Dámská velká kabelka PIERRE CARDIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké syntetické kůže v elegantní kombinaci matné hnědé barvy a originálního vzoru. Hravý pytlovitý střih s utahovací tkaničkou. Odnímatelná pevná rukojeť. Odnímatelný ramenní popruh. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy. Dvě prostorné vnější kapsy.

1 799 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka VERSACE JEANS z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké syntetické kůže v odstínu bordó. Elegantní geometrické prošívání. Zapínání na zip. Jedna pevná rukojeť. Ozdobný přívěšek v typickém designu Versace. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

4 799 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka VERSACE JEANS z kolekce podzim/ zima. Svršek ze strukturované syntetické kůže v klasické černé. Výrazný design s množstvím kovových elementů. Jedna pevná rukojeť. Zapínání na zip. Tři vnitřní oddíly. Tři vnitřní kapsy.

5 399 Kč
Doprava zdarma

Dámská velmi velká kabelka typu Shopper VERSACE JEANS z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké syntetické kůže tmavě modré barvy. Odnímatelná vnitřní kapsa v originálním designu. Zapínání na zip. Dvě jemné rukojeti. Jeden vnitřní oddíl. Pět vnitřních kapes.

4 599 Kč
Doprava zdarma

Dámská velmi velká kabelka typu Shopper VERSACE JEANS z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké syntetické kůže červené barvy v lakované úpravě. Elegantní design v imitaci krokodýlí kůže. Odnímatelná vnitřní kapsa. Zapínání na zip. Dvě jemné rukojeti. Jeden vnitřní oddíl. Pět vnitřních kapes.

4 599 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka VERSACE JEANS z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké syntetické kůže tmavě modré barvy. Odnímatelná vnitřní kapsa v originálním designu. Zapínání na zip. Dvě jemné rukojeti. Odnímatelný ramenní popruh. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

4 399 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka VERSACE JEANS z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké syntetické kůže červené barvy v lakované úpravě. Elegantní design v imitaci krokodýlí kůže. Odnímatelná vnitřní kapsa. Zapínání na zip. Dvě jemné rukojeti. Odnímatelný ramenní popruh. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

4 399 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka VERSACE JEANS z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké syntetické kůže v klasické černé. Sofistikovaný vlís materiálu. Zapínání na zip. Dvě jemné rukojeti. Odnímatelný ramenní popruh. Odnímatelná malá taštička. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy

4 699 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka VERSACE JEANS z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké syntetické kůže stříbrné barvy v metalické lakované úpravě. Sofistikovaný vlís materiálu. Zapínání na zip. Dvě jemné rukojeti. Odnímatelný ramenní popruh. Odnímatelná malá taštička. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy

4 699 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka typu Shopper VERSACE JEANS z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Sofistikovaný vlís materiálu. Zapínání na zip. Dvě jemné rukojeti. Odnímatelný ramenní popruh. Odnímatelná malá taštička. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy

4 599 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka VERSACE JEANS z kolekce podzim/ zima. Svršek ze strukturované syntetické kůže černé barvy. Elegantní symetrické prošívání. Zapínání na patentky. Dvě pevné rukojeti. Odnímatelný ramenní popruh. Tři vnitřní oddíly. Tři vnitřní kapsy.

5 099 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka typu Shopper LOVE MOSCHINO z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké syntetické kůže červené barvy. Originální srdíčková perforace přední i zadní části kabelky. Výrazná kovová aplikace jména značky ve zlatém provedení. Zapínání na zip. Dvě jemné rukojeti. Dvě vnitřní kapsy. Ochranný obal proti prachu.

5 499 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka typu Shopper LOVE MOSCHINO z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Hravá aplikace grafického nápisu jména značky v kontrastní červené. Zapínání na patentky. Dvě jemné rukojeti. Nastavitelný ramenní popruh. Dvě vnitřní kapsy. Ochranný obal proti prachu. Svěží design.

4 799 Kč
Doprava zdarma

Dámská velmi velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké broušené syntetické kůže džínově modré barvy. Jedna pevná zakulacená rukojeť v kontrastní hnědé. Jezdec zipu s aplikací ozdobných střapců. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

3 099 Kč
Doprava zdarma

Dámská velmi velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce podzim/ zima. Svršek z originální strukturované syntetické kůže hnědé barvy. Jedna pevná zakulacená rukojeť v kontrastní tmavě hnědé. Jezdec zipu s aplikací ozdobných střapců. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

3 099 Kč
Doprava zdarma

Dámská velmi velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké broušené syntetické kůže béžové barvy. Jedna pevná zakulacená rukojeť v kontrastní černé. Jezdec zipu s aplikací ozdobných střapců. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

3 299 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetické kůže v nadčasové dvoukombinaci černé a bílé. Efektní mozaika v geometrickém vzoru s aplikací imitace hadí kůže. Dvě varianty rukojetí. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

3 699 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Kontrastní použití materiálů s detaily v lesklé úpravě. Jedna zakulacená rukojeť. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

2 799 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké syntetické kůže červené barvy. Kontrastní použití materiálů s detaily v lesklé úpravě. Jedna zakulacená rukojeť. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

2 799 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Originální povrch materiálu s geometrickým prošíváním. Elegantní aplikace tkaničky proplétané kovovým řetízkem. Dvě jemné rukojeti. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

3 099 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké syntetické kůže modré barvy. Originální povrch materiálu s geometrickým prošíváním. Elegantní aplikace tkaničky proplétané kovovým řetízkem. Dvě jemné rukojeti. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

