Využijte 10% SLEVU na nákup od 01.12. - 31.12.2018.
*** slevový kód: botteganaděluje ***
Garance DORUČENÍ DO VÁNOC pro objednávky přijaté do neděle 9. prosince.

CAVALLI Class


Koncept neformálních módních oděvů a doplňků se spojuje s nadčasovou elegancí jedné z předních světových luxusních značek. Kolekce CAVALLI Class obsahuje všechny elementy, které charakterizují styl Cavalli: ženskost, moderní design plný barev a harmonické linie, které dávají život jedinečnému a sofistikovanému produktu.


Doprava zdarma

Dámská kabelka CAVALLI CLASS. Svršek ze syntetické kůže černé barvy s efektem hadí kůže. Módní aplikace kovových cvočků. Dvě pevné rukojeti. Odnímatelný kombinovaný ramenní popruh s aplikací kovového řetězu. Zapínání na magnetky. Jeden vnitřní oddíl. Dvě vnitřní kapsy- jedna na zip.

3 630 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka CAVALLI CLASS. Svršek ze syntetické kůže krémově hnědé barvy s efektem hadí kůže. Módní aplikace kovových cvočků. Dvě pevné rukojeti. Odnímatelný kombinovaný ramenní popruh s aplikací kovového řetězu. Zapínání na magnetky. Jeden vnitřní oddíl. Dvě vnitřní kapsy- jedna na zip.

3 630 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka typu Crossbody CAVALLI CLASS. Svršek ze syntetické kůže černé barvy. Originální proplétaný vzor v kontrastu hladké a lakované kůže. Kombinovaný ramenní popruh s aplikací kovového řetízku. Zapínání na magnetky. Dvě vnitřní kapsy- jedna na zip.

3 090 Kč 3 360 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka typu Crossbody CAVALLI CLASS. Svršek ze syntetické kůže šedé barvy. Originální proplétaný vzor v kontrastu hladké a lakované kůže. Kombinovaný ramenní popruh s aplikací kovového řetízku. Zapínání na magnetky. Dvě vnitřní kapsy- jedna na zip.

3 090 Kč 3 360 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka typu Crossbody CAVALLI CLASS. Svršek ze syntetické kůže tmavě modré barvy. Originální proplétaný vzor v kontrastu hladké a lakované kůže. Kombinovaný ramenní popruh s aplikací kovového řetízku. Zapínání na magnetky. Dvě vnitřní kapsy- jedna na zip.

3 090 Kč 3 360 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka typu Crossbody CAVALLI CLASS. Svršek ze syntetické kůže červené barvy. Originální proplétaný vzor v kontrastu hladké a lakované kůže. Kombinovaný ramenní popruh s aplikací kovového řetízku. Zapínání na magnetky. Dvě vnitřní kapsy- jedna na zip.

3 090 Kč 3 360 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka typu Crossbody CAVALLI CLASS. Svršek ze syntetické kůže tmavě hnědé barvy. Originální proplétaný vzor v kontrastu hladké a lakované kůže. Kombinovaný ramenní popruh s aplikací kovového řetízku. Zapínání na magnetky. Dvě vnitřní kapsy- jedna na zip.

3 090 Kč 3 360 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka CAVALLI CLASS. Svršek ze syntetické kůže černé barvy. Originální proplétaný vzor v kontrastu hladké a lakované kůže. Jedna rukojeť. Zapínání na zip. Dvě vnitřní kapsy- jedna na zip.

3 350 Kč 3 890 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka CAVALLI CLASS. Svršek ze syntetické kůže šedé barvy. Originální proplétaný vzor v kontrastu hladké a lakované kůže. Jedna rukojeť. Zapínání na zip. Dvě vnitřní kapsy- jedna na zip.

3 350 Kč 3 890 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka CAVALLI CLASS. Svršek ze syntetické kůže modré barvy. Originální proplétaný vzor v kontrastu hladké a lakované kůže. Jedna rukojeť. Zapínání na zip. Dvě vnitřní kapsy- jedna na zip.

3 350 Kč 3 890 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka CAVALLI CLASS. Svršek ze syntetické kůže červené barvy. Originální proplétaný vzor v kontrastu hladké a lakované kůže. Jedna rukojeť. Zapínání na zip. Dvě vnitřní kapsy- jedna na zip.

3 350 Kč 3 890 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka CAVALLI CLASS. Svršek ze syntetické kůže světlé šedé barvy s efektem hadí kůže. Módní aplikace kovových cvočků. Dvě pevné rukojeti a dva kombinované ramenní popruhy. Zapínání na zip. Dvě vnitřní kapsy- jedna na zip.

2 820 Kč 3 090 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka CAVALLI CLASS. Svršek ze syntetické kůže světlé růžové barvy s efektem hadí kůže. Módní aplikace kovových cvočků. Dvě pevné rukojeti a dva kombinované ramenní popruhy. Zapínání na zip. Dvě vnitřní kapsy- jedna na zip.

