Seznam produktů výrobce Cavalli Class

Cavalli Class

Cavalli Class

Zobrazit
na stránku
Doprava zdarma

Dámská kabelka CAVALLI CLASS z kolekce jaro/ léto. Svršek z eko kůže kombinace růžové a béžové barvy s detailem v imitaci leopardí srsti. Hravé použití stahovací tkaničky. Elegantní kovové elementy. Zapínání na zip. Kombinovaná rukojeť s aplikací kovového řetízku. Vnitřní kapsa na zip. Ochranný obal proti prachu.

4 899 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka CAVALLI CLASS z kolekce jaro/ léto. Svršek z eko kůže kombinace bílé a světle modré barvy s detailem v imitaci leopardí srsti. Hravé použití stahovací tkaničky. Elegantní kovové elementy. Zapínání na zip. Kombinovaná rukojeť s aplikací kovového řetízku. Vnitřní kapsa na zip. Ochranný obal proti prachu.

4 899 Kč
Doprava zdarma

Dámská luxusní kabelka CAVALLI CLASS z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní strukturované kůže kombinace bílé a oranžové barvy. Nadčasový vzor imitace hadí kůže. Nádherný přívešek s charakteristickým hadím motivem. Dvě pevné rukojeti. Zapínání na zip. Odnímatelný ramenní popruh. Jedna vnitřní kapsa na zip a další našitá kapsička. Dvě vnější...

7 399 Kč
Doprava zdarma

Dámská luxusní kabelka CAVALLI CLASS z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní strukturované kůže kombinace bílé a žluté barvy. Nadčasový vzor imitace hadí kůže. Nádherný přívešek s charakteristickým hadím motivem. Dvě pevné rukojeti. Zapínání na zip. Odnímatelný ramenní popruh. Jedna vnitřní kapsa na zip a další našitá kapsička. Dvě vnější kapsy....

7 399 Kč
Doprava zdarma

Dámská luxusní kabelka typu Crossbody CAVALLI CLASS z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní strukturované kůže kombinace bílé a tyrkysové barvy. Nadčasový vzor imitace hadí kůže. Nádherný přívešek s charakteristickým hadím motivem. Zapínání na magnetky. Trendy ramenní popruh s aplikací kovového řetězu. Dva vnitřní oddíly. Ochranný obal proti prachu.

7 399 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká luxusní kabelka CAVALLI CLASS z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní kůže kombinace barev odstínů hnědé a červené Propracovaný design v imitaci hadí kůže. Originální dvojitá rukojeť s výraznými sponami. Zapínání na zip. Odnímatelný ramenní popruh. Jeden vnitřní oddíl. Dvě vnitřní kapsy- jedna na zip.

9 999 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká luxusní kabelka CAVALLI CLASS z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní kůže kombinace barev odstínů hnědé a červené. Propracovaný design v imitaci hadí kůže. Originální dvojitá rukojeť s výraznými sponami. Zapínání na zip. Odnímatelný ramenní popruh. Jeden vnitřní oddíl. Dvě vnitřní kapsy- jedna na zip.

9 099 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka CAVALLI CLASS z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetické kůže růžovohnědé barvy. Originální proplétaný vzor v kontrastu hladké a broušené kůže. Jedna rukojeť. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl. Dvě vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

7 399 Kč
Doprava zdarma

Dámská luxusní kabelka CAVALLI CLASS z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké přírodní kůže lososově růžové barvy s detaily v kontrastní černé. Nadčasový elegantní střih. Zapínání na zip. Dvě pevné rukojeti. Jeden vnitřní oddíl. Dvě vnitřní kapsy- jedna na zip.

7 899 Kč
Doprava zdarma

Dámská luxusní kabelka CAVALLI CLASS z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké přírodní kůže tmavé béžové barvy s detaily v kontrastní černé. Nadčasový elegantní střih. Zapínání na zip. Dvě pevné rukojeti. Jeden vnitřní oddíl. Dvě vnitřní kapsy- jedna na zip.

7 399 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka ve stylu Shopper CAVALLI CLASS z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké eko kůže nádherné zelené barvy s kontrastním detailem v leopardím vzoru. Aplikace kovových elementů ve zlatém provedení. Zapínání na zip. Dvě rukojeti. Odnímatelný ramenní popruh. Jeden vnitřní oddíl. Dvě vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti...

5 899 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká luxusní kabelka CAVALLI CLASS z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké přírodní kůže béžové barvy. Originální proplétaný vzor. Jedna rukojeť. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl. Dvě vnitřní kapsy- jedna na zip.

