Kabelky a tašky
Výrobce
Barva
Materiál
Cena

Dámská aktovka typu Crossbody LAURA BIAGIOTTI. Svršek z nylonu tmavě modré barvy. Sofistikovaný vzor materiálu s aplikací loga značky. Zapínání na zip a magnetky. Nastavitelný ramenní popruh. Dva oddíly na zip. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip.

1 620 Kč 1 750 Kč

Dámská aktovka typu Crossbody LAURA BIAGIOTTI. Svršek z nylonu černé barvy. Sofistikovaný vzor materiálu s aplikací loga značky. Zapínání na zip a magnetky. Nastavitelný ramenní popruh. Dva oddíly na zip. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip.

1 620 Kč 1 750 Kč

Dámská aktovka typu Crossbody LAURA BIAGIOTTI. Svršek z nylonu tmavě hnědé barvy. Sofistikovaný vzor materiálu s aplikací loga značky. Zapínání na zip a magnetky. Nastavitelný ramenní popruh. Dva oddíly na zip. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip.

1 620 Kč 1 750 Kč

Dámská aktovka typu Crossbody LAURA BIAGIOTTI. Svršek z nylonu béžové barvy. Sofistikovaný vzor materiálu s aplikací loga značky. Zapínání na zip a magnetky. Nastavitelný ramenní popruh. Dva oddíly na zip. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip.

1 620 Kč 1 750 Kč
Doprava zdarma

Dámská aktovka typu Crossbody LA MARTINA. Svršek ze směsi bavlny, nylonu a přírodní kůže kávově hnědé barvy. Zapínání na zip. Kontrastní rukojeť. Odnímatelný ramenní popruh. Množství vnitřních kapes. Polstrovaný vnitřní oddíl pro laptop.

3 620 Kč
Doprava zdarma

Unisexová aktovka typu Crossbody LA MARTINA. Svršek z textilního materiálu v dvoubarevné kombinaci černé a béžové barvy. Výrazná aplikace loga značky v oblasti přední klopy aktovky. Zapínání na zip. Nastavitelný ramenní popruh. Množství vnitřních kapes.

2 820 Kč
Doprava zdarma

Dámská aktovka typu Crossbody LA MARTINA. Svršek z polstrovaného nylonu černé barvy. Sofistikovaný vzor materiálu s aplikací loga značky. Zapínání na zip. Kontrastní rukojeť. Odnímatelný ramenní popruh. Množství vnitřních kapes. Prostorná vnější kapsa na zip. Vnější boční kapsy.

2 550 Kč
Zobrazeno 1 - 7 z 7

Top