Obuv 

Počet produktů: 623

na stránku

Dámské sandály na podpatku VERSACE V 1969 z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní jehněčí kůže v pruhovaném vzoru kožešiny černé a růžové barvy. Extravagantní nepřehlédnutelný model s robustním podpatkem a platformou. Výrazný vzor podrážky. Upínací pásek přes kotník s jemnou kovovou sponou.

1 799 Kč

Dámské sandály na klínovém podpatku VERSACE V 1969 z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní jehněčí kůže v pruhovaném vzoru černé a růžové barvy. Extravagantní nepřehlédnutelný model s robustní platformou. Výrazný vzor podrážky. Upínací pásek přes kotník s jemnou kovovou sponou.

1 799 Kč

Dámské lodičky na platformě MADE IN ITALIA z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek z lakované syntetické kůže stříbrné barvy. Zajímavý asymetrický střih klasické obuvi s velmi výraznou platformou. Vysoký podpatek. Otevřená špička.

1 799 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku VERSACE JEANS z kolekce jaro/ léto 2017. Svršek ze syntetické lakované kůže v pastelových barvách. Vzor hadí kůže. Aplikace množství pásků přes nárt v zajímavém tvaru. Zapínání pomocí zipu v patní části obuvi. Vysoký robustní podpatek s metalickým efektem. Nízká komfortní podešev.

4 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské lakované sandály na podpatku VERSACE JEANS z kolekce jaro/ léto 2017. Svršek ze syntetické lakované kůže v kombinaci černé a modré barvy. Klasický střih s otevřenou špičkou a upínacím páskem v patní části obuvi. Zapínání pomocí kovové spony. Vysoký jehlový podpatek. Módní zvýšená platforma.

4 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské lakované sandály na podpatku VERSACE JEANS z kolekce jaro/ léto 2017. Svršek ze syntetické lakované kůže v kombinaci růžové a bílé barvy. Klasický střih s otevřenou špičkou a upínacím páskem v patní části obuvi. Zapínání pomocí kovové spony. Vysoký jehlový podpatek. Módní zvýšená platforma.

4 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky VERSACE JEANS z kolekce jaro/ léto 2017. Svršek ze syntetické lakované kůže pastelové fialkové barvy. Aplikace kovového elementu s logem značky na vnější straně obuvi. Vysoký jehlový podpatek s metalickým efektem. Velmi sofistikovaný ženský model.

4 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské kožené sandály na podpatku VERSACE JEANS z kolekce jaro/ léto 2017. Svršek z přírodní jemné nappa kůže černé barvy. Dva pásky přes nárt s aplikací kovových elementů. Zapínání pomocí kovové spony v oblasti kotníku. Vysoký jehlový podpatek. Módní zvýšená platforma.

4 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské kožené sandály na podpatku VERSACE JEANS z kolekce jaro/ léto 2017. Svršek z přírodní jemné nappa kůže růžové barvy. Dva pásky přes nárt s aplikací kovových elementů. Zapínání pomocí kovové spony v oblasti kotníku. Vysoký jehlový podpatek. Módní zvýšená platforma.

4 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské kožené sandály na podpatku VERSACE JEANS z kolekce jaro/ léto 2017. Svršek z přírodní jemné nappa kůže modré barvy. Dva pásky přes nárt s aplikací kovových elementů. Zapínání pomocí kovové spony v oblasti kotníku. Vysoký jehlový podpatek. Módní zvýšená platforma.

4 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské kožené sandály na podpatku VERSACE JEANS z kolekce jaro/ léto 2017. Svršek z přírodní jemné nappa kůže bílé barvy. Dva pásky přes nárt s aplikací kovových elementů. Zapínání pomocí kovové spony v oblasti kotníku. Vysoký jehlový podpatek s metalickým efektem. Elegantní kontrast kovu a decentní bílé. Módní zvýšená platforma.

4 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské lakované polobotky ANA LUBLIN z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek z přírodní kůže bordó barvy v lakované úpravě. Zajímavým prvkem je aplikace tartanu. Masivní pohodlná podešev. Krajkové děrování. Extravagantní styl. Dvojité prošívání.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské lakované polobotky ANA LUBLIN z kolekce jaro/ léto 2017. Svršek z přírodní kůže bordó barvy s aplikací patentovaného skvrnitého vzoru. Módní masivní podešev červené barvy. Zajímavým prvkem je krajkové děrování v kombinaci s aplikovaným prošíváním. Extravagantní styl. Kulatá špička bot.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské polobotky ANA LUBLIN z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek z přírodní kůže bordó barvy. Módní masivní podešev na vysoké platformě. Kontrastní lemování podešve. Extravagantní styl. Kulatá špička bot.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské polobotky na platformě ANA LUBLIN z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek z přírodní kůže černé barvy. Módní masivní podešev na vysoké platformě. Kontrastní lemování podešve. Extravagantní styl. Kulatá špička bot.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské kožené kotníčkové boty VERSACE JEANS z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek z přírodní hladké nappa kůže černé barvy. Originální střih obuvi s otevřenou špičkou. Aplikace výrazných kovových spon v retro stylu. Vysoký jehlový podpatek. Zapínání pomocí postranního zipu. Stylový model.

3 499 Kč

Dámské lodičky na platformě VERSACE V 1969 z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek ze syntetické broušené kůže černé barvy. Elegantní pásek přes nárt a kotník. Módní robustní platforma. Vysoký stabilní podpatek. Strukturovaná zimní podrážka.