9 999 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká luxusní kabelka CAVALLI CLASS z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké přírodní kůže bílé barvy. Originální proplétaný vzor. Jedna rukojeť. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl. Dvě vnitřní kapsy- jedna na zip.

9 999 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá luxusní kabelka typu Crossbody CAVALLI CLASS z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké přírodní kůže béžové barvy. Originální proplétaný vzor. Výrazná aplikace třásní v etno stylu. Kombinovaný ramenní popruh s aplikací kovového řetízku. Zapínání na magnetky. Vnitřní kapsa na zip.

6 499 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá luxusní kabelka typu Crossbody CAVALLI CLASS z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké přírodní kůže bílé barvy. Originální proplétaný vzor. Výrazná aplikace třásní v etno stylu. Kombinovaný ramenní popruh s aplikací kovového řetízku. Zapínání na magnetky. Vnitřní kapsa na zip.

6 499 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká luxusní kabelka CAVALLI CLASS z kolekce jaro/ léto. Svršek z kombinace přírodní kůže kombinace černé a bílé barvy a přírodního lnu. Hravý pytlovitý střih. Dvě jemné rukojeti. Zapínání na magnetky. Dekorativní kovový element. Vnitřní kapsa na zip. Vnitřní kapsa na mobil. Vnější kapsa na magnetky. Ochranný obal proti prachu.

6 499 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka ve stylu Shopper CAVALLI CLASS z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetické kůže černohnědé barvy v leopardím vzoru s kontrastní kapsou v čenobílé variantě. Extravagantní design. Zapínání na zip. Dvě rukojeti. Vnitřní kapsa na zip. Vnější kapsa na magnetky. Ochranný obal proti prachu.

5 999 Kč
Doprava zdarma

Dámská luxusní kabelka CAVALLI CLASS z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní kůže kombinace barev odstínů hnědé a bílé. Elegantní lemování ze skutečné hadí kůže. Odnímatelný ramenní popruh. Originální jedna pevná rukojeť. Zapínání na magnetky. Jedna vnitřní kapsa na zip a další kapsa na mobil. Dvě vnější kapsy. Ochranný obal proti prachu.

9 099 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká luxusní kabelka CAVALLI CLASS z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní kůže kombinace barev odstínů hnědé a šedé. Propracovaný design v imitaci hadí kůže. Odnímatelný ramenní popruh. Dvě pevné rukojeti. Zapínání na zip. Jedna vnitřní kapsa na zip a kapsa na mobil. Ochranný obal proti prachu.

10 699 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká luxusní kabelka CAVALLI CLASS z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní kůže kombinace barev odstínů hnědé a černé Propracovaný design v imitaci hadí kůže. Odnímatelný ramenní popruh. Dvě pevné rukojeti. Zapínání na zip. Jedna vnitřní kapsa na zip a kapsa na mobil. Ochranný obal proti prachu.

10 699 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka ve stylu Shopper CAVALLI CLASS z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetické kůže černohnědé barvy v leopardím vzoru s kontrastní kapsou v zemitých odstínech. Extravagantní design. Zapínání na zip. Dvě rukojeti. Vnitřní kapsa na zip. Vnější kapsa na magnetky. Ochranný obal proti prachu.

5 099 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká luxusní kabelka typu Shopper CAVALLI CLASS z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní kůže kombinace odstínů hnědé a bílé barvy. Propracovaný design s řadou detailů. Dvě jemné rukojeti. Zapínání na zip. Jedna vnitřní kapsa na zip. Ochranný obal proti prachu.

7 599 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka ve stylu Shopper CAVALLI CLASS z kolekce jaro/ léto. Svršek z eko kůže stříbrné barvy s metalickým efektem. Dvě jemné rukojeti. Zapínání na zip. Jedna vnitřní kapsa na zip a další všitá kapsa. Ochranný obal proti prachu.

4 099 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka ve stylu Shopper CAVALLI CLASS z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké eko kůže červené barvy. Dvě jemné rukojeti. Zapínání na zip. Jedna vnitřní kapsa na zip a další všitá kapsa. Ochranný obal proti prachu.

4 099 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka ve stylu Shopper CAVALLI CLASS z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké eko kůže černé barvy. Dvě jemné rukojeti. Zapínání na zip. Jedna vnitřní kapsa na zip a další všitá kapsa. Ochranný obal proti prachu.

4 099 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka CAVALLI CLASS z kolekce podzim/ zima. Svršek z eko kůže stříbrné barvy s metalickým efektem. Čtvercový střih. Jedna pevná rukojeť s propracovanou sponou. Zapínání na zip. Jedna vnitřní kapsa na zip a další všitá kapsa. Ochranný obal proti prachu.

