Seznam produktů výrobce Ana Lublin

Ana Lublin

Ana Lublin

Zobrazit
na stránku
Doprava zdarma

Dámské kozačky ANA LUBLIN z kolekce podzim/ zima 2017. Pohodlná vysoká obuv pro městský outfit. Svršek z eko kůže černé barvy v kombinaci s imitací krokodýlí kůže. Dekorativní pásek s kovovou přezkou. Postranní zip pro pohodlné nazouvání. Nízký podpatek. Horký trend.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky ANA LUBLIN z kolekce podzim/ zima 2017. Pohodlná vysoká obuv pro městský outfit. Svršek z hladké eko kůže černé barvy. Postranní zip pro snadné nazouvání. Pohodlný nízký podpatek. Kulatá špička.

2 399 Kč

Dámské šněrovací tenisky ANA LUBLIN z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek z černé eko kůže v lakované úpravě. Módní masivní podešev. Pohodlné nazouvání.

1 799 Kč

Dámské šněrovací tenisky ANA LUBLIN z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek ze stříbrné eko kůže v lakované úpravě. Módní masivní podešev. Pohodlné nazouvání.

1 799 Kč
Doprava zdarma

Dámské kožené kotníčkové boty ANA LUBLIN z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek z přírodní kůže černé barvy. Zapínání na zip v patní části obuvi. Šněrování a kovové elementy. Pohodlný nízký podpatek. Robustní zimní podrážka.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské kožené kotníčkové kozačky ANA LUBLIN z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek z přírodní kůže černé barvy. Zapínání na zip pro snadné nazouvání. Dvojitá aplikace pásku s kovovou sponou. Pohodlný nízký podpatek. Robustní zimní podrážka.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámské polobotky na podpatku ANA LUBLIN z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek z hladké eko kůže černé barvy v kombinaci s lakovanými detaily. Aplikace elastické pruženky v oblasti nártu pro pohodlné nazouvání. Velmi originální elegantní model. Masivní pohodlný podpatek.

2 099 Kč

Dámské šněrovací polobotky na podpatku ANA LUBLIN z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek z přírodní kůže stříbrné barvy. Robustní vzhled. Masivní pohodlný podpatek. Originální struktura. Módní lesklý styl.

1 799 Kč
Doprava zdarma

Dámské lakované polobotky ANA LUBLIN z kolekce jaro/ léto 2017. Svršek z eko kůže černé barvy v lakované úpravě. Masivní pohodlná podešev. Zajímavým prvkem je výrazné zdobení kovovými cvočky. Extravagantní styl. Módní krajkové děrování. Kulatá špička bot.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské lakované polobotky ANA LUBLIN z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek z eko kůže červené barvy v lakované úpravě. Masivní tříbarevná podešev. Zajímavým prvkem je aplikace hranatých oček šněrování. Extravagantní styl. Kulatá špička bot.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské lakované polobotky ANA LUBLIN z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek z eko kůže černé barvy v lakované úpravě. Masivní tříbarevná podešev. Zajímavým prvkem je aplikace hranatých oček šněrování. Extravagantní styl. Kulatá špička bot.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské lakované polobotky ANA LUBLIN z kolekce podzim/zima 2017. Svršek z eko kůže černé barvy v lakované úpravě v kombinaci s plstěnými detaily. Masivní tříbarevná podešev. Extravagantní styl. Kulatá špička obuvi.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty ANA LUBLIN z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek z eko kůže černé barvy. Zapínání na zip pro pohodlné nazouvání. Zajímavý detail v podobě pásku s kovovými elementy. Pohodlný nízký podpatek. Módní platforma.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na platformě ANA LUBLIN z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek z eko kůže černé barvy. Elastická pruženka pro pohodlné nazouvání. Módní robustní platforma.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na platformě ANA LUBLIN z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek z eko kůže černé barvy. Zapínání na zip pro pohodlné nazouvání. Zajímavý detail v podobě pásků s kovovými elementy. Efektní vrásnění materiálu na nártu. Módní platforma.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na klínovém podpatku ANA LUBLIN z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek z přírodní hladké kůže černé barvy. Výrazný postranní zip pro snadné nazouvání. Nepřehlédnutelný model s výrazným vzorem podrážky.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky ANA LUBLIN z kolekce podzim/ zima 2017. Sportovní vysoká obuv v originálním provedení. Svršek z přírodní hladké kůže černé barvy v kombinaci s pružným textilem. Postranní zip pro pohodlné nazouvání. Módní zvýšená platforma. Velmi originální spojení kotníčkových tenisek a vysokých kozaček. Barevný kontrast černé a bílé.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské kožené kotníčkové tenisky ANA LUBLIN z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek z černé přírodní kůže. Módní masivní styl. Vysoká dvoubarevná podrážka. Horký trend sezóny.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky ANA LUBLIN z kolekce podzim/ zima 2017. Pohodlná vysoká obuv pro městský outfit. Svršek z elastického textilu černé barvy v kombinaci s voděodolným kaučukem. Dekorativní pásky s kovovou přezkou ve zlatém provedení. Postranní zip zdobí střapec. Nízký podpatek. Elegantní neotřelý model.

