Využijte 10% SLEVU na nákup od 01.12. - 31.12.2018.
*** slevový kód: botteganaděluje ***
Garance DORUČENÍ DO VÁNOC pro objednávky přijaté do neděle 9. prosince.

LA MARTINA


LA MARTINA se stala jednou z předních značek neformálních oděvů ve světě módy již od dob svého vzniku v Argentině. Jedná se o módní značku pro sport jezdeckého póla mezinárodního významu, která představuje eleganci, prestiž a tradici sportu samotného. LA MARTINA je vyhlášená širokou škálou sortimentu vysoké kvality. LA MARTINA je odhodlána nabízet ty nejlepší produkty v rámci rychlého, ctižádostivého a náročného sportu jezdeckého póla, ale hru samotnou vysoce přesahuje. Pólo je kulturou stejně jako životním stylem. Proto mohou být produkty LA MARTINA stylově využívány jak na hřišti tak mimo něj. 


Doprava zdarma

Dámská velká kabelka LA MARTINA. Svršek ze směsi odolného nylonu a přírodní kůže v imitaci hadí kůže v barvě bordó. Sofistikovaný střih a výjimečná kombinace materiálů. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na magnetky. Dvě jemné rukojeti. Dvě vnitřní kapsy- jedna na zip.

4 690 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka LA MARTINA. Svršek ze směsi nylonu tmavě hnědé barvy a přírodní broušené kůže. Hravý design pro sportovně elegantní outfit. Zapínání na zip. Kontrastní propracovaná rukojeť. Dvě vnitřní kapsy- jedna na zip.

4 960 Kč
Doprava zdarma

Dámská aktovka typu Crossbody LA MARTINA. Svršek ze směsi bavlny, nylonu a přírodní kůže kávově hnědé barvy. Zapínání na zip. Kontrastní rukojeť. Odnímatelný ramenní popruh. Množství vnitřních kapes. Polstrovaný vnitřní oddíl pro laptop.

3 620 Kč
Doprava zdarma

Dámská aktovka typu Crossbody LA MARTINA. Svršek z polstrovaného nylonu černé barvy. Sofistikovaný vzor materiálu s aplikací loga značky. Zapínání na zip. Kontrastní rukojeť. Odnímatelný ramenní popruh. Množství vnitřních kapes. Prostorná vnější kapsa na zip. Vnější boční kapsy.

2 550 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka LA MARTINA. Svršek ze směsi odolného nylonu a přírodní kůže v tmavě šedé barvě. Sofistikovaný střih a výjimečná kombinace materiálů. Jedna pevná rukojeť. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip.

3 620 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka LA MARTINA. Svršek ze směsi odolného nylonu a přírodní kůže v tmavé krémově hnědé barvě. Sofistikovaný střih a výjimečná kombinace materiálů. Jedna pevná rukojeť. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip.

3 620 Kč
Zobrazeno 1 - 6 z 6

Top