Doprava zdarma

Dámská kabelka VERSACE JEANS z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké syntetické kůže v odstínu bordó. Elegantní geometrické prošívání. Zapínání na zip. Dvě pevné rukojeti. Odnímatelný ramenní popruh. Ozdobný přívěšek v typickém designu Versace. Jeden vnitřní oddíl.

5 499 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka VERSACE JEANS z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Elegantní geometrické prošívání. Zapínání na zip. Dvě pevné rukojeti. Odnímatelný ramenní popruh. Ozdobný přívěšek v typickém designu Versace. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

5 499 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka VERSACE JEANS z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké syntetické kůže v odstínu bordó. Elegantní geometrické prošívání. Zapínání na patentky. Kombinovaný ramenní popruh. Ozdobný přívěšek v typickém designu Versace. Tři vnitřní oddíly. Tři vnitřní kapsy.

5 499 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka VERSACE JEANS z kolekce podzim/ zima. Svršek ze strukturované syntetické kůže černé barvy. Elegantní symetrické prošívání. Zapínání na zip. Dvě pevné rukojeti. Odnímatelný ramenní popruh. Tři vnitřní oddíly. Dvě vnitřní kapsy.

4 899 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka LOVE MOSCHINO z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké syntetické kůže červené barvy. Originální srdíčková perforace přední i zadní části kabelky. Výrazná kovovová aplikace jména značky ve zlatém provedení. Kombinovaný ramenní popruh. Zapínání na patentky. Jedna vnitřní kapsa. Ochranný obal proti prachu.

5 499 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka LOVE MOSCHINO z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké syntetické kůže červené barvy. Originální srdíčková perforace přední i zadní části kabelky. Výrazná kovovová aplikace jména značky ve zlatém provedení. Dvě pevné rukojeti. Nastavitelný a odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na patentky. Dvě vnitřní kapsy. Ochranný obal proti prachu.

5 299 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka LOVE MOSCHINO z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Hravá aplikace grafických motivů. Odnímatelný ramenní popruh v módním kovovém provedení. Zapínání na zip s rukojetí. Jedna vnitřní kapsa. Ochranný obal proti prachu.

3 599 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka LOVE MOSCHINO z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké syntetické kůže červené barvy. Hravá aplikace grafických motivů. Odnímatelný ramenní popruh v módním kovovém provedení. Zapínání na zip s rukojetí. Jedna vnitřní kapsa. Ochranný obal proti prachu.

3 599 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka LOVE MOSCHINO z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké syntetické kůže červené barvy. Hravá aplikace nášivek a nápisů. Zapínání na patentky. Pevný ramenní popruh. Dvě vnitřní kapsy. Ochranný obal proti prachu.

5 099 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka LOVE MOSCHINO z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Hravá aplikace nášivek a nápisů. Zapínání na patentky. Pevný ramenní popruh. Jedna vnitřní kapsa. Ochranný obal proti prachu.

4 799 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka LOVE MOSCHINO z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké syntetické kůže bílé barvy. Hravá aplikace nášivek a nápisů. Zapínání na patentky. Pevný ramenní popruh. Jedna vnitřní kapsa. Ochranný obal proti prachu.

4 799 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka VERSACE JEANS z kolekce podzim/ zima. Svršek ze strukturované syntetické kůže červené barvy. Dvě pevné zakulacené rukojeti zakončené zajímavým ozdobným prvkem. Zapínání na magnetky. Odnímatelný ramenní popruh. Jedna zadní kapsa se zapínáním na zip s výrazným poutkem. Čtyři vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

4 999 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka BLU BYBLOS z kolekce podzim/ zima. Svršek ze strukturované syntetické kůže černé barvy. Efektní nedbalý design pro trendy městský outfit. Odnímatelný ramenní popruh. Zápěstní poutko. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy-jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

2 499 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka BLU BYBLOS z kolekce podzim/ zima. Svršek ze strukturované syntetické kůže tmavě hnědé barvy. Efektní nedbalý design pro trendy městský outfit. Odnímatelný ramenní popruh. Zápěstní poutko. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy-jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

2 499 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka BLU BYBLOS z kolekce podzim/ zima. Svršek ze strukturované syntetické kůže přírodní hnědé barvy. Efektní nedbalý design pro trendy městský outfit. Odnímatelný ramenní popruh. Zápěstní poutko. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy-jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

2 499 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka BLU BYBLOS z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetické kůže v nadčasové dvoukombinaci černé a bílé. Efektní mozaika v geometrickém vzoru s aplikací imitace hadí kůže. Dvě kombinované rukojeti s aplikací proplétaného kovového řetězu. Zapínání na patentky. Čtyři vnitřní kapsy- dvě na zip. Ochranný obal proti prachu.

