COACH


Dlouhá historie americké značky COACH, jejíž počátky sahají až do roku 1941, ilustruje fenomenální boj o přežití v nekompromisním a nestálém světě módního průmyslu. Inovativní design, důmyslné řemeslné zpracování, dokonalá kvalita, nápaditý marketing – to je COACH. Dnes je s více než 900 butiky společnost COACH považována za světového lídra v produkci luxusních kabelek a módních doplňků.


Doprava zdarma

Luxusní dámská velká kabelka COACH. Svršek ze strukturované přírodní kůže černé barvy. Klasický střih kabelky přes rameno s propracovanou rukojetí. Odnímatelný ramenní popruh. Dekorativní přívěšek s logem značky. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy. Jedna vnější kapsa na zip.

11 060 Kč
Doprava zdarma

Luxusní dámská velká kabelka COACH. Svršek ze strukturované přírodní kůže červené barvy. Klasický střih kabelky přes rameno s propracovanou rukojetí. Odnímatelný ramenní popruh. Dekorativní přívěšek s logem značky. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy. Jedna vnější kapsa na zip.

11 060 Kč
Doprava zdarma

Luxusní dámská velká kabelka COACH. Svršek ze strukturované přírodní kůže černé barvy. Klasický střih prostorné kabelky do ruky se dvěma rukojeťmi. Zapínání na zip. Odnímatelný ramenní popruh. Dekorativní přívěšek s logem značky. Tři vnitřní oddíly. Dvě vnitřní kapsy.

11 060 Kč
Doprava zdarma

Luxusní dámská malá kabelka typu Crossbody COACH. Svršek z jemně strukturované přírodní kůže černé barvy. Rafinovaný oválný střih malé kabelky s odnímatelným popruhem. Výrazná aplikace s logem značky. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl. Jedna vnitřní kapsa. Dvě vnější kapsy.

8 440 Kč
Doprava zdarma

Luxusní dámská kabelka COACH. Svršek ze strukturované přírodní kůže černé barvy. Klasický střih středně velké kabelky do ruky se dvěma rukojeťmi. Zapínání na zip. Odnímatelný ramenní popruh. Dekorativní přívěšek s logem značky. Tři vnitřní oddíly. Jedna vnitřní kapsa.

8 440 Kč
Doprava zdarma

Luxusní dámská kabelka COACH. Svršek v kombinaci hladké přírodní kůže a syntetického materiálu hnědé barvy. Klasický střih kabelky do ruky se dvěma rukojeťmi. Stylový vzor materiálu s iniciálami značky. Zapínání na patentky. Aplikace kovových elementů. Dvě vnitřní kapsy.

13 250 Kč
Doprava zdarma

Luxusní dámská malá kabelka COACH. Svršek v kombinaci hladké přírodní kůže hnědé barvy a syntetického materiálu v typickém vzoru Coach. Romantický design ve stylu vintage s výraznou květinkovou sponou. Lemování kovovými cvočky....

9 990 Kč
Doprava zdarma

Luxusní dámská malá kabelka COACH. Svršek z hladké přírodní kůže červené barvy. Sofistikovaný design ve stylu glamour s originální strukturou materiálu. Dekorativní střapec. Přívěšek s logem značky. Propracovaný ramenní popruh. Zapínání na zip. Dvě vnitřní kapsy. Jedna vnější kapsa.

9 990 Kč
Doprava zdarma

Dámský batoh COACH. Svršek ze strukturované přírodní kůže černé barvy. Propracovaný design s přední kapsou na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Zapínání na zip. Jedna rukojeť. Dvě vnitřní kapsy. Tři vnější kapsy.

9 990 Kč
Doprava zdarma

Luxusní dámské psaníčko COACH. Svršek v kombinaci přírodní a syntetické kůže hnědé barvy. Stylový vzor materiálu s iniciálami značky. Rafinovaný oválný střih malé kabelky s odnímatelným popruhem. Výrazná aplikace s logem značky. Zápěstní poutko. Zapínání na zip. Dva vnitřní oddíly s organizérem. Tři vnitřní kapsy.

5 710 Kč
Doprava zdarma

Luxusní dámská kabelka COACH. Svršek v kombinaci přírodní a syntetické kůže tmavě šedé barvy. Symbolický geometrický vzor materiálu s iniciálami značky. Dvě pevné rukojeti. Odnímatelný ramenní popruh. Dekorativní přívěšek s logem značky. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl. Jedna vnitřní kapsa. Jedna vnější kapsa na zip.

9 990 Kč
Doprava zdarma

Luxusní dámská kabelka COACH. Svršek z hladké přírodní kůže tmavě hnědé barvy. Dvě pevné rukojeti. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Výrazná aplikace s logem značky. Dekorativní přívěšek. Zapínání na zip. Tři vnitřní oddíly. Jedna vnitřní kapsa.

9 240 Kč
Doprava zdarma

Luxusní dámské psaníčko COACH. Svršek z hladké přírodní kůže tmavě hnědé barvy. Nadčasová struktura v imitaci krokodýlí kůže. Oválný střih malé kabelky s odnímatelným popruhem. Zápěstní poutko. Výrazná aplikace s logem značky. Zapínání na zip. Dva vnitřní oddíly s organizérem. Tři vnitřní kapsy.

