Kabelky a tašky
Výrobce
Barva
Materiál
Cena
Doprava zdarma

Luxusní dámská kabelka COACH. Svršek v kombinaci hladké a broušené přírodní kůže v nádherném odstínu tyrkysově modré barvy. Dokonale sofistikovaný design s řadou nápaditých detailů. Přívěšek s logem značky. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Jedna vnitřní kapsa. Jedna vnější kapsa.

15 120 Kč
Doprava zdarma

Luxusní dámská kabelka COACH. Svršek z hladké přírodní kůže v dvoubarevné variantě černé a lososově růžové. Elegantní design středně velké kabelky do ruky. Přívěšek s logem značky. Dvě pevné rukojeti. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy. Jedna vnější kapsa.

12 180 Kč
Doprava zdarma

Luxusní dámská kabelka COACH. Svršek z hladké přírodní kůže v klasické černé. Tradiční střih prostorné kabelky do ruky. Dvě pevné rukojeti. Odnímatelný ramenní popruh. Přívěšek s logem značky. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy. Jedna vnější kapsa.

9 080 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka TRUSSARDI JEANS. Svršek z hladké přírodní kůže černé barvy. Elegantní asymetrický střih. Zapínání na zip. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Dvě pevné zakulacené rukojeti. Čtyři vnitřní kapsy. Dva vnitřní oddíly.

3 040 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka TRUSSARDI JEANS. Svršek z hladké přírodní kůže černé barvy v lakované úpravě. Rafinovaný kufříkový střih s výraznou zapínací sponou. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Jedna pevná rukojeť. Dvě vnitřní kapsy.

2 500 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka TRUSSARDI JEANS. Svršek z hladké přírodní kůže černé barvy v lakované úpravě. Rafinovaný kufříkový střih s výraznou zapínací sponou. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Jedna pevná rukojeť. Tři vnitřní kapsy.

2 500 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka VERSACE JEANS. Svršek z hladké syntetické kůže červené barvy. Sofistikovaný design s množstvím kovových elementů s iniciálami značky. Zapínání na patentky. Dvě zakulacené rukojeti s dekorativním kruhovým přívěškem ve stylu Versace. Odnímatelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy.

4 480 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka VERSACE JEANS. Svršek z hladké syntetické kůže krémově hnědé barvy. Sofistikovaný design s množstvím kovových elementů s iniciálami značky. Zapínání na patentky. Dvě zakulacené rukojeti s dekorativním kruhovým přívěškem ve stylu Versace. Odnímatelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy.

4 480 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka VERSACE JEANS. Svršek z hladké syntetické kůže červené barvy. Sofistikovaný design s množstvím kovových elementů s iniciálami značky. Zapínání pomocí utahovací tkaničky. Dvě zakulacené rukojeti s dekorativním kruhovým přívěškem ve stylu Versace. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy.

4 210 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka VERSACE JEANS. Svršek z hladké syntetické kůže krémově hnědé barvy. Sofistikovaný design s množstvím kovových elementů s iniciálami značky. Zapínání pomocí utahovací tkaničky. Dvě zakulacené rukojeti s dekorativním kruhovým přívěškem ve stylu Versace. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy.

4 210 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka VERSACE JEANS. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Sofistikovaný design s množstvím kovových elementů s iniciálami značky. Zapínání pomocí utahovací tkaničky. Dvě zakulacené rukojeti s dekorativním kruhovým přívěškem ve stylu Versace. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy.

4 210 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka VERSACE JEANS. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Elegantní symetrické prošívání. Dekorativní přívěšek s logem značky. Výrazná kovová aplikace jména značky. Dvě zakulacené rukojeti. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy. Tři vnitřní oddíly.

4 590 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka typu Crossbody VERSACE JEANS. Svršek z hladké syntetické kůže béžové barvy. Luxusní design s řadou jemných detailů v metalické zlaté. Elegantní pouzdrový střih. Zapínání na zip. Odnímatelný ramenní popruh. Jeden vnitřní oddíl. Dvě vnitřní kapsy. Dvě vnější kapsy.

4 050 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka typu Crossbody VERSACE JEANS. Svršek ze strukturované syntetické kůže červené barvy. Sofistikovaný design s množstvím kovových elementů s iniciálami značky. Dekorativní kruhový přívěšek ve stylu Versace. Výrazné logo na klopě kabelky. Zapínání na patentky. Odnímatelný ramenní popruh. Dva vnitřní oddíly. Jedna vnější kapsa.

