Obuv
Výrobce
Velikost
Barva
Materiál
Cena
Doprava zdarma

Dámské šněrovací tenisky ADIDAS z kolekce Superstar. Svršek ze syntetické hladké kůže bílé barvy. Kontrastní pruhy po stranách obuvi černé barvy. Kulatá pryžová špička obuvi. Komfortní podešev.

3 360 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací tenisky ADIDAS z kolekce Superstar. Svršek ze syntetické hladké kůže bílé barvy. Kontrastní pruhy po stranách obuvi s chromatickými odlesky. Kulatá pryžová špička obuvi. Komfortní podešev.

3 360 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací tenisky ADIDAS z kolekce Superstar. Svršek ze syntetické hladké kůže bílé barvy. Kontrastní pruhy po stranách obuvi zelené barvy. Kulatá pryžová špička obuvi. Komfortní podešev.

3 360 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací tenisky ADIDAS z kolekce Superstar. Svršek ze syntetické hladké kůže bílé barvy. Kontrastní pruhy po stranách obuvi vínově červené barvy. Kulatá pryžová špička obuvi. Komfortní podešev.

3 360 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací tenisky ADIDAS z kolekce Superstar. Svršek ze syntetické hladké kůže bílé barvy. Kontrastní pruhy po stranách obuvi v metalické stříbrné. Kulatá pryžová špička obuvi. Komfortní podešev.

3 360 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek v kombinaci přírodní kůže a syntetického materiálu černé barvy. Zapínání pomocí upínacího pásku okolo kotníku. Luxusní design s jemnými pásky a typickými elementy Versace v oblasti nártu. Robustní klínový podpatek s tradičním povrchem lýkového typu.

3 460 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto.Svršek z kombinace přírodní kůže a syntetického materiálu růžové barvy.Bohaté zdobení štrasovými kameny, glitry a kovovými elementy v elegantní zlaté.Zapínání pomocí jemného upínacího pásku v oblasti kotníku.Pohodlná nízká podešev s nenápadným podpatkem.

2 930 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto.Svršek z kombinace přírodní kůže a syntetického materiálu kombinace černé a zlaté barvy.Bohaté zdobení štrasovými kameny, glitry a kovovými elementy.Zapínání pomocí jemného upínacího pásku v oblasti kotníku.Pohodlná nízká podešev s nenápadným podpatkem.

2 930 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto.Svršek z kombinace přírodní kůže a syntetického materiálu v odstínech růžové a zlaté barvy.Bohaté zdobení štrasovými kameny, glitry a kovovými elementy.Zapínání pomocí jemného upínacího pásku v oblasti kotníku.Pohodlná nízká podešev s nenápadným podpatkem.

3 090 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto.Svršek z kombinace přírodní kůže a syntetického materiálu v odstínech černé a zlaté barvy.Bohaté zdobení štrasovými kameny, glitry a kovovými elementy.Zapínání pomocí jemného upínacího pásku v oblasti kotníku.Pohodlná nízká podešev s nenápadným podpatkem.

3 090 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto.Svršek z kombinace přírodní kůže a syntetického materiálu stříbrné barvy.Bohaté zdobení modrými štrasovými kameny, glitry a kovovými elementy.Zapínání pomocí jemného upínacího pásku v oblasti kotníku.Pohodlná nízká podešev s nenápadným podpatkem.

3 090 Kč
Doprava zdarma

Dámské tenisky VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek v kombinaci syntetických materiálů a broušené přírodní kůže modré barvy. Špička obuvi v elegantním třpytivém provedení. Módní skrytý klínový podpatek zvýrazňující dámskou siluetu. Kontrastní bílá podešev. Horký trend sezóny.

4 110 Kč
Doprava zdarma

Dámské tenisky VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek v kombinaci syntetických materiálů a broušené přírodní kůže šedé barvy. Špička obuvi v elegantním třpytivém provedení. Módní skrytý klínový podpatek zvýrazňující dámskou siluetu. Kontrastní bílá podešev. Horký trend sezóny.

4 110 Kč
Doprava zdarma

Dámské tenisky VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek v kombinaci syntetických materiálů a broušené přírodní kůže růžové barvy. Špička obuvi v elegantním třpytivém provedení. Módní skrytý klínový podpatek zvýrazňující dámskou siluetu. Kontrastní bílá podešev. Horký trend sezóny.

