U.S. POLO


Věhlasná módní značka U. S. POLO je oficiální značkou Asociace jezdeckého póla Spojených států amerických (U. S. Polo Assn.). Pro kolekce U. S. POLO je charakteristický inovativní a trendy design a neměnná kreativní identita. U. S. POLO odhaluje životní styl se smyslem pro fairplay, loajalitu a houževnatost - vlastnosti typické pro sport jezdeckého póla.


Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku U.S. POLO. Svršek ze strukturované syntetické kůže černé barvy. Stélka v hravém pruhovaném vzoru. Kontrastní metalická podešev v elegantní zlaté. Extravagantní model ve stylu retro. Upínací pásek v oblasti kotníku s kovovou sponou. Vysoký robustní podpatek a platforma.

2 010 Kč 2 280 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku U.S. POLO. Svršek ze strukturované syntetické kůže oranžové barvy. Stélka v hravém pruhovaném vzoru. Kontrastní metalická podešev v elegantní zlaté. Extravagantní model ve stylu retro. Upínací pásek v oblasti kotníku s kovovou sponou. Vysoký robustní podpatek a platforma.

2 010 Kč 2 280 Kč

Dámské pantofle na klínovém podpatku U.S. POLO. Svršek z textilního materiálu bílé barvy. Zajímavý střih letní obuvi se dvěma robustními zkříženými pásky. Klínový podpatek v originálním vzoru. Zvýšená platforma lýkového typu. Rafinovaný model pro dokolaný outfit.

1 940 Kč 2 020 Kč

Dámské žabky na klínovém podpatku U.S. POLO. Svršek ze syntetického materiálu zlaté barvy. Drobné detaily v kontrastní bílé. Trendy klínový podpatek a zvýšená platforma v originálním etno vzoru. Tradiční střih ve velmi ženském designu.

1 160 Kč 1 270 Kč

Dámské šněrovací tenisky U.S. POLO z kolekce jaro/léto. Svršek z kombinace syntetických materiálů a přírodní kůže různých struktur a vzorů. Velmi ženský design v kontrastních barvách. Nadčasový motiv zvířecí kůže. Výrazný tisk loga po stranách obuvi. Originální kropenatá platforma s růžovou podrážkou. Trendy střih moderní městské obuvi.

1 940 Kč 2 180 Kč

Dámské šněrovací tenisky U.S. POLO z kolekce jaro/léto. Svršek z kombinace syntetických materiálů a přírodní kůže různých struktur a vzorů. Velmi ženský design v kontrastních pastelových barvách. Výrazný tisk loga po stranách obuvi. Originální kropenatá platforma s tyrkysovou podrážkou. Nadčasový střih moderní městské obuvi.

1 940 Kč 2 180 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací tenisky U.S. POLO z kolekce jaro/léto. Svršek z kombinace syntetických materiálů a přírodní kůže různých struktur a vzorů. Sofistikovaný design s nadčasovým motivem zvířecí kůže. Výrazný tisk loga po stranách obuvi. Originální kropenatá platforma s černou podrážkou. Trendy střih moderní městské obuvi.

2 180 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací tenisky U.S. POLO z kolekce jaro/léto. Svršek z kombinace syntetických materiálů a přírodní kůže různých struktur a vzorů. Velmi ženský design v kontrastních barvách s třpytivými detaily. Výrazný tisk loga po stranách obuvi. Originální kropenatá platforma s růžovou podrážkou. Nadčasový střih moderní městské obuvi.

2 180 Kč

Dámské klasické šněrovací plátěnky U.S. POLO z kolekce jaro/léto. Svršek ze 100% bavlny bílé barvy. Podšívka z textilu. Výrazný potisk loga po stranách obuvi. Tkaničky v originálním vzoru. Dvojité prošívání.

1 860 Kč

Dámské žabky na klínovém podpatku U.S. POLO. Svršek ze syntetického materiálu tmavě modré barvy. Drobné detaily v kontrastní bílé. Trendy klínový podpatek a zvýšená platforma v originálním etno vzoru. Tradiční střih ve velmi ženském designu.

1 160 Kč 1 270 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na klínovém podpatku U.S. POLO. Svršek z textilního materiálu bílé barvy s elegantním prošíváním. Rafinovaný střih se dvěma robustními pásky přes nárt. Upínací pásek v oblasti kotníku s výraznou kovovou sponou. Klínový podpatek korkového typu. Výrazný model pro trendy městský outfit.

2 180 Kč

Dámské pantofle na klínovém podpatku U.S. POLO. Svršek z textilního materiálu světlé přírodní hnědé barvy. Zajímavý střih letní obuvi se dvěma robustními zkříženými pásky. Klínový podpatek v originálním vzoru. Zvýšená platforma lýkového typu. Rafinovaný model pro dokolaný outfit.

