Obuv 

Počet produktů: 629

na stránku

Dámské polobotky ANA LUBLIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z broušené přírodní kůže modré barvy. Módní masivní podešev. Zajímavým prvkem je krajkové děrování v kombinaci s aplikovaným prošíváním. Elegantní vzhled. Kulatá špička bot.

1 799 Kč

Dámské polobotky ANA LUBLIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z broušené přírodní kůže červené barvy. Módní masivní podešev. Zajímavým prvkem je krajkové děrování v kombinaci s aplikovaným prošíváním. Elegantní vzhled. Kulatá špička.

1 799 Kč
Doprava zdarma

Dámské lakované polobotky ANA LUBLIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní kůže bordó barvy s aplikací patentovaného skvrnitého vzoru. Módní masivní podešev. Zajímavým prvkem je krajkové děrování v kombinaci s aplikovaným prošíváním. Extravagantní styl. Kulatá špička obuvi.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské lakované mokasíny ANA LUBLIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní kůže modré barvy v lakované úpravě. Originální dirty efekt. Přezka přes nárt zdobená střapcem a třásněmi. Módní robustní platforma. Dekorativní prošívání a perforování.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské lakované mokasíny ANA LUBLIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní kůže bordó  barvy v lakované úpravě. Originální dirty efekt. Přezka přes nárt zdobená střapcem a třásněmi. Módní robustní platforma. Dekorativní prošívání a perforování.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní hladké kůže červené barvy. Efekt tkané látky. Vysoký jehlový podpatek. Tradiční silueta v originálním designu.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní hladké kůže černé barvy. Efekt tkané látky. Vysoký jehlový podpatek. Tradiční silueta v originálním designu.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní broušené kůže růžové barvy. Sofistikovaný ženský model s otevřenou špičkou obuvi. Mírně zvýšená platforma. Vysoký jehlový podpatek. Tradiční dámská móda.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní broušené kůže žluté barvy. Sofistikovaný ženský model s otevřenou špičkou obuvi. Mírně zvýšená platforma. Vysoký jehlový podpatek. Tradiční dámská móda.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní broušené kůže světle modré barvy. Sofistikovaný ženský model s otevřenou špičkou obuvi. Mírně zvýšená platforma. Vysoký jehlový podpatek. Tradiční dámská móda.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z lakované syntetické kůže zlaté barvy v kombinaci s aplikací broušené kůže černé barvy. Originální střih s decentním páskem přes nárt. Otevřená pata obuvi. Vysoký jehlový podpatek.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z broušené syntetické kůže černé barvy. Elegantní střih se zavazováním pomocí tkaniček nad kotníkem. Model ve stylu glamour. Vysoký jehlový podpatek.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z broušené syntetické kůže béžové barvy. Elegantní střih se zavazováním pomocí tkaniček nad kotníkem. Model ve stylu glamour. Vysoký jehlový podpatek.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky na platformě V19.69 z kolekce jaro/ léto. Svršek ze syntetické hladké kůže žluté barvy v krásném pastelovém odstínu. Módní robustní platforma. Něžný ženský model v retro stylu.

2 399 Kč

Dámské lodičky na platformě V19.69 z kolekce jaro/ léto. Svršek ze syntetické hladké kůže béžové barvy. Módní robustní platforma. Velmi ženský model v retro stylu.

1 799 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky na platformě V19.69 z kolekce jaro/ léto. Svršek ze syntetické hladké kůže žluté barvy v krásném pastelovém odstínu. Originální střih s vykrojením vprostřed stélky. Módní robustní platforma. Velmi ženský model v retro stylu.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku a platformě V19.69 z kolekce jaro/ léto. Svršek ze syntetické hladké kůže pastelově žluté barvy. Elegantní zkřížení robustních pásků přes nárt. Upínací pásek v oblasti kotníku s jemnou kovovou sponou. Vysoký robustní podpatek a módní zvýšená platforma. Kulatá špička obuvi mandlového tvaru.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku a platformě V19.69 z kolekce jaro/ léto. Svršek ze syntetické hladké kůže černé barvy. Elegantní zkřížení robustních pásků přes nárt. Upínací pásek v oblasti kotníku s jemnou kovovou sponou. Vysoký robustní podpatek a módní zvýšená platforma. Kulatá špička obuvi mandlového tvaru.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku a platformě V19.69 z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní broušené kůže černé barvy. Symetrické zkřížení tří robustních pásků přes nárt. Upínací pásek v oblasti kotníku s výraznou kovovou sponou. Velmi vysoký robustní podpatek a módní zvýšená platforma. Klasický střih oblíbené dámské obuvi.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku a platformě VERSACE V19.69 z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní hladké kůže pastelově žluté barvy. Symetrické křížení pásků přes nárt. Upínací pásek v oblasti kotníku s jemnou kovovou sponou. Středně vysoký robustní podpatek a módní zvýšená platforma. Velmi ženský model v retro stylu.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku a platformě V19.69 z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní broušené kůže černé barvy. Asymetrické zkřížení robustních pásků přes nárt. Upínací pásek v oblasti kotníku s jemnou kovovou sponou. Velmi vysoký robustní podpatek a módní zvýšená platforma. Klasický střih oblíbené dámské obuvi.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky VERSACE V19.69 z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní hladké kůže béžové barvy. Zajímavé propojení dvou jemných pásků v oblasti nártu. Vysoký jehlový podpatek. Klasický nadčasový model dámské obuvi.

