Luxusní italské kabelky kvalitních značek

Itálie – teplo – móda a hlavně perfektní kožené kabelky nejvyšší kvality. Vítejte na místě, kde najde dokonalou kabelku každá z vás DÁMY! Valentino, Armani, Pierre Cardin… to jsou zvučná jména, jež ráda slyší každá z těch, které milují luxusní kožené kabelky. Nenechte se přemlouvat, vždy je důvod si udě...

Luxusní italské kabelky kvalitních značek

Itálie – teplo – móda a hlavně perfektní kožené kabelky nejvyšší kvality. Vítejte na místě, kde najde dokonalou kabelku každá z vás DÁMY! Valentino, Armani, Pierre Cardin… to jsou zvučná jména, jež ráda slyší každá z těch, které milují luxusní kožené kabelky. Nenechte se přemlouvat, vždy je důvod si udělat radost. A tady ji můžete mít klidně několikanásobnou… A jak je to možné? Naše ceny se drží nízko vzhledem ke kvalitě, kterou nabízíme. Nebojte se investovat do luxusní kožené kabelky, která vydrží několik let. Stačí jeden základní kousek a váš outfit se stává dokonalým…a tohle umí kabelka!

Barevné kabelky pro každou z nás

Černá kožená kabelka, to je MUST HAVE kousek, do každého šatníku. A je jedno, zda je vám 15 nebo 50. Taková kabelka si najde vždy místo… Hodí se téměř ke každému kousku v botníku i šatníku. No ale tím nekončíme. Základní černá barva je jen začátek. Barev se nebojíme, proto je nabídka mnohem pestřejší. Aby každá dáma našla přesně takovou luxusní italskou koženou kabelku, kterou právě teď potřebuje. Přesný odstín, tvar, velikost…. dokonale padnoucí kousek. A hlavně to vaše místo, kam si můžete ukrýt všechny radosti i tajnosti. Nahlédněte do naší nabídky, je opravdu široká!

Na velikosti záleží…

Kabelky! Samozřejmě! Jinou kabelku využije maminka, jinou zaměstnaná žena, která potřebuje mít notebook vždy u sebe. Stejně tak malé nákupy, papíry nebo prostě jen mobilní telefon a klíče. To vše se mění s každou ženou – každá z nás má jiné požadavky, a proto je jasné, že velikost kabelky hraje důležitou roli. Prohlédněte si celou naši nabídku luxusních kožených kabelek. Na každou z vás čeká právě ta jedna pravá kabelka, která bude přesně sloužit vašim potřebám. A je jedno, co v ní nosíte, hlavní je, že tam máte vše potřebné!

Zobrazit

Kabelky a tašky 

Počet produktů: 624

na stránku
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní hladké kůže výrazné červené barvy. Neotřelý pytlovitý střih kabelky se stahovací šňůrkou. Pevný ramenní popruh. Jeden vnitřní oddíl. Vnitřní kapsa na zip.

4 099 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní hladké kůže bílé barvy. Neotřelý pytlovitý střih kabelky se stahovací šňůrkou. Pevný ramenní popruh. Jeden vnitřní oddíl. Vnitřní kapsa na zip.

4 099 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká luxusní kabelka CAVALLI CLASS z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní kůže kombinace barev odstínů hnědé a červené Propracovaný design v imitaci hadí kůže. Originální dvojitá rukojeť s výraznými sponami. Zapínání na zip. Odnímatelný ramenní popruh. Jeden vnitřní oddíl. Dvě vnitřní kapsy- jedna na zip.

9 999 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka VERSACE JEANS z kolekce jaro/ léto. Svršek ze strukturované syntetické kůže tmavě šedé barvy. Originální geometrický vzor s nápisem jména značky. Jedna rukojeť. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl. Vnější prostorná kapsa. Dvě vnitřní kapsy- jedna na zip.

5 399 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka VERSACE JEANS z kolekce jaro/ léto. Svršek ze strukturované syntetické kůže červené barvy. Originální geometrický vzor s nápisem jména značky. Jedna rukojeť. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl. Vnější prostorná kapsa. Dvě vnitřní kapsy- jedna na zip.

5 399 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh typu Crossbody LA MARTINA z kolekce podzim/ zima. Svršek z kombinace odolného nylonu hnědé barvy a přírodní kůže v kontrastní černé. Zapínání na magnetky. Stahovací šňůrka. Odnímatelný ramenní popruh z kovového řetízku. Vnější postranní kapsa na zip. Vnitřní kapsa na zip.

3 799 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka CAVALLI CLASS z kolekce podzim/ zima. Svršek z kombinace syntetické a přírodní kůže béžové a růžové barvy. Originální proplétaný vzor v kontrastu hladké a broušené úpravy. Jedna rukojeť. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl. Dvě vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

7 399 Kč
Doprava zdarma

Dámská luxusní kabelka CAVALLI CLASS z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké přírodní kůže tmavé béžové barvy s detaily v kontrastní černé. Nadčasový elegantní střih. Zapínání na zip. Dvě pevné rukojeti. Jeden vnitřní oddíl. Dvě vnitřní kapsy- jedna na zip.

7 399 Kč
Doprava zdarma

Unisexový kufr SPARCO z kolekce jaro/ léto. Velikost L. Svršek potažen vysoce odolnou polykarbonátovou fólií. Potisk ve vzoru uhlíkového vlákna. Protiblokovací systém ABS. Kombinační zámek. Kontrastní podšívka z omyvatelného polyesteru. Kompresní popruhy. Teleskopická rukojeť. 4 kolečka.

3 499 Kč
Doprava zdarma

Dámská velmi velká kabelka typu Shopper MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké přírodní kůže hnědé barvy s kontrastní podšívkou. Dvě jemné rukojeti. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl. Vnitřní kapsa na zip.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské velké psaníčko MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní kůže tmavě hnědé barvy v lakované úpravě. Nadčasový design v imitaci krokodýlí kůže. Jeden vnitřní oddíl. Vnitřní kapsa na zip.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské velké psaníčko MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké přírodní kůže světlé béžové barvy. Extravagantní střih klasické dámské kabelky. Jeden vnitřní oddíl. Vnitřní kapsa na zip.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámská velmi velká kabelka typu Shopper MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké přírodní kůže bílé barvy s kontrastními švy. Dvě rukojeti. Jeden vnitřní oddíl. Odnímatelná taštička na zip (21 x 14 cm)

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámská velmi velká kabelka typu Shopper MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké přírodní kůže černé barvy s kontrastními švy. Dvě rukojeti. Jeden vnitřní oddíl. Odnímatelná taštička na zip (21 x 14 cm)

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámská velmi velká kabelka typu Shopper MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké přírodní kůže červené barvy s kontrastními švy. Dvě rukojeti. Jeden vnitřní oddíl. Odnímatelná taštička na zip (21 x 14 cm)

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámská velmi velká kabelka typu Shopper MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké velmi odolné safiánové kůže bílé barvy s kontrastními švy. Dvě rukojeti. Jeden vnitřní oddíl. Odnímatelná taštička na zip (21 x 14 cm)

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámská velmi velká kabelka typu Shopper MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké velmi odolné safiánové kůže červené barvy s kontrastními švy. Dvě rukojeti. Jeden vnitřní oddíl. Odnímatelná taštička na zip (21 x 14 cm)

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka typu Shopper MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké přírodní kůže bílé barvy s kontrastními švy. Dvě rukojeti. Jeden vnitřní oddíl. Odnímatelná taštička na zip (21 x 14 cm).

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka typu Shopper MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké přírodní kůže černé barvy s kontrastními švy. Dvě rukojeti. Jeden vnitřní oddíl. Odnímatelná taštička na zip (21 x 14 cm).

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka typu Shopper MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké přírodní kůže červené barvy s kontrastními švy. Dvě rukojeti. Jeden vnitřní oddíl. Odnímatelná taštička na zip (21 x 14 cm).

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka typu Shopper MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké zvlášť jemné přírodní kůže Saffiano červené barvy s kontrastními švy. Dvě rukojeti. Jeden vnitřní oddíl. Odnímatelná taštička na zip (21 x 14 cm).

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka typu Shopper MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké zvlášť jemné přírodní kůže Saffiano růžové barvy s kontrastními švy. Dvě rukojeti. Jeden vnitřní oddíl. Odnímatelná taštička na zip (21 x 14 cm).

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka typu Shopper MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké velmi odolné safiánové kůže černé barvy s kontrastními švy. Dvě rukojeti. Jeden vnitřní oddíl. Odnímatelná taštička na zip (21 x 14 cm).

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka typu Shopper MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké velmi odolné safiánové kůže bílé barvy s kontrastními švy. Dvě rukojeti. Jeden vnitřní oddíl. Odnímatelná taštička na zip (21 x 14 cm).

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka typu Shopper CAVALLI CLASS z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké syntetické kůže zelené barvy s kontrastním detailem v leopardím vzoru. Aplikace kovových elementů ve zlatém provedení. Zapínání na zip. Dvě rukojeti. Odnímatelný ramenní popruh. Jeden vnitřní oddíl. Dvě vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

5 899 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká luxusní kabelka CAVALLI CLASS z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké přírodní kůže béžové barvy. Originální proplétaný vzor. Jedna rukojeť. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl. Dvě vnitřní kapsy- jedna na zip.

9 999 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká luxusní kabelka CAVALLI CLASS z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké přírodní kůže bílé barvy. Originální proplétaný vzor. Jedna rukojeť. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl. Dvě vnitřní kapsy- jedna na zip.

9 999 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá luxusní kabelka typu Crossbody CAVALLI CLASS z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké přírodní kůže béžové barvy. Originální proplétaný vzor. Výrazná aplikace třásní v etno stylu. Kombinovaný ramenní popruh s aplikací kovového řetízku. Zapínání na magnetky. Vnitřní kapsa na zip.

6 499 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá luxusní kabelka typu Crossbody CAVALLI CLASS z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké přírodní kůže bílé barvy. Originální proplétaný vzor. Výrazná aplikace třásní v etno stylu. Kombinovaný ramenní popruh s aplikací kovového řetízku. Zapínání na magnetky. Vnitřní kapsa na zip.

6 499 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka CAVALLI CLASS z kolekce jaro/ léto. Svršek ze syntetické kůže kombinace růžové a béžové barvy s detailem v imitaci leopardí srsti. Hravé použití stahovací tkaničky. Elegantní kovové elementy. Zapínání na zip. Kombinovaná rukojeť s aplikací kovového řetízku. Vnitřní kapsa na zip. Ochranný obal proti prachu.

4 899 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka CAVALLI CLASS z kolekce jaro/ léto. Svršek z eko kůže kombinace bílé a světle modré barvy s detailem v imitaci leopardí srsti. Hravé použití stahovací tkaničky. Elegantní kovové elementy. Zapínání na zip. Kombinovaná rukojeť s aplikací kovového řetízku. Vnitřní kapsa na zip. Ochranný obal proti prachu.

4 899 Kč
Doprava zdarma

Dámská luxusní kabelka CAVALLI CLASS z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní strukturované kůže kombinace bílé a oranžové barvy. Nadčasový vzor imitace hadí kůže. Nádherný přívešek s charakteristickým hadím motivem. Dvě pevné rukojeti. Zapínání na zip. Odnímatelný ramenní popruh. Jedna vnitřní kapsa na zip a další našitá kapsička. Dvě vnější...

7 399 Kč
Doprava zdarma

Dámská luxusní kabelka CAVALLI CLASS z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní strukturované kůže kombinace bílé a žluté barvy. Nadčasový vzor imitace hadí kůže. Nádherný přívešek s charakteristickým hadím motivem. Dvě pevné rukojeti. Zapínání na zip. Odnímatelný ramenní popruh. Jedna vnitřní kapsa na zip a další našitá kapsička. Dvě vnější kapsy....

7 399 Kč
Doprava zdarma

Dámská luxusní kabelka typu Crossbody CAVALLI CLASS z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní strukturované kůže kombinace bílé a tyrkysově zelené barvy. Nadčasový vzor imitace hadí kůže. Nádherný přívešek s charakteristickým hadím motivem. Zapínání na magnetky. Trendy ramenní popruh s aplikací kovového řetězu. Dva vnitřní oddíly. Ochranný obal proti...

7 399 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka VERSACE JEANS z kolekce jaro/ léto. Svršek ze syntetické hladké kůže černé barvy s aplikací perforování. Dekorativní kovový rětěz s výrazným kulatým elementem. Zapínání pomocí kovového cvočku. Trendy kombinovaný ramenní popruh. Originální design.

5 299 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka LA MARTINA z kolekce podzim/ zima. Svršek z odolného nylonu v odstínu bordó. Kontrastní lemování v černé. Zapínání na zip. Jedna pevná rukojeť. Odnímatelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip.

4 099 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka LA MARTINA z kolekce podzim/ zima. Svršek ze směsi odolného nylonu a přírodní kůže v tmavé krémově hnědé barvě. Sofistikovaný střih a výjimečná kombinace materiálů. Jedna pevná rukojeť. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip.

4 099 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka LA MARTINA z kolekce podzim/ zima. Svršek ze směsi odolného nylonu a přírodní kůže v tmavě šedé barvě. Sofistikovaný střih a výjimečná kombinace materiálů. Jedna pevná rukojeť. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip.

4 099 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka LA MARTINA z kolekce podzim/ zima. Svršek z odolného nylonu v odstínu přírodní hnědé. Kontrastní lemování v černé. Zapínání na zip. Jedna pevná rukojeť. Odnímatelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip.

4 099 Kč
Doprava zdarma

Dámská luxusní kabelka LA MARTINA z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké přírodní kůže tmavě hnědé barvy. Kontrastní nášivka s logem značky v přední části kabelky. Zapínání na magnetky. Jedna pevná dvojitá rukojeť. Odnímatelný ramenní popruh. Vnitřní kapsa na zip a další kapsy. Ochranný obal proti prachu.

10 299 Kč
Zobrazeno 1 – 40 z 624 položek

Top

Informace o nás