1 940 Kč 2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské pantofle na klínovém podpatku U.S. POLO. Svršek z textilního materiálu černé barvy. Zajímavý střih letní obuvi se dvěma robustními zkříženými pásky. Klínový podpatek v originálním vzoru. Zvýšená platforma lýkového typu. Rafinovaný model pro dokolaný outfit.

2 020 Kč

Dámské mokasíny U.S. POLO z kolekce jaro/léto. Svršek ze strukturovaného textilního materiálu béžové barvy. Klasický strih dámské obuvi v originálním letním odlehčeném designu. Aplikace třásní a drobné mašličky. Výrazné logo po stranách obuvi. Pohodlné nazouvání.

1 940 Kč 2 180 Kč

Dámské mokasíny U.S. POLO z kolekce jaro/léto. Svršek ze strukturovaného textilního materiálu bílé barvy. Klasický strih dámské obuvi v originálním letním odlehčeném designu. Aplikace třásní v kontrastní šedé. Výrazné logo po stranách obuvi. Pohodlné nazouvání.

1 940 Kč 2 180 Kč

Dámské klasické šněrovací plátěnky U.S. POLO z kolekce jaro/léto. Svršek ze 100% bavlny černé barvy. Podšívka z textilu. Zajímavý kontrastní detail po stranách podešve. Tkaničky v originálním vzoru. Dvojité prošívání.

1 860 Kč

Dámské šněrovací tenisky U.S. POLO z kolekce jaro/léto. Svršek z broušené přírodní kůže v odstínech šedé a fialové. Originální design s perleťovou špičkou. Zajímavý kontrastní detail po stranách podešve. Dvojité prošívání.

1 940 Kč 2 180 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací tenisky U.S. POLO z kolekce jaro/léto. Svršek z kombinace syntetických materiálů a přírodní broušené kůže různých struktur. Elegantní střih podtrhující ženskou siluetu. Zajímavý detail s tiskem loga po stranách obuvi. Pohodlná nízká podešev v bílé. Trendy model.

2 180 Kč

Dámské šněrovací tenisky U.S. POLO z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetického materiálu tmavě modré barvy. Detaily v originálním květinovém vzoru. Kontrastní žíhané tkaničky. Pohodlná zvýšená podešev. Dvojité prošívání.

1 860 Kč

Dámské šněrovací tenisky U.S. POLO z kolekce jaro/léto. Svršek z kombinace syntetické kůže a textilu v odstínech šedé barvy. Kontrastní detail v patní části obuvi v metalické stříbrné. Pohodlná zvýšená platforma v elegantní bílé. Trendy střih moderní městské obuvi.

1 860 Kč

Dámské šněrovací tenisky U.S. POLO z kolekce jaro/léto. Svršek z kombinace syntetické kůže a textilu v odstínech béžové. Kontrastní detail v patní části obuvi v metalické stříbrné. Pohodlná zvýšená platforma v elegantní bílé. Trendy střih moderní městské obuvi.

1 860 Kč
Doprava zdarma

Dámské mokasíny U.S. POLO z kolekce jaro/léto. Svršek ze strukturovaného textilního materiálu černé barvy. Klasický strih dámské obuvi v originálním letním odlehčeném designu. Aplikace třásní a drobné mašličky. Výrazné logo po stranách obuvi. Pohodlné nazouvání.

2 180 Kč
Doprava zdarma

Dámské klasické šněrovací plátěnky U.S. POLO z kolekce jaro/léto. Svršek z perforovaného textilu béžové barvy. Výrazný potisk loga po stranách obuvi. Tkaničky v elegantním zakulaceném provedení. Kontrastní patní část.

2 180 Kč
Doprava zdarma

Dámské klasické šněrovací plátěnky U.S. POLO z kolekce jaro/léto. Svršek z perforovaného textilu bílé barvy. Výrazný potisk loga po stranách obuvi. Tkaničky v elegantním zakulaceném provedení. Kontrastní patní část.

2 180 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací tenisky U.S. POLO z kolekce jaro/léto. Svršek ze strukturované syntetické kůže tmavě modré barvy. Zajímavý detail v podobě kontrastních oček pro tkaničky. Výrazný potisk loga po stranách obuvi. Módní zvýšená podešev. Nadčasový námořnický styl trendy městské obuvi.

2 180 Kč

Dámské boty ve stylu Slip-on U.S. POLO. Svršek ze strukturované syntetické kůže černé barvy. Struktura materiálu s efektem hadí kůže. Sportovně elegantní styl. Zvýšená kontrastní podešev.

1 940 Kč 2 180 Kč

Dámské boty ve stylu Slip-on U.S. POLO. Svršek ze strukturované syntetické kůže tmavě modré barvy. Struktura materiálu s efektem hadí kůže. Sportovně elegantní styl. Zvýšená kontrastní podešev.

1 940 Kč 2 180 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací tenisky U.S. POLO z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže a textilu bílé barvy. Velmi ženský design s kontrastními detaily v elegantní zlaté. Výrazný tisk loga po stranách obuvi. Hravá dvoubarevná platforma. Nadčasový střih moderní městské obuvi.

