Seznam produktů výrobce Ana Lublin

Ana Lublin

Ana Lublin

Zobrazit
na stránku

Dámské polobotky ANA LUBLIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z broušené přírodní kůže modré barvy. Módní masivní podešev. Zajímavým prvkem je krajkové děrování v kombinaci s aplikovaným prošíváním. Elegantní vzhled. Kulatá špička bot.

1 799 Kč

Dámské polobotky ANA LUBLIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z broušené přírodní kůže červené barvy. Módní masivní podešev. Zajímavým prvkem je krajkové děrování v kombinaci s aplikovaným prošíváním. Elegantní vzhled. Kulatá špička.

1 799 Kč
Doprava zdarma

Dámské lakované polobotky ANA LUBLIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní kůže bordó barvy s aplikací patentovaného skvrnitého vzoru. Módní masivní podešev. Zajímavým prvkem je krajkové děrování v kombinaci s aplikovaným prošíváním. Extravagantní styl. Kulatá špička obuvi.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské lakované mokasíny ANA LUBLIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní kůže modré barvy v lakované úpravě. Originální dirty efekt. Přezka přes nárt zdobená střapcem a třásněmi. Módní robustní platforma. Dekorativní prošívání a perforování.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské lakované mokasíny ANA LUBLIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní kůže bordó  barvy v lakované úpravě. Originální dirty efekt. Přezka přes nárt zdobená střapcem a třásněmi. Módní robustní platforma. Dekorativní prošívání a perforování.

2 099 Kč

Dámské lakované polobotky ANA LUBLIN z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké přírodní kůže v odstínu bordó v lakované úpravě. Zajímavým prvkem je aplikace tartanu. Masivní pohodlná podešev. Krajkové děrování. Extravagantní styl. Dvojité prošívání.

1 799 Kč

Dámské polobotky ANA LUBLIN z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní hladké kůže v odstínu bordó. Módní masivní podešev na vysoké platformě. Kontrastní lemování podešve. Extravagantní styl. Kulatá špička obuvi. Robustní vzhled.

1 799 Kč

Dámské polobotky na platformě ANA LUBLIN z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní hladké kůže černé barvy. Módní masivní podešev na vysoké platformě. Kontrastní lemování podešve. Extravagantní styl. Kulatá špička obuvi. Robustní vzhled.

1 799 Kč

Dámské polobotky ANA LUBLIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké přírodní kůže v odstínu bordó. Módní masivní podešev v kontrastní bílé. Zajímavým prvkem je krajkové perforování a dvojité prošívání. Elegantní styl.

1 799 Kč

Dámské boty ve stylu Slip-on ANA LUBLIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní kůže kombinace červené a bílé barvy. Variace polobotek s falešným šněrováním a aplikací perforování. Nenápadně lemovaná bílá podešev. Krásné dvojité prošívání.

1 799 Kč

Dámské žabky ANA LUBLIN. Svršek z hladké syntetické kůže bílé barvy. Klasická robustní platforma v retro stylu s výrazným lemováním podešve v růžové. Stélka z jemného mikrovlákna hnědé barvy. Pásek přes nárt s utahovací kovovou sponou. Tradiční model obuvi ve stylovém provedení.

1 499 Kč

Dámské žabky ANA LUBLIN. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy v lakované úpravě. Klasická robustní platforma v retro stylu s výrazným lemováním podešve v bílé. Stélka z jemného mikrovlákna hnědé barvy. Pásek přes nárt s utahovací kovovou sponou. Tradiční model obuvi ve stylovém provedení.

1 499 Kč

Dámské sandály ANA LUBLIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké přírodní kůže černé barvy. Originální design obuvi s meziprstním páskem z kožešiny. Aplikace třásní. Zapínání pomocí upínacího pásku kolem kotníku s jemnou sponou. Extravagantní design romantického modelu.

1 499 Kč

Dámské sandály ANA LUBLIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké přírodní kůže černé barvy. Originální design obuvi s meziprstním páskem ze zebrované kožešiny. Aplikace třásní. Zapínání pomocí upínacího pásku kolem kotníku s jemnou sponou. Extravagantní design romantického modelu.

