Doprava zdarma

Dámská malá kabelka VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže výrazné růžové barvy v lakované úpravě. Luxusní design s elegantním geometrickým prošíváním. Typický vlís loga značky v přední části kabelky. Zapínání na zip. Odnímatelný ramenní popruh z trendy kovového řetízku. Jeden vnitřní oddíl s organizérem.

2 999 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy v lakované úpravě. Luxusní design s elegantním geometrickým prošíváním. Typický vlís loga značky v přední části kabelky. Zapínání na zip. Odnímatelný ramenní popruh z trendy kovového řetízku. Jeden vnitřní oddíl s organizérem.

2 999 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže béžové barvy. Elegantní geometrické prošívání. Zapínání na zip. Odnímatelný ramenní popruh z trendy kovového řetízku. Organizér kreditních karet a dokumentů. Kapsa na drobné mince.

3 099 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Velmi elegantní minimalistický střih. Kontrastní rukojeť a utahovací tkanička v harmonické hnědé. Odnímatelná vnitřní kapsa. Jedna pevná rukojeť. Jeden vnitřní oddíl.

2 799 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže bílé barvy. Velmi elegantní minimalistický střih. Kontrastní rukojeť a utahovací tkanička v harmonické hnědé. Odnímatelná vnitřní kapsa. Jedna pevná rukojeť. Jeden vnitřní oddíl.

2 799 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka typu Crossbody BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek ze strukturovaného syntetického materiálu černé barvy. Jednoduchý střih ve tvaru půlměsíce. Nastavitelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

2 699 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka typu Crossbody BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek ze strukturovaného syntetického materiálu pudrově růžové barvy. Jednoduchý střih ve tvaru půlměsíce. Nastavitelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

2 699 Kč
Doprava zdarma

Dámská velmi velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže béžové barvy. Nápaditá kombinace kůže a imitace tištěného textilu. Výrazné logo ve formě kovové aplikace. Odnímatelný ramenní popruh. Jedna rukojeť v metalické zlaté. Zapínání na patentky. Dva vnitřní oddíly. Tři vnitřní kapsy.

2 799 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže béžové barvy. Nápaditá kombinace kůže a imitace džínoviny s potiskem. Výrazné logo ve formě kovové aplikace. Odnímatelný ramenní popruh. Dvě zakulacené rukojeti v metalické zlaté. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy. Jedna vnější kapsa.

2 799 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže bílé barvy. Nápaditá kombinace kůže a imitace džínoviny s potiskem. Kontrastní detaily v odstínech béžové. Výrazné logo ve formě kovové aplikace. Jedna pevná rukojeť. Zapínání na patentky. Tři vnitřní oddíly. Čtyři vnitřní kapsy.

2 799 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek ze strukturované syntetické kůže pudrově růžové barvy. Elegantní minimalistický design s hravou aplikací symbolických kovových elementů. Zapínání na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna pevná rukojeť. Dva vnitřní oddíly. Tři vnitřní kapsy. Jedna vnější kapsa na patentky.

3 099 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z polyuretanu černé barvy s exkluzivní aplikací štrasových kamenů a kovových elementů v elegantní zlaté. Luxusní design ve stylu vintage. Dvě jemné rukojeti proplétané kovovým rětízkem. Zapínání na zip. Tři vnitřní oddíly. Tři vnitřní kapsy.

3 699 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladkého odolného polyesteru černé barvy. Elegantní design ve vintage stylu s aplikací štrasových kamenů a kontrastních zlatých elementů. Zapínání na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Jedna pevná rukojeť. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy. Tři vnější kapsy- jedna na zip.

3 599 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Výrazné gravírování v podobě loga značky. Dvě zakulacené rukojeti. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

2 999 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže hnědé barvy. Výrazné gravírování v podobě loga značky. Dvě zakulacené rukojeti. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

2 999 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže smetanově bílé barvy. Výrazné gravírování v podobě loga značky. Dvě zakulacené rukojeti. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

2 999 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka typu Shopper BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Výrazné logo ve formě kovové aplikace. Dekorativní kontrastní přívěšek. Dvě zakulacené rukojeti v lakované úpravě. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

3 099 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka typu Shopper BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže hnědé barvy. Výrazné logo ve formě kovové aplikace. Dekorativní kontrastní přívěšek. Dvě zakulacené rukojeti v lakované úpravě. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

3 099 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka typu Shopper BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže růžové barvy. Výrazné logo ve formě kovové aplikace. Dekorativní kontrastní přívěšek. Dvě zakulacené rukojeti v lakované úpravě. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

3 099 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka typu Shopper BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže modré barvy. Výrazné logo ve formě kovové aplikace. Dekorativní kontrastní přívěšek. Dvě zakulacené rukojeti v lakované úpravě. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

3 099 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže hnědé barvy. Výrazné logo ve formě kovové aplikace. Dekorativní kontrastní přívěšek. Dvě zakulacené rukojeti v lakované úpravě. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

3 099 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže starorůžové barvy. Výrazné logo ve formě kovové aplikace. Dekorativní kontrastní přívěšek. Dvě zakulacené rukojeti v lakované úpravě. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

3 099 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže pastelově modré barvy. Výrazné logo ve formě kovové aplikace. Dekorativní kontrastní přívěšek. Dvě zakulacené rukojeti v lakované úpravě. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

3 099 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže přírodní hnědé barvy. Elegantní model v tradičním střihu s precizním prošíváním. Dvě zakulacené rukojeti s dekorativními sponami. Zapínání na zip. Odnímatelný ramenní popruh. Výrazné logo. Dva vnitřní oddíly. Dvě vnitřní kapsy.

