeť s aplikací kovových elementů. Zapínání na patentky. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek z odolného polyuretanu černé barvy. Luxusní velmi ženský design s florálními motivy. Propracovaná rukojeť s aplikací kovových elementů. Zapínání na patentky. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

2 280 Kč

Dámský batoh LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické kůže tmavě hnědé barvy s metalickým efektem. Zapínání na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Tři vnitřní kapsy-jedna na zip. Vnější prostorná kapsa na zip. Dvě postranní kapsy.

1 750 Kč

Dámský batoh LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické kůže tmavě modré barvy s metalickým efektem. Zapínání na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Tři vnitřní kapsy-jedna na zip. Vnější prostorná kapsa na zip. Dvě postranní kapsy.

1 750 Kč

Dámský batoh LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické kůže šedé barvy s metalickým efektem. Zapínání na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Tři vnitřní kapsy-jedna na zip. Vnější prostorná kapsa na zip. Dvě postranní kapsy.

1 750 Kč

Dámský batoh LAURA BIAGIOTTI z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické kůže černé barvy s metalickým efektem. Zapínání na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Tři vnitřní kapsy-jedna na zip. Vnější prostorná kapsa na zip. Dvě postranní kapsy.

1 750 Kč
Zobrazeno 1 - 42 z 49

Top