ANA LUBLIN


Brazilský šarm a ženskost, italská elegance a nádech současného švédského designu se skloubí v jediném, módní značce ANA LUBLIN. Trendy modely obuvi ANA LUBLIN, které se prodávají ve více než 60 zemích světa, jsou ideální volbou pro ženu, která se ráda cítí být svěží. Pro kolekci obuvi ANA LUBLIN je typický moderní romantický styl a hravý trendy design.

Dámské pantofle ANA LUBLIN. Svršek z broušené přírodní kůže černé barvy. Velmi ženský střih s vrstvením a řasením materiálu. Nenápadný klínový podpatek pro dokonalou siluetu. Kontrastní podešev s metalickým lemováním. Sofistikovaný model trendy městské obuvi.

1 899 Kč

Dámské pantofle ANA LUBLIN. Svršek z broušené přírodní kůže hnědé barvy. Velmi ženský střih s vrstvením a řasením materiálu. Nenápadný klínový podpatek pro dokonalou siluetu. Kontrastní podešev s metalickým lemováním. Sofistikovaný model trendy městské obuvi.

1 899 Kč

Dámské pantofle ANA LUBLIN. Svršek z hladké přírodní kůže černé barvy. Extravagantní design s nápaditou kovovou sponou. Robustní platforma s výrazným vzorkem podrážky. Sofistikovaný model trendy městské obuvi.

1 899 Kč

Dámské pantofle ANA LUBLIN. Svršek z hladké přírodní kůže bílé barvy. Extravagantní design s nápaditou kovovou sponou. Robustní platforma s výrazným vzorkem podrážky. Sofistikovaný model trendy městské obuvi.

1 899 Kč

Dámské pantofle ANA LUBLIN. Svršek z hladké přírodní kůže černé barvy. Extravagantní design s aplikací kovových elementů. Robustní platforma s výrazným vzorkem podrážky. Tradiční model obuvi ve stylovém provedení.

1 899 Kč

Dámské pantofle ANA LUBLIN. Svršek z hladké přírodní kůže bílé barvy. Extravagantní design s aplikací kovových elementů. Robustní platforma s výrazným vzorkem podrážky. Tradiční model obuvi ve stylovém provedení.

1 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské tenisky ANA LUBLIN z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetického materiálu kombinace černé a stříbrné barvy. Originální futuristický design. Propracovaný střih různých struktur. Módní zvýšená platforma. Horký trend sezóny.

2 699 Kč
Doprava zdarma

Dámské tenisky ANA LUBLIN z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetického materiálu kombinace bílé, šedé a stříbrné barvy. Originální futuristický design. Propracovaný střih různých struktur. Módní zvýšená platforma. Horký trend sezóny.

2 699 Kč
Doprava zdarma

Dámské tenisky ANA LUBLIN z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetického materiálu černé barvy. Extravagantní střih s vysokou elastickou vsadkou. Propracovaný design různých struktur. Módní zvýšená platforma v kontrastní bílé. Nepřehlédnutelný model.

2 799 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací tenisky ANA LUBLIN z kolekce jaro/léto. Svršek z džínoviny béžové barvy. Efekt použitého materiálu. Kontrastní použití barevných odstínů. Módní zvýšená platforma. Velmi trendy model pro dokonalý městský outfit. Horký trend sezóny.

2 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací tenisky ANA LUBLIN z kolekce jaro/léto. Svršek z džínoviny modré barvy. Efekt použitého materiálu. Kontrastní použití barevných odstínů. Módní zvýšená platforma. Velmi trendy model pro dokonalý městský outfit. Horký trend sezóny.

2 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací tenisky ANA LUBLIN z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže šedé barvy. Aplikace perforování. Kontrastní použití detailů v lakované úpravě. Módní zvýšená platforma. Velmi trendy model pro dokonalý městský outfit. Horký trend sezóny.

2 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací tenisky ANA LUBLIN z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže béžové barvy. Aplikace perforování. Kontrastní použití detailů zlaté barvy v lakované úpravě. Módní zvýšená platforma. Velmi trendy model pro dokonalý městský outfit. Horký trend sezóny.

2 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské boty ve stylu Slip-on ANA LUBLIN z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže bílé barvy. Velmi sofistikovaný design s perforovanou svrchní částí obuvi. Kontrastní dvoubarevná podešev. Špička mandlového tvaru. Charakteristické elastické proužky pro snadné nazouvání. Trendy vysoká platforma.