4 370 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka VERSACE JEANS. Svršek z hladké syntetické kůže béžové barvy. Elegantní symetrické prošívání. Dekorativní přívěšek s logem značky. Výrazná kovová aplikace jména značky. Dvě zakulacené rukojeti. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy. Tři vnitřní oddíly.

4 590 Kč

Unisexová sportovní taška typu Crossbody MANDARINA DUCK. Svršek z odolného polyesteru výrazné oranžové barvy. Sportovně elegantní minimalistický model. Zapínání na zip. Nastavitelný ramenní popruh. Čtyři vnitřní kapsy. Jedna vnější kapsa na zip.

1 039 Kč 1 299 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka LOVE MOSCHINO. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Hravá aplikace nášivek v kontrastních barvách. Stylový přívěšek s kožešinkou. Dva vzájemně propojené ramenní popruhy. Zapínání na patentky. Výrazná kovová aplikace jména značky. Dvě vnitřní kapsy.

5 120 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka LOVE MOSCHINO. Svršek z hladké syntetické kůže červené barvy. Hravá aplikace nášivek v kontrastních barvách. Stylový přívěšek s kožešinkou. Dva vzájemně propojené ramenní popruhy. Zapínání na patentky. Výrazná kovová aplikace jména značky. Dvě vnitřní kapsy.

5 120 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka LOVE MOSCHINO. Svršek z hladké syntetické kůže zelené barvy. Hravá aplikace nášivek v kontrastních barvách. Stylový přívěšek s kožešinkou. Dva vzájemně propojené ramenní popruhy. Zapínání na patentky. Výrazná kovová aplikace jména značky. Dvě vnitřní kapsy.

5 120 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka typu Shopper LOVE MOSCHINO. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Hravá aplikace nášivek v kontrastních barvách. Stylový přívěšek s kožešinkou. Dvě jemné rukojeti. Zapínání na patentky. Výrazná kovová aplikace jména značky. Dva vnitřní oddíly. Tři vnitřní kapsy.

5 500 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka typu Shopper LOVE MOSCHINO. Svršek z hladké syntetické kůže červené barvy. Hravá aplikace nášivek v kontrastních barvách. Stylový přívěšek s kožešinkou. Dvě jemné rukojeti. Zapínání na patentky. Výrazná kovová aplikace jména značky. Dva vnitřní oddíly. Tři vnitřní kapsy.

5 500 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka typu Shopper LOVE MOSCHINO. Svršek z hladké syntetické kůže modré barvy. Hravá aplikace nášivek v kontrastních barvách. Stylový přívěšek s kožešinkou. Dvě jemné rukojeti. Zapínání na patentky. Výrazná kovová aplikace jména značky. Dva vnitřní oddíly. Tři vnitřní kapsy.

5 500 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka typu Shopper LOVE MOSCHINO. Svršek z hladké syntetické kůže zelené barvy. Hravá aplikace nášivek v kontrastních barvách. Stylový přívěšek s kožešinkou. Dvě jemné rukojeti. Zapínání na patentky. Výrazná kovová aplikace jména značky. Dva vnitřní oddíly. Tři vnitřní kapsy.

5 500 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka LOVE MOSCHINO. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Hravá aplikace nášivek v kontrastních barvách. Stylový přívěšek s kožešinkou. Dvě zakulacené rukojeti. Zapínání na zip. Výrazná kovová aplikace jména značky. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Jedna vnitřní kapsa.

5 120 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka LOVE MOSCHINO. Svršek z hladké syntetické kůže červené barvy. Hravá aplikace nášivek v kontrastních barvách. Stylový přívěšek s kožešinkou. Dvě zakulacené rukojeti. Zapínání na zip. Výrazná kovová aplikace jména značky. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Jedna vnitřní kapsa.

5 120 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka LOVE MOSCHINO. Svršek z hladké syntetické kůže zelené barvy. Hravá aplikace nášivek v kontrastních barvách. Stylový přívěšek s kožešinkou. Dvě zakulacené rukojeti. Zapínání na zip. Výrazná kovová aplikace jména značky. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Jedna vnitřní kapsa.

5 120 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka typu Crossbody LOVE MOSCHINO. Svršek ze strukturované syntetické kůže v odstínu khaki maskáčového vzoru. Rafinovaný design kabelky čtvercového střihu v army stylu. Kontrastní metalické detaily. Výrazná nášivka jména značky. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Dvě vnitřní kapsy.

3 730 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka LOVE MOSCHINO. Svršek ze strukturované syntetické kůže červené barvy. Romantický design s dekorativním šátkem v kontrastních barvách. Hravý pytlovitý střih kabelky s utahovací šňůrkou. Výrazná kovová aplikace jména značky ve zlatém provedení. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Zapínání na patentky. Dvě vnitřní kapsy.

