Seznam produktů výrobce Arnaldo Toscani

Arnaldo Toscani

Arnaldo Toscani

Zobrazit

Dámské lodičky ARNALDO TOSCANI z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní hladké kůže výrazné oranžové barvy. Klasický střih. Kulatá špička obuvi. Středně vysoký stabilní podpatek. Dokonale nadčasový model dámské obuvi.

1 799 Kč

Dámské lodičky ARNALDO TOSCANI z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní hladké kůže černé barvy. Aplikace kovových cvočků na špičce a patní části obuvi. Klasický sofistikovaný model v neotřelém designu. Extravagantní podešev v růžovém provedení. Vysoký jehlový podpatek.

1 799 Kč

Dámské lodičky ARNALDO TOSCANI z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní hladké kůže tmavě modré barvy. Aplikace kovových cvočků na špičce a patní části obuvi. Klasický sofistikovaný model v neotřelém designu. Vysoký jehlový podpatek.

1 799 Kč

Dámské lodičky ARNALDO TOSCANI z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní hladké kůže hnědé barvy. Klasický střih. Kulatá špička obuvi. Středně vysoký stabilní podpatek. Dokonale nadčasový model dámské obuvi.

1 799 Kč

Dámské lodičky ARNALDO TOSCANI z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní hladké kůže oříškově hnědé barvy. Klasický střih. Kulatá špička obuvi. Středně vysoký stabilní podpatek. Dokonale nadčasový model dámské obuvi.

1 799 Kč

Dámské lodičky ARNALDO TOSCANI z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní hladké kůže světlé krémově hnědé barvy. Klasický střih. Kulatá špička obuvi. Středně vysoký stabilní podpatek. Dokonale nadčasový model dámské obuvi.

1 799 Kč

Dámské lodičky ARNALDO TOSCANI z kolekce podzim/ zim. Svršek z přírodní lakované kůže skořicově hnědé barvy. Klasický střih. Kulatá špička obuvi. Středně vysoký stabilní podpatek. Dokonale nadčasový model dámské obuvi.

1 799 Kč

Dámské lodičky ARNALDO TOSCANI z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní broušené kůže výrazné červené barvy. Klasický střih. Kulatá špička obuvi. Středně vysoký stabilní podpatek. Dokonale nadčasový model dámské obuvi.

1 799 Kč

Dámské lodičky ARNALDO TOSCANI z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní hladké kůže pudrově růžové barvy. Klasický střih. Kulatá špička obuvi. Středně vysoký stabilní podpatek. Dokonale nadčasový model dámské obuvi.

1 799 Kč

Dámské sandály na podpatku ARNALDO TOSCANI z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní broušené kůže tmavě hnědé barvy. Klasický střih obuvi s otevřenou špičkou a upínacím páskem přes nárt ve tvaru "T". Vysoký stabilní podpatek. Módní zvýšená platforma. Romantický retro styl.

1 499 Kč

Dámské kotníčkové boty ARNALDO TOSCANI z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní hladké kůže světle hnědé barvy. Zapínání na zip pro pohodlné nazouvání. Zajímavý sklad materiálu v horní části obuvi. Stabilní vysoký podpatek. Robustní zimní podešev.

1 799 Kč
Doprava zdarma

Dámské tenisky ARNALDO TOSCANI z kolekce jaro/léto. Svršek z kombinace hladké a broušené přírodní kůže v odstínech modré barvy. Originální aplikace vzoru imitace krokodýlí kůže. Detaily v lakované úpravě. Pohodlné nazouvání pomocí postranního zipu. Kontrastní podešev. Trendy model pro městský outfit.

2 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské tenisky ARNALDO TOSCANI z kolekce jaro/léto. Svršek z kombinace hladké a broušené přírodní kůže v odstínech hnědé barvy. Originální aplikace vzoru imitace krokodýlí kůže. Pohodlné nazouvání pomocí postranního zipu. Kontrastní podešev se zlatým lemováním. Trendy model pro městský outfit.

2 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské tenisky ARNALDO TOSCANI z kolekce jaro/léto. Svršek v zajímavé kombinaci přírodní hladké kůže a syntetického strukturovaného materiálu. Kontrastní použití odstínů světle hnědé barvy a stříbrné. Pohodlné nazouvání pomocí postranního zipu. Kontrastní podešev. Trendy model pro městský outfit.

2 499 Kč
Zobrazeno 1 – 14 z 14 položek

Top

Informace o nás