1 799 Kč

Dámské pantofle na podpatku VERSACE V 1969 z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní jehněčí kůže v pruhovaném vzoru kombinace černé a růžové kožešiny. Klasický střih s otevřenou špičkou obuvi. Módní robustní platforma a podpatek. Nepřehlédnutelný design.

1 799 Kč

Dámské sandály na podpatku VERSACE V 1969 z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek ze syntetické broušené kůže černé barvy. Klasický střih s otevřenou špičkou a masivní platformou s výrazným vzorkem. Upínací pásek přes kotník s jemnou kovovou sponou. Velmi vysoký robustní podpatek.

1 799 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku VERSACE V 1969 z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek z přírodní kůže černé barvy. Elastické pruženky po stranách pro pohodlné nazouvání. Vysoký robustní podpatek. Módní zvýšená platforma.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské kožené kotníčkové boty VERSACE V 1969 z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek z přírodní broušené kůže černé barvy. Vysoký jehlový podpatek. Zapínání pomocí kovového zipu. Nadčasový elegantní model.

2 699 Kč
Doprava zdarma

Dámské kožené kotníčkové boty VERSACE V 1969 z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek z přírodní broušené kůže béžové barvy. Vysoký jehlový podpatek. Zapínání pomocí kovového zipu v patní části obuvi. Nadčasový elegantní model.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku VERSACE V 1969 z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek z přírodní kůže černé barvy, šněrováním a zajímavým lemováním části kovového zipu. Vysoký stabilní podpatek. Módní robustní platforma.

3 199 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku VERSACE V 1969 z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek z přírodní kůže černé barvy. Efektní zdobení třásněmi a koženým páskem s kovovou sponou v oblasti nártu. Vysoký robustní podpatek. Módní zvýšená platforma.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské kožené kotníčkové boty VERSACE V 1969 z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek z přírodní hladké kůže černé barvy v kombinaci s imitací koňské srsti. Vysoký jehlový metalický podpatek. Zapínání pomocí kovového zipu. Velmi originální elegantní model.

3 799 Kč

Dámské klínové žabky do města i k rekreaci SUPERGA. Svršek z přírodní broušené kůže pastelově růžové barvy. Podšívka z přírodní kůže hnědé barvy. Stélka z jemného mikrovlákna. Postranní utahovací spona. Velmi ženský střih.

1 199 Kč

Dámské klínové žabky do města i k rekreaci SUPERGA. Svršek z přírodní broušené kůže béžové barvy. Podšívka z přírodní kůže hnědé barvy. Stélka z jemného mikrovlákna. Postranní utahovací spona. Velmi ženský střih.

1 199 Kč

Dámské klínové žabky do města i k rekreaci SUPERGA. Svršek z přírodní broušené kůže bílé barvy. Podšívka z přírodní kůže hnědé barvy. Stélka z jemného mikrovlákna. Postranní utahovací spona. Velmi ženský střih.

1 199 Kč

Dámské klínové pantofle SUPERGA. Svršek z broušené přírodní kůže pastelově růžové barvy. Stélka z kombinace kůže a jemného mikrovlákna hnědé barvy. Zajímavě řešený pásek přes nárt s utahovací kovovou sponou. Nadčasový letní model v netradičním provedení.

1 199 Kč

Dámské sandály SUPERGA z kolekce jaro/ léto 2017. Svršek ze syntetického materiálu výrazné zelené barvy. Aplikace pásku přes nárt ve tvaru mašle zdobené krásnou broží. Příjemná patní část pro pohodlné nošení. Sportovně elegantní model v extravagantním provedení.

799 Kč

Dámské kožené lodičky ARNALDO TOSCANI z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek z přírodní hladké kůže výrazné oranžové barvy. Klasický střih. Kulatá špička obuvi. Středně vysoký stabilní podpatek.

1 799 Kč

Dámské kožené lodičky ARNALDO TOSCANI z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek z přírodní hladké kůže černé barvy. Aplikace kovových cvočků na špičce a patní části obuvi. Klasický sofistikovaný model v neotřelém designu. Extravagantní podešev v růžovém provedení. Vysoký jehlový podpatek.

1 799 Kč

Dámské kožené lodičky ARNALDO TOSCANI z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek z přírodní hladké kůže tmavě modré barvy. Aplikace kovových cvočků na špičce a patní části obuvi. Klasický sofistikovaný model v neotřelém designu. Vysoký jehlový podpatek.

1 799 Kč

Dámské kožené lodičky ARNALDO TOSCANI z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní hladké kůže hnědé barvy. Klasický střih. Kulatá špička obuvi. Středně vysoký stabilní podpatek.

1 799 Kč

Dámské kožené lodičky ARNALDO TOSCANI z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek z přírodní hladké kůže oříškově hnědé barvy. Klasický střih. Kulatá špička obuvi. Středně vysoký stabilní podpatek.

1 799 Kč

Dámské kožené lodičky ARNALDO TOSCANI z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní hladké kůže světlé krémově hnědé barvy. Klasický střih. Kulatá špička obuvi. Středně vysoký stabilní podpatek.

1 799 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na platformě VERSACE V 1969 z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek z přírodní kůže černé barvy. Zapínání na zip. Vysoký stabilní podpatek. Módní robustní platforma. Módní kovové aplikace.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty VERSACE V 1969 z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek z přírodní kůže černé barvy. Zapínání na zip. Vysoký robustní podpatek. Módní zvýšená platforma. Efektní použití pásku v oblasti nártu. Elegantní model.

2 899 Kč
Zobrazeno 1 – 40 z 623 položek

Top

Informace o nás