2 099 Kč

Dámské kotníčkové boty ANA LUBLIN z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek z pogumované syntetiky černé barvy. Model ve stylu Chelsea Boots. Zimní podešev se vzorkem. Elastická pruženka pro pohodlné nošení v netradiční žluté barvě. Módní lesklý vzhled.

1 499 Kč

Dámské polobotky ANA LUBLIN z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek z přírodní kůže v neotřelé kominaci bordó a béžové barvy. Aplikace elastické pruženky v oblasti nártu pro pohodlné nazouvání. Dvojité prošívání. Kulatá špička bot. Styl vintage.

1 799 Kč
Doprava zdarma

Dámské lakované polobotky ANA LUBLIN z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek z přírodní lakované kůže v oblíbené kominaci černé a stříbrné barvy. Aplikace elastické pruženky v oblasti nártu pro pohodlné nazouvání. Dvojité prošívání. Kulatá špička bot. Styl vintage.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské lakované mokasíny ANA LUBLIN z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek z přírodní kůže červené barvy. Módní lesklý vzhled. Přezka přes nárt. Módní robustní platforma. Dekorativní prošívání.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské lakované mokasíny ANA LUBLIN z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek z přírodní kůže růžovo oranžové barvy. Módní lesklý vzhled. Přezka přes nárt zdobená střapcem. Módní robustní platforma. Dekorativní prošívání.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské lakované mokasíny ANA LUBLIN z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek z přírodní kůže bordó barvy. Módní lesklý vzhled. Přezka přes nárt zdobená třásněmi. Módní robustní platforma. Dekorativní prošívání.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské flitrové tenisky ANA LUBLIN z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek z textilu modré barvy s flitrovým efektem. Módní masivní styl. Vysoká dvoubarevná podrážka typu military.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské flitrové tenisky ANA LUBLIN z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek z textilu stříbrné barvy s flitrovým efektem. Módní masivní styl. Vysoká dvoubarevná podrážka typu military.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské klínové kotníčkové tenisky ANA LUBLIN z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek z eko kůže bronzově hnědé barvy v kombinaci s kontrastními detaily. Extravagantní vzor v patní části obuvi. Módné lesklé aplikace. Postranní zipy pro snadné nazouvání.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámské klínové kotníčkové tenisky ANA LUBLIN z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek z eko kůže tmavě modré barvy v kombinaci s kontrastními detaily. Extravagantní vzor v patní části obuvi. Módné lesklé aplikace. Postranní zipy pro snadné nazouvání.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové polobotky ve stylu Desert Boots ANA LUBLIN z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek z přírodní kůže černé barvy s aplikací glitrů. Módní lesklý vzhled. Pohodlné nazouvání.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové polobotky ve stylu Desert Boots ANA LUBLIN z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek z přírodní kůže modré barvy s aplikací glitrů. Módní lesklý vzhled. Pohodlné nazouvání.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské polobotky ANA LUBLIN z kolekce jaro/ léto 2017. Svršek z broušené přírodní kůže v modré barvě. Módní masivní podešev. Zajímavým prvkem je krajkové děrování v kombinaci s aplikovaným prošíváním. Elegantní vzhled. Kulatá špička bot.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské lakované polobotky ANA LUBLIN z kolekce jaro/ léto 2017. Svršek z přírodní kůže bordó barvy s aplikací patentovaného skvrnitého vzoru. Módní masivní podešev. Zajímavým prvkem je krajkové děrování v kombinaci s aplikovaným prošíváním. Extravagantní styl. Kulatá špička bot.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské lakované mokasíny ANA LUBLIN z kolekce jaro/ léto 2017. Svršek z přírodní kůže modré barvy. Módní lesklý vzhled. Originální dirty efekt. Přezka přes nárt zdobená střapcem a třásněmi. Módní robustní platforma. Dekorativní prošívání a perforování.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské lakované mokasíny ANA LUBLIN z kolekce jaro/ léto 2017. Svršek z přírodní kůže růžové barvy. Módní lesklý vzhled. Originální dirty efekt. Přezka přes nárt zdobená střapcem a třásněmi. Módní robustní platforma. Dekorativní prošívání a perforování.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské lakované polobotky ANA LUBLIN z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek z přírodní kůže bordó barvy v lakované úpravě. Zajímavým prvkem je aplikace tartanu. Masivní pohodlná podešev. Krajkové děrování. Extravagantní styl. Dvojité prošívání.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské lakované polobotky ANA LUBLIN z kolekce jaro/ léto 2017. Svršek z přírodní kůže bordó barvy s aplikací patentovaného skvrnitého vzoru. Módní masivní podešev červené barvy. Zajímavým prvkem je krajkové děrování v kombinaci s aplikovaným prošíváním. Extravagantní styl. Kulatá špička bot.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské polobotky ANA LUBLIN z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek z přírodní kůže bordó barvy. Módní masivní podešev na vysoké platformě. Kontrastní lemování podešve. Extravagantní styl. Kulatá špička bot.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské polobotky na platformě ANA LUBLIN z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek z přírodní kůže černé barvy. Módní masivní podešev na vysoké platformě. Kontrastní lemování podešve. Extravagantní styl. Kulatá špička bot.

2 099 Kč
Zobrazeno 1 – 40 z 93 položek

Top

Informace o nás