Seznam produktů výrobce La Martina

La Martina

La Martina

Zobrazit

Dámská sportovní peněženka LA MARTINA z kolekce podzim/ zima. Svršek ze směsi přírodní kůže, bavlny a syntetiky modré barvy. Kontrastní lemování. Zapínání na patentky. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů.

1 999 Kč

Dámská sportovní peněženka LA MARTINA z kolekce podzim/ zima. Svršek ze směsi přírodní kůže, bavlny a syntetiky tmavě modré barvy. Kontrastní lemování. Zapínání na patentky. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů.

1 899 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh typu Crossbody LA MARTINA z kolekce podzim/ zima. Svršek z kombinace odolného nylonu hnědé barvy a přírodní kůže v kontrastní černé. Zapínání na magnetky. Stahovací šňůrka. Odnímatelný ramenní popruh z kovového řetízku. Vnější postranní kapsa na zip. Vnitřní kapsa na zip.

3 799 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka LA MARTINA z kolekce podzim/ zima. Svršek z odolného nylonu v odstínu bordó. Kontrastní lemování v černé. Zapínání na zip. Jedna pevná rukojeť. Odnímatelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip.

4 099 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka LA MARTINA z kolekce podzim/ zima. Svršek ze směsi odolného nylonu a přírodní kůže v tmavé krémově hnědé barvě. Sofistikovaný střih a výjimečná kombinace materiálů. Jedna pevná rukojeť. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip.

4 099 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka LA MARTINA z kolekce podzim/ zima. Svršek ze směsi odolného nylonu a přírodní kůže v tmavě šedé barvě. Sofistikovaný střih a výjimečná kombinace materiálů. Jedna pevná rukojeť. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip.

4 099 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka LA MARTINA z kolekce podzim/ zima. Svršek z odolného nylonu v odstínu přírodní hnědé. Kontrastní lemování v černé. Zapínání na zip. Jedna pevná rukojeť. Odnímatelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip.

4 099 Kč
Doprava zdarma

Dámská luxusní kabelka LA MARTINA z kolekce podzim/ zima. Svršek z hladké přírodní kůže tmavě hnědé barvy. Kontrastní nášivka s logem značky v přední části kabelky. Zapínání na magnetky. Jedna pevná dvojitá rukojeť. Odnímatelný ramenní popruh. Vnitřní kapsa na zip a další kapsy. Ochranný obal proti prachu.

10 299 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka LA MARTINA z kolekce podzim/ zima. Svršek ze směsi nylonu a přírodní kůže černé barvy. Elegantní prošívaný model pro sportovně elegantní outfit. Zapínání na zip a magnetky. Pevná rukojeť. Odnímatelný ramenní popruh. Dvě vnitřní kapsy- jedna na zip. Ochranný obal proti prachu.

5 299 Kč
Doprava zdarma

Dámská sportovní peněženka LA MARTINA z kolekce podzim/ zima. Svršek ze směsi přírodní kůže, bavlny a syntetiky modré barvy. Kontrastní lemování. Zapínání na patentky Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet. Kapsička na drobné mince se zapínáním na patentky.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámská sportovní peněženka LA MARTINA z kolekce podzim/ zima. Svršek ze směsi přírodní kůže, bavlny a syntetiky tmavě hnědé barvy. Kontrastní lemování. Zapínání na patentky. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů. Vnější kapsa na drobné mince se zapínáním na patentky.

2 499 Kč
Doprava zdarma

Dámská sportovní peněženka LA MARTINA z kolekce podzim/ zima. Svršek ze směsi přírodní kůže, bavlny a syntetiky tmavě hnědé barvy. Kontrastní lemování. Zapínání na patentky. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet. Vnitřní kapsička na zip. Vnější kapsa na drobné mince se zapínáním na patentky.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámská aktovka typu Crossbody LA MARTINA z kolekce podzim/ zima. Svršek z polstrovaného nylonu černé barvy. Sofistikovaný vzor materiálu s aplikací loga značky. Zapínání na zip. Kontrastní rukojeť. Odnímatelný ramenní popruh. Množství vnitřních kapes. Prostorná vnější kapsa na zip. Vnější boční kapsy.

2 899 Kč
Doprava zdarma

Unisexová aktovka typu Crossbody LA MARTINA z kolekce podzim/ zima. Svršek z textilního materiálu v dvoubarevné kombinaci černé a béžové barvy. Výrazná aplikace loga značky v oblasti přední klopy aktovky. Zapínání na zip. Nastavitelný ramenní popruh. Množství vnitřních kapes.

3 199 Kč
Doprava zdarma

Dámská aktovka LA MARTINA z kolekce podzim/ zima. Svršek ze směsi bavlny, nylonu a přírodní kůže kávově hnědé barvy. Zapínání na zip. Kontrastní rukojeť. Odnímatelný ramenní popruh. Množství vnitřních kapes. Polstrovaný vnitřní oddíl pro laptop.

4 099 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka LA MARTINA z kolekce podzim/ zima. Svršek ze směsi nylonu tmavě hnědé barvy a přírodní broušené kůže. Hravý design pro sportovně elegantní outfit. Zapínání na zip. Kontrastní propracovaná rukojeť. Dvě vnitřní kapsy- jedna na zip.

5 599 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka LA MARTINA z kolekce podzim/ zima. Svršek ze směsi odolného nylonu a přírodní kůže v imitaci hadí kůže v barvě bordó. Sofistikovaný střih a výjimečná kombinace materiálů. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na magnetky. Dvě jemné rukojeti. Dvě vnitřní kapsy- jedna na zip.

5 299 Kč
Zobrazeno 1 – 17 z 17 položek

Top

Informace o nás