Seznam produktů výrobce Superga

Superga

Superga

Zobrazit

Dámské klínové žabky do města i k rekreaci SUPERGA. Svršek z přírodní broušené kůže pastelově růžové barvy. Podšívka z přírodní kůže hnědé barvy. Stélka z jemného mikrovlákna. Postranní utahovací spona. Velmi ženský střih.

1 199 Kč

Dámské klínové žabky do města i k rekreaci SUPERGA. Svršek z přírodní broušené kůže béžové barvy. Podšívka z přírodní kůže hnědé barvy. Stélka z jemného mikrovlákna. Postranní utahovací spona. Velmi ženský střih.

1 199 Kč

Dámské klínové žabky do města i k rekreaci SUPERGA. Svršek z přírodní broušené kůže bílé barvy. Podšívka z přírodní kůže hnědé barvy. Stélka z jemného mikrovlákna. Postranní utahovací spona. Velmi ženský střih.

1 199 Kč

Dámské klínové pantofle SUPERGA. Svršek z broušené přírodní kůže pastelově růžové barvy. Stélka z kombinace kůže a jemného mikrovlákna hnědé barvy. Zajímavě řešený pásek přes nárt s utahovací kovovou sponou. Nadčasový letní model v netradičním provedení.

1 199 Kč

Dámské sandály SUPERGA z kolekce jaro/ léto 2017. Svršek ze syntetického materiálu výrazné zelené barvy. Aplikace pásku přes nárt ve tvaru mašle zdobené krásnou broží. Příjemná patní část pro pohodlné nošení. Sportovně elegantní model v extravagantním provedení.

799 Kč

Dámské lesklé tenisky SUPERGA z kolekce podzim/zima 2017. Svršek z textilu černé barvy se zvířecím vzorem a flitry. Efektní lesklý vzhled. Stélka zateplená mikroflísem. Módní masivní podešev.

1 799 Kč

Dámské zateplené tenisky SUPERGA z kolekce podzim/zima 2017. Svršek z textilu v kostkovaném vzoru s metalickým stardust efektem. Podšívka zateplená mikroflísem.

1 499 Kč

Dámské zateplené tenisky SUPERGA z kolekce podzim/zima 2017. Svršek z textilu v kostkovaném vzoru s metalickým stardust efektem. Podšívka zateplená mikroflísem.

1 499 Kč

Dámské lesklé tenisky SUPERGA z kolekce podzim/zima 2017. Svršek z textilu šedé barvy s maskáčovým vzorem a flitry. Efektní lesklý vzhled. Stélka zateplená mikroflísem. Módní masivní podešev.

1 799 Kč

Dámské lesklé tenisky SUPERGA z kolekce podzim/zima 2017. Svršek z textilu zlaté barvy s maskáčovým vzorem a flitry. Efektní lesklý vzhled. Stélka zateplená mikroflísem. Módní masivní podešev.

1 799 Kč

Dámské tenisky SUPERGA z kolekce podzim/zima 2017. Svršek z černé džínoviny s odlesky kombinace červené a zelené barvy. Efektní metalický vzhled. Stélka zateplená mikroflísem. Módní masivní podešev.

1 799 Kč

Dámské tenisky SUPERGA z kolekce podzim/zima 2017. Svršek z šedé džínoviny s duhovými odlesky. Efektní metalický vzhled. Stélka zateplená mikroflísem. Módní masivní podešev.

1 799 Kč

Dámské kotníčkové tenisky SUPERGA z kolekce podzim/zima 2017. Svršek z textilu tmavě modré barvy se vzorem krokodýlí kůže. Efektní hedvábný vzhled. Stélka zateplená mikroflísem.

1 899 Kč

Dámské kotníčkové tenisky SUPERGA z kolekce podzim/zima 2017. Svršek z textilu béžově zlaté barvy se vzorem krokodýlí kůže. Efektní hedvábný vzhled. Stélka zateplená mikroflísem.

1 899 Kč

Dámské kotníčkové tenisky SUPERGA z kolekce podzim/zima 2017. Svršek z textilu zelenozlaté barvy se vzorem krokodýlí kůže. Efektní hedvábný vzhled. Stélka zateplená mikroflísem.

1 899 Kč

Dámské kotníčkové tenisky SUPERGA z kolekce jaro/ léto 2017. Svršek ze semiše růžové barvy. Módní aplikace kovových cvoků. Podrážka s dirty efektem. Stélka z bavlny.

1 799 Kč

Dámské nadčasové tenisky SUPERGA z kolekce jaro/ léto 2017. Svršek z manšestru světle šedé barvy  v kombinaci s detaily z černé kůže. Podšívka z bavlny.

1 299 Kč

Dámské nadčasové tenisky SUPERGA z kolekce jaro/ léto 2017. Svršek z manšestru růžové barvy v kombinaci s detaily z kůže. Podšívka z bavlny.

1 299 Kč

Dámské extravagantní tenisky SUPERGA z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek z teplné vlny se vzorem v severském stylu. Podšívka z bavlny.

1 499 Kč
Zobrazeno 1 – 19 z 19 položek

Top

Informace o nás