Využijte 10% SLEVU na nákup od 01.12. - 31.12.2018.
*** slevový kód: botteganaděluje ***
Garance DORUČENÍ DO VÁNOC pro objednávky přijaté do neděle 9. prosince.
Kabelky a tašky
Výrobce
Barva
Materiál
Cena
Doprava zdarma

Dámská velká aktovka MICHAEL KORS. Svršek z hladké přírodní kůže černé barvy. Klasický střih prostorné dámské kabelky s jednou rukojetí. Zapínání pomocí propracované spony. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy. Jedna vnější kapsa.

10 310 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká aktovka MICHAEL KORS. Svršek z hladké přírodní kůže bílé barvy. Klasický střih prostorné dámské kabelky s jednou rukojetí. Zapínání pomocí propracované spony. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy. Jedna vnější kapsa.

10 310 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká aktovka MICHAEL KORS. Svršek z hladké přírodní kůže v odstínu bordó. Klasický střih prostorné dámské kabelky s jednou rukojetí. Zapínání pomocí propracované spony. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy. Jedna vnější kapsa.

10 310 Kč
Doprava zdarma

Dámská aktovka MICHAEL KORS. Svršek z hladké přírodní kůže hnědé barvy. Klasický střih prostorné dámské kabelky s jednou rukojetí. Zapínání pomocí propracované spony. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Dvě vnitřní kapsy. Jedna vnější kapsa.

8 970 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká aktovka MICHAEL KORS. Svršek z hladké přírodní kůže bílé barvy s kontrastními detaily v šedé. Klasický střih prostorné dámské kabelky s jednou rukojetí. Zapínání pomocí propracované spony. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy. Jedna vnější kapsa.

10 310 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká aktovka MICHAEL KORS. Svršek z hladké přírodní kůže hnědé barvy. Klasický střih prostorné dámské kabelky s jednou rukojetí. Zapínání pomocí propracované spony. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy. Jedna vnější kapsa.

10 310 Kč

Dámská aktovka typu Crossbody LAURA BIAGIOTTI. Svršek z nylonu tmavě modré barvy. Sofistikovaný vzor materiálu s aplikací loga značky. Zapínání na zip a magnetky. Nastavitelný ramenní popruh. Dva oddíly na zip. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip.

1 620 Kč 1 750 Kč

Dámská aktovka typu Crossbody LAURA BIAGIOTTI. Svršek z nylonu černé barvy. Sofistikovaný vzor materiálu s aplikací loga značky. Zapínání na zip a magnetky. Nastavitelný ramenní popruh. Dva oddíly na zip. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip.

1 620 Kč 1 750 Kč

Dámská aktovka typu Crossbody LAURA BIAGIOTTI. Svršek z nylonu tmavě hnědé barvy. Sofistikovaný vzor materiálu s aplikací loga značky. Zapínání na zip a magnetky. Nastavitelný ramenní popruh. Dva oddíly na zip. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip.

1 620 Kč 1 750 Kč
Doprava zdarma

Dámská aktovka typu Crossbody LA MARTINA. Svršek ze směsi bavlny, nylonu a přírodní kůže kávově hnědé barvy. Zapínání na zip. Kontrastní rukojeť. Odnímatelný ramenní popruh. Množství vnitřních kapes. Polstrovaný vnitřní oddíl pro laptop.

3 620 Kč
Doprava zdarma

Dámská aktovka typu Crossbody LA MARTINA. Svršek z polstrovaného nylonu černé barvy. Sofistikovaný vzor materiálu s aplikací loga značky. Zapínání na zip. Kontrastní rukojeť. Odnímatelný ramenní popruh. Množství vnitřních kapes. Prostorná vnější kapsa na zip. Vnější boční kapsy.

2 550 Kč
Zobrazeno 1 - 11 z 11

Top