Využijte 10% SLEVU na nákup od 01.12. - 31.12.2018.
*** slevový kód: botteganaděluje ***
Garance DORUČENÍ DO VÁNOC pro objednávky přijaté do neděle 9. prosince.
Kabelky a tašky
Výrobce
Barva
Materiál
Cena
Doprava zdarma

Dámská kabelka přes rameno GUESS. Svršek z hladké syntetické kůže v mozaice odstínů bílé, béžové a růžové. Dvě pevné rukojeti. Dekorativní přívěsek s bambulí a logem značky. Zapínání na zip. Dva vnitřní oddíly. Tři vnitřní kapsy. Jedna vnější kapsa na zip.

3 630 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka FURLA. Svršek z jemně strukturované přírodní kůže modré barvy. Klasická kabelka do ruky střední velikosti v jednoduchém designu. Dvě zakulacené rukojeti. Nastavitelný a odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na patentky. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy. Jedna prostorná vnější kapsa.

9 350 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka FURLA. Svršek z jemně strukturované přírodní kůže černé barvy. Klasická kabelka do ruky střední velikosti v jednoduchém designu. Dvě zakulacené rukojeti. Nastavitelný a odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na patentky. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy. Jedna prostorná vnější kapsa.

9 350 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka GUESS. Svršek z hladké syntetické kůže kombinace černé a bílé barvy. Hravý kostkovaný vzor materiálu. Aplikace kontrastních nášivek a štrasových dekorací. Dvě pevné rukojeti. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na patentky. Dva vnitřní oddíly. Tři vnitřní kapsy.

3 630 Kč
Doprava zdarma

Dámská středně velká kabelka přes rameno GUESS. Svršek z hladké syntetické kůže červené barvy. Elegantní symetrické prošívání materiálu. Aplikace metalických elementů a perliček. Kombinovaný řetízkový ramenní popruh. Dekorativní logo na přední klopě. Zapínání na patentky. Jeden vnitřní oddíl.

3 630 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka typu Shopper GUESS. Svršek z hladké syntetické kůže růžové barvy. Dvě jemné rukojeti. Dekorativní přívěsek s logem značky. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl. Dvě vnitřní kapsy. Jedna vnější kapsa.

3 890 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka MICHAEL KORS. Svršek z jemně strukturované přírodní kůže černé barvy. Svršek z přírodní kůže černé barvy a textilního sametového materiálu trojkombinace barev. Zapínání pomocí propracované spony. Jedna pevná rukojeť. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Dvě vnitřní kapsy. Jedna vnější kapsa.

10 310 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka MICHAEL KORS. Svršek z jemně strukturované přírodní kůže hnědé barvy. Dekorativní přívěsek. Zapínání na zip. Dvě zakulacené rukojeti v kontrastní úpravě. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy.

10 310 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka MICHAEL KORS. Svršek z jemně strukturované přírodní kůže hnědé barvy. Dekorativní přívěsek. Zapínání na zip. Dvě zakulacené rukojeti v kontrastní úpravě. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Jeden vnitřní oddíl.

10 850 Kč
Doprava zdarma

Dámská aktovka MICHAEL KORS. Svršek z hladké přírodní kůže hnědé barvy. Klasický střih prostorné dámské kabelky s jednou rukojetí. Zapínání pomocí propracované spony. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Dvě vnitřní kapsy. Jedna vnější kapsa.

8 970 Kč
Doprava zdarma

Dámská středně velká kabelka do ruky EMPORIO ARMANI. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Zapínání na zip. Dvě pevné zakulacené rukojeti. Dekorativní přívěsek. Jeden vnitřní oddíl.

5 040 Kč
Doprava zdarma

Dámská středně velká kabelka do ruky EMPORIO ARMANI. Svršek z hladké syntetické kůže šedé barvy. Zapínání na zip. Dvě pevné zakulacené rukojeti. Dekorativní přívěsek. Jeden vnitřní oddíl.

5 040 Kč
Doprava zdarma

Dámská středně velká kabelka do ruky EMPORIO ARMANI. Svršek z hladké syntetické kůže v odstínu bordó. Zapínání na zip. Dvě pevné zakulacené rukojeti. Dekorativní přívěsek. Jeden vnitřní oddíl.

5 040 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka do ruky EMPORIO ARMANI. Elegantní minimalistický design. Svršek z jemně strukturované syntetické kůže šedohnědé barvy. Zapínání na zip. Dvě pevné rukojeti. Odnímatelný ramenní popruh. Vnitřní odnímatelná taška. Jeden vnitřní oddíl.

