ENRICO COVERI


Elegance linií a křivek, zářivé barvy, smysl pro detail a jedinečnost použitých materiálů to je ENRICO COVERI, slavná italská značka známá svým důmyslným a rafinovaným designem. Kolekce obuvi ENRICO COVERI zrcadlící hravý a pestrý styl značky jsou určeny pro všechny neformálně elegantní ženy, které milují kombinaci sportovního a sofistikovaného stylu.Doprava zdarma

Dámské sandály ENRICO COVERI z kolekce jaro/léto. Svršek z kombinace hladké a broušené syntetické kůže. Kontrastní použití dvou barevných materiálů- hnědé a mentolově zelené. Zapínání pomocí upínacího pásku s postranní sponou a přívěskem. Robustní podpatek a zvýšená platforma v imitaci dřeva. Extravagantní retro design klasických dřeváků.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály ENRICO COVERI z kolekce jaro/léto. Svršek z kombinace hladké a broušené syntetické kůže. Kontrastní použití dvou barevných materiálů- hnědé a oranžové. Zapínání pomocí upínacího pásku s postranní sponou a přívěskem. Robustní podpatek a zvýšená platforma v imitaci dřeva. Extravagantní retro design klasických dřeváků.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály ENRICO COVERI z kolekce jaro/léto. Svršek z kombinace hladké a broušené syntetické kůže. Kontrastní použití dvou barevných materiálů- hnědé a bílé. Zapínání pomocí upínacího pásku s postranní sponou a přívěskem. Robustní podpatek a zvýšená platforma v imitaci dřeva. Extravagantní retro design klasických dřeváků.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály ENRICO COVERI z kolekce jaro/léto. Svršek z kombinace hladké syntetické kůže černé barvy a textilního materiálu. Kontrastní multibarevný pásek v oblasti nártu. Zapínání pomocí upínacího pásku s postranní sponou a přívěskem. Dvoubarevná zvýšená podešev. Klínový podpatek. Extravagantní model pro stylový outfit.

2 099 Kč
Doprava zdarma

Dámské sandály ENRICO COVERI z kolekce jaro/léto. Svršek z kombinace hladké syntetické kůže mentolově modré barvy a textilního materiálu. Kontrastní multibarevný pásek v oblasti nártu. Zapínání pomocí upínacího pásku s postranní sponou a přívěskem. Dvoubarevná zvýšená podešev. Klínový podpatek. Extravagantní model pro stylový outfit.

2 099 Kč

Dámské sandály ENRICO COVERI z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetického materiálu černé barvy v lakované úpravě. Efekt popraskání. Zapínání pomocí pásku na suchý zip v oblasti kotníku. Dvoubarevná zvýšená podešev. Klínový podpatek. Výrazný pohodlný model.

1 899 Kč

Dámské sandály ENRICO COVERI z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetického materiálu zlaté barvy v lakované úpravě. Efekt popraskání. Zapínání pomocí pásku na suchý zip v oblasti kotníku. Dvoubarevná zvýšená podešev. Klínový podpatek. Výrazný pohodlný model.

1 899 Kč

Dámské sandály ENRICO COVERI z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetického materiálu zlaté barvy v lakované úpravě. Efekt popraskání. Zapínání pomocí upínacího pásku s kovovou sponou a přívěskem. Dvoubarevná zvýšená podešev. Klínový podpatek. Výrazný pohodlný model.

1 899 Kč

Dámské sandály ENRICO COVERI z kolekce jaro/léto. Svršek ze syntetického materiálu stříbrné barvy v lakované úpravě. Efekt popraskání. Zapínání pomocí upínacího pásku s kovovou sponou a přívěskem. Dvoubarevná zvýšená podešev. Klínový podpatek. Výrazný pohodlný model.

1 899 Kč

Dámské kotníčkové sandály ENRICO COVERI z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže černé barvy. Hravá aplikace třásní a barevných kovových elementů v oblasti nártu. Zapínání na zip v patní části obuvi. Dvoubarevná zvýšená podešev. Klínový podpatek. Originální model v etno stylu.

1 899 Kč

Dámské kotníčkové sandály ENRICO COVERI z kolekce jaro/léto. Svršek z hladké syntetické kůže bílé barvy. Hravá aplikace třásní a barevných kovových elementů v oblasti nártu. Zapínání na zip v patní části obuvi. Dvoubarevná zvýšená podešev. Klínový podpatek. Originální model v etno stylu.

1 899 Kč
Zobrazeno 1 - 11 z 11

Top