4 110 Kč
Doprava zdarma

Dámské tenisky VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek v kombinaci syntetických materiálů a broušené přírodní kůže černé barvy. Špička obuvi posetá třpytivými glitry. Módní skrytý klínový podpatek zvýrazňující dámskou siluetu. Kontrastní bílá podešev. Horký trend sezóny.

4 210 Kč
Doprava zdarma

Dámské tenisky VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek z broušené přírodní kůže růžové barvy s řadou kontrastních detailů. Módní skrytý klínový podpatek zvýrazňující dámskou siluetu. Kontrastní podešev s metalickým lemováním. Zdobení kovovými cvočky. Horký trend sezóny.

4 210 Kč
Doprava zdarma

Dámské tenisky VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek z broušené přírodní kůže černé barvy s řadou kontrastních detailů. Módní skrytý klínový podpatek zvýrazňující dámskou siluetu. Kontrastní podešev s metalickým lemováním. Zdobení kovovými cvočky. Horký trend sezóny.

4 210 Kč

Dámské pantofle BIRKENSTOCK. Svršek ze syntetického materiálu oranžové barvy. Tradiční střih obuvi se dvěma pásky přes nárt. Pohodlná podešev s výrazným vzorkem podrážky. Nepřehlédnutelný model trendy městské obuvi.

1 650 Kč

Dámské pantofle BIRKENSTOCK. Svršek ze syntetického materiálu žluté barvy. Tradiční střih obuvi se dvěma pásky přes nárt. Pohodlná podešev s výrazným vzorkem podrážky. Nepřehlédnutelný model trendy městské obuvi.

1 650 Kč

Dámské pantofle BIRKENSTOCK. Svršek ze syntetického materiálu zelené barvy. Tradiční střih obuvi se dvěma pásky přes nárt. Pohodlná podešev s výrazným vzorkem podrážky. Nepřehlédnutelný model trendy městské obuvi.

1 650 Kč

Dámské žabky BIRKENSTOCK. Svršek ze syntetického materiálu oranžové barvy. Tradiční střih obuvi s meziprstním poutkem. Pohodlná podešev s výrazným vzorkem podrážky. Nepřehlédnutelný model trendy městské obuvi.

1 650 Kč

Dámské žabky BIRKENSTOCK. Svršek ze syntetického materiálu žluté barvy. Tradiční střih obuvi s meziprstním poutkem. Pohodlná podešev s výrazným vzorkem podrážky. Nepřehlédnutelný model trendy městské obuvi.

1 650 Kč

Dámské žabky BIRKENSTOCK. Svršek ze syntetického materiálu zelené barvy. Tradiční střih obuvi s meziprstním poutkem. Pohodlná podešev s výrazným vzorkem podrážky. Nepřehlédnutelný model trendy městské obuvi.

1 650 Kč

Dámské pantofle BIRKENSTOCK. Svršek ze syntetického materiálu oranžové barvy. Tradiční střih obuvi s upínací sponou v oblasti nártu. Pohodlná podešev s výrazným vzorkem podrážky. Nepřehlédnutelný model trendy městské obuvi.

1 480 Kč

Dámské pantofle BIRKENSTOCK. Svršek ze syntetického materiálu žluté barvy. Tradiční střih obuvi s upínací sponou v oblasti nártu. Pohodlná podešev s výrazným vzorkem podrážky. Nepřehlédnutelný model trendy městské obuvi.

1 480 Kč

Dámské pantofle BIRKENSTOCK. Svršek ze syntetického materiálu zelené barvy. Tradiční střih obuvi s upínací sponou v oblasti nártu. Pohodlná podešev s výrazným vzorkem podrážky. Nepřehlédnutelný model trendy městské obuvi.

1 480 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací tenisky PUMA z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže černé barvy. Rafinovaný vzor materiálu ve špičce obuvi. Platforma v harmonické růžové.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací tenisky PUMA z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže šedé barvy. Rafinovaný vzor materiálu ve špičce obuvi. Platforma v harmonické růžové.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací tenisky PUMA z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže růžové barvy. Rafinovaný vzor materiálu ve špičce obuvi. Platforma v harmonické růžové.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály PUMA z kolekce jaro/léto. Limitovaná kolekce Fenty ve spolupráci s RIHANNOU. Svršek z hladké přírodní kůže bílé barvy. Pohodlná zpevněná patní část se zavazováním vysoko nad kotníkem. Rafinovaný design v romantickém stylu s výraznou platformou.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské tenisky SAUCONY z kolekce jaro/léto. Svršek kombinaci textilních a syntetických materiálů a broušené přírodní kůže černé barvy. Klasický sportovní střih šněrovacích tenisek s bílými tkaničkami. Módní skrytý klínový podpatek zvýrazňující dámskou siluetu. Kontrastní podešev s originální strukturou.