4 480 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka typu Crossbody LOVE MOSCHINO. Svršek ze strukturované syntetické kůže černé barvy. Romantický design s dekorativním šátkem v kontrastních barvách. Výrazná kovová aplikace jména značky ve zlatém provedení. Odnímatelný ramenní popruh z kovového řetízku. Zápěstní poutko. Zapínání na zip.

3 300 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka typu Crossbody LOVE MOSCHINO. Svršek ze strukturované syntetické kůže červené barvy. Romantický design s dekorativním šátkem v kontrastních barvách. Výrazná kovová aplikace jména značky ve zlatém provedení. Odnímatelný ramenní popruh z kovového řetízku. Zápěstní poutko. Zapínání na zip.

3 300 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka VERSACE JEANS z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké syntetické kůže béžové barvy. Elegantní ornamentální vlís v přední části kabelky s logem značky. Zapínánání na patentky a pomocí utahovací tkaničky. Hravý pytlovitý střih kabelky s jednou rukojetí. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip. Jeden vnitřní oddíl.

3 919 Kč 4 899 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka BLU BYBLOS. Svršek z hladké syntetické kůže bílé barvy. Rafinovaný design s kontrastními detaily v růžové a hnědé. Elegantní kruhový element s logem značky. Jedna pevná rukojeť. Zapínání na patentky. Odnímatelný ramenní popruh. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

2 720 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka BLU BYBLOS. Svršek z hladké syntetické kůže tmavě modré barvy. Rafinovaný design v námořnickém stylu s kontrastními detaily v červené a bílé. Elegantní kruhový element s logem značky. Jedna pevná rukojeť. Zapínání na patentky. Odnímatelný ramenní popruh. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

2 720 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka typu Crossbody BLU BYBLOS. Svršek z hladké syntetické kůže bílé barvy. Trendy pouzdrový střih v rafinovaném designu. Kovový element s logem značky. Lemování okraje oky proplétanou kontrastní stuhou. Kovový ramenní popruh. Zapínání na patentky. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

2 720 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka typu Crossbody BLU BYBLOS. Svršek z hladké syntetické kůže tmavě modré barvy. Trendy pouzdrový střih v rafinovaném námořnickém stylu. Kovový element s logem značky. Lemování okraje oky proplétanou kontrastní stuhou. Kovový ramenní popruh. Zapínání na patentky. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

2 720 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka BLU BYBLOS. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Rafinovaný střih s aplikací kovových cvočků po stranách kabelky. Dvě zakulacené rukojeti v kontrastním odstínu. Výrazné logo ve formě kovové aplikace. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na patentky. Jeden vnitřní oddíl.

2 720 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka BLU BYBLOS. Svršek z hladké syntetické kůže bílé barvy. Rafinovaný střih s aplikací kovových cvočků po stranách kabelky. Dvě zakulacené rukojeti v kontrastním odstínu hnědé. Výrazné logo ve formě kovové aplikace. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na patentky. Jeden vnitřní oddíl.

2 720 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka typu Crossbody BLU BYBLOS. Svršek ze strukturovaného syntetického materiálu černé barvy. Jednoduchý střih ve tvaru půlměsíce. Nastavitelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

2 340 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka typu Crossbody BLU BYBLOS. Svršek ze strukturovaného syntetického materiálu pudrově růžové barvy. Jednoduchý střih ve tvaru půlměsíce. Nastavitelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

2 340 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka BLU BYBLOS. Svršek z hladké syntetické kůže bílé barvy. Nápaditá kombinace kůže a imitace džínoviny s potiskem. Kontrastní detaily v odstínech béžové. Výrazné logo ve formě kovové aplikace. Jedna pevná rukojeť. Zapínání na patentky. Tři vnitřní oddíly. Čtyři vnitřní kapsy.

2 450 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka BLU BYBLOS. Svršek ze strukturované syntetické kůže černé barvy. Romantické zdobení symbolickými kovovými aplikacemi. Rafinovaný střih s jednou pevnou rukojetí. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání pomocí kovové spony. Dva vnitřní oddíly. Tři vnitřní kapsy.

3 200 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka BLU BYBLOS. Svršek ze strukturované syntetické kůže bílé barvy. Romantické zdobení symbolickými kovovými aplikacemi. Rafinovaný střih s jednou pevnou rukojetí. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání pomocí kovové spony. Dva vnitřní oddíly. Tři vnitřní kapsy.

3 200 Kč
Zobrazeno 1 - 42 z 250

Top