SUPERGA


Italská značka SUPERGA započala svou cestu světem módy v roce 1911, a to výrobou vodotěsné gumové obuvi pro zemědělství a vulkanizované módní obuvi. Ve 30. letech minulého století se již portfolio značky SUPERGA rozrostlo o množství sportovních modelů mj. pro tenis, basketbal, jachting a fitness, které dnes tvoří dominantní podíl produkce této renomované módní značky.


Dámské kotníčkové tenisky SUPERGA. Svršek z hladké přírodní kůže černé barvy. Klasický střih šněrovacích tenisek. Nadčasová struktura v imitaci krokodýlí kůže. Stylová zvýšená podešev.

1 220 Kč 2 020 Kč

Dámské kotníčkové tenisky SUPERGA. Svršek z hladké přírodní kůže tmavě hnědé barvy. Klasický střih šněrovacích tenisek. Nadčasová struktura v imitaci krokodýlí kůže. Stylová zvýšená podešev v kontrastní bílé.

1 220 Kč 2 020 Kč

Dámské kotníčkové tenisky SUPERGA. Svršek z hladké přírodní kůže v odstínu bordó. Klasický střih šněrovacích tenisek. Nadčasová struktura v imitaci krokodýlí kůže. Stylová zvýšená podešev v kontrastní bílé.

1 220 Kč 2 020 Kč

Dámské kotníčkové tenisky SUPERGA. Svršek z broušené přírodní kůže šedé barvy. Klasický střih šněrovacích tenisek. Stylová zvýšená podešev v kontrastní bílé.

1 210 Kč 1 480 Kč

Dámské kotníčkové tenisky SUPERGA. Svršek z broušené přírodní kůže černé barvy. Klasický střih šněrovacích tenisek. Stylová zvýšená podešev.

1 210 Kč 1 480 Kč

Dámské kotníčkové tenisky SUPERGA. Svršek z broušené přírodní kůže tmavě šedé barvy. Klasický střih šněrovacích tenisek. Stylová zvýšená podešev v kontrastní bílé.

1 210 Kč 1 480 Kč

Dámské kotníčkové tenisky SUPERGA. Svršek z broušené přírodní kůže modré barvy. Klasický střih šněrovacích tenisek. Stylová zvýšená podešev v kontrastní bílé.

1 210 Kč 1 480 Kč

Unisexové kotníčkové tenisky SUPERGA. Svršek z bavlny růžové barvy s voděodolnou úpravou. Klasický kotníčkový střih s uvazováním na tkaničky. Kontrastní lemování z broušené kůže. Módní bílá podešev.

1 210 Kč

Dámské kotníčkové tenisky SUPERGA. Svršek v kombinaci přírodní broušené kůže a bavlny s originálním potiskem. Klasický střih šněrovacích tenisek v odstínech šedé a bílé. Stylová zvýšená podešev.

1 210 Kč

Dámské kotníčkové tenisky SUPERGA. Svršek z odolného nylonu zelené barvy. Stélka zateplená příjemným mikroflísem. Klasický střih šněrovacích tenisek. Stylová zvýšená podešev se jménem značky v kontrastní bílé.

1 210 Kč 1 480 Kč

Dámské kotníčkové tenisky SUPERGA. Svršek z odolného nylonu výrazné modré barvy. Stélka zateplená příjemným mikroflísem. Klasický střih šněrovacích tenisek. Stylová zvýšená podešev se jménem značky v kontrastní bílé.

1 210 Kč 1 480 Kč

Unisexové kotníčkové tenisky SUPERGA. Svršek z bavlny denimového vzhledu zelené barvy v odstínu khaki s florálním vzorem. Zapínání pomocí šněrování. Stélka zateplená mikroflísem. Nápaditý vzor materiálu.

1 210 Kč 1 480 Kč

Unisexové kotníčkové tenisky SUPERGA. Svršek z bavlny denimového vzhledu v odstínu modré s florálním vzorem. Zapínání pomocí šněrování. Stélka zateplená mikroflísem. Nápaditý vzor materiálu.

