Využijte 10% SLEVU na nákup od 01.12. - 31.12.2018.
*** slevový kód: botteganaděluje ***
Garance DORUČENÍ DO VÁNOC pro objednávky přijaté do neděle 9. prosince.
Doplňky
Výrobce
Barva
Cena
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka VERSACE JEANS. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Luxusní design v symetrickém kontrastním prošívání. Výrazná aplikace s iniciálami jména značky. Zapínání na zip. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Kapsa na drobné mince se zapínáním na zip.

2 660 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka VERSACE JEANS. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Luxusní design v symetrickém prošívání. Výrazná aplikace jména značky. Zapínání na zip. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Kapsa na drobné mince se zapínáním na zip.

2 500 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka VERSACE JEANS. Svršek z hladké syntetické kůže béžové barvy. Metalický efekt materiálu. Luxusní design v symetrickém prošívání. Výrazná aplikace jména značky. Zapínání na zip. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Kapsa na drobné mince se zapínáním na zip.

2 500 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka VERSACE JEANS. Svršek ze strukturované syntetické kůže zelené barvy. Nadčasový motiv krokodýlí kůže struktury materiálu. Typický kruhový element Versace. Zapínání na zip. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Kapsa na drobné mince se zapínáním na zip.

2 660 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka VERSACE JEANS. Svršek ze strukturované syntetické kůže červené barvy. Nadčasový motiv krokodýlí kůže struktury materiálu. Typický kruhový element Versace. Zapínání na zip. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Kapsa na drobné mince se zapínáním na zip.

2 660 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka VERSACE JEANS. Svršek ze strukturované syntetické kůže černé barvy. Nadčasový motiv krokodýlí kůže struktury materiálu. Typický kruhový element Versace. Zapínání na zip. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Kapsa na drobné mince se zapínáním na zip.

2 660 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka VERSACE JEANS. Svršek ze strukturované syntetické kůže bronzově hnědé barvy. Nadčasový motiv krokodýlí kůže struktury materiálu. Typický kruhový element Versace. Zapínání na zip. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Kapsa na drobné mince se zapínáním na zip.

2 660 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka VERSACE JEANS. Svršek z jemně strukturované syntetické kůže červené barvy. Výrazný vlís jména značky. Kontrastní nápis. Aplikace kovových elementů. Zapínání na zip. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Kapsa na drobné mince se zapínáním na zip.

2 500 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka VERSACE JEANS. Svršek z jemně strukturované syntetické kůže černé barvy. Výrazný vlís jména značky. Kontrastní nápis. Aplikace kovových elementů. Zapínání na zip. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Kapsa na drobné mince se zapínáním na zip.

2 500 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka VERSACE JEANS. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Rafinovaný design v propracovaném prošívání materiálu. Výrazná kovová aplikace s logem značky. Zapínání na zip. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Kapsa na drobné mince se zapínáním na zip.

2 660 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka VERSACE JEANS. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Rafinovaný design v kontrastním prošívání materiálu. Výrazná kovová aplikace s logem značky. Zapínání na zip. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Kapsa na drobné mince se zapínáním na zip.

2 660 Kč
Doprava zdarma

Dámská peněženka EMPORIO ARMANI. Svršek ze strukturované syntetické kůže hnědé barvy s metalickým nádechem. Organizér kreditních karet a dokumentů. Kapsa na drobné mince. Zapínání na zip. Charakteristický vlís loga značky.

3 490 Kč
Doprava zdarma

Dámská peněženka EMPORIO ARMANI. Svršek ze strukturované syntetické kůže červené barvy. Organizér kreditních karet a dokumentů. Kapsa na drobné mince. Zapínání na zip. Charakteristický vlís loga značky.

3 490 Kč
Doprava zdarma

Dámská peněženka EMPORIO ARMANI. Svršek ze strukturované syntetické kůže černé barvy. Organizér kreditních karet a dokumentů. Kapsa na drobné mince. Zapínání na zip. Charakteristický vlís loga značky.

3 490 Kč

Dámská velká peněženka BLU BYBLOS. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Elegantní symetrické prošívání. Výrazná metalická aplikace s logem značky. Zápěstní poutko. Zapínání na zip. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsa na drobné mince.

1 910 Kč

Dámská velká peněženka BLU BYBLOS. Svršek z hladké syntetické kůže červené barvy. Elegantní symetrické prošívání. Výrazná metalická aplikace s logem značky. Zápěstní poutko. Zapínání na zip. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsa na drobné mince.

1 910 Kč

Dámská velká peněženka BLU BYBLOS. Svršek ze strukturované syntetické kůže černé barvy. Minimalistický design s kontrastní aplikací loga značky. Zapínání na patentky. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsa na drobné mince.

1 910 Kč

Dámská velká peněženka BLU BYBLOS. Svršek ze strukturované syntetické kůže hnědé barvy. Minimalistický design s kontrastní aplikací loga značky. Zapínání na patentky. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsa na drobné mince.

1 910 Kč

Dámská velká peněženka BLU BYBLOS. Svršek ze strukturované syntetické kůže růžové barvy. Minimalistický design s kontrastní aplikací loga značky. Zapínání na patentky. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsa na drobné mince.

1 910 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka BLU BYBLOS. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Trendy design s množstvím metalických aplikací. Výrazné logo. Zapínání na zip. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsa na drobné mince.

2 400 Kč

Dámská velká peněženka BLU BYBLOS. Svršek z hladké syntetické kůže v odstínech černé barvy. Originální potisk materiálu s motivem loga značky. Výrazné logo. Zapínání na zip. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsa na drobné mince.

