Doplňky
Výrobce
Barva
Materiál
Cena
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka LOVE MOSCHINO z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Sofistikovaný design s hravými nášivkami a kontrastní kožešinkou. Výrazná kovová aplikace se jménem značky. Zapínání na zip. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsička na drobné mince.

2 560 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka LOVE MOSCHINO z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže červené barvy. Sofistikovaný design s hravými nášivkami a kontrastní kožešinkou. Výrazná kovová aplikace se jménem značky. Zapínání na zip. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsička na drobné mince.

2 560 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka LOVE MOSCHINO z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže modré barvy. Sofistikovaný design s hravými nášivkami a kontrastní kožešinkou. Výrazná kovová aplikace se jménem značky. Zapínání na zip. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsička na drobné mince.

2 560 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka LOVE MOSCHINO z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže zelené barvy. Sofistikovaný design s hravými nášivkami a kontrastní kožešinkou. Výrazná kovová aplikace se jménem značky. Zapínání na zip. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsička na drobné mince.

2 560 Kč
Doprava zdarma

Dámská peněženka LOVE MOSCHINO z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Sofistikovaný design s hravými nášivkami a kontrastní kožešinkou. Výrazná kovová aplikace se jménem značky. Odnímatelný ramenní popruh z kovového řetízku. Zapínání na patentky. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsička na drobné mince.

3 040 Kč
Doprava zdarma

Dámská peněženka LOVE MOSCHINO z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže červené barvy. Sofistikovaný design s hravými nášivkami a kontrastní kožešinkou. Výrazná kovová aplikace se jménem značky. Odnímatelný ramenní popruh z kovového řetízku. Zapínání na patentky. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsička na drobné mince.

3 040 Kč
Doprava zdarma

Dámská peněženka LOVE MOSCHINO z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže modré barvy. Sofistikovaný design s hravými nášivkami a kontrastní kožešinkou. Výrazná kovová aplikace se jménem značky. Odnímatelný ramenní popruh z kovového řetízku. Zapínání na patentky. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsička na drobné mince.

3 040 Kč
Doprava zdarma

Dámská peněženka LOVE MOSCHINO z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Sofistikovaný design s hravými nášivkami a kontrastní kožešinkou. Výrazná kovová aplikace se jménem značky. Zapínání na patentky. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsička na drobné mince.

2 450 Kč
Doprava zdarma

Dámská peněženka LOVE MOSCHINO z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže červené barvy. Sofistikovaný design s hravými nášivkami a kontrastní kožešinkou. Výrazná kovová aplikace se jménem značky. Zapínání na patentky. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsička na drobné mince.

2 450 Kč
Doprava zdarma

Dámská peněženka LOVE MOSCHINO z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže modré barvy. Sofistikovaný design s hravými nášivkami a kontrastní kožešinkou. Výrazná kovová aplikace se jménem značky. Zapínání na patentky. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsička na drobné mince.

2 450 Kč
Doprava zdarma

Dámská peněženka LOVE MOSCHINO z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže zelené barvy. Sofistikovaný design s hravými nášivkami a kontrastní kožešinkou. Výrazná kovová aplikace se jménem značky. Zapínání na patentky. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsička na drobné mince.

2 450 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka LOVE MOSCHINO z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže v maskáčovém khaki vzoru. Rafinovaný design v army stylu s výraznou nášivkou jména značky. Zapínání na zip. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsička na drobné mince.

2 500 Kč
Doprava zdarma

Dámská peněženka VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže pudrově růžové barvy. Nadčasový zvířecí motiv v aplikace vzoru krokodýlí kůže. Zapínání na zip. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Kapsa na drobné mince se zapínáním na zip.

2 560 Kč
Doprava zdarma

Dámská peněženka VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Nadčasový zvířecí motiv v aplikace vzoru krokodýlí kůže. Zapínání na zip. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Kapsa na drobné mince se zapínáním na zip.

2 560 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek ze strukturované syntetické kůže bílé barvy. Typický kruhový vlís s logem značky zdobený kovovými elementy. Zapínání na zip. Organizér kreditních karet a dokumentů. Kapsa na drobné mince.

2 290 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek ze strukturované syntetické kůže růžové barvy. Typický kruhový vlís s logem značky zdobený kovovými elementy. Zapínání na zip. Organizér kreditních karet a dokumentů. Kapsa na drobné mince.

2 290 Kč
Doprava zdarma

Dámská peněženka VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek ze strukturované syntetické kůže béžové barvy. Sofistikovaný design. Typický kovový element v přední části kabelky. Zapínání na zip. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Vnitřní oddíl na drobné mince se zapínáním na zip.

2 290 Kč

Dámská velká peněženka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Minimalistický design s výrazným vlísem loga značky. Zapínání na zip. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsa na drobné mince.

1 910 Kč

Dámská velká peněženka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže hnědé barvy. Minimalistický design s výrazným vlísem loga značky. Zapínání na zip. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsa na drobné mince.

1 910 Kč

Dámská velká peněženka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže krémově bílé barvy. Minimalistický design s výrazným vlísem loga značky. Zapínání na zip. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsa na drobné mince.

