ARNALDO TOSCANI


Vyrobená z té nejkvalitnější přírodní kůže, pečlivě dodržujíc diktát starodávné florentské tradice, je obuv ARNALDO TOSCANI výrazem italské módní značky, která se od počátku vyznačuje jedinečností a elegancí svých produktů.


Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku ARNALDO TOSCANI z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže béžové barvy. Klasický střih obuvi s otevřenou špičkou a mozaiky jemných pásků přes nárt. Upínací pásek v oblasti kotníku s postranní sponou. Vysoký stabilní podpatek. Módní zvýšená platforma.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku ARNALDO TOSCANI z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní hladké kůže stříbrné barvy v lakované úpravě. Elegantní metalický efekt. Jemný upínací pásek okolo kotníku s postranní sponou. Komfortní nízký podpatek.

2 020 Kč

Dámské lodičky ARNALDO TOSCANI z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní hladké kůže bílé barvy v lakované úpravě. Klasický střih. Kulatá špička obuvi. Středně vysoký stabilní podpatek. Dokonale nadčasový model dámské obuvi.

1 750 Kč 2 020 Kč

Dámské baleríny Arnaldo Toscani z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní hladké kůže hnědé barvy. Nadčasový vzor materiálu v imitaci hadí kůže. Velmi elegantní střih s jemným páskem přes nárt. Pohodlný nízký podpatek. Ostrá špička obuvi.

1 480 Kč 1 750 Kč

Dámské baleríny Arnaldo Toscani z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže pastelově růžové barvy. Klasický střih dámské obuvi podtrhující ženskost. Elegantní dvojité prošívání. Špička zdobená tkaničkou. Pohodlný nízký podpatek.

1 480 Kč 1 750 Kč

Dámské lakované baleríny Arnaldo Toscani z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní strukturované kůže tmavě šedé barvy. Metalický vzhled materiálu ve vzoru imitace hadí kůže. Velmi elegantní střih s pohodlným plným nártem. Ostrá špička obuvi. Pohodlný nízký podpatek.

1 750 Kč

Dámské lakované baleríny Arnaldo Toscani z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní hladké kůže bílé barvy. Velmi elegantní střih s pohodlným plným nártem. Ostrá špička obuvi. Pohodlný nízký podpatek.

1 750 Kč

Dámské sandály ARNALDO TOSCANI z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké přírodní kůže petrolejově modré barvy. Velmi ženský minimalistický střih. Upínací pásek okolo kotníku s jemnou sponou. Tradiční střih letní dámské obuvi ve tvaru písmene "T". Meziprstní poutko pro větší stabilitu. Komfortní nízký podpatek.

1 180 Kč 1 480 Kč

Dámské sandály ARNALDO TOSCANI z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní hladké kůže černé barvy. Elegantní páskované sandály s komfortní nízkou platformou. Velmi nízký podpatek. Upínací pásek okolo kotníku s jemnou sponou.

1 480 Kč

Dámské baleríny Arnaldo Toscani z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže černé barvy. Velmi elegantní střih s jemným páskem přes nárt. Pohodlný nízký podpatek. Ostrá špička obuvi.

1 750 Kč

Dámské baleríny Arnaldo Toscani z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní kůže zlaté barvy. Originální struktura materiálu ve vzoru imitace hadí kůže v lakované úpravě. Velmi elegantní střih s jemným páskem přes nárt. Pohodlný nízký podpatek. Ostrá špička obuvi.

1 750 Kč

Dámské mokasíny ARNALDO TOSCANI z kolekce jaro/léto. Svršek z broušené přírodní kůže růžové barvy. Aplikace třásní. Detailní prošívání. Klasický elegantní střih obuvi s nízkým podpatkem. Ostrá špička obuvi. Pohodlné nazouvání.

1 750 Kč

Dámské mokasíny ARNALDO TOSCANI z kolekce jaro/léto. Svršek z broušené přírodní kůže hnědé barvy. Aplikace třásní. Detailní prošívání. Klasický elegantní střih obuvi s nízkým podpatkem. Ostrá špička obuvi. Pohodlné nazouvání.

1 750 Kč
Doprava zdarma

Dámské mokasíny ARNALDO TOSCANI z kolekce jaro/léto. Svršek z broušené přírodní kůže kombinace černé a hnědé barvy. Nadčasový zvířecí vzor v imitaci leopardí kůže. Výrazná dekorativní spona. Kontrastní lemování. Klasický elegantní střih obuvi s nízkým podpatkem. Ostrá špička obuvi. Pohodlné nazouvání.

2 020 Kč

Dámské sandály na podpatku ARNALDO TOSCANI z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže v odstínu khaki. Sofistikovaný střih s křížením upínacího pásku okolo kotníku. Pohodlný velmi nízký podpatek. Kulatá špička obuvi.

