Využijte 10% SLEVU na nákup od 01.12. - 31.12.2018.
*** slevový kód: botteganaděluje ***
Garance DORUČENÍ DO VÁNOC pro objednávky přijaté do neděle 9. prosince.
Doplňky
Výrobce
Barva
Materiál
Cena
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka VERSACE JEANS. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Luxusní design v symetrickém kontrastním prošívání. Výrazná aplikace s iniciálami jména značky. Zapínání na zip. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Kapsa na drobné mince se zapínáním na zip.

2 660 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka VERSACE JEANS. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Luxusní design v symetrickém prošívání. Výrazná aplikace jména značky. Zapínání na zip. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Kapsa na drobné mince se zapínáním na zip.

2 500 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka VERSACE JEANS. Svršek z hladké syntetické kůže béžové barvy. Metalický efekt materiálu. Luxusní design v symetrickém prošívání. Výrazná aplikace jména značky. Zapínání na zip. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Kapsa na drobné mince se zapínáním na zip.

2 500 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka VERSACE JEANS. Svršek ze strukturované syntetické kůže zelené barvy. Nadčasový motiv krokodýlí kůže struktury materiálu. Typický kruhový element Versace. Zapínání na zip. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Kapsa na drobné mince se zapínáním na zip.

2 660 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka VERSACE JEANS. Svršek ze strukturované syntetické kůže červené barvy. Nadčasový motiv krokodýlí kůže struktury materiálu. Typický kruhový element Versace. Zapínání na zip. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Kapsa na drobné mince se zapínáním na zip.

2 660 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka VERSACE JEANS. Svršek ze strukturované syntetické kůže černé barvy. Nadčasový motiv krokodýlí kůže struktury materiálu. Typický kruhový element Versace. Zapínání na zip. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Kapsa na drobné mince se zapínáním na zip.

2 660 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka VERSACE JEANS. Svršek ze strukturované syntetické kůže bronzově hnědé barvy. Nadčasový motiv krokodýlí kůže struktury materiálu. Typický kruhový element Versace. Zapínání na zip. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Kapsa na drobné mince se zapínáním na zip.

2 660 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka VERSACE JEANS. Svršek z jemně strukturované syntetické kůže červené barvy. Výrazný vlís jména značky. Kontrastní nápis. Aplikace kovových elementů. Zapínání na zip. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Kapsa na drobné mince se zapínáním na zip.

2 500 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka VERSACE JEANS. Svršek z jemně strukturované syntetické kůže černé barvy. Výrazný vlís jména značky. Kontrastní nápis. Aplikace kovových elementů. Zapínání na zip. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Kapsa na drobné mince se zapínáním na zip.

2 500 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka VERSACE JEANS. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Rafinovaný design v propracovaném prošívání materiálu. Výrazná kovová aplikace s logem značky. Zapínání na zip. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Kapsa na drobné mince se zapínáním na zip.

2 660 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka VERSACE JEANS. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Rafinovaný design v kontrastním prošívání materiálu. Výrazná kovová aplikace s logem značky. Zapínání na zip. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Kapsa na drobné mince se zapínáním na zip.

2 660 Kč
Doprava zdarma

Dámská peněženka EMPORIO ARMANI. Svršek ze strukturované syntetické kůže hnědé barvy s metalickým nádechem. Organizér kreditních karet a dokumentů. Kapsa na drobné mince. Zapínání na zip. Charakteristický vlís loga značky.

3 490 Kč
Doprava zdarma

Dámská peněženka EMPORIO ARMANI. Svršek ze strukturované syntetické kůže červené barvy. Organizér kreditních karet a dokumentů. Kapsa na drobné mince. Zapínání na zip. Charakteristický vlís loga značky.

3 490 Kč
Doprava zdarma

Dámská peněženka EMPORIO ARMANI. Svršek ze strukturované syntetické kůže černé barvy. Organizér kreditních karet a dokumentů. Kapsa na drobné mince. Zapínání na zip. Charakteristický vlís loga značky.

3 490 Kč
Doprava zdarma

Stylové dámské hodinky GANT poháněné strojkem Quartz.Textilní řemínek černé barvy s výraznou strukturou.Elegantní ocelový ciferník se třemi ručičkami a chronografem chráněný vysoce odolným minerálním sklíčkem.

