Seznam produktů výrobce U.S. Polo

Boty U.S. Polo


Seznamte se se značkou bot U.S. Polo, která vznikla ve Spojených státech amerických již v roce 1890. Více jak 100 let tahle značka dobývá obchody a hlavně skříně lidí po celém světě. Nejen dlouhá historie, tradice, ale i neustále rostoucí popularita bot U.S. Polo je důkazem toho, že tahle značka to prostě umí! U.S. Polo vzniká jako oficiální značka řídícího orgánu sportu póla a právě odtud se vzala zkratka U.S. Polo (United States Polo Association). Vyrábějí nejen kvalitní boty, ale také další oblečení, doplňky a dokonce kufry. Jejich styl a cíl je jasný: vyrábět tradiční sportovně elegantní styl za využití těch nejlepších materiálů. Pro muže, ženy i děti. Podařilo se jim to? To necháme na vás, tak nakoukněte na celou nabídku v našem eshopu.


Boty U.S. Polo do každého počasí


Co očekáváte od kvalitní obuvi? Chcete, aby byla především designově pěkná? Chcete, aby byla praktická a hodila se ke každému oblečení ve vaší skříni? Nebo byste raději, aby vydržela několik let a nezničila se po jedné sezóně? Buďte nekompromisní a chtějte vše najednou. Protože je tu značka, která všechny vaše požadavky splní na jedničku a tou je právě U.S. Polo. Značka už dorazila také do našich končin a vy máte jedinečnou možnost, udělat si radost a odměnit se kvalitními botami. V naší stále nabídce najdete několik kousků, které vás okouzlí. Tak se pusťte do nákupu! Nahlédněte do naší nabídky U. S. Polo bot!


Nakupujeme boty U.S. Polo online


Žádné fronty, žádné hledání pěkného kousku v prodejně, abyste pak zjistili, že nemají vaši velikost. Nakupujte boty U. S. Polo z pohodlí domova a bez stresu. Nejenže ušetříte čas, ale máte tak možnost si nákup pořádně promyslet a zjistit jaké boty budou pro vás ideální. Barva, velikost, tvar i značka… je čas pořídit si nové boty na každou sezónu, a hlavně do každého počasí. Protože bot není nikdy dost!

Dámské kotníčkové šněrovací plátěnky U.S. POLO z kolekce jaro/ léto. Svršek ze 100% bavlny červené barvy. Podšívka z textilu. Zajímavá aplikace kovových oček pro tkaničky. Dvojité prošívání.

1 799 Kč

Dámské klasické šněrovací plátěnky U.S. POLO z kolekce jaro/ léto. Svršek ze 100% bavlny růžové barvy. Podšívka z textilu. Zajímavá aplikace kovových oček pro tkaničky. Dvojité prošívání.

1 799 Kč

Dámské klasické šněrovací plátěnky U.S. POLO z kolekce jaro/ léto. Svršek ze 100% bavlny červené barvy. Podšívka z textilu. Zajímavá aplikace kovových oček pro tkaničky. Dvojité prošívání.

1 799 Kč

Dámské klasické šněrovací plátěnky U.S. POLO z kolekce jaro/ léto. Svršek ze 100% bavlny černé barvy. Podšívka z textilu. Zajímavá aplikace kovových oček pro tkaničky. Dvojité prošívání.

1 799 Kč

Dámské klasické šněrovací plátěnky U.S. POLO z kolekce jaro/ léto. Svršek ze 100% bavlny tmavě modré barvy. Podšívka z textilu. Zajímavá aplikace kovových oček pro tkaničky. Dvojité prošívání.

1 799 Kč

Dámské klasické šněrovací plátěnky U.S. POLO z kolekce jaro/ léto. Svršek ze 100% bavlny modré barvy. Podšívka z textilu. Zajímavá aplikace kovových oček pro tkaničky. Dvojité prošívání.

1 799 Kč

Dámské plátěné Slip-on tenisky U.S. POLO. Svršek ze 100% bavlny modré barvy a řadou zajímavých kontrastů. Sportovně elegantní styl. Lemovaná platforma.

1 799 Kč

Dámské plátěné Slip-on tenisky U.S. POLO. Svršek ze 100% bavlny černé barvy a řadou zajímavých kontrastů. Sportovně elegantní styl. Lemovaná platforma.

1 799 Kč

Dámské klasické plátěnky U.S. POLO z kolekce jaro/ léto 2017. Svršek ze 100% bavlny modré barvy. Podšívka z textilu. Zajímavá aplikace kovových oček pro tkaničky.

1 799 Kč

Dámské klasické plátěnky U.S. POLO z kolekce jaro/ léto 2017. Svršek ze 100% bavlny černé barvy. Podšívka z textilu. Zajímavá aplikace kovových oček pro tkaničky.

1 799 Kč

Dámské šněrovací tenisky U.S. POLO z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetické kůže v barvě bordó. Módní metalický povrch. Originální struktura materiálu módního použitého vzhledu. Podšívka z textilu. Kontrastní lemování pod kovovými očky pro tkaničky.

1 799 Kč

Dámské šněrovací tenisky U.S. POLO z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetické kůže stříbrné barvy. Módní metalický povrch. Originální struktura materiálu módního použitého vzhledu. Podšívka z textilu. Výrazná nášivka s logem značky v patní části obuvi.

1 799 Kč
Doprava zdarma

Dámské kožené kotníčkové boty U.S. POLO z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní broušené kůže hnědé barvy. Zapínání na postranní zip. Dekorativní pásek v patní části obuvi. Módní zvýšená platforma. Vysoký robustní podpatek.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámské kožené kotníčkové boty U.S. POLO z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní broušené kůže černé barvy. Zapínání na postranní zip. Dekorativní pásek v patní části obuvi. Módní zvýšená platforma. Vysoký robustní podpatek.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámské kožené kotníčkové boty U.S. POLO z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní broušené kůže hnědé barvy. Zapínání na postranní zip. Dekorativní masivní pásek s výraznou sponou. Módní zvýšená platforma. Vysoký robustní podpatek.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámské kožené kotníčkové boty U.S. POLO z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní broušené kůže klasické černé barvy. Zapínání na postranní zip. Dekorativní masivní pásek s výraznou sponou. Módní zvýšená platforma. Vysoký robustní podpatek.

2 599 Kč
Zobrazeno 1 – 16 z 16 položek

Top

Informace o nás