1 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na klínovém podpatku ANA LUBLIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní broušené kůže béžové barvy. Propracovný design s aplikací střapců a řady jemných pásků v oblasti nártu. Zapínání pomocí kovové spony. Robustní klínový podpatek v kontrastní přírodní hnědé barvě. Dokonalý retro look.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na klínovém podpatku ANA LUBLIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní broušené kůže červené barvy. Propracovný design s aplikací střapců a řady jemných pásků v oblasti nártu. Zapínání pomocí kovové spony. Robustní klínový podpatek v kontrastní přírodní hnědé barvě. Dokonalý retro look.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na klínovém podpatku ANA LUBLIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní broušené kůže modré barvy. Propracovný design s aplikací střapců a řady jemných pásků v oblasti nártu. Zapínání pomocí kovové spony. Robustní klínový podpatek v kontrastní přírodní hnědé barvě. Dokonalý retro look.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské boty ve stylu Slip-on ANA LUBLIN z kolekce jaro/ léto. Svršek ze syntetické kůže kombinace barev s výraznými florálními motivy. Detailní dvojité prošívání. Kontrastní dvoubarevná podešev. Charakteristické elastické proužky pro snadné nazouvání. Módní zvýšená platforma.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské baleríny ANA LUBLIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní hladké kůže červené barvy. Trendy ostrá špička. Střih s upínacím páskem okolo kotníku podtrhující ženskost. Nadčasový výrazný model.

2 099 Kč

Dámské pantofle ANA LUBLIN. Svršek z hladké přírodní kůže kombinace černé a stříbrné barvy. Elegantní design křížených pásků přes nárt. Tradiční model obuvi ve stylovém provedení.

1 499 Kč

Dámské korkové žabky do města i k rekreaci ANA LUBLIN. Svršek z broušené přírodní kůže černé barvy. Robustní podešev. Stélka z jemného mikrovlákna. Tradiční střih v novém designu.

1 499 Kč

Dámské sandály na podpatku ANA LUBLIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké syntetické kůže v originální trojkombinaci černé, bordó a bílé barvy. Upínací pásek v oblasti kotníku s jemnou sponou. Aplikace elastické pruženky pro snadné nazouvání. Vysoký asymetrický podpatek. Dvoubarevná stélka. Módní lesklý vzhled.

1 799 Kč

Dámské sandály na podpatku ANA LUBLIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké syntetické kůže v atraktivní kombinaci černé a bílé. Detaily v originálním žíhaném vzoru. Upínací pásek v oblasti kotníku s jemnou sponou. Aplikace elastické pruženky pro snadné nazouvání. Vysoký asymetrický podpatek. Dvoubarevná stélka. Módní lesklý vzhled.

1 799 Kč
Doprava zdarma

Dámské baleríny ANA LUBLIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní strukturované kůže stříbrné barvy. Módní lesklý povrch. Trendy ostrá špička. Střih s upínacím páskem okolo kotníku podtrhující ženskost.

2 399 Kč

Dámské mokasíny ANA LUBLIN z kolekce jaro/ léto. Svršek ze syntetické strukturované kůže bílé barvy. Hravé použití barevných detailů v jemných pastelových odstínech. Originální vícebarevná platforma. Nízký komfortní podpatek. Detailní dekorativní prošívání.

1 799 Kč

Dámské mokasíny ANA LUBLIN z kolekce jaro/ léto. Svršek ze syntetické strukturované kůže šedé barvy. Hravé použití barevných detailů v jemných pastelových odstínech. Originální vícebarevná platforma. Nízký komfortní podpatek. Detailní dekorativní prošívání.

1 799 Kč

Dámské sandály na podpatku a platformě ANA LUBLIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z broušené syntetické kůže v odstínech béžové. Široký pásek přes nárt zdobí lemování ve vzoru imitace hadí kůže. Originální střih se zpevněnou patní částí v matné kůži. Zavazování pomocí tkaniček vysoko nad kotníkem. Vysoký stabilní podpatek a zvýšená platforma v matné kůži.

