ANA LUBLIN


Brazilský šarm a ženskost, italská elegance a nádech současného švédského designu se skloubí v jediném, módní značce ANA LUBLIN. Trendy modely obuvi ANA LUBLIN, které se prodávají ve více než 60 zemích světa, jsou ideální volbou pro ženu, která se ráda cítí být svěží. Pro kolekci obuvi ANA LUBLIN je typický moderní romantický styl a hravý trendy design.

Dámské sandály na klínovém podpatku ANA LUBLIN. Svršek ze syntetického materiálu a hladké přírodní kůže v kombinaci černé a odstínu zelené. Extravagantní design páskovaných sandálů v originálním střihu. Výrazná aplikace kamenů geometrických tvarů. Zapínání pomocí upínacího pásku v patní části obuvi. Masivní klínový podpatek s lemováním v imitaci...

1 480 Kč 2 500 Kč

Dámské sandály na klínovém podpatku ANA LUBLIN. Svršek ze syntetického materiálu a hladké přírodní kůže v kombinaci černé a odstínu bordó. Extravagantní design páskovaných sandálů v originálním střihu. Výrazná aplikace kamenů geometrických tvarů. Zapínání pomocí upínacího pásku v patní části obuvi. Masivní klínový podpatek s lemováním v imitaci lýka....

1 480 Kč 2 500 Kč

Dámské sandály na klínovém podpatku ANA LUBLIN. Svršek z hladké syntetické kůže růžové barvy. Extravagantní model s aplikací kožešiny v oblasti nártu. Zapínání pomocí upínacího pásku s výraznou sponou. Pohodlný nízký klínový podpatek. Lemování podešve zlatým proužkem. Luxusní futuristický design.

1 060 Kč 1 540 Kč

Dámské sandály na klínovém podpatku ANA LUBLIN. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Extravagantní model s aplikací kožešiny v oblasti nártu. Zapínání pomocí upínacího pásku s výraznou sponou. Pohodlný nízký klínový podpatek. Lemování podešve zlatým proužkem. Luxusní futuristický design.

1 060 Kč 1 540 Kč

Dámské pantofle ANA LUBLIN. Svršek z broušené přírodní kůže černé barvy. Velmi ženský střih s vrstvením a řasením materiálu. Nenápadný klínový podpatek pro dokonalou siluetu. Kontrastní podešev s metalickým lemováním. Sofistikovaný model trendy městské obuvi.

1 050 Kč 1 590 Kč

Dámské pantofle ANA LUBLIN. Svršek z broušené přírodní kůže hnědé barvy. Velmi ženský střih s vrstvením a řasením materiálu. Nenápadný klínový podpatek pro dokonalou siluetu. Kontrastní podešev s metalickým lemováním. Sofistikovaný model trendy městské obuvi.

1 050 Kč 1 590 Kč

Dámské sandály na platformě ANA LUBLIN. Svršek z hladké přírodní kůže černé barvy. Kontrastní pásek v oblasti nártu v metalické stříbrné. Zapínání pomocí upínacího pásku s postranní sponou. Pohodlná zvýšená podešev bílé barvy s výrazným vzorkem.

1 060 Kč 1 380 Kč

Dámské sandály na platformě ANA LUBLIN. Svršek z hladké přírodní kůže světle hnědé barvy. Kontrastní pásek v oblasti nártu v metalické zlaté. Zapínání pomocí upínacího pásku s postranní sponou. Pohodlná zvýšená podešev bílé barvy s výrazným vzorkem.

1 060 Kč 1 380 Kč

Dámské pantofle ANA LUBLIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní kůže tmavě modré barvy v lakované úpravě. Originální střih se dvěma robustními pásky přes nárt. Velmi elegantní design trendy městské obuvi. Pohodlná zvýšená podešev v kontrastním odstínu. Komfortní měkká stélka.

950 Kč 1 270 Kč

Dámské pantofle ANA LUBLIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní kůže pudrově růžové barvy v lakované úpravě. Originální střih se dvěma robustními pásky přes nárt. Velmi elegantní design trendy městské obuvi. Pohodlná zvýšená podešev v harmonickém odstínu. Komfortní měkká stélka.

950 Kč 1 270 Kč

Dámské pantofle ANA LUBLIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní kůže pudrově růžové barvy v lakované úpravě. Velmi elegantní design trendy městské obuvi. Pohodlná zvýšená podešev v harmonickém odstínu. Komfortní měkká stélka.

950 Kč 1 380 Kč

Dámské pantofle ANA LUBLIN z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní kůže tmavě modré barvy v lakované úpravě. Velmi elegantní design trendy městské obuvi. Pohodlná zvýšená podešev v kontrastním odstínu. Komfortní měkká stélka.

950 Kč 1 380 Kč

Dámské pantofle ANA LUBLIN. Svršek z hladké přírodní kůže černé barvy. Extravagantní design s nápaditou kovovou sponou. Robustní platforma s výrazným vzorkem podrážky. Sofistikovaný model trendy městské obuvi.