3 090 Kč 3 360 Kč
Doprava zdarma

Dámské tenisky SAUCONY z kolekce jaro/léto. Svršek v kombinaci syntetického materiálu a broušené přírodní kůže béžové barvy. Rafinovaný design klasických šněrovacích tenisek s řadou detailů. Skrytý klínový podpatek podtrhující dámskou siluetu. Komfortní platforma s výrazným vzorkem.

3 410 Kč
Doprava zdarma

Dámské tenisky SAUCONY z kolekce jaro/léto. Svršek v kombinaci textilního materiálu s broušené přírodní kůže černé barvy. Rafinovaný design klasických šněrovacích tenisek s řadou detailů. Komfortní podešev v kontrastní bílé.

2 880 Kč
Doprava zdarma

Ikonický model dámských tenisek SAUCONY z kolekce jaro/léto. Svršek v kombinaci syntetického materiálu a broušené přírodní kůže modré barvy. Rafinovaný design klasických šněrovacích tenisek s řadou detailů. Komfortní podešev v kontrastním oranžovém provedení.

3 200 Kč 3 410 Kč
Doprava zdarma

Ikonický model dámských tenisek SAUCONY z kolekce jaro/léto. Svršek v kombinaci syntetického materiálu a broušené přírodní kůže šedé barvy. Rafinovaný design klasických šněrovacích tenisek s řadou detailů. Komfortní podešev v kontrastním barevném provedení.

3 200 Kč 3 410 Kč
Doprava zdarma

Dámské tenisky SAUCONY z kolekce jaro/léto. Svršek v kombinaci syntetického materiálu a broušené přírodní kůže černé barvy. Rafinovaný design klasických šněrovacích tenisek s řadou detailů. Skrytý klínový podpatek podtrhující dámskou siluetu. Komfortní platforma s výrazným vzorkem.

3 630 Kč 4 000 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací tenisky LOVE MOSCHINO z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže v elegantní černé. Hravá aplikace kontratních nápisů a nášivek. Originální tkaničky s nápisy. Pohodlná zvýšená podešev. Stylový design Moschino.

3 950 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací tenisky LOVE MOSCHINO z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže stříbrné barvy v lakované úpravě. Hravá aplikace kontratních nápisů a nášivek. Originální tkaničky s nápisy. Pohodlná zvýšená podešev. Stylový design Moschino.

3 950 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové tenisky LOVE MOSCHINO z kolekce jaro/léto. Svršek ze sametu modré barvy. Hravá aplikace kontrastních nášivek a nápisů. Postranní zip na vnitřní části obuvi pro snadné nazouvání. Originální tkaničky s nápisy. Kontrastní bílá podešev. Nepřehlédnutelný model trendy městské obuvi.

4 320 Kč
Doprava zdarma

Dámské tenisky LOVE MOSCHINO z kolekce jaro/léto. Svršek z textilního a odolného syntetického materiálu v černobílé kombinaci. Rafinovaný střih s řadou originálních detailů. Zajímavý vzor materiálu. Patní část s metalickou aplikací. Komfortní skrytý klín. Neotřelý model sportovně elegantní obuvi.

4 910 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové holínky LOVE MOSCHINO z kolekce podzim/ zima. Svršek z odolného syntetického materiálu černé barvy. Hravá aplikace kontrastních nášivek a nápisů. Elegantní střih typu Chelsea. Stylový design s osrou špičkou obuvi.

2 770 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty LOVE MOSCHINO z kolekce podzim/ zima. Svršek ze sametu černé barvy. Hravá aplikace kontrastních nášivek a nápisů. Sofistikovaný model obuvi s ostrou špičkou. Zapínání pomocí zipu na vnitřní straně obuvi. Nízký jehlový podpatek.

6 250 Kč
Zobrazeno 1 - 42 z 1002

Top