Doplňky 

Počet produktů: 42

na stránku

Dámská sportovní peněženka LA MARTINA z kolekce podzim/ zima. Svršek ze směsi přírodní kůže, bavlny a syntetiky modré barvy. Kontrastní lemování. Zapínání na patentky. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů.

1 999 Kč

Dámská sportovní peněženka LA MARTINA z kolekce podzim/ zima. Svršek ze směsi přírodní kůže, bavlny a syntetiky tmavě modré barvy. Kontrastní lemování. Zapínání na patentky. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů.

1 899 Kč

Značka: No Limits Strojek: 3H MIYOTA 2115 Typ ciferníku: analogový - ukazatel data Sklo: vysoce odolné- minerální Vodotěsnost: 10 ATM Rozměr: 43 mm

1 199 Kč

Značka: No Limits Strojek: 3H MIYOTA 2115 Typ ciferníku: analogový - ukazatel data Sklo: vysoce odolné- minerální Vodotěsnost: 10 ATM Rozměr: 43 mm

1 199 Kč

Dámská peněženka GATTINONI z kolekce podzim/ zima. Svršek ze strukturované syntetické kůže odstínu bordó s metalickým efektem. Ozdobný zlatý pásek s kovovou sponou. Zapínání na patentky. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Vnější oddíl na drobné mince se zapínáním na zip.

1 199 Kč

Dámská peněženka GATTINONI z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké syntetické kůže světle hnědé barvy. Kontrastní nášivka s nadčasovým zvířecím motivem v imitaci hadí kůže. Luxusní detail v podobě decentní brože. Zapínání na patentky. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Vnitřní kapsa na drobné mince se zapínáním na...

1 199 Kč
Doprava zdarma

Dámská peněženka TRUSSARDI JEANS z kolekce podzim/ zima. Svršek ze strukturované syntetické kůže hnědé barvy. Výrazná kovová spona s logem značky v elegantním zlatém provedení. Kontrastní podšívka. Zapínání na zip a na patentky. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Oddíl na drobné mince se zapínáním na zip.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámská peněženka TRUSSARDI JEANS z kolekce podzim/ zima. Svršek ze strukturované syntetické kůže šedé barvy. Výrazná kovová spona s logem značky v elegantním zlatém provedení. Kontrastní podšívka. Zapínání na zip a na patentky. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Oddíl na drobné mince se zapínáním na zip.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámská sportovní peněženka LA MARTINA z kolekce podzim/ zima. Svršek ze směsi přírodní kůže, bavlny a syntetiky modré barvy. Kontrastní lemování. Zapínání na patentky Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet. Kapsička na drobné mince se zapínáním na patentky.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámská sportovní peněženka LA MARTINA z kolekce podzim/ zima. Svršek ze směsi přírodní kůže, bavlny a syntetiky tmavě hnědé barvy. Kontrastní lemování. Zapínání na patentky. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Vnější kapsa na drobné mince se zapínáním na patentky.

2 499 Kč
Doprava zdarma

Dámská sportovní peněženka LA MARTINA z kolekce podzim/ zima. Svršek ze směsi přírodní kůže, bavlny a syntetiky tmavě hnědé barvy. Kontrastní lemování. Zapínání na patentky. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet. Vnitřní kapsička na zip. Vnější kapsa na drobné mince se zapínáním na patentky.

2 099 Kč

Dámská peněženka LAURA BIAGIOTTI z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetické kůže tmavě hnědé barvy. Stuktura kokosového ořechu. Kontrastní lemování. Zapínání na patentky. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Kapsa na drobné mince se zapínáním na zip.

1 499 Kč

Dámská peněženka LAURA BIAGIOTTI z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetické kůže tmavě modré barvy. Stuktura kokosového ořechu. Kontrastní lemování. Zapínání na patentky. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Kapsa na drobné mince se zapínáním na zip.

