Využijte 10% SLEVU na nákup od 01.12. - 31.12.2018.
*** slevový kód: botteganaděluje ***
Garance DORUČENÍ DO VÁNOC pro objednávky přijaté do neděle 9. prosince.
Obuv
Výrobce
Velikost
Barva
Materiál
Cena
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku GUESS. Svršek z hladké přírodní kůže černé barvy. Nápaditý vlís jména značky. Vysoký stabilní podpatek. Snadné nazouvání díky vnitřnímu zipu. Elegantní nízká podešev.

4 290 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku GUESS. Svršek z hladké přírodní kůže černé barvy. Aplikace robustního kovového řetězu. Vysoký stabilní podpatek. Snadné nazouvání díky vnitřnímu zipu. Elegantní nízká podešev.

5 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky GUESS. Svršek z hladké přírodní kůže bílé barvy. Velmi ženský střih obuvi s osrou špičkou. Komfortní nízký podpatek asymetrického tvaru v metalické úpravě.

3 600 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky GUESS. Svršek z broušené přírodní kůže černé barvy. Velmi ženský střih obuvi s osrou špičkou. Komfortní nízký podpatek asymetrického tvaru.

3 600 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky GUESS. Svršek z hladké přírodní kůže bílé barvy. Ostrá špička obuvi. Středně vysoký jehlový podpatek. Nadčasová klasika.

3 360 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky GUESS. Svršek z hladké přírodní kůže černé barvy v lakované úpravě. Ostrá špička obuvi. Středně vysoký jehlový podpatek. Nadčasová klasika.

3 120 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky GUESS. Svršek z hladké přírodní kůže černé barvy. Ostrá špička obuvi. Vysoký jehlový podpatek. Nadčasová klasika.

3 600 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky GUESS. Svršek z lakované syntetické kůže černé barvy. Ostrá špička obuvi. Vysoký jehlový podpatek. Nadčasová klasika.

3 360 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky GUESS. Svršek z broušené přírodní kůže černé barvy. Velmi ženský střih obuvi s osrou špičkou. Středně vysoký podpatek.

3 600 Kč
Doprava zdarma

Dámské tenisky GUESS. Svršek ze syntetické kůže černé barvy v lakované úpravě. Rafinovaný design trendy tenisek s výrazným prošíváním. Kontrastní bílá podešev.

2 660 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku GUESS. Svršek z hladké přírodní kůže černé barvy. Kovová aplikace v patní části obuvi s logem v kontrastní zlaté. Kulatá špička obuvi. Vysoký stabilní podpatek. Snadné nazouvání díky vnitřnímu zipu. Elegantní nízká podešev.

4 290 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku GUESS. Svršek z hladké přírodní kůže bílé barvy. Kovová aplikace v patní části obuvi s logem v kontrastní zlaté. Kulatá špička obuvi. Vysoký stabilní podpatek. Snadné nazouvání díky vnitřnímu zipu. Elegantní nízká podešev.

4 290 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky GUESS. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Klasický elegantní střih zimní dámské obuvi. Nízký komfortní podpatek. Snadné nazouvání díky vnitřnímu zipu. Elegantní nízká podešev.

4 780 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky GUESS. Svršek z hladké syntetické kůže tmavě hnědé barvy. Klasický elegantní střih zimní dámské obuvi. Nízký komfortní podpatek. Snadné nazouvání díky vnitřnímu zipu. Elegantní nízká podešev.

4 780 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky na platformě GUESS. Svršek z hladké přírodní kůže černé barvy. Sofistikovaný design s robustní platformou. Otevřená špička obuvi. Velmi vysoký jehlový podpatek.

4 050 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na klínovém podpatku GUESS. Svršek z hladké přírodní kůže černé barvy. Kontrastní platforma v bílé. Trendy skrytý klínový podpatek. Pohodlné nazouvání díky elastickým pruženkám. Výrazná aplikace loga značky. Propracované prošívání materiálu.

3 840 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na klínovém podpatku GUESS. Svršek z broušené přírodní kůže béžové barvy. Trendy skrytý klínový podpatek. Pohodlné nazouvání díky elastickým pruženkám. Výrazná aplikace loga značky. Propracované prošívání materiálu.

3 840 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky na platformě GUESS. Svršek z hladké přírodní kůže černé barvy. Sofistikovaný design s robustní platformou. Otevřená špička obuvi. Vysoký jehlový podpatek.

3 840 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky na platformě GUESS. Svršek z hladké přírodní kůže červené barvy. Sofistikovaný design s robustní platformou. Otevřená špička obuvi. Vysoký jehlový podpatek.

3 840 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky na platformě GUESS. Svršek z hladké přírodní kůže bílé barvy. Sofistikovaný design s robustní platformou. Otevřená špička obuvi. Vysoký jehlový podpatek.

3 840 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky na platformě GUESS. Svršek z lakované syntetické kůže černé barvy. Sofistikovaný design s robustní platformou. Otevřená špička obuvi. Vysoký jehlový podpatek.

3 600 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky na platformě GUESS. Svršek z lakované syntetické kůže světle hnědé barvy. Sofistikovaný design s robustní platformou. Otevřená špička obuvi. Vysoký jehlový podpatek.