1 050 Kč 1 590 Kč

Dámské pantofle ANA LUBLIN. Svršek z hladké přírodní kůže bílé barvy. Extravagantní design s nápaditou kovovou sponou. Robustní platforma s výrazným vzorkem podrážky. Sofistikovaný model trendy městské obuvi.

1 050 Kč 1 590 Kč

Dámské pantofle ANA LUBLIN. Svršek z hladké přírodní kůže černé barvy. Extravagantní design s aplikací kovových elementů. Robustní platforma s výrazným vzorkem podrážky. Tradiční model obuvi ve stylovém provedení.

1 060 Kč 1 650 Kč

Dámské pantofle ANA LUBLIN. Svršek z hladké přírodní kůže bílé barvy. Extravagantní design s aplikací kovových elementů. Robustní platforma s výrazným vzorkem podrážky. Tradiční model obuvi ve stylovém provedení.

1 060 Kč 1 650 Kč

Dámské tenisky ANA LUBLIN. Svršek ze syntetického materiálu kombinace černé a stříbrné barvy. Originální futuristický design. Propracovaný střih různých struktur. Módní zvýšená platforma. Horký trend sezóny.

1 480 Kč 2 290 Kč

Dámské tenisky ANA LUBLIN. Svršek ze syntetického materiálu kombinace bílé, šedé a stříbrné barvy. Originální futuristický design. Propracovaný střih různých struktur. Módní zvýšená platforma. Horký trend sezóny.

1 480 Kč 2 290 Kč

Dámské tenisky ANA LUBLIN. Svršek ze syntetického materiálu černé barvy. Extravagantní střih s vysokou elastickou vsadkou. Propracovaný design různých struktur. Módní zvýšená platforma v kontrastní bílé. Nepřehlédnutelný model.

1 650 Kč 2 400 Kč

Dámské polobotky ANA LUBLIN. Svršek ze syntetické kůže kombinace struktur a odstínů. Masivní dvoubarevná podešev s lemováním. Špička mandlového tvaru. Třpytivá svrchní část. Aplikace perforování. Rafinovaný design.

1 480 Kč 2 290 Kč

Dámské polobotky ANA LUBLIN. Svršek ze syntetické kůže kombinace struktur a odstínů. Masivní dvoubarevná podešev s lemováním. Špička mandlového tvaru. Třpytivá svrchní část. Aplikace perforování. Rafinovaný design.

1 480 Kč 2 290 Kč

Dámské šněrovací tenisky ANA LUBLIN. Svršek z džínoviny béžové barvy. Efekt použitého materiálu. Kontrastní použití barevných odstínů. Módní zvýšená platforma. Velmi trendy model pro dokonalý městský outfit. Horký trend sezóny.

1 270 Kč 2 130 Kč

Dámské šněrovací tenisky ANA LUBLIN. Svršek z džínoviny modré barvy. Efekt použitého materiálu. Kontrastní použití barevných odstínů. Módní zvýšená platforma. Velmi trendy model pro dokonalý městský outfit. Horký trend sezóny.

1 270 Kč 2 130 Kč

Dámské šněrovací tenisky ANA LUBLIN. Svršek z přírodní broušené kůže šedé barvy. Aplikace perforování. Kontrastní použití detailů v lakované úpravě. Módní zvýšená platforma. Velmi trendy model pro dokonalý městský outfit. Horký trend sezóny.

1 480 Kč 2 180 Kč

Dámské šněrovací tenisky ANA LUBLIN. Svršek z přírodní broušené kůže béžové barvy. Aplikace perforování. Kontrastní použití detailů zlaté barvy v lakované úpravě. Módní zvýšená platforma. Velmi trendy model pro dokonalý městský outfit. Horký trend sezóny.

1 750 Kč 2 180 Kč

Dámské boty ve stylu Slip-on ANA LUBLIN. Svršek z hladké syntetické kůže bílé barvy. Velmi sofistikovaný design s perforovanou svrchní částí obuvi. Kontrastní dvoubarevná podešev. Špička mandlového tvaru. Charakteristické elastické proužky pro snadné nazouvání. Trendy vysoká platforma.

1 480 Kč 2 290 Kč

Dámské boty ve stylu Slip-on ANA LUBLIN. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Velmi sofistikovaný design s perforovanou svrchní částí obuvi. Kontrastní dvoubarevná podešev. Špička mandlového tvaru. Charakteristické elastické proužky pro snadné nazouvání. Trendy vysoká platforma.

1 480 Kč 2 290 Kč

Dámské pantofle ANA LUBLIN. Svršek ze strukturovaného syntetického materiálu tmavě hnědé barvy. Metalický efekt. Vnitřní část svršku v kontrastním stříbrném provedení. Výrazná platforma se středovým lemováním. Tradiční model obuvi ve stylovém provedení.

1 480 Kč 1 640 Kč

Dámské kotníčkové sandály na klínovém podpatku ANA LUBLIN. Svršek z hladké přírodní kůže kombinace odstínů hnědé a béžové barvy. Řada detailů v podobě zlatých pásků a kovových cvočků. Zapínání na zip v patní části obuvi. Pohodlná zvýšená podešev. Klínový podpatek. Stylový model pro trendy městský outfit.