1 750 Kč

Dámské sandály na podpatku ARNALDO TOSCANI z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní hladké kůže černé barvy v lakované úpravě. Sofistikovaný střih s křížením upínacího pásku okolo kotníku. Pohodlný velmi nízký podpatek. Kulatá špička obuvi.

1 750 Kč

Dámské sandály na podpatku ARNALDO TOSCANI z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní hladké kůže odstínu bordó v lakované úpravě. Sofistikovaný střih s křížením upínacího pásku okolo kotníku. Pohodlný velmi nízký podpatek. Kulatá špička obuvi.

1 750 Kč

Dámské sandály na podpatku ARNALDO TOSCANI z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní hladké kůže žluté barvy v lakované úpravě. Sofistikovaný střih s křížením upínacího pásku okolo kotníku. Pohodlný velmi nízký podpatek. Kulatá špička obuvi.

1 750 Kč

Dámské kotníčkové boty ARNALDO TOSCANI z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké přírodní kůže černé barvy. Letní model s perforováním a otevřenou špičkou. Pohodlné nazouvání pomocí zipu v patní části obuvi. Vysoký stabilní podpatek. Velmi elegantní střih.

1 860 Kč 2 180 Kč

Dámské kotníčkové boty ARNALDO TOSCANI z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké přírodní kůže tmavě hnědé barvy. Propracovaný perforovaný vzor s florálním motivem. Otevřená špička. Pohodlné nazouvání pomocí elastických pruženek na vnitřní straně obuvi. Vysoký stabilní podpatek. Elegantní střih.

1 750 Kč 2 020 Kč

Dámské kotníčkové boty ARNALDO TOSCANI z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké přírodní kůže černé barvy. Propracovaný perforovaný vzor s florálním motivem. Otevřená špička. Pohodlné nazouvání pomocí elastických pruženek na vnitřní straně obuvi. Vysoký stabilní podpatek. Elegantní střih.

1 750 Kč 2 020 Kč

Dámské sandály na podpatku ARNALDO TOSCANI z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní hladké kůže černé barvy. Sofistikovaný střih s množstvím vzájemně propojených úzkých pásků přes nárt. Zapínání pomocí zipu v patní části obuvi. Komfortní středně vysoký klínový podpatek. Velmi ženský model podtrhující ženskou siluetu.

1 750 Kč 2 020 Kč

Dámské sandály na podpatku ARNALDO TOSCANI z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní hladké kůže hnědé barvy. Upínací pásek v oblasti kotníku s postranní sponou. Špička obuvi mandlového tvaru. Vysoký stabilní podpatek. Komfortní zvýšená platforma.

1 750 Kč 2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku ARNALDO TOSCANI z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže výrazné modré barvy. Upínací pásek v oblasti kotníku s postranní sponou. Vysoký stabilní podpatek. Komfortní zvýšená platforma.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku ARNALDO TOSCANI z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže béžové barvy. Nadčasový zvířecí motiv spodní části obuvi ve vzoru imitace hadí kůže. Upínací pásek v oblasti kotníku s postranní sponou. Vysoký stabilní podpatek. Komfortní zvýšená platforma.

2 020 Kč

Dámské sandály na podpatku ARNALDO TOSCANI z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže tmavě hnědé barvy. Sofistikovaný střih obuvi ve tvaru písmene "T". Upínací pásek v oblasti kotníku s postranní sponou. Špička obuvi mandlového tvaru. Vysoký stabilní podpatek. Komfortní zvýšená platforma.

1 753 Kč 2 020 Kč

Dámské sandály na platformě ARNALDO TOSCANI z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní hladké kůže fialové barvy. Originální střih s otevřenou špičkou a  množstvím pásků přes nárt. Upínací pásek okolo kotníku s výraznou sponou. Stabilní vysoký podpatek. Pohodlná zvýšená platforma. Nepřehlédnutelný model ve stylu retro.

1 750 Kč 2 020 Kč

Dámské sandály na podpatku ARNALDO TOSCANI z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní hladké kůže tmavě šedé barvy. Nadčasový zvířecí motiv ve vzoru imitace krokodýlí kůže. Špička obuvi mandlového tvaru. Upínací pásek v oblasti kotníku s metalickou sponou. Vysoký stabilní podpatek. Komfortní zvýšená platforma. Dokonalý retro model.

1 753 Kč 2 020 Kč

Dámské sandály na podpatku ARNALDO TOSCANI z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže v hravé hnědočerné variantě. Nadčasový zvířecí motiv. Špička obuvi mandlového tvaru. Upínací pásek v oblasti kotníku s metalickou sponou. Vysoký stabilní podpatek. Komfortní zvýšená platforma. Dokonalý retro model.