2 820 Kč 3 090 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka CAVALLI CLASS. Svršek z velmi jemné syntetické kůže černé barvy. Elegantní nadčasový střih. Sofistikovaná aplikace kovových elementů. Kontrastní pevné rukojeti. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Dvě vnitřní kapsy- jedna na zip.

3 360 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka CAVALLI CLASS. Svršek z velmi jemné syntetické kůže oříškově hnědé barvy. Elegantní nadčasový střih. Sofistikovaná aplikace kovových elementů. Kontrastní pevné rukojeti. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Dvě vnitřní kapsy- jedna na zip.

3 360 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka CAVALLI CLASS. Svršek ze syntetické strukturované kůže hnědé barvy. Přední část s potiskem zvířecí strsti. Dvě pevné kombinované rukojeti s aplikací kovových řetězů. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Dva vnitřní oddíly na zip. Jedna vnitřní kapsa na zip a další kapsička.

2 550 Kč 3 090 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka CAVALLI CLASS. Svršek ze syntetické strukturované kůže hnědé barvy. Přední část s potiskem zvířecí strsti. Dvě pevné rukojeti. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Jedna vnitřní kapsa na zip a další kapsička.

2 550 Kč 3 090 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka CAVALLI CLASS. Svršek ze syntetické strukturované kůže černé barvy. Přední část s potiskem zvířecí strsti. Dvě pevné rukojeti. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Jedna vnitřní kapsa na zip a další kapsička.

2 550 Kč 3 090 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka CAVALLI CLASS. Svršek ze syntetické kůže černé barvy s potiskem v kontrastním leopardím vzoru. Módní kombinovaný ramenní popruh s aplikací kovového řetězu. Zapínání na magnetky. Jeden vnitřní oddíl, jedna vnitřní kapsa na zip a další kapsička. Vnější kapsa na magnetky.

2 550 Kč 2 820 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka CAVALLI CLASS. Svršek ze syntetické kůže bordó barvy s potiskem v kontrastním leopardím vzoru. Módní kombinovaný ramenní popruh s aplikací kovového řetězu. Zapínání na magnetky. Jeden vnitřní oddíl, jedna vnitřní kapsa na zip a další kapsička. Vnější kapsa na magnetky.

2 550 Kč 2 820 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka CAVALLI CLASS. Svršek ze syntetické kůže černé barvy s potiskem v kontrastním leopardím vzoru. Nadčasový elegantní střih. Zapínání na zip. Dvě pevné rukojeti a odnímatelný ramenní popruh. Jedna vnitřní kapsa na zip a další kapsička. Vnější kapsa na magnetky. Dvě postranní kapsičky.

3 090 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka CAVALLI CLASS. Svršek ze syntetické kůže v odstínu bordó s potiskem v kontrastním leopardím vzoru. Nadčasový elegantní střih. Zapínání na zip. Dvě pevné rukojeti a odnímatelný ramenní popruh. Jedna vnitřní kapsa na zip a další kapsička. Vnější kapsa na magnetky. Dvě postranní kapsičky.

3 090 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka CAVALLI CLASS. Svršek ze syntetické kůže červené barvy s potiskem v kontrastním leopardím vzoru. Nadčasový elegantní střih. Zapínání na zip. Dvě pevné rukojeti a odnímatelný ramenní popruh. Jedna vnitřní kapsa na zip a další kapsička. Vnější kapsa na magnetky. Dvě postranní kapsičky.

3 090 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka typu Shopper CAVALLI CLASS. Svršek ze syntetické kůže černé barvy s kontrastními detaily v leopardím vzoru. Zapínání na zip. Dvě rukojeti. Jeden vnitřní oddíl na zip, jedna kapsa na zip a další kapsička. Jedna vnější kapsa na magnetky.

2 820 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka typu Shopper CAVALLI CLASS. Svršek ze syntetické kůže odstínu bordó s kontrastními detaily v leopardím vzoru. Zapínání na zip. Dvě rukojeti. Jeden vnitřní oddíl na zip, jedna kapsa na zip a další kapsička. Jedna vnější kapsa na magnetky.

2 820 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka typu Shopper CAVALLI CLASS. Svršek ze syntetické kůže červené barvy s kontrastními detaily v leopardím vzoru. Zapínání na zip. Dvě rukojeti. Jeden vnitřní oddíl na zip, jedna kapsa na zip a další kapsička. Jedna vnější kapsa na magnetky.

2 820 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka CAVALLI CLASS. Svršek ze syntetické kůže černé barvy s potiskem v kontrastním leopardím vzoru. Originální půlkruhový střih. Zapínání na zip. Dvě pevné rukojeti a odnímatelný ramenní popruh. Jedna vnitřní kapsa na zip a další kapsička. Vnější kapsa na magnetky.

3 090 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka CAVALLI CLASS. Svršek ze syntetické kůže v odstínu bordó s potiskem v kontrastním leopardím vzoru. Originální půlkruhový střih. Zapínání na zip. Dvě pevné rukojeti a odnímatelný ramenní popruh. Jedna vnitřní kapsa na zip a další kapsička. Vnější kapsa na magnetky.