1 499 Kč

Dámská peněženka LAURA BIAGIOTTI z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetické kůže černé barvy. Stuktura kokosového ořechu. Kontrastní lemování. Zapínání na patentky. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Kapsa na drobné mince se zapínáním na zip.

1 499 Kč

Dámská peněženka LAURA BIAGIOTTI z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetické kůže šedohnědé barvy. Stuktura kokosového ořechu. Kontrastní lemování. Zapínání na patentky. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Kapsa na drobné mince se zapínáním na zip.

1 499 Kč

Dámská peněženka LAURA BIAGIOTTI z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetické strukturované kůže tmavě hnědé barvy. Výrazná kovová aplikace. Zapínání na patentky. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Kapsa na drobné mince se zapínáním na zip.

1 499 Kč

Dámská peněženka LAURA BIAGIOTTI z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetické strukturované kůže krémově hnědé barvy. Výrazná kovová aplikace. Zapínání na patentky. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Kapsa na drobné mince se zapínáním na zip.

1 499 Kč

Dámská peněženka LAURA BIAGIOTTI z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetické strukturované kůže černé barvy. Výrazná kovová aplikace. Zapínání na patentky. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Kapsa na drobné mince se zapínáním na zip.

1 499 Kč

Dámská peněženka LAURA BIAGIOTTI z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetické strukturované kůže červené barvy. Výrazná kovová aplikace. Zapínání na patentky. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Kapsa na drobné mince se zapínáním na zip.

1 499 Kč

Dámská peněženka LAURA BIAGIOTTI z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetické strukturované kůže tmavě modré barvy. Výrazná kovová aplikace. Zapínání na patentky. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Kapsa na drobné mince se zapínáním na zip.

1 499 Kč

Dámská velká peněženka LAURA BIAGIOTTI z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetické strukturované kůže tmavě hnědé barvy. Výrazná kovová aplikace. Zapínání na zip. Dva vnitřní oddíly na zip. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Kapsa na drobné mince se zapínáním na zip.

1 499 Kč

Dámská velká peněženka LAURA BIAGIOTTI z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetické strukturované kůže červené barvy s metalickým efektem. Decentní kovová aplikace. Zapínání na zip. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Kapsa na drobné mince se zapínáním na zip. Vnější kapsa se zrcátkem.

1 499 Kč

Dámská velká peněženka LAURA BIAGIOTTI z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetické strukturované kůže oříškově hnědé barvy s metalickým efektem. Decentní kovová aplikace. Zapínání na zip. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Kapsa na drobné mince se zapínáním na zip. Vnější kapsa se zrcátkem.

1 499 Kč

Dámská peněženka LAURA BIAGIOTTI z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetické strukturované kůže červené barvy s metalickým efektem. Decentní kovová aplikace. Zapínání na zip. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Kapsa na drobné mince se zapínáním na zip.

1 499 Kč

Dámská peněženka LAURA BIAGIOTTI z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetické strukturované kůže tmavě modré barvy s metalickým efektem. Decentní kovová aplikace. Zapínání na zip. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Kapsa na drobné mince se zapínáním na zip.

1 499 Kč

Dámská peněženka LAURA BIAGIOTTI z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetické strukturované kůže černé barvy s metalickým efektem. Decentní kovová aplikace. Zapínání na zip. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Kapsa na drobné mince se zapínáním na zip.

1 499 Kč

Dámská peněženka LAURA BIAGIOTTI z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetické strukturované kůže šedé barvy s metalickým efektem. Decentní kovová aplikace. Zapínání na zip. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Kapsa na drobné mince se zapínáním na zip.

1 499 Kč

Dámská peněženka LAURA BIAGIOTTI z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetické strukturované kůže oříškově hnědé barvy s metalickým efektem. Decentní kovová aplikace. Zapínání na zip. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Kapsa na drobné mince se zapínáním na zip.

