ARNALDO TOSCANI


Vyrobená z té nejkvalitnější přírodní kůže, pečlivě dodržujíc diktát starodávné florentské tradice, je obuv ARNALDO TOSCANI výrazem italské módní značky, která se od počátku vyznačuje jedinečností a elegancí svých produktů.


Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku ARNALDO TOSCANI z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže béžové barvy. Klasický střih obuvi s otevřenou špičkou a mozaiky jemných pásků přes nárt. Upínací pásek v oblasti kotníku s postranní sponou. Vysoký stabilní podpatek. Módní zvýšená platforma.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské baleríny Arnaldo Toscani z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní hladké kůže hnědé barvy. Nadčasový vzor materiálu v imitaci hadí kůže. Velmi elegantní střih s jemným páskem přes nárt. Pohodlný nízký podpatek. Ostrá špička obuvi.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské baleríny Arnaldo Toscani z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže pastelově růžové barvy. Klasický střih dámské obuvi podtrhující ženskost. Elegantní dvojité prošívání. Špička zdobená tkaničkou. Pohodlný nízký podpatek.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské lakované baleríny Arnaldo Toscani z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní strukturované kůže tmavě šedé barvy. Metalický vzhled materiálu ve vzoru imitace hadí kůže. Velmi elegantní střih s pohodlným plným nártem. Ostrá špička obuvi. Pohodlný nízký podpatek.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské lakované baleríny Arnaldo Toscani z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní hladké kůže bílé barvy. Velmi elegantní střih s pohodlným plným nártem. Ostrá špička obuvi. Pohodlný nízký podpatek.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské baleríny Arnaldo Toscani z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže černé barvy. Velmi elegantní střih s jemným páskem přes nárt. Pohodlný nízký podpatek. Ostrá špička obuvi.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské baleríny Arnaldo Toscani z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní kůže zlaté barvy. Originální struktura materiálu ve vzoru imitace hadí kůže v lakované úpravě. Velmi elegantní střih s jemným páskem přes nárt. Pohodlný nízký podpatek. Ostrá špička obuvi.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty ARNALDO TOSCANI z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké přírodní kůže černé barvy. Letní model s perforováním a otevřenou špičkou. Pohodlné nazouvání pomocí zipu v patní části obuvi. Vysoký stabilní podpatek. Velmi elegantní střih.

2 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty ARNALDO TOSCANI z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké přírodní kůže tmavě hnědé barvy. Propracovaný perforovaný vzor s florálním motivem. Otevřená špička. Pohodlné nazouvání pomocí elastických pruženek na vnitřní straně obuvi. Vysoký stabilní podpatek. Elegantní střih.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty ARNALDO TOSCANI z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké přírodní kůže černé barvy. Propracovaný perforovaný vzor s florálním motivem. Otevřená špička. Pohodlné nazouvání pomocí elastických pruženek na vnitřní straně obuvi. Vysoký stabilní podpatek. Elegantní střih.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské baleríny Arnaldo Toscani z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže červené barvy. Velmi elegantní střih s jemným páskem přes nárt. Pohodlný nízký podpatek. Ostrá špička obuvi.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské baleríny Arnaldo Toscani z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže bílé barvy. Velmi elegantní střih s jemným páskem přes nárt. Pohodlný nízký podpatek. Ostrá špička obuvi.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty Arnaldo Toscani z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže černé barvy. Klasický americký střih dámské obuvi s ostrou špičkou. Pohodlné nazouvání díky elastickým pruženkám. Nízký komfortní podpatek.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty Arnaldo Toscani z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže bílé barvy. Klasický americký střih dámské obuvi s ostrou špičkou. Pohodlné nazouvání díky elastickým pruženkám. Nízký komfortní podpatek.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské baleríny Arnaldo Toscani z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní hladké kůže pudrově růžové barvy. Klasický střih dámské obuvi podtrhující ženskost. Špička zdobená tkaničkou a množsvím kovových elementů. Pohodlný nízký podpatek.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské baleríny Arnaldo Toscani z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže smetanově bílé barvy. Klasický střih dámské obuvi podtrhující ženskost. Elegantní dvojité prošívání. Špička zdobená tkaničkou. Pohodlný nízký podpatek.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské baleríny Arnaldo Toscani z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže hnědé barvy. Metalický vzhled. Klasický střih dámské obuvi podtrhující ženskost. Elegantní dvojité prošívání. Špička zdobená tkaničkou. Pohodlný nízký podpatek.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské tenisky ARNALDO TOSCANI z kolekce jaro/léto. Svršek v zajímavé kombinaci přírodní hladké kůže a syntetického strukturovaného materiálu. Kontrastní použití odstínů světle hnědé barvy a stříbrné. Pohodlné nazouvání pomocí postranního zipu. Kontrastní podešev. Trendy model pro městský outfit.

