SUPERGA


Italská značka SUPERGA započala svou cestu světem módy v roce 1911, a to výrobou vodotěsné gumové obuvi pro zemědělství a vulkanizované módní obuvi. Ve 30. letech minulého století se již portfolio značky SUPERGA rozrostlo o množství sportovních modelů mj. pro tenis, basketbal, jachting a fitness, které dnes tvoří dominantní podíl produkce této renomované módní značky.


Dámské kotníčkové tenisky SUPERGA z kolekce podzim/zima. Svršek z hladké přírodní kůže černé barvy. Klasický střih šněrovacích tenisek. Nadčasová struktura v imitaci krokodýlí kůže. Stylová zvýšená podešev.

1 220 Kč 2 020 Kč

Dámské kotníčkové tenisky SUPERGA z kolekce podzim/zima. Svršek z hladké přírodní kůže tmavě hnědé barvy. Klasický střih šněrovacích tenisek. Nadčasová struktura v imitaci krokodýlí kůže. Stylová zvýšená podešev v kontrastní bílé.

1 220 Kč 2 020 Kč

Dámské kotníčkové tenisky SUPERGA z kolekce podzim/zima. Svršek z hladké přírodní kůže v odstínu bordó. Klasický střih šněrovacích tenisek. Nadčasová struktura v imitaci krokodýlí kůže. Stylová zvýšená podešev v kontrastní bílé.

1 220 Kč 2 020 Kč

Dámské kotníčkové tenisky SUPERGA z kolekce podzim/zima. Svršek z broušené přírodní kůže šedé barvy. Klasický střih šněrovacích tenisek. Stylová zvýšená podešev v kontrastní bílé.

1 210 Kč 1 480 Kč

Dámské kotníčkové tenisky SUPERGA z kolekce podzim/zima. Svršek z broušené přírodní kůže černé barvy. Klasický střih šněrovacích tenisek. Stylová zvýšená podešev.

1 210 Kč 1 480 Kč

Dámské kotníčkové tenisky SUPERGA z kolekce podzim/zima. Svršek z broušené přírodní kůže tmavě šedé barvy. Klasický střih šněrovacích tenisek. Stylová zvýšená podešev v kontrastní bílé.

1 210 Kč 1 480 Kč

Dámské kotníčkové tenisky SUPERGA z kolekce podzim/zima. Svršek z broušené přírodní kůže modré barvy. Klasický střih šněrovacích tenisek. Stylová zvýšená podešev v kontrastní bílé.

1 210 Kč 1 480 Kč

Unisexové kotníčkové tenisky SUPERGA z kolekce jaro/léto. Svršek z bavlny růžové barvy s voděodolnou úpravou. Klasický kotníčkový střih s uvazováním na tkaničky. Kontrastní lemování z broušené kůže. Módní bílá podešev.

1 210 Kč

Dámské kotníčkové tenisky SUPERGA z kolekce podzim/zima. Svršek v kombinaci přírodní broušené kůže a bavlny s originálním potiskem. Klasický střih šněrovacích tenisek v odstínech šedé a bílé. Stylová zvýšená podešev.

1 210 Kč

Dámské kotníčkové tenisky SUPERGA z kolekce podzim/zima. Svršek z odolného nylonu zelené barvy. Stélka zateplená příjemným mikroflísem. Klasický střih šněrovacích tenisek. Stylová zvýšená podešev se jménem značky v kontrastní bílé.

1 210 Kč 1 480 Kč

Dámské kotníčkové tenisky SUPERGA z kolekce podzim/zima. Svršek z odolného nylonu výrazné modré barvy. Stélka zateplená příjemným mikroflísem. Klasický střih šněrovacích tenisek. Stylová zvýšená podešev se jménem značky v kontrastní bílé.

1 210 Kč 1 480 Kč

Unisexové kotníčkové tenisky SUPERGA z kolekce podzim/zima. Svršek z bavlny denimového vzhledu zelené barvy v odstínu khaki s florálním vzorem. Zapínání pomocí šněrování. Stélka zateplená mikroflísem. Nápaditý vzor materiálu.