1 799 Kč

Dámské sandály na podpatku a platformě ANA LUBLIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z broušené syntetické kůže černé barvy. Široký pásek přes nárt zdobí lemování ve vzoru imitace hadí kůže. Originální střih se zpevněnou patní částí v matné kůži. Zavazování pomocí tkaniček vysoko nad kotníkem. Vysoký stabilní podpatek a zvýšená platforma v matné kůži.

1 799 Kč

Dámské sandály na podpatku a platformě ANA LUBLIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z broušené syntetické kůže zelené barvy v odstínu khaki. Zavazování pomocí širokých pásků vysoko nad kotníkem. Vysoký stabilní podpatek a zvýšená platforma v originálním vzoru. Nepřehlédnutelný model klasické dámské obuvi.

1 799 Kč

Dámské sandály na podpatku a platformě ANA LUBLIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z broušené syntetické kůže v elegantní černé. Zavazování pomocí širokých pásků vysoko nad kotníkem. Vysoký stabilní podpatek a zvýšená platforma v originálním vzoru. Nepřehlédnutelný model klasické dámské obuvi.

1 799 Kč

Dámské sandály na podpatku ANA LUBLIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z broušené syntetické kůže černé barvy. Upínací pásek okolo kotníku s kovovou sponou. Dekorativní aplikace kovových cvočků na hladkém koženém pásku. Komforní středně vysoký podpatek v kontrastní stříbrné. Originální design klasické dámské obuvi.

1 799 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku ANA LUBLIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké syntetické kůže v elegantní černé. Dvojice upínacích pásků s jemnými kovovými sponami. Bohatá aplikace kovových cvočků v kontrastujících barvách. Nízký stabilní podpatek v lesklém stříbrném provedení. Velmi horký trend sezóny.

2 099 Kč

Dámské žabky na podpatku ANA LUBLIN. Svršek z hladké syntetické kůže měděné barvy v lakované úpravě. Upínací pásek kolem kotníku s jemnou sponou. Nízký podpatek originálního kruhového tvaru. Designový kousek dámské obuvi .

1 799 Kč

Dámské žabky na podpatku ANA LUBLIN. Svršek z hladké syntetické kůže stříbrné barvy v lakované úpravě. Upínací pásek kolem kotníku s jemnou sponou. Nízký podpatek originálního kruhového tvaru. Designový kousek dámské obuvi .

1 799 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku ANA LUBLIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké syntetické kůže oříškově hnědé barvy. Dvojice upínacích pásků s jemnými kovovými sponami. Bohatá aplikace kovových cvočků v kontrastujících barvách. Nízký stabilní podpatek v lesklém zlatém provedení. Velmi horký trend sezóny.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské boty ve stylu Slip-on ANA LUBLIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní hladké kůže černé barvy. Charakteristický střih tradičních dřeváků s prostornou špičkou. Vyztužený vnitřní rám a polstrování v oblasti nártu pro větší pohodlí. Módní zvýšená platforma. Robustní vzhled. Klasika v moderním pojetí.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské boty ve stylu Slip-on ANA LUBLIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní hladké kůže tmavě hnědé barvy. Charakteristický střih tradičních dřeváků s prostornou špičkou. Vyztužený vnitřní rám a polstrování v oblasti nártu pro větší pohodlí. Módní zvýšená platforma. Robustní vzhled. Klasika v moderním pojetí.

2 399 Kč

Dámské sandály na platformě ANA LUBLIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké přírodní kůže bílé barvy. Upínací pásek okolo kotníku s kovovou sponou. Masivní platforma v kontrastní černé. Extravagantní výrazný model.

1 799 Kč

Dámské sandály na platformě ANA LUBLIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké přírodní kůže černé barvy. Upínací pásek okolo kotníku s kovovou sponou. Masivní platforma. Extravagantní výrazný model.

1 499 Kč

Dámské sandály na platformě ANA LUBLIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké přírodní kůže bílé barvy. Upínací pásek okolo kotníku s kovovou sponou. Masivní platforma v kontrastní černé. Extravagantní výrazný model.

1 799 Kč
Zobrazeno 1 – 40 z 57 položek

Top

Informace o nás