Seznam produktů výrobce V19.69

V 1969

V 1969

Zobrazit
na stránku
Doprava zdarma

Dámské lodičky na platformě V19.69 z kolekce jaro/ léto. Svršek ze syntetické hladké kůže žluté barvy v krásném pastelovém odstínu. Módní robustní platforma. Něžný ženský model v retro stylu.

2 399 Kč

Dámské lodičky na platformě V19.69 z kolekce jaro/ léto. Svršek ze syntetické hladké kůže béžové barvy. Módní robustní platforma. Velmi ženský model v retro stylu.

1 799 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky na platformě V19.69 z kolekce jaro/ léto. Svršek ze syntetické hladké kůže žluté barvy v krásném pastelovém odstínu. Originální střih s vykrojením vprostřed stélky. Módní robustní platforma. Velmi ženský model v retro stylu.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku a platformě V19.69 z kolekce jaro/ léto. Svršek ze syntetické hladké kůže pastelově žluté barvy. Elegantní zkřížení robustních pásků přes nárt. Upínací pásek v oblasti kotníku s jemnou kovovou sponou. Vysoký robustní podpatek a módní zvýšená platforma. Kulatá špička obuvi mandlového tvaru.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku a platformě V19.69 z kolekce jaro/ léto. Svršek ze syntetické hladké kůže černé barvy. Elegantní zkřížení robustních pásků přes nárt. Upínací pásek v oblasti kotníku s jemnou kovovou sponou. Vysoký robustní podpatek a módní zvýšená platforma. Kulatá špička obuvi mandlového tvaru.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku a platformě V19.69 z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní broušené kůže černé barvy. Symetrické zkřížení tří robustních pásků přes nárt. Upínací pásek v oblasti kotníku s výraznou kovovou sponou. Velmi vysoký robustní podpatek a módní zvýšená platforma. Klasický střih oblíbené dámské obuvi.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku a platformě VERSACE V19.69 z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní hladké kůže pastelově žluté barvy. Symetrické křížení pásků přes nárt. Upínací pásek v oblasti kotníku s jemnou kovovou sponou. Středně vysoký robustní podpatek a módní zvýšená platforma. Velmi ženský model v retro stylu.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku a platformě V19.69 z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní broušené kůže černé barvy. Asymetrické zkřížení robustních pásků přes nárt. Upínací pásek v oblasti kotníku s jemnou kovovou sponou. Velmi vysoký robustní podpatek a módní zvýšená platforma. Klasický střih oblíbené dámské obuvi.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky VERSACE V19.69 z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní hladké kůže béžové barvy. Zajímavé propojení dvou jemných pásků v oblasti nártu. Vysoký jehlový podpatek. Klasický nadčasový model dámské obuvi.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku a platformě VERSACE V19.69 z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní hladké kůže černé barvy. Zapínání na zip. Vysoký stabilní podpatek. Módní robustní platforma. Aplikace kovových elementů. Nepřehlédnutelný model dámské obuvi.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty VERSACE V19.69 z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní hladké kůže černé barvy. Zapínání na zip. Vysoký robustní podpatek. Módní zvýšená platforma. Efektní použití pásku v oblasti nártu. Elegantní model.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku VERSACE V19.69 z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní kůže černé barvy, šněrováním a zajímavým lemováním části kovového zipu. Vysoký stabilní podpatek. Módní robustní platforma.

3 199 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku VERSACE V19.69 z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní hladké kůže černé barvy. Efektní zdobení třásněmi a koženým páskem s kovovou sponou v oblasti nártu. Vysoký robustní podpatek. Módní zvýšená platforma.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty VERSACE V19.69 z kolekce podzim/ zima. Svršek z přírodní hladké kůže černé barvy v kombinaci s imitací koňské srsti. Vysoký jehlový metalický podpatek. Zapínání pomocí kovového zipu. Velmi originální elegantní model.

3 799 Kč

Dámské lodičky na platformě VERSACE V19.69 z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetické broušené kůže černé barvy. Elegantní pásek přes nárt a kotník. Módní robustní platforma. Vysoký stabilní podpatek. Strukturovaná zimní podrážka. Styl vintage.