1 210 Kč 1 480 Kč

Unisexové kotníčkové tenisky SUPERGA z kolekce podzim/zima. Svršek z bavlny denimového vzhledu v odstínu modré s florálním vzorem. Zapínání pomocí šněrování. Stélka zateplená mikroflísem. Nápaditý vzor materiálu.

1 210 Kč 1 480 Kč

Dámské vlněné tenisky SUPERGA z kolekce jaro/léto. Svršek z teplné vlny s tříbarevným vzorem v severském stylu. Podšívka z bavlny. Extravagantní model.

1 100 Kč 1 210 Kč

Dámské kotníčkové tenisky SUPERGA z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické broušené kůže růžové barvy. Módní aplikace kovových cvoků. Podrážka s dirty efektem. Stélka z bavlny.

1 210 Kč 1 480 Kč

Dámské kotníčkové tenisky SUPERGA z kolekce podzim/zima. Svršek z textilu zelené barvy v odstínu khaki se vzorem krokodýlí kůže. Efektní hedvábný vzhled. Stélka zateplená mikroflísem.

1 210 Kč 1 620 Kč

Dámské kotníčkové tenisky SUPERGA z kolekce podzim/zima. Svršek z textilu zlatohnědé barvy se vzorem krokodýlí kůže. Efektní hedvábný vzhled. Stélka zateplená mikroflísem.

1 210 Kč 1 620 Kč

Dámské kotníčkové tenisky SUPERGA z kolekce podzim/zima. Svršek z textilu tmavě modré barvy se vzorem krokodýlí kůže. Efektní hedvábný vzhled. Stélka zateplená mikroflísem.

1 210 Kč 1 620 Kč

Dámské zateplené tenisky SUPERGA z kolekce podzim/zima. Svršek z džínoviny šedé barvy s duhovými odlesky. Efektní metalický vzhled. Stélka zateplená mikroflísem. Módní masivní podešev.

1 210 Kč 1 480 Kč

Dámské tenisky SUPERGA z kolekce podzim/zima. Svršek z denimového textilu s odlesky kombinace červené a zelené barvy. Efektní metalický vzhled. Stélka zateplená mikroflísem. Módní masivní podešev.

1 210 Kč 1 480 Kč

Dámské zateplené tenisky SUPERGA z kolekce podzim/zima. Svršek z textilu zlaté barvy s maskáčovým vzorem a flitry v odstínech hnědé. Efektní lesklý vzhled. Stélka zateplená mikroflísem. Módní masivní podešev.

1 210 Kč 1 480 Kč

Dámské zateplené tenisky SUPERGA z kolekce podzim/zima. Svršek z textilu šedé barvy s maskáčovým vzorem a flitry. Efektní lesklý vzhled. Stélka zateplená mikroflísem. Módní masivní podešev.

1 210 Kč 1 480 Kč

Dámské zateplené tenisky SUPERGA z kolekce podzim/zima. Svršek z textilu v kostkovaném vzoru s metalickým stardust efektem. Trojkombinace odstínů barev modré, šedé a červené. Podšívka zateplená mikroflísem.

1 100 Kč 1 210 Kč

Dámské zateplené tenisky SUPERGA z kolekce podzim/zima. Svršek z textilu v kostkovaném vzoru s metalickým stardust efektem. Barevná kombinace odstínů černé, šedé a modré. Podšívka zateplená mikroflísem.

1 100 Kč 1 210 Kč

Dámské lesklé tenisky SUPERGA z kolekce podzim/zima. Svršek z textilu černé barvy se zvířecím vzorem a flitry. Efektní lesklý vzhled. Stélka zateplená mikroflísem. Módní masivní podešev.

1 210 Kč 1 480 Kč

Dámské sandály SUPERGA z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetického materiálu výrazné zelené barvy. Aplikace pásku přes nárt ve tvaru mašle zdobené krásnou broží. Příjemná patní část pro pohodlné nošení. Sportovně elegantní model v extravagantním provedení.

570 Kč 680 Kč

Dámské klínové žabky do města i k rekreaci SUPERGA. Svršek z přírodní broušené kůže pastelově růžové barvy. Podšívka z přírodní kůže hnědé barvy. Stélka z jemného mikrovlákna. Postranní utahovací spona. Velmi ženský střih.

910 Kč 1 110 Kč
Zobrazeno 1 - 27 z 27

Top