1 753 Kč 2 020 Kč

Dámské sandály na podpatku ARNALDO TOSCANI z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže v hravé černobílé variantě. Nadčasový zvířecí motiv. Špička obuvi mandlového tvaru. Upínací pásek v oblasti kotníku s metalickou sponou. Vysoký stabilní podpatek. Komfortní zvýšená platforma. Dokonalý retro model.

1 753 Kč 2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku ARNALDO TOSCANI z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní hladké kůže modré barvy. Nadčasový zvířecí motiv ve vzoru imitace hadí kůže. Sofistikovaný střih obuvi ve tvaru písmene "T". Upínací pásek v...

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku ARNALDO TOSCANI z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní hladké kůže červené barvy. Nadčasový zvířecí motiv ve vzoru imitace hadí kůže. Sofistikovaný střih obuvi ve tvaru písmene "T". Upínací pásek v...

2 020 Kč

Dámské sandály ARNALDO TOSCANI z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké přírodní kůže světle hnědé barvy v lakované úpravě. Velmi ženský minimalistický střih. Upínací pásek okolo kotníku s jemnou sponou. Tradiční střih letní dámské obuvi ve tvaru písmene "T". Meziprstní poutko pro větší stabilitu. Komfortní nízký podpatek.

1 180 Kč 1 480 Kč

Dámské sandály na podpatku ARNALDO TOSCANI z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní hladké kůže tmavě oranžové barvy. Elegantní lodičkový střih s lakovaným povrchem. Upínací pásek okolo kotníku s jemnou sponou. Komfortní nízký podpatek. Nepřehlédnutelný model ve stylu retro.

1 750 Kč

Dámské sandály na podpatku ARNALDO TOSCANI z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní hladké kůže světlé oranžové barvy. Elegantní lodičkový střih s lakovaným povrchem. Upínací pásek okolo kotníku s jemnou sponou. Komfortní nízký podpatek. Nepřehlédnutelný model ve stylu retro.

1 750 Kč

Dámské sandály na podpatku ARNALDO TOSCANI z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní hladké kůže petrolejově zelené barvy. Elegantní lodičkový střih s lakovaným povrchem. Upínací pásek okolo kotníku s jemnou sponou. Komfortní nízký klínový podpatek. Nepřehlédnutelný model ve stylu retro.

1 750 Kč

Dámské sandály na podpatku ARNALDO TOSCANI z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže oříškově hnědé barvy. Sofistikovaný střih obuvi ve tvaru písmene "T". Upínací pásek v oblasti kotníku s postranní sponou. Špička obuvi mandlového tvaru. Vysoký stabilní podpatek. Komfortní zvýšená platforma.

1 753 Kč 2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na platformě ARNALDO TOSCANI z kolekce jaro/léto. Svršek z kombinace přírodní hladké a broušené kůže. Svrchní materiál vínové barvy ve vzoru imitace hadí kůže. Elegantní střih s otevřenou špičkou. Zapínání pomocí zipu v patní části obuvi pro snadné nazouvání. Stabilní vysoký podpatek. Pohodlná zvýšená platforma. Model ve stylu glamour.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na platformě ARNALDO TOSCANI z kolekce jaro/léto. Svršek z kombinace přírodní hladké a broušené kůže. Svrchní materiál tmavě modré barvy s metalickým efektem. Elegantní střih s otevřenou špičkou. Zapínání pomocí zipu v patní části obuvi pro snadné nazouvání. Stabilní vysoký podpatek. Pohodlná zvýšená platforma. Model ve stylu glamour.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku ARNALDO TOSCANI z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní hladké kůže světle hnědé barvy. Elegantní střih s širokými pásky. Upínací pásek v oblasti kotníku s jemnou postranní sponou. Špička obuvi mandlového tvaru. Vysoký stabilní podpatek. Komfortní zvýšená platforma.

2 020 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku ARNALDO TOSCANI z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní hladké kůže černé barvy v lakované úpravě. Elegantní střih s širokými pásky. Upínací pásek v oblasti kotníku s jemnou postranní sponou. Špička obuvi mandlového tvaru. Vysoký stabilní podpatek. Komfortní zvýšená platforma.

2 020 Kč

Dámské lodičky ARNALDO TOSCANI z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní hladké kůže světle hnědé barvy. Klasický střih. Kulatá špička obuvi. Středně vysoký stabilní podpatek. Dokonale nadčasový model dámské obuvi.

1 480 Kč 2 020 Kč
Zobrazeno 1 - 42 z 81

Top