1 750 Kč 2 500 Kč

Dámské kotníčkové sandály na klínovém podpatku ANA LUBLIN. Svršek z hladké přírodní kůže černé barvy. Řada detailů v podobě stříbrných pásků a kovových cvočků. Zapínání na zip v patní části obuvi. Pohodlná zvýšená podešev. Klínový podpatek. Stylový model pro trendy městský outfit.

1 750 Kč 2 500 Kč

Dámské kotníčkové sandály ANA LUBLIN. Svršek z kombinace hladké přírodní kůže černé barvy a textilního materiálu. Kontrastní pásek růžové barvy s aplikací výrazných kamenů. Zapínání pomocí upínacího pásku s postranní sponou. Pohodlná zvýšená podešev. Klínový podpatek. Extravagantní model pro stylový outfit.

1 910 Kč 2 500 Kč

Dámské kotníčkové sandály ANA LUBLIN. Svršek z kombinace hladké přírodní kůže černé barvy a textilního materiálu. Kontrastní pásek modré barvy s aplikací výrazných kamenů. Zapínání pomocí upínacího pásku s postranní sponou. Pohodlná zvýšená podešev. Klínový podpatek. Extravagantní model pro stylový outfit.

1 910 Kč 2 500 Kč

Dámské sandály na klínovém podpatku ANA LUBLIN. Svršek ze syntetického materiálu v kombinaci černé a hnědé barvy. Extravagantní design páskovaných sandálů v originálním střihu. Elastický pásek v patní části obuvi pro snadné nazouvání. Masivní klínový podpatek v pruhovaném vzoru. Horký trend sezóny.

1 480 Kč 2 020 Kč

Dámské sandály na klínovém podpatku ANA LUBLIN. Svršek ze syntetického materiálu v kombinaci černé a hnědé barvy. Extravagantní design páskovaných sandálů v originálním střihu. Elastický pásek v patní části obuvi pro snadné nazouvání. Masivní klínový podpatek v pruhovaném vzoru. Horký trend sezóny.

1 480 Kč 2 020 Kč

Dámské žabky ANA LUBLIN. Svršek z hladké přírodní kůže černé barvy. Neokoukaný model trendy městské obuvi s aplikací kovových elementů. Výrazná podešev. Klasický střih ve stylovém pojetí.

1 480 Kč 2 020 Kč

Dámské žabky ANA LUBLIN. Svršek z hladké přírodní kůže bílé barvy s kontrastními detaily v černé. Neokoukaný model trendy městské obuvi s aplikací kovových elementů. Výrazná dvoubarevná podešev. Klasický střih ve stylovém pojetí.

1 480 Kč 2 020 Kč

Dámské pantofle na platformě ANA LUBLIN. Svršek z hladké přírodní kůže stříbrné barvy. Metalický vzhled. Nápaditý design klasického střihu dámské obuvi. Trendy vysoká platforma s kontrastním lemováním. Pohodlná podrážka s výrazným vzorkem.

1 270 Kč 1 860 Kč

Dámské pantofle na platformě ANA LUBLIN. Svršek z hladké přírodní kůže černé barvy. Nápaditý design klasického střihu dámské obuvi. Trendy vysoká platforma s kontrastním lemováním. Pohodlná podrážka s výrazným vzorkem.

1 270 Kč 1 860 Kč

Dámské sandály ANA LUBLIN z kolekce jaro/ léto. Svršek ze syntetického materiálu hravé růžovobílé kombinace. Sportovní střih páskovaných sandálů s pohodlným zapínáním v patní části obuvi pomocí suchého zipu. Kontrastní zvýšená podešev s výrazným vzorkem. Originální model pro trendy městský outfit.

1 060 Kč 1 650 Kč

Dámské sandály ANA LUBLIN z kolekce jaro/ léto. Svršek ze syntetického materiálu nadčasové černobílé kombinace. Sportovní střih páskovaných sandálů s pohodlným zapínáním v patní části obuvi pomocí suchého zipu. Kontrastní zvýšená podešev s výrazným vzorkem. Originální model pro trendy městský outfit.

1 060 Kč 1 650 Kč

Dámské sandály na klínovém podpatku ANA LUBLIN. Svršek z hladké přírodní kůže černé barvy. Kontrastní stříbrná stélka s metalickým efektem. Etravagantní design. Upínací pásek okolo kotníku s výraznou kovovou sponou. Masivní klínový podpatek v bílé. Horký trend sezóny.

1 270 Kč 1 490 Kč

Dámské sandály na klínovém podpatku ANA LUBLIN. Svršek z hladké přírodní kůže bílé barvy. Kontrastní stříbrná stélka s metalickým efektem. Etravagantní design. Upínací pásek okolo kotníku s výraznou kovovou sponou. Masivní klínový podpatek v bílé. Horký trend sezóny.

1 270 Kč 1 490 Kč
Zobrazeno 1 - 42 z 161

Top