1 910 Kč

Dámská velká peněženka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže bílé barvy. Luxusní design kombinace barev. Výrazný kovový element s logem značky. Zapínání na zip. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsa na drobné mince.

1 910 Kč

Dámská velká peněženka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže modré barvy. Luxusní design trojkombinace barev v námořnickém stylu. Výrazný kovový element s logem značky. Zapínání na zip. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsa na drobné mince.

1 910 Kč

Dámská velká peněženka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek ze strukturovaného syntetického materiálu černé barvy. Výrazná kovová aplikace se jménem značky. Zapínání na zip. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsa na drobné mince.

1 910 Kč

Dámská velká peněženka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek ze strukturovaného syntetického materiálu pudrově růžové barvy. Výrazná kovová aplikace se jménem značky. Zapínání na zip. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsa na drobné mince.

1 910 Kč

Dámská velká peněženka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické kůže béžové barvy. Tištěný vzor v imitaci džínoviny. Kontrastní lemování. Výrazná kovová aplikace se jménem značky. Zapínání na zip. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsička na drobné mince.

1 910 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže červené barvy. Luxusní design s výraznou sponou. Rafinovaný střih s kontrastními prvky. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsa na drobné mince.

2 130 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže pastelově růžové barvy. Luxusní design s výraznou sponou. Rafinovaný střih s kontrastními prvky. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsa na drobné mince.

2 130 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže oříškově hnědé barvy. Luxusní design s výraznou sponou a drobnými kovovými elementy. Rafinovaný střih s dekorativními prvky. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsa na drobné mince.

2 130 Kč

Dámská velká peněženka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické kůže kombinace černé a béžové barvy. Nápaditý design v originálním geometrickém vzoru. Výrazná kovová aplikace se jménem značky. Zapínání na zip. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsa na drobné mince.

1 910 Kč

Dámská velká peněženka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek ze strukturovaného syntetického materiálu bílé barvy v odstínu slonová kost. Výrazná kovová aplikace se jménem značky. Zapínání na zip. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsa na drobné mince.

1 910 Kč

Dámská velká peněženka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek ze strukturovaného syntetického materiálu hnědé barvy. Výrazná kovová aplikace se jménem značky. Zapínání na zip. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsa na drobné mince.

1 910 Kč

Dámská velká peněženka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické kůže černé barvy. Tištěný vzor v imitaci džínoviny. Kontrastní lemování. Výrazná kovová aplikace se jménem značky. Zapínání na zip. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsička na drobné mince.

1 910 Kč

Dámská velká peněženka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické kůže modré barvy. Tištěný vzor v imitaci džínoviny. Kontrastní lemování. Výrazná kovová aplikace se jménem značky. Zapínání na zip. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsička na drobné mince.

1 910 Kč

Dámská velká peněženka RENATO BALESTRA z kolekce jaro/léto. Svršek ze strukturované syntetické kůže krémově bílé barvy. Luxusní design v propracovaném střihu. Zapínání na zip. Výrazný kovový element s logem značky. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsička na drobné mince.

1 110 Kč

Dámská velká peněženka RENATO BALESTRA z kolekce jaro/léto. Svršek ze strukturované syntetické kůže černé barvy. Luxusní design v propracovaném střihu. Zapínání na zip. Výrazný kovový element s logem značky. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsička na drobné mince.

1 110 Kč

Dámská peněženka RENATO BALESTRA z kolekce jaro/léto. Svršek ze strukturované syntetické kůže modré barvy. Luxusní design v propracovaném střihu. Zapínání na patentky. Výrazný kovový element s logem značky. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsička na drobné mince.

1 110 Kč

Dámská peněženka RENATO BALESTRA z kolekce jaro/léto. Svršek ze strukturované syntetické kůže černé barvy. Luxusní design v propracovaném střihu. Zapínání na patentky. Výrazný kovový element s logem značky. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsička na drobné mince.

1 110 Kč

Dámská peněženka RENATO BALESTRA z kolekce jaro/léto. Svršek z odolného syntetického materiálu modré barvy. Nápaditý geometrický vzor. Zapínání na zip. Výrazný kovový element s logem značky. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsička na drobné mince.

1 110 Kč

Dámská peněženka RENATO BALESTRA z kolekce jaro/léto. Svršek z odolného syntetického materiálu v černošedé variantě. Nápaditý geometrický vzor. Zapínání na zip. Výrazný kovový element s logem značky. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsička na drobné mince.

1 110 Kč

Dámská peněženka RENATO BALESTRA z kolekce jaro/léto. Svršek z odolného syntetického materiálu šedé barvy. Nápaditý geometrický vzor. Zapínání na patentky. Výrazný kovový element s logem značky. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsička na drobné mince.

1 110 Kč

Dámská peněženka RENATO BALESTRA z kolekce jaro/léto. Svršek z odolného syntetického materiálu v černošedé variantě. Nápaditý geometrický vzor. Zapínání na patentky. Výrazný kovový element s logem značky. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsička na drobné mince.

1 110 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka LOVE MOSCHINO z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Hravá aplikace pestrých nášivek. Zapínání na zip. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsička na drobné mince.

2 610 Kč
Zobrazeno 1 - 42 z 94

Top