3 600 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky na platformě GUESS. Svršek z lakované syntetické kůže v leopardím vzoru. Sofistikovaný design s robustní platformou. Otevřená špička obuvi. Vysoký jehlový podpatek.

3 840 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku a platformě GUESS. Svršek z hladké přírodní kůže tmavě hnědé barvy. Kulatá špička obuvi. Velmi vysoký robustní podpatek. Snadné nazouvání díky vnitřnímu zipu. Komfortní zvýšená platforma s výrazným vzorkem.

4 780 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky na podpatku GUESS. Svršek z broušené syntetické kůže černé barvy. Vysoký elegantní střih nad kolena s uvazovací tkaničkou. Vysoký jehlový podpatek. Ostrá špička obuvi. Snadné nazouvání díky vnitřnímu zipu. Elegantní nízká podešev.

4 780 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky GUESS. Svršek z přírodní kůže černé barvy. Rafinovaný elegantní střih s ostrou špičkou. Propracovaný vysoký podpatek v metalické zelené. Výrazný vlís loga na podpatku.

3 950 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky GUESS. Svršek z přírodní kůže černé barvy. Rafinovaný elegantní střih s ostrou špičkou. Asymetrický vysoký podpatek v kontrastní zlaté. Viditelné logo v patní části obuvi.

3 840 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky GUESS. Svršek z přírodní kůže bílé barvy. Rafinovaný elegantní střih s ostrou špičkou. Asymetrický vysoký podpatek v kontrastním odstínu. Viditelné logo v patní části obuvi.

3 840 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku GUESS. Svršek z hladké přírodní kůže černé barvy. Kulatá špička obuvi. Vysoký stabilní podpatek. Snadné nazouvání díky vnitřnímu zipu. Elegantní nízká podešev.

4 530 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku GUESS. Svršek z hladké přírodní kůže hnědé barvy. Kulatá špička obuvi. Vysoký stabilní podpatek. Snadné nazouvání díky vnitřnímu zipu. Elegantní nízká podešev.

4 530 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky na podpatku GUESS. Svršek z broušené syntetické kůže černé barvy. Dekorativní lemování drobnými kovovými elementy. Snadné nazouvání díky vnitřnímu zipu. Vysoký stabilní podpatek. Pohodlná zvýšená podešev.

4 780 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku GUESS. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Nepřehlédnutelný model ve stylu vintage. Kontrastní nápis jména značky. Kulatá špička obuvi. Vysoký stabilní podpatek. Snadné nazouvání díky vnějšímu zipu. Komfortní zvýšená podešev s výrazným vzorkem.

4 780 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku GUESS. Svršek v kombinaci syntetického materiálu a  hladké přírodní kůže černé barvy. Rafinovaný model s aplikací tradičního potisku loga značky. Kulatá špička obuvi. Vysoký stabilní podpatek. Snadné nazouvání díky vnitřnímu zipu. Elegantní nízká podešev.

4 780 Kč
Doprava zdarma

Dámské tenisky GUESS. Svršek z hladké přírodní kůže bílé barvy. Kontrastní detaily v kožešince výrazné žluté barvy. Hravá aplikace nášivek.

2 660 Kč
Doprava zdarma

Dámské tenisky GUESS. Svršek z hladké přírodní kůže bílé barvy. Kontrastní detaily v kožešince leopardího vzoru. Tkaničky s potiskem loga.

2 660 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty typu Biker Boots GUESS. Svršek z hladké přírodní kůže černé barvy. Aplikace kovových elementů. Neokoukaná hranatá oka pro tkaničky. Nízký komfortní podpatek. Snadné nazouvání díky vnitřnímu zipu. Podešev s výrazným vzorkem.

4 640 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací tenisky ADIDAS z kolekce Stan Smith. Svršek ze syntetického materiálu zelené barvy. Funkční perforování. Kulatá špička obuvi.

3 360 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací tenisky ADIDAS z kolekce Stan Smith. Svršek v kombinaci přírodní a syntetické kůže. Výrazný metalický efekt zlatých tenisek. Funkční perforování. Kulatá špička obuvi.

3 360 Kč

Dámské kozačky na podpatku XTI. Svršek z hladké syntetické kůže hnědé barvy. Zadní část z elastického materiálu pro pohodlné nošení. Zapínání pomocí zipu na vnější straně obuvi. Robustní platforma s výrazným vzorkem. Stabilní středně vysoký podpatek. Špička mandlového tvaru.

1 960 Kč

Dámské kozačky XTI. Klasická vysoká obuv z hladké syntetické kůže hnědé barvy. Zapínání pomocí zipu na vnitřní straně obuvi. Elastická vsadka v kontrastním odstínu pro pohodlné nazouvání. Stabilní nízký podpatek. Špička mandlového tvaru.

1 960 Kč

Dámské kozačky XTI. Klasická vysoká obuv z textilního materiálu černé barvy. Zapínání pomocí zipu na vnitřní straně obuvi. Stabilní nízký podpatek. Špička mandlového tvaru.

1 960 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty UGG. Svršek z přírodní broušené ovčí kůže černé barvy. Věhlasné kvalitní válenky s vnitřní kožešinkou. Dokonalá klasika. Komfortní nízká platforma. Výrazná aplikace loga v patní části.

5 710 Kč
Zobrazeno 1 - 42 z 880

Top