2 099 Kč

Dámské lodičky ARNALDO TOSCANI z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní hladké kůže výrazné oranžové barvy. Klasický střih. Kulatá špička obuvi. Středně vysoký stabilní podpatek. Dokonale nadčasový model dámské obuvi.

1 799 Kč

Dámské lodičky ARNALDO TOSCANI z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní hladké kůže černé barvy. Aplikace kovových cvočků na špičce a patní části obuvi. Klasický sofistikovaný model v neotřelém designu. Extravagantní podešev v růžovém provedení. Vysoký jehlový podpatek.

1 799 Kč

Dámské lodičky ARNALDO TOSCANI z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní hladké kůže tmavě modré barvy. Aplikace kovových cvočků na špičce a patní části obuvi. Klasický sofistikovaný model v neotřelém designu. Vysoký jehlový podpatek.

1 799 Kč

Dámské lodičky ARNALDO TOSCANI z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní hladké kůže hnědé barvy. Klasický střih. Kulatá špička obuvi. Středně vysoký stabilní podpatek. Dokonale nadčasový model dámské obuvi.

1 799 Kč

Dámské lodičky ARNALDO TOSCANI z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní hladké kůže oříškově hnědé barvy. Klasický střih. Kulatá špička obuvi. Středně vysoký stabilní podpatek. Dokonale nadčasový model dámské obuvi.

1 799 Kč

Dámské lodičky ARNALDO TOSCANI z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní hladké kůže světlé krémově hnědé barvy. Klasický střih. Kulatá špička obuvi. Středně vysoký stabilní podpatek. Dokonale nadčasový model dámské obuvi.

1 799 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku a platformě VERSACE V19.69 z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní hladké kůže černé barvy. Zapínání na zip. Vysoký stabilní podpatek. Módní robustní platforma. Aplikace kovových elementů. Nepřehlédnutelný model dámské obuvi.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty VERSACE V19.69 z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní hladké kůže černé barvy. Zapínání na zip. Vysoký robustní podpatek. Módní zvýšená platforma. Efektní použití pásku v oblasti nártu. Elegantní model.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku VERSACE V19.69 z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní kůže černé barvy, šněrováním a zajímavým lemováním části kovového zipu. Vysoký stabilní podpatek. Módní robustní platforma.

3 199 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku VERSACE V19.69 z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní hladké kůže černé barvy. Efektní zdobení třásněmi a koženým páskem s kovovou sponou v oblasti nártu. Vysoký robustní podpatek. Módní zvýšená platforma.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty VERSACE V19.69 z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní hladké kůže černé barvy v kombinaci s imitací koňské srsti. Vysoký jehlový metalický podpatek. Zapínání pomocí kovového zipu. Velmi originální elegantní model.

3 799 Kč

Dámské klínové žabky do města i k rekreaci SUPERGA. Svršek z přírodní broušené kůže pastelově růžové barvy. Podšívka z přírodní kůže hnědé barvy. Stélka z jemného mikrovlákna. Postranní utahovací spona. Velmi ženský střih.

1 199 Kč

Dámské klínové žabky do města i k rekreaci SUPERGA. Svršek z přírodní broušené kůže bílé barvy. Podšívka z přírodní kůže hnědé barvy. Stélka z jemného mikrovlákna. Postranní utahovací spona. Velmi ženský střih.

1 199 Kč

Dámské klínové pantofle SUPERGA z kolekce jaro/ léto. Svršek z broušené přírodní kůže pastelově růžové barvy. Stélka z kombinace kůže a jemného mikrovlákna hnědé barvy. Zajímavě řešený pásek přes nárt s utahovací kovovou sponou. Nadčasový letní model v netradičním provedení. Protiskluzová podrážka.

1 199 Kč

Dámské sandály SUPERGA z kolekce jaro/ léto. Svršek ze syntetického materiálu výrazné zelené barvy. Aplikace pásku přes nárt ve tvaru mašle zdobené krásnou broží. Příjemná patní část pro pohodlné nošení. Sportovně elegantní model v extravagantním provedení.

799 Kč

Unisexové žabky pro sport a rekreaci SUPERGA. Svršek kombinuje detaily bílé, černé a tmavě modré barvy. Pásky a podešev zdobí logo značky.

799 Kč

Unisexové žabky pro sport a rekreaci SUPERGA. Svršek kombinuje detaily modré a zelené barvy. Pásky a podešev zdobí logo značky.

799 Kč
Doprava zdarma

Dámské lakované sandály na podpatku VERSACE JEANS z kolekce jaro/ léto. Svršek ze syntetické lakované kůže v kombinaci černé a modré barvy. Klasický střih s otevřenou špičkou a upínacím páskem v patní části obuvi. Zapínání pomocí kovové spony. Vysoký jehlový podpatek. Módní zvýšená platforma.

4 099 Kč
Zobrazeno 1 – 40 z 629 položek

Top

Informace o nás