Seznam produktů výrobce Made in Italia

Made in Italia

Made in Italia

Zobrazit
na stránku
Doprava zdarma

Dámské lodičky MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní hladké kůže červené barvy. Efekt tkané látky. Vysoký jehlový podpatek. Tradiční silueta v originálním designu.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní hladké kůže černé barvy. Efekt tkané látky. Vysoký jehlový podpatek. Tradiční silueta v originálním designu.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní broušené kůže růžové barvy. Sofistikovaný ženský model s otevřenou špičkou obuvi. Mírně zvýšená platforma. Vysoký jehlový podpatek. Tradiční dámská móda.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní broušené kůže žluté barvy. Sofistikovaný ženský model s otevřenou špičkou obuvi. Mírně zvýšená platforma. Vysoký jehlový podpatek. Tradiční dámská móda.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní broušené kůže světle modré barvy. Sofistikovaný ženský model s otevřenou špičkou obuvi. Mírně zvýšená platforma. Vysoký jehlový podpatek. Tradiční dámská móda.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z lakované syntetické kůže zlaté barvy v kombinaci s aplikací broušené kůže černé barvy. Originální střih s decentním páskem přes nárt. Otevřená pata obuvi. Vysoký jehlový podpatek.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z broušené syntetické kůže černé barvy. Elegantní střih se zavazováním pomocí tkaniček nad kotníkem. Model ve stylu glamour. Vysoký jehlový podpatek.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z broušené syntetické kůže béžové barvy. Elegantní střih se zavazováním pomocí tkaniček nad kotníkem. Model ve stylu glamour. Vysoký jehlový podpatek.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní hladké kůže výrazné červené barvy. Neotřelý pytlovitý střih kabelky se stahovací šňůrkou. Pevný ramenní popruh. Jeden vnitřní oddíl. Vnitřní kapsa na zip.

4 099 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní hladké kůže bílé barvy. Neotřelý pytlovitý střih kabelky se stahovací šňůrkou. Pevný ramenní popruh. Jeden vnitřní oddíl. Vnitřní kapsa na zip.

4 099 Kč
Doprava zdarma

Dámská velmi velká kabelka typu Shopper MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké přírodní kůže hnědé barvy s kontrastní podšívkou. Dvě jemné rukojeti. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl. Vnitřní kapsa na zip.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské velké psaníčko MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní kůže tmavě hnědé barvy v lakované úpravě. Nadčasový design v imitaci krokodýlí kůže. Jeden vnitřní oddíl. Vnitřní kapsa na zip.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské velké psaníčko MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké přírodní kůže světlé béžové barvy. Extravagantní střih klasické dámské kabelky. Jeden vnitřní oddíl. Vnitřní kapsa na zip.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámská velmi velká kabelka typu Shopper MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké přírodní kůže bílé barvy s kontrastními švy. Dvě rukojeti. Jeden vnitřní oddíl. Odnímatelná taštička na zip (21 x 14 cm)

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámská velmi velká kabelka typu Shopper MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké přírodní kůže černé barvy s kontrastními švy. Dvě rukojeti. Jeden vnitřní oddíl. Odnímatelná taštička na zip (21 x 14 cm)

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámská velmi velká kabelka typu Shopper MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké přírodní kůže červené barvy s kontrastními švy. Dvě rukojeti. Jeden vnitřní oddíl. Odnímatelná taštička na zip (21 x 14 cm)

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámská velmi velká kabelka typu Shopper MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké velmi odolné safiánové kůže bílé barvy s kontrastními švy. Dvě rukojeti. Jeden vnitřní oddíl. Odnímatelná taštička na zip (21 x 14 cm)

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámská velmi velká kabelka typu Shopper MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké velmi odolné safiánové kůže červené barvy s kontrastními švy. Dvě rukojeti. Jeden vnitřní oddíl. Odnímatelná taštička na zip (21 x 14 cm)

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka typu Shopper MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké přírodní kůže bílé barvy s kontrastními švy. Dvě rukojeti. Jeden vnitřní oddíl. Odnímatelná taštička na zip (21 x 14 cm).

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka typu Shopper MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké přírodní kůže černé barvy s kontrastními švy. Dvě rukojeti. Jeden vnitřní oddíl. Odnímatelná taštička na zip (21 x 14 cm).

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka typu Shopper MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké přírodní kůže červené barvy s kontrastními švy. Dvě rukojeti. Jeden vnitřní oddíl. Odnímatelná taštička na zip (21 x 14 cm).

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka typu Shopper MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké zvlášť jemné přírodní kůže Saffiano červené barvy s kontrastními švy. Dvě rukojeti. Jeden vnitřní oddíl. Odnímatelná taštička na zip (21 x 14 cm).

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka typu Shopper MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké zvlášť jemné přírodní kůže Saffiano růžové barvy s kontrastními švy. Dvě rukojeti. Jeden vnitřní oddíl. Odnímatelná taštička na zip (21 x 14 cm).

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka typu Shopper MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké velmi odolné safiánové kůže černé barvy s kontrastními švy. Dvě rukojeti. Jeden vnitřní oddíl. Odnímatelná taštička na zip (21 x 14 cm).

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka typu Shopper MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z hladké velmi odolné safiánové kůže bílé barvy s kontrastními švy. Dvě rukojeti. Jeden vnitřní oddíl. Odnímatelná taštička na zip (21 x 14 cm).

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek z lakované syntetické kůže v kombinaci černé a pudrově růžové barvy. Originální střih s decentním páskem přes nárt. Otevřená pata obuvi. Vysoký jehlový podpatek.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek ze syntetické kůže stříbrné barvy v originální reliéfní struktuře. Klasický střih obuvi s otevřenou patní částí. Upínací pásek s jemnou sponou. Vysoký jehlový podpatek a ostrá špička obuvi. Sofistikovaný ženský model.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto. Svršek ze syntetické kůže zlaté barvy v originální reliéfní struktuře. Klasický střih obuvi s otevřenou patní částí. Upínací pásek s jemnou sponou. Vysoký jehlový podpatek a ostrá špička obuvi. Sofistikovaný ženský model.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky na platformě MADE IN ITALIA z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké syntetické kůže šedé barvy v lakované úpravě. Klasický střih v romantickém retro stylu s páskem podél nártu. Módní robustní platforma. Vysoký stabilní podpatek. Perforovaná špička obuvi.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky na platformě MADE IN ITALIA z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké syntetické kůže barvy bordó v lakované úpravě. Klasický střih v romantickém retro stylu s páskem podél nártu. Módní robustní platforma. Vysoký stabilní podpatek. Perforovaná špička obuvi.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky na platformě MADE IN ITALIA z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké syntetické kůže modré barvy v lakované úpravě. Klasický střih v romantickém retro stylu s páskem podél nártu. Módní robustní platforma. Vysoký stabilní podpatek. Perforovaná špička obuvi.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací polobotky na podpatku MADE IN ITALIA z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké přírodní kůže hnědé barvy. Aplikace detailů v originální struktuře. Výrazný model ve stylu vintage. Masivní pohodlný podpatek. Jemně zvýšená platforma.

3 199 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku MADE IN ITALIA z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké přírodní kůže černé barvy. Vysoký jehlový podpatek. Elastická pruženka pro snadné nazouvání. Zapínání na zip v patní části obuvi. Velmi ženský model. Elegantní střih.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku MADE IN ITALIA z kolekce podzim/ zima. Svršek z broušené kůže černé barvy. Vysoký jehlový podpatek Aplikace šněrování. Sofistikovaný střih s efektem nahého nártu. Styl glamour.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto . Svršek z tkaného materiálu černé barvy s bohatou aplikací jemných štrasových kamínků. Špička obuvi zdobená výraznou broží a mašlí. Vysoký jehlový podpatek. Ostrá špička obuvi. Extravagantní ženský model ve stylu vintage.

2 599 Kč
Zobrazeno 1 – 40 z 151 položek

Top

Informace o nás