1 910 Kč

Dámská velká peněženka BLU BYBLOS. Svršek z hladké syntetické kůže v odstínech hnědé barvy. Originální potisk materiálu s motivem loga značky. Výrazné logo. Zapínání na zip. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsa na drobné mince.

1 910 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka BLU BYBLOS. Svršek ze strukturované syntetické kůže černé barvy. Elegantní design s kovovými odznaky s logem značky v retro stylu. Zapínání na patentky. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsa na drobné mince.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka BLU BYBLOS. Svršek ze strukturované syntetické kůže červené barvy. Elegantní design s kovovými odznaky s logem značky v retro stylu. Zapínání na patentky. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsa na drobné mince.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka VERSACE JEANS. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Luxusní design s výrazným potiskem v kontrastních odstínech. Zapínání na zip. Organizér kreditních karet a dokumentů. Kapsička na drobné mince se zapínáním na zip.

2 660 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka VERSACE JEANS. Svršek ze strukturované syntetické kůže černé barvy. Výrazná aplikace loga s drobným dekorativním elementem. Zapínání na zip. Organizér kreditních karet a dokumentů. Kapsička na drobné mince se zapínáním na zip.

2 660 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka VERSACE JEANS. Svršek ze strukturované syntetické kůže zlaté barvy. Výrazná aplikace loga s drobným dekorativním elementem. Zapínání na zip. Organizér kreditních karet a dokumentů. Kapsička na drobné mince se zapínáním na zip.

2 660 Kč
Doprava zdarma

Dámská peněženka VERSACE JEANS. Svršek ze strukturované syntetické kůže hnědé barvy. Elegantní aplikace s iniciálami značky. Zapínání na zip. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Kapsička na drobné mince se zapínáním na zip.

2 500 Kč
Doprava zdarma

Dámská peněženka VERSACE JEANS. Svršek ze strukturované syntetické kůže v odstínu bordó. Elegantní aplikace s iniciálami značky. Zapínání na zip. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Kapsička na drobné mince se zapínáním na zip.

2 500 Kč

Dámská velká peněženka LAURA BIAGIOTTI. Svršek ze syntetické kůže černé barvy. Výrazné zdobení drobnými kovovými elementy. Propracované geometrické prošívání. Zapínání na zip. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Dvě kapsy na drobné mince se zapínáním na zip.

1 210 Kč

Dámská velká peněženka LAURA BIAGIOTTI. Svršek ze syntetické kůže stříbrné barvy. Metalický efekt materiálu. Výrazné zdobení drobnými kovovými elementy. Propracované geometrické prošívání. Zapínání na zip. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Dvě kapsy na drobné mince se zapínáním na zip.

1 210 Kč

Dámská velká peněženka LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Luxusní design s vrásněním materiálu a výraznou aplikací loga značky. Zapínání na patentky. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Kapsička na drobné mince se zapínáním na zip.

1 210 Kč

Dámská peněženka LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Elegantní vlís s iniciálami značky. Propracované prošívání. Zapínání na patentky. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Vnější kapsa na drobné mince se zapínáním na zip

1 210 Kč

Dámská peněženka LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže béžové barvy. Metalický efekt materiálu. Elegantní vlís s iniciálami značky. Propracované prošívání. Zapínání na patentky. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Vnější kapsa na drobné mince se zapínáním na zip

1 210 Kč

Dámská peněženka LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže v odstínu bordó. Elegantní vlís s iniciálami značky. Propracované prošívání. Zapínání na patentky. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Vnější kapsa na drobné mince se zapínáním na zip

1 210 Kč

Dámská velká peněženka LAURA BIAGIOTTI. Svršek z jemně strukturované syntetické kůže černé barvy. Elegantní symetrické prošívání. Zapínání na zip. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Dvě kapsičky na drobné mince se zapínáním na zip

1 210 Kč

Dámská velká peněženka LAURA BIAGIOTTI. Svršek z jemně strukturované syntetické kůže stříbrné barvy. Metalický efekt materiálu. Elegantní symetrické prošívání. Zapínání na zip. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Dvě kapsičky na drobné mince se zapín

1 210 Kč

Dámská velká peněženka LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Metalický efekt materiálu. Dva vnitřní oddíly se zapínáním na zip. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Vnitřní kapsa na bankovky. Kapsička na drobné mince.

1 110 Kč

Dámská velká peněženka LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže tmavě modré barvy. Metalický efekt materiálu. Dva vnitřní oddíly se zapínáním na zip. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Vnitřní kapsa na bankovky. Kapsička na drobné mince.

1 110 Kč

Dámská velká peněženka LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže stříbrné barvy. Metalický efekt materiálu. Dva vnitřní oddíly se zapínáním na zip. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Vnitřní kapsa na bankovky. Kapsička na drobné mince.

1 110 Kč

Dámská velká peněženka LAURA BIAGIOTTI. Svršek z hladké syntetické kůže hnědé barvy. Metalický efekt materiálu. Dva vnitřní oddíly se zapínáním na zip. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Vnitřní kapsa na bankovky. Kapsička na drobné mince.

1 110 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka LOVE MOSCHINO. Svršek z hladké syntetické kůže hnědé barvy. Luxusní design se symetrickým prošíváním a kovovým popruhem. Výrazná kovová aplikace se jménem značky. Zapínání na patentky. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsička na drobné mince.

3 200 Kč
Zobrazeno 1 - 42 z 99

Top