2 699 Kč
Doprava zdarma

Dámské boty ve stylu Slip-on ANA LUBLIN z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Velmi sofistikovaný design s perforovanou svrchní částí obuvi. Kontrastní dvoubarevná podešev. Špička mandlového tvaru. Charakteristické elastické proužky pro snadné nazouvání. Trendy vysoká platforma.

2 699 Kč

Dámské pantofle ANA LUBLIN. Svršek ze strukturovaného syntetického materiálu hnědé barvy. Metalický efekt. Vnitřní část svršku v kontrastním zlatém provedení. Výrazná platforma se středovým lemováním. Tradiční model obuvi ve stylovém provedení.

1 799 Kč

Dámské pantofle ANA LUBLIN. Svršek ze strukturovaného syntetického materiálu tmavě hnědé barvy. Metalický efekt. Vnitřní část svršku v kontrastním stříbrném provedení. Výrazná platforma se středovým lemováním. Tradiční model obuvi ve stylovém provedení.

1 799 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové sandály na klínovém podpatku ANA LUBLIN z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké přírodní kůže kombinace odstínů hnědé a béžové barvy. Řada detailů v podobě zlatých pásků a kovových cvočků. Zapínání na zip v patní části obuvi. Pohodlná zvýšená podešev. Klínový podpatek. Stylový model pro trendy městský outfit.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové sandály na klínovém podpatku ANA LUBLIN z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké přírodní kůže černé barvy. Řada detailů v podobě stříbrných pásků a kovových cvočků. Zapínání na zip v patní části obuvi. Pohodlná zvýšená podešev. Klínový podpatek. Stylový model pro trendy městský outfit.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové sandály ANA LUBLIN z kolekce jaro/léto. Svršek z kombinace hladké přírodní kůže černé barvy a textilního materiálu. Kontrastní pásek růžové barvy s aplikací výrazných kamenů. Zapínání pomocí upínacího pásku s postranní sponou. Pohodlná zvýšená podešev. Klínový podpatek. Extravagantní model pro stylový outfit.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové sandály ANA LUBLIN z kolekce jaro/léto. Svršek z kombinace hladké přírodní kůže černé barvy a textilního materiálu. Kontrastní pásek modré barvy s aplikací výrazných kamenů. Zapínání pomocí upínacího pásku s postranní sponou. Pohodlná zvýšená podešev. Klínový podpatek. Extravagantní model pro stylový outfit.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské žabky ANA LUBLIN. Svršek z hladké přírodní kůže černé barvy. Neokoukaný model trendy městské obuvi s aplikací kovových elementů. Výrazná podešev. Klasický střih ve stylovém pojetí.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské žabky ANA LUBLIN. Svršek z hladké přírodní kůže bílé barvy s kontrastními detaily v černé. Neokoukaný model trendy městské obuvi s aplikací kovových elementů. Výrazná dvoubarevná podešev. Klasický střih ve stylovém pojetí.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské pantofle na platformě ANA LUBLIN. Svršek z hladké přírodní kůže stříbrné barvy. Metalický vzhled. Nápaditý design klasického střihu dámské obuvi. Trendy vysoká platforma s kontrastním lemováním. Pohodlná podrážka s výrazným vzorkem.

2 199 Kč
Doprava zdarma

Dámské pantofle na platformě ANA LUBLIN. Svršek z hladké přírodní kůže černé barvy. Nápaditý design klasického střihu dámské obuvi. Trendy vysoká platforma s kontrastním lemováním. Pohodlná podrážka s výrazným vzorkem.

2 199 Kč
Doprava zdarma

Dámské tenisky na platformě ANA LUBLIN z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže béžové barvy. Kontrastní patní část v lakované úpravě. Nepřehlédnutelný design s robustní platformou. Horký trend sezóny.

2 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské tenisky na platformě ANA LUBLIN z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže pastelově růžové barvy. Kontrastní patní část v lakované úpravě. Nepřehlédnutelný design s robustní platformou. Horký trend sezóny.

2 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské tenisky na platformě ANA LUBLIN z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže tmavě modré barvy. Kontrastní patní část v lakované úpravě. Nepřehlédnutelný design s robustní platformou. Horký trend sezóny.

