Doprava zdarma

Dámské šněrovací tenisky ADIDAS z kolekce Superstar. Svršek ze syntetické hladké kůže bílé barvy. Kontrastní pruhy po stranách obuvi s chromatickými odlesky. Kulatá pryžová špička obuvi. Komfortní podešev.

3 360 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací tenisky ADIDAS z kolekce Superstar. Svršek ze syntetické hladké kůže bílé barvy. Kontrastní pruhy po stranách obuvi v metalické stříbrné. Kulatá pryžová špička obuvi. Komfortní podešev.

3 360 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže krémově hnědé barvy. Hravý design s kontrastním lemováním se jménem značky. Zapínání na patentky. Utahovací tkanička. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna pevná rukojeť. Tři vnitřní kapsy.

4 210 Kč
Doprava zdarma

Dámské psaníčko VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže béžové barvy s metalickým efektem. Propracovaný střih s řadou kontrastních detailů. Odnímatelný ramenní popruh z trendy kovového řetízku. Zapínání na zip. Tři vnitřní oddíly. Dvě vnitřní kapsy.

3 890 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže červené barvy. Sofistikovaný design s množstvím kovových elementů s iniciálami značky. Zapínání na patentky. Dvě jemné rukojeti s dekorativním kruhovým přívěškem ve stylu Versace. Vnitřní odnímatelná taštička.

4 480 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže světle hnědé barvy. Sofistikovaný design s množstvím kovových elementů s iniciálami značky. Zapínání na patentky. Dvě jemné rukojeti s dekorativním kruhovým přívěškem ve stylu Versace. Vnitřní odnímatelná taštička.

4 480 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka typu Shopper VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Sofistikovaný design s množstvím kovových elementů s iniciálami značky. Zapínání na zip. Dvě jemné rukojeti s dekorativním kruhovým přívěškem ve stylu Versace. Tři vnitřní kapsy.

4 210 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Rafinovaný design s geometrickým prošíváním v pestrých barvách. Zapínání pomocí kovové spony. Ramenní popruh z trendy kovového řetízku. Jeden vnitřní oddíl. Dvě vnitřní kapsy.

4 210 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka typu Shopper VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Rafinovaný design s geometrickým vlísem materiálu. Zapínání na zip. Dvě jemné rukojeti s dekorativním přívěškem loga značky. Tři vnitřní kapsy. Odnímatelná taštička na zip.

4 480 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka typu Crossbody VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek ze strukturované syntetické kůže růžové barvy. Sofistikovaný potisk materiálu v kontrastních barvách. Výrazný kovový element s logem značky. Zapínání na patentky. Odnímatelný ramenní popruh. Dvě vnitřní kapsy.

3 140 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek v kombinaci přírodní kůže a syntetického materiálu černé barvy. Zapínání pomocí upínacího pásku okolo kotníku. Luxusní design s jemnými pásky a typickými elementy Versace v oblasti nártu. Robustní klínový podpatek s tradičním povrchem lýkového typu.

3 460 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto.Svršek z kombinace přírodní kůže a syntetického materiálu růžové barvy.Bohaté zdobení štrasovými kameny, glitry a kovovými elementy v elegantní zlaté.Zapínání pomocí jemného upínacího pásku v oblasti kotníku.Pohodlná nízká podešev s nenápadným podpatkem.

2 930 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto.Svršek z kombinace přírodní kůže a syntetického materiálu kombinace černé a zlaté barvy.Bohaté zdobení štrasovými kameny, glitry a kovovými elementy.Zapínání pomocí jemného upínacího pásku v oblasti kotníku.Pohodlná nízká podešev s nenápadným podpatkem.

2 930 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto.Svršek z kombinace přírodní kůže a syntetického materiálu v odstínech růžové a zlaté barvy.Bohaté zdobení štrasovými kameny, glitry a kovovými elementy.Zapínání pomocí jemného upínacího pásku v oblasti kotníku.Pohodlná nízká podešev s nenápadným podpatkem.

3 090 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto.Svršek z kombinace přírodní kůže a syntetického materiálu v odstínech černé a zlaté barvy.Bohaté zdobení štrasovými kameny, glitry a kovovými elementy.Zapínání pomocí jemného upínacího pásku v oblasti kotníku.Pohodlná nízká podešev s nenápadným podpatkem.

3 090 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto.Svršek z kombinace přírodní kůže a syntetického materiálu stříbrné barvy.Bohaté zdobení modrými štrasovými kameny, glitry a kovovými elementy.Zapínání pomocí jemného upínacího pásku v oblasti kotníku.Pohodlná nízká podešev s nenápadným podpatkem.

3 090 Kč
Doprava zdarma

Dámské tenisky VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek v kombinaci syntetických materiálů a broušené přírodní kůže modré barvy. Špička obuvi v elegantním třpytivém provedení. Módní skrytý klínový podpatek zvýrazňující dámskou siluetu. Kontrastní bílá podešev. Horký trend sezóny.

4 110 Kč
Doprava zdarma

Dámské tenisky VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek v kombinaci syntetických materiálů a broušené přírodní kůže šedé barvy. Špička obuvi v elegantním třpytivém provedení. Módní skrytý klínový podpatek zvýrazňující dámskou siluetu. Kontrastní bílá podešev. Horký trend sezóny.

4 110 Kč
Doprava zdarma

Dámské tenisky VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek v kombinaci syntetických materiálů a broušené přírodní kůže růžové barvy. Špička obuvi v elegantním třpytivém provedení. Módní skrytý klínový podpatek zvýrazňující dámskou siluetu. Kontrastní bílá podešev. Horký trend sezóny.

