SUPERGA


Italská značka SUPERGA započala svou cestu světem módy v roce 1911, a to výrobou vodotěsné gumové obuvi pro zemědělství a vulkanizované módní obuvi. Ve 30. letech minulého století se již portfolio značky SUPERGA rozrostlo o množství sportovních modelů mj. pro tenis, basketbal, jachting a fitness, které dnes tvoří dominantní podíl produkce této renomované módní značky.


Unisexové kotníčkové tenisky SUPERGA z kolekce jaro/léto. Svršek z bavlny růžové barvy s voděodolnou úpravou. Klasický kotníčkový střih s uvazováním na tkaničky. Kontrastní lemování z broušené kůže. Módní bílá podešev.

1 499 Kč

Unisexové kotníčkové tenisky SUPERGA z kolekce podzim/zima. Svršek z bavlny denimového vzhledu zelené barvy v odstínu khaki s florálním vzorem. Zapínání pomocí šněrování. Stélka zateplená mikroflísem. Nápaditý vzor materiálu.

1 799 Kč

Unisexové kotníčkové tenisky SUPERGA z kolekce podzim/zima. Svršek z bavlny denimového vzhledu v odstínu modré s florálním vzorem. Zapínání pomocí šněrování. Stélka zateplená mikroflísem. Nápaditý vzor materiálu.

1 799 Kč

Dámské vlněné tenisky SUPERGA z kolekce jaro/léto. Svršek z teplné vlny s tříbarevným vzorem v severském stylu. Podšívka z bavlny. Extravagantní model.

1 499 Kč

Dámské manšestrové tenisky SUPERGA z kolekce jaro/léto. Svršek z textilu růžové barvy s detaily v kontrastní fialové. Šněrování z přírodní kůže. Nadčasový model.

1 299 Kč

Dámské kotníčkové tenisky SUPERGA z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické broušené kůže růžové barvy. Módní aplikace kovových cvoků. Podrážka s dirty efektem. Stélka z bavlny.

1 799 Kč

Dámské kotníčkové tenisky SUPERGA z kolekce podzim/zima. Svršek z textilu zelené barvy v odstínu khaki se vzorem krokodýlí kůže. Efektní hedvábný vzhled. Stélka zateplená mikroflísem.

1 899 Kč

Dámské kotníčkové tenisky SUPERGA z kolekce podzim/zima. Svršek z textilu zlatohnědé barvy se vzorem krokodýlí kůže. Efektní hedvábný vzhled. Stélka zateplená mikroflísem.

1 899 Kč

Dámské kotníčkové tenisky SUPERGA z kolekce podzim/zima. Svršek z textilu tmavě modré barvy se vzorem krokodýlí kůže. Efektní hedvábný vzhled. Stélka zateplená mikroflísem.

1 899 Kč

Dámské zateplené tenisky SUPERGA z kolekce podzim/zima. Svršek z džínoviny šedé barvy s duhovými odlesky. Efektní metalický vzhled. Stélka zateplená mikroflísem. Módní masivní podešev.

1 799 Kč

Dámské tenisky SUPERGA z kolekce podzim/zima. Svršek z denimového textilu s odlesky kombinace červené a zelené barvy. Efektní metalický vzhled. Stélka zateplená mikroflísem. Módní masivní podešev.

1 799 Kč

Dámské zateplené tenisky SUPERGA z kolekce podzim/zima. Svršek z textilu zlaté barvy s maskáčovým vzorem a flitry v odstínech hnědé. Efektní lesklý vzhled. Stélka zateplená mikroflísem. Módní masivní podešev.

1 799 Kč

Dámské zateplené tenisky SUPERGA z kolekce podzim/zima. Svršek z textilu šedé barvy s maskáčovým vzorem a flitry. Efektní lesklý vzhled. Stélka zateplená mikroflísem. Módní masivní podešev.

1 799 Kč

Dámské zateplené tenisky SUPERGA z kolekce podzim/zima. Svršek z textilu v kostkovaném vzoru s metalickým stardust efektem. Trojkombinace odstínů barev modré, šedé a červené. Podšívka zateplená mikroflísem.

1 499 Kč

Dámské zateplené tenisky SUPERGA z kolekce podzim/zima. Svršek z textilu v kostkovaném vzoru s metalickým stardust efektem. Barevná kombinace odstínů černé, šedé a modré. Podšívka zateplená mikroflísem.

1 499 Kč

Dámské lesklé tenisky SUPERGA z kolekce podzim/zima. Svršek z textilu černé barvy se zvířecím vzorem a flitry. Efektní lesklý vzhled. Stélka zateplená mikroflísem. Módní masivní podešev.

1 799 Kč

Unisexové žabky pro sport a rekreaci SUPERGA. Svršek kombinuje detaily modré a zelené barvy. Pásky a podešev zdobí logo značky.

899 Kč

Dámské sandály SUPERGA z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetického materiálu výrazné zelené barvy. Aplikace pásku přes nárt ve tvaru mašle zdobené krásnou broží. Příjemná patní část pro pohodlné nošení. Sportovně elegantní model v extravagantním provedení.

899 Kč

Dámské klínové žabky do města i k rekreaci SUPERGA. Svršek z přírodní broušené kůže pastelově růžové barvy. Podšívka z přírodní kůže hnědé barvy. Stélka z jemného mikrovlákna. Postranní utahovací spona. Velmi ženský střih.

1 399 Kč
Zobrazeno 1 - 19 z 19

Top