4 399 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka CAVALLI CLASS z kolekce podzim/ zima. Svršek z eko kůže červené barvy. Čtvercový střih. Jedna pevná rukojeť s propracovanou sponou. Zapínání na zip. Jedna vnitřní kapsa na zip a další všitá kapsa. Ochranný obal proti prachu.

4 399 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka CAVALLI CLASS z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké eko kůže černé barvy. Čtvercový střih. Jedna pevná rukojeť s propracovanou sponou. Zapínání na zip. Jedna vnitřní kapsa na zip a další všitá kapsa. Ochranný obal proti prachu.

4 399 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka CAVALLI CLASS z kolekce podzim/ zima. Svršek z eko kůže stříbrné barvy s metalickým efektem. Neotřelý pytlovitý střih. Odnímatelný ramenní popruh i rukojeť. Zapínání na zip. Jedna vnitřní kapsa na zip a další všitá kapsa. Ochranný obal proti prachu.

4 699 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka CAVALLI CLASS z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké eko kůže červené barvy. Neotřelý pytlovitý střih. Odnímatelný ramenní popruh i rukojeť. Zapínání na zip. Jedna vnitřní kapsa na zip a další všitá kapsa. Ochranný obal proti prachu.

4 699 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka CAVALLI CLASS z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké eko kůže černé barvy. Neotřelý pytlovitý střih. Odnímatelný ramenní popruh i rukojeť. Zapínání na zip. Jedna vnitřní kapsa na zip a další všitá kapsa. Ochranný obal proti prachu.

4 699 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka CAVALLI CLASS z kolekce podzim/ zima. Svršek z eko kůže stříbrné barvy s metalickým efektem. Dvě pevné rukojeti. Odnímatelný ramenní popruh. Tři vnitřní oddíly. Zapínání na zip. Jedna vnitřní kapsa na zip a další všitá kapsa. Ochranný obal proti prachu.

4 699 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka CAVALLI CLASS z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké eko kůže červené barvy. Dvě pevné rukojeti. Odnímatelný ramenní popruh. Tři vnitřní oddíly. Zapínání na zip. Jedna vnitřní kapsa na zip a další všitá kapsa. Ochranný obal proti prachu.

4 699 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka ve stylu Shopper CAVALLI CLASS z kolekce jaro/ léto. Svršek z eko kůže stříbrné barvy s metalickým efektem. Dvě jemné rukojeti. Zapínání na zip. Jedna vnitřní kapsa na zip a další všitá kapsa. Ochranný obal proti prachu.

4 399 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka ve stylu Shopper CAVALLI CLASS z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké eko kůže černé barvy. Dvě jemné rukojeti. Zapínání na zip. Jedna vnitřní kapsa na zip a další všitá kapsa. Ochranný obal proti prachu.

4 399 Kč
Doprava zdarma

Dámská luxusní kabelka CAVALLI CLASS z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní kůže šedobílé barvy. Originální kropenatá struktura materiálu. Hravý pytlovitý střih. Výrazná dekorativní spona. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na magnetky. Vnitřní kapsa na zip. Vnitřní všitá kapsička. Ochranný obal proti prachu.

7 399 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka CAVALLI CLASS z kolekce jaro/ léto. Svršek z kombinace eko kůže bílé barvy a přírodního lnu. Hravý pytlovitý střih. Dvě jemné rukojeti. Zapínání na magnetky. Dekorativní kovový element. Vnitřní kapsa na zip. Vnitřní všitá kapsička. Ochranný obal proti prachu.

4 699 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka ve stylu Shopper CAVALLI CLASS z kolekce jaro/ léto. Svršek ze syntetické kůže černohnědé barvy v leopardím vzoru s kontrastní kapsou v pastelových barvách. Extravagantní design. Zapínání na zip. Dvě rukojeti. Vnitřní kapsa na zip. Vnější kapsa na magnetky. Ochranný obal proti prachu.

5 099 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka ve stylu Shopper CAVALLI CLASS z kolekce jaro/ léto. Svršek ze syntetické kůže černohnědé barvy v leopardím vzoru s kontrastní kapsou v zemitých odstínech. Extravagantní design. Zapínání na zip. Dvě rukojeti. Vnitřní kapsa na zip. Vnější kapsa na magnetky. Ochranný obal proti prachu.

4 499 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá luxusní kabelka CAVALLI CLASS z kolekce jaro/ léto. Svršek ze strukturované přírodní kůže bílé barvy. Výrazný kovový element ve zlatém provedení. Zapínání na magnetky. Trendy ramenní popruh z kovového řetízku. Vnitřní kapsa na zip. Ochranný obal proti prachu.

5 399 Kč
Zobrazeno 1 – 40 z 145 položek

Top

Informace o nás