3 600 Kč
Doprava zdarma

Dámské hodinky TOMMY HILFIGER poháněné strojkem Quartz.Charakteristický design ocelových hodinek s řemínkem s upínací sponou.Výrazný kulatý ciferník se třemi ručičkami chráněný odolným minerálním sklíčkem.Součástí je originální pouzdro.

4 630 Kč
Doprava zdarma

Dámské hodinky TOMMY HILFIGER poháněné strojkem Quartz.Hravý design hodinek z odolného plastu bílé barvy.Kontrastní kulatý ciferník se třemi ručičkami chráněný odolným minerálním sklíčkem.Součástí je originální pouzdro.

2 800 Kč
Doprava zdarma

Dámské hodinky TOMMY HILFIGER poháněné strojkem Quartz.Charakteristický design ocelových hodinek v bronzovém odstínu s řemínkem z přírodní kůže.Výrazný kulatý ciferník se třemi ručičkami chráněný odolným minerálním sklíčkem.Součástí je originální pouzdro.

4 720 Kč
Doprava zdarma

Dámské hodinky TOMMY HILFIGER poháněné strojkem Quartz.Charakteristický design ocelových hodinek zlaté barvy s řemínkem z přírodní kůže.Výrazný kulatý ciferník se třemi ručičkami chráněný odolným minerálním sklíčkem.Součástí je originální pouzdro.

4 720 Kč
Doprava zdarma

Dámské hodinky TOMMY HILFIGER poháněné strojkem Quartz.Charakteristický design ocelových hodinek s řemínkem z přírodní kůže.Výrazný kulatý ciferník se třemi ručičkami chráněný odolným minerálním sklíčkem.Součástí je originální pouzdro.

3 280 Kč
Doprava zdarma

Luxusní dámské hodinky GUESS poháněné strojkem Quartz.Klasický pánský design ocelových hodinek se skládací sponou.Velmi ženský prvek v podobě drobných štrasových kamínků.Kulatý ciferník s chronografem a třemi ručičkami chráněný odolným minerálním sklíčkem.

7 900 Kč
Doprava zdarma

Luxusní dámské hodinky GUESS poháněné strojkem Quartz.Klasický pánský design ocelových hodinek se skládací sponou.Velmi ženský prvek v podobě drobných štrasových kamínků.Neotřelá dvoubarevná kombinace.Kulatý ciferník s chronografem a třemi ručičkami chráněný odolným minerálním sklíčkem.

8 120 Kč
Doprava zdarma

Luxusní multifunkční dámské hodinky GUESS poháněné strojkem Quartz.Rafinovaný design ocelových hodinek s koženým řemínkem a utahovací sponou.Nadčasový motiv zvířecí kůže v originálních duhových barvách.Výrazný kulatý ciferník se třemi ručičkami a chronografem chráněný odolným minerálním sklíčkem.Součástí je originální pouzdro.

5 440 Kč
Doprava zdarma

Luxusní dámské hodinky GUESS poháněné strojkem Quartz.Rafinovaný design ocelových hodinek s koženým řemínkem a utahovací sponou.Nadčasový motiv zvířecí kůže v originálních duhových barvách.Výrazný kulatý ciferník se třemi ručičkami chráněný odolným minerálním sklíčkem.Součástí je originální pouzdro.

3 840 Kč
Doprava zdarma

Luxusní dámské hodinky GUESS poháněné strojkem Quartz.Klasický design ocelových hodinek zlaté barvy se skládací sponou.Kulatý ciferník se třemi ručičkami chráněný odolným minerálním sklíčkem.Velmi ženský květinový motiv v kontrastních odstínech.

5 230 Kč

Dámská velká peněženka BLU BYBLOS. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Elegantní symetrické prošívání. Výrazná metalická aplikace s logem značky. Zápěstní poutko. Zapínání na zip. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsa na drobné mince.

1 910 Kč

Dámská velká peněženka BLU BYBLOS. Svršek z hladké syntetické kůže červené barvy. Elegantní symetrické prošívání. Výrazná metalická aplikace s logem značky. Zápěstní poutko. Zapínání na zip. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsa na drobné mince.

