V19.69


Mladá módní značka V19.69 vytvořená v Miláně v roce 2001 svým zakladatelem Alessandrem Versace učinila z pojmu elegance svou vlastní pečeť. Zkušenostmi a odbornými znalostmi oplývající Allesandro Versace vytvořil koncept, jemuž vévodí italská elegance, styl a kvalita. Značka V19.69 udržuje tradici italského módního designu stále živou, a to zejména díky inovativním postupům povyšujícím každý z produktů na další kvalitativní úroveň. V souladu s touto tradicí a současnými trendy vytváří módní dům V19.69 unikátní siluety, formy a materiály, které dokáží uspokojit tolik odlišné potřeby zákazníků.


Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku V19.69 z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké přírodní kůže pudrově hnědé barvy. Výrazný střih s masivními vzájemně propojenými pásky. Robustní platforma a velmi vysoký podpatek ve stylu dřeváků. Upínací pásek přes kotník s dekorativní sponou. Nadčasový model v oblíbeném retro stylu.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku V19.69 z kolekce jaro/léto. Svršek z kombinace přírodní kůže a syntetického materiálu černé barvy v lakované úpravě. Výrazný střih s masivními pásky přes nárt. Robustní platforma ve stylu dřeváků. Velmi vysoký jehlový podpatek. Upínací pásek přes kotník s dekorativní sponou. Nadčasový model v oblíbeném retro stylu.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku V19.69 z kolekce jaro/léto. Svršek z kombinace přírodní kůže a syntetického materiálu béžové barvy v lakované úpravě. Výrazný střih s masivními pásky přes nárt. Robustní platforma ve stylu dřeváků. Velmi vysoký jehlový podpatek. Upínací pásek přes kotník s dekorativní sponou. Nadčasový model v oblíbeném retro stylu.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku VERSACE V19.69 z kolekce jaro/léto. Svršek z lakované přírodní kůže černé barvy. Výrazný střih s masivním páskem přes nárt. Upínací pásek s jemnou kovovou sponou. Lemování kulatými kovovými nýty. Kontrastní provedení podpatku a podešve v tmavě hnědé barvě. Robustní podpatek a velmi vysoká platforma. Nadčasový retro design.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku VERSACE V19.69 z kolekce jaro/léto. Svršek z lakované přírodní kůže béžové barvy. Výrazný střih s masivním páskem přes nárt. Upínací pásek s jemnou kovovou sponou. Lemování kulatými kovovými nýty. Kontrastní provedení podpatku a podešve v tmavě hnědé barvě. Robustní podpatek a velmi vysoká platforma. Nadčasový retro design.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka typu Crossbody V19.69 z kolekce jaro/léto. Svršek ze strukturované syntetické kůže černé barvy. Patentovaný voděodolný materiál. Výrazná kovová destička s logem značky. Aplikace kovových cvočků čtvercového tvaru. Vnější kapsa na zip. Množství vnitřních kapes. Polstrovaný vnitřní oddíl. Nastavitelný ramenní popruh. Zapínání na zip.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámská kabelka typu Crossbody VERSACE V19.69 z kolekce jaro/léto. Svršek ze strukturované syntetické kůže červené barvy. Patentovaný voděodolný materiál. Výrazná kovová destička s logem značky. Aplikace kovových cvočků čtvercového tvaru. Vnější kapsa na zip. Množství vnitřních kapes. Polstrovaný vnitřní oddíl. Nastavitelný ramenní popruh....

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka V19.69 z kolekce jaro/léto. Svršek ze strukturované syntetické kůže černé barvy. Patentovaný voděodolný materiál. Výrazná kovová destička s logem značky. Lemování kovovými cvočky čtvercového tvaru. Prostorná vnější kapsa s dvojitým zipem. Množství vnitřních kapes. Dvě pevné rukojeti. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh....

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka V19.69 z kolekce jaro/léto. Svršek ze strukturované syntetické kůže bílé barvy. Patentovaný voděodolný materiál. Výrazná kovová destička s logem značky. Lemování kovovými cvočky čtvercového tvaru. Prostorná vnější kapsa s dvojitým zipem. Množství vnitřních kapes. Dvě pevné rukojeti. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh....

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku V19.69 z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické broušené kůže černé barvy. Aplikace detailů z lesklého textilního materiálu v elegantní zlaté. Zapínání pomocí zipu v patní části obuvi. Velmi sofistikovaný design. Stabilní vysoký podpatek s geometrickým lemováním.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku V19.69 z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické broušené kůže černé barvy. Asymetrické pásky přes nárt v provedení metalické struktrované textilie. Zapínání pomocí jemného řemínku přes kotník. Vysoký jehlový podpatek. Komfortní decentně zvýšená platforma.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku V19.69 z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické broušené kůže růžové barvy. Asymetrické pásky přes nárt v provedení metalické struktrované textilie. Zapínání pomocí jemného řemínku přes kotník. Vysoký jehlový podpatek. Komfortní decentně zvýšená platforma.