1 799 Kč

Dámské pantofle na podpatku VERSACE V19.69 z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní jehněčí kůže v pruhovaném vzoru kombinace černé a růžové kožešiny. Klasický střih s otevřenou špičkou obuvi. Módní robustní platforma a podpatek. Nepřehlédnutelný design.

1 799 Kč

Dámské lodičky na platformě V 1969 z kolekce jaro/ léto. Svršek ze syntetické hladké kůže béžové barvy. Originální střih s vykrojením vprostřed stélky. Módní robustní platforma. Velmi ženský model v retro stylu.

1 799 Kč

Dámské sandály na podpatku a platformě VERSACE V19.69 z kolekce jaro/ léto. Svršek ze syntetické kůže černé barvy v kombinaci s transparentní tkání. Velmi originální střih s kříženým upínacím páskem kolem kotníku. Vysoký stabilní podpatek. Robustní platforma s výrazným vzorkem. Luxusní design.

1 799 Kč

Dámské sandály na podpatku a plattormě V19.69 z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní broušené kůže tmavě modré barvy. Aplikace robustního pásku přes nárt. Upínací pásek v oblasti kotníku s výraznou sponou. Velmi vysoký robustní podpatek a módní zvýšená platforma. Klasický střih oblíbené dámské obuvi.

1 799 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku a platformě V19.69 z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní broušené kůže béžové barvy. Symetrické zkřížení tří robustních pásků přes nárt. Upínací pásek v oblasti kotníku s výraznou kovovou sponou. Velmi vysoký robustní podpatek a módní zvýšená platforma. Klasický střih oblíbené dámské obuvi.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku VERSACE V19.69 z kolekce jaro/ léto. Svršek ze syntetické kůže černé barvy ve vzoru imitace hadí kůže. Výrazný střih s dvěma upínacími pásky v patní části obuvi. Upínací pásky v elegantní zlaté s jemnou kovovou sponou. Vysoký stabilní podpatek se zlatým lemováním. Luxusní design.

2 099 Kč

Dámské sandály na podpatku VERSACE V19.69 z kolekce podzim/ zima. Svršek ze syntetické broušené kůže černé barvy. Klasický střih s otevřenou špičkou a masivní platformou s výrazným vzorkem. Upínací pásek přes kotník s jemnou kovovou sponou. Velmi vysoký robustní podpatek. Extravagantní model.

1 799 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku a platformě V19.69 z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní broušené kůže červené barvy. Symetrické zkřížení tří robustních pásků přes nárt. Upínací pásek v oblasti kotníku s výraznou kovovou sponou. Velmi vysoký robustní podpatek a módní zvýšená platforma. Klasický střih oblíbené dámské obuvi.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku a platformě V19.69 z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní broušené kůže červené barvy. Asymetrické zkřížení robustních pásků přes nárt. Upínací pásek v oblasti kotníku s jemnou kovovou sponou. Velmi vysoký robustní podpatek a módní zvýšená platforma. Klasický střih oblíbené dámské obuvi.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku a platformě V19.69 z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní broušené kůže žluté barvy. Asymetrické zkřížení robustních pásků přes nárt. Upínací pásek v oblasti kotníku s jemnou kovovou sponou. Velmi vysoký robustní podpatek a módní zvýšená platforma. Klasický střih oblíbené dámské obuvi.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku a platformě V19.69 z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní broušené kůže světle šedé barvy. Asymetrické zkřížení robustních pásků přes nárt. Upínací pásek v oblasti kotníku s jemnou kovovou sponou. Velmi vysoký robustní podpatek a módní zvýšená platforma. Klasický střih oblíbené dámské obuvi.

2 099 Kč

Dámské sandály na klínovém podpatku VERSACE V19.69 z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní jehněčí kůže v pruhovaném vzoru černé a růžové barvy. Extravagantní nepřehlédnutelný model s robustní platformou. Výrazný vzor podrážky. Upínací pásek přes kotník s jemnou kovovou sponou.

1 799 Kč

Dámské sandály na podpatku a plattormě V19.69 z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní broušené kůže béžové barvy. Aplikace robustního pásku přes nárt. Upínací pásek v oblasti kotníku s výraznou sponou. Velmi vysoký robustní podpatek a módní zvýšená platforma. Klasický střih oblíbené dámské obuvi.