2 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské tenisky ARNALDO TOSCANI z kolekce jaro/léto. Svršek z kombinace hladké a broušené přírodní kůže v odstínech hnědé barvy. Originální aplikace vzoru imitace krokodýlí kůže. Pohodlné nazouvání pomocí postranního zipu. Kontrastní podešev se zlatým lemováním. Trendy model pro městský outfit.

2 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské tenisky ARNALDO TOSCANI z kolekce jaro/léto. Svršek z kombinace hladké a broušené přírodní kůže v odstínech modré barvy. Originální aplikace vzoru imitace krokodýlí kůže. Detaily v lakované úpravě. Pohodlné nazouvání pomocí postranního zipu. Kontrastní podešev. Trendy model pro městský outfit.

2 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské baleríny Arnaldo Toscani z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní hladké kůže černé barvy. Klasický střih dámské obuvi podtrhující ženskost. Minimalistický design s ostrou špičkou.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské lakované baleríny Arnaldo Toscani z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní kůže tmavé fialové barvy. Originální struktura materiálu ve vzoru imitace hadí kůže. Velmi elegantní střih s pohodlným plným nártem. Ostrá špička obuvi.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské baleríny Arnaldo Toscani z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní strukturované kůže modročerné barvy. Nadčasový vzor materiálu v imitaci hadí kůže. Velmi elegantní střih s jemným páskem přes nárt. Pohodlný nízký podpatek. Ostrá špička obuvi.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské baleríny Arnaldo Toscani z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní strukturované kůže stříbrné barvy. Klasický střih dámské obuvi podtrhující ženskost. Špička zdobená tkaničkou. Metalický vzhled.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty Arnaldo Toscani z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže červené barvy. Klasická pérka s dvojitým prošíváním a špičkou mandlového tvaru. Pohodlné nazouvání díky zipu v patní části obuvi. Nízký komfortní podpatek.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty Arnaldo Toscani z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže oříškově hnědé barvy. Klasická pérka s dvojitým prošíváním a špičkou mandlového tvaru. Pohodlné nazouvání díky zipu v patní části obuvi. Nízký komfortní podpatek.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty Arnaldo Toscani z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže černé barvy. Zajímavý detail v podobě perforování s etnickým motivem. Klasická pérka s dvojitým prošíváním a špičkou mandlového tvaru. Pohodlné nazouvání díky zipu v patní části obuvi. Nízký komfortní podpatek.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty Arnaldo Toscani z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže hnědé barvy. Zajímavý detail v podobě perforování s etnickým motivem. Klasická pérka s dvojitým prošíváním a špičkou mandlového tvaru. Pohodlné nazouvání díky zipu v patní části obuvi. Nízký komfortní podpatek.

2 399 Kč

Dámské lodičky ARNALDO TOSCANI z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní hladké kůže pudrově růžové barvy. Klasický střih. Kulatá špička obuvi. Středně vysoký stabilní podpatek. Dokonale nadčasový model dámské obuvi.

1 799 Kč

Dámské lodičky ARNALDO TOSCANI z kolekce podzim/ zim. Svršek z přírodní lakované kůže skořicově hnědé barvy. Klasický střih. Kulatá špička obuvi. Středně vysoký stabilní podpatek. Dokonale nadčasový model dámské obuvi.

1 799 Kč

Dámské lodičky ARNALDO TOSCANI z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní hladké kůže světlé krémově hnědé barvy. Klasický střih. Kulatá špička obuvi. Středně vysoký stabilní podpatek. Dokonale nadčasový model dámské obuvi.

1 799 Kč

Dámské lodičky ARNALDO TOSCANI z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní hladké kůže oříškově hnědé barvy. Klasický střih. Kulatá špička obuvi. Středně vysoký stabilní podpatek. Dokonale nadčasový model dámské obuvi.

1 799 Kč

Dámské lodičky ARNALDO TOSCANI z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní hladké kůže hnědé barvy. Klasický střih. Kulatá špička obuvi. Středně vysoký stabilní podpatek. Dokonale nadčasový model dámské obuvi.

1 799 Kč

Dámské lodičky ARNALDO TOSCANI z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní hladké kůže černé barvy. Aplikace kovových cvočků na špičce a patní části obuvi. Klasický sofistikovaný model v neotřelém designu. Extravagantní podešev v růžovém provedení. Vysoký jehlový podpatek.

1 799 Kč

Dámské lodičky ARNALDO TOSCANI z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní hladké kůže výrazné oranžové barvy. Klasický střih. Kulatá špička obuvi. Středně vysoký stabilní podpatek. Dokonale nadčasový model dámské obuvi.

1 799 Kč

Dámské sandály na podpatku ARNALDO TOSCANI z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže tmavě hnědé barvy. Klasický střih obuvi s otevřenou špičkou a upínacím páskem přes nárt ve tvaru "T". Vysoký stabilní podpatek. Módní zvýšená platforma. Romantický retro styl.

1 499 Kč
Zobrazeno 1 - 36 z 36

Top