Seznam produktů výrobce Cavalli Class

Cavalli Class

Cavalli Class

Zobrazit
na stránku
Doprava zdarma

Dámská velká luxusní kabelka CAVALLI CLASS z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní kůže kombinace barev odstínů hnědé a červené Propracovaný design v imitaci hadí kůže. Originální dvojitá rukojeť s výraznými sponami. Zapínání na zip. Odnímatelný ramenní popruh. Jeden vnitřní oddíl. Dvě vnitřní kapsy- jedna na zip.

9 999 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka CAVALLI CLASS z kolekce podzim/ zima. Svršek z kombinace syntetické a přírodní kůže béžové a růžové barvy. Originální proplétaný vzor v kontrastu hladké a broušené úpravy. Jedna rukojeť. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl. Dvě vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

7 399 Kč
Doprava zdarma

Dámská luxusní kabelka CAVALLI CLASS z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké přírodní kůže tmavé béžové barvy s detaily v kontrastní černé. Nadčasový elegantní střih. Zapínání na zip. Dvě pevné rukojeti. Jeden vnitřní oddíl. Dvě vnitřní kapsy- jedna na zip.

7 399 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka typu Shopper CAVALLI CLASS z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké syntetické kůže zelené barvy s kontrastním detailem v leopardím vzoru. Aplikace kovových elementů ve zlatém provedení. Zapínání na zip. Dvě rukojeti. Odnímatelný ramenní popruh. Jeden vnitřní oddíl. Dvě vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

5 899 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká luxusní kabelka CAVALLI CLASS z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké přírodní kůže béžové barvy. Originální proplétaný vzor. Jedna rukojeť. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl. Dvě vnitřní kapsy- jedna na zip.

9 999 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká luxusní kabelka CAVALLI CLASS z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké přírodní kůže bílé barvy. Originální proplétaný vzor. Jedna rukojeť. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl. Dvě vnitřní kapsy- jedna na zip.

9 999 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá luxusní kabelka typu Crossbody CAVALLI CLASS z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké přírodní kůže béžové barvy. Originální proplétaný vzor. Výrazná aplikace třásní v etno stylu. Kombinovaný ramenní popruh s aplikací kovového řetízku. Zapínání na magnetky. Vnitřní kapsa na zip.

6 499 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá luxusní kabelka typu Crossbody CAVALLI CLASS z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké přírodní kůže bílé barvy. Originální proplétaný vzor. Výrazná aplikace třásní v etno stylu. Kombinovaný ramenní popruh s aplikací kovového řetízku. Zapínání na magnetky. Vnitřní kapsa na zip.

6 499 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka CAVALLI CLASS z kolekce jaro/ léto. Svršek ze syntetické kůže kombinace růžové a béžové barvy s detailem v imitaci leopardí srsti. Hravé použití stahovací tkaničky. Elegantní kovové elementy. Zapínání na zip. Kombinovaná rukojeť s aplikací kovového řetízku. Vnitřní kapsa na zip. Ochranný obal proti prachu.

4 899 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka CAVALLI CLASS z kolekce jaro/ léto. Svršek z eko kůže kombinace bílé a světle modré barvy s detailem v imitaci leopardí srsti. Hravé použití stahovací tkaničky. Elegantní kovové elementy. Zapínání na zip. Kombinovaná rukojeť s aplikací kovového řetízku. Vnitřní kapsa na zip. Ochranný obal proti prachu.

4 899 Kč
Doprava zdarma

Dámská luxusní kabelka CAVALLI CLASS z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní strukturované kůže kombinace bílé a oranžové barvy. Nadčasový vzor imitace hadí kůže. Nádherný přívešek s charakteristickým hadím motivem. Dvě pevné rukojeti. Zapínání na zip. Odnímatelný ramenní popruh. Jedna vnitřní kapsa na zip a další našitá kapsička. Dvě vnější...

7 399 Kč
Doprava zdarma

Dámská luxusní kabelka CAVALLI CLASS z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní strukturované kůže kombinace bílé a žluté barvy. Nadčasový vzor imitace hadí kůže. Nádherný přívešek s charakteristickým hadím motivem. Dvě pevné rukojeti. Zapínání na zip. Odnímatelný ramenní popruh. Jedna vnitřní kapsa na zip a další našitá kapsička. Dvě vnější kapsy....

7 399 Kč
Doprava zdarma

Dámská luxusní kabelka typu Crossbody CAVALLI CLASS z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní strukturované kůže kombinace bílé a tyrkysově zelené barvy. Nadčasový vzor imitace hadí kůže. Nádherný přívešek s charakteristickým hadím motivem. Zapínání na magnetky. Trendy ramenní popruh s aplikací kovového řetězu. Dva vnitřní oddíly. Ochranný obal proti...