1 799 Kč

Dámské sandály na podpatku a platformě VERSACE V19.69 z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní hladké kůže pastelově žluté barvy. Výrazný střih s křížením pásků přes nárt. Upínací pásek s jemnou kovovou sponou. Kontrastní provedení podpatku a podešve v tmavě hnědé barvě. Aplikace kovových cvoků ve spodní části kožených pásků. Model v retro stylu.

1 799 Kč

Dámské pantofle na podpatku VERSACE V19.69 z kolekce jaro/ léto. Svršek z přírodní hladké kůže oříškově hnědé barvy. Klasický střih s otevřenou špičkou obuvi. Výrazná aplikace kovových cvočků. Módní robustní platforma a podpatek. Jemné prošívání kontrastní světlou nití. Pohodlný model v retro stylu.

1 799 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku VERSACE V19.69 z kolekce jaro/ léto. Svršek z lakované přírodní kůže béžové barvy. Výrazný střih s masivním páskem přes nárt. Upínací pásek s jemnou kovovou sponou. Lemování kulatými kovovými nýty. Kontrastní provedení podpatku a podešve v tmavě hnědé barvě. Robustní podpatek a velmi vysoká platforma. Nadčasový retro...

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku VERSACE V19.69 z kolekce jaro/ léto. Svršek z lakované přírodní kůže černé barvy. Výrazný střih s masivním páskem přes nárt. Upínací pásek s jemnou kovovou sponou. Lemování kulatými kovovými nýty. Kontrastní provedení podpatku a podešve v tmavě hnědé barvě. Robustní podpatek a velmi vysoká platforma. Nadčasový retro design.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky VERSACE V19.69 z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Hranatá špička obuvi s výrazným kvádrovým podpatkem ve zlatém provedení. Nepřehlédnutelný ženský model.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky VERSACE V19.69 z kolekce podzim/ zima. Svršek ze sametu černé barvy. Ostrá špička klasického střihu obuvi s nastavitelným páskem přes nárt. Vysoký jehlový podpatek. Sofistikovaný elegantní model.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky VERSACE V19.69 z kolekce podzim/ zima. Svršek ze sametu tmavě modré barvy. Ostrá špička klasického střihu obuvi s nastavitelným páskem přes nárt. Vysoký jehlový podpatek. Sofistikovaný elegantní model.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky VERSACE V19.69 z kolekce podzim/ zima. Svršek ze sametu bordó barvy. Ostrá špička klasického střihu obuvi s nastavitelným páskem přes nárt. Vysoký jehlový podpatek. Sofistikovaný elegantní model.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty VERSACE V19.69 z kolekce podzim/ zima. Svršek z kombinace lakované syntetické kůže černé barvy a semišového elastanu. Originální zdobení kovovými očky a tkaničkou. Vysoký robustní podpatek. Efekt punčochy ve střevíčku. Výrazný vintage model.

2 099 Kč

Dámské šněrovací polobotky VERSACE V19.69 z kolekce podzim/ zima. Svršek z broušené syntetické kůže tmavě modré barvy. Sofistikovaný střih s kontrastujícími detaily v matné a lakované kůži hnědé barvy. Aplikace kovových oček. Dvojité prošívání. Masivní pohodlný podpatek. Model ve stylu vintage.

1 799 Kč

Dámské šněrovací polobotky VERSACE V19.69 z kolekce podzim/ zima. Svršek z broušené a lakované syntetické kůže černé barvy. Sofistikovaný střih s kontrastujícími detaily v matné kůži šedé barvy. Aplikace kovových oček. Dvojité prošívání. Masivní pohodlný podpatek. Model ve stylu vintage.

1 799 Kč

Dámské kotníčkové boty VERSACE V19.69 z kolekce podzim/ zima. Svršek z kombinace lakované syntetické kůže černé barvy a elastického semiše. Zapínání na postranní zip. Pohodlné nazouvání. Vysoký robustní podpatek.

1 799 Kč
Zobrazeno 1 – 40 z 182 položek

Top

Informace o nás