5 420 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka do ruky EMPORIO ARMANI. Elegantní minimalistický design. Svršek z jemně strukturované syntetické kůže v odstínu bordó. Zapínání na zip. Dvě pevné rukojeti. Odnímatelný ramenní popruh. Vnitřní odnímatelná taška. Jeden vnitřní oddíl.

5 420 Kč
Doprava zdarma

Luxusní dámská kabelka COACH. Svršek ze strukturované přírodní kůže tmavě modré barvy. Svěží střih kabelky do ruky ve tvaru půlměsíce. Jedna pevná rukojeť. Odnímatelný ramenní popruh. Dekorativní přívěšek s logem značky. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl.

7 800 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka typu Crossbody MICHAEL KORS. Svršek ze strukturované přírodní kůže hnědé barvy. Vnitřní odnímatelná taštička na zip. Hravý pytlovitý střih. Nastavitelný ramenní popruh. Zapínání pomocí utahovací tkaničky. Jedna vnitřní kapsa.

9 620 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka typu Crossbody MICHAEL KORS. Svršek ze strukturované přírodní kůže žluté barvy. Vnitřní odnímatelná taštička na zip. Hravý pytlovitý střih. Nastavitelný ramenní popruh. Zapínání pomocí utahovací tkaničky. Jedna vnitřní kapsa.

9 620 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka MICHAEL KORS. Svršek z hladké přírodní kůže černé barvy. Detaily v nadčasovém vzoru hadí kůže. Výrazný element loga značky. Zapínání na patentky. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Jedna pevná rukojeť. Tři vnitřní oddíly.

12 450 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka MICHAEL KORS. Svršek z hladké přírodní kůže hnědé barvy. Detaily v nadčasovém vzoru hadí kůže. Výrazný element loga značky. Zapínání na patentky. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Jedna pevná rukojeť. Tři vnitřní oddíly.

12 450 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka MICHAEL KORS. Svršek z hladké přírodní kůže v odstínu bordó. Detaily v nadčasovém vzoru hadí kůže. Výrazný element loga značky. Zapínání na patentky. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Jedna pevná rukojeť. Tři vnitřní oddíly.

12 450 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka MICHAEL KORS. Svršek z hladké přírodní kůže černé barvy. Nápaditá kabelka střední velikosti v etno stylu třásněmi. Výrazné logo v přední části kabelky. Zapínání na patentky. Jedna pevná rukojeť. Nastavitelný a odnímatelný ramenní popruh. Tři vnitřní oddíly.

13 470 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka MICHAEL KORS. Svršek z hladké přírodní kůže hnědé barvy. Nápaditá kabelka střední velikosti v etno stylu třásněmi. Výrazné logo v přední části kabelky. Zapínání na patentky. Jedna pevná rukojeť. Nastavitelný a odnímatelný ramenní popruh. Tři vnitřní oddíly.

14 320 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka MICHAEL KORS. Svršek z jemně strukturované přírodní kůže v odstínu bordó. Dekorativní přívěsek. Zapínání na zip. Dvě zakulacené rukojeti v kontrastní úpravě. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Dvě vnitřní kapsy.

11 590 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka MICHAEL KORS. Svršek z jemně strukturované přírodní kůže hnědé barvy. Dekorativní přívěsek. Dvě zakulacené rukojeti v kontrastní úpravě. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Dvě vnitřní kapsy.

10 310 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka LOVE MOSCHINO. Svršek z hladké syntetické kůže stříbrné barvy. Metalický efekt materiálu. Romantický design kabelky do ruky s nápaditým perforováním. Výrazná aplikace loga značky. Dvě pevné zakulacené rukojeti. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Dvě vnitřní kapsy. Zapínání na patentky.

4 910 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka LOVE MOSCHINO. Svršek z jemně strukturované syntetické kůže černé barvy. Rafinovaný design kabelky do ruky. Mozaika drobných kovových elementů na přední vnější kapse. Výrazná aplikace loga značky. Dvě pevné zakulacené rukojeti. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Dvě vnitřní kapsy. Zapínání na zip.

4 690 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka typu Crossbody LOVE MOSCHINO. Svršek ze strukturované syntetické kůže kombinace barev. Originální pruhovaný design v mozaice kontrastních struktur a odstínů. Nápaditý pytlovitý střih s utahovací tkaničkou. Propracovaný nastavitelný ramenní popruh.

4 910 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka typu Crossbody LOVE MOSCHINO. Svršek z hladké syntetické kůže šedé barvy. Nápadité symetrické prošívání s logem značky. Nastavitelný a odnímatelný ramenní popruh. Jedna pevná rukojeť. Zapínání na patentky. Dvě vnitřní kapsy.

4 480 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka typu Crossbody LOVE MOSCHINO. Svršek z hladké syntetické kůže červené barvy. Nápadité symetrické prošívání s logem značky. Nastavitelný a odnímatelný ramenní popruh. Jedna pevná rukojeť. Zapínání na patentky. Dvě vnitřní kapsy.

4 480 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka přes rameno LOVE MOSCHINO. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Hravá aplikace kontrastních nášivek v typickém stylu Love Moschino. Ramenní popruh. Zapínání na patentky. Dvě vnitřní kapsy.

4 860 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka BLU BYBLOS. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Sofistikovaný design kabelky přes rameno s geometrickým prošíváním. Výrazná aplikace s logem značky. Jedna pevná rukojeť. Řetízkový ramenní popruh. Zapínání na patentky. Dva vnitřní oddíly. Čtyři vnitřní kapsy.

2 980 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka BLU BYBLOS. Svršek z hladké syntetické kůže v odstínu bordó. Sofistikovaný design kabelky přes rameno s geometrickým prošíváním. Výrazná aplikace s logem značky. Jedna pevná rukojeť. Řetízkový ramenní popruh. Zapínání na patentky. Dva vnitřní oddíly. Čtyři vnitřní kapsy.

2 980 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka typu Crossbody BLU BYBLOS. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Sofistikovaný design kabelky s geometrickým prošíváním. Výrazná aplikace s logem značky. Řetízkový ramenní popruh. Zapínání na patentky. Dvě vnitřní kapsy.

2 880 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka typu Crossbody BLU BYBLOS. Svršek z hladké syntetické kůže v odstínu bordó. Sofistikovaný design kabelky s geometrickým prošíváním. Výrazná aplikace s logem značky. Řetízkový ramenní popruh. Zapínání na patentky. Dvě vnitřní kapsy.

2 880 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka BLU BYBLOS. Svršek z jemně strukturované syntetické kůže černé barvy. Pytlovitý střih kabelky přes rameno. Detailní prošívání. Jedna široká rukojeť. Zapínání na patentky.

2 560 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka BLU BYBLOS. Svršek z jemně strukturované syntetické kůže hnědé barvy. Pytlovitý střih kabelky přes rameno. Detailní prošívání. Kontrastní široká rukojeť. Zapínání na patentky.

2 560 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka BLU BYBLOS. Svršek z jemně strukturované syntetické kůže růžové barvy. Pytlovitý střih kabelky přes rameno. Detailní prošívání. Kontrastní široká rukojeť. Zapínání na patentky.

2 560 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka 2v1 BLU BYBLOS. Svršek z broušené syntetické kůže černé barvy. Elegantní pytlovitý střih kabelky přes rameno. Dvě kontrastní zakulacené rukojeti. Výrazné logo. Zapínání na patentky. Vnitřní odnímatelná kabelka typu Crossbody s řetízkovým popruhem z jemně strukturované syntetické kůže.

3 090 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka 2v1 BLU BYBLOS. Svršek z broušené syntetické kůže hnědé barvy. Elegantní pytlovitý střih kabelky přes rameno. Dvě kontrastní zakulacené rukojeti. Výrazné logo. Zapínání na patentky. Vnitřní odnímatelná kabelka typu Crossbody s řetízkovým popruhem z jemně strukturované syntetické kůže.

3 090 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka 2v1 BLU BYBLOS. Svršek z broušené syntetické kůže modré barvy. Elegantní pytlovitý střih kabelky přes rameno. Dvě kontrastní zakulacené rukojeti. Výrazné logo. Zapínání na patentky. Vnitřní odnímatelná kabelka typu Crossbody s řetízkovým popruhem z jemně strukturované syntetické kůže.

3 090 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka 2v1 BLU BYBLOS. Svršek z broušené syntetické kůže hnědooranžové barvy. Elegantní pytlovitý střih kabelky přes rameno. Dvě kontrastní zakulacené rukojeti. Výrazné logo. Zapínání na patentky. Vnitřní odnímatelná kabelka typu Crossbody s řetízkovým popruhem z jemně strukturované syntetické kůže.

3 090 Kč
Zobrazeno 1 - 42 z 252

Top