LA MARTINA


LA MARTINA se stala jednou z předních značek neformálních oděvů ve světě módy již od dob svého vzniku v Argentině. Jedná se o módní značku pro sport jezdeckého póla mezinárodního významu, která představuje eleganci, prestiž a tradici sportu samotného. LA MARTINA je vyhlášená širokou škálou sortimentu vysoké kvality. LA MARTINA je odhodlána nabízet ty nejlepší produkty v rámci rychlého, ctižádostivého a náročného sportu jezdeckého póla, ale hru samotnou vysoce přesahuje. Pólo je kulturou stejně jako životním stylem. Proto mohou být produkty LA MARTINA stylově využívány jak na hřišti tak mimo něj. 


Dámská sportovní peněženka LA MARTINA. Svršek ze směsi přírodní kůže, bavlny a syntetiky modré barvy. Kontrastní lemování. Zapínání na patentky Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet. Kapsička na drobné mince se zapínáním na patentky.

1 750 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka LA MARTINA. Svršek ze směsi odolného nylonu a přírodní kůže v imitaci hadí kůže v barvě bordó. Sofistikovaný střih a výjimečná kombinace materiálů. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na magnetky. Dvě jemné rukojeti. Dvě vnitřní kapsy- jedna na zip.

4 690 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka LA MARTINA. Svršek ze směsi nylonu tmavě hnědé barvy a přírodní broušené kůže. Hravý design pro sportovně elegantní outfit. Zapínání na zip. Kontrastní propracovaná rukojeť. Dvě vnitřní kapsy- jedna na zip.

4 960 Kč
Doprava zdarma

Dámská aktovka typu Crossbody LA MARTINA. Svršek ze směsi bavlny, nylonu a přírodní kůže kávově hnědé barvy. Zapínání na zip. Kontrastní rukojeť. Odnímatelný ramenní popruh. Množství vnitřních kapes. Polstrovaný vnitřní oddíl pro laptop.

3 620 Kč
Doprava zdarma

Unisexová aktovka typu Crossbody LA MARTINA. Svršek z textilního materiálu v dvoubarevné kombinaci černé a béžové barvy. Výrazná aplikace loga značky v oblasti přední klopy aktovky. Zapínání na zip. Nastavitelný ramenní popruh. Množství vnitřních kapes.

2 820 Kč
Doprava zdarma

Dámská aktovka typu Crossbody LA MARTINA. Svršek z polstrovaného nylonu černé barvy. Sofistikovaný vzor materiálu s aplikací loga značky. Zapínání na zip. Kontrastní rukojeť. Odnímatelný ramenní popruh. Množství vnitřních kapes. Prostorná vnější kapsa na zip. Vnější boční kapsy.

2 550 Kč

Dámská sportovní peněženka LA MARTINA. Svršek ze směsi přírodní kůže, bavlny a syntetiky modré barvy. Kontrastní lemování. Zapínání na patentky. Vnitřní kapsa na bankovky. Oganizér kreditních karet a dokumentů.

1 690 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka LA MARTINA. Svršek ze směsi nylonu a přírodní kůže černé barvy. Elegantní prošívaný model pro sportovně elegantní outfit. Zapínání na zip a magnetky. Pevná rukojeť. Odnímatelný ramenní popruh. Dvě vnitřní kapsy- jedna na zip.

4 690 Kč
Doprava zdarma

Dámská luxusní kabelka LA MARTINA. Svršek z hladké přírodní kůže tmavě hnědé barvy. Kontrastní nášivka s logem značky v přední části kabelky. Zapínání na magnetky. Jedna pevná dvojitá rukojeť. Odnímatelný ramenní popruh. Vnitřní kapsa na zip a další kapsy.

9 240 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka LA MARTINA. Svršek z odolného nylonu v odstínu přírodní hnědé. Kontrastní lemování v černé. Zapínání na zip. Jedna pevná rukojeť. Odnímatelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip.

3 620 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka LA MARTINA. Svršek ze směsi odolného nylonu a přírodní kůže v tmavě šedé barvě. Sofistikovaný střih a výjimečná kombinace materiálů. Jedna pevná rukojeť. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip.

3 620 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka LA MARTINA. Svršek ze směsi odolného nylonu a přírodní kůže v tmavé krémově hnědé barvě. Sofistikovaný střih a výjimečná kombinace materiálů. Jedna pevná rukojeť. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip.

3 620 Kč
Doprava zdarma

Dámská velká kabelka LA MARTINA. Svršek z odolného nylonu v odstínu bordó. Kontrastní lemování v černé. Zapínání na zip. Jedna pevná rukojeť. Odnímatelný ramenní popruh. Tři vnitřní kapsy- jedna na zip.

3 620 Kč
Zobrazeno 1 - 13 z 13

Top