Seznam produktů výrobce Arnaldo Toscani

Arnaldo Toscani

Arnaldo Toscani

Zobrazit

Dámské kožené kotníčkové kozačky ARNALDO TOSCANI z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek z nakrčené přírodní kůže šedomodré barvy. Zapínání na zip. Dekorativní spona. Pohodlný nízký podpatek.

1 799 Kč

Dámské kožené kotníčkové kozačky ARNALDO TOSCANI z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek z nakrčené přírodní kůže kávově hnědé barvy. Zapínání na zip. Dekorativní spona. Pohodlný nízký podpatek.

1 799 Kč

Dámské šněrovací Derby polobotky ARNALDO TOSCANI z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní kůže hnědé barvy. Nadčasový model v klasickém střihu.

1 499 Kč

Dámské kožené mokasíny ARNALDO TOSCANI z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek z přírodní broušené kůže černé barvy. Metalický efekt. Aplikace sřapců. Pohodlné nazouvání.

1 499 Kč

Dámské sandály na podpatku ARNALDO TOSCANI z kolekce jaro/ léto 2017. Svršek z přírodní broušené kůže tmavě hnědé barvy. Klasický střih obuvi s otevřenou špičkou a upínacím páskem přes nárt ve tvaru "T". Vysoký stabilní podpatek. Módní zvýšená platforma.

1 499 Kč

Dámské sandály na podpatku ARNALDO TOSCANI z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní broušené kůže béžové barvy. Aplikace dvou pásků přes nárt. Zkřížené pásky přes kotník s všitou elastickou pruženkou pro snadné nazouvání. Vysoký stabilní podpatek. Módní zvýšená platforma.

1 499 Kč

Dámské sandály na podpatku ARNALDO TOSCANI z kolekce jaro/ léto 2017. Svršek z přírodní broušené kůže tmavě šedé barvy. Nádherné použití množství pásků přes nárt. Upínací pásek s jemnou sponou v oblasti kotníku. Vysoký robustní podpatek. Módní zvýšená platforma.

1 499 Kč

Dámské sandály na podpatku ARNALDO TOSCANI z kolekce jaro/ léto 2017. Svršek z přírodní broušené kůže béžové barvy. Aplikace širokých pásků přes nárt v zajímavém tvaru. Zapínání pomocí kovové spony. Vysoký stabilní podpatek. Módní zvýšená platforma.

1 499 Kč

Dámské sandály na podpatku ARNALDO TOSCANI z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní broušené kůže béžové barvy. Aplikace širokých pásků přes nárt v zajímavém tvaru. Zapínání pomocí kovové spony. Vysoký stabilní podpatek. Módní zvýšená platforma.

1 499 Kč

Dámské kožené lodičky ARNALDO TOSCANI z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek z přírodní hladké kůže výrazné oranžové barvy. Klasický střih. Kulatá špička obuvi. Středně vysoký stabilní podpatek.

1 799 Kč

Dámské kožené lodičky ARNALDO TOSCANI z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek z přírodní hladké kůže černé barvy. Aplikace kovových cvočků na špičce a patní části obuvi. Klasický sofistikovaný model v neotřelém designu. Extravagantní podešev v růžovém provedení. Vysoký jehlový podpatek.

1 799 Kč

Dámské kožené lodičky ARNALDO TOSCANI z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek z přírodní hladké kůže tmavě modré barvy. Aplikace kovových cvočků na špičce a patní části obuvi. Klasický sofistikovaný model v neotřelém designu. Vysoký jehlový podpatek.

1 799 Kč

Dámské kožené lodičky ARNALDO TOSCANI z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní hladké kůže hnědé barvy. Klasický střih. Kulatá špička obuvi. Středně vysoký stabilní podpatek.

1 799 Kč

Dámské kožené lodičky ARNALDO TOSCANI z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek z přírodní hladké kůže oříškově hnědé barvy. Klasický střih. Kulatá špička obuvi. Středně vysoký stabilní podpatek.

1 799 Kč

Dámské kožené lodičky ARNALDO TOSCANI z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní hladké kůže světlé krémově hnědé barvy. Klasický střih. Kulatá špička obuvi. Středně vysoký stabilní podpatek.

1 799 Kč

Dámské kožené kotníčkové boty ARNALDO TOSCANI z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek z přírodní kůže hnědé barvy v úpravě vzoru skládané krokodýlí kůže. Zajímavé zdobení páskem s kovovou sponou. Aplikace elastických pruženek pro pohodlné nazouvání.

1 799 Kč

Dámské kožené kotníčkové boty s platformou ARNALDO TOSCANI z kolekce jaro/ léto 2017. Svršek z broušené kůže oříškově hnědé barvy. Vysoký stabilní podpatek. Módní zvýšená platforma. Elastické pruženky pro pohodlné nazouvání.

1 799 Kč

Dámské kožené lodičky ARNALDO TOSCANI z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek z přírodní lakované kůže skořicově hnědé barvy. Klasický střih. Kulatá špička obuvi. Středně vysoký stabilní podpatek.

1 799 Kč

Dámské kožené lodičky ARNALDO TOSCANI z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek z přírodní broušené kůže výrazné červené barvy. Klasický střih. Kulatá špička obuvi. Středně vysoký stabilní podpatek.

1 799 Kč

Dámské kožené lodičky ARNALDO TOSCANI z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek z přírodní hladké kůže pudrově růžové barvy. Klasický střih. Kulatá špička obuvi. Středně vysoký stabilní podpatek.

1 799 Kč
Zobrazeno 1 – 20 z 20 položek

Top

Informace o nás