2 599 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku V19.69 z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže červené barvy. Zajímavý střih se symetrickými pásky v oblasti nártu. Kontrastní proplétaná tkanička ve zlatém provedení. Zapínání na zip v patní části obuvi. Vysoký stabilní podpatek. Elegantní model ve stylu glamour.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku V19.69 z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže černé barvy. Zajímavý střih se symetrickými pásky v oblasti nártu. Kontrastní proplétaná tkanička ve zlatém provedení. Zapínání na zip v patní části obuvi. Vysoký stabilní podpatek. Elegantní model ve stylu glamour.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky V19.69 z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní kůže zlaté barvy s metalickým efektem. Zajímavé propojení dvou jemných pásků v oblasti nártu do tvaru písmene "T". Vysoký jehlový podpatek. Velmi elegantní nadčasový model. Originální střih.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské lodičky V19.69 z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní kůže černé barvy s třpytivým efektem. Zajímavé propojení dvou jemných pásků v oblasti nártu do tvaru písmene "T". Vysoký jehlový podpatek. Velmi elegantní nadčasový model. Originální střih.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku VERSACE V19.69 z kolekce jaro/léto. Svršek z broušené syntetické kůže černé barvy. Oblast nártu výrazně zdobená úzkými pásky vysoko nad kotník. Zapínání na zip v patní části obuvi. Velmi vysoký jehlový podpatek. Komfortní zvýšená platforma. Sofistikovaný model ve stylu glamour.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku VERSACE V19.69 z kolekce jaro/léto. Svršek z broušené syntetické kůže modré barvy. Oblast nártu výrazně zdobená úzkými pásky vysoko nad kotník. Zapínání na zip v patní části obuvi. Velmi vysoký jehlový podpatek. Komfortní zvýšená platforma. Sofistikovaný model ve stylu glamour.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku VERSACE V19.69 z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické broušené kůže černé barvy s detaily ve stříbrném lesklém provedení. Zajímavý střih s asymetrickými pásky v oblasti nártu. Zapínání na zip v patní části obuvi. Aplikace elastických pruženek pro snadné nazouvání. Vysoký jehlový podpatek. Komfortní zvýšená podešev.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku VERSACE V19.69 z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické broušené kůže béžové barvy s detaily ve zlatém lesklém provedení. Zajímavý střih s asymetrickými pásky v oblasti nártu. Zapínání na zip v patní části obuvi. Aplikace elastických pruženek pro snadné nazouvání. Vysoký jehlový podpatek. Komfortní zvýšená podešev.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku VERSACE V19.69 z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické broušené kůže v kombinaci černé, modré a růžové barvy. Oblast nártu výrazně zdobená elegantní aplikací z kontrastních pásků. Zapínání pomocí jemného řemínku přes kotník. Vysoký jehlový podpatek. Komfortní zvýšená platforma.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku VERSACE V19.69 z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické broušené kůže v kombinaci černé a béžové barvy. Oblast nártu výrazně zdobená elegantní aplikací z kontrastních pásků. Zapínání pomocí jemného řemínku přes kotník. Vysoký jehlový podpatek. Komfortní zvýšená platforma.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku VERSACE V19.69 z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické lakované kůže v kombinaci barev bílé a béžové. Asymetrické pásky v oblasti nártu v kontrastní černé broušené kůži. Zapínání pomocí jemného řemínku přes kotník. Vysoký jehlový podpatek.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku VERSACE V19.69 z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické lakované kůže v kombinaci barev černé a zelené. Asymetrické pásky v oblasti nártu v kontrastní modré broušené kůži. Zapínání pomocí jemného řemínku přes kotník. Vysoký jehlový podpatek.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku VERSACE V19.69 z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické lakované kůže v kombinaci barev černé a zelené. Asymetrické pásky v oblasti nártu v kontrastní modré broušené kůži. Zapínání pomocí jemného řemínku přes kotník. Vysoký jehlový podpatek.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku VERSACE V19.69 z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické broušené kůže v trojkombinaci odstínů barev modré a zelené. Oblast nártu zdobená elegantní výrazně asymetrickou aplikací z kontrastních pásků. Zapínání pomocí jemného řemínku přes kotník. Komfortní středně vysoký jehlový podpatek.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku VERSACE V19.69 z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické broušené kůže v kombinaci černé a béžové barvy. Oblast nártu zdobená elegantní výrazně asymetrickou aplikací z kontrastních pásků. Zapínání pomocí jemného řemínku přes kotník. Komfortní středně vysoký jehlový podpatek.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku VERSACE V19.69 z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické broušené kůže v kombinaci růžové a oranžové barvy. Oblast nártu zdobená elegantní výrazně asymetrickou aplikací z kontrastních pásků. Zapínání pomocí jemného řemínku přes kotník. Komfortní středně vysoký jehlový podpatek.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku VERSACE V19.69 z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické broušené kůže černé barvy. Originální použití zavazování pomocí tkaničky vysoko nad kotníkem. Pásek v oblasti nártu výrazně zdobený řadou střapců. Komfortní středně vysoký podpatek. Model v retro stylu.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku VERSACE V19.69 z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické broušené kůže červené barvy. Originální použití zavazování pomocí tkaničky vysoko nad kotníkem. Pásek v oblasti nártu výrazně zdobený řadou střapců. Komfortní středně vysoký podpatek. Model v retro stylu.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku VERSACE V19.69 z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické broušené kůže béžové barvy. Originální použití zavazování pomocí tkaničky vysoko nad kotníkem. Pásek v oblasti nártu výrazně zdobený řadou střapců. Komfortní středně vysoký podpatek. Model v retro stylu.