1 499 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka VERSACE JEANS z kolekce podzim/ zima. Svršek z kartáčované syntetické kůže černé barvy. Luxusní design s výrazným vlísem loga značky. Jemné detaily v podobě zlatých kovových elementů. Lemování v kontrastní růžové. Zapínání na zip. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Oddíl na drobné mince se...

2 699 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka VERSACE JEANS z kolekce jaro/ léto. Svršek v kombinaci broušené a hladké syntetické kůže v odstínech hnědé barvy. Originální mozaika odlišných barevných dílů v geometrickém vzoru. Zapínání na zip. Výrazný kovový element s logem značky. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsička na drobné mince.

2 699 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka VERSACE JEANS z kolekce jaro/ léto. Svršek v kombinaci broušené a hladké syntetické kůže v odstínech černé a modré barvy. Originální mozaika odlišných barevných dílů v geometrickém vzoru. Zapínání na zip. Výrazný kovový element s logem značky. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsička na drobné mince.

2 699 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka VERSACE JEANS z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Nadčasový vlís v imitaci krokodýlí kůže v lakované úpravě. Výrazná kovová aplikace s logem značky v elegantním zlatém provedení. Zapínání na zip. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Oddíl na drobné mince se...

2 799 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka VERSACE JEANS z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké syntetické kůže modré barvy. Nadčasový vlís v imitaci krokodýlí kůže v lakované úpravě. Výrazná kovová aplikace s logem značky v elegantním zlatém provedení. Zapínání na zip. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Oddíl na drobné mince se...

2 799 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka VERSACE JEANS z kolekce jaro/ léto. Svršek ze strukturované syntetické kůže stříbrné barvy. Luxusní metalický vzhled. Unikátní gravírování v geometrickém vzoru. Zapínání na zip. Výrazný kovový element s logem značky. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsička na drobné mince.

2 799 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka VERSACE JEANS z kolekce jaro/ léto. Svršek ze strukturované syntetické kůže červené barvy. Unikátní gravírování v geometrickém vzoru. Zapínání na zip. Výrazný kovový element s logem značky. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsička na drobné mince.

2 799 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka VERSACE JEANS z kolekce jaro/ léto. Svršek ze strukturované syntetické kůže stříbrné barvy. Luxusní metalický vzhled. Zapínání na patentky. Výrazný kovový element s logem značky. Kovový ramenní popruh. Vnitřní organizér kreditních karet a dokumentů. Jedna vnitřní kapsa. Ochranný obal proti prachu.

3 099 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka VERSACE JEANS z kolekce jaro/ léto. Svršek ze strukturované syntetické kůže černé barvy. Luxusní design. Zapínání na patentky. Výrazný kovový element s logem značky. Kovový ramenní popruh. Vnitřní organizér kreditních karet a dokumentů. Jedna vnitřní kapsa. Ochranný obal proti prachu.

3 099 Kč
Doprava zdarma

Dámská malá kabelka VERSACE JEANS z kolekce jaro/ léto. Svršek ze strukturované syntetické kůže červené barvy. Luxusní design. Zapínání na patentky. Výrazný kovový element s logem značky. Kovový ramenní popruh. Vnitřní organizér kreditních karet a dokumentů. Jedna vnitřní kapsa. Ochranný obal proti prachu.

3 099 Kč
Doprava zdarma

Dámská peněženka VERSACE JEANS z kolekce podzim/ zima. Svršek ze strukturované syntetické kůže černé barvy. Sofistikovaný design. Bohatá aplikace kovových elementů. Zapínání na zip. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Vnitřní oddíl na drobné mince se zapínáním na zip.

2 699 Kč
Doprava zdarma

Dámská peněženka VERSACE JEANS z kolekce podzim/ zima. Svršek ze strukturované syntetické kůže červené barvy. Sofistikovaný design. Bohatá aplikace kovových elementů. Zapínání na zip. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Vnitřní oddíl na drobné mince se zapínáním na zip.

2 699 Kč
Zobrazeno 1 – 40 z 42 položek

Top

Informace o nás