7 399 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka typu Shopper CAVALLI CLASS z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetické kůže černohnědé barvy v leopardím vzoru s kontrastní kapsou v černobílé variantě. Extravagantní design. Zapínání na zip. Dvě rukojeti. Vnitřní kapsa na zip. Vnější kapsa na magnetky. Ochranný obal proti prachu.

5 999 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká luxusní kabelka CAVALLI CLASS z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní kůže trojkombinace barev odstínů hnědé a černé. Elegantní lemování ze skutečné hadí kůže. Odnímatelný ramenní popruh. Dvě pevné rukojeti. Zapínání na zip. Jedna vnitřní kapsa na zip a další kapsa na mobil. Ochranný obal proti prachu.

8 999 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká luxusní kabelka CAVALLI CLASS z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní kůže kombinace barev odstínů hnědé a bílé. Elegantní lemování ze skutečné hadí kůže. Odnímatelný ramenní popruh. Originální jedna pevná rukojeť. Zapínání na magnetky. Jedna vnitřní kapsa na zip a další kapsa na mobil. Dvě vnější kapsy. Ochranný obal proti prachu.

9 099 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká luxusní kabelka CAVALLI CLASS z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní kůže kombinace barev odstínů hnědé a černé. Propracovaný design v imitaci hadí kůže. Odnímatelný ramenní popruh. Dvě pevné rukojeti. Zapínání na zip. Jedna vnitřní kapsa na zip a kapsa na mobil. Ochranný obal proti prachu.

10 699 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká luxusní kabelka CAVALLI CLASS z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní kůže kombinace barev odstínů černé a šedé. Propracovaný design v imitaci hadí kůže. Odnímatelný ramenní popruh. Dvě pevné rukojeti. Zapínání na zip. Jedna vnitřní kapsa na zip a kapsa na mobil. Ochranný obal proti prachu.

10 699 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka typu Shopper CAVALLI CLASS z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetické kůže černohnědé barvy v leopardím vzoru s kontrastní kapsou v zemitých odstínech. Extravagantní design. Zapínání na zip. Dvě rukojeti. Vnitřní kapsa na zip. Vnější kapsa na magnetky. Ochranný obal proti prachu.

5 099 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka typu Shopper CAVALLI CLASS z kolekce jaro/ léto. Svršek ze syntetické kůže stříbrné barvy s metalickým efektem. Dvě jemné rukojeti. Zapínání na zip. Jedna vnitřní kapsa na zip a další všitá kapsa. Ochranný obal proti prachu.

4 099 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka typu Shopper CAVALLI CLASS z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Dvě jemné rukojeti. Zapínání na zip. Jedna vnitřní kapsa na zip a další všitá kapsa. Ochranný obal proti prachu.

4 099 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka CAVALLI CLASS z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké syntetické kůže stříbrné barvy s metalickým efektem. Čtvercový střih. Jedna pevná rukojeť s propracovanou sponou. Zapínání na zip. Jedna vnitřní kapsa na zip a další všitá kapsa. Ochranný obal proti prachu.

4 399 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka CAVALLI CLASS z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké syntetické kůže červené barvy. Čtvercový střih. Jedna pevná rukojeť s propracovanou sponou. Zapínání na zip. Jedna vnitřní kapsa na zip a další všitá kapsa. Ochranný obal proti prachu.

4 399 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka CAVALLI CLASS z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Čtvercový střih. Jedna pevná rukojeť s propracovanou sponou. Zapínání na zip. Jedna vnitřní kapsa na zip a další všitá kapsa. Ochranný obal proti prachu.

4 399 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka CAVALLI CLASS z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké syntetické kůže stříbrné barvy s metalickým efektem. Neotřelý pytlovitý střih. Odnímatelný ramenní popruh i rukojeť. Zapínání na zip. Jedna vnitřní kapsa na zip a další všitá kapsa. Ochranný obal proti prachu.

4 699 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka CAVALLI CLASS z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké syntetické kůže červené barvy. Neotřelý pytlovitý střih. Odnímatelný ramenní popruh i rukojeť. Zapínání na zip. Jedna vnitřní kapsa na zip a další všitá kapsa. Ochranný obal proti prachu.

4 699 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka CAVALLI CLASS z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Neotřelý pytlovitý střih. Odnímatelný ramenní popruh i rukojeť. Zapínání na zip. Jedna vnitřní kapsa na zip a další všitá kapsa. Ochranný obal proti prachu.