1 210 Kč 1 480 Kč

Dámské vlněné tenisky SUPERGA. Svršek z teplné vlny s tříbarevným vzorem v severském stylu. Podšívka z bavlny. Extravagantní model.

1 100 Kč 1 210 Kč

Dámské manšestrové tenisky SUPERGA. Svršek z textilu růžové barvy s detaily v kontrastní fialové. Šněrování z přírodní kůže. Nadčasový model.

1 080 Kč

Dámské kotníčkové tenisky SUPERGA. Svršek ze syntetické broušené kůže růžové barvy. Módní aplikace kovových cvoků. Podrážka s dirty efektem. Stélka z bavlny.

1 210 Kč 1 480 Kč

Dámské kotníčkové tenisky SUPERGA. Svršek z textilu zelené barvy v odstínu khaki se vzorem krokodýlí kůže. Efektní hedvábný vzhled. Stélka zateplená mikroflísem.

1 210 Kč 1 620 Kč

Dámské kotníčkové tenisky SUPERGA. Svršek z textilu zlatohnědé barvy se vzorem krokodýlí kůže. Efektní hedvábný vzhled. Stélka zateplená mikroflísem.

1 210 Kč 1 620 Kč

Dámské kotníčkové tenisky SUPERGA. Svršek z textilu tmavě modré barvy se vzorem krokodýlí kůže. Efektní hedvábný vzhled. Stélka zateplená mikroflísem.

1 210 Kč 1 620 Kč

Dámské zateplené tenisky SUPERGA. Svršek z džínoviny šedé barvy s duhovými odlesky. Efektní metalický vzhled. Stélka zateplená mikroflísem. Módní masivní podešev.

1 210 Kč 1 480 Kč

Dámské tenisky SUPERGA. Svršek z denimového textilu s odlesky kombinace červené a zelené barvy. Efektní metalický vzhled. Stélka zateplená mikroflísem. Módní masivní podešev.

1 210 Kč 1 480 Kč

Dámské zateplené tenisky SUPERGA. Svršek z textilu zlaté barvy s maskáčovým vzorem a flitry v odstínech hnědé. Efektní lesklý vzhled. Stélka zateplená mikroflísem. Módní masivní podešev.

1 210 Kč 1 480 Kč

Dámské zateplené tenisky SUPERGA. Svršek z textilu šedé barvy s maskáčovým vzorem a flitry. Efektní lesklý vzhled. Stélka zateplená mikroflísem. Módní masivní podešev.

1 210 Kč 1 480 Kč

Dámské zateplené tenisky SUPERGA. Svršek z textilu v kostkovaném vzoru s metalickým stardust efektem. Trojkombinace odstínů barev modré, šedé a červené. Podšívka zateplená mikroflísem.

1 100 Kč 1 210 Kč

Dámské zateplené tenisky SUPERGA. Svršek z textilu v kostkovaném vzoru s metalickým stardust efektem. Barevná kombinace odstínů černé, šedé a modré. Podšívka zateplená mikroflísem.

1 100 Kč 1 210 Kč

Dámské lesklé tenisky SUPERGA. Svršek z textilu černé barvy se zvířecím vzorem a flitry. Efektní lesklý vzhled. Stélka zateplená mikroflísem. Módní masivní podešev.

1 210 Kč 1 480 Kč

Dámské sandály SUPERGA. Svršek ze syntetického materiálu výrazné zelené barvy. Aplikace pásku přes nárt ve tvaru mašle zdobené krásnou broží. Příjemná patní část pro pohodlné nošení. Sportovně elegantní model v extravagantním provedení.

570 Kč 680 Kč

Dámské klínové žabky do města i k rekreaci SUPERGA. Svršek z přírodní broušené kůže pastelově růžové barvy. Podšívka z přírodní kůže hnědé barvy. Stélka z jemného mikrovlákna. Postranní utahovací spona. Velmi ženský střih.

910 Kč 1 110 Kč
Zobrazeno 1 - 28 z 28

Top