1 910 Kč

Dámská velká peněženka BLU BYBLOS. Svršek ze strukturované syntetické kůže černé barvy. Minimalistický design s kontrastní aplikací loga značky. Zapínání na patentky. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsa na drobné mince.

1 910 Kč

Dámská velká peněženka BLU BYBLOS. Svršek ze strukturované syntetické kůže hnědé barvy. Minimalistický design s kontrastní aplikací loga značky. Zapínání na patentky. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsa na drobné mince.

1 910 Kč

Dámská velká peněženka BLU BYBLOS. Svršek ze strukturované syntetické kůže růžové barvy. Minimalistický design s kontrastní aplikací loga značky. Zapínání na patentky. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsa na drobné mince.

1 910 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka BLU BYBLOS. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Trendy design s množstvím metalických aplikací. Výrazné logo. Zapínání na zip. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsa na drobné mince.

2 400 Kč

Dámská velká peněženka BLU BYBLOS. Svršek z hladké syntetické kůže v odstínech černé barvy. Originální potisk materiálu s motivem loga značky. Výrazné logo. Zapínání na zip. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsa na drobné mince.

1 910 Kč

Dámská velká peněženka BLU BYBLOS. Svršek z hladké syntetické kůže v odstínech hnědé barvy. Originální potisk materiálu s motivem loga značky. Výrazné logo. Zapínání na zip. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsa na drobné mince.

1 910 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka BLU BYBLOS. Svršek ze strukturované syntetické kůže černé barvy. Elegantní design s kovovými odznaky s logem značky v retro stylu. Zapínání na patentky. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsa na drobné mince.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká peněženka BLU BYBLOS. Svršek ze strukturované syntetické kůže červené barvy. Elegantní design s kovovými odznaky s logem značky v retro stylu. Zapínání na patentky. Organizér kreditních karet a dokladů. Kapsa na drobné mince.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Luxusní dámské hodinky CALVIN KLEIN poháněné strojkem Quartz.Minimalistický design ocelových hodinek s jemným řemínkem.Výrazný oválný ciferník se dvěma ručičkami chráněný odolným minerálním sklíčkem.Součástí je originální pouzdro.

4 890 Kč
Doprava zdarma

Luxusní dámské hodinky CALVIN KLEIN poháněné strojkem Quartz.Rafinovaný design ocelových hodinek se stylovým širokým řemínkem.Kontrastní kulatý ciferník se dvěma ručičkami chráněný odolným minerálním sklíčkem.Součástí je originální pouzdro.

4 330 Kč
Doprava zdarma

Luxusní dámské hodinky CALVIN KLEIN poháněné strojkem Quartz.Rafinovaný design ocelových hodinek se stylovým širokým řemínkem.Kontrastní kulatý ciferník se dvěma ručičkami chráněný odolným minerálním sklíčkem.Součástí je originální pouzdro.

4 330 Kč
Doprava zdarma

Luxusní dámské hodinky CALVIN KLEIN poháněné strojkem Quartz.Rafinovaný design ocelových hodinek náramkového typu.Perleťový hranatý ciferník se dvěma ručičkami chráněný odolným minerálním sklíčkem.Součástí je originální pouzdro.

5 080 Kč
Doprava zdarma

Luxusní dámské hodinky CALVIN KLEIN poháněné strojkem Quartz.Klasický design ocelových hodinek se stylovým ocelovým řemínkem.Perleťový kulatý ciferník se dvěma ručičkami chráněný odolným minerálním sklíčkem.Součástí je originální pouzdro.

5 080 Kč
Doprava zdarma

Luxusní dámské hodinky CALVIN KLEIN poháněné strojkem Quartz.Klasický design ocelových hodinek se stylovým ocelovým řemínkem.Rafinovaný hranatý ciferník se třemi ručičkami chráněný odolným minerálním sklíčkem.Součástí je originální pouzdro.

4 700 Kč
Doprava zdarma

Luxusní dámské hodinky CALVIN KLEIN poháněné strojkem Quartz.Velmi ženský design ocelových hodinek s úzkým řemínkem z přírodní kůže.Rafinovaný oválný ciferník se dvěma ručičkami chráněný odolným minerálním sklíčkem.Součástí je originální pouzdro.

4 890 Kč
Zobrazeno 1 - 42 z 279

Top