3 899 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka BLU BYBLOS z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetické kůže v nadčasové dvoukombinaci černé a bílé. Efektní mozaika v geometrickém vzoru s aplikací imitace hadí kůže. Dvě varianty rukojetí. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

3 799 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka BLU BYBLOS z kolekce podzim/ zima. Svršek ze strukturované syntetické kůže červené barvy. Originální povrch materiálu s geometrickou perforací. Dvě sofistikované rukojeti ve formě tkaničky proplétané kovovým řetízkem. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na magnetky. Čtyři vnitřní kapsy- dvě na zip. Ochranný obal proti prachu.

3 399 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka BLU BYBLOS z kolekce podzim/ zima. Svršek ze strukturované syntetické kůže modré barvy. Originální povrch materiálu s geometrickou perforací. Dvě sofistikované rukojeti ve formě tkaničky proplétané kovovým řetízkem. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na magnetky. Čtyři vnitřní kapsy- dvě na zip. Ochranný obal proti prachu.

3 399 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka BLU BYBLOS z kolekce podzim/ zima. Svršek z kombinace hladké a strukturované syntetické kůže červené barvy. Originální povrch materiálu s geometrickou perforací. Sofistikovaná rukojeť ve formě tkaničky proplétané kovovým řetízkem. Druhá odnímatelná rukojeť. Zapínání na magnetky. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti...

3 299 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka BLU BYBLOS z kolekce podzim/ zima. Svršek z kombinace hladké a strukturované syntetické kůže modré barvy. Originální povrch materiálu s geometrickou perforací. Sofistikovaná rukojeť ve formě tkaničky proplétané kovovým řetízkem. Druhá odnímatelná rukojeť. Zapínání na magnetky. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

3 299 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka BLU BYBLOS z kolekce podzim/ zima. Svršek z kombinace hladké a broušené syntetické kůže hnědé barvy. Kontrastní červená barva rukojetí a detailu v přední části kabelky. Výrazné logo ve formě kovové aplikace. Dvě pevné zakulacené rukojeti. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na zip a magnetky. Čtyři vnitřní kapsy- dvě na zip....

2 699 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka BLU BYBLOS z kolekce podzim/ zima. Svršek z kombinace hladké a broušené syntetické kůže hnědé barvy. Kontrastní světle hnědá barva rukojetí a detailu v přední části kabelky. Výrazné logo ve formě kovové aplikace. Dvě pevné zakulacené rukojeti. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na zip a magnetky. Čtyři vnitřní kapsy- dvě na zip....

2 699 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka BLU BYBLOS z kolekce podzim/ zima. Svršek ze strukturované syntetické kůže černé barvy. Efekt popraskání materiálu. Trendy aplikace množství kovových cvočků. Jedna pevná rukojeť. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Dva vnitřní oddíly. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

3 699 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka typu Crossbody LAURA BIAGIOTTI z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetické kůže béžové barvy. Módní metalický povrch. Zapínání na zip. Nastavitelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka VERSACE JEANS z kolekce podzim/ zima. Svršek ze strukturované syntetické kůže černé barvy. Dvě pevné zakulacené rukojeti zakončené zajímavým ozdobným prvkem. Zapínání na magnetky. Odnímatelný ramenní popruh. Jedna zadní kapsa se zapínáním na zip s výrazným poutkem. Čtyři vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

4 999 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka VERSACE JEANS z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké syntetické kůže červené barvy. Sofistikované diagonální prošívání. Výrazná spona v harmonii s kovovým ramenním popruhem. Zapínání na patentky. Dvě vnitřní kapsy na zip. Ochranný obal proti prachu.

4 699 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka VERSACE JEANS z kolekce podzim/ zima. Svršek ze strukturované syntetické kůže černé barvy. Nepřehlédnutelný design s aplikací originálního geometrického vzoru. Dvě jemné rukojeti upevněné kovovými přezkami. Zapínání na zip. Odnímatelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

4 899 Kč
Doprava zdarma

Dámská luxusní kabelka CAVALLI CLASS z kolekce jaro/ léto. Svršek ze strukturované přírodní kůže zlatohnědé barvy s metalickým efektem. Zapínání na magnetky. Odnímatelný ramenní popruh. Vnitřní kapsa na zip. Ochranný obal proti prachu.