4 699 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka CAVALLI CLASS z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké syntetické kůže stříbrné barvy s metalickým efektem. Dvě pevné rukojeti. Odnímatelný ramenní popruh. Tři vnitřní oddíly. Zapínání na zip. Jedna vnitřní kapsa na zip a další všitá kapsa. Ochranný obal proti prachu.

4 699 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka typu Shopper CAVALLI CLASS z kolekce jaro/ léto. Svršek z eko kůže stříbrné barvy s metalickým efektem. Dvě jemné rukojeti. Zapínání na zip. Jedna vnitřní kapsa na zip a další všitá kapsa. Ochranný obal proti prachu.

4 399 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka typu Shopper CAVALLI CLASS z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Dvě jemné rukojeti. Zapínání na zip. Jedna vnitřní kapsa na zip a další všitá kapsa. Ochranný obal proti prachu.

4 399 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká luxusní kabelka typu Shopper CAVALLI CLASS z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní kůže kombinace odstínů hnědé a bílé barvy. Propracovaný design s řadou detailů. Dvě jemné rukojeti. Zapínání na zip. Jedna vnitřní kapsa na zip. Ochranný obal proti prachu.

7 599 Kč
Doprava zdarma

Dámská luxusní kabelka CAVALLI CLASS z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní kůže bílé barvy. Originální kropenatá struktura materiálu. Hravý pytlovitý střih. Výrazná dekorativní spona. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na magnetky. Vnitřní kapsa na zip. Vnitřní všitá kapsička. Ochranný obal proti prachu.

7 399 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka CAVALLI CLASS z kolekce jaro/ léto. Svršek z kombinace syntetické kůže bílé barvy a přírodního lnu. Hravý pytlovitý střih. Dvě jemné rukojeti. Zapínání na magnetky. Dekorativní kovový element. Vnitřní kapsa na zip. Vnitřní všitá kapsička. Ochranný obal proti prachu.

4 699 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka ve stylu Shopper CAVALLI CLASS z kolekce jaro/ léto. Svršek ze syntetické kůže hnědé barvy v leopardím vzoru s kontrastní kapsou v zemitých odstínech. Extravagantní design. Zapínání na zip. Dvě rukojeti. Vnitřní kapsa na zip. Vnější kapsa na magnetky. Ochranný obal proti prachu.

4 499 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká luxusní kabelka CAVALLI CLASS z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní kůže béžové barvy čtvercového střihu. Jedna pevná rukojeť. Zapínání na zip. Dekorativní střapec. Jedna vnitřní kapsa na zip. Ochranný obal proti prachu.

8 399 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá luxusní kabelka CAVALLI CLASS z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké přírodní kůže bílé barvy. Velmi sofistikovaný slavnostní design s výrazným prošíváním stříbrnou nití a aplikací flitrů. Zapínání na magnetky. Výrazný ramenní popruh ze tří kovových řetízků. Vnitřní kapsa na zip. Ochranný obal proti prachu.

8 499 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká luxusní kabelka CAVALLI CLASS z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní kůže mléčně bílé barvy s lemováním v odstínu růžové. Nadčasová struktura materiálu v imitaci hadí kůže v lakované úpravě. Sofistikovaný design. Dvě jemné rukojeti. Zapínání na zip. Vnější kapsa na magnetky. Jedna vnitřní kapsa na zip a další všitá kapsička. Ochranný...

8 499 Kč
Doprava zdarma

Dámská luxusní kabelka CAVALLI CLASS z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní kůže v kombinaci barev převážně v odstínu šedé a modré. Nadčasový vzor imitace hadí kůže. Dvě pevné rukojeti. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Vnitřní kapsa na zip. Vnitřní všitá kapsička. Ochranný obal proti prachu.

6 999 Kč
Doprava zdarma

Dámská luxusní kabelka CAVALLI CLASS z kolekce jaro/ léto. Svršek ze strukturované přírodní kůže tmavě šedé barvy s metalickým efektem. Zapínání na magnetky. Odnímatelný ramenní popruh. Vnitřní kapsa na zip. Ochranný obal proti prachu.

6 199 Kč
Doprava zdarma

Dámská luxusní kabelka CAVALLI CLASS z kolekce jaro/ léto. Svršek ze strukturované přírodní kůže zlatohnědé barvy s metalickým efektem. Zapínání na magnetky. Odnímatelný ramenní popruh. Vnitřní kapsa na zip. Ochranný obal proti prachu.

6 199 Kč
Zobrazeno 1 – 40 z 137 položek

Top

Informace o nás