DIESEL


Italská módní značka DIESEL vytvořená Renzem Rosso v roce 1978 okamžitě dosáhla obrovského úspěchu, díky kvalitě svých produktů a provokativní vysoce nápadité koncepci, která se zaměřuje na vytváření silných emocí a dojmů, a která má jistě schopnost ohromit. Svět módního domu DIESEL tvoří zábava, tvořivost, nadšení zaručujíc inovativní a horké trendy.


Dámské sluneční brýle DIESEL.Velmi elegantní design brýlových obrub šedé barvy.Harmonicky zabarvená zrcadlová sklíčka oválného tvaru.Business model v hravé dvoubarevné variantě.Stylové ochranné pouzdro.

1 480 Kč

Dámské sluneční brýle DIESEL.Velmi elegantní design brýlových obrub modré barvy.Harmonicky zabarvená zrcadlová sklíčka oválného tvaru.Business model v hravé dvoubarevné variantě.Stylové ochranné pouzdro.

1 480 Kč

Unisexové sluneční brýle DIESEL. Rafinovaný design celorámových brýlových obrub kombinace černé barvy a imitace džínoviny v pruhovaném vzoru. Brýlová skla oválného tvaru v kontrastním zabarvení. Logo značky v kloubu stranice.

1 480 Kč

Unisexové sluneční brýle DIESEL. Rafinovaný design celorámových brýlových obrub kombinace hnědé barvy s žíháním a imitace džínoviny. Brýlová skla oválného tvaru v kontrastním zabarvení. Logo značky v kloubu stranice.

1 480 Kč

Unisexové sluneční brýle DIESEL. Rafinovaný design celorámových brýlových obrub kombinace černé barvy a imitace džínoviny. Brýlová skla oválného tvaru v kontrastním zabarvení. Logo značky v kloubu stranice.

1 480 Kč

Unisexové sluneční brýle DIESEL. Rafinovaný design celorámových brýlových obrub kombinace transparentní hnědé a imitace džínoviny černé barvy. Brýlová skla oválného tvaru v kontrastním zabarvení. Logo značky v kloubu stranice.

1 480 Kč
Zobrazeno 1 - 6 z 6

Top