6 199 Kč
Doprava zdarma

Dámská luxusní kabelka CAVALLI CLASS z kolekce jaro/ léto. Svršek ze strukturované přírodní kůže světlé zlaté barvy. Zapínání na magnetky. Odnímatelný ramenní popruh. Vnitřní kapsa na zip. Ochranný obal proti prachu.

6 399 Kč

Dámská kabelka typu Crossbody PIERRE CARDIN z kolekce jaro/ léto. Svršek ze strukturované syntetické kůže přírodní hnědé barvy. Zapínání pomocí výrazné kovové spony. Nastavitelný ramenní popruh. Vnější kapsa na zip. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

1 799 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka CAVALLI CLASS z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké syntetické kůže stříbrné barvy s metalickým efektem. Dvě pevné rukojeti. Odnímatelný ramenní popruh. Tři vnitřní oddíly. Zapínání na zip. Jedna vnitřní kapsa na zip a další všitá kapsa. Ochranný obal proti prachu.

4 699 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka CAVALLI CLASS z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Neotřelý pytlovitý střih. Odnímatelný ramenní popruh i rukojeť. Zapínání na zip. Jedna vnitřní kapsa na zip a další všitá kapsa. Ochranný obal proti prachu.

4 699 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka CAVALLI CLASS z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké syntetické kůže červené barvy. Neotřelý pytlovitý střih. Odnímatelný ramenní popruh i rukojeť. Zapínání na zip. Jedna vnitřní kapsa na zip a další všitá kapsa. Ochranný obal proti prachu.

4 699 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka CAVALLI CLASS z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké syntetické kůže stříbrné barvy s metalickým efektem. Neotřelý pytlovitý střih. Odnímatelný ramenní popruh i rukojeť. Zapínání na zip. Jedna vnitřní kapsa na zip a další všitá kapsa. Ochranný obal proti prachu.

4 699 Kč
Doprava zdarma

Dámská luxusní kabelka CAVALLI CLASS z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké přírodní kůže lososově růžové barvy s detaily v kontrastní černé. Nadčasový elegantní střih. Zapínání na zip. Dvě pevné rukojeti. Jeden vnitřní oddíl. Dvě vnitřní kapsy- jedna na zip.

7 899 Kč
Doprava zdarma

Dámská luxusní kabelka LA MARTINA z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké přírodní kůže tmavě hnědé barvy. Kontrastní nášivka s logem značky v přední části kabelky. Zapínání na magnetky. Jedna pevná dvojitá rukojeť. Odnímatelný ramenní popruh. Vnitřní kapsa na zip a další kapsy. Ochranný obal proti prachu.

10 299 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka VERSACE JEANS z kolekce jaro/ léto. Svršek ze syntetické hladké kůže černé barvy s aplikací perforování. Dekorativní kovový rětěz s výrazným kulatým elementem. Zapínání pomocí kovového cvočku. Trendy kombinovaný ramenní popruh. Originální design.

5 299 Kč
Doprava zdarma

Dámská luxusní kabelka typu Crossbody CAVALLI CLASS z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní strukturované kůže kombinace bílé a tyrkysově zelené barvy. Nadčasový vzor imitace hadí kůže. Nádherný přívešek s charakteristickým hadím motivem. Zapínání na magnetky. Trendy ramenní popruh s aplikací kovového řetězu. Dva vnitřní oddíly. Ochranný obal proti...

7 399 Kč
Doprava zdarma

Dámská luxusní kabelka CAVALLI CLASS z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní strukturované kůže kombinace bílé a žluté barvy. Nadčasový vzor imitace hadí kůže. Nádherný přívešek s charakteristickým hadím motivem. Dvě pevné rukojeti. Zapínání na zip. Odnímatelný ramenní popruh. Jedna vnitřní kapsa na zip a další našitá kapsička. Dvě vnější kapsy....

7 399 Kč
Doprava zdarma

Dámská luxusní kabelka CAVALLI CLASS z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní strukturované kůže kombinace bílé a oranžové barvy. Nadčasový vzor imitace hadí kůže. Nádherný přívešek s charakteristickým hadím motivem. Dvě pevné rukojeti. Zapínání na zip. Odnímatelný ramenní popruh. Jedna vnitřní kapsa na zip a další našitá kapsička. Dvě vnější...

7 399 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka CAVALLI CLASS z kolekce jaro/ léto. Svršek z eko kůže kombinace bílé a světle modré barvy s detailem v imitaci leopardí srsti. Hravé použití stahovací tkaničky. Elegantní kovové elementy. Zapínání na zip. Kombinovaná rukojeť s aplikací kovového řetízku. Vnitřní kapsa na zip. Ochranný obal proti prachu.

4 899 Kč
Zobrazeno 1 - 42 z 43

Top