Doprava zdarma

Dámská velká peněženka VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek ze strukturované syntetické kůže růžové barvy. Typický kruhový vlís s logem značky zdobený kovovými elementy. Zapínání na patentky. Ramenní popruh z trendy kovového řetízku. Organizér kreditních karet a dokumentů. Kapsa na drobné mince.

2 799 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek ze strukturované syntetické kůže černé barvy. Typický kruhový vlís s logem značky zdobený kovovými elementy. Zapínání na patentky. Ramenní popruh z trendy kovového řetízku. Organizér kreditních karet a dokumentů. Kapsa na drobné mince.

2 799 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek ze strukturovaného syntetického materiálu černé barvy. Výrazná kovová aplikace se jménem značky. Zapínání na zip. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsa na drobné mince.

2 199 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek ze strukturovaného syntetického materiálu pudrově růžové barvy. Výrazná kovová aplikace se jménem značky. Zapínání na zip. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsa na drobné mince.

2 199 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické kůže béžové barvy. Tištěný vzor v imitaci džínoviny. Kontrastní lemování. Výrazná kovová aplikace se jménem značky. Zapínání na zip. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsička na drobné mince.

2 199 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické kůže kombinace černé a béžové barvy. Nápaditý design v originálním geometrickém vzoru. Výrazná kovová aplikace se jménem značky. Zapínání na zip. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsa na drobné mince.

2 199 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek ze strukturovaného syntetického materiálu bílé barvy v odstínu slonová kost. Výrazná kovová aplikace se jménem značky. Zapínání na zip. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsa na drobné mince.

2 199 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek ze strukturovaného syntetického materiálu hnědé barvy. Výrazná kovová aplikace se jménem značky. Zapínání na zip. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsa na drobné mince.

2 199 Kč

Sada dámských kosmetických tašek BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek ze strukturovaného syntetického materiálu černé barvy. Minimalistický design. Praktické zapínání na zip. Nápaditý asymetrický střih.

1 999 Kč

Sada dámských kosmetických tašek BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek ze strukturovaného syntetického materiálu bílé barvy v odstínu slonová kost. Minimalistický design. Praktické zapínání na zip. Nápaditý asymetrický střih.

1 999 Kč

Sada dámských kosmetických tašek BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek ze strukturovaného syntetického materiálu pudrově růžové barvy. Minimalistický design. Praktické zapínání na zip. Nápaditý asymetrický střih.

1 999 Kč

Sada dámských kosmetických tašek BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek ze strukturovaného syntetického materiálu hnědé barvy. Minimalistický design. Praktické zapínání na zip. Nápaditý asymetrický střih.

1 999 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické kůže černé barvy. Tištěný vzor v imitaci džínoviny. Kontrastní lemování. Výrazná kovová aplikace se jménem značky. Zapínání na zip. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsička na drobné mince.

2 199 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka BLU BYBLOS z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické kůže modré barvy. Tištěný vzor v imitaci džínoviny. Kontrastní lemování. Výrazná kovová aplikace se jménem značky. Zapínání na zip. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsička na drobné mince.

2 199 Kč

Dámské sluneční brýle GUESS. Celorámové brýlové obruby úzkého oválného tvaru. Elegantní retro model v dvoubarevné variantě vstřikovaného acetátu odstínů hnědé. Výrazná dekorativní aplikace loga značky v oblasti kloubu. Harmonicky zabarvená sklíčka. Stylové ochranné pouzdro.

1 799 Kč

Dámské sluneční brýle GUESS. Celorámové brýlové obruby oválného tvaru. Velmi ženský model v elegantní bílé. Kulatá dekorativní aplikace loga značky v oblasti kloubu. Kontrastně zabarvená sklíčka. Stylové ochranné pouzdro.

1 799 Kč

Dámské sluneční brýle GUESS. Celorámové brýlové obruby oválného tvaru. Elegantní model transparentní modré barvy. Sofistikovaný detail v podobě kovové aplikace v oblasti kloubu. Harmonicky zabarvená sklíčka. Stylové ochranné pouzdro.

1 799 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka LOVE MOSCHINO z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Hravá aplikace pestrých nášivek. Zapínání na zip. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsička na drobné mince.

2 999 Kč
Doprava zdarma

Dámská peněženka LOVE MOSCHINO z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Hravá apliakce pestrých nášivek. Výrazná kovová aplikace se jménem značky. Elegantní kovový popruh. Zapínání na patentky. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsička na drobné mince. Stylový model.

3 499 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka LOVE MOSCHINO z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Luxusní design se symetrickým prošíváním. Výrazná kovová aplikace se jménem značky. Zapínání na zip. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsička na drobné mince.

2 999 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka LOVE MOSCHINO z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže stříbrné barvy s metalickým efektem. Luxusní design se symetrickým prošíváním. Výrazná kovová aplikace se jménem značky. Zapínání na zip. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsička na drobné mince.

2 999 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka LOVE MOSCHINO z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy s kontrastní podšívkou. Luxusní design se symetrickým prošíváním a kovovým popruhem. Výrazná kovová aplikace se jménem značky. Zapínání na patentky. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsička na drobné mince.