6 570 Kč
Doprava zdarma

Luxusní dámská kabelka COACH. Svršek ze strukturované přírodní kůže černé barvy. Svěží střih kabelky do ruky ve tvaru půlměsíce. Jedna pevná rukojeť. Odnímatelný ramenní popruh. Dekorativní přívěšek s logem značky. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl.

7 900 Kč
Doprava zdarma

Luxusní dámská kabelka COACH. Svršek ze strukturované přírodní kůže červené barvy. Svěží střih kabelky do ruky ve tvaru půlměsíce. Jedna pevná rukojeť. Odnímatelný ramenní popruh. Dekorativní přívěšek s logem značky. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl.

7 900 Kč
Doprava zdarma

Luxusní dámská velká kabelka COACH. Svršek ze strukturované přírodní kůže černé barvy. Svěží střih kabelky do ruky ve tvaru půlměsíce. Jedna pevná rukojeť. Odnímatelný ramenní popruh. Dekorativní přívěšek s logem značky. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl. Tři vnitřní kapsy. Jedna vnější kapsa.

10 580 Kč
Doprava zdarma

Luxusní dámská velká kabelka typu Shopper COACH. Svršek z hladké přírodní kůže černé barvy. Tradiční střih prostorné kabelky přes rameno v minimalistickém designu. Dvě jemné rukojeti. Dekorativní přívěšek s logem značky. Zapínání na patentky. Jeden vnitřní oddíl.

9 990 Kč
Doprava zdarma

Luxusní dámská velká kabelka typu Shopper COACH. Svršek z hladké přírodní kůže v odstínu modrošedé barvy. Tradiční střih prostorné kabelky přes rameno v minimalistickém designu. Dvě jemné rukojeti. Dekorativní přívěšek s logem značky. Zapínání na patentky. Jeden vnitřní oddíl.

9 990 Kč
Doprava zdarma

Luxusní dámská velká kabelka typu Shopper COACH. Svršek ze strukturované přírodní kůže černé barvy. Tradiční střih prostorné kabelky přes rameno. Dvě pevné rukojeti. Dekorativní přívěšek s logem značky. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl. Jedna vnější kapsa na zip.

9 240 Kč
Doprava zdarma

Luxusní dámská velká kabelka typu Shopper COACH. Svršek v kombinaci přírodní kůže a odolného textilního materiálu v odstínech hnědé. Tradiční střih prostorné kabelky přes rameno v originálním vzoru. Dvě pevné rukojeti. Dekorativní přívěšek s logem značky. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl. Jedna vnější kapsa.

8 440 Kč
Doprava zdarma

Luxusní dámská velká kabelka typu Shopper COACH. Svršek v kombinaci přírodní kůže a odolného textilního materiálu v odstínech černé a šedé. Tradiční střih prostorné kabelky přes rameno v originálním vzoru. Dvě pevné rukojeti. Dekorativní přívěšek s logem značky. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Jeden vnitřní oddíl. Jedna vnější kapsa.

8 440 Kč
Doprava zdarma

Luxusní dámské psaníčko COACH. Svršek ze strukturované přírodní kůže černé barvy. Výrazná aplikace s logem značky. Jemný nastavitelný a odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na patentky. Vnitřní organizér. Dvě vnitřní kapsy. Jedna vnější kapsa.

5 710 Kč
Doprava zdarma

Luxusní dámské psaníčko COACH. Svršek ze strukturované přírodní kůže hnědé barvy. Výrazná aplikace s logem značky. Jemný nastavitelný a odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na patentky. Vnitřní organizér. Dvě vnitřní kapsy. Jedna vnější kapsa.

5 710 Kč
Doprava zdarma

Luxusní dámská velká kabelka COACH. Svršek ze strukturované přírodní kůže v temném odstínu petrolejově modré barvy. Tradiční střih prostorné kabelky přes rameno. Odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh. Přívěšek s logem značky. Zapínání na zip. Dvě vnitřní kapsy.

12 720 Kč
Doprava zdarma

Luxusní dámská velká kabelka COACH. Svršek ze strukturované přírodní kůže v klasické černé. Tradiční střih prostorné kabelky přes rameno. Odnímatelný ramenní popruh. Přívěšek s logem značky. Zapínání na zip. Dvě vnitřní kapsy.

10 150 Kč
Doprava zdarma

Luxusní dámská malá kabelka COACH. Svršek v kombinaci přírodní kůže a textilního materiálu v romantickém vzoru s florálními motivy. Romantický design ve stylu vintage. Přívěšek s logem značky. Odnímatelný ramenní popruh. Zapínání na zip. Jedna vnitřní kapsa. Jedna vnější kapsa.

9 080 Kč
Doprava zdarma

Luxusní dámská velká kabelka typu Shopper COACH. Svršek ze strukturované přírodní kůže v klasické černé. Tradiční střih prostorné kabelky přes rameno. Dvě kombinované rukojeti. Přívěšek s logem značky. Zapínání na zip. Tři vnitřní kapsy. Jedna vnější kapsa.

9 990 Kč
Doprava zdarma

Luxusní dámská malá kabelka COACH. Svršek ze strukturované přírodní kůže v klasické černé. Rafinovaný design kabelky s aplikací zlatých kovových detailů. Přívěšek s logem značky. Nastavitelný ramenní popruh v originálním provedení. Zapínání pomocí kovové spony. Dvě vnitřní kapsy. Jedna vnější kapsa.

9 990 Kč
Zobrazeno 1 - 28 z 28

Top