3 099 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce podzim/ zima. Svršek ze strukturované syntetické kůže červené barvy. Originální povrch materiálu s geometrickou perforací. Jedna pevná rukojeť. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

3 099 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce podzim/ zima. Svršek z kombinace hladké a broušené syntetické kůže černé barvy. Kontrastní použití materiálů. Výrazné logo ve formě kovové aplikace. Dvě pevné zakulacené rukojeti. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Tři vnitřní oddíly. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

2 799 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce podzim/ zima. Svršek z broušené syntetické kůže dvou odstínů hnědé barvy. Výrazné logo ve formě kovové aplikace. Dvě pevné zakulacené rukojeti v kontrastní červené. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Tři vnitřní oddíly. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

2 799 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce podzim/ zima. Svršek z broušené syntetické kůže dvou odstínů hnědé barvy. Výrazné logo ve formě kovové aplikace. Dvě pevné zakulacené rukojeti v kontrastní světle hnědé. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Tři vnitřní oddíly. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

2 799 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce podzim/ zima. Svršek z broušené syntetické kůže kombinace černé a šedé barvy. Výrazné logo ve formě kovové aplikace. Dvě pevné zakulacené rukojeti v kontrastním hladkém provedení. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Tři vnitřní oddíly. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

2 799 Kč
Doprava zdarma

Dámská velmi velká kabelka typu Shopper BLU BYBLOS z kolekce podzim/ zima. Svršek z broušené syntetické kůže tmavě hnědé barvy. Výrazné logo ve formě kovové aplikace. Dvě pevné rukojeti. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Stylová odnímatelná vnitřní taštička (38 x 25 x10 cm) Tři vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

3 199 Kč
Doprava zdarma

Dámská velmi velká kabelka typu Shopper BLU BYBLOS z kolekce podzim/ zima. Svršek z broušené syntetické kůže světle hnědé barvy. Výrazné logo ve formě kovové aplikace. Dvě pevné rukojeti. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Stylová odnímatelná vnitřní taštička (38 x 25 x10 cm) Tři vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

3 199 Kč
Doprava zdarma

Dámská velmi velká kabelka typu Shopper BLU BYBLOS z kolekce podzim/ zima. Svršek z broušené syntetické kůže tmavě šedé barvy. Výrazné logo ve formě kovové aplikace. Dvě pevné rukojeti. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Stylová odnímatelná vnitřní taštička (38 x 25 x10 cm) Tři vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

3 199 Kč
Doprava zdarma

Dámská velmi velká kabelka typu Shopper BLU BYBLOS z kolekce podzim/ zima. Svršek z broušené syntetické kůže modré barvy. Výrazné logo ve formě kovové aplikace. Dvě pevné rukojeti. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Stylová odnímatelná vnitřní taštička (38 x 25 x10 cm) Tři vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

3 199 Kč
Doprava zdarma

Dámská velmi velká kabelka typu Shopper BLU BYBLOS z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké syntetické kůže hnědé barvy. Kontrastní červená barva rukojetí a detailu v přední části kabelky. Výrazné logo ve formě kovové aplikace. Dvě rukojeti. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

2 499 Kč
Doprava zdarma

Dámská velmi velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce podzim/ zima. Svršek ze strukturované syntetické kůže černé barvy. Efekt popraskání materiálu. Neotřelý střih ve tvaru půlměsíce. Trendy použití množství kovových cvoků po obvodu kabelky. Jedna pevná rukojeť. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

3 399 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka typu Crossbody BLU BYBLOS z kolekce podzim/ zima. Svršek ze strukturované syntetické kůže černé barvy. Efekt popraskání materiálu. Neotřelý střih ve tvaru půlměsíce. Trendy aplikace množství kovových cvočků. Nastavitelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka typu Crossbody BLU BYBLOS z kolekce podzim/ zima. Svršek ze strukturované syntetické kůže černé barvy. Efekt popraskání materiálu. Neotřelý střih ve tvaru půlměsíce. Trendy aplikace množství kovových cvočků. Nastavitelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce podzim/ zima. Svršek ze strukturované syntetické kůže černé barvy. Efekt popraskání materiálu. Dvě jemné rukojeti. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na magnetky. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

3 699 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké syntetické kůže v barvě bordó. Výrazné logo ve formě kovové aplikace. Dekorativní plyšový přívěšek. Jedna pevná rukojeť. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

3 199 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké syntetické kůže v odstínu bordó. Elegantní design kabelky typu Shopper. Výrazné logo ve formě kovové aplikace. Dekorativní plyšový přívěšek a tkaničky po stranách kabelky. Dvě rukojeti. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

3 099 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetické kůže stříbrné barvy s metalickou úpravou. Luxusní design kabelky typu Shopper s výraznými kombinovanými rukojeťmi. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

3 099 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetické kůže zlaté barvy s metalickou úpravou. Luxusní design kabelky typu Shopper s výraznými kombinovanými rukojeťmi. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

3 099 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetické kůže stříbrné barvy s metalickou úpravou. Luxusní design kabelky typu Shopper s výrazným vlísem loga a postranními tkaničkami. Zapínání na zip. Dvě pevné rukojeti. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

2 999 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetické kůže zlaté barvy s metalickou úpravou. Luxusní design kabelky typu Shopper s výrazným vlísem loga a postranními tkaničkami. Zapínání na zip. Dvě pevné rukojeti. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

2 999 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka VERSACE JEANS z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Nepřehlédnutelná aplikace s logem značky v přední části kabelky. Jedna pevná rukojeť. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

4 099 Kč
Zobrazeno 1 - 42 z 95

Top