Seznam produktů výrobce Made in Italia

Made in Italia

Made in Italia

Zobrazit
na stránku
Doprava zdarma

Dámské lodičky na platformě MADE IN ITALIA z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek z lakované eko kůže šedohnědé barvy. Elegantní pásek přes nárt a kotník. Módní robustní platforma. Vysoký stabilní podpatek. Perforovaná špička obuvi.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky na platformě MADE IN ITALIA z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek z lakované eko kůže bordó barvy. Elegantní pásek přes nárt a kotník. Módní robustní platforma. Vysoký stabilní podpatek. Perforovaná špička obuvi.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky na platformě MADE IN ITALIA z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek z lakované eko kůže modré barvy. Elegantní pásek přes nárt a kotník. Módní robustní platforma. Vysoký stabilní podpatek. Perforovaná špička obuvi.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky na platformě MADE IN ITALIA z kolekce podzim/ zima. Svršek z broušené syntetické kůže tmavé béžové barvy. Elegantní klasický střih. Módní robustní platforma. Vysoký stabilní podpatek.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky na platformě MADE IN ITALIA z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek z broušené syntetické kůže tmavě modré barvy. Elegantní klasický střih. Módní robustní platforma. Vysoký stabilní podpatek.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky na platformě MADE IN ITALIA z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek z broušené syntetické kůže tmavé červené barvy. Elegantní klasický střih. Módní robustní platforma. Vysoký stabilní podpatek.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky na platformě MADE IN ITALIA z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Elegantní klasický střih. Módní robustní platforma. Vysoký stabilní podpatek.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací polobotky MADE IN ITALIA z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek z přírodní kůže tmavě hnědé barvy. Masivní pohodlná podešev. Zajímavým prvkem je stříbrný pásek v patní části. Jemné elegantní šněrování.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací polobotky MADE IN ITALIA z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek z přírodní kůže bordó barvy. Masivní pohodlná podešev. Zajímavým prvkem je stříbrný pásek v patní části. Jemné elegantní šněrování.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací polobotky MADE IN ITALIA z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek z přírodní kůže šedomodré barvy. Masivní pohodlná podešev. Zajímavým prvkem je stříbrný pásek v patní části. Jemné elegantní šněrování.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky na podpatku MADE IN ITALIA z kolekce podzim/ zima 2017. Klasická vysoká obuv z přírodní broušené kůže béžové barvy. Postranní zip pro snadné nazouvání. Minimalistický model. Stabilní vysoký podpatek.

3 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské kozačky na podpatku MADE IN ITALIA z kolekce podzim/ zima 2017. Klasická vysoká obuv z přírodní broušené kůže černé barvy. Postranní zip pro snadné nazouvání. Minimalistický model. Stabilní vysoký podpatek.

3 499 Kč
Doprava zdarma

Dámské kožené kotníčkové boty na podpatku MADE IN ITALIA z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek z přírodní kůže černé barvy. Kovový zip po stranách. Stabilní vysoký podpatek. Elastické pružení pro pohodlné nazouvání. Nadčasový elegantní model.

3 199 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací polobotky MADE IN ITALIA z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek z přírodní kůže hnědé barvy v kombinaci se zdobením strukturované kůže v tmavém odstínu hnědé. Robustní vzhled. Masivní pohodlný podpatek. Originální struktura.

3 199 Kč
Doprava zdarma

Dámské šněrovací polobotky MADE IN ITALIA z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek z přírodní kůže černé barvy v kombinaci se zdobením strukturované kůže. Robustní vzhled. Masivní pohodlný podpatek. Originální struktura.

3 199 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky na platformě MADE IN ITALIA z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek z broušené přírodní kůže černé barvy. Elegantní aplikace tří upínacích pásků přes nárt v kontrastních barvách. Módní robustní platforma v barevném provedení. Vysoký stabilní podpatek. Zapínání na zip v patní části obuvi. Nepřehlédnutelný ženský model.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky na platformě MADE IN ITALIA z kolekce podzim/ zima. Svršek z broušené přírodní kůže béžové barvy. Elegantní aplikace tří upínacích pásků přes nárt v šedohnědých odstínech. Módní robustní platforma v kontrastním provedení. Vysoký stabilní podpatek. Zapínání na zip v patní části obuvi. Nepřehlédnutelný ženský model.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámské kožené kotníčkové boty na podpatku MADE IN ITALIA z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek z černé přírodní kůže. Vysoký jehlový podpatek. Pohodlné nazouvání díky elastické pružence na nártu boty. Zapínání na zip v patní části boty. Velmi ženský model. Elegantní vzhled.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku MADE IN ITALIA z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek z broušené kůže v odstínu bordó. Vysoký jehlový podpatek. Šněrování na nártu boty. Slavnostní vzhled. Styl glamour.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku MADE IN ITALIA z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek z broušené kůže černé barvy. Vysoký jehlový podpatek Šněrování na nártu boty. Slavnostní vzhled. Styl glamour.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky MADE IN ITALIA z kolekce jaro/ léto 2017. Svršek z tkaného materiálu černé barvy s bohatou aplikací jemných krystalků. Špička obuvi zdobená výraznou broží a mašlí. Vysoký jehlový podpatek. Ostrá špička obuvi. Extravagantní ženský model.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku MADE IN ITALIA z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek z kombinace materiálů, broušené a lakované kůže černé barvy. Vysoký jehlový podpatek. Zapínání na zip. Efekt šněrování v patní části boty. Sofistikovaný ženský model.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky MADE IN ITALIA z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek z přírodní broušené kůže jasné červené barvy. Elegantní klasický střih se středovým vykrojením. Ostrá špička obuvi. Vysoký jehlový podpatek.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky MADE IN ITALIA z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek z přírodní broušené kůže modré barvy s kontrastní špičkou v černé. Rafinovaný elegantní střih s ostrou špičkou. Středně vysoký pohodlný podpatek.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky MADE IN ITALIA z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek z přírodní broušené kůže šedohnědé barvy s kontrastní špičkou v bordó. Rafinovaný elegantní střih s ostrou špičkou. Středně vysoký pohodlný podpatek.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky na platformě MADE IN ITALIA z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek z kombinace sametu v barvě bordó a aplikací z eko kůže v černé lakované úpravě. Neotřelý mokasínový střih. Módní robustní platforma. Vysoký stabilní podpatek. Nekonvenčí model.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky na platformě MADE IN ITALIA z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek z kombinace sametu a aplikací z eko kůže v černé lakované úpravě. Neotřelý mokasínový střih. Módní robustní platforma. Vysoký stabilní podpatek. Nekonvenčí model.

2 599 Kč

Dámské lodičky MADE IN ITALIA z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetické lakované kůže zářivě červené barvy. Klasický design s ostrou špičkou obuvi. Vysoký jehlový podpatek. Tradiční dámská móda.

1 799 Kč

Dámské lodičky MADE IN ITALIA z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek ze syntetické lakované kůže černé barvy. Klasický design s ostrou špičkou obuvi. Vysoký jehlový podpatek. Tradiční dámská móda.

1 799 Kč

Dámské lodičky MADE IN ITALIA z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek ze syntetické broušené kůže pastelově modré barvy. Klasický design s ostrou špičkou obuvi. Vysoký jehlový podpatek. Tradiční dámská móda.

1 799 Kč

Dámské lodičky MADE IN ITALIA z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek ze syntetické broušené kůže bordó barvy. Klasický design s ostrou špičkou obuvi. Vysoký jehlový podpatek. Tradiční dámská móda.

1 799 Kč

Dámské lodičky MADE IN ITALIA z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek ze syntetické broušené kůže černé barvy. Klasický design s ostrou špičkou obuvi. Vysoký jehlový podpatek. Tradiční dámská móda.

1 799 Kč

Dámské lodičky MADE IN ITALIA z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetické broušené kůže hnědé barvy. Klasický design s ostrou špičkou obuvi. Vysoký jehlový podpatek. Tradiční dámská móda.

1 799 Kč

Dámské lodičky MADE IN ITALIA z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetické hladké kůže černé barvy. Klasický design s ostrou špičkou obuvi. Vysoký jehlový podpatek. Tradiční dámská móda.

1 799 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky MADE IN ITALIA z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek z broušené eko kůže černé barvy v kombinaci s detaily v odstínech modré. Elegantní aplikace řemínku ve tvaru "T" přes nárt v kontrastní tyrkysové barvě. Vysoký robustní podpatek. Nepřehlédnutelný retro model.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky MADE IN ITALIA z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek z broušené eko kůže oříškově hnědé barvy v kombinaci s detaily v oranžové. Elegantní aplikace řemínku ve tvaru "T" přes nárt v kontrastní fialové barvě. Vysoký robustní podpatek. Nepřehlédnutelný retro model.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky MADE IN ITALIA z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek ze semiše černé barvy s nádhernou reliéfní kresbou. Klasický design s ostrou špičkou obuvi a vysokým jehlovým podpatkem. Noblesní ženský model. Luxusní design.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky MADE IN ITALIA z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek ze semiše modré barvy s nádhernou reliéfní kresbou. Klasický design s ostrou špičkou obuvi a vysokým jehlovým podpatkem. Noblesní ženský model. Luxusní design.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky MADE IN ITALIA z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek z eko kůže černé barvy s detaily v originální reliéfní struktuře. Zajímavý střih s výrazným zkosením v oblasti nártu. Středně vysoký komfortní podpatek a ostrá špička obuvi. Sofistikovaný ženský model.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky MADE IN ITALIA z kolekce podzim/ zima 2017. Svršek z eko kůže bronzově hnědé barvy s detaily v originální reliéfní struktuře. Zajímavý střih s výrazným zkosením v oblasti nártu. Středně vysoký komfortní podpatek a ostrá špička obuvi. Sofistikovaný ženský model.

2 099 Kč
Zobrazeno 1 – 40 z 186 položek

Top

Informace o nás