2 099 Kč

Dámské sandály na podpatku V19.69 z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické broušené kůže béžové barvy. Výrazný střih s masivním páskem přes nárt s aplikací glitrů ve zlatém provedení. Velmi vysoká platforma s lemováním. Upínací pásek přes kotník s dekorativní sponou. Nadčasový model v oblíbeném retro stylu.

1 899 Kč

Dámské sandály na podpatku V19.69 z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické broušené kůže černé barvy. Výrazný střih s masivním páskem přes nárt s aplikací glitrů ve zlatém provedení. Velmi vysoká platforma s lemováním. Upínací pásek přes kotník s dekorativní sponou. Nadčasový model v oblíbeném retro stylu.

1 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku VERSACE V19.69 z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické broušené kůže černé barvy. Bohatá aplikace štrašových kamínků a perforování. Originální model obuvi s množstvím pásků vysoko nad kotník. Zapínání na zip v patní části obuvi. Velmi vysoký jehlový podpatek. Módní zvýšená platforma.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku a platformě V19.69 z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetické broušené kůže světle šedé barvy. Originální model obuvi s množstvím pásků vysoko nad kotník. Bohatá aplikace štrasovývh kamínků a perforování. Zapínání na zip v patní části obuvi. Velmi vysoký jehlový podpatek. Módní zvýšená platforma.

2 099 Kč

Dámské sandály na podpatku a platformě V19.69 z kolekce jaro/léto. Svršek z broušené syntetické kůže černé barvy. Oblast nártu výrazně zdobená textilními mašličkami a barevnými kameny. Průhledné lesklé pásky přes nárt s kontrastním lemováním. Originální uvazování pomocí tkaničky vysoko nad kotníkem. Velmi vysoký jehlový podpatek. Módní zvýšená...

1 899 Kč

Dámské sandály na podpatku V19.69 z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže krémově hnědé barvy s metalickým efektem. Originální aplikace uvazovací tkaničky v oblasti nártu. Velmi vysoký robustní podpatek. Vysoká platforma. Extravagantní retro design.

1 899 Kč

Dámské sandály na podpatku V19.69 z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže modré barvy s metalickým efektem. Originální aplikace uvazovací tkaničky v oblasti nártu. Velmi vysoký robustní podpatek. Vysoká platforma. Extravagantní retro design.

1 899 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku V19.69 z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže šedé barvy. Otevřený nárt s páskem a sponou. Pohodlné nazouvání. Vysoký stabilní podpatek. Elegantní střih. Velmi ženský model.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské kotníčkové boty na podpatku V19.69 z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní broušené kůže modré barvy. Otevřený nárt s páskem a sponou. Pohodlné nazouvání. Vysoký stabilní podpatek. Elegantní střih. Velmi ženský model.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku V19.69 z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní hladké kůže černé barvy. Klasické páskované sandálky s upínacím páskem přes kotník. Aplikace elastické pruženky pro snadné nazouvání. Komfortní středně vysoký podpatek v kontrastní bílé barvě s kresbou.

2 399 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály na podpatku V19.69 z kolekce jaro/léto. Svršek z přírodní hladké kůže hnědé barvy. Klasické páskované sandálky s upínacím páskem přes kotník. Aplikace elastické pruženky pro snadné nazouvání. Komfortní středně vysoký podpatek.

2 399 Kč
Zobrazeno 1 - 42 z 118

Top