MADE IN ITALIA


Potřeba oživit koncept „Made in Italy“ dala vzniknout nové myšlence intenzivní propagace kvality a jedinečnosti klasické italské produkce. Módní značka MADE IN ITALIA přináší unikátní styl italské módy do celého světa. Kolekce obuvi, kabelek a dalších módních doplňků Made in Italia je charakteristická svým nezaměnitelným a ikonickým designem.


Doprava zdarma

Dámské lodičky MADE IN ITALIA z kolekce jaro/léto. Svršek z broušené přírodní kůže pudrově růžové barvy. Sofistikovaný model obuvi s upínacím páskem kolem kotníku. Originální střih se zkříženými pásky přes nárt. Pohodlný středně vysoký podpatek. Ostrá špička obuvi.

3 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky MADE IN ITALIA z kolekce jaro/léto. Svršek z broušené přírodní kůže béžové barvy. Sofistikovaný model obuvi s upínacím páskem kolem kotníku. Originální střih se zkříženými pásky přes nárt. Pohodlný středně vysoký podpatek. Ostrá špička obuvi.

3 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské baleríny MADE IN ITALIA z kolekce jaro/léto. Svršek z broušené přírodní kůže zelené barvy. Upínací pásek okolo kotníku s jemnou sponou. Elegantní mírně zvýšený podpatek. Ostrá špička obuvi je horkým trendem. Atypický střih podtrhující ženskost.

3 199 Kč
Doprava zdarma

Dámské baleríny MADE IN ITALIA z kolekce jaro/léto. Svršek z broušené přírodní kůže pudrově růžové barvy. Upínací pásek okolo kotníku s jemnou sponou. Elegantní mírně zvýšený podpatek. Ostrá špička obuvi je horkým trendem. Atypický střih podtrhující ženskost.

3 199 Kč
Doprava zdarma

Dámské baleríny MADE IN ITALIA z kolekce jaro/léto. Svršek z broušené přírodní kůže modré barvy. Upínací pásek okolo kotníku s jemnou sponou. Elegantní mírně zvýšený podpatek. Ostrá špička obuvi je horkým trendem. Atypický střih podtrhující ženskost.

3 199 Kč
Doprava zdarma

Dámské baleríny MADE IN ITALIA z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké přírodní kůže zlaté barvy. Metalický vzhled obuvi atypického střihu. Upínací pásek okolo kotníku s jemnou sponou. Elegantní mírně zvýšený podpatek. Ostrá špička obuvi je horkým trendem.

3 199 Kč
Doprava zdarma

Dámské baleríny MADE IN ITALIA z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké přírodní kůže stříbrné barvy. Metalický vzhled obuvi atypického střihu. Upínací pásek okolo kotníku s jemnou sponou. Elegantní mírně zvýšený podpatek. Ostrá špička obuvi je horkým trendem.

3 199 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky MADE IN ITALIA z kolekce jaro/léto. Svršek z broušené přírodní kůže černé barvy. Sofistikovaný model obuvi s upínacím páskem kolem kotníku. Originální střih s asymetrickými pásky přes nárt. Velmi vysoký stabilní podpatek.

3 199 Kč
Doprava zdarma

Dámské polobotky MADE IN ITALIA z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní hladké kůže černé barvy. Elegantní aplikace plochých stříbrných cvočků. Krajkové perforování. Nízká podešev. Elegantní nadčasový model typu Oxford.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské polobotky MADE IN ITALIA z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní hladké kůže hnědé barvy. Elegantní aplikace plochých zlatých cvočků. Krajkové perforování. Nízká podešev. Elegantní nadčasový model typu Oxford.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky MADE IN ITALIA z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké přírodní kůže černé barvy. Klasický design s ostrou špičkou obuvi. Vysoký jehlový podpatek. Tradiční dámská móda.

3 199 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky MADE IN ITALIA z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké přírodní kůže modré barvy. Klasický design s ostrou špičkou obuvi. Vysoký jehlový podpatek. Tradiční dámská móda.

3 199 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky MADE IN ITALIA z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké přírodní kůže červené barvy. Klasický design s ostrou špičkou obuvi. Vysoký jehlový podpatek. Tradiční dámská móda.

3 199 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky MADE IN ITALIA z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké přírodní kůže pudrově růžové barvy. Klasický design s ostrou špičkou obuvi. Vysoký jehlový podpatek. Tradiční dámská móda.

3 199 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky MADE IN ITALIA z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže modré barvy. Klasický design s ostrou špičkou obuvi. Vysoký jehlový podpatek. Tradiční dámská móda.

3 199 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky MADE IN ITALIA z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže béžové barvy. Klasický design s ostrou špičkou obuvi. Vysoký jehlový podpatek. Tradiční dámská móda.

3 199 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky MADE IN ITALIA z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže červené barvy. Klasický design s ostrou špičkou obuvi. Vysoký jehlový podpatek. Tradiční dámská móda.

3 199 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky MADE IN ITALIA z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže černé barvy. Originální design s aplikací kontrastních zlatých tkaniček v oblasti nártu. Otevřená pata obuvi. Upínací pásek s jemnou postranní sponou. Vysoký jehlový podpatek.

3 199 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky MADE IN ITALIA z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže béžové barvy. Originální design s aplikací kontrastních zlatých tkaniček v oblasti nártu. Otevřená pata obuvi. Upínací pásek s jemnou postranní sponou. Vysoký jehlový podpatek.

3 199 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky MADE IN ITALIA z kolekce jaro/léto. Svršek z broušené přírodní kůže modré barvy. Sofistikovaný model obuvi s upínacím páskem kolem kotníku. Originální střih se zkříženými pásky přes nárt. Pohodlný středně vysoký podpatek. Ostrá špička obuvi.

3 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky MADE IN ITALIA z kolekce jaro/léto. Svršek z broušené přírodní kůže červené barvy. Sofistikovaný model obuvi s upínacím páskem kolem kotníku. Originální střih s asymetrickými pásky přes nárt. Velmi vysoký stabilní podpatek.

3 199 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky MADE IN ITALIA z kolekce jaro/léto. Svršek z broušené přírodní kůže béžové barvy. Sofistikovaný model obuvi s upínacím páskem kolem kotníku. Originální střih s asymetrickými pásky přes nárt. Velmi vysoký stabilní podpatek.

3 199 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky MADE IN ITALIA z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké přírodní kůže zlaté barvy. Metalický vzhled obuvi s upínacím páskem kolem kotníku. Klasický střih v romantickém retro stylu. Středně vysoký stabilní podpatek. Kulatá špička obuvi.

3 199 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky MADE IN ITALIA z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké přírodní kůže stříbrné barvy. Metalický vzhled obuvi s upínacím páskem kolem kotníku. Klasický střih v romantickém retro stylu. Středně vysoký stabilní podpatek. Kulatá špička obuvi.

3 199 Kč
Doprava zdarma

Dámské baleríny MADE IN ITALIA z kolekce jaro/léto. Svršek z broušené přírodní kůže okrově žluté barvy. Elegantní mírně zvýšený podpatek. Ostrá špička obuvi je horkým trendem. Klasický střih podtrhující ženskost.

3 199 Kč
Doprava zdarma

Dámské baleríny MADE IN ITALIA z kolekce jaro/léto. Svršek z broušené přírodní kůže modré barvy. Elegantní mírně zvýšený podpatek. Ostrá špička obuvi je horkým trendem. Klasický střih podtrhující ženskost.

3 199 Kč
Doprava zdarma

Dámské baleríny MADE IN ITALIA z kolekce jaro/léto. Svršek z broušené přírodní kůže červené barvy. Elegantní mírně zvýšený podpatek. Ostrá špička obuvi je horkým trendem. Klasický střih podtrhující ženskost.

3 199 Kč
Doprava zdarma

Dámské baleríny MADE IN ITALIA z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké přírodní kůže černé barvy. Elegantní mírně zvýšený podpatek. Ostrá špička obuvi je horkým trendem. Klasický střih podtrhující ženskost.

3 199 Kč
Doprava zdarma

Dámské baleríny MADE IN ITALIA z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké přírodní kůže pudrově růžové barvy. Elegantní mírně zvýšený podpatek. Ostrá špička obuvi je horkým trendem. Klasický střih podtrhující ženskost.

3 199 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku MADE IN ITALIA z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní kůže černé barvy. Decentní aplikace pásku přes nárt. Upínací pásek v oblasti kotníku. Vysoký jehlový podpatek. Zvýšená podešev.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku MADE IN ITALIA z kolekce jaro/léto. Svršek z kombinace broušené a lakované syntetické kůže béžové barvy. Velmi sofistikovaný design s aplikací vzoru imitace hadí kůže. Jemný pásek přes nárt. Upínací pásek v oblasti kotníku s drobnou kovovou sponou. Zdobení střapci. Vysoký jehlový podpatek. Pohodlná zvýšená podešev.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku MADE IN ITALIA z kolekce jaro/léto. Svršek z kombinace broušené a strukturované syntetické kůže černé a stříbrné barvy. Velmi elegantní design s prošíváním stříbrnou nití. Jemný pásek přes nárt. Upínací pásek v oblasti kotníku s drobnou kovovou sponou. Zdobení střapci. Vysoký jehlový podpatek. Pohodlná zvýšená podešev.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské baleríny MADE IN ITALIA z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické kůže černé barvy s metalickými pásky ve zlaté a stříbrné. Pásek přes nárt i přes kotník zdobí kovová oka se sponou. Tříbarevná kombinace činí tento model velice výrazným. Módní metalický efekt. Ostrá špička obuvi je horkým trendem.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámské baleríny MADE IN ITALIA z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické kůže černé barvy s metalickými pásky ve zlaté a bordó. Pásek přes nárt i přes kotník zdobí kovová oka se sponou. Tříbarevná kombinace činí tento model velice výrazným. Módní metalický efekt. Ostrá špička obuvi je horkým trendem.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku a platformě MADE IN ITALIA z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže v lakované úpravě v kombinaci zlaté a stříbrné. Upínací pásek s kovovu sponou v patní části obuvi. Elegantní střih s otevřenou špičkou a krytým nártem. Luxusní design v retro stylu.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky na klínovém podpatku MADE IN ITALIA z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické broušené kůže výrazné žluté barvy. Jemný upínací pásek s kovovu sponou. Pohodlný střih s otevřenou špičkou. Nadčasový retro model.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky na klínovém podpatku MADE IN ITALIA z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické broušené kůže hnědé barvy. Jemný upínací pásek s kovovu sponou. Pohodlný střih s otevřenou špičkou. Nadčasový retro model.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské baleríny MADE IN ITALIA z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické broušené kůže černé barvy se třemi pásky. Pásek přes nárt i přes kotník zdobí kovová oka a spony. Ostrá špička obuvi je horkým trendem. Velmi sofistikovaný ženský model.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky MADE IN ITALIA z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické lakované kůže v červené barvě. Nadčasový design s ostrou špičkou obuvi. Originální střih se zvlněným okrajem. Vysoký jehlový podpatek. Tradiční silueta s upínacím páskem přes kotník. Hravý detail v podobě kontrastní mašličky.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky MADE IN ITALIA z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické lakované kůže v černé barvě. Nadčasový design s ostrou špičkou obuvi. Originální střih se zvlněným okrajem. Vysoký jehlový podpatek. Tradiční silueta s upínacím páskem přes kotník. Hravý detail v podobě kontrastní mašličky.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky MADE IN ITALIA z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické lakované kůže v barvě lila. Nadčasový design s ostrou špičkou obuvi. Originální střih se zvlněným okrajem. Vysoký jehlový podpatek. Tradiční silueta s upínacím páskem přes kotník. Hravý detail v podobě kontrastní mašličky.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky MADE IN ITALIA z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické lakované kůže zářivě červené barvy. Zajímavý detail v podobě srdce v kontrastní černé barvě. Klasický design s ostrou špičkou obuvi. Vysoký jehlový podpatek. Výrazný ženský model.

2 599 Kč
Zobrazeno 1 - 42 z 172

Top