3 499 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka LOVE MOSCHINO z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže zlaté barvy s metalickým efektem. Luxusní design se symetrickým prošíváním a kovovým popruhem. Výrazná kovová aplikace se jménem značky. Zapínání na patentky. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsička na drobné mince.

3 499 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka LOVE MOSCHINO z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže stříbrné barvy s metalickým efektem. Luxusní design se symetrickým prošíváním a kovovým popruhem. Výrazná kovová aplikace se jménem značky. Zapínání na patentky. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsička na drobné mince.

3 499 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka LOVE MOSCHINO z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže růžové barvy s metalickým efektem. Luxusní design se symetrickým prošíváním a kovovým popruhem. Výrazná kovová aplikace se jménem značky. Zapínání na patentky. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsička na drobné mince.

3 499 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka LOVE MOSCHINO z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Sofistikovaný design s tradičním reliéfním motivem. Zapínání na zip. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsička na drobné mince.

2 999 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka LOVE MOSCHINO z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže červené barvy. Hravý design s pestrou vektorovou grafikou. Zapínání na zip. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsička na drobné mince.

2 999 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka LOVE MOSCHINO z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy v lakované úpravě. Sofistikovaný design s výrazným gravírováním. Jemné zdobení originálními aplikacemi. Zapínání na zip. Výrazný kovový nápis jména značky. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsička na drobné mince.

2 999 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka LOVE MOSCHINO z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže bronzové barvy s chromatickým efektem. Sofistikovaný design s výrazným gravírováním. Jemné zdobení originálními aplikacemi. Zapínání na zip. Výrazný kovový nápis jména značky. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsička na drobné mince.

2 999 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka LOVE MOSCHINO z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Originální aplikace s tradičním motivem značky. Zapínání na zip. Výrazný kovový nápis jména značky. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsička na drobné mince.

2 999 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka LOVE MOSCHINO z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže krémově bílé barvy. Originální aplikace s tradičním motivem značky. Zapínání na zip. Výrazný kovový nápis jména značky. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsička na drobné mince.

2 999 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka LOVE MOSCHINO z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Originální aplikace pestrých elementů. Zapínání na zip. Výrazný kovový nápis jména značky. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsička na drobné mince.

3 299 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka LOVE MOSCHINO z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže červené barvy. Originální aplikace pestrých elementů. Zapínání na zip. Výrazný kovový nápis jména značky. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsička na drobné mince.

3 299 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka LOVE MOSCHINO z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže pastelově růžové barvy. Originální aplikace pestrých elementů. Zapínání na zip. Výrazný kovový nápis jména značky. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsička na drobné mince.

3 299 Kč
Doprava zdarma

Dámská peněženka VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek ze strukturované syntetické kůže lososově růžové barvy. Elegantní aplikace s iniciálami značky. Zapínání na zip. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Vnitřní oddíl na drobné mince se zapínáním na zip.

2 699 Kč
Doprava zdarma

Dámská peněženka VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek ze strukturované syntetické kůže zlaté barvy. Elegantní aplikace s iniciálami značky. Zapínání na zip. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Vnitřní oddíl na drobné mince se zapínáním na zip.

2 699 Kč
Doprava zdarma

Dámská peněženka VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek ze strukturované syntetické kůže červené barvy. Sofistikovaný design. Typický kovový element v přední části kabelky. Zapínání na zip. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Vnitřní oddíl na drobné mince se zapínáním na zip.

2 699 Kč
Doprava zdarma

Dámská peněženka VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže bílé barvy. Sofistikovaný design. Bohatá aplikace kovových elementů. Zapínání na zip. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Vnitřní oddíl na drobné mince se zapínáním na zip.

2 699 Kč
Doprava zdarma

Dámská peněženka VERSACE JEANS z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Sofistikovaný design. Bohatá aplikace kovových elementů. Zapínání na zip. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Vnitřní oddíl na drobné mince se zapínáním na zip.

2 699 Kč
Doprava zdarma

Luxusní dámské multifunkční hodinky SWISS MILITARY poháněné strojkem Quartz.Kožený řemínek tmavě hnědé barvy s výraznou strukturou.Masivní ocelový ciferník se třemi ručičkami chráněný nerozbitným safírovým sklíčkem.Součástí je originální pouzdro.

5 499 Kč
Doprava zdarma

Stylové dámské hodinky GANT poháněné strojkem Quartz.Ocelový řemínek stříbrné barvy v klasickém pánském designu.Elegantní ocelový ciferník se třemi ručičkami chráněný vysoce odolným minerálním sklíčkem.

4 699 Kč
Doprava zdarma

Stylové dámské hodinky GANT poháněné strojkem Quartz.Kožený řemínek tmavě hnědé barvy s výraznou strukturou.Elegantní ocelový ciferník se třemi ručičkami chráněný vysoce odolným minerálním sklíčkem.

3 199 Kč
Zobrazeno 1 - 42 z 80

Top