Využijte 10% SLEVU na nákup od 01.12. - 31.12.2018.
*** slevový kód: botteganaděluje ***
Garance DORUČENÍ DO VÁNOC pro objednávky přijaté do neděle 9. prosince.
Kabelky a tašky
Výrobce
Barva
Materiál
Cena
Doprava zdarma

Dámská velmi malá kabelka typu Crossbody FURLA. Svršek z jemně strukturované přírodní kůže černé barvy. Luxusní kabelka s propracovanou sponou. Řetízkový ramenní popruh. Zapínání pomocí spony. Jeden vnitřní oddíl.

7 850 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka přes rameno GUESS. Svršek z hladké syntetické kůže v mozaice odstínů bílé, béžové a růžové. Dvě pevné rukojeti. Dekorativní přívěsek s bambulí a logem značky. Zapínání na zip. Dva vnitřní oddíly. Tři vnitřní kapsy. Jedna vnější kapsa na zip.

3 630 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka FURLA. Svršek z jemně strukturované přírodní kůže černé barvy. Luxusní kabelka do ruky s propracovanou sponou. Dvě zakulacené rukojeti. Nastavitelný a odnímatelný ramenní popruh. Zapínání pomocí spony. Jeden vnitřní oddíl.

11 270 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka přes rameno FURLA. Svršek z přírodní kůže černé barvy. Klasický střih prostorné kabelky. Dvě pevné rukojeti. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy. Jedna vnější kapsa.

9 350 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka FURLA. Svršek z jemně strukturované přírodní kůže černé barvy. Luxusní kabelka do ruky s propracovanou sponou. Jedna pevná rukojeť. Nastavitelný a odnímatelný ramenní popruh. Zapínání pomocí spony. Jeden vnitřní oddíl.

10 100 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka FURLA. Svršek z jemně strukturované přírodní kůže červené barvy. Luxusní kabelka do ruky s propracovanou sponou. Jedna pevn rukojeť. Nastavitelný a odnímatelný ramenní popruh. Zapínání pomocí spony. Jeden vnitřní oddíl.

10 100 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka FURLA. Svršek z jemně strukturované přírodní kůže modré barvy. Klasická kabelka do ruky střední velikosti v jednoduchém designu. Dvě zakulacené rukojeti. Nastavitelný a odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na patentky. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy. Jedna prostorná vnější kapsa.

9 350 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka FURLA. Svršek z jemně strukturované přírodní kůže černé barvy. Klasická kabelka do ruky střední velikosti v jednoduchém designu. Dvě zakulacené rukojeti. Nastavitelný a odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na patentky. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy. Jedna prostorná vnější kapsa.

9 350 Kč
Doprava zdarma

Dámské psaníčko FURLA. Svršek z jemně strukturované přírodní kůže černé barvy. Stylový pouzdrový střih. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na patentky. Tři vnitřní kapsy s organizérem.

6 300 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka typu Crossbody FURLA. Svršek z jemně strukturované přírodní kůže růžové barvy. Luxusní kabelka s propracovanou sponou. Nastavitelný řetízkový ramenní popruh. Zapínání pomocí spony. Jeden vnitřní oddíl.

9 350 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka typu Crossbody FURLA. Svršek z jemně strukturované přírodní kůže černé barvy. Luxusní kabelka s propracovanou sponou. Nastavitelný řetízkový ramenní popruh. Zapínání pomocí spony. Jeden vnitřní oddíl.

9 350 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka typu Crossbody FURLA. Svršek z jemně strukturované přírodní kůže červené barvy. Luxusní kabelka s propracovanou sponou. Nastavitelný řetízkový ramenní popruh. Zapínání pomocí spony. Jeden vnitřní oddíl.

9 350 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka FURLA. Svršek z jemně strukturované přírodní kůže černé barvy. Luxusní kabelka do ruky s propracovanou sponou. Jedna pevná rukojeť. Nastavitelný a odnímatelný ramenní popruh. Zapínání pomocí spony. Jeden vnitřní oddíl.

10 100 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka FURLA. Svršek z hladké přírodní kůže černé barvy. Velmi ženský design kabelky do ruky s kontrastní aplikací. Jedna pevná rukojeť. Nastavitelný a odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na patentky. Dva vnitřní oddíly.

14 000 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka FURLA. Svršek z hladké přírodní kůže červené barvy. Velmi ženský design kabelky do ruky s kontrastní aplikací. Jedna pevná rukojeť. Nastavitelný a odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na patentky. Dva vnitřní oddíly.

14 000 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka FURLA. Svršek z hladké přírodní kůže šedé barvy. Velmi ženský design kabelky do ruky s kontrastní aplikací. Jedna pevná rukojeť. Nastavitelný a odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na patentky. Dva vnitřní oddíly.

14 000 Kč
Doprava zdarma

Dámské psaníčko FURLA. Svršek z jemně strukturované přírodní kůže stříbrné barvy. Stylový pouzdrový střih v metalickém luxusním designu. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na patentky. Tři vnitřní kapsy s organizérem.

6 620 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka typu Crossbody FURLA. Svršek z jemně strukturované přírodní kůže růžové barvy. Luxusní kabelka s propracovanou sponou. Nastavitelný řetízkový ramenní popruh. Zapínání pomocí spony. Jeden vnitřní oddíl. Jedna vnější kapsa.

10 100 Kč
Doprava zdarma

Dámská velmi velká oboustranná kabelka typu Shopper GUESS 2v1. Svršek z hladké syntetické kůže bílé barvy. Výrazný vlís s logem značky lemovaný metalickými elementy. Druhá varianta v černé. Dvě pevné rukojeti. Zapínání pomocí utahovací tkaničky. Vnitřní odnímatelná taška na zip v odstínu tmavě béžové. Jeden vnitřní oddíl.

3 570 Kč
Doprava zdarma

Dámská velmi velká oboustranná kabelka typu Shopper GUESS 2v1. Svršek z jemně strukturované syntetické kůže smetanově bílé barvy. Druhá varianta v béžové. Dvě pevné rukojeti. Zapínání pomocí utahovací tkaničky. Vnitřní odnímatelná taška na zip. Jeden vnitřní oddíl.

3 570 Kč
Doprava zdarma

Dámská velmi velká oboustranná kabelka typu Shopper GUESS 2v1. Svršek z jemně strukturované syntetické kůže béžové barvy. Druhá varianta v tmavě hnědé. Dvě pevné rukojeti. Zapínání pomocí utahovací tkaničky. Vnitřní odnímatelná taška na zip. Jeden vnitřní oddíl.

3 570 Kč
Doprava zdarma

Dámská velmi velká oboustranná kabelka typu Shopper GUESS 2v1. Svršek z hladké syntetické kůže červené barvy. Hravý design kabelky v károvaném vzoru s kontrastními nášivkami. Druhá varianta v klasické černé. Dvě pevné rukojeti. Zapínání pomocí utahovací tkaničky. Vnitřní odnímatelná taška na zip. Jeden vnitřní oddíl.

3 570 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka GUESS. Svršek z hladké syntetické kůže kombinace černé a bílé barvy. Hravý kostkovaný vzor materiálu. Aplikace kontrastních nášivek a štrasových dekorací. Dvě pevné rukojeti. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na patentky. Dva vnitřní oddíly. Tři vnitřní kapsy.

3 630 Kč
Doprava zdarma

Dámská velmi velká kabelka přes rameno GUESS. Svršek ze syntetické kůže béžové barvy. Hravý pytlovitý střih. Zapínání na patentky. Jedna pevná rukojeť. Odnímatelný široký ramenní popruh. Dekorativní přívěsek s logem značky. Dva vnitřní oddíly. Jedna vnitřní kapsa.

3 790 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka přes rameno GUESS. Svršek z hladké syntetické kůže bílé barvy. Nadčasový vzor hadí kůže. Sportovní půlkruhový střih. Dekorativní střapec na jezdci zipu. Jedna pevná rukojeť. Dekorativní spona. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl. Jedna vnější kapsa.

3 890 Kč
Doprava zdarma

Dámská středně velká kabelka přes rameno GUESS. Svršek z hladké syntetické kůže červené barvy. Elegantní symetrické prošívání materiálu. Aplikace metalických elementů a perliček. Kombinovaný řetízkový ramenní popruh. Dekorativní logo na přední klopě. Zapínání na patentky. Jeden vnitřní oddíl.

3 630 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka GUESS. Svršek z hladké syntetické kůže bílé barvy. Klopa z broušené kůže v kontrastní černé. Výrazná aplikace loga značky. Jedna pevná rukojeť. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Zapínání na patentky. Jeden vnitřní oddíl.

3 790 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka typu Shopper GUESS. Svršek z hladké syntetické kůže růžové barvy. Dvě jemné rukojeti. Dekorativní přívěsek s logem značky. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl. Dvě vnitřní kapsy. Jedna vnější kapsa.

3 890 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka GUESS. Svršek z hladké syntetické kůže béžové barvy s metalickým efektem. Dvě pevné rukojeti. Velmi výrazný řetízkový přívěsek s logem značky. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy. Jedna vnější kapsa na zip.

3 630 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka typu Crossbody MICHAEL KORS. Svršek z hladké přírodní kůže modré barvy. Pouzdrový střih malé kabelky s výraznou sponou. Nastavitelný a odnímatelný ramenní popruh v kontrastním odstínu. Dva vnitřní oddíly. Jedna vnější kapsa.

9 720 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka MICHAEL KORS. Svršek z jemně strukturované přírodní kůže v odstínu bordó. Rafinovaný design prostrorné kabelky přes rameno. Zapínání na patentky. Dvě pevné nastavitelné rukojeti. Dva vnitřní oddíly. Jedna vnitřní kapsa.

9 720 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka MICHAEL KORS. Svršek z jemně strukturované přírodní kůže hnědé barvy. Minimalistický střih prostrorné kabelky přes rameno. Zapínání na patentky. Dvě pevné rukojeti. Jedna vnitřní kapsa. Jedna vnější kapsa.

7 050 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh MICHAEL KORS. Svršek z textilního sametového materiálu v odstínu bordó. Kontrastní kožené detaily na jezdcích zipů a rukojeti. Zapínání na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna pevná rukojeť. Tři vnitřní kapsy. Jedna vnější kapsa.

5 020 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka MICHAEL KORS. Svršek z jemně strukturované přírodní kůže černé barvy. Svršek z přírodní kůže černé barvy a textilního sametového materiálu trojkombinace barev. Zapínání pomocí propracované spony. Jedna pevná rukojeť. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Dvě vnitřní kapsy. Jedna vnější kapsa.

10 310 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka typu Crossbody MICHAEL KORS. Svršek z hladké přírodní kůže černé barvy. Pouzdrový střih malé kabelky s výraznou sponou. Nastavitelný a odnímatelný ramenní popruh v kontrastním odstínu. Dva vnitřní oddíly. Jedna vnější kapsa.

9 720 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka typu Crossbody MICHAEL KORS. Svršek z hladké přírodní kůže červené barvy. Pouzdrový střih malé kabelky s výraznou sponou. Nastavitelný a odnímatelný ramenní popruh v kontrastním odstínu. Dva vnitřní oddíly. Jedna vnější kapsa.

9 720 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka MICHAEL KORS. Svršek z hladké přírodní kůže černé barvy. Dekorativní přívěsek. Zapínání na patentky. Dvě zakulacené rukojeti. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Čtyři vnitřní kapsy. Jedna vnější kapsa.

10 850 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká aktovka MICHAEL KORS. Svršek z hladké přírodní kůže černé barvy. Klasický střih prostorné dámské kabelky s jednou rukojetí. Zapínání pomocí propracované spony. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy. Jedna vnější kapsa.

10 310 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká aktovka MICHAEL KORS. Svršek z hladké přírodní kůže bílé barvy. Klasický střih prostorné dámské kabelky s jednou rukojetí. Zapínání pomocí propracované spony. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy. Jedna vnější kapsa.

10 310 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká aktovka MICHAEL KORS. Svršek z hladké přírodní kůže v odstínu bordó. Klasický střih prostorné dámské kabelky s jednou rukojetí. Zapínání pomocí propracované spony. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy. Jedna vnější kapsa.

10 310 Kč
Doprava zdarma

Dámská velmi velká kabelka typu Shopper MICHAEL KORS. Svršek z hladké přírodní kůže černé barvy. Zapínání na patentky. Dvě pevné rukojeti. Tři vnitřní kapsy. Jedna vnější kapsa.

7 690 Kč
Doprava zdarma

Dámská velmi velká kabelka typu Shopper MICHAEL KORS. Svršek z hladké přírodní kůže modré barvy. Zapínání na patentky. Dvě pevné rukojeti. Tři vnitřní kapsy. Jedna vnější kapsa.

7 690 Kč
Zobrazeno 1 - 42 z 915

Top