3 090 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka CAVALLI CLASS. Svršek ze syntetické kůže zlaté barvy s potiskem v kontrastním leopardím vzoru. Módní metalický design. Originální půlkruhový střih. Zapínání na zip. Dvě pevné rukojeti a odnímatelný ramenní popruh. Jedna vnitřní kapsa na zip a další kapsička. Vnější kapsa na magnetky.

3 090 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka CAVALLI CLASS. Svršek ze syntetické kůže červené barvy s potiskem v kontrastním leopardím vzoru. Originální půlkruhový střih. Zapínání na zip. Dvě pevné rukojeti a odnímatelný ramenní popruh. Jedna vnitřní kapsa na zip a další kapsička. Vnější kapsa na magnetky.

3 090 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka CAVALLI CLASS. Svršek ze syntetické kůže černé barvy s potiskem v kontrastním leopardím vzoru. Zapínání na magnetky. Jedna pevná rukojeť a odnímatelný ramenní popruh. Jedna kapsa na zip a další kapsička.

2 820 Kč 3 090 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka CAVALLI CLASS. Svršek ze syntetické kůže v odstínu bordó s potiskem v kontrastním leopardím vzoru. Zapínání na magnetky. Jedna pevná rukojeť a odnímatelný ramenní popruh. Jedna kapsa na zip a další kapsička.

2 820 Kč 3 090 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka CAVALLI CLASS. Svršek ze syntetické kůže zlaté barvy s potiskem v kontrastním leopardím vzoru. Módní metalický design. Zapínání na magnetky. Jedna pevná rukojeť a odnímatelný ramenní popruh. Jedna kapsa na zip a další kapsička.

2 820 Kč 3 090 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka CAVALLI CLASS. Svršek ze syntetické kůže červené barvy s potiskem v kontrastním leopardím vzoru. Zapínání na magnetky. Jedna pevná rukojeť a odnímatelný ramenní popruh. Jedna kapsa na zip a další kapsička.

2 820 Kč 3 090 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka typu Shopper CAVALLI CLASS. Svršek ze syntetické kůže černé a hnědé barvy s kontrastním lemováním v leopardím vzoru. Zapínání na zip. Dvě rukojeti. Jeden vnitřní oddíl na zip, jedna kapsa na zip a další kapsička. Dvě vnější kapsy na magnetky.

2 550 Kč 2 820 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka typu Shopper CAVALLI CLASS. Svršek ze syntetické kůže krémově a tmavě hnědé barvy s kontrastním lemováním v leopardím vzoru. Zapínání na zip. Dvě rukojeti. Jeden vnitřní oddíl na zip, jedna kapsa na zip a další kapsička. Dvě vnější kapsy na magnetky.

2 550 Kč 2 820 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka typu Shopper CAVALLI CLASS. Svršek ze syntetické kůže dvou odstínů červené barvy s kontrastním lemováním v leopardím vzoru. Zapínání na zip. Dvě rukojeti. Jeden vnitřní oddíl na zip, jedna kapsa na zip a další kapsička. Dvě vnější kapsy na magnetky.

2 550 Kč 2 820 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka typu Shopper CAVALLI CLASS. Svršek ze syntetické kůže černé a hnědé barvy s kontrastním lemováním v leopardím vzoru. Zapínání na zip. Dvě rukojeti. Jeden vnitřní oddíl na zip a jedna kapsa na zip. Dvě vnější kapsy na magnetky.

2 550 Kč 2 820 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka typu Shopper CAVALLI CLASS. Svršek ze syntetické kůže krémově a tmavě hnědé barvy s kontrastním lemováním v leopardím vzoru. Zapínání na zip. Dvě rukojeti. Jeden vnitřní oddíl na zip a jedna kapsa na zip. Dvě vnější kapsy na magnetky.

2 550 Kč 2 820 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka typu Shopper CAVALLI CLASS. Svršek ze syntetické kůže dvou odstínů červené barvy s kontrastním lemováním v leopardím vzoru. Zapínání na zip. Dvě rukojeti. Jeden vnitřní oddíl na zip a jedna kapsa na zip. Dvě vnější kapsy na magnetky.

2 550 Kč 2 820 Kč
Doprava zdarma

Dámská luxusní kabelka CAVALLI CLASS. Svršek ze strukturované přírodní kůže zlatohnědé barvy s metalickým efektem. Zapínání na magnetky. Odnímatelný ramenní popruh. Vnitřní kapsa na zip.

5 500 Kč
Doprava zdarma

Dámská luxusní kabelka CAVALLI CLASS. Svršek ze strukturované přírodní kůže tmavě šedé barvy s metalickým efektem. Zapínání na magnetky. Odnímatelný ramenní popruh. Vnitřní kapsa na zip.

3 470 Kč 5 500 Kč
Zobrazeno 1 - 42 z 60

Top