2 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské boty ve stylu Slip-on ANA LUBLIN z kolekce jaro/léto. Svršek z broušené přírodní kůže stříbrné barvy. Propracovaný střih s aplikací krajkového perforování. Tradiční dvojité prošívání. Elastická vsadka pro snadné nazování. Robustní bílá podešev.

2 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské boty ve stylu Slip-on ANA LUBLIN z kolekce jaro/léto. Svršek z broušené přírodní kůže zlaté barvy. Propracovaný střih s aplikací krajkového perforování. Tradiční dvojité prošívání. Elastická vsadka pro snadné nazování. Robustní bílá podešev.

2 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací tenisky na platformě ANA LUBLIN z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže bílé barvy. Nepřehlédnutelný design. Robustní platforma v originálním barevném provedení. Horký trend sezóny.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací tenisky na platformě ANA LUBLIN z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Nepřehlédnutelný design. Robustní platforma v originálním barevném provedení. Horký trend sezóny.

2 899 Kč

Dámské sandály ANA LUBLIN z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní hladké kůže žluté barvy. Propracovný střih s řadou vzájemně proplétaných jemných pásků. Zapínání pomocí kovové spony. Aplikace výrazných kulatých cvočků. Robustní platforma a pohodlný nízký podpatek ve stylu klasických dřeváků. Dokonalý retro look.

1 799 Kč

Dámské sandály ANA LUBLIN z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní hladké kůže hnědé barvy. Propracovný střih s řadou vzájemně proplétaných jemných pásků. Zapínání pomocí kovové spony. Aplikace výrazných kulatých cvočků. Robustní platforma a pohodlný nízký podpatek ve stylu klasických dřeváků. Dokonalý retro look.

1 799 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty ANA LUBLIN z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Módní šněrování, dvojí zip. Zajímavý vzor hvězd po sranách obuvi. Trendy střih.

2 099 Kč

Dámské pantofle ANA LUBLIN z kolekce jaro/ léto. Svršek v originálním designu syntetické kožešiny ve výrazné žluté. Nepřehlédnutelný model tradiční rekreační obuvi. Pohodlná gumová stélka v elegantní černé. Městský letní model v elegantním provedení. Úzký střih: doporučujeme volit velikost obuvi o číslo větší.

1 299 Kč

Dámské Slip-on espadrilky ANA LUBLIN z kolekce jaro/léto. Svršek z textilního materiálu stříbrné barvy s glitrovou úpravou. Tradiční lýková prošívaná podrážka. Kontrastní lemování. Úzký střih: doporučujeme volit velikost obuvi o číslo větší.

1 499 Kč

Dámské Slip-on espadrilky ANA LUBLIN z kolekce jaro/léto. Svršek z textilního materiálu zlaté barvy s glitrovou úpravou. Tradiční lýková prošívaná podrážka. Kontrastní lemování. Úzký střih: doporučujeme volit velikost obuvi o číslo větší.

1 499 Kč

Dámské sandály espadrilky ANA LUBLIN z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže šedé barvy ve vzoru imitace hadí kůže. Patní část obuvi v kontrastní zlaté s metalickým efektem. Originální model se zavazováním na tkaničky vysoko nad kotníky. Tradiční lýková prošívaná podrážka. Úzký střih: doporučujeme volit velikost obuvi o číslo větší.

1 499 Kč

Dámské sandály espadrilky ANA LUBLIN z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže šedé barvy ve vzoru imitace hadí kůže. Patní část obuvi v kontrastní antracitové s metalickým efektem. Originální model se zavazováním na tkaničky vysoko nad kotníky. Tradiční lýková prošívaná podrážka. Úzký střih: doporučujeme volit velikost obuvi o číslo větší.

1 499 Kč

Dámské pantofle ANA LUBLIN. Svršek z hladké syntetické kůže tmavě šedé barvy v lakované úpravě. Zrcadlový efekt. Stélka z jemného mikrovlákna hnědé barvy. Dva pásky přes nárt s utahovací kovovou sponou. Tradiční model obuvi ve stylovém provedení.

1 799 Kč

Dámské pantofle ANA LUBLIN. Svršek z hladké syntetické kůže zlaté barvy v lakované úpravě. Zrcadlový efekt. Stélka z jemného mikrovlákna hnědé barvy. Dva pásky přes nárt s utahovací kovovou sponou. Tradiční model obuvi ve stylovém provedení.

1 799 Kč
Zobrazeno 1 - 42 z 71

Top