4 110 Kč
Doprava zdarma

Dámské tenisky VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek v kombinaci syntetických materiálů a broušené přírodní kůže černé barvy. Špička obuvi posetá třpytivými glitry. Módní skrytý klínový podpatek zvýrazňující dámskou siluetu. Kontrastní bílá podešev. Horký trend sezóny.

4 210 Kč
Doprava zdarma

Dámské tenisky VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek z broušené přírodní kůže růžové barvy s řadou kontrastních detailů. Módní skrytý klínový podpatek zvýrazňující dámskou siluetu. Kontrastní podešev s metalickým lemováním. Zdobení kovovými cvočky. Horký trend sezóny.

4 210 Kč
Doprava zdarma

Dámské tenisky VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek z broušené přírodní kůže černé barvy s řadou kontrastních detailů. Módní skrytý klínový podpatek zvýrazňující dámskou siluetu. Kontrastní podešev s metalickým lemováním. Zdobení kovovými cvočky. Horký trend sezóny.

4 210 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Sofistikovaný design s množstvím kovových elementů ve stylu Versace. Zapínání na patentky. Jeden vnitřní oddíl. Ramenní popruh z trendy kovového řetízku.

4 210 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka typu Crossbody VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek ze strukturované syntetické kůže červené barvy. Sofistikovaný design s množstvím kovových elementů s iniciálami značky. Dekorativní kruhový přívěšek ve stylu Versace....

4 370 Kč
Doprava zdarma

Unisexové sluneční brýle RAY-BAN. Neotřelý model celorámových brýlových obrub zlaté barvy. Komfortní transparentní plastové koncovky. Aplikace loga v části čočky. Kontrastně zabarvená gradálová sklíčka oválného tvaru. Stylové ochranné pouzdro.

5 500 Kč
Doprava zdarma

Dámský malý batoh MICHAEL KORS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké přírodní kůže červené barvy. Elegantní design s perforováním a řadou kontrastních detailů. Zapínání na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna pevná rukojeť. Dvě vnitřní kapsy. Dvě vnějí kapsy na zip.

7 100 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka MICHAEL KORS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké přírodní kůže pastelově růžové barvy. Výrazná kovová aplikace se jménem značky. Zapínání na patentky. Nastavitelný ramenní popruh z trendy kovového řetízku. Tři vnitřní oddíly.

4 690 Kč
Doprava zdarma

Unisexové sluneční brýle RAY-BAN. Neotřelý model celorámových brýlových obrub hnědé barvy. Komfortní plastové koncovky. Aplikace loga v části čočky. Harmonicky zabarvená gradálová sklíčka oválného tvaru. Stylové ochranné pouzdro.

4 640 Kč
Doprava zdarma

Unisexové sluneční brýle RAY-BAN. Neotřelý model celorámových brýlových obrub zlaté barvy. Komfortní plastové koncovky v žíhaném vzoru odstínů hnědé. Aplikace loga v části čočky. Duhově zabarvená gradálová sklíčka oválného tvaru. Stylové ochranné pouzdro.

4 690 Kč

Dámské žabky BIRKENSTOCK. Svršek ze syntetického materiálu žluté barvy. Tradiční střih obuvi s meziprstním poutkem. Pohodlná podešev s výrazným vzorkem podrážky. Nepřehlédnutelný model trendy městské obuvi.

1 650 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací tenisky PUMA z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže růžové barvy. Rafinovaný vzor materiálu ve špičce obuvi. Platforma v harmonické růžové.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské sluneční brýle LACOSTE.Brýlové obruby oválného tvaru transparentní světle modré barvy.Rafinovaný gravírovaný vzor stranic.Harmonicky zabarvená sklíčka.Výrazné logo v oblasti kloubu.Stylové ochranné pouzdro.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka LOVE MOSCHINO z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Sofistikovaný design s hravými nášivkami a kontrastní kožešinkou. Výrazná kovová aplikace se jménem značky. Zapínání na zip. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsička na drobné mince.

2 560 Kč
Doprava zdarma

Dámské klasické šněrovací plátěnky U.S. POLO z kolekce jaro/léto. Svršek z perforovaného textilu béžové barvy. Výrazný potisk loga po stranách obuvi. Tkaničky v elegantním zakulaceném provedení. Kontrastní patní část.

2 180 Kč
Doprava zdarma

Dámské klasické šněrovací plátěnky U.S. POLO z kolekce jaro/léto. Svršek z perforovaného textilu bílé barvy. Výrazný potisk loga po stranách obuvi. Tkaničky v elegantním zakulaceném provedení. Kontrastní patní část.

2 180 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Luxusní model s charakteristickou kovovou aplikací značky ve špičce obuvi. Svršek z hladké syntetické kůže v klasické černé. Kontrastní jehlový podpatek v metalické zlaté. Komfortní zvýšená podešev. Ostrá špička obuvi. Nadčasový design podtrhující ženskou siluetu.

4 530 Kč
Doprava zdarma

Dámské baleríny LOVE MOSCHINO z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické hladké kůže červené barvy. Rafinovaný design s dekorativní sponou v oblasti nártu. Pohodlný nízký podpatek. Kulatá špička obuvi.

4 160 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací tenisky LOVE MOSCHINO z kolekce jaro/léto. Svršek v kombinaci textilního materiálu a hladké syntetické kůže béžové barvy. Originální vzor tištěného písma v kontrastním odstínu. Módní zvýšená platforma. Extravagantní model. Horký trend sezóny.

4 860 Kč
Zobrazeno 1 - 38 z 38

Top