V19.69


Mladá módní značka V19.69 vytvořená v Miláně v roce 2001 svým zakladatelem Alessandrem Versace učinila z pojmu elegance svou vlastní pečeť. Zkušenostmi a odbornými znalostmi oplývající Allesandro Versace vytvořil koncept, jemuž vévodí italská elegance, styl a kvalita. Značka V19.69 udržuje tradici italského módního designu stále živou, a to zejména díky inovativním postupům povyšujícím každý z produktů na další kvalitativní úroveň. V souladu s touto tradicí a současnými trendy vytváří módní dům V19.69 unikátní siluety, formy a materiály, které dokáží uspokojit tolik odlišné potřeby zákazníků.


Dámské lodičky V19.69. Svršek ze syntetické lakované kůže v odstínu bordó. Klasický střih v neokoukaném designu. Vysoký robustní podpatek s kontrastním lemováním. Luxusní metalický vzhled. Ostrá špička obuvi.

1 919 Kč 2 399 Kč

Dámské sandály na podpatku V19.69. Svršek z hladké přírodní kůže tmavě modré barvy. Kontrastní prošívání. Aplikace výrazných kovových cvočků. Robustní platforma a velmi vysoký podpatek ve stylu dřeváků. Upínací pásek okolo kotníku s jemnou sponou. Nadčasový model v oblíbeném retro stylu.

1 439 Kč 1 799 Kč

Dámská velká kabelka V19.69. Svršek ze strukturované syntetické kůže černé barvy. Patentovaný voděodolný materiál. Výrazná kovová destička s logem značky. Lemování kovovými cvočky čtvercového tvaru. Prostorná vnější kapsa s dvojitým zipem. Množství vnitřních kapes. Dvě pevné rukojeti. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Zapínání na zip.

1 480 Kč

Dámská velká kabelka V19.69. Svršek ze strukturované syntetické kůže bílé barvy. Patentovaný voděodolný materiál. Výrazná kovová destička s logem značky. Lemování kovovými cvočky čtvercového tvaru. Prostorná vnější kapsa s dvojitým zipem. Množství vnitřních kapes. Dvě pevné rukojeti. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Zapínání na zip.

1 480 Kč

Unisexová cestovní taška V19.69. Svršek ze syntetické safiánové kůže modré barvy. Dvě zakulacené rukojeti. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Vnější kapsy na zip. Množství vnitřních kapes. Podšívka z odolné a omyvatelné látky se vzorem loga značky. Zapínání na zip.

1 480 Kč

Unisexová velká cestovní taška V19.69. Svršek ze syntetické safiánové kůže modré barvy. Dvě zakulacené rukojeti. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Vnější kapsy na zip. Množství vnitřních kapes. Podšívka z odolné a omyvatelné látky se vzorem loga značky. Zapínání na zip.

1 180 Kč 1 480 Kč
Zobrazeno 1 - 6 z 6

Top