PUMA


PUMA je jednou z předních světových sportovních módních značek, která se objevuje ve výsluní světa sportu a módy již více než 65 let. Koncept této věhlasné německé značky je založen na čtyřech pilířích: statečnost, jistota, odhodlání a nadšení.


Doprava zdarma

Dámské šněrovací tenisky PUMA. Svršek z přírodní broušené kůže černé barvy. Rafinovaný vzor materiálu ve špičce obuvi. Platforma v harmonické růžové.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací tenisky PUMA. Svršek z přírodní broušené kůže šedé barvy. Rafinovaný vzor materiálu ve špičce obuvi. Platforma v harmonické růžové.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací tenisky PUMA. Svršek z přírodní broušené kůže růžové barvy. Rafinovaný vzor materiálu ve špičce obuvi. Platforma v harmonické růžové.

2 020 Kč

Unisexové šněrovací tenisky PUMA. Svršek z přírodní hladké kůže kombinace šedé a bílé barvy. Originální vzor tradiční sportovní obuvi. Platforma v kontrastní bílé.

1 800 Kč

Unisexové šněrovací tenisky PUMA. Svršek z přírodní hladké kůže bílé barvy. Klasický model sportovní obuvi pro trendy městský outfit. Platforma v harmonické bílé.

1 750 Kč

Dámské šněrovací tenisky PUMA. Svršek z přírodní hladké kůže bílé barvy. Klasický model sportovní obuvi pro trendy městský outfit. Kontrastní platforma výrazně růžové barvy.

1 480 Kč 1 750 Kč
Zobrazeno 1 - 6 z 6

Top