Seznam produktů výrobce Guess

Guess

Guess

Zobrazit

Dámské sluneční brýle GUESS z kolekce jaro/ léto. Nepřehlédnutelný model transparentních brýlových obrub s motivem zvířecí kůže v odstínech červené. Zajímavý detail v podobě oválného rámečku s retro nápisem jména značky v oblasti kloubu. Originální stylové pouzdro a ochranný obal proti prachu.

1 499 Kč

Dámské sluneční brýle GUESS z kolekce jaro/ léto. Elegantní model v neotřelé variantě vstřikovaného acetátu odstínů hnědé. Nenápadná iniciála v retro designu v oblasti kloubu. Originální stylové pouzdro a ochranný obal proti prachu.

1 499 Kč

Dámské sluneční brýle GUESS z kolekce jaro/ léto. Výrazný model v dvoubarevné variantě odstínů pudrově růžové a lososové barvy. Propracovaná struktura stranice v geometrickém vzoru. Decentní kovový detail s nápisem jména značky. Originální stylové pouzdro a ochranný obal proti prachu.

1 799 Kč

Dámské sluneční brýle GUESS z kolekce jaro/ léto. Nepřehlédnutelný minimalistický design v elegantním hnědém provedení. Sofistikovaný vzor materiálu. Výrazná iniciála v oblasti kloubu. Originální stylové pouzdro.

1 799 Kč

Dámské sluneční brýle GUESS z kolekce jaro/ léto. Nepřehlédnutelný minimalistický design v elegantním hnědém provedení. Decentní iniciála v oblasti kloubu. Originální stylové pouzdro a ochranný obal proti prachu.

1 799 Kč

Dámské sluneční brýle GUESS z kolekce jaro/ léto. Jemný ženský model v trasparentní pudrově růžové. Kontrastní aplikace s logem značky v oblasti kloubu. Originální stylové pouzdro a ochranný obal proti prachu.

1 799 Kč

Dámské sluneční brýle GUESS z kolekce jaro/ léto. Výrazný model v transparentní červené barvě. Zajímavý detail v podobě kovového rámečku s kontrastním podkladem a jménem značky v oblasti kloubu. Originální stylové pouzdro a ochranný obal proti prachu.

1 799 Kč

Dámské sluneční brýle GUESS z kolekce jaro/ léto. Zajímavý design brýlových obrub v provedení tmavé tyrkysové barvy. Kontrastní nápis se jménem značky v oblasti kloubu. Originální stylové pouzdro a ochranný obal proti prachu.

1 799 Kč

Dámské sluneční brýle GUESS z kolekce jaro/ léto. Elegantní model v sofistikovaném provedení vstřikovaného acetátu černé a hnědé barvy. Výrazná kovová aplikace v oblasti kloubu. Originální stylové pouzdro a ochranný obal proti prachu.

1 799 Kč

Dámské sluneční brýle GUESS z kolekce jaro/ léto. Elegantní model v sofistikovaném provedení vstřikovaného acetátu černé a hnědé barvy. Decentní kovová aplikace s logem značky v oblasti kloubu. Originální stylové pouzdro a ochranný obal proti prachu.

1 799 Kč

Dámské sluneční brýle GUESS z kolekce jaro/ léto. Nápaditý model ve výrazné tyrkysové barvě. Minimalistický design. Originální stylové pouzdro a ochranný obal proti prachu.

1 799 Kč

Dámské sluneční brýle GUESS z kolekce jaro/ léto. Elegantní model v sofistikovaném provedení vstřikovaného acetátu černé a hnědé barvy. Originální použití leopardího vzoru na vnitřní části stranice. Jemný kovový proužek v oblasti kloubu zdobený štrasovými kamínky. Ochranný obal proti prachu.

1 799 Kč

Dámské sluneční brýle s vázanými obrubami GUESS z kolekce jaro/ léto. Elegantní model v sofistikovaném provedení vstřikovaného acetátu černé a hnědé barvy. Leopardí vzor rámu. Jemný detail v podobě nápisu se jménem značky v oblasti kloubu. Originální stylové pouzdro a ochranný obal proti prachu.

1 799 Kč

Dámské sluneční brýle s vázanými obrubami GUESS z kolekce jaro/ léto. Elegantní model v sofistikovaném provedení vstřikovaného acetátu černé a hnědé barvy. Jemný detail v podobě nápisu se jménem značky v oblasti kloubu. Originální stylové pouzdro a ochranný obal proti prachu.

1 799 Kč
Zobrazeno 1 – 14 z 14 položek

Top

Informace o nás