3 099 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže červené barvy. Elegantní model v tradičním střihu s kontrastním prošíváním. Dvě zakulacené rukojeti s dekorativními sponami. Zapínání na zip. Odnímatelný ramenní popruh. Výrazné logo. Dva vnitřní oddíly. Dvě vnitřní kapsy.

3 099 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže tmavě modré barvy. Elegantní model v tradičním střihu s precizním prošíváním. Dvě zakulacené rukojeti s dekorativními sponami. Zapínání na zip. Odnímatelný ramenní popruh. Výrazné logo. Dva vnitřní oddíly. Dvě vnitřní kapsy.

3 099 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže tmavě modré barvy. Velmi elegantní minimalistický střih. Kontrastní rukojeť a utahovací tkanička v harmonické hnědé. Odnímatelná vnitřní kapsa. Jedna pevná rukojeť. Jeden vnitřní oddíl.

2 799 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek ze strukturované syntetické kůže bílé barvy. Hravý design s aplikací proplétané tkaničky. Kontrastní lemování v odstínu růžové. Výrazné logo. Odnímatelný ramenní popruh. Zápěstní poutko. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

2 499 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek ze strukturované syntetické kůže tmavě modré barvy. Hravý design s aplikací proplétané tkaničky. Výrazné logo. Odnímatelný ramenní popruh. Zápěstní poutko. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

2 499 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka typu Crossbody BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetického materiálu černé barvy. Nápaditý design v originálním geometrickém vzoru. Výrazná kovová aplikace se jménem značky. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Zapínání na patentky. Tři vnitřní oddíly. Dvě vnitřní kapsy.

2 699 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka typu Crossbody BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetického materiálu kombinace černé a bílé barvy. Nápaditý design v originálním geometrickém vzoru. Výrazná kovová aplikace se jménem značky. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Zapínání na patentky. Tři vnitřní oddíly. Dvě vnitřní kapsy.

2 699 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka typu Crossbody BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetického materiálu kombinace černé a béžové barvy. Nápaditý design v originálním geometrickém vzoru. Výrazná kovová aplikace se jménem značky. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Zapínání na patentky. Tři vnitřní oddíly. Dvě vnitřní kapsy.

2 699 Kč

Dámské psaníčko BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetického materiálu černé barvy. Nápaditý design v originálním geometrickém vzoru. Výrazná kovová aplikace se jménem značky. Jeden vnitřní oddíl. Jedna vnitřní kapsa. Zápěstní poutko. Kontrastní lemování. Zapínání na zip.

1 699 Kč

Dámské psaníčko BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetického materiálu kombinace černé a bílé barvy. Nápaditý design v originálním geometrickém vzoru. Výrazná kovová aplikace se jménem značky. Jeden vnitřní oddíl. Jedna vnitřní kapsa. Zápěstní poutko. Kontrastní lemování. Zapínání na zip.

1 699 Kč

Dámské psaníčko BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetického materiálu kombinace černé a béžové barvy. Nápaditý design v originálním geometrickém vzoru. Výrazná kovová aplikace se jménem značky. Jeden vnitřní oddíl. Jedna vnitřní kapsa. Zápěstní poutko. Kontrastní lemování. Zapínání na zip.

1 699 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka typu Crossbody BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek ze strukturovaného syntetického materiálu bílé barvy v odstínu slonová kost. Jednoduchý střih ve tvaru půlměsíce. Nastavitelný ramenní popruh v kontrastní zlaté. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

2 699 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka typu Crossbody BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek ze strukturovaného syntetického materiálu černé barvy. Výrazná kovová aplikace se jménem značky. Nastavitelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Dva vnitřní oddíly.

2 699 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka typu Crossbody BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek ze strukturovaného syntetického materiálu bílé barvy v odstínu slonová kost. Výrazná kovová aplikace se jménem značky. Nastavitelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Dva vnitřní oddíly.

2 699 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka typu Crossbody BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek ze strukturovaného syntetického materiálu pudrově růžové barvy. Výrazná kovová aplikace se jménem značky. Nastavitelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Dva vnitřní oddíly.

2 699 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka typu Crossbody BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek ze strukturovaného syntetického materiálu hnědé barvy. Výrazná kovová aplikace se jménem značky. Nastavitelný ramenní popruh v kontrastním odstínu. Zapínání na zip. Dva vnitřní oddíly.

2 699 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy s detailem v kontrastní bílé. Nápaditá kombinace kůže a imitace tištěného textilu. Výrazné logo ve formě kovové aplikace. Odnímatelný ramenní popruh. Dvě zakulacené rukojeti. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

2 799 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže béžové barvy s detailem v metalické zlaté. Nápaditá kombinace kůže a imitace tištěného textilu. Výrazné logo ve formě kovové aplikace. Odnímatelný ramenní popruh. Dvě zakulacené rukojeti v kontrastní bílé. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy.

2 799 Kč
Zobrazeno 1 - 42 z 643

Top