2 020 Kč

Dámské žabky na klínovém podpatku U.S. POLO. Svršek ze syntetické kůže hnědé barvy. Jemné detaily v kontrastní růžové. Stélka z jemného syntetického materiálu. Trendy klínový podpatek a zvýšená platforma. Tradiční střih ve velmi ženském designu.

999 Kč 1 110 Kč

Dámské žabky na klínovém podpatku U.S. POLO. Svršek ze syntetické kůže růžové barvy. Jemné detaily v kontrastní bílé. Stélka z jemného syntetického materiálu. Trendy klínový podpatek a zvýšená platforma. Tradiční střih ve velmi ženském designu.

999 Kč 1 110 Kč

Dámské žabky na klínovém podpatku U.S. POLO. Svršek ze syntetické kůže tmavě modré barvy. Jemné detaily v kontrastní fialové. Stélka z jemného syntetického materiálu. Trendy klínový podpatek a zvýšená platforma. Tradiční střih ve velmi ženském designu.

999 Kč 1 110 Kč

Dámské žabky na klínovém podpatku U.S. POLO. Svršek ze syntetické kůže stříbrné barvy s metalickým efektem. Stélka v kontrastní bílé z jemného syntetického materiálu. Trendy klínový podpatek a zvýšená platforma. Tradiční střih ve velmi ženském designu.

1 000 Kč 1 110 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na klínovém podpatku U.S. POLO. Svršek ze syntetické kůže světlé modré barvy. Sofistikovaný design s řadou kontrastních detailů. Výrazný pásek přes nárt ve vzoru imitace hadí kůže. Upínací pásek v oblasti kotníku s výraznou kovovou sponou. Trendy klínový podpatek a zvýšená platforma. Nepřehlédnutelný model ve stylu retro.

2 020 Kč

Dámské pantofle na klínovém podpatku U.S. POLO. Svršek ze syntetické kůže béžové barvy s metalickou zlatou patinou. Sofistikovaný design s řadou kontrastních detailů. Stélka v harmonické béžové z jemného syntetického materiálu. Trendy klínový podpatek a zvýšená platforma. Velmi elegantní model.

1 940 Kč 2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské pantofle na klínovém podpatku U.S. POLO. Svršek ze syntetické kůže světlé modré barvy s metalickou stříbrnou patinou. Sofistikovaný design s řadou kontrastních detailů. Stélka v harmonické béžové z jemného syntetického materiálu. Trendy klínový podpatek a zvýšená platforma. Velmi elegantní model.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské pantofle na klínovém podpatku U.S. POLO. Svršek ze syntetické kůže černé barvy. Sofistikovaný design s řadou kontrastních detailů v odstínech hnědé. Bohatá aplikace štrasových kamínků. Stélka z jemného syntetického materiálu. Trendy klínový podpatek a zvýšená platforma v originálním etno vzoru. Velmi elegantní model.

2 020 Kč

Dámské pantofle na klínovém podpatku U.S. POLO. Svršek ze syntetické kůže bílé barvy. Sofistikovaný design s řadou kontrastních detailů v odstínech hnědé. Bohatá aplikace štrasových kamínků. Stélka z jemného syntetického materiálu. Trendy klínový podpatek a zvýšená platforma v originálním etno vzoru. Velmi elegantní model.

1 940 Kč 2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na klínovém podpatku U.S. POLO. Svršek z hladké syntetické kůže hnědé barvy. Sofistikovaný mladistvý model s aplikací džínoviny. Upínací pásek v oblasti kotníku s výraznou kovovou sponou. Trendy klínový podpatek a zvýšená platforma s originálním reliéfem. Horký trend sezóny.

2 180 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na klínovém podpatku U.S. POLO. Svršek z hladké syntetické kůže hnědé barvy. Sofistikovaný mladistvý model s aplikací džínoviny v odstínu béžové. Upínací pásek v oblasti kotníku s výraznou kovovou sponou. Trendy klínový podpatek a zvýšená platforma s originálním reliéfem. Horký trend sezóny.

2 180 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na klínovém podpatku U.S. POLO. Svršek z hladké syntetické kůže světlé modré barvy. Upínací pásek v oblasti kotníku s výraznou kovovou sponou. Klínový podpatek a zvýšená platforma v originálním vzoru. Výrazný model pro trendy městský outfit.

2 280 Kč

Dámské žabky U.S. POLO. Svršek ze syntetického materiálu tmavě modré barvy. Velmi ženský design stélky s florálními motivy. Hravý model v imitaci lýka. Klasický střih sportovní obuvi pro trendy městský outfit.

1 080 Kč 1 210 Kč

Dámské žabky U.S. POLO. Svršek ze syntetického materiálu růžové barvy. Velmi ženský design stélky s florálními motivy. Hravý model v imitaci lýka. Klasický střih sportovní obuvi pro trendy městský outfit.

1 080 Kč 